Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - DEATH METAL
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DEATH METAL

 Post Reply Post Reply Page  <12345 64>
Author
Message
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 13:09
death so zakon.death metal narjen na kul
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 13:42
Stari Death mi zvenijo kot en pošten treš bend z death vokalom. Novi Death pa kot en pošten power/prog bend z death vokalom. V glavnem so dobri. Naj death bend so mi pa Incubus (Serpent Temptation & Beyond The Unknown).
FUCK THE WORLD
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 13:58
Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Drugač pa sta Tegla in Prophet samo dobre bende naštela! nevem zakaj eni naštevajo neke bende , ki zvenijo čim bolj...očitno hočejo dokazat  , da poznajo več kot drugi, imensko sevedaTongue


Pizda res ste glupi, se napisal sem, da je ta TEMA temu namenjena zatorej koga boli kurac za tiste stare macke smo leta 2007 ne pa 1980. Dajte ze mir z vaso filozofijo "uhh kok so bedni k kao tok poznajo kr ene bende, pa se ven mecejo". Ker sam dokazujete, da ste casovno zaostal.


Edited by HomoEyes - 23.Nov.2007 at 14:00
Back to Top
awbl View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote awbl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 13:59
Nevem zakaj bi se moglo govorit skos samo o dm klasikah. Nekateri pac hocjo spoznat tut kake nove bende an. Ja super so suffoti, pestilence, cynic, gorguts...se pravi se mora v vsaki debati o death metalu govorit samo in izkljucno o teh bendih...


Edited by awbl - 23.Nov.2007 at 14:04
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 14:19

[/QUOTE]

Sam Obituary so pa res kul, Carcass pa niti ne...sej enako velja za Gorefest, ki se imajo za naj nizozemski death metal bend ever :D
[/QUOTE]
 
ahhhhh ko slisim pa za Gorefest....joooj od vseh bendov ki sem jih imela priloznost srecati..od najboljunderground pa do velikih bendov ki so sam vrh death metala, pa Gorefest prekasajo vse...takih homotov pa ze dolgo ne..bljah.Dead..JAz sploh ne vem na kaj se tolko folka pali pri Gorefest? A na tiste solazice ki so kr nekaj ?
 
 
AWBL. JAz sem prima :) Cannot better.
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 15:55
Po čem sklepaš, da so solažice kr nekaj? Dej mal to obrazlož, k me res firbec matra?
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 16:07
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Po čem sklepaš, da so solažice kr nekaj? Dej mal to obrazlož, k me res firbec matra?
 
Po tem da niso nic posebnega se posebej ce si kdaj za blues ipd slisal...vse po reglcih..to se lahk vsak kolk tolk talentiran kitarist po knjigi nauci....
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 16:24
Men so recimo bl mim solaže, ki se ne držijo nobenih pravil. Sicr pa ma Gorefest kitarist zelo dobro oblikovan stil soliranja, kljub temu  da ma mal rockerskega pridiha. Ampak vseeno. Zakaj neki se Jimija Hendrixa tok hvali. Verjam, da so tut death metalci po njem zgledujejo.

kr nekej so meni Nile solaže.


Edited by Godpuppy - 23.Nov.2007 at 16:28
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 17:33
Originally posted by awbl awbl wrote:

Nevem zakaj bi se moglo govorit skos samo o dm klasikah. Nekateri pac hocjo spoznat tut kake nove bende an. Ja super so suffoti, pestilence, cynic, gorguts...se pravi se mora v vsaki debati o death metalu govorit samo in izkljucno o teh bendih...


Govori se, ker si to res zaslužijo - legendaren status v Death Metal muzki.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 18:00
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Drugač pa sta Tegla in Prophet samo dobre bende naštela! nevem zakaj eni naštevajo neke bende , ki zvenijo čim bolj...očitno hočejo dokazat  , da poznajo več kot drugi, imensko sevedaTongue


Pizda res ste glupi, se napisal sem, da je ta TEMA temu namenjena zatorej koga boli kurac za tiste stare macke smo leta 2007 ne pa 1980. Dajte ze mir z vaso filozofijo "uhh kok so bedni k kao tok poznajo kr ene bende, pa se ven mecejo". Ker sam dokazujete, da ste casovno zaostal.


Zares dobra muzka je dobra ne glede na to koliko je stara. Ene stvari so pač večne, ene pa minljive (trendy).
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2007 at 18:06
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Stari Death mi zvenijo kot en pošten treš bend z death vokalom. Novi Death pa kot en pošten power/prog bend z death vokalom. V glavnem so dobri. Naj death bend so mi pa Incubus (Serpent Temptation & Beyond The Unknown).


Sicer se je prvotni Death takrat imenoval Death/Thrash ampak vseeno je bil od samega thrasha precej različen, ne samo po glasbi in besedilih ampak tudi v bistvu in počelu. Zatorej, je takšna izvaja zgoraj res nepremišljena. Ko je pa primerjava s power metalom čisto neumestna! Strinjam se pa s tem, da so pošteni. ;)

Originally posted by devlin devlin wrote:

Mah, jaz nikoli ne bi poslušal benda samo zato ker je oral ledino in je star in legendaren in bi bil posledično z lahkoto sprejet med kolegi Ouch.
Sploh pri Death se mi zdi kot da bi pevec narekoval tekst ne da bi se kaj dosti menil za glasbeno podlago in si ga hkrati sproti izmišljeval. Pa še vokal mi je preveč grim in premalo groan. Mislim tudi da ni več problem najti bolj tehnične bande.
Sicer pa ne izražam tega da je band slab ker meni ni všeč ampak samo svoje mnenje, tako kot Prophet Approve


Gre se za to, da marsikomu kaj drugče zveni. Če vprašamo povprečnega človeka, mu tudi metal zveni kot samo razbijanje. Površinski opis se uporablja pri stvareh, ki se jih ne razume. In kar se ne razume, se tudi posledično ne more soditi.


Edited by Prophet - 23.Nov.2007 at 18:13
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2007 at 11:02
Homoeyes - jeez, if that's how you think, than we have nothing to discuss!

A prodaja kdo CD ob BRUTALITY - WHEN THE SKY TURNS BLACK? To je precej dobra death zadevščna...

Gorefest - False in tazadnja - super. Ostalo zeeeh!

Nile majo super solaže! Čisti Amott! :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2007 at 12:21
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Stari Death mi zvenijo kot en pošten treš bend z death vokalom. Novi Death pa kot en pošten power/prog bend z death vokalom. V glavnem so dobri. Naj death bend so mi pa Incubus (Serpent Temptation & Beyond The Unknown).
 
The Battle of Armageddon!!! ^_^  <3<3<3
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2007 at 12:35
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Homoeyes - jeez, if that's how you think, than we have nothing to discuss!

A prodaja kdo CD ob BRUTALITY - WHEN THE SKY TURNS BLACK? To je precej dobra death zadevščna...

Gorefest - False in tazadnja - super. Ostalo zeeeh!

Nile majo super solaže! Čisti Amott! :D


Ne delaj so norcev iz netalentiranih glasbenikov, ni lepo, še manj pa akademsko.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 01:16
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Stari Death mi zvenijo kot en pošten treš bend z death vokalom. Novi Death pa kot en pošten power/prog bend z death vokalom. V glavnem so dobri. Naj death bend so mi pa Incubus (Serpent Temptation & Beyond The Unknown).


Sicer se je prvotni Death takrat imenoval Death/Thrash ampak vseeno je bil od samega thrasha precej različen, ne samo po glasbi in besedilih ampak tudi v bistvu in počelu. Zatorej, je takšna izvaja zgoraj res nepremišljena. Ko je pa primerjava s power metalom čisto neumestna! Strinjam se pa s tem, da so pošteni. ;)


Napisou sm da MI zvenijo, meni (ki nisem death fanatik) tako. Torej izjava ni ne nepremišljena ne neumestna. Tle sva končala. Smile V glavnem Death so mi dobri. Incubus pa so ful podcenjeni. Battle Of Armageddon (in vse ostalo) je ZAKON. Sploh bobnar je res odličen! En redkih death bendov ki so mi res res odlični.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 12:07
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Stari Death mi zvenijo kot en pošten treš bend z death vokalom. Novi Death pa kot en pošten power/prog bend z death vokalom. V glavnem so dobri. Naj death bend so mi pa Incubus (Serpent Temptation & Beyond The Unknown).


Sicer se je prvotni Death takrat imenoval Death/Thrash ampak vseeno je bil od samega thrasha precej različen, ne samo po glasbi in besedilih ampak tudi v bistvu in počelu. Zatorej, je takšna izvaja zgoraj res nepremišljena. Ko je pa primerjava s power metalom čisto neumestna! Strinjam se pa s tem, da so pošteni. ;)


Napisou sm da MI zvenijo, meni (ki nisem death fanatik) tako. Torej izjava ni ne nepremišljena ne neumestna. Tle sva končala. Smile V glavnem Death so mi dobri. Incubus pa so ful podcenjeni. Battle Of Armageddon (in vse ostalo) je ZAKON. Sploh bobnar je res odličen! En redkih death bendov ki so mi res res odlični.


Je neumestna in nepremišljena, ker ti ne definiraš kaj je to Death Metal. Noben posameznik ga ne.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 20:43
sej ni definiru death metal ampak je "definiru" to kar on slisi ko poslusa Death.
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 21:11
Joza, zadel si v črno. Thumbs%20Up
FUCK THE WORLD
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 22:47
http://www.youtube.com/watch?v=L__J-nORwpU

Priporočam poslušanje celega intervjuja ... škoda da niso prišli dlje kot do demo kasete :(


Edited by sovdat - 26.Nov.2007 at 23:01
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 01:48
Originally posted by Phantom Phantom wrote:

[Pizda res ste glupi, se napisal sem, da je ta TEMA temu namenjena zatorej koga boli kurac za tiste stare macke smo leta 2007 ne pa 1980. Dajte ze mir z vaso filozofijo "uhh kok so bedni k kao tok poznajo kr ene bende, pa se ven mecejo". Ker sam dokazujete, da ste casovno zaostal.
 
hvalabogu, da smo nekateri časovno zaostali, da nismo umsko. :)
[/QUOTE]

Ja se dobro, da Vi poudarjate.
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 10:10

Hm, a ma kdo od Brutality; Screams of anguish...kupim..

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 20:14
puzna kdo watchmaker-wokal mrbit spominja na krust drgač so pa totalno dofukanci heheSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:04
Originally posted by Phantom Phantom wrote:

[Pizda res ste glupi, se napisal sem, da je ta TEMA temu namenjena zatorej koga boli kurac za tiste stare macke smo leta 2007 ne pa 1980. Dajte ze mir z vaso filozofijo "uhh kok so bedni k kao tok poznajo kr ene bende, pa se ven mecejo". Ker sam dokazujete, da ste casovno zaostal.
 
hvalabogu, da smo nekateri časovno zaostali, da nismo umsko. :)
[/QUOTE]

Thumbs%20Up way to go mayan warrior!
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:05
Originally posted by joza joza wrote:

sej ni definiru death metal ampak je "definiru" to kar on slisi ko poslusa Death.


My point excactly, zadel je belo.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 12:05
Nekako se z dm bendi seznanjam preko Metal observerja, Mladine in tele niti. Tako da iz zadnje(spletne mladine) Akeldama: The faceless. Zelo všečno.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 12:51
9 words: One Man Army and the Undead Quartet niso death.

To je eno navadno screamo dretje.
Back to Top
Wulf View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 181
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wulf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 12:55
a ma kdo kšn primerek tako omenjenega cybergrinda ? =)
to bi kr rad slišu
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 16:25
Cybergrind? Omg... Praši Teglo če je že začel poslušati techno LOL.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 19:27
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

9 words: One Man Army and the Undead Quartet niso death.

To je eno navadno screamo dretje.


So, če tko rečejo velike metal založbe, oziroma hočejo prodat mulcem nek šit kot DM. Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 21:15
wulf-the berzerker,Agoraphobic Nosebleed,Rompeprop-mal bl počasni sam še zmeri cybergrind,Catasexual Urge Motivation,Drown Retarded Children,Gore Beyond Necropsy,...pa še kej bi se jih našelSmile

posluša kdo od vas devourument al je preceč za vas to?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 21:59
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by mizzi mizzi wrote:

9 words: One Man Army and the Undead Quartet niso death.

To je eno navadno screamo dretje.


So, če tko rečejo velike metal založbe, oziroma hočejo prodat mulcem nek šit kot DM. Evil%20Smile


men se čujejo kot pač en melodic death metal.pa še vredu so

aja pod cybergrind bende-Intestinal Disgorge(niso tok hitri pa blasbeati tud ne tok sam definetiwno cybergrind
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 22:02
Puza: Ok nastel si 5 bendov, ki nimajo nobene veze s cybergrindom. Kaj bos pa zdej?

edit: sploh ves kaj je razlika med cybergrindom/gore grindom in grindcorom?


Edited by HomoEyes - 28.Nov.2007 at 22:03
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 22:24
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by mizzi mizzi wrote:

9 words: One Man Army and the Undead Quartet niso death.

To je eno navadno screamo dretje.


So, če tko rečejo velike metal založbe, oziroma hočejo prodat mulcem nek šit kot DM. Evil%20Smile


men se čujejo kot pač en melodic death metal.pa še vredu so

aja pod cybergrind bende-Intestinal Disgorge(niso tok hitri pa blasbeati tud ne tok sam definetiwno cybergrind


melodic death metal = slabo produciran pop s growli, screami, distorziranimi kitarami in dvojnimi pedali. V samem bistvu pa nima veze s death metalom al pa sploh s metalom.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 22:45
Men se ne zdi, da so kšni Arsis slabo sproduciran pop. In ima kar dobro vezo z death metalom. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 23:18
Če je melodic death slabo produciran pop, potem je Chucky Justin Tumorlake. Evil%20Smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 23:40
Heartwork od Carcass - je to po vaše melodični death?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 23:51
Eni ga tretirajo kot prvo melodic death plato, drugi pa kot death metal.
Sej je vseen, plata je zakon.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 00:10
Incubus so pred 2mi tedni odprli Myspace sajt...Mam kr obcutek da bo do kaksnega reuniteda prislo...MySpace imajo kot Incubus zdej pa mark my words, da se bojo pod tem imenom spet nazaj  na sceno naslikali :)) \m/
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 00:14
Houwitser so tudi kak mesec preden so se spet aktivirali mySpace odprl :)) hehe kr dober indikator ta myspace :))
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 00:18
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Zakaj še noben ni omenil sledeče: SUFFOCATION, MALEVOLENT CREATION, IMMOLATION, RIPPING CORPSE, REVENANT,
ker je mladina totalno u kurcu...in glavni krivci tega so šefi trgovine v kateri delaš, ker jih vzgajajo v debile a.k.a. fane Amon amarth ipd...
kako kurac bojo potem vedli kaj so death metal bendi, če jih niti nimajo prilike slišat.


Edited by vulgaris - 29.Nov.2007 at 00:19


Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 00:25
Za tako izobraževanje se lahko tudi pobrska po kakšni wikipedii;)
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 00:59
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Eni ga tretirajo kot prvo melodic death plato, drugi pa kot death metal.
Sej je vseen, plata je zakon.


Pomoje je to melodični death, ker res ne zveni lih kot "klasični" death. No, sej res ni važno kako ga kdo imenuje.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 01:00
Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Incubus so pred 2mi tedni odprli Myspace sajt...Mam kr obcutek da bo do kaksnega reuniteda prislo...MySpace imajo kot Incubus zdej pa mark my words, da se bojo pod tem imenom spet nazaj  na sceno naslikali :)) \m/


Ooooooooooo, da bi le res! Potem pa ena Euro turnejca! Hug Daš myspace link?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 01:17
HUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 11:11
Glede Incubus - upam, da bodo pod tem imenom, ne pa spet Opprobrium, hehe. Jih bodo pa spet vsi mešali z THE Incubus (hahahaha).
 
Vulgaris - mladina se lahko pusti filat s "sranjem", lahko pa tudi mislijo s svojo glavo. Jaz nisem rabil trgovin, da sem prišel do teh bendov.
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 12:11
Melodika tipa čuk se je oženil tralalala v to zvrst ne sodi, oziroma, kar ima zgolj
melodiko tipa čuk se je oženil tralalala ne sodi v to zvrst. 
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:17

Najhuje je to da folk Children of Bodom šteje pod death metalSmile pa kake One man army...nevem no. Jaz sem na istem Tegla, sam sem ocenil kaj mi je všeč in kaj ne. Problem je, da imajo ti mladi 'metalčki' oprane glave z določenimi bendi in jim je to obvezno poslušat, ker njegov prijatelj posluša ta in ta bend, bo on tudi...vsaj na Ptuju je tako, koliko to vidim, prekleto.
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:23
a amon amarth je pol tut death metal? K men je to najbl overrated bend pod soncem.Evil%20Smile
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:27
Je bilo ze omenjeno, celo od mene. Teh battle of insomnia is over. To je njihova definicija :>
Mizzi ha ha...point.
Vulgaris kar naj bo tako. Tisti, ki uporablja svoj mozgan, ga bo ze uporabil.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 15:53
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Incubus so pred 2mi tedni odprli Myspace sajt...Mam kr obcutek da bo do kaksnega reuniteda prislo...MySpace imajo kot Incubus zdej pa mark my words, da se bojo pod tem imenom spet nazaj  na sceno naslikali :)) \m/


Ooooooooooo, da bi le res! Potem pa ena Euro turnejca! Hug Daš myspace link?
 
To bi bil pa hell of a reunion  \m/ Tongue
Evo link http://www.myspace.com/riffingcubus
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 64>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.