Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - DEATH METAL
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DEATH METAL

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 64>
Author
Message
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 17:19
Najboljše plate death metala so bile izdane konec 80-tih in v začetku 90-tih, tega ne more nišče spremenit, sicer je to bolj subjektivno mnenje.  Je pa res , da pride ven kakšna dobra death metal plata tudi v zadnjih letih, tukaj mislim na prerojene Suffocation, Nile, Obituary itak, Gorefest, Hate Eternal....no skratka bendi , ki so že v 90-tih bili na vrhuncu, tudi danes dobro delajo...
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:17
Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Incubus so pred 2mi tedni odprli Myspace sajt...Mam kr obcutek da bo do kaksnega reuniteda prislo...MySpace imajo kot Incubus zdej pa mark my words, da se bojo pod tem imenom spet nazaj  na sceno naslikali :)) \m/


Ooooooooooo, da bi le res! Potem pa ena Euro turnejca! Hug Daš myspace link?
 
To bi bil pa hell of a reunion  \m/ Tongue
Evo link http://www.myspace.com/riffingcubus
 
Clap
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:38
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Men se ne zdi, da so kšni Arsis slabo sproduciran pop. In ima kar dobro vezo z death metalom. 


Vem, da ne poslušaš metala dolgo časa, zato ti bom na malo bolj dolgo probal razložiti stvari. Založbe so že od nekdaj hotele ustvarjati nove zvrsti in definirati obstojoče iz enostavnega razloga - da bi kontrolirale trg in posledično, da bi imele stabilen vir prihodka. Zdej ne vem, koliko ti je jasno, ampak se meni zdi, da je bolj pametno, če bendi oziroma tisti, ki delajo muzko, to počnejo. Ne na tak način kot založbe, z nekimi neumnimi stikerji in nelogičnimi povezami, ampak samo z delanjem glasbe -  z uglasbitvijo bistva svoje miselnosti.
Površinsko definirat zvrsti, je enako, kot da bi definiral nekoga, ki ma dolge lase, že za metalca. Kar me pa privede do naslednjega zaključka: Ni dovolj, da poslušaš metal, da si metalec. Moraš ga tudi razumeti.
V Cynic debati si se spraševal kje je zapisano kako moraš poslušati Cynic. Nakar ti je Ozee dobro odgovoril. Jst poznam dve vrsti ljudi, ki so slišali Cynic: Enim so dosadni in jih opisujejo skrajno površinsko, drugi ljudjem pa niso dosadni, ampak zelo dobri in znajo zelo veliko povedati o njih, čeprav to ni nikjer zapisano in najbolj zanimivo je da so te ljudje do ISTIH zaključkov prišli sami, čisto neodvisno od drugih ljudi.
Kar me spet privede do novega zaključka: O metalu ne bereš, ampak ga poslušaš in probaš razumet.
Razumet ga spet ni treba po svoje. Potem bi lahko rekli, da ga sploh nisi razumel. Seveda glasbo doživljamo subjektivno, ampak razumljamo jo pa objektivno. Le tako lahko prideš do samega bistva glasbe in takrat res uživas u glasbi. Če ne verjameš meni, mislim da boš v metalu najdu miljon ljudi, ki misli enako kot jaz pa mene nikoli v življenju niso spoznal.
Mogoče se slišal za njih - reče se jim metalci. Ne prebirajo od založb financiranih časopisov in ne verjamejo vsemu kar preberejo, Slayer so jih naučil, da znajo brati med lažmi, Death da stvari niso takšne kot se zidjo, Metallica da ne bojo verjeli vsakemu gobavemu mesiji in primerov je še malo morje. Kar me spet pripelje novemu zaključku. Ni dovolj, da tudi razumeš metal, moraš se tudi nekaj iz njega naučiti. In metal je takšna glasba, ki nas uči o svetu in to večinoma o slabih stvareh, ker te večina ljudi poskuša skriti ali pa si zatisniti oči pred njimi. Koliko se tega poslužujejo Nightwish, Stratovarius in podobni je precej jasno.
Upam da ti je zdaj kej bolj jasno da v svojih cajtngih ne boš našel metala. Tud cajtngi ne definirajo muske. Muska ma svoje bistvo al oni obstajajo ali pa ne. Bivajoče (metal) je večno.


Edited by Prophet - 29.Nov.2007 at 20:24
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:39
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Za tako izobraževanje se lahko tudi pobrska po kakšni wikipedii;)


tudi wikipedija je cajtng
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:41
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Glede Incubus - upam, da bodo pod tem imenom, ne pa spet Opprobrium, hehe. Jih bodo pa spet vsi mešali z THE Incubus (hahahaha).
 
Vulgaris - mladina se lahko pusti filat s "sranjem", lahko pa tudi mislijo s svojo glavo. Jaz nisem rabil trgovin, da sem prišel do teh bendov.


Jst tud nisem rabil Metal Archives al pa wikipedie, metal hammerja da sem poslušal metal in ga probal razumet.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:43
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Melodika tipa čuk se je oženil tralalala v to zvrst ne sodi, oziroma, kar ima zgolj
melodiko tipa čuk se je oženil tralalala ne sodi v to zvrst. 


Ja pa si preveril, če maš prav na wikipedii, metal archives ali pa v metal hammerju?
Ti naslednjič prelagam, da pokličeš na nuclear blast, ker tam verjetno najbolj vejo kaj je to metal. Saj ga prodajajo. Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:44
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

a amon amarth je pol tut death metal? K men je to najbl overrated bend pod soncem.Evil%20Smile


Odvisno - če to kje piše. A ne? Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:48
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Men se ne zdi, da so kšni Arsis slabo sproduciran pop. In ima kar dobro vezo z death metalom. 


Vem, da ne poslušaš metala dolgo časa, zato ti bom na malo bolj dolgo probal razložiti stvari. Založbe so že od nekdaj hotele ustvarjati nove zvrsti in definirati obstojoče iz enostavnega razloga - da bi kontrolirale trg in posledično da bi imele stabilen vir prihodka. Zdej ne vem koliko ti je jsno ampak se meni zdi, da je bolj pametno, če bendi oziroma tisti, ki delajo muzko to počnejo. Ne na tak način kot založbe, z nekimi neumnimi stikerji in nelogičnimi povezami, ampak samo z delanjem glasbe -  z uglasbitvijo bistva svoje miselnosti.
Površinsko definirat zvrsti, je enako, kot da bi definiral nekoga, ki me dolge lase že za metalca. Kar me pa privede do naslednjega zaključka: Ni dovolj, da poslušaš metal, da si metalec. Moraš ga tudi razumeti.
V Cynic debati si se spraševal kje je zapisano kko moraš poslušati Cynic. Nakar ti je Ozee dobro odgovoril. Jst poznam dve vrsti ljudi, ki so slišali Cynic: Enim so dosadni in jih opisujejo skrajno površinsko, drugi ljudjem pa niso dosadni ampak zelo dobri in znajo zelo veliko povedati o njih čeprav to ni nikjer zapisano in najbolj zanimivo je da so te ljudje do ISTIH zaključkov prišli sami, čisto neodvisno od drugih ljudi.
Kar me spet privede do novega zaključka: O metalu ne bereš ampak ga poslušaš in probaš razumet.
Razumet ga spet ni treba po svoje. Potem bi lahko rekli, da ga sploh nisi razumel. Seveda glasbo doživljamo subjektivno ampak razumljamo jo pa objektivno. Le tako lahko prideš do samega bistva glasbe in takrat res uživas u glasbi. Če ne verjameš meni, mislim da boš v metalu najdu miljon ljudi, ki misli enako kot jaz pa mene nikoli v življenju niso spoznal.
Mogoče se slišal za njih - reče se jim metalci. Ne prebirajo od založb financiranih časopisov in ne verjamejo vsemu kar preberejo, Slayer so jih naučil, da znajo brati med lažmi, Death da stvari niso takšne kot se zidjo, Metallica da ne bojo verjeli vsakemu gobavemu mesiji in primerov je še malo morje. Kar me spet pripelje novemu zaključku. Ni dovolj, da tudi razumeš metal, moraš se tudi nekaj iz njega naučiti. In metal je takšna glasba, ki nas uči o svetu in to večinoma o slabih stvareh, ker te večina ljudi poskuša skriti ali pa si zatisniti oči pred njimi. Koliko se tega poslužujejo Nightwish, Stratovarius in podobni je precej jasno.
Upam da ti je zdaj kej bolj jasno da v svojih cajtngih ne boš našel metala. Tud cajtngi ne definirajo muske. Muske ma svoje bistvo al oni obstajajo ali pa ne. Bivajoče (metal) je večno.

Prophy, tole si pa dobr napisu. Sam vseen ne vem ce obstaja samo ena sama ultimativna resnica (v tem primeru edina prava izkusnja  stika z glasbo) Mislm da se jo vseen da slisat, cutit... na razlicne nacine in da (ponavadi) nima zgolj enga samga sporocila. Ze okol besedil se lahko kregamo kaj hocjo sporocit oz. cesa ne...

Drgac se pa cist strinjam s tabo!
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 18:57
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

wulf-the berzerker,Agoraphobic Nosebleed,Rompeprop-mal bl počasni sam še zmeri cybergrind,Catasexual Urge Motivation,Drown Retarded Children,Gore Beyond Necropsy,...pa še kej bi se jih našelSmile

posluša kdo od vas devourument al je preceč za vas to?


Prevec ja. Velik prevec. Na, tole bo kot nalasc zate:

 http://myspace.com/newyorkment

Now use dem brainz nigga!!

SO STOP BEIN' PUSSYS N' GIT WIT OUR FUCKIN SICK THUGSLAM PUNGORE GROOVE BRUTAL WHORE BASHIN' DEATH FUCKIN' METAL!!!!!!!!!!!!!!!!! YA HERE????


Lol.


Edited by Bifröst - 29.Nov.2007 at 18:59
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 19:04
Jah no, ne vem, če bi dalj časa poslušal bi mi utegnilo iti tako na živce kot Impetigo. Clap
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 19:09
Point.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 19:21
suffocation, immolation, pestilence, death, morbid angel, nile, incantation, obituary...amen. to je pr men plafon death metala.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 21:11
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

suffocation, immolation, pestilence, death, morbid angel, nile, incantation, obituary...amen. to je pr men plafon death metala.
Nah ja..mene so Obituary razocarali z njihovim comebackom, sem kaj vec pricakovala...Slowly we Rot in cause of death 2 svetovna albuma, pozneje pa zmeraj manj...Ostali ki si jih nastel..se strinjam. sam je se bendov dost vec ki so plafon dm.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 21:19
Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

To bi bil pa hell of a reunion  \m/ Tongue
Evo link http://www.myspace.com/riffingcubus


Hvala! Js zdej res upam na reunion & TURNEJO! Plis, plis, plis, nej bo! Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 21:24
A niso Incubus eni ameriški pop rock sluzki ki sem jih enkrat videl na MTV? Shocked
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 21:35
Originally posted by devlin devlin wrote:

A niso Incubus eni ameriški pop rock sluzki ki sem jih enkrat videl na MTV? Shocked
 
Youre too young for that shit..haha..Ti Incubus so obstajal kaj prej kot Popincubus..v bistvu so zaradi njih morali ime spremeniti v Opprobrium da jih folk ne bi mesal z temi nemetal Incubus.
 
Drugace pa higly recomended :))


Edited by Mirjana - 29.Nov.2007 at 21:39
Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 21:38
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

To bi bil pa hell of a reunion  \m/ Tongue
Evo link http://www.myspace.com/riffingcubus


Hvala! Js zdej res upam na reunion & TURNEJO! Plis, plis, plis, nej bo! Smile
 
Thumbs%20Up hehehe a ti ze na turnejo mislis ? haha...ja upajmo da se koncno po dolgem cajtu zgodi res en dober reuninon \m/
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 22:02

Battle of Armageddon sm poslušu ogroooooooooooomnokrat... hvala za spejs naslov da se bo moje poznavanje razširl na 5 komadov... mater zakon... si morm albuma obvezn zrihtat, cajt bi že bil...

 


Edited by rožica - 29.Nov.2007 at 22:06
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 22:42
Js imam od originalov Discerning Forces (Opprobrium) album in oba Incubus albuma, reizdana na enem CD-ju. Imam pa tudi v MP3 formatu LP rip prve verzije Serpent Temptation z drugimi vokali in SEKA! Če kdo rabi kej od njih, nej mi pove. Turneja po Evropi bi bla pa res njami! Tongue
FUCK THE WORLD
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 11:59
čakte malo, da skočim na myspace in vam natipkam tono brutal/gore/splatter ipd. bendov, ki jih poznajo samo experti kot so ljudje, ki so to debato odprli...
potem verjetno poznaate tudi zombified/gutsout/bloodpussy/satanikk bend Đoka Iz Groblja?!
ne?! slabi ste...
še ena svaljena debata...
i'm gonna fukk off now!
Clive Barker For President!
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 12:57
Nisem jaz kriv, ce pac nekateri ne znajo brat.
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 18:44
Kaj pa The Red Chord?
 
 
 
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 20:44
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Upam da ti je zdaj kej bolj jasno da v svojih cajtngih ne boš našel metala. Tud cajtngi ne definirajo muske. Muska ma svoje bistvo al oni obstajajo ali pa ne. Bivajoče (metal) je večno.


Nism ti vsega pač dal pod qoute, ker mi nisi nič novega povedal. Glede delovanja založb sm pa imel lansko leto celo izpit, tak da res nisi odkril tople vode. Sm hodil na predavanja :D Žal maš precej napačno predstavo o meni, in tudi to, kar ti tegla tupi o meni, je pač dovolj napačnih dejstev.
Ti delaš iz metala celo znanost. Lepo, da se tok trudiš, ampak enostavno tebi ne morm verjet na besedo, ker imam samo v svoji okolici veliko glasbenih teoretikov in takih ljudi, ki to celo študirajo. Pa ne študirajo metal, ker pač se tega ne da študirat, ampak znajo pa vseeno zelo dobro povedat, kako so tukaj stvari narejene tako na teoretični kot tudi na praktični ravni.

Za razumevanje metala ti bom odprl posebno temo, da nau v tej preveč spama, ker smo malce odšli od teme. Pa boš lohka pridno razložu, kako je treba vse razumeti. Zelo dobro bi bilo, da navedeš kakšne vire, ker bi bil zelo vesel dejstva, da ne prihaja vse iz tvojega mišljenja, ker mi je pač ena informacija premalo in rabim vseeno malce virov, ker če ne, te lahko tretiram kot en kvazi tabloid.

Druga caka je kle, da obtožuješ neke cajtnge, katere naj bi jaz prebiral. Ne vem, od kje ti ta ideja. Me res zanima, kako lahko nekdo ve več o meni kakor jaz. Berem cajtnge, sam ne o metalu, ker me ne zanimajo. Če to mislš kakšne specializirane cajtnge, jih navedi, ker raznih revij ala metal hammer ne prebiram, ker so mal preveč podprte iz strani založb. Hja, od reklam je treba živet, drgač bi tut jz propadu gor na Delu :D
You can never be too Specialized!!



Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 22:03
Ja, če pogledam stare bande in zdej nove je res malo revščina. Se pa tudi dobri najdejo.
Ostali kralji sveta:
http://www.myspace.com/autopsyfansite
http://www.myspace.com/carnageswe
http://www.myspace.com/onlyshredsremain
http://www.myspace.com/slaughtercanada
http://www.myspace.com/pestilence1
http://www.myspace.com/nocturnus1
http://www.myspace.com/riffingcubus
http://www.myspace.com/officialasphyx
švedski Bloodbath, poljski Dementor, češki Krabathor,...
od novejših pa:
Abysmal Torment (malta), Agiel, Anata, Antigama, Azarath, Barbarity (rus), Bloodbath (swe), Brodequin, Carnal (col), Cattle Decapitation, Cretin, Dead For Days, ... sej tega je ratalo, da ne moreš več sledit.
Priporočal bom pa trio doktorjev medicine, kjer najstarejši (60 let) dela v mrtvašnici,...
Pa da ne bom pozabil na Master, Macabre, Impetigo, Napalm Death, ostale ste več ali manj omenjali...
...in seveda "Turned Inside out"
 
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 22:14
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Homoeyes - jeez, if that's how you think, than we have nothing to discuss!

A prodaja kdo CD ob BRUTALITY - WHEN THE SKY TURNS BLACK? To je precej dobra death zadevščna...

Gorefest - False in tazadnja - super. Ostalo zeeeh!

Nile majo super solaže! Čisti Amott! :D
Teglica, če rabiš Screams of Anguish, ti ga zapečem,...
...ma ti si Amott, dickheadBig%20smile
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 09:54
Hehehe, Seba - iščem oriđiđi CD. Jebeš zapečene zadevce, pri meni se to vse zgubi 100 na uro, tak da stavim samo še na predrage in super zapakirane CD-jate.
 
Jaz berem drugače Metal Maniacs, ki - če nič drugega - res ni nekako usmerjen lesti v rit založbam. Poglej samo razporeditev na naslovnici, pa ti bo jasno. Idiotizem je v Metal Hammerju.
 
Kaj death metal? Goatwhore!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 11:08
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Men se ne zdi, da so kšni Arsis slabo sproduciran pop. In ima kar dobro vezo z death metalom. 


Vem, da ne poslušaš metala dolgo časa, zato ti bom na malo bolj dolgo probal razložiti stvari. Založbe so že od nekdaj hotele ustvarjati nove zvrsti in definirati obstojoče iz enostavnega razloga - da bi kontrolirale trg in posledično, da bi imele stabilen vir prihodka. Zdej ne vem, koliko ti je jasno, ampak se meni zdi, da je bolj pametno, če bendi oziroma tisti, ki delajo muzko, to počnejo. Ne na tak način kot založbe, z nekimi neumnimi stikerji in nelogičnimi povezami, ampak samo z delanjem glasbe -  z uglasbitvijo bistva svoje miselnosti.
Površinsko definirat zvrsti, je enako, kot da bi definiral nekoga, ki ma dolge lase, že za metalca. Kar me pa privede do naslednjega zaključka: Ni dovolj, da poslušaš metal, da si metalec. Moraš ga tudi razumeti.
V Cynic debati si se spraševal kje je zapisano kako moraš poslušati Cynic. Nakar ti je Ozee dobro odgovoril. Jst poznam dve vrsti ljudi, ki so slišali Cynic: Enim so dosadni in jih opisujejo skrajno površinsko, drugi ljudjem pa niso dosadni, ampak zelo dobri in znajo zelo veliko povedati o njih, čeprav to ni nikjer zapisano in najbolj zanimivo je da so te ljudje do ISTIH zaključkov prišli sami, čisto neodvisno od drugih ljudi.
Kar me spet privede do novega zaključka: O metalu ne bereš, ampak ga poslušaš in probaš razumet.
Razumet ga spet ni treba po svoje. Potem bi lahko rekli, da ga sploh nisi razumel. Seveda glasbo doživljamo subjektivno, ampak razumljamo jo pa objektivno. Le tako lahko prideš do samega bistva glasbe in takrat res uživas u glasbi. Če ne verjameš meni, mislim da boš v metalu najdu miljon ljudi, ki misli enako kot jaz pa mene nikoli v življenju niso spoznal.
Mogoče se slišal za njih - reče se jim metalci. Ne prebirajo od založb financiranih časopisov in ne verjamejo vsemu kar preberejo, Slayer so jih naučil, da znajo brati med lažmi, Death da stvari niso takšne kot se zidjo, Metallica da ne bojo verjeli vsakemu gobavemu mesiji in primerov je še malo morje. Kar me spet pripelje novemu zaključku. Ni dovolj, da tudi razumeš metal, moraš se tudi nekaj iz njega naučiti. In metal je takšna glasba, ki nas uči o svetu in to večinoma o slabih stvareh, ker te večina ljudi poskuša skriti ali pa si zatisniti oči pred njimi. Koliko se tega poslužujejo Nightwish, Stratovarius in podobni je precej jasno.
Upam da ti je zdaj kej bolj jasno da v svojih cajtngih ne boš našel metala. Tud cajtngi ne definirajo muske. Muska ma svoje bistvo al oni obstajajo ali pa ne. Bivajoče (metal) je večno.


Tole bom sam za oporne tocke uporabu k je par stvari dobr napisanih...
Glasbo poslusamo objektivno. To je dejstvo. Ampak potem pride do odstopanja ravno zaradi tako imenovanih elitistov, tr00 fanov etc...Men je death metal zlo pri srcu, takoj za blackom in poslusam pac tiste bande, ki so mi OK...Ampak potem se najdejo nekateri, ki zacnejo kurcat da to pa ze ni OK, te bandi pa niso tr00 in ne vem kaj se use...In nekateri osebki pol podlezejo al takim al pa drugacnim (naprimer zalozbam, ki usiljujejo ne vem kaksno sranje ipd.) in tista individualnost se zgubi. So ljudje, ki majo trdno voljo in pac recejo poslusam to pa to in potem se usuje plaz kritike, in si recejo, mah boli me k**** men je to usec, so pa tud taki, ki si pustijo uplivat na svoj okus.
Ce je glasba objektivna nej potem tud vsak izrazi objektivno mnenje o njej in ce komu kaj ni usec naj preprosto napise: Ta band mi ni usec ker.....etc. ne pa Fak, ti si retardiran, kako mors kej tazga poslusat, kok si zaostal itd....Vsakmu svoje pa tud ce so to Nightwish.

LP
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Pervertor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pervertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 15:43
Deicide, Hypocrisy, Cannibal Corpse, Nihilist, Monstrosity, Morbid Angel itd itd
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 19:18
Yes.....CARCASS prihajajo nazaj ??!!!??? Se mi zdi, da samo na Wacken!!!
Po CARCASS so se prebudili še AT THE GATES in thrasherji FORBIDDEN.
Isto se mi zdi sano Wacken.Verjetno (upam) da bodo sledile še terneje po našem delu Evrope.
Ni kaj reunion je moderen !!!
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 11:24
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Hehehe, Seba - iščem oriđiđi CD. Jebeš zapečene zadevce, pri meni se to vse zgubi 100 na uro, tak da stavim samo še na predrage in super zapakirane CD-jate.
 
Jaz berem drugače Metal Maniacs, ki - če nič drugega - res ni nekako usmerjen lesti v rit založbam. Poglej samo razporeditev na naslovnici, pa ti bo jasno. Idiotizem je v Metal Hammerju.
 
Kaj death metal? Goatwhore!!!

...kaj pa Warhammer prvi demo te zanima?
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 12:00
Vehemence kdo pozna? God was created je men kr super zadeva. Mal najedajo tiste clean kitare umes ampak na nek nacin se jih ze prezvi. Je pa stvar nek mogoce pre-cisto sproduciran death z kr deep growlom. Tempo je naceloma skoz celo plato hitr (z par pocasnimi deli + ksnim pocasnim komadom) ampak ne dosega glih vratolomnih hitrosti. Na trenutke se mogoce album slis tud precej hmmm "pocukrano" ampak, ko preberes tekste se ta misel zgubi (precej pedofilije, nekrofilije....) Cemu so podobni, za referenco, bi pa tezko reku, ker niso nicemur kar bi jest do zdej slisu.

Evo se link;

http://www.myspace.com/vehemence

*Edit*  Nov komad ni prevec dobr pokazatelj prejsne plate...Saj prvo poslusanje me je razocaralo (pa se pre-production je)


Edited by Atuin - 02.Dec.2007 at 12:02
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 20:30
Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

suffocation, immolation, pestilence, death, morbid angel, nile, incantation, obituary...amen. to je pr men plafon death metala.
Nah ja..mene so Obituary razocarali z njihovim comebackom, sem kaj vec pricakovala...Slowly we Rot in cause of death 2 svetovna albuma, pozneje pa zmeraj manj...Ostali ki si jih nastel..se strinjam. sam je se bendov dost vec ki so plafon dm.


seveda da je še veeeliko zakon death metal bandov. ampak te ko sm naštel, so bendi ki so največkrat v mojem cd stolpu in ki mi prvi pridejo na misel, ko nekdo omeni death metal.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 20:31
Originally posted by fucked_up fucked_up wrote:

Deicide, Hypocrisy, Cannibal Corpse, Nihilist, Monstrosity, Morbid Angel itd itd


death metal...ka je pr njih death metalskega?????????
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Pervertor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pervertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 21:23
so zate bol black? v mislih mam staro ero, tam do 94
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 13:31
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 13:51
Hud spot!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 17:50
Samo mi vokal najeda. Se vidi da so še čisto z začetka ere.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 18:32
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Vehemence kdo pozna? God was created je men kr super zadeva. Mal najedajo tiste clean kitare umes ampak na nek nacin se jih ze prezvi. Je pa stvar nek mogoce pre-cisto sproduciran death z kr deep growlom. Tempo je naceloma skoz celo plato hitr (z par pocasnimi deli + ksnim pocasnim komadom) ampak ne dosega glih vratolomnih hitrosti. Na trenutke se mogoce album slis tud precej hmmm "pocukrano" ampak, ko preberes tekste se ta misel zgubi (precej pedofilije, nekrofilije....) Cemu so podobni, za referenco, bi pa tezko reku, ker niso nicemur kar bi jest do zdej slisu.

Evo se link;

http://www.myspace.com/vehemence

*Edit*  Nov komad ni prevec dobr pokazatelj prejsne plate...Saj prvo poslusanje me je razocaralo (pa se pre-production je)
 
 
 
 
 
Now Vehemence komad je pac zakon, tko kot je blo za pricakowat.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 19:17
Ne vem, jaz razumem tole nit kot namenjeno seznanjanju z novostmi in starostmi v tem žanru ki so nam všeč in iz nje poberem tudi kaj zase. To logo pomeni tudi naštevanje plat ki so na nas naredile dober vtis. Ne vem zakaj je treba notri tlačiti zopet eno razumevanje itd...
Potem pa meni brišejo poste če čisto tiho šepnem Slayer, Metallica,... sux.... Eh.


Edited by devlin - 05.Dec.2007 at 19:17
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 19:23
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ne vem, jaz razumem tole nit kot namenjeno seznanjanju z novostmi in starostmi v tem žanru ki so nam všeč in iz nje poberem tudi kaj zase. To logo pomeni tudi naštevanje plat ki so na nas naredile dober vtis. Ne vem zakaj je treba notri tlačiti zopet eno razumevanje itd...
Potem pa meni brišejo poste če čisto tiho šepnem Slayer, Metallica,... sux.... Eh.


Potem pa verjetno ni problem v Death metalu ampak v tebi. Če se govori o death metalu se pač o tem govori, ker je pač tak topic. Če bi ga pa rad bolje razumel potem mislim, da se bo kdo najdu, ki ti ga bo hotel bolje razložiti. Prhajat na debata in pisat le to al pa uno sux brez razloga je res offtopic.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 19:24
Ne če vpišeš v debato o Metallici in to utemeljiš Smile.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 19:47
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Incubus (video)

Gašper, to pomoje ni njihov video, če se ne motim, samo muzka je njihova.
Pač so video izseki pešadije, itd
Kle maš podobno, sam da je bolj aviacija: http://www.youtube.com/watch?v=zf4Ltcm_eMk


http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 20:57
Takih montaž je vlko ja... Zlo možn...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 01:26
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Incubus (video)

Gašper, to pomoje ni njihov video, če se ne motim, samo muzka je njihova.
Pač so video izseki pešadije, itd
Kle maš podobno, sam da je bolj aviacija: http://www.youtube.com/watch?v=zf4Ltcm_eMk




Pomoje imaš prou. Sej glauna je itak muzika. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 11:44
Lepo, da nekateri debatirajo o svojih priljubljenih death metal bendih, vendar se je pojavilo mnogo spama, zato je šel kakšen post v izbris, ker to ni več debata, ampak Prophetovo soljenje pameti.

Zj nej se pa neha spamat in se naj nadaljuje debata, ki je začetku kazala, da se bomo iz nje kaj naučili in spoznala kakšen zanimiv bend.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 11:59
A to pomeni, da ne bo spet "OBVEZNO JE TREBA GOVORIT O KLASIKAH KER SI TO PAC ZASLUZIJO IN NOCEMO SPOZNATI DRUGIH BENDOV"?

Kul ce je temu tako, vam priporocam
Fractured Insanity - When Human Race Becomes Diseased
tehnico usmerjen dm, hiter tempo in brundanje vokalista
Infinited Hate - Orchestra of Sickness
nekateri clani so iz sinister zato veste kaj pricakovat :)
The Shattering - The Shattering Begins
ta bend je tudi tehnicno obarvan dober stuff za tiste, ki imajo radi tak stuff

bi dajal myspace linke samo pac ne podpiram lenobe:>

aja PS
Za ljudi, ki so jim vsec Heaven Shall Burn je nova plata dobra.  


Edited by HomoEyes - 06.Dec.2007 at 12:04
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 12:08
Lahko se govori tut o klasikah. Ne vidm nč slabega na tem. Pač nej ostane na neki spodobni ravni.

Heaven Shall Burn? To šele januarja izide. Kaj to pa morš napovedat, da je torrent na netuEvil%20Smile

You can never be too Specialized!!



Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 13:04
Meh se opravicujem, mi je uslo. Za torrent ne vem, ker jih bolj malo uporabljam :D.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 13:50
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Lepo, da nekateri debatirajo o svojih priljubljenih death metal bendih, vendar se je pojavilo mnogo spama, zato je šel kakšen post v izbris, ker to ni več debata, ampak Prophetovo soljenje pameti.

Zj nej se pa neha spamat in se naj nadaljuje debata, ki je začetku kazala, da se bomo iz nje kaj naučili in spoznala kakšen zanimiv bend.


Potem izbripi tudi ta post, ker izrazi kot "Prophetovo soljenje pameti" tu nimajo kaj za delat. Če pa misliš, da to sodi na debato potem povrni moj post pa je. One way or the other.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 14:11
Atuin al kdo je že pisal Vehemence - meni je res dobra plošča Helping The World To See, ker ima res dobro združene različne žanre, morbidno atmosfero in res nepričakovane dele posameznih struktur.
 
Homo Eyes - Infinited Hate - boooring! Od Sinister projektov so dobri samo sinister, hehe. Pa mogoče Supreme Pain, se pa puščam presenetiti.
 
A je kdo mogoče poslušal novi DRAWNED AND QUARTERED (ZDA)? Če kdo želi super mix Incantation, Immolation in Morbid Angel z vokalom a la Adramelech - Psychostasia album, toplo priporočam. Lepo presenečenje je ta album - MERCILESS HAMMER OF LUCIFER.
 
Pa tudi GODLESS RISING - za vse fane starejših verzij Vital Remains (band namreč vsebuje nekatere izmed ustanovnih članov VR).
 
Peace!
 
Uh, danes zjutraj sem spet poslušal Revenant - The Burning Ground - izredno dobro. Check it out!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 64>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.