Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - DEATH METAL
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DEATH METAL

 Post Reply Post Reply Page  <1 4950515253 64>
Author
Message
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2016 at 12:05
Be'lakor, The Desolation of Ares



Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2016 at 19:13
Originally posted by dole dole wrote:

je kdo poslušal novo Blood Incantation plato? Starspawn verjetno zasenči skoraj vse letošnje death metal izdaje: 


Ne vem, če lih zasenči, k ma na momente tut kakšne druge primesi, ampak je res hud album. :3
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 20:42
LIHHAMON - so nov nemški bend, ki je letos izdal svoj prvi album. Men je cel album poslastica kaotičnega war-death metala s krepko dozo apokaliptičega grindcora, ki s svojo težo in rušilnostjo uničuje vse pred seboj! To ni bend za fene klasičnega death metala, ampak za vse nas, ki vidimo kozmično lepoto Kaosa v surovi in podivjani glasbi.
Naj vas ta album odpihne - vse, ki se najdete v zgornjem opisu. Živel Kaos!


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:23
DEAD CONGREGATION - grški mojstri evil death metala so letos izdali nov ep ''Sombre Doom'' in prvi komad je res zelo doomerski ampak v nezgrešljivem Dead Congregation stilu. Drugi komad je pa stara dobra DC norišnica!






Edited by Gmajnar - 19.Nov.2016 at 17:24
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:28
Originally posted by vend vend wrote:

Be'lakor, The Desolation of Ares





Njih pa že celo večnost nisem slišal. Fantastičen band - evo, to bo nocoj žgalo po mojem stanovanju. Pa sosednjih tudi.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2016 at 18:56
HENOSIS - so nov bend iz Čila, ki je letos izdal svoj prvi album - in kakšna podivjana mojstrovina je! Cel album je Himna Kaosu, ki je nafilana z evil rifi, mogočnimi vokali in rušilnimi bobni. Album za nas, ki čutimo magično moč Kaosa v war/bestial/death glasbi.


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2016 at 21:17
ULCERATE - zadnji album sem zdj že dostkrat poslušu in zame je spet mojstrovina, tko kot vsi njihovi albumi - men je Vermis glih tko perfekcija, sam, da je še bl temačen in atmosferičen album.
Men so oni eni redkih tehničnih/brutalnih DM bendov, ki znajo pričarat atmosfero znotraj tega kaosa.




dole / Lif - sem parkrat šel čez ta nove Blood Incantation in me na noben način ne pritegnejo. Sj mi ni zanič album ampak mi je ful dolgčas zraven, ko ga poslušam - sj razumem, da je to bl avantgardna verzija oldskul death metala (se sliš vplive raznoraznih starih bendov) ampak se mi zdi, da ta album nikamor ne pelje, ker se rifi kar naprej nekaj bremzajo med sabo :) Je pa album kr popularen v undergroundu, tko, da nekaj vseeno zgleda je na njem :)
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2016 at 20:22
Zadne par dni sem velik poslušu evropsko klasično glasbo - zimzelene simfonije :)
To je še zmer tok dobr, kokr, k je ven pršlo!

  

  


Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2016 at 00:32
Poznaš Moondark - The Shadowpath in Eternal Darkness - Total Darkness?


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2016 at 17:59
Moondark poznam in so mi zakon (res hud demo), telih Eternal Darkness pa še nism slišu do zdle in loh rečem, da so fajn - ampak Moondark zmagajo :)
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2016 at 19:25
:)
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2016 at 21:13
GRAVEBOMB - so nov, mlad švedski bend, ki je letos izdal prvi album, ki ga žigažaga na polno, če je človeku všeč oldskul Husqvarna al pa Stihl gruvi death metal :) Sevede, ne izumljajo nč novga, ampak tud ne rabjo, ker igrajo s ful filinga in energije! Na motorke so glih napelal frišne, ostro nazobčane ketne, tko, da je za merkat!


Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2016 at 23:09
x) haha

ps: komentar

muska mi pa žal ni tolk dobra.


Edited by Ijus - 06.Dec.2016 at 23:13
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2016 at 17:14
Nov Ulcerate worship kolektiv iz HK, super izvedeno, nimajo pa tiste intrige originala, + so bolj dostopni kot NZ očetje. Na začetku mi je vse skupaj bilo ok, zdaj po nekaj poslušanjih pa sem se je kar nalezil. Še vedno milje za Everything is Fire ofc, glasbeno pa več kot korektno.


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2016 at 20:50
Karmacipher so mi vredu, ampak bom kmal pozabu na njih - ne bom pa pozabu na CONVULSING in njihov letošnji album ''Errata'', k si ga tud ti dal/dala na youtube :)

CONVULSING so bli tud očitno inspirirani od Ulcerate + Mitochondrion, Portal, Morbid Angel, Hate Eternal, Gorguts in Neurosis, ampak pr njih so še čist druge scene zraven in so nardil ornk umetniško delo s tem albumom. Album je prow trip, k kšn ful hud atmosferičen soundtrack/movie score - pa ta naslovnca je men ena najbolših kr sem jih vidu!


Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2016 at 10:38
A ni Convulsing one-man band? Men je že sam zarad tega ta album tok zanimiv, ker je eno, da v dnevni sobi posnameš en atmo bm album, drugo pa tok tehnično zahtevno stvar v maniri Ulcerate.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2016 at 12:26
Jop, one man bedroom bm (sam se je tko identificiral). Karmacipher je bolj na prvo žogo, instantno zadoščenje, Errata je bolj kompleksna in bo rabla še nekaj poslušanj, da me osvoji.

Tale prihajajoča stvaritev bi lahk prav tako bila za kaj, temačen death z zdravo mero disonance.


(se kmalu oglasim Aleks.)
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2016 at 18:08
Lif. - nism vedu, da je Convulsing one-man bend in se strinjam s tabo - čist noro, da en sam člowk nardi tak ogromen album! Po drug stran pa tud razumem, da mora bit včasih samo en v ''bendu'', ker ima že čist izdelano vizijo muske, k jo hoče ven spravt - tko kot klasični skladatelji, k so v samoti skomponirali svoje simfonije.

OdiumNostrum - porkaduš! kwa s' mi mogu tele Appalling Ascension predtavt :) Tole je čiiiiiist hudo za slišat - res evil, gruvi, podzemeljska in kozmična death muska obenem! Zdle sem šu že ene 20krat zapovrstjo čez tale teaser :) 
Hvala lepa!


ALTARAGE - teli Španci/Baski so bli letos že enkrat omenjeni, ampak jih moram še enkrat, ker mi je njihov album ena izmed najbolših stvaritev tega leta in tud na splošno, ne glede na letnico izdaje. 

Res je ogromna pošast tale (NIHL) album, še posebi, če mal bl naglas poslušaš - mene čist odpele v ene druge dimenzije pa še naslovnca je taka perfekcija in se men čist ujema s to ogromno in temačno simfonijo. 
Pa ker vokal majo, to se sploh ne da opisat - ni iz naše dimenzije! Joj, pa ta zvok kitar in te odfukane zlobno-gruvi melodije! Bas je tok rušilen, da vrta čez planete in jih zvibrira do popolnega uničenja! Bobni so pa prow ritmi koračnice in juriša Kozmičnih batalijonov in legij!

FAAAAK, kok je to huda muska, kr ne morem verjet! Že skor cel let poslušam tale album pa me še zmer čist butne, kokr v prwe - huda Kozmična roba je tole! :)



Je pa to album, k velki večini navdušencev nad glasbo Smrti, ne bo zlezel pod kožo - bo pa tolk več zame ostal! :)



Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2016 at 20:53
Me veseli, da so ti všeč (band je sicer The Ominous Circle, Appaling Ascension je naslov plate). Altarage sem parkrat probal ko je izšla plata, in ni zame,  vizualno in tud sonično zlo privlačno sicer, sam zame preveč monotono. Več zate, kot praviš.

Mimogrede Gmajnar, si ti bil na Ulcerate v Ortoju par let nazaj? Irrelevantno sicer, sam ob gledanju tega seta spodaj sem se spomnil na enga malega skinheda z DsO majco iz Ortoja, kako je norel v prvi vrsti. Tista tura je bila še tlko slajša zaradi 2 kitaristov, tle ga sam Hoggard svira, tam pa so mel še enga mladca na kitari ki je delal še vse skupaj bolj masivno.


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2016 at 22:01
Hvala, ker si me opozoril za ime benda/naslov plate - jst sem si že na en list, k si gor zapisujem imena bendov za spremljat, napisu naslov njihovga albuma, ne pa benda :)
V zvezi z Altarage te čist razumem - pr enih bendih se ujamemo v skupnem ''čaščenju'', pr drugih je pa tko, da jih ''častimo'' bl v samoti :)
Nisem bil na tistem koncertu od Ulcerate - takrat sem mel nekajletno obdobje, ko nisem šel na noben koncert. Si pa predstavlam, da je mogl bit ful hudo z dvema kitarama.
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2016 at 16:00
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Karmacipher so mi vredu, ampak bom kmal pozabu na njih - ne bom pa pozabu na CONVULSING in njihov letošnji album ''Errata'', k si ga tud ti dal/dala na youtube :)

CONVULSING so bli tud očitno inspirirani od Ulcerate + Mitochondrion, Portal, Morbid Angel, Hate Eternal, Gorguts in Neurosis, ampak pr njih so še čist druge scene zraven in so nardil ornk umetniško delo s tem albumom. Album je prow trip, k kšn ful hud atmosferičen soundtrack/movie score - pa ta naslovnca je men ena najbolših kr sem jih vidu!



wow, res dobro odkritje tale Convulsing! bo treba dat še parkrat čez. Na momente zveni malo povprečno sicer, ampak po tem vedno pride kakšen twist k te vrže na rit. 

drugače pa bo izšel Infester - To the Depths, In Degradation reissue preko Martyrdoom records če koga zanima.

Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2016 at 23:36
AUTOKRATOR - teli Francozi so letos izdal njihov hudo dobr drugi album, k je čist klaustrofobičen in u iber dol uglašen death metal s totalitarno/avtoritetno atmosfero - Orwellov in Huxleyov distopičen svet z death metal soundtrackom!

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 20:48
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 23:41
Ooooo, Lif., glih to sem pršu prlimat sem :)
Men je čist zakon tale ta nov Immolation komad, sem zihr, da bo cela plata huda! Mene Immolation niso še nkol razočaral, vsi albumi so mi zakon in tale bo zgleda poleg hude naslovnce fasu še njihov ta star evil logo - tooooo!!!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2016 at 16:16
UNMERCIFUL - so po 10ih letih izdali svoj drug album in ga sekajo k pr norch! Trije od petih članov so iz Origin/ex-Origin (Appelhanz, Turner in Longstreth) in to se zlo čut v muski, ampak vsen niso kopija od Origin. 
Men je tole eden najbolših tehnično/brutalnih death metal albumov zadnjih let, ker mi je drugač v tej podzvrsti všeč bl mal bendov - sploh se mi večina bendov ne zdi nč brutalna ampak samo en fensi predrkavanje strun pa blast beati brez energije in čist plastična produkcija albumov.
Tale album me vrne v zlate čase tehničnega/brutalnega death metala (konec 90ih, začetek 2000ih), ko so bli bendi odfukano brutalni, surovi, naspidirani, evil in gruvi obenem - Hate Eternal, Nile, Origin, Suffocation + večni Morbid Angel!


Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2016 at 22:50
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

kralji
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2016 at 11:45
Vedno užitek pogledat ta dokumentarc... to je tr00

Dismember - Death Metal & More Mental Illness (Full Documentary)

https://www.youtube.com/watch?v=psgqIgBSOrg



...larper
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2016 at 20:50
CADAVERIC FUMES - tile Francozi so letos izdal en ta prav dragulj med death metalom s svojim EPjom. Tole je pa res oldskul-futuristic death metal, k je slišat, kot, da bi blo zaigrano leta 1975, posneto leta 1985 in skomponirano tam okoli leta 3015 v neki vzporedni dimenziji - progresivna psihadelija 70ih, ki jo igrajo pošasti!
Temu bi pa res loh reku avantgarden death metal, ker je čist ''out of the box'', a vsen totalno nalezljiva in ful groovy muska. Če bi Voivod igral death metal bi blo mogoče clo mal podobn slišat :)


Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2016 at 15:53
Sunless so fajn

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2016 at 12:49
25. februarja je še prosto med datumom v Bosni in v Italiji. Se mogoče kdo že dogovarja za koncert v Sloveniji?

Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2016 at 21:13
Lif. - ja, tole bi blo hudo, da bi loh pr nas v živo slišal Dead Congregation!

ADVERSARIAL - drugi album teh odtrganih temačnih kanadčanov me že več kot eno leto pridno razmetava ob vsakem poslušanju. Čist zadušljiva atmosfera, ampak ne v stilu jamskega/cavern ozračja, temveč bolj v stilu nekih labirintov, ki te nikakor ne spustijo ven! Disonančno, a evil melodično obenem.


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2017 at 17:25
VOID MEDITATION CULT - teli Američani so lansk let izdal svoj prvi album z njihovim ''trademark'' zadušljivim zvokom in demonskimi vokali. Čista perfekcija extra zlobno-atmosferičnega death metala!


Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2017 at 16:00
Jop, js bi se tud verjetno privlekel na Dead Congregation, make it happen pls.

ed: komaj zdaj videl objavo eventa :)




Edited by (((OdiumNostrum - 03.Jan.2017 at 16:07
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2017 at 17:36
Hudo, ane! Sem že skor obupal, da bo kšn dober koncert/bend pr nas v začetku leta - pol pa tole :)
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2017 at 21:29
Mi je ravno danes pisal kolega, ki se mi oglasi lih enkrat na sto let, cel vesel, ko je zvedel za ta koncert, hh.
All hail Kaluža in MCP. :)

P.s. Kudos za Adversarial. Ne vem, zakaj, ampak vedno jih poslušam poleg Azavatar. Bi sicer sodili v drugo temo, ampak here it goes:



Edited by Lif. - 03.Jan.2017 at 21:34
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2017 at 23:37
Pol nas je pa že kr neki zlo veselih zarad Dead Congregation :)

Pa hvala, Lif, za predstavitev telih Azavatar - so zlo fajn! Te kr razumem, da jih poslušaš poleg Adversarial - neki je na njih, da grejo skup z Adversarial, pa čeprow jim v bistvu niso podobni :)
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2017 at 23:49
Oba benda sta na A, recimo. :D

Mi je pa zanimivo, da ni blo nobene debate o Cruciamentum, sam Odium in plagueangel sta jih bežno omenila. Sn upala, da pridejo z Blood Incantation med turnejo spomladi kam v bližino, ampak ne bo nič od tega, meh.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2017 at 22:05
Lif. - sj res oba sta na A, to bo to! :)
Cruciamentum so itak hudi - Angleška Florida! Preveč hudih bendov je, da bi jih mi vse omenili v tej debati :)


WARFATHER - Steve Tucker-jev (Morbid Angel) bend je lansk let izdal drugi album in men je čista perfekcija! Res uni mogočni, mistični in evil rifi ter nezgrešljiv in odličen Tuckerjev vokal s podporo zlo natančnih a gruvi bobnov in besno opletajočega basa. Pa ful mi je huda naslovnca, k jo gledam, kr padem not v ta bizaren in strašen svet.
Super ogrevanje za (men osebno) letošnji apex - nov Morbid Angel album! Čutm, da bo spet mojstrovina, k jo zmore samo Trey Azagthoth.



Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4864
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2017 at 21:42
Ne vem, če je bil ta možak že objavljen tukaj. Egipčan Nader Sadek se ponaša z odličnim Death Metalom in posebnimi besedili:




Ne vem če pri vseh stvaritvah, sem pa videl, da združuje razne glasbenike (tukaj npr. Cattle Decapitation, Cannibal Corpse, Mayhem in Cryptopsy):







Edited by Mitja M.J. - 05.Jan.2017 at 21:56
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4864
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2017 at 22:00
In zdaj zvem, da bo 22.2 v Ortu z Malignancy?!? Moj telefon me vedno znova preseneča, kakšne SMSje mi predstavlja...

Edited by Mitja M.J. - 05.Jan.2017 at 22:03
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2017 at 23:47
Pa pr Nader Sadeku je bil tud Steve Tucker zraven na albumu - za vokale in pisanje komadov.
Sem mislu, da zihr že veš za tale death metal paket v Ortu :)
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2017 at 15:16
Folk. Tole ga seka 100 na uro.


Fak je tole noro! Grrrrrrrrrr!!!!!

Full dobra kopija Suffocation.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2017 at 16:23
Res ga seka tale komad od Reincarnation!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2017 at 18:19
ABHOMINE - tale bend od Pete Helmkamp-a (Angelcorpse, Order From Chaos, Kerasphorus, Revenge, ...) je lansk let izdal ta prvi album in men spet potrdil, da kjerkol ma on prste vmes je muska surova, divja, kaotična in zlo hitr se mi vsede v ušesa. Njegov vokal mi je pa sploh eden najbolših in najbl unikatnih - čist zverinsko se dere!


Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 09:56
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

... - čist zverinsko se dere!

LOL

ps: kako s' napisal
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 10:09
Pozna kdo mamo Štefko? Mami Štefki je treba jebat pas mater.


Kaj pa... pozna kdo bučno olje? To je šele od pičke kurac.

Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 10:15
To'k sta gnili teli mami Štefka in Poldka, da sem se skor' zadavil, ko mi je košček kruha prišel v sapnik.
Una pa sprašuje kako nastane bučno olje. Najbrž ga ne izserje prašič.

Tem še ultra low pitched brutal death metal in the name of Satan ne bi pomagal.


Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 12:21
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

To'k sta gnili teli mami Štefka in Poldka, da sem se skor' zadavil, ko mi je košček kruha prišel v sapnik.
Una pa sprašuje kako nastane bučno olje. Najbrž ga ne izserje prašič.

Tem še ultra low pitched brutal death metal in the name of Satan ne bi pomagal.




Štefka in Poldka sta brutal tako kot death metal, hvala da nisi v offtopicu. Smile

Ijus, sam zate en od sveta pozabljen dragulj...




...larper
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 14:49
Še nikol slišal za tele Old. ErmmGeekNuke
Mal težki so za mene. Pa načeloma (glede na slišano) industriala ne maram.
Ko sem videl letnico 1993, sem rekel ja to bo to. Pol pa Earache. Kva druzga. Smile
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 18:21
DEIQUISITOR - tele Dance smo že omenl lansk let, sam jih morm še enkrat, ker njihov prvi album iz lanskega leta, men že odkar je izšel redno odpihuje glavo. Res ogromen album, poln nalezljivih melodij/ritmov, surov in čist podivjan, z norim brutalnim vokalom, prežet z mističnimi energijami Kozmičnega Kaosa!
Men je tole ta najbolš death metal album lanskega leta in mi spada v death metal elito vseh časov!


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4950515253 64>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.