Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Hellcats
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hellcats

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hellcats
    Posted: 29.May.2012 at 13:09
Hellcats live v Orto baru


BTW, baje je bla prejšnja debata zbrisana na željo benda.. Big smile Pač po mojem mnenju - dokler obstajajo, nej se debatira o njih, če nočejo debate, nej pa nehajo igrat... Ne mislm podjebavat / bit nesramna al kar koli, sam neumno se mi zdi, da mi tle ne bi smel met debate.. Lah bi kšn komentar vzele tut kot konstruktivno kritiko, za njih bi tale Paranoid mogu bit zlata jama feedbacka (vsaj do neke mere Big smile)..
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2012 at 15:15
Kul posnetek. Se strinjam glede brisanja debate - ke neki. 10 in več let nazaj se spomnem kako je dosti folka pisalo proti Metalsteel na Paranoid forumu. In Metalsteel se niso sekirali 5%, raje so naprej delali na komadih in nastopih. In to se mi zdi ful fajn in edino pravilno.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2012 at 19:38
Haha.. Edino pravilno Thumbs Up pa poglej kje so zdej, 5 albumov, igrajo po Evropi, ogromn publike majo doma.. (tut drugje menda).. 
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2012 at 20:17
to je res absurdno, v koncni fazi vsem tud ne mors bit vsec. . ne vem no, je potrebno sprejeti vse kritike, pa naj si bo to pozitivna ali negativna. . je treba kdaj tud negativnim kritikam prisluhnit, da ves kako zadevo morda izboljsat, jo nadgradit. . drgac so pa tisti cajti minili, ko mi hellcats niso ble ravno pri srcu. . zdej razmisljam tako, da je potrebno vsakemu dat priloznost, da se izkaze !

Edited by sajmon - 29.May.2012 at 20:32
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2012 at 20:49
Tale posnetek mi je bolj všeč kot tisti iz Rusije. se mi zdi, da tule manj fuša. Big smile
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2012 at 15:39
Še vedno dobra zadeva Thumbs Up
To se mi zdi eden tistih bandov, od katerega veš kaj pričakovat. Leta nazaj, smo jih na obali gledali, pa so pokazale isto kot na tem posnetku (no, mislim da je bila takrat pevka druga). Šjore imajo svojo smernico in to lepo peljejo.

Upam da se pri albumu ne bojo "šparale". Mnogi bandi naredijo to napako, da pri snemanju čuvajo kako igrajo, se nekako držijo nazaj, da ne bo kake napake in se potem zgubi tisti šus, tista bojevitost, ki jo sicer na odru pokažejo...

ps.: če se pevka nebi brila pod pazduhami, bi bila po mojem bolj TR00! Še dobro, da to ne upliva na glasilke Wink



Edited by Mitja M.J. - 02.Jun.2012 at 15:46
MacGyver je zakon!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2012 at 22:24
Kul posnetek.

Edited by doda24 - 02.Jun.2012 at 22:28
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2012 at 22:27
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Kitaristka je najbol metal in najbl raztura.Pevka mi je boljša,kot prejšnja. Vokalno je res  mal Danziga v njej.Čez par špilov bo že v nulo.Saj upam,Najlepša je pa Sonja :):).


Edited by doda24 - 02.Jun.2012 at 22:31
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2012 at 22:39
men pa nikol niso ble všeč, pa tud dvomim, da mi bojo. jim pa absolutno želim velik velik sreče in uspehov!
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 23:51
Včer mi jih je končno ratal vidt v novi postavi. Instrumentalno itak dobr, vokal pa neki vmes - vid se napredek (al pa samo v živo boljš zveni kot na posnetkih), komad Steelrider ODLIČEN, njen vokal noro sede zravn, skor sm mela kurjo polt.. Pr drugih komadih se mi pa zdi da ful preforsira glas z dretjem, zarad tega pol končni produkt zveni slabš. Če bi vse komade odpela tko k Steelriderja (al pa če bi bli vsi komadi napisani primerno njenmu glasu) bi sigurn mele več podpore. Upam da se bojo razvile v to smer Thumbs Up
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 23:55
Če je Steelrider bil drugi komad, potem upam, da ga bojo čimprej posnele, ker je res noro dober! Smile
Ne preklinjam več.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2012 at 18:59
To je ta :)
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2012 at 19:23
Je kakšen posnetek? 
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 13:37


Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 19:03
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2012 at 12:45
Lep nov video. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2012 at 12:58
Ma res super zadeva! Komad je čista špica, video tudi... D best! Čestitke Clap
Ne preklinjam več.
Back to Top
tavta View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tavta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2012 at 13:47
Sweet!!! Čestitke!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2012 at 18:39
men je zakon! Bobni pa baska mi majo zakon sound. Đitre so mi tud kul, pa fuck yeah za solo! Voxi tud kul, jst bi več backov (skupinskih) dal ne refren, pa slo text mi ni tolk kul, ostalo pa zakon. Res mi je nice vibe - SPONTAN feel je noter in to mi je ful všeč. Kul performance celga banda. Thumbs Up 

Edited by Wind Carrier - 29.Oct.2012 at 18:40
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Oct.2012 at 19:19
Komad mi je kar v redu, tudi pevkin vokal (ki mi sicer ni najbolj pri srcu) ne izpade moteč, se dobro vklopi. Thumbs Up
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Oct.2012 at 21:24
Solo je res kul, sam a ostale babe v bendu res ne slisjo, kok ogabno poje ta njihova "pevka"? 

Tko res, fuj. 

Vse skp izpade na nivoju Rebeke Dremelj.

Pa kdor je snemou tale spot ma priblizno tok sposobnosti kot pevka. 

Ampak solo je pa res dober, mater.


Edited by Jovo - 30.Oct.2012 at 21:36
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 11:01
gre k v uho komad, tak soft rokerski 
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Drvar View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Apr.2008
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Drvar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 18:09
Fak, pizda je zakon ta komad steelrider že cel dan ga šopam.
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 18:27

Kaj pa DIVJA POT?


Čedali bolš so tele bejbe Clap Star


Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 20:11
Dobr komad :) sam če bi pevka tko pela v živo, če bi sploh mela tak glas kot na posnetku, bi blo velik bolš :D Sej je sam vprašanje časa kdaj bojo začele uporabljat playback, glede na to kakšno ciljno publiko majo (sodeč po tem, da se pojavljajo v vseh slovenskih medijih, ciljajo na slovensko komercialo).
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 20:42
WUHUUUUUUUU!!!!! TO BABEEEE!!! :PPPPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2012 at 10:13
Originally posted by Katana Katana wrote:

Dobr komad :) sam če bi pevka tko pela v živo, če bi sploh mela tak glas kot na posnetku, bi blo velik bolš :D Sej je sam vprašanje časa kdaj bojo začele uporabljat playback, glede na to kakšno ciljno publiko majo (sodeč po tem, da se pojavljajo v vseh slovenskih medijih, ciljajo na slovensko komercialo).


haha, dj no kakšn argument :) sj ni važno kje se pojavljaš, važno da se =) zarad tega še ne rabiš jit v komercialo. tud noctiferia so se pojavili po vseh bolj komercialnih slovenskih medijih, pa zarad tega še ne špilajo na playback, itd..

men osebno pač komad ni nč posebnga, ena mal bl speglana pomaranča s solidno zvočno sliko, vokal mi še vedno ne potegne, kul skrijejo njegove pomankljivosti  večglasja med refrenom. inštrumentalna izvedba je kot vedno top shit, sam z vokalom pa res nimajo sreče...


Back to Top
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2012 at 10:20
Katana, če sm prou slišu si bila na njihovi avdiciji takrat, pa te niso izbrale.. baje obstajajo posnetki te avdicije :) Drgač pa men  je komad top! 
Glede na to, da jih najdeš po underground portalih po svetu, mal si poguglaj in ne bit ljubosumna, če te niso vzele :D Pr nas mamo pač sam Paranoid in še ene par portalov :) A Noctiferia so tut komerciala? 
Back to Top
brdavs View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brdavs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2012 at 12:29
Jz pa pogrešam komercialen rokovski band v Sloveniji ! Big Foot Mama ipd. To so bili časi ! Smile
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2012 at 12:38
Sej jim nisem fouš, boh pomagi :D Tisto je bla moja prva avdicija v življenju in sem šla čist tko, sam probat :) tko al tko pevska pozicija ni zame, se ne počutim dobro v ospredju (kar vokalist vsekakor je). Če mi vokal ni všeč, to ne pomen, da se mi zdi, da jst boljš pojem, upam, da je to jasno (to mi je na splošno glupo kadar kdo koga kritizira - ''pol pa ti boljš nared, če znaš'').

Ne gledam samo naših portalov, v bistvu te najredkeje. Dejansko mam pač o njih filing, da ciljajo na našo komercjalo, vip magazin, story, lady se mi pač ne zdijo neke take revije/oddaje, ki bi jih bral/gledal povprečen ljubitelj metala :D dobr, f3r0m0n, maš point :) Sem pa 100% prepričana, da ne ciljajo na underground, to počnejo Vigilance, ki so že kr dobro znani med folkom, ki hod na take festivale po Evropi. V bistvu mi je vseen kam ciljajo, jim prvoščim uspeh in slavo oz. kar koli si že želijo. Nisem zlobna oseba, k bi nekoga namerno spodkopavala in opravljala :) zato pa pišem na forum, ki je javen in ga tut one lahko preberejo.

Sicer pa, poslušte si Chastain, Hellion, Bitch, Phantom Blue ipd.. K smo lih pr vokalih. Jst Hellcats vokal sodim izključno po tem, ko sm jih vidla v živo, studijsko je super, sej sm napisala, da je dober komad, to je pa nekak ratal vsem spregledat :D tle je en njihov live posnetek za lažjo predstavo:




Je pa tut res, da je v tej naši mali državi zelo težko najt resne člane za bend, ki obenem tut obvladajo svoj inštrument..


Edited by Katana - 01.Nov.2012 at 13:04
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2012 at 17:15


 Jutri teden, petek 09. 11. 2012, 22:00 majo koncert v Ortuhttp://www.orto-bar.com/si/arhiv/dogodki/arhiv-koncerti/hellcats-slo-rock 

Star Da jih vidmo v živo.



Back to Top
Pero84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jan.2010
Location: Greenland
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 10:41
Komad je super!! Posneto odlično!Thumbs Up
HM is our religion!
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 14:35
Originally posted by Katana Katana wrote:







tole je pa že skor na meji arch enemy vokala lol.. men je pr njih edino kitara zakon, ostalo pa..eh, brezveze razglabljat, ko se bo takoj usulo 10 tipov, ki me bojo sflejmal.ampak ok, naj delajo kar jim paše.
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 16:32
Meni totalno ni všeč pevkino renčanje, no. Confused
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Pero84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jan.2010
Location: Greenland
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 18:29
Dejte babe ljubosumne, u keuder pejte, pa dejte že enkrat mir! 
HM is our religion!
Back to Top
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 18:34
hahaha sam res :D vsakič ko je kej novga od hellcats ropotajo.. 
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 19:27
Hahaha, to mi je pa najbolj smešno - ko ti kej ni všeč, to avtomatično pomeni, da si ljubosumen. Matr sm ljubosumna na babe s kratkimi lasmi in na opravljivce. To je to, priznam :D
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 20:20
zakaj pa bi ble ljubosumne? očitno ženske POSLUŠAMO, vi pa GLEDATE. 
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 20:49
Hahaha, dobra! Clap

Pa da ne bo pomote, komad Divja pot (Steelrider) je super, pa vokal je tudi ok, tisti prejšnji moj post se pa navezuje bolj na posnetek (v živo) tistega jelenjega festa ali kaj je že.


Edited by Banshee - 02.Nov.2012 at 21:06
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 21:18
Originally posted by Banshee Banshee wrote:

Meni totalno ni všeč pevkino renčanje, no. Confused

Predstavlej si kok brutal more zvenet analni seks z njo Star
Back to Top
samson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 21:19
Kaj pa če bi ve tri (Katana, Von Iron, Banshee) naredile en bend. Obljubim, da bom samo poslušal LOL
So mi pa Hellcats super punce in res dobro špilajo, sem bil na špilu. Je pa vprašanje časa, ko jih bo kdo zvabil iz države.
Metala bi moralo biti vse več, ne pa da bendi propadajo. S tako 'slovenskostjo' si pa samo v lastno skledo pljuvate. 

I love my hair!
Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 21:51
komad, produkcija, spot .... vse kaj je povezano povezano stem štiklom me spominja na 80's pop/glam/rock/metal al kaj točno bi naj bli. 

Thumbs Up  Wink
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 22:43
Originally posted by samson samson wrote:


Metala bi moralo biti vse več, ne pa da bendi propadajo. S tako 'slovenskostjo' si pa samo v lastno skledo pljuvate. 



JA! ker s tem, ko sm izrazla svoje mnenje (kar je mimogrede tukaj dovoljeno), jim sporočam, da naj nehajo obstajat, ker MEN niso všeč. come on..
kaj pa če bi ti bend naredu, pa bi te me pršle mal poslušat, a?

meh, s tem komentarjem neham pisat v to temo, ne da se mi debatirat z moškimi, ki se jim izklopjo ušesa od vklopu oči, kadar na odru zagledajo hude babe.
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
samson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2012 at 23:48
Z veseljem lahko prideš na koncert orkestra slovenske vojske, del katerega sem bil kar nekaj časa, pa boš s svojo  'glasbeno strokovnostjo' ocenila ali so dovolj uigrani ali ne.
Tudi jaz samo izražam svoje mnenje zato pa so forumi, kajne? Hellcats ne samo da so hude babe vizualno, dobro igrajo in imajo tisto nekaj, kar je potrebno za uspeh. Thumbs Up 

I love my hair!
Back to Top
naur View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 342
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 12:36
kreganje okol teme je primerljivo kot če bi rekel, ali je drek boljši na kruhu če ga namažem z levo ali desno roko... 
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 12:49
Točno tako!
Men sicer ne sede taka muzka, važn da punce uživaj, pri tem, kar počnejo!

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 13:50
Jajaja :D Babe, tle lahk glasujete za Hellcats, so na prvem mestu lestvice radia Velenje LOL:

Edited by alexi - 03.Nov.2012 at 13:52
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 14:15
Originally posted by samson samson wrote:

Kaj pa če bi ve tri (Katana, Von Iron, Banshee) naredile en bend. Obljubim, da bom samo poslušal LOL

Originally posted by Katana Katana wrote:

 
Če mi vokal ni všeč, to ne pomen, da se mi zdi, da jst boljš pojem, upam, da je to jasno (to mi je na splošno glupo kadar kdo koga kritizira - ''pol pa ti boljš nared, če znaš'').


A če mi neki ni všeč, to pomen, da sem obvezana sama boljš narest? :D jao jao.. 


Sm glasovala, ker mi je studijsko ful všeč Thumbs Up upam da bo pevka dost napredvala, da bo tut v živo tko (tega ne mislm na zajebantski način, pač dejansko ma čist drugačen glas v živo kot na posnetku).


Edited by Katana - 03.Nov.2012 at 14:21
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 16:52
and again, paranoid forum style



Edited by f3r0m0n - 03.Nov.2012 at 16:53
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2012 at 17:06
Originally posted by naur naur wrote:

kreganje okol teme je primerljivo kot če bi rekel, ali je drek boljši na kruhu če ga namažem z levo ali desno roko... 

This! LOL

Samson se nadeja vecernega seksa z vsemi temi hvalospevi, kudos!LOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,578 seconds.