Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Ordinacija dr. Chopa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ordinacija dr. Chopa

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ordinacija dr. Chopa
    Posted: 19.Apr.2008 at 10:46
Kje je...jst jo blazno pogrešam....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2008 at 13:45
nisi edin:))
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2008 at 14:07
Napiši problem, pa ti bo pomagal z odgovorom. Kaj pa naj napiše, če noben ne jamra. Smile
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2008 at 15:32
dragi doktor chop:
kako naj punco prepričam v analni sex?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 11:04
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dragi doktor chop:
kako naj punco prepričam v analni sex?
 
Nehaj jo prepričevat, ampak si jo vzemi...LOLLOLWink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 11:59
as ti doktor chop? :>
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 12:12
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dragi doktor chop:
kako naj punco prepričam v analni sex?
 
Naj mi presvitli doktor odpusti, ker se vmešavam v njegovo delo.
 
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 13:34
saj lahko ustanovis podruznico odrinacije dr. chopa za sexualne zadeve.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 15:23
to to,vids tok se razmišljaThumbs%20Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 01:49
A zdej ste pa kar brez mene začel?!

Sem užaljen. Dokler ne pride dohtar s kofeta, morjo pacienti počakat, ne pa da si že v čakalnici izmenjujete tablete, ki se dobijo samo na recept. Baje so se tudi nelegalne substance že preprodajale tam...

Toliko o tem. Upam, da ko boste na letališču, boste vsaj pilota počakal.
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 01:58
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dragi doktor chop:kako naj punco prepričam v analni sex?

Brez odkritega pogovora ne bo šlo. Najprej priznaj, da imaš majhnega tiča.

Nadaljuj s tem, da zaradi majhnosti svojega prijatelja je seks v vagino nekako tako, kot da bi mož z normalno raščenim curakom z njim opletal v desetlitrskem kanistru za vino, v kakršnem meni domačega rdečega dostavljajo iz Prekmurja (malo žvaplano in malo mešano s šmarnico bojda).

Torej, nazaj k bistvu. Razložit boš moral da tam ni dovolj tesno in da enostavno ni filinga. Če ta razlaga ne bo dovolj, lahko postaneš tudi ostrejši. Recimo s stavkom: "Pa tale tvoja pizda je že vsa znucana. Kaj vse si ti že tlačila tja noter?!" Povprašaš lahko tudi po izkušnjah s seksom s črnci.

Poanta zgodbe bo ta, da je tvoj tič enostavno premajhen za njeno vagino in edina rešitev za uspešno življenje v dvoje je manjša luknja, torej - analni seks.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 11:36
Originally posted by Chop Chop wrote:

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dragi doktor chop:kako naj punco prepričam v analni sex?

Brez odkritega pogovora ne bo šlo. Najprej priznaj, da imaš majhnega tiča.

Nadaljuj s tem, da zaradi majhnosti svojega prijatelja je seks v vagino nekako tako, kot da bi mož z normalno raščenim curakom z njim opletal v desetlitrskem kanistru za vino, v kakršnem meni domačega rdečega dostavljajo iz Prekmurja (malo žvaplano in malo mešano s šmarnico bojda).

Torej, nazaj k bistvu. Razložit boš moral da tam ni dovolj tesno in da enostavno ni filinga. Če ta razlaga ne bo dovolj, lahko postaneš tudi ostrejši. Recimo s stavkom: "Pa tale tvoja pizda je že vsa znucana. Kaj vse si ti že tlačila tja noter?!" Povprašaš lahko tudi po izkušnjah s seksom s črnci.

Poanta zgodbe bo ta, da je tvoj tič enostavno premajhen za njeno vagino in edina rešitev za uspešno življenje v dvoje je manjša luknja, torej - analni seks.
 
Res je, da ma majhnega tiča, ampak mu pa hitro pride...LOLWink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 12:29
Originally posted by Chop Chop wrote:

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dragi doktor chop:kako naj punco prepričam v analni sex?

Brez odkritega pogovora ne bo šlo. Najprej priznaj, da imaš majhnega tiča.

Nadaljuj s tem, da zaradi majhnosti svojega prijatelja je seks v vagino nekako tako, kot da bi mož z normalno raščenim curakom z njim opletal v desetlitrskem kanistru za vino, v kakršnem meni domačega rdečega dostavljajo iz Prekmurja (malo žvaplano in malo mešano s šmarnico bojda).

Torej, nazaj k bistvu. Razložit boš moral da tam ni dovolj tesno in da enostavno ni filinga. Če ta razlaga ne bo dovolj, lahko postaneš tudi ostrejši. Recimo s stavkom: "Pa tale tvoja pizda je že vsa znucana. Kaj vse si ti že tlačila tja noter?!" Povprašaš lahko tudi po izkušnjah s seksom s črnci.

Poanta zgodbe bo ta, da je tvoj tič enostavno premajhen za njeno vagino in edina rešitev za uspešno življenje v dvoje je manjša luknja, torej - analni seks.


hvala za nasvetBig%20smile
next patient
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 13:17
dragi dr. Chop
 
odkar je naš kitarist, prej soliden mizantrop, dobil dekle, si sploh ni več podoben; nonstop piše smse, se celo redno smeji in namesto spodobih hitrih solaž igra z nekakšim "filingom"(?), izjavil je celo da ne ve več če si sploh želi floyd rosea na kitari!?! Roke vijoč vas vprašujem: kaj mi je storiti?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 13:33
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

dragi dr. Chop
 
odkar je naš kitarist, prej soliden mizantrop, dobil dekle, si sploh ni več podoben; nonstop piše smse, se celo redno smeji in namesto spodobih hitrih solaž igra z nekakšim "filingom"(?), izjavil je celo da ne ve več če si sploh želi floyd rosea na kitari!?! Roke vijoč vas vprašujem: kaj mi je storiti?
 
Fant je postal moški...LOLLOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 13:48
na vsak način odklanjam mnenje nekvalificiranega žavbarja! to je ordinacija visokoprofesionalnega dr. Chopa, ako mu želiš konkurirati, odpri svojo ordinacijo! In kaj v pisanju smsov kaže na vašo diagnozo da je postal moški??
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 13:49
kaj ti se ne pises smsov?!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 14:01
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

na vsak način odklanjam mnenje nekvalificiranega žavbarja! to je ordinacija visokoprofesionalnega dr. Chopa, ako mu želiš konkurirati, odpri svojo ordinacijo! In kaj v pisanju smsov kaže na vašo diagnozo da je postal moški??
 
Ja kako pa naj tu vem če sem žavbar? LOLTongueLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 14:02
Originally posted by grafin grafin wrote:

kaj ti se ne pises smsov?!!
 
Ne, on jih tipka...LOLWink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 14:30
Originally posted by grafin grafin wrote:

kaj ti se ne pises smsov?!!
 
opažam skrajno pomanjkanje zaupnosti doktor/pacient.
 
seveda tipkam smse, pa vendar tega ne počnem z obsesivnostjo 15letnice ki glasuje za novo uspešnico Tokio Hotela na MTV Adria.....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 00:14
DR. CHOP, SLIŠAL SEM DA RABITE STROKOVNEGA PREGLEDOVALCA PRSI - PRIHAJAM!!!!
Pa še vprašanje: Opažam da je vedno več ljudi okoli mene nejevoljnih, lenih, zlobnih, dogajajo se umori, nasilje,... Menite da bi morali biti antipsihotiki obvezen dodatek prehrani?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 18:45
Ajej, ta doktor pusti svoje paciente prevec cakat :P

Edited by Ventor - 23.Apr.2008 at 18:45

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 21:44
debata kot nalasc za mene...

uceri sm odkril band EVERY TIME I DIE in so mi vsec

komaj sem se ustavil pred lovdanjem diskografije!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2008 at 17:56
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ajej, ta doktor pusti svoje paciente prevec cakat :P
 
 
ja sej ves de mamo nerazumno dolge cakalne roke v zdravstvu LOL
mogoce bi blo treba s kaksno kuverto podmazat Wink
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:03
Originally posted by Superglamer Šikki Nixx Superglamer Šikki Nixx wrote:

dragi dr. Chop

odkar je naš kitarist, prej soliden mizantrop, dobil dekle, si sploh ni več podoben; nonstop piše smse, se celo redno smeji in namesto spodobih hitrih solaž igra z nekakšim "filingom"(?), izjavil je celo da ne ve več če si sploh želi floyd rosea na kitari!?! Roke vijoč vas vprašujem: kaj mi je storiti?

Za sto-riti je sto-gat. Menda.

To, da si je vaš kitarist dobil dekle, je popolnoma pozitivno. Smo vsaj lahko prepričani, da ni toplotni, v kar bi marsikdo lahko posumil, glede na to, v katerem bandu igra.

Resen problem so SMS-i. Komuniciranje preko le-teh nakazuje na neosebno, neplodno in neosebno komuniciranje, kar je zaskrbljujoče pri otrocih v osnovni šoli. Da pa tej človeka ne-vredni komunikaciji podleže odrasla (saj je, ne?) oseba, je pa tudi za dr. Chopa prehud problem. Svetujem takojšnjo zglasitev pri psihologu v lokalnem zdravstvenem domu. Pojdi z njim in insistiraj pri napotnici za psihiatra, ki bo lahko presodil, ali zdravljenje komunikacije preko SMS-ov sodi na odprti ali zaprti oddelek za to namenjene ustanove.

Edited by Chop - 29.Apr.2008 at 00:28
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:12
Originally posted by devlin devlin wrote:

DR. CHOP, SLIŠAL SEM DA RABITE STROKOVNEGA PREGLEDOVALCA PRSI - PRIHAJAM!!!!
Pa še vprašanje: Opažam da je vedno več ljudi okoli mene nejevoljnih, lenih, zlobnih, dogajajo se umori, nasilje,... Menite da bi morali biti antipsihotiki obvezen dodatek prehrani?

Res je, strokovnega pregledovalca prsi smo odpustili zaradi opolzkega vedenja. Ugotovili smo, da je to obsežna veda in tako potrebujemo kar tri strokovnjake. Za pregledovanje prsi od 18-40 let je delovno mesto dobil dr. Chop (zdaj delam nadure), s svojo kandidaturo si pa resen kandidat za nad 75 let. Si v evidenci in kmalu te pokličemo na razgovor. Delovno mesto za 41-74 let je zaradi dobrega zaslužka sprejela moja asistentka.

Kaj? Lenoba, nejevolja, zloba, umori, nasilje itd. To je normalno. Smo že probali z antipsihotiki, pa ni pomagalo. Kolega dr. Mengele je v svoji brošuri predlagal ciankalij, čigar vpliv na nasilje ljudi še raziskujejo. Prvi rezultati so že znani - leni se niti premaknejo ne več.

Edited by Chop - 29.Apr.2008 at 00:29
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:14
Originally posted by Ventor Ventor wrote:


Ajej, ta doktor pusti svoje paciente prevec cakat :P


Ne sitnari, koliko časa si pa čakal, ko si bil nazadnje pri otroškem psihologu.
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:15
Originally posted by FABO-SUPERCEFIZL FABO-SUPERCEFIZL wrote:

debata kot nalasc za mene...

uceri sm odkril band EVERY TIME I DIE in so mi vsec   

komaj sem se ustavil pred lovdanjem diskografije!

Lepo. Ne downloadaj diskografije, temveč kupi plošče. Dr. Chop ne odobrava piratiziranja,

Edited by Chop - 29.Apr.2008 at 00:21
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:17
Originally posted by lord incestus lord incestus wrote:

a sej ves de mamo nerazumno dolge cakalne roke v zdravstvu
mogoce bi blo treba s kaksno kuverto podmazat

Končno je nekdo pogruntal. Kuverta je preveč očitna, evo transakcijski račun: SI56-0231-1160-1690-345.

Imamo pa tudi PayPal, če ti tako bolj ustreza.

Edited by Chop - 29.Apr.2008 at 00:22
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2008 at 00:30
Doktor Chop, mene pestijo določene težave na področju ljubezni!

Moja izbranka se hoče nenehno poljubljati z mano, nato pa mi orgazmira v usta, pol litra v šusu. Po nekajkratnem tovrstnem udejstvovanju ji počasi več ne pridem do živega in me treznost počasi zapusti... Toda njena seksi steklena (včasih pločevinasta) oblekica in še bolj seksi etiketa me nenehno pripravita do tega da ji ponovno izkazujem svojo naklonjenost. Oh, tudi snemanje njenega pokrivala mi nudi svojersten užitek.

Zanima me, naj spremenim nekaj v samem pristopu ali naj jo zamenjam za drugo. Slednja možnost mi sicer ni najbolj po godu, saj je zelo tiha in se nikdar ne oglaša brez potrebe, včasih jo pa vseeno razbijem.

Vnaprej hvala za vašo strokovno pomoč!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2008 at 11:36
DOCTOR CHOOOOOOOP!!!! Pravijo da bom zaradi prekomerne masturbacije oslepel(imam že -8 dioptrije) in da se mi bodo skisali možgani(vsak ki me pozna ve da sem malo Wacko). Zdaj me je pa strašno strah.
Imam že zatečena in boleča jajca ker si po novem mikastim samo brado. Prosim negirajte prvi dve postavki!!!!! Slišal sem namreč nekaj o tem da so stališča moderne medicine drugačna.

Edited by devlin - 30.Apr.2008 at 11:37
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 01:09
Originally posted by Lulik Lulik wrote:

Doktor Chop, mene pestijo določene težave na področju ljubezni!Moja izbranka se hoče nenehno poljubljati z mano, nato pa mi orgazmira v usta, pol litra v šusu. Po nekajkratnem tovrstnem udejstvovanju ji počasi več ne pridem do živega in me treznost počasi zapusti... Toda njena seksi steklena (včasih pločevinasta) oblekica in še bolj seksi etiketa me nenehno pripravita do tega da ji ponovno izkazujem svojo naklonjenost. Oh, tudi snemanje njenega pokrivala mi nudi svojersten užitek.Zanima me, naj spremenim nekaj v samem pristopu ali naj jo zamenjam za drugo. Slednja možnost mi sicer ni najbolj po godu, saj je zelo tiha in se nikdar ne oglaša brez potrebe, včasih jo pa vseeno razbijem. Vnaprej hvala za vašo strokovno pomoč!

Tole ni ljubezenska težava, ampak problem z alkoholom. Ne rečem, da ga dr. Chop nima, ampak za domače pač ne velja.

Tole "za domače na velja", je tako kot policaji lahko vozijo prehitro. Ali pa še en, bolj nazoren primer. Na avtobus pride sitna teta in vidi, da šofer kadi v avtobusu:
Sitna teta: "Tukaj je znak, da je prepovedano kajenje. Zakaj pa vi kadite??!!"
Šofer: "Za domače ne velja."
Sitna teta: "Kako to mislite?"
Šofer: "Vi imate doma tablo 'Pozor hud pes', pa za domače ne velja. Tako je tudi tukaj."

Torej, tvoja težava je problem za dr. Ruglja. Žal nam je že preminul, zato se bojim, da ti ni več pomoči.

Lahko dam zgolj namig: pij iz steklene embalaže, iz pločevine in plastike naj se prehranjujejo živali. Pravi moški pije iz steklenice, poznavalci pa pijačo iz litrskih steklenic pretakajo v kozarce. Kot pravi nemški pregovor: "Za neuke je pivo, za učene vino, ostale živali naj pijejo vodo."

Edited by Chop - 06.May.2008 at 01:31
Back to Top
Chop View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2008 at 01:14
Originally posted by deklin deklin wrote:

DOCTOR CHOOOOOOOP!!!! Pravijo da bom zaradi prekomerne masturbacije oslepel(imam že -8 dioptrije) in da se mi bodo skisali možgani(vsak ki me pozna ve da sem malo Wacko). Zdaj me je pa strašno strah.
Imam že zatečena in boleča jajca ker si po novem mikastim samo brado. Prosim negirajte prvi dve postavki!!!!! Slišal sem namreč nekaj o tem da so stališča moderne medicine drugačna.


Glede na to, da imaš dioptrijo -8, je dr. Chopa strah, da namesto tiča drkaš telegraf štango in ob njo drgneš svoja jajca. Zatečena in boleča so pa zaradi trsk v njih.

Stališče moderne medicine je, da če ne najdeš tiča, daj gor očala. Če tudi to ne pomaga, pa porini kazalec in sredinec v vagino.

Edited by Chop - 06.May.2008 at 01:31
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 07:07
eno resno uprašanje...zakva hudiča nemorem ponoč spat?? ne gre ne gre ne gre...sam premetavam se loh celo noč u posl in pol k se mi to več ne da grem špilat igrce na komp...i wanna sleeeeeeep!!!
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 08:21
Originally posted by Kali Kali wrote:

eno resno uprašanje...zakva hudiča nemorem ponoč spat?? ne gre ne gre ne gre...sam premetavam se loh celo noč u posl in pol k se mi to več ne da grem špilat igrce na komp...i wanna sleeeeeeep!!!
 
Mogoče rabiš pa samo drugačen "joystick"...Big%20smileWink 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 08:24
ti nisi dr. chop tko da shuuuush
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 09:55
Gliste maš.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 10:21
Originally posted by Kali Kali wrote:

ti nisi dr. chop tko da shuuuush
 
Ignoriraj pa je...WinkBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 14:00
Originally posted by Kali Kali wrote:

eno resno uprašanje...zakva hudiča nemorem ponoč spat?? ne gre ne gre ne gre...sam premetavam se loh celo noč u posl in pol k se mi to več ne da grem špilat igrce na komp...i wanna sleeeeeeep!!!
 
Depresija? Za manijo so posti preveč normalni Smile. Kaj pa počneš podnevi??? Sleepy
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 17:09
čez dan mi rata zaspat...ampak to sam zato k ponoč nemorem
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 19:45
Depresija.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 20:43
Ma če slučajno kdo ve, kaki vse so tisti res zanesljivi znaki da je nekdo padu v depresijo ... Bral sm o motnjah spanja in nasplošn bioritma, hitrih menjavanjih razpoloženj, nezmožnosti koncentracije ... In kake metode se uporabljajo za ozdravljanje? Obična terapija s tabletam al kok?




Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2008 at 21:37
ma ta debata bo šla u depresijo če bote vi nestrokovneži podajal mnenja namest dr. čopa
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2008 at 00:11
Če kdo kaj resnega nuca od dr. Devlina naj se mu pošlje v pm.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 14:14
V private message al pizdu mater?:)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 20:47
Originally posted by Kali Kali wrote:

eno resno uprašanje...zakva hudiča nemorem ponoč spat?? ne gre ne gre ne gre...sam premetavam se loh celo noč u posl in pol k se mi to več ne da grem špilat igrce na komp...i wanna sleeeeeeep!!!


zvij si joint pa ga skadi..to zmer pomagaWink
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 20:50
ma ne...to me sam potrebno nardi
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2008 at 20:53
Originally posted by Kali Kali wrote:

ma ne...to me sam potrebno nardi
 
Jasno...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2008 at 16:52
potem si jo vrzi na roko.. to zna tut pomagat..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2008 at 17:30
nope ne pomaga
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.