Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - fitnes, telovadba, šport
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitnes, telovadba, šport

 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
Author
Message
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2011 at 16:52
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

učeri sm šel predvidnoma še zadnjič letos z biciklom v ljubljano iz kranja.. da se izkoristijo "zadnji topli dnevi" sm si reku.. prov zako zgleda to v prestolnici k se po celovški fura strnjena kolona ene 20 kolesarjev.. v centru na kolesu itak srečam takoj gorjanca, podpiram :)

mimgrede, fitneserji, kako gre? eksperimentalno sm naredu mesc treninga z wheyem in potem mesc brez, da vidm če se to splača sploh kupovat al je brezveze... in morm rečt da je kr nujno, če hočeš da se kj pozna.. v nasprotnem primeru.. k da bi zidal bajto, si najel 20 delavcev pa niti enega cegla... orgomna razlika :S no ja.. mesc vržen stran.. ampak je blo vredno se prepričat če ima sploh smisel nabavljat to reč..
 
če se ti da iskat, mislim da je bratranec (28.10.11 postal svetovni prvak) Enej Samaržija nekje pisal prav o prehrani in dodatkih za BB. Pa brez anabolikov in podobnih "čarovnij" LOL


Edited by Mitja M.J. - 03.Nov.2011 at 16:53
MacGyver je zakon!
Back to Top
Adripandus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Jun.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adripandus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2011 at 11:41
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

učeri sm šel predvidnoma še zadnjič letos z biciklom v ljubljano iz kranja.. da se izkoristijo "zadnji topli dnevi" sm si reku.. prov zako zgleda to v prestolnici k se po celovški fura strnjena kolona ene 20 kolesarjev.. v centru na kolesu itak srečam takoj gorjanca, podpiram :)

mimgrede, fitneserji, kako gre? eksperimentalno sm naredu mesc treninga z wheyem in potem mesc brez, da vidm če se to splača sploh kupovat al je brezveze... in morm rečt da je kr nujno, če hočeš da se kj pozna.. v nasprotnem primeru.. k da bi zidal bajto, si najel 20 delavcev pa niti enega cegla... orgomna razlika :S no ja.. mesc vržen stran.. ampak je blo vredno se prepričat če ima sploh smisel nabavljat to reč..


Dvomim, da so rezultati vidni samo zaradi wheya. Kako pa si eksperimentiral? Jedilnik si imel enak, s tem da si en mesec pil zraven še whey, drug mesec pa pač brez?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2011 at 12:34
hm... ubistvu ni bil "eksperiment", k bi ga naredu zavestno. zmanjkal mi je prejšnjih, pol sm neki časa odlašal..

ponavadi je tko da se tedn do 2 res intenzivno trenira, pol se gremo brutalno napit in gre itak vse u kurac ker pol naslednje 4 dni samo ležim, no ampak nima veze.

zdej trenira z mano še kolega, ki služi kot kontrolna skupina.. torej v sklopu dveh tednov treningov ko sm to še mel je mišična skupina, ki sm jo tist dan mel na sporedu ostala čvrsta še več dni po treningu, največji učink je bi vidn tako po vadbi in nato na dan počitka proti večeru. nekako je blo vidno, da se iz dneva v dan stvar "nalaga". ko sm pr isti intenzivnosti 2 tedna delal brez wheya, je blo v času vadbe enako, ampak se je pol vrnilo na prejšnje stanje kmalu po treningu. sploh okoli bicepsa, kjer se koža najbolj raztegne med vadbo je bil pol tak votel občutk :) človk v kontrolni skupini je enakomerno napredoval ves čas, razn, ko je šel iz proteinov na gainer.. nad učinkom tega je bil tudi sam razočaran. tko da kar se mene tiče... neki je na tem...



me veseli, da se po parih letih od odprtja te teme odnos metalcev do telovadbe spreminja, namreč opažam da se jih vedno več odloča za to, med tem ko nas je blo učasih res peščica.


morda še kdo ne šteka zakaj te vrste vadba... v tej temi se je dalo na prvih straneh marsikaj proti prebrat. zato častim občutke, ki jih ta disciplina daje, in jih zunanji opazovalc brez teh izkušenj ne more dojet..

- poleg estetskega vidika, ki je na nek način najpomembnejši, a splošno med metalci manj sprejet (lahko maš tono tatoojev, da bi pa kako drugače opremil svoje telo pa ne.. k sreči se to spreminja) gre kle še za rezultate, ki se odražajo povsod, na področju lastnega dojemanja sebe, vpliva na zdravje in tako dalje..

- primer zdravja.. mišično obložen človk ima v sebi precej več krvi in s tem... večjo verjetnost preživetja ob recimo strelskem napadu. dobr primer je finc, ki se je takrt za 2 mesca ulegu v komo in so mu mogl dat 3x dozo uspaval, da je ta od plezanja nabit bik zaspal - če nebi bil v taki telesni pripravljenosti tist čas bi za zagrebl v zemljo.

- hoja, drža.. po treningu hrbta mi je to ena najboljših stvari... dobiš naravno oporo hrbtenici, mišice ti avtomatsko potegnejo rame mal nazaj da se držiš lepše, bolj pravilno in tudi po več urah stanja na mestu hrbet ne boli.

- sprememba v okolici, pozornost.. tega se nikakor ne sme spregledat, pa nej se sliši še tolk neumno... kokr ugotavlja prva točka, telo, pojavnost je edn izmed temelnjih dejavnikov pri lastni interakciji z družbo.. če se bo še kdo odločil za treninge naj pričakuje vsaj z moškega dela okolice kkšno butasto vedenje (negativna selekcija), in kkšn ženski nasmeh več. pa ne gre kle samo za ta "spolni" vidik, ker se razlega v vsa področja.. omogoča boljši oderski nastop in tako dalje.. ampak kot rečeno.. zunanji opazovalc ne more tega doumet, treba probat.. več oz. drugačna interakcija z družbo pomeni več priložnosti, več priložnosti pa kar je bistvenega za vsakega posameznika, neglede na to kolk si to prizna; naredte kj zase in s tem svoje bivanje na tem planetu zanimivo, do sebe dobro in predvsem kvalitetno.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2011 at 17:52
ko si že omenil pozornost iz okolice... pred časom, ko smo začeli s kolegi laufat, pa sklece pupmpat in zgibe delat (mislim, da se temu reče, ko se na štangi dviguješ) sem rekel bratrancu, da se kao pripravljamo na plažo. Pa mi reče: ti se kar pripravljaj, vsi tipi na plaži te bojo gledali... babe ne padajo več na to LOL 
 
ta drugi del je bil mišljen v hecu, glede taprvega se pa ni dosti zmotil. tipi se ful primerjajo, ko pride kak razbacan mimo. včasih se mi zdi da so eni slabši kot babe...
 
čeprav lahko njemu govorit, ko pa hodi takšen po plaži:
 
je pa hrana v tem športu izrednega pomena. jaz z mojimi 200 skleci par krat na teden in 75kg ne bom nikoli dobil teh pektoralisov in tricepsov. tudi če bi hodil v fitnes na programirano vadbo jih najbrž nebi. fant ima ogromno volje in motivacije, da je prišel do tega. Jaz sem prelen, da bi tako redno in intenzivno telovadil. še posebno poleg službe ne...
 
mogoče bo komu prišel prav njegov dodatek jedilniku:
- the vitamin strong
- the bcaa
- the whey / the whey isolate
- the omega 3
- the c- vitamin

na masi pa še :
- the creatin
- the casein
- enega izmed pump izdelkov


Edited by Mitja M.J. - 05.Nov.2011 at 18:10
MacGyver je zakon!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2011 at 18:24
Jaz jemljem samo sirotkine proteine, da poskrbijo za regeneracijo in proste radikale, sem pa tja tudi gainerje, ko začnem preveč izgubljati kile.

Za to da bi se nabildal pa sploh ni keša, čeprav bi si želel malo več moči v rokah. Brez dodatkov res nikamor ne prideš, edino kile lahko mečeš dol, pa še to moraš paziti da ne gre na tistih nekaj mišic ki jih uspeš pridelat.

Je pa kul imeti kondicijo pa se fino počutit, tudi če ni muskalov : ).

Pa aja Mitja, upam da šopaš sklece v serijah. Jaz ko sem bil mulo sem jih pičil tja nekam do sto, pa potem nehal, ker sem mislil da bom že švarci ko bom prišel do te številke. Kaj sem jaz vedel, da se zares začne šele pri drugi seriji takrat, pa da se s prvo šele malo ogreješ in pripraviš.


Edited by devlin - 05.Nov.2011 at 18:26
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2011 at 22:40
200 sklec?!? No fuckin' way, js jih naeknat nrdim mrbit kakih 50, v parih serijah okol 130, to je pa toDead
 
Ja carji ste no :)
 
Drgač pa frogi, k pravš, da se nas vedno več odloča o tem (pač športanje) - za svoj primer ti lah povem, da sem se odloču čist tko - kliknl mi je v betic, the rest is history :)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2011 at 00:56
brez skrbi, jih ne delamo v enem šusu ne (tega še v vojski nismo praksirali Smile). delamo jih 10x po 20. morajo bit pa pravi, če ne se ne šteje. 100 navadnih na pesteh in 100 t.i. delta. lepo počasi, gor do konca in dol do tal. pogled naprej, ne v tla.
 
zaenkrat gremo tako:
20 delta sklec
tek 1/2 kroga (mislim da je nekaj čez 500m)
20 dvigov
20 navadnih sklec na pesteh
tek 1/2 kroga
 
5 serij, s tem da se dvigujemo 1 x s štango pred obrazom, drugič s štango za glavo.
 


Edited by Mitja M.J. - 06.Nov.2011 at 01:03
MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2011 at 11:09
se strinjam s frogijem, da je odnos do telesa pomemben.. nase telo ni ustvarjeno za sedenje (najbrz bi kot sedalna rasa zgledal precej drugac) ampak za premikanje, hojo.. ceprav dalec prevec sedimo.. je treba pol nujno mal uravnotezit..
zanimivo je, da so mel ze v kraljevini jugoslaviji ministarstvo za fizicko vaspitanje /za telesno vzgojo/.. v koncni fazi zmerna fizicna kondicija preprecuje prepogoste obiske pri zdravniku in trpanje organizma z zdravili.. zdej, za kaj se odlocis, kaj ti je blize, pa je odvisno od vsakega posameznika posebej. men je recimo nadkul aerobna vadba - fizicne dejavnosti na prostem ali vaje, kjer je poudarjeno dihanje..
ucer sm lih gledala po tv-ju, da bojo uvedli davek na presladko in premastno hrano.. zaradi zdravja ljudstva.. in so kazali bajsije, ki se basejo s torticami in fast foodom.. vse lepo in prav, samo meni se zdi ta ukrep precej kratkoviden, ker ne uposteva celostnega ustroja cloveka.. ubistvu gre predvsem za stekanje denarja v blagajno - pod krinko nekaksnega pokroviteljsko altruisticnega odnosa do folka..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2011 at 13:59
Točno tako.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2011 at 14:16
Originally posted by grafin grafin wrote:

se strinjam s frogijem, da je odnos do telesa pomemben.. nase telo ni ustvarjeno za sedenje (najbrz bi kot sedalna rasa zgledal precej drugac) ampak za premikanje, hojo.. ceprav dalec prevec sedimo.. je treba pol nujno mal uravnotezit..zanimivo je, da so mel ze v kraljevini jugoslaviji ministarstvo za fizicko vaspitanje /za telesno vzgojo/.. v koncni fazi zmerna fizicna kondicija preprecuje prepogoste obiske pri zdravniku in trpanje organizma z zdravili.. zdej, za kaj se odlocis, kaj ti je blize, pa je odvisno od vsakega posameznika posebej. men je recimo nadkul aerobna vadba - fizicne dejavnosti na prostem ali vaje, kjer je poudarjeno dihanje.. ucer sm lih gledala po tv-ju, da bojo uvedli davek na presladko in premastno hrano.. zaradi zdravja ljudstva.. in so kazali bajsije, ki se basejo s torticami in fast foodom.. vse lepo in prav, samo meni se zdi ta ukrep precej kratkoviden, ker ne uposteva celostnega ustroja cloveka.. ubistvu gre predvsem za stekanje denarja v blagajno - pod krinko nekaksnega pokroviteljsko altruisticnega odnosa do folka..



zato trend temne čokolade kr naenkrat... davk na neki -> ponudba se prilagodi..
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2011 at 14:32

S tem davkom bo učinek zgolj obraten od željenega (čeprav vsemo, da je željen učineka samo polnit državno blagajno). Ljudje bojo enostavno kupovali cenejše še manj zdrave sladice...

Pa da se vrnem k temi. Mens sana in corpore sano oz. zdrav duh v zdrevem telesu je resničen latinski rek. Od kar sem se malo skondiciral, lažje prenašam psihične napore v služi. Bolj kreativno rešujem probleme. Očitno več kisika v telesu, pripomore k svežim idejam.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 05:10
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

brez skrbi, jih ne delamo v enem šusu ne (tega še v vojski nismo praksirali Smile). delamo jih 10x po 20. morajo bit pa pravi, ce ne se ne šteje. 100 navadnih na pesteh in 100 t.i. delta. lepo pocasi, gor do konca in dol do tal. pogled naprej, ne v tla.
 
zaenkrat gremo tako:
20 delta sklec
tek 1/2 kroga (mislim da je nekaj cez 500m)
20 dvigov
20 navadnih sklec na pesteh
tek 1/2 kroga
 
5 serij, s tem da se dvigujemo 1 x s štango pred obrazom, drugic s štango za glavo.
 
 
 
Jah qrc pol, js ne delam sklec, ampak neki podobnga; ne gledam naprej, ampak v tlaEmbarrassed
Je precej velka jeba naprej gledat - neverjetn, kk jih je tko teži delatDead
 
Kva je pa delta skleca?
 
Sm npr. mel še v OŠ enga sošolca, k je treneru plavanje, pa je bil tut norc, kar se sklec tiee - jih je delal tko, da je pri dvigu se odrinu v zrak, plosknu, pol pa jovo na novo; drug naein je bil pa "Rocky skleca" (Stallone, rocky, ena roka)Big%20smile


Edited by Mrtupevc - 09.Nov.2011 at 05:11
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 08:14
Pri delti daš roke skupaj po sabo, tako da se stikata palca in kazalca (da dobiš nekako obliko deltoida z rokami). Ko se dviguješ moraš imet roke tik ob telesu. Tako se vaja skoncentrira bolj na tricepse, medtem ko so pri navadnih sklecih bolj obremenjeni pektoralisi.
 
Ce delaš sklece poeasi delaš na veeji mišici. Ee jih delaš hitro (in kot npr. tisti ki se odrivajo  zrak), delaš na eksplozivnosti mišice. Poeasi je pae bolj za obliko, hitro je nekako bolj za športnike.


Edited by Mitja M.J. - 09.Nov.2011 at 08:18
MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 10:22
mislim, da je bolj smiselno delat vse vaje pocasneje kot pa hitro.. tut telo se znuca in velik sportnikov zacne sred 30 let cutit zoprne posledice prekomerne/explozivne/nepravilne vadbe..

sm se pa ucer naskakala na badminton igriscu in sm dans en mejhn kriplck.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 11:16
Jaz sem pa eisto padel v tole. Štrk v nahrbtnik, pa lavfat do primernega drevesa po trim stezi. Sicer me tekaei in sprehajalci bukovo gledajo ampak mene to ne prizadene dokler se mi ne odlomi veja pa jo fašem na glavo Big%20smile.
Drgae so pa pri sklecah dobre tudi variante ko imaš recimo noge na kakem višjem podstavku ipd. Se spomnim kolk sem si želel narediti enoroeno, pa nikoli nisem prišel do tega eeprav sem se trudil :).

----> Zaene se pri 3.29 ee koga zanima
http://www.youtube.com/watch?v=tIxGQb30dW4&list=FLaT9bOxnLrPKf8YhVL4AgpA&index=5&feature=plpp_video


Edited by devlin - 09.Nov.2011 at 11:18
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 11:26
devlin Clap še nikoli nisem weedla eesa takšnega, ampak zakon !!! tko ja, fitnes na prostem !!! super si !!! jst sem pa veeraj kaki dve urci po gmajni eez drn in strn (joj, ku je hitro tema, naglavna lueka naglavna lueka :))), danes bom pa listje grabila doma... mhm... tudi to je vrsta rekreacije :)

Edited by mother earth - 09.Nov.2011 at 11:27
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 14:10
Jebeš fitnes, fitnes je za lenuhe, pa še trd rataš od njega : ). Sem imel cel kup opreme v kleti, pa sem jo samo pošenkal eez par let. Pametni gremo ven z enim štrikom, eno žogo, pa še ene štenge pa klopca so fajne kje blizu. Potem pa se šopa kake aerobne, motorieno-ravnotežne in cross-fit vaje Smile.
Ignoriraj bravado, takole telovadi pravi moški :)
http://www.youtube.com/watch?v=3lqNYvdpm-g


Edited by devlin - 09.Nov.2011 at 14:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 18:03
joj, devlin si me najprej resno prestrasil, da mas kaksne samomorilne ideje s tistim strikom, iskanjem dreves in cudnim gledanjem mimoidocih.. :))))
kjutt ideja drgac.. kul, da je zuni in da se spilas z lastno tezo in enim strikom.. improliga ftw!!
zanc sem na dedinjah v nekem parku uzrla orodje za vadbo na prostem.. najboljsi je bil en cohalnik, kjer si delal polpocepe in se hkrati s hrbtom masiral po enem jezkasto gumijastem valjcku.. ^^
ne vem, ker debil je po rozniku in mostecu snel vse telovadne tocke.. zlo je pasalo se kdaj mal stegnt s kake stange.. :S
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2011 at 19:23
mhm... ja... to imajo tudi tam v okolici trzina... trim steza... pa toeke z orodji za delat razne vaje... vse leseno in poštrihano z zeleno :)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2011 at 10:42
oja tut na Golovcu se da delat veso v zgibi :))

sam dvigi so zaenkat še problem :(
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2011 at 11:52
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

ko si že omenil pozornost iz okolice... pred casom, ko smo zaceli s kolegi laufat, pa sklece pupmpat in zgibe delat (mislim, da se temu rece, ko se na štangi dviguješ) sem rekel bratrancu, da se kao pripravljamo na plažo. Pa mi rece: ti se kar pripravljaj, vsi tipi na plaži te bojo gledali... babe ne padajo vec na to LOL 

 
ta drugi del je bil mišljen v hecu, glede taprvega se pa ni dosti zmotil. tipi se ful primerjajo, ko pride kak razbacan mimo. vcasih se mi zdi da so eni slabši kot babe...

 

ceprav lahko njemu govorit, ko pa hodi takšen po plaži...


 

je pa hrana v tem športu izrednega pomena. jaz z mojimi 200 skleci par krat na teden in 75kg ne bom nikoli dobil teh pektoralisov in tricepsov. tudi ce bi hodil v fitnes na programirano vadbo jih najbrž nebi. fant ima ogromno volje in motivacije, da je prišel do tega. Jaz sem prelen, da bi tako redno in intenzivno telovadil. še posebno poleg službe ne...

 

mogoce bo komu prišel prav njegov dodatek jedilniku:

- the vitamin strong- the bcaa- the whey / the whey isolate- the omega 3- the c- vitaminna masi pa še :- the creatin- the casein- enega izmed pump izdelkov



ne pravm da so tvoja opažanja napaena, ampak pri treningih, kjer je hitro vidn napredk gre kle eist za zdravo tekmovalnost; samo na tak naein vedno znova presegaš sebe...

men je prov dbest da zdej treniram v okolišeinah, kjer mam prov to možnost.. na ta naein sm ueer benchnu 107kil..

Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2011 at 23:06
Originally posted by Mrtupevc Mrtupevc wrote:

oja tut na Golovcu se da delat veso v zgibi :))
zj se mi spovnu k smo v oš to mogli delat za un športni karton..in mislim da maš tm nekje okol 3, 4ga razreda najbolj optimalno razmerje med moejo in težo in takrat lah najvee visiš (no verjetn je drgae ee pol kj treniraš, ko si starejši). js sm v tistih letih za ?abe 2 minuti (nisi smel vee).
 
devlin un video je zakon Clap
 
js sm bla pa ta teden prvie na skupinskih vadbah-body pump, neke z utežmi pa tko..sj je zanimivo, sam še dons mam musklfibr..sm mislla da mam moene roke, pa temu oeitno ni tako Big%20smile
Back to Top
EndZeit View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 563
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EndZeit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2011 at 21:52
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

mhm... ja... to imajo tudi tam v okolici trzina... trim steza... pa toeke z orodji za delat razne vaje... vse leseno in poštrihano z zeleno :)
    res ja, ampak morš pazt na mud pitte!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2011 at 12:09
ma jst itak v gojzdarcah pa netazahmašnih hlacah v gmajno hodim, tko da se ne sekiram zaradi blatnih kopeli Big%20smile
 
ps: vceraj dve uri gmajniski pohod ! domov sva prišla dva -> še kolega klop se je prisesal na mojo nogo :D
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2011 at 16:26

a jih je kdo delal takšne?

MacGyver je zakon!
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 13:39
Tole je treba enkrat probat Stern%20Smile

http://youtu.be/TaNBuqSuNqk
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 14:51
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Tole je treba enkrat probat Stern%20Smile

http://youtu.be/TaNBuqSuNqk
 
probat? pa so se mi roke spotile samo ko sem gledal! sem pa nekoč videl en posnetek, ko je nekdo s kolesom na podobnem terenu zgrmel v nižino... grdo.
 


Edited by Mitja M.J. - 19.Dec.2011 at 14:55
MacGyver je zakon!
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2011 at 15:00
Vidu ja, tole blo res grdo. Sam je naredil tako grdo napako, k je bolj kot ne rezultat slabih živcev.
Sj za živčke testirat pa se gre uno prej probat haha. Na določenih mestih, ti nobena zaščita na pomaga ...
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2012 at 20:22
As a rock and roll guitarist in an internationally successful rock band, Collen didn't start out as a health and fitness enthusiast. After years of playing hard, partying hard, and leading a self-described "very unhealthy lifestyle," Phil decided to make a change. In his early thirties Collen decided to quit drinking and partying. His live-saving conversion came just before his DEF LEPPARD bandmate and "terror twin" of the party scene, Steve Clark, died of a prescription drug and alcohol overdose in early 1991. Inspired to lead a healthier lifestyle, the sober Collen no longer needed to "recover" each day from the previous night's debauchery, and instead found himself with numerous free hours in his day. Collen began exercising, running to start, and later taking up the martial art of Muay Thai kick boxing.

Collen has trained with Jean Carrillo for seven years. Jean brings with him a wealth of experience including his personal service in the French Special Forces, and working with the French Foreign Legion in Africa as an instructeur in close combat. He holds black belts in karate, tae kwon do and kick boxing, as well as being a French and European champion. Holding a Bachelor's Degree in Physical Education, on top of his many other awards and accomplishments makes Jean Carrillo the optimal instructor alongside Phil Collen.

As the fathers of young children, both Collen and Carrillo know the importance of teaching our youth about good nutrition and fitness at a young age. They firmly believe it takes educating both parents and school teachers to help children gain the foundation of a healthy lifestyle at a young age and carry it throughout their lives. But, as someone who was himself a late "bloomer" in the exercise field, Collen feels that anyone can achieve a healthy lifestyle, no matter what age they start.

Collen began training in the martial art of Muay Thai kick boxing with Carrillo seven years ago and now both men, vegetarians as well, believe in bringing their positive experience to the masses.

Photo credit: Helen Collen

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2012 at 20:36
Danes pojačali vaje za 20%
 
se pravi: 6km teka, 240sklec in 120 t.i. pull-upov oz. na kratko dvigov.  Tempo bi glasbeno lahko označili kot moderato Smile vaje opravljene v uri in 8 minutah izvzemši segrevanje in raztezanje...
 
Kako se pravzaprav po slovensko reče pull-up v slovenščini? A imamo tudi izraz za chin-up?


Edited by Mitja M.J. - 26.Jan.2012 at 20:39
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lupus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Sep.2009
Status: Offline
Points: 248
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lupus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2012 at 12:28
Vzgib.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 14:43
V soboto prvič letos naredu cca.30km z kolesom. Prov sedel je!!!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 19:07
waw !!! ku dobro !!!
si moram pa prej dolge podložene hlače kupit...  pa neki za zgoraj... mrzel veter je čist preveč za moje stare kosti :-/ no, sej svoje kolo si tudi še moram kupit LOL kaj imaš ti za oblečt ?? ne wem, recimo, nimam bombažne majce, ni dobro... zašvicam, pol me prepiha in juhej !!!  že po koncertu ater ere sem bla na tri tedenski al še več rehabilitaciji prehlajenih vratnih mišic Wacko uffffffffffffff, ne bi več tega :D
 
v glavnem, zakon gospod P. !! bravo !! super si  Smile
 
edit:
rabila bi take zadeve, da mrzel veter ne pride do mene, k bo sranje... tudi dlani... imam samo une odrezane rokavice... predpostavljam, da obstajajo tudi take, da se zaprte al kuko ?  ja, dej naj kdo kej pove :)


Edited by mati zemlja - 27.Feb.2012 at 19:13
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 19:58
Kolesarjenje,športi z žogo,hoja v hribe.To je,kar men leži.Fitnesa se nebi lotil nikol,ker je dolgočasen do kraja.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 20:01
[QUOTE=doda24] Kolesarjenje,športi z žogo,hoja v hribe.To je,kar men leži.Fitnesa se nebi lotil nikol,ker je dolgočasen do kraja oziroma pred teniškim mečom nardim par serij z 8 kilskimi utežmi,da je roka bolj stabilna hehe.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 21:06
1x na teden se zjutraj malo raztegnem :) Par sklec, trebušnjakov, počepov ... in to je vso moje športno udejstvovanje LOL

Čakam na toplo vreme da se gre spet v hribe, oz. vsaj daljše sprehode :)
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2012 at 21:08
Pa tako kot je Doda napisal glede fitnesa: me ne spraviš blizu. Preveč moškega ega na enem mestu.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2012 at 08:41
eh.. :)
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2012 at 09:11
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

waw !!! ku dobro !!!
si moram pa prej dolge podložene hlače kupit...  pa neki za zgoraj... mrzel veter je čist preveč za moje stare kosti :-/ no, sej svoje kolo si tudi še moram kupit LOL kaj imaš ti za oblečt ?? ne wem, recimo, nimam bombažne majce, ni dobro... zašvicam, pol me prepiha in juhej !!!  že po koncertu ater ere sem bla na tri tedenski al še več rehabilitaciji prehlajenih vratnih mišic Wacko uffffffffffffff, ne bi več tega :D
 
v glavnem, zakon gospod P. !! bravo !! super si  Smile
 
edit:
rabila bi take zadeve, da mrzel veter ne pride do mene, k bo sranje... tudi dlani... imam samo une odrezane rokavice... predpostavljam, da obstajajo tudi take, da se zaprte al kuko ?  ja, dej naj kdo kej pove :)
Lejo gospodično, ko se spomni mojega imena:D
Obleka: planice, neke termo hlače (ne oprijete), spodaj termo majica z dolgimi rokavi, čez kolesarski dres z kratkimi rokavi, čez še anorak, zaščitna 'maska' za obraz. Pri konstantnem brcanju okrog Kranja mi je zakuhalo, mogoče sem imel en sloj preveč na sebi.
Ti definitivno priporočam kako termo majico, ti pride prav v mrzlem in tudi poleti, vsaj zjutraj, ko je še hladno. Rokavice imam tudi jst odrezane, mi čisto odgovarjajo, se pa da seveda kupiti tudi neodrezane.
Za veter pa rabiš kako kakovostno vetrovno/anorak, da te ne prepiha (preveč).
Happy?:)
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Feb.2012 at 13:12
ne morm verjet, kako ti po enem tednu komiranja v pojstli gre kondicija.. sm bla zanc prou zadihana, ko sm se povzpela na 3 stuk.. :O
zdej uizi skusam neki spet narest na tem..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Feb.2012 at 14:20
En teden postelje? ufff... to pobere, ja kar nekaj kondicije... Ampak se pa hitro tudi nadoknadi.
 
Mati, pri biciklu pa pazi najbolj na ledvice. Zgoraj enkrat ko zalaufaš ni take panike, kr si vroč in se telo samo greje. Ledvica pa so izpostavljena ker vleče veter direkt čez njih.
 
Kot je reku Blackoutt en dober anorak in greš! Vsekakor pa odsvetujem bombažne cunje, kr se napijejo znoja, se zalepijo na kožo in te hladijo kot hladilnik...
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Feb.2012 at 14:20
 
primož Embarrassed seweda, da si zapomnim :-) ne, da imam tako dober spomin, samo instantnost mi ne diši Clown 
hwala za vse nasvete !! ja, ja ... maska maska... tudi to sem pomislila, da verjetno mora kaj bit... to si bom tudi mogla zrihtat...  
pa upam, da ste vsi dobro Smile srečnoooooo :)
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Feb.2012 at 14:24
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Mati, pri biciklu pa pazi najbolj na ledvice. Zgoraj enkrat ko zalaufaš ni take panike, kr si vroč in se telo samo greje. Ledvica pa so izpostavljena ker vleče veter direkt čez njih.
 
lej, k se je kr vrinil !! kako nevljudno Stern%20Smile 
ja, dolga majca zabasana v hlače, ne ?? ledvička je treba merkat, zato ne nosim grlie majčk in ne kažem popka :D
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Feb.2012 at 14:52
Oprosti, ampak sem šel prav lepo po vrsti... Ti si zamudila Wink
 
Pri vseh tvojih postih, bi človek pričakoval malo hitrejše prste LOL 
MacGyver je zakon!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2012 at 08:06
Prva letošnja gorska 'etapa' je za mano...pure power!!!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 09:50
Učeri v rahlem pršenju Kranj, Tacen, Tivoli Lj, Gunclje, Medvode, Puštal, Kranj...fajn je blo:D
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2012 at 04:37
tole bi jaz mel:



osnovno verzijo, ki sem jo kupil pred ene 10 leti, imam. total gym 100. sam so ležaji šli. nadomestnih pa mislim, da ni več za dobit. tale na sliki je pa brutal.

ta naprava je idealna, ker na njej lahko treniraš vse mišice. izkoriščaš pa lastno težo. in višji ko je naklon težje so vaje. in to je to. all-in-one solution.


Edited by Ijus - 01.May.2012 at 06:46
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 16:55

tkole zgledajo naši treningi (na vrhuncu smo mel 20+ ljudi v večih skupinah seveda, ki so aktivno hodil smle)... 

torej fitnes smo si postavl v zaklonišču.. armaroth/nature/občasno keller plac za vaje... najboljša zadeva.. v sosednji sobi žgejo armaroth, kle pa mi švicamo :)

Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 17:52
To maš samo za muzičarje al lohk tud pride folk ki mu niso všeč armaroth/nature/keller?

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 17:59

ni samo za muzičarje :) sicer seredko zgodi da so vaje ravno med treningi... oglas se kej


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,535 seconds.