Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - fitnes, telovadba, šport
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitnes, telovadba, šport

 Post Reply Post Reply Page  <1 13141516>
Author
Message
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 08:19
Ni bila tako napačna borba, kot sem mislil da bo. Conor je začel silovito, prvi dve rundi bi tisti, ki nikoli ni gledal boksa celo pomislil, da mogoče pa... ampak udarci niso bili tisti tapravi, preveč mimo, medtem ko je bil Jr. prve 3 - 4 runde defenzivno konstanten, predvsem pa dobro ohranjen. Čisto njegova igra. On ima to izpiljeno do popolnosti. 
Ko so v peti rundi dejansko začele padati prve bombe, je bilo heca konec. Šesta, sedma sta morala biti za Conorja pekel, ampak ni padel. Dobro se je držal. Tehnični KO v deseti rundi.


V tem showu sta po mojem zmagovalca oba. Conor itak ni imel kaj za izgubiti, sta pa oba odkorakala s kupom milionov. Za Conorja je pred bojem pisalo 75mil, za Jr. pa od 100 do 400 mil - odvisno, kako uspešno bo zadovoljil finančno metriko boja (oglaševalci in gledalci terjajo svoje - od kjer tudi jasno, zakaj je cirkus trajal celih 10 rund).
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 15:44
top šit je blo. Baje je en od Diazov probaval enako zadevo in pušnu.

prej al slej bo nekomu uspelo. Fajn probleme mu je delal + dobil najmanj 2 rundi za moje pojme. Herojski poiskus.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 15:58
Še točkovanje po rundah.


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 16:52
Dobro se je McGregor boril, lepo da se ni blamiral, se je vidlo da je veliko vložil v pripravo. Je pa v boxu preveč pravil za njegov stil borbe. Na koncu je kardio naredu svoje, Floyd je previdno začel in sam počakal da se je Conor iztrošil in potem odboksal svoje. Riskiral ni nič, sicer pa zakaj bi, preveč je bilo na kocki... njegov renome in tudi image boxa kot športa.

Sicer pa sta zmagovalca oba, saj sta s tem cirkusom samo še bolj bogata. To je čisti biznis... Floyd je dobil tako željeno 50ko, Conor pa zelence + promocijo svojih brandov.

Upam da se v prihodnje zgodi dvoboj Nurmagomedova in McGregorja. Če Conor še to oddela je zame absolutna legenda. Peresne kategorije verjetno sploh ne bo branil imo.
...larper
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 17:37
Jp,Mayweather vs McGregor dvoboj se je odvil po pričakovanjih. Zmagovalca sta pa oba.
To,da je zdržal 10 rund s takim borcem ni kar tako. Še Floyd je rekel,da je bil kar malo presenečen nad njim. Kakšnega boksarja nižjega ranga bi McGregor premagal imho.

Nurmagomedov vs McGregor bi bila poslastica. Verjetno bo prej na vrsti McGregor vs Diaz III al pa kaj drugega.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2017 at 18:11
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Dobro se je McGregor boril, lepo da se ni blamiral, se je vidlo da je veliko vložil v pripravo. Je pa v boxu preveč pravil za njegov stil borbe. Na koncu je kardio naredu svoje, Floyd je previdno začel in sam počakal da se je Conor iztrošil in potem odboksal svoje. Riskiral ni nič, sicer pa zakaj bi, preveč je bilo na kocki... njegov renome in tudi image boxa kot športa.

Sicer pa sta zmagovalca oba, saj sta s tem cirkusom samo še bolj bogata. To je čisti biznis... Floyd je dobil tako željeno 50ko, Conor pa zelence + promocijo svojih brandov.

Upam da se v prihodnje zgodi dvoboj Nurmagomedova in McGregorja. Če Conor še to oddela je zame absolutna legenda. Peresne kategorije verjetno sploh ne bo branil imo.



ne vem zakaj folk tolk pljuva po tem Mayweatherju, kao, da neki "nima srca" in take gluposti, meni je pa ravno njegov stil top šit. Spet drug folk je reku, da je najboljši vseh časov, ker ma 49-0, oz zdej 50-0. Men osebno to bolj pomeni, da je najpametnejši, ne najboljši

Osebno sem najbolj užival v zmedi normie komentatorjev, k sta bla neka blesava boxing fana, k sta bla kar posrana vsa prve 4 runde sj se je vedlo, kakšno taktiko ima Mayweather. Tudi Conor je dejal, da bo zmagu v prvih 4 rundah, kar pomeni, da je mel prav zastavljeno taktiko in je vedel, kaj ga čaka in upal na presenečenje. Legenda. Baje, da gre norec sedaj še v Rusijo proti Khabibu. Holy Mother of God! KHABIB!

Upam, da bi se boxarji zdele mal bolj opogumli za kakšen nov bolj balansiran poiskus crossover fajta.

V enem od intervjujev je Bas Rutten dejal, da se je v 90ih resno menil z Holyfieldom za fajt. Ko so Holyfieldu prinesli VHS z posnetki Bas Ruttena, je dejal, da pristane na fajt, ampak brez low kickov to bi blo po mojem top shit.
Tudi Mike Tyson se je v intervjuju spraševal, kako bi boxar handlal low kicke....

Na splošno me pri teh rečeh zanimajo pionirji, realizem & crossover zadeve. Box sam po sebi lep in plemenit, a preveč v svojem izoliranem svetu, za moj osebni okus. Mene zanima, kaj boxer lahko naredi nekje, kjer je dovoljeno več, kot boxanje. Po mojem so boxerji po eni strani precenjeni in po drugi podcenjeni...

Kar se mene osebno tiče : sumbissions > kicks > punches [v večini primerov, seveda pa ne vedno].

Edited by Sid Ninja - 28.Aug.2017 at 17:33
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2017 at 17:26
LOL ..... shitstream medijske greznice spet lažejo

Quote

FAKE NEWS: The New York Times Says McGregor Was 'Completely Bloodied.' Nonsense.

http://www.dailywire.com/news/20293/fake-news-new-york-times-says-mcgregor-was-james-barrett?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=062316-news&utm_campaign=benshapiro





Edited by Sid Ninja - 28.Aug.2017 at 17:26
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2017 at 20:59
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Dobro se je McGregor boril, lepo da se ni blamiral, se je vidlo da je veliko vložil v pripravo. Je pa v boxu preveč pravil za njegov stil borbe. Na koncu je kardio naredu svoje, Floyd je previdno začel in sam počakal da se je Conor iztrošil in potem odboksal svoje. Riskiral ni nič, sicer pa zakaj bi, preveč je bilo na kocki... njegov renome in tudi image boxa kot športa.

Sicer pa sta zmagovalca oba, saj sta s tem cirkusom samo še bolj bogata. To je čisti biznis... Floyd je dobil tako željeno 50ko, Conor pa zelence + promocijo svojih brandov.

Upam da se v prihodnje zgodi dvoboj Nurmagomedova in McGregorja. Če Conor še to oddela je zame absolutna legenda. Peresne kategorije verjetno sploh ne bo branil imo.



ne vem zakaj folk tolk pljuva po tem Mayweatherju, kao, da neki "nima srca" in take gluposti, meni je pa ravno njegov stil top šit. Spet drug folk je reku, da je najboljši vseh časov, ker ma 49-0, oz zdej 50-0. Men osebno to bolj pomeni, da je najpametnejši, ne najboljši


Upam, da bi se boxarji zdele mal bolj opogumli za kakšen nov bolj balansiran poiskus crossover fajta.


 

Mayweather je ziheraš in posledične manj atraktiven kot tisti borci ki se bolj izpostavijo in riskirajo, zato pobere manj simpatij kot si jih zasluži. Tisto kar počne, počne dobro, to kaže tud statistika oz. rezultati, ne bo pa nikoli tako čislan kot kakšen Cassius Clay ipd. borci.

Crossover borbe so imo brez smisla. To je za zelo ozek krog ljudi. Način treninga se razlikuje glede na stil borbe..., že sam če pogledaš fizionomijo borcev boš opazil razlike med boxarji, mma borci ali karateisti npr..
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2017 at 21:37
ravno zato, ker je ziheraš, se mi dopade, poleg tega, da ma zanimivo kartoteko. :) Na splošno se mi dopade folk, k je defenziven. Kot pri nogometu bunker.

pa se mi zdi, da je zadevo spremljalo več folka, k ponavadi [inc. me, k nikol ne gledam sicer fajtov live].
Kar se mene tiče, ravno crossover daje objektivno oceno vrednosti neke discipline. Zaprt sistem pravil pa jo omejuje. K bi dou formulo in športni avto tekmovat, ker te zanima, kdo je objektivno boljši v določenih pogojih. Mene take reči vedno zanimajo ^^




Edited by Sid Ninja - 28.Aug.2017 at 21:38
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2017 at 22:09
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Danes sem testiral en sklop vaj, ki sem ga skromno poimenoval THE CIRCLE OF TORTURE!

Sestavljen je iz 8 zelo podobnih vaj (skupni imenovalec so skleci) ki si sledijo ena za drugo in tvorijo nekakšen krog. In sicer dela se po 10 ponovitev vsake vaje, krog se pa ponovi 4x. Na koncu boste naredili 320sklec v cca 20minutah ne da bi pri tem umrli od dolgčasa! No pa gremo:

- skleci z nogami na tleh. Držimo se za štango v višini prsi in se "dvigujemo". V prvem krogu zgleda sila enostavna in nedolžna vaja, v tretjem in četrtem ne več :) Vajo izvajamo počasi, s prsmi se dotaknemo štange
- skleci z nogami na tleh. Roke naslonimo na klopco (višina je nekje pod koleni).
- skleci z nogami in rokami na tleh (navadni skleci pač)
- (zdaj nastopi bolj zanimiv del) skleci z nogami na klopci in rokami na tleh
od tu dalje priporočam pazljivost pri stabilizaciji hrbta
- skleci z nogami uprtimi ali naslonjenimi na štango v višini pod pasom in rokami na tleh
- skleci z nogami na štangi v višini nad pasom in rokami na tleh
- skleci z nogami na štangi v višini prsi in rokami na tleh
- skleci z nogami na štangi v višini glave in rokami na tleh

Štange so ponavadi na fitnesih na prostem, zelo prav pride tudi ripstol, lahko pa noge naslonite na razne zidke, zide, karkoli vam bo pač dvignilo noge od tal. Vaje izvajajte lepo počasi, roke stegnite skoraj do konca (tam nekje 95%, da ostanejo mišice cel cajt v napetosti), ko se spustite k tlom pa čisto do konca. Ne goljufat, ker s tem zajebavate le samega sebe. Raje naredite manj "lepih" ponovitev.  

edit:
ne vem če sem razumljivo napisal... če so kake nejasnosti pišite, bom poskušal bolje razložit al kako sliko zalepit... 





nekoč sem napisal zgornjo vajo.  Je dobra, ampak mogoče malo dolga. Vso zadevo lahko skrajšamo z enim starim videom g. Hermana:


meni je bila ta zadeva o vedno všeč, ker lahko delaš skupaj z njim. On šteje, ti pa pumpaš. Danes sem šel spet skozi,  s tem da sem hitrost zmanjšal na 0,75. Mi je bolj všeč, ker če delaš na ročkah tako kot jaz se z normalnim tempom nimaš časa spustit do dna.

MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2017 at 21:50
se odločil in bom naredil drugačno zaporedje vaj. Po navadi puščam mišičnemu sklopu 48 ur pavze. Tokrat bom telesu naredil prijetno presenečenje in to piramido delal vsak dan... 

po 10 min se počutiš živega :)
MacGyver je zakon!
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2017 at 22:50
Kera tekma z Latvijci. Pizda sm bil živčen... Bravo našim za borbo in noro zmago! ClapClapClap Latvijci so fkn psihiči, zadenejo vse kar vržejo. Če se bojo naši tako borili proti Špancem so v finalu! 
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2017 at 22:31
Pa majo medaljo ClapClapClap Izredna igra, brez spoštovanja do Španije, čist so jih povozili... Špance tud mal emšo že daje imo, pa že preveč naslovov majo da bi se zaprav stepli. Tekma z Latvijo je bla čist drugi nivo, mogoče res finale pred finalom. 
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2017 at 19:15

we feel SLOVEnia, they feel SPAINLOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 13:51
O pizda kok so omrežja naspemana s tem basketom. Ermm
The real monsters are often just people.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 14:57
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

O pizda kok so omrežja naspemana s tem basketom. Ermm

Pust nam mal veselja no, še jutri, pol se bo pa počasi umirilo Smile Sam še Srbijo za ene 30 pik premagamo...




...larper
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 15:21
Ja, sej to je res kriza, da si ljudje kar upajo veselit ob takih dosežkih. Mar bi bili tipični Slovenc(eljn)i in debatirali o politiki in ostalih 'pomembnostih' s pirom v roki, kot to pritiče znalcem.  LOL
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 15:44
Še na Arch Enemy se faking ne da jt, brez da se čaka na faking basket vmes. Bullshit.
The real monsters are often just people.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 18:47
Se je kr za zjokat ja. Probej še ene tri zagrenjene poste napisat, pa če ni robčkov se usekni v rokav in si z majico obriši solze, ker tole je res too much. Da si kar raja upa bit vesela enkrat za spremembo, nezaslišano! Mar bi mrko gledali izpod čela in se prepustili vremenu primernemu razpoloženju ter jutri celo kvlt tr00 zajebano snemali Alysso s telefoni.

Kam gre ta svet, še tr00 stokanja nihče več ne razume!!! Angry
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 20:01
Čist nč ni narobe. če se folk veseli, sam konstantno natepavanje in spemanje tega nonstop in povsod pa res ni treba. Pač, smo tudi taki, ki sem nam jebe za gledanje športa ... Ne razumem predvsem zakaj se pavza med koncertom recimo podaljša. Že tako je predolg premor med bandi. Sem hotel iti, zdej pa meh. Smile
The real monsters are often just people.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 21:44
gre za zgodovinski uspeh, za katerega so garale generacije košarkarjev. Legende - kr v finale! 2 miljonski narod v finalu Evropskega prvenstva v košarki.....    top shit!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 22:12
Vraan. Tecn si k driska. Jst ne bi vedla, da se karkoli dogaja pr kosarki, ce ne bi na siht hodila (=ne spremljam). In ja. Trenutno je povsod polno kosarke. Ampak WTF ?!?! Mene niti malo ne moti teh par trenutkov, k se folk druzno veseli. Dej, no !!!! Sej ni vsak teden kaj taksnega. Povsem razumljivo je, da je v teh par trenutkih povsod pouno kosarke. Boljs to k jokanje nad usodo Evrope non stop in virtualno bojevanje.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2017 at 22:13
ARIEL MCDONALD

Edited by mati zemlja - 16.Sep.2017 at 22:14
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 00:52
Zihr si ga spremljala, k je še igral za Interier Krško, a? Big smile
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 22:30
HELL YEA!
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 23:17
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!Clap
Nomen est omen.
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 23:18
Bravo pjebi!!!!
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 23:19
Zaslužena veličastna zmaga!!! 

Huda borba in psihično težka tekma je bla, fantje niso bili najbolj sproščeni, ampak so dokazali da so ekipa, da majo veliko srce in željo. Tud brez najboljših v končnici so si vzeli zmago. Vsa čast! ClapClapClap


...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2017 at 23:24
Govori se, da ima Hrvaška novi slogan :)))

"HRVATSKA - zemlja izmedżu srebra i zlata"

(za šalo seveda)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 10:28

Ena še izpred tekme ... baje od nekega srbskega novinarja (čeprav mi deluje bolj kot kak komentar na netu):
"Ove Slovence ne možeš ni da mrziš. Oni su kao buržujski kolega iz razreda koji ima sve petice, najlepšu devojku, koju nikad ne vara, uvek je dobar drugar i spreman da pomogne, kulturan i uredan. Svi mi ostali ex-Yu narodi, prema Slovencima ispadamo imbecili i inače, a sad će da nam drže lekciju i u košarci. Mamu im jebem." LOL




Dragić nije ni trebao ići u Istanbul. Mog'o je bacat iz Slovenije. Big smile


Slovenija je prva reprezentanca po Litvi 1993, ki je nascala vse nasprotnike brez izjeme in do pokala prišla brez poraza. 


Še rezultati tekme po posameznih četrtinah ... matr je blo živčno, par-x sem šel raje iz sobe, ker nisem mogel gledat (začel sem šele v drugi četrtini, ko se je našim speljalo in je vse skup zgledal izi k pasulj).
Slovenija : Srbija:
1/4 - 20 : 22
2/4 - 36 : 25
3/4 - 15 : 20
4/4 - 22 : 18

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 11:28
The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 13:04
Ne vem, kaj točno ti praviš, ampak tole je izjava Dragica za grško TV (povzela večina medijev širom balkana):

Još uvek čekam taj NBA prsten, ali ovo je nešto drugo. Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije.Videli ste koliko je publike bilo u hali, hvala im od sveg srca", rekao je Dragić za Grčku nacionalnu televiziju.

In izjava random srba glede njihovega prilascanja tujih igralcev:

Srbi su svi kojima je jedan od roditelja Srbin, svaka poznata osoba kojoj prezime završava na -ić. Gdje god živi i jedan Srb povjesno Srbija polaže pravo na tu zemlju. Slovenci su aplski Srbi, Hrvati pokršteni Srbi, Crnogorci su izmišljen narod, belosvetska zavera, i oni su u biti Srbi, i Muslimani u Bosni su u biti Srbi samo se poturčili. Mađari su Srbi sa govornom manom, Makedonija je pravoslavna dakle Srpska, a bome i ovi Grci izmišljaju svoju antičku povjest. Svi znaju da je Sparta drugo ime za Srbiju, Sparta. Sbarta, Sbparta, Srbarta i dođeš do Srbija... Kažu Srba i Rusa 200 milijuna. 195 milona Srba i 5M Rusa.

Pa s FIBInega foruma:

Stop with bs, as ethnic Serb I don't identify with Dragic or Doncic, I don't celebrate their performances, I admire them as good basketball players but that's about it, they are representing Slovenia not Serbia, they will try to beat us, they are enemies who must be destroyed on Sunday night.

Pa še en Srb s FIBInega foruma:

Pleeeease stop with blood cell and gene counting! WTF is that all about.

If we start to go through our national teams, I can easily tell you people who have other national origins but noone here is calling them Hungarian, Romanian, Croats, Bulgarians etc. Everyone can choose what country they represent and that is their country. Does it somehow make you feel better that in another team there is a great guy who might've had 1/32 of Serbian in him. WTF is that? I don't support things like Randolph etc but Goran, Luka they are Slovenian end of story. 

What is it with this need to find some Serbian lineage in every person of importance in the world? Our country is a shithole more or less, we have been living in wars, poverty and lawlessness for 20+ years and yes sports have always been kind to us, so please stop counting the genes and blood cells and enjoy the fucking game. If Doncic played awful, not one of the people talking about this would've said, he is Serbian then. It would've been something like "If he played for Serbia and our coaching, he would be the bomb"

Wtf is wrong with some people...


Točno tako, kaj je narobe z ljudmi? Namesto, da bi se veselili ... So pa, jasno, bumbarji na obeh straneh.

Ne vem, zakaj bi si nekdo prilascal igralca (ali pa metal ocitke svojim), ki je rojen in odrasel v sloveniji, ki je lil kri in znoj na igriscu pod slovensko zastavo zato, ker ima na primer po fotrovi strani neke korenine iz druge drzave. Na FIBInem uradnem forumu so vsi, vključno z našimi sosedi, pa srbi, pa spanci itd.. o naši košarki govorili v superlativih. Ne vem, zakaj bi jih zdaj mi dajali v nic, ker se po strani fotra, starega fotra, stare mame ipd. mešajo geni kakšne druge drzave.

Nasi so pustili srce na igriscu. Pa to ne pomeni, da so bili nasprotniki slabi. Latvija je bila naravnost fenomenalna. Najtezja tekma. Slo je za las. Spanci, no ja, ostareli Spanci, veliki favoriti z legendarnima bratoma Gasol na čelu, niso imeli dan. Tu se je pisala pravljica. Oslabljeni Srbi brez vec kljucnih igralcev, pa zato odličnim Bogdanovicem so se borili kot levi. Pa bili vseeno nekoliko prekratki. Se mali Finci s Porzingisom na čelu so nam konkretno kazali zobe. Ampak se nasi s pogumno in inteligentno igro kot prava vrhunska ekipa niso dali. 9 tekem, 9 zmag. Nihce, prav nihce nam pred zacetkom prvenstva ni pripisoval da bomo prisli tudi med prvih 4. Mi pa kar z zlato...
Lahko jim samo iz srca cestitamo. Kot so nam navijaci rivalskih reprezentanc.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 13:29
Kaj pa tonček? Big smile
The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 13:51
Fenomenalna poteza KZSja! 
Po poškodbi kolen in dolgotrajnem okrevanju Lorbka, nekdanjega najboljšega krilnega centra evrolige ob Zagorcu, kot edinem na tej poziciji, kaj dosti opcij res ni bilo.
Al kaj si želel povedati? Aja, ti jamraš, ker ne maraš košarke. Oh! :/ Duly noted! Smile

P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 14:00

Image




Kaj, Hrvati pa letos niso igrali na Eurobasketu? Clown Big smile Tongue LOLLOLLOL




Edited by Poli - 18.Sep.2017 at 14:00
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 14:34
Speadge, pusti ga in se ne obremenjuj, pač je revček Vraan očitno zafrustriran pa mu ne paše, če se je kdo sposoben veselit nečesa in se ne obremenjevat z nepomembnostmi. Naj se tip ubada s Piranskim zalivom al nečim takim, pa naj bo cel hud na cel svet, mi pa lahko čez par ur pričakamo NAŠE, pa čo na -ić, če so črni al pa če imajo Janeza Kranjskega tetoviranega na prsih. Smile
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 16:30
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2017 at 23:14
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Ne vem, kaj točno ti praviš, ampak tole je izjava Dragica za grško TV (povzela večina medijev širom balkana):

Još uvek čekam taj NBA prsten, ali ovo je nešto drugo. Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije.Videli ste koliko je publike bilo u hali, hvala im od sveg srca", rekao je Dragić za Grčku nacionalnu televiziju.



To so prave besede in tud zarad te ljudskosti in ne le talenta je velik in tako priljubljen. 

Največje razočaranje tega prvenstva pa so moji sosedje. Vedno nas razveselijo s petardami in kakšnim ognjemetom ob raznih športnih priložnostih, še posebej pa ob pravoslavih praznikih. Včeraj pa nič :(  Prov uno, forever čefurji. :/




...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2017 at 09:20

Kaj pa, če so bli vsi dol (na tekmi)? Clown LOL


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2017 at 11:10
To bo to! Silly me. Clown LOL

Važno da je SLOVENIJA EVROPSKI PRVAK v košarki. Clap Noro!
...larper
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2017 at 13:34
V klošarki
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2017 at 13:21
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2017 at 14:18
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2017 at 10:33
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2017 at 20:55
Naveličani kolesarjenja na mestu za ogrevanje?

Odlična alternativa, ki jo uporabljam zadnje čase:

razgibaš celo telo, se fajn prepotiš, pa še sprostiš se ob enem!


MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2017 at 10:28
Še ena vaja, ki mi je zelo všeč. Zanimivo, kako se roke utrudijo po le 4ih minutah držanja le 1,5kg uteži v luftu. Na začetku mislil: eh kaj je to? kot da nebi držal nič... na koncu pa: kurba kako pečejo roke Big smile

Vajo nato združimo z vrečo (ker so uteži majhne se še vedno da udarjat po vreči s polnimi rokami)


MacGyver je zakon!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2018 at 22:15
> Je kdo videl fajt med Cris Cyborgom in Holy Holm?

> nevrjetna zadeva. Vse več trans tipov vstopa v ženske kategorije v športu.
   tale slika je nekako povzetek dvoboja med moškim in žensko


haha, prav simbolično zadi še 3 hebrejske šestice v logu za pijačo "monster".

> Holy Holm je sicer gora mišic, a zbledi v primerjavi z transexualcem! Razlika v mišični in kostni masi imo več kot očitna :)
> Ful mi je "zakon", ko folk komentira ta dvoboj in za Cyborga pravi "SHE"       počasi bom začel dojemat, zakaj si ta kasta želi izborit pravico do gender nevtralnega zaimka XD Očitno bi med drugim radi zabrisali vsako sled svoje norosti :)
> Holm se je sicer ful dobro držala in zdržala celoten dvoboj, vendar je morala poleg doživetega poraza nenormalno garat v primerjavi z Cyborgom. Konstanten foot work / movement [mism, da bi nekdo na tem forumu temu rekel bežanje ... njeni udarci so povzročali neprimerljivo manj škode.

Celoten dvoboj je imo dokaz, da Feminacizem ne škoduje samo tipom, ampak tudi ženskam :) Načeloma so mi ful zakon "crossover" fajti, a naj bo jasno, da je Cyborg tip in ne ženska, ne glede na njegove modifikacije telesa :/ naj bodo računi čisti. Za moje pojme recimo ni legit, da neki tekmovalki spiči naslov prvaka, je pa zakon, da ima recimo nekdo, kot je Holm možnost preiskusit svoje sposobnosti proti tipu, a brez pritiska in na lastno odgovornost XD :D :D

Letos bo Olimpijada :) velika možnost za kar nekaj trans športnikov, da pobere medalje. Morda, ko bo stvar postala bolj množična, bo tepcem končno potegnilo, da to morda ni najboljša ideja :)

btw - Holy Holm is no joke. Po mojem ena boljših strikerk na svetu trenutno? Vsaj tako mi deluje [ne sprmeljam teh zadev neki redno btw]



> brez kakršne koli realne možnosti proti transexualcu, kaj šele tipu :)
Po mojem Cyborga sicer sesuje praktično vsaj 90% profesionalnih moških fajterjev.

p.s. kokr mi zna bit Joe Rogan cool v svojih podcastih je tole ena tematika, kjer niti slišat nočem, kaj ima za povedat. K začne z unim sluzavim ogabnim "virtue signalingom" in se spreneveda, ter govori o Cyborgu, kot o "SHE", te stisne na kozlanje....

Edited by Sid Ninja - 03.Jan.2018 at 11:02
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2018 at 19:03
Miočić je ubranu naslov. Clap Kaj je naredu Ngannouu, js sm mislu da mu bo srce odpovedalo kakor je zgledu med in po fajtu. Strašne mišice, slab cardio in še slabši možgani. Še na tiskovki ni pršu k sebi. LOL





...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2018 at 11:53
A kdo spremlja olimpijske in alpsko smučanje!? Hude tekme so ble, tole danes mi je pa čist epic. Ledecka jih je postavla v kot, sicer na ne preveč tehnični progi... sam tekma je tekma, ne glede na teren. Hkrati pa ti da mal mislit kje se nahaja žensko alpsko smučanje, čeprav lahko da je Ledecka res tak talent, pogum in voljo vsekakor ima.


...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2018 at 21:12
LOLClap


Eddie "The Eagle" Sets Toboggan Jumping World Record!




...larper
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 13141516>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,314 seconds.