Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - fitnes, telovadba, šport
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitnes, telovadba, šport

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
Message
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 15:42
Fitness se mi zdi do neke mere smiseln. Še posebi, da spraviš svoje telo v nekaj spodobnega in da tut to ohranjaš. Vseeno pa ni s tem za pretiravat.
Pri veliko ljudeh sm opazu, da se izpostavljajo kok so staln na fitnessu, obenem pa si s tem krepko nabijajo ego.
Kasneje pa se izkaže, da taki reveži čist zadihani pridejo na šmarno goro. Kaj šele, da bi tekli gor.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6062
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 15:53
sm si mal ogledala te fotke... in postavlja se mi vprashanje... ma kaj se vam gre za estetiko al za kondicijo? ni mi jasno... estetika je zgolj eden od izplenov, che rata... sicer pa je kljuchno, da se kul pochutsh v svojem telesu... in to je vse kar je meni bistveno pr celi zadevi... da se ne vlechem po vseh shterih iz sluzhbe po osemurnem sedenju, ampak to prenesem normalno... da me ne zvije u krizhu, che prshparam nono in zamesim neki... da lah uzhivam v rekreativnem smuchanju, ne da bi me frapiralo kako eno smucho prestavt chez drugo ipd.
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 16:09
nevem kok je fitnes kj za kondicijo. kardio trening, kolesa itd že, sicer pa je bolj za vzdržljivost. mislm da gre moč nekako premosorazmerno gor z definicijo.. pa nebi reku da je to eden od izplenov, če že rata... sej pravm, so predpisani programi glede na željen cilj, al naj bo to masa, definicija, kondicija... men je primarni cilj recimo tudi estetika, in na to opozarjam, tetovaže ok, pirs ok, če pa delaš na lepi postavi je pa nekaj narobe in se vedno pol reče "lej ga kok je nabit, greva roke polagat pa te uničm." kje je vzrok, zavist, ljubosumje?

evo naprimer en post v temi dekadent film premiera : "ou jeaaaa ....
mišići, znoj, gozd, satan, old spice, gospodar prstanov, manifestjšn of ego, ... kaunt mi in nigaz ... sladkorna pena je nujna!!!

Če kdo rab prevoz do kina nej gre na bus."

res me zanima zakaj postavn človk naleti na tak odpor?


Edited by frogstomp - 21.Apr.2008 at 16:12
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 16:42
Ne fitnesiram, ampak nekako dvakrat do trikrat na teden grem tect, tko da se telo mal presvica pa de mal kalorije pokurm :) Mi ful sede to, de bi pa u fitnes prou hodu me pa nima :)
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 16:54
Grafin, Amerika je dežela lepih ljudi : ).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 16:57
Kondicija vs. vzdržljivost? A ni to eno in isto?
Pa tisto o moči pa definiciji se mi tud zdi, da ne drži čist.
Enkrat smo o tem že nekaj razpredali, jaz si takole nekako razlagam te pojme:
moč: sposobnost, da premagaš veliko silo (na primer vlečeš tovornjak)
eksplozivnost: sposobnost, da veliko silo premagaš v zelo kratkem času (šprint, skoki)
vzdržljivost: manjšo silo lahko premaguješ dolgo časa (ker fitneserji v glavnem skrbijo za moč, se zmatrajo, ko lezejo na Šmarno goro.)
definicija: znebiš se maščob, ki so se nabrale okrog mišic, ko si treniral za maso/moč.
Kolikor vem, pri treningih za definicijo kvečjemu ohranjaš prej pridobljeno moč (še rajši jo pa nekoliko izgubiš), povečaš pa ne. Če si narobe predstavljam, naj me kdo prosim popravi.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:01
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hm, a je možno da je tist levo zgorej iz okolice kranja? ke mislm da sm ga vidu v fitnesu učeri.

grafin, tvoje besede se potencirajo tako:


tko kot tvoja izkrivljena ideja o fitnesačih.

govoriva o nečem takem
 
ce bi dobro prebral moje besede, pol bi vidu, da je tvoj dojem izkrivljen, ne pa moje ideje.. govorila sm o nagrauznih bodibilderjih in ne o fitnesacih.. fitnes je itak vadba, s katero vecino sportnikov dopolnjuje svoj trening.. men pac ni fajn dihat un presvican, tisockrat predihan zrak in slatat une presvicane utezi.. ne vidm nobene poezije v tem.. razmerje med sportom in fitnesom se mi zdi kot med sexom in porivanjem..
pa se tut ti depiliras?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:06
Originally posted by devlin devlin wrote:

Grafin, Amerika je dežela lepih ljudi : ).
ja, bitte? sm mislna da je to slovenija.. .))  vatevr..  nism razumela tvoje poante..
 
piwi,
jz pa prodajam SLOVENsko.. kupi kdo? :P


Edited by grafin - 21.Apr.2008 at 17:09
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:08
Originally posted by grafin grafin wrote:

 
ce bi dobro prebral moje besede, pol bi vidu, da je tvoj dojem izkrivljen, ne pa moje ideje.. govorila sm o nagrauznih bodibilderjih in ne o fitnesacih.. fitnes je itak vadba, s katero vecino sportnikov dopolnjuje svoj trening.. men pac ni fajn dihat un presvican, tisockrat predihan zrak in slatat une presvicane utezi.. ne vidm nobene poezije v tem.. razmerje med sportom in fitnesom se mi zdi kot med sexom in porivanjem..
pa se tut ti depiliras?


Matr, zelo dobro povedan Grafinka.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:25
Originally posted by grafin grafin wrote:

je pa ze leps in bl prakticn, ce deck namest utezi lopato vihti :))


no lahko svojim znancem poves, da so res grdi :P no una bejbi se nekak najbols zgleda, pa se to samo zato, ker ma roza kopalke :) mam res raj bier bauch kukr pa zilavo tkivo, en kup samovsecnosti in luft v mozganih.. sploh nc ne valovi, ce seskas :P



Originally posted by grafin grafin wrote:


ce bi dobro prebral moje besede, pol bi vidu, da je tvoj dojem izkrivljen, ne pa moje ideje.. govorila sm o nagrauznih bodibilderjih in ne o fitnesacih.. fitnes je itak vadba, s katero vecino sportnikov dopolnjuje svoj trening.. men pac ni fajn dihat un presvican, tisockrat predihan zrak in slatat une presvicane utezi.. ne vidm nobene poezije v tem.. razmerje med sportom in fitnesom se mi zdi kot med sexom in porivanjem..
pa se tut ti depiliras?


ni res. jst govorim o fitnesiranju, in kot rezultat fitnesiranja si prlepl eno ogabno fotko. tema je namenjena razpravi o fitnesu, športu in telovadbi, in ti si prlepla en ogabn primerk, kako nej vem da si ločila bodybuilderstvo od amaterskega definiranja?

in jst sm te samo posnemal.. govoriš o bierbauchu pa sm ti dal en iskrivljen primerk tega za pokazat, sploh pa je nesmiselno, da ti vbijam v glavo kaj si rekla in kaj nisi rekla. jst sm že dovolj dobr prebral.

ok, si povedala, teb fitnes ni fajn, samo zanima me, kako je to povezano z "en kup samovsecnosti in luft v mozganih.."

dej no, pa ja nebova šla nazaj na stereotipe in predsodke kar sama tako rada očitaš? sm ti pa reku da mam očitno zelo velko srečo da sm našu ravn tak fitnes, kjer je poskrbljeno za ventilacijo, zgleda da je to zelo redko. al še nisi bla v fitnesu. plačaš uporabo naprav in prostora in ta stvar je sicer smešno poceni: 60eur za 4 mesce, neomejen obisk. al je boljš dat za vsako napravo 500eur, ker se švica bojim?

seks in porivanje gre z roko v roki, ni pa to edina stvar k se pr seksu dogaja. razn če mata z partnerjem kkšno posebo metodo da te biča z brado;) ne depiliram se, vsake tok časa pustim dekli da mi špice postriže:)

Edited by frogstomp - 21.Apr.2008 at 17:26
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:27
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

proteine oz. beljakovine pa rabš če ti je namen nakvihtat. to niso steroidi in nimajo stranskih učinkov. brez proteinov kvihtat z namenom da boš oblikoval telo je podobno zidanju hiše brez opeke. ok, če si debel se že ponucaš elemente ki so že v telesu, če si pa suh pa rabiš gradnike. poleg tega proteini preprečujejo musklfibr, ker nahranijo mišico. stvar je dost bolj enostavna kot si mislte.. po treningu z mlekom razrečiš tist prašek, isto kot če bi si kakav naredu. to je vse, enim se da še bolj v to in jemljejo zravn še druge dodatke, ampak vidm pr seb da se da tudi brez njih.
 
Brez proteinov kvihtat je kot zidat hišo sam in ne še s tremi zidarji zravn.Tist brez ceglov se mi zdi tipična izjava enga rednega fitneserja usega najedenga s praški.
Pa a si zihr da če ješ proteine da ni musklfibra...nevem no....js ne vidm povezave tuki. Musklfibr je zarad preveč hard treninga kot ga zmore tvoje telo, se mi zdi.
 
Glede fitnesa mam mnenja da nej vsak počne kar hoče.Sej so uni prfukneni ilderji k sam svoje telo vidjo pa jejo vse mogoče praške pa so čist obsedeni, sam če treniraš do ene mera je vrjetn čist kul. 
Sam sm hodu na fitnes par let nazaj ene 2 mesca da bi mi pomagal pri športnem plezanju k ga redno treniram.Ampak sm zgleda neki narobe delou in je šla poleg moči tut masa gor in to zame kot plezalca ful ni dobr.Poleg tega mi je po dveh mescih ratal res dougcajt in sm nehou. Zdej raj doma treniram k mam štango.Itak rabm sam močne roke in si fuknem 15 kil u ruzak pa ajde dvigvat se na štangiSmile.
Drugač mi je pa šport kul.Vidm da k se učim dl cajta in neham trenirat k so izpiti, se čez čas kr gniuga počutm.Poleg plezanja grem tut kdaj laufat...loh bi šu večkrat.Smučam itak.Učasih sm pa še s kolesam po hribih kolesaru ampak to sm zdej kr nekak opustu odkar mam motor. Pa tko marsikdo misl da na motorju se člouk gor usede pa pele...sam vidm pr svojmu motorju da ko pridem domov sm vs prešvican.Mam namreč hardenduro in to res zmatra k vozš po kšnih klancih gozdnih, pa še prestavlat ga je treba kdaj k kam u kšn šupak zalutaš pa tkoSmile
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:28
Jst sm si tud fitnes kr doma postavu. Me je mal motil, ker so eni bili tud po 30 min na napravi in brali časopis. Ali pa so bile vedno zasedene naprave k sm jih jst hotu, in sem potem čaku in se ohlaju. Doma pa si dam svojo musko, grem ko mi pase, mam lepo okna odprta itd.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:37
mnja, jst nimam placa pa tud discipline ne (resno, če nimam nobenga plana nrjenga sm sposobn spat 20 ur skupi, ponavad me želodc zbudi). tko da se morm odpeljat tja.

finc, pomoje je kr povezan musklfibr s tem, vsaj men se zdi, al sm pa pač zdej že mal bolj utrjen. ker prej sm bil zakrnel.

sicer je bla teorija da je krivo nabiranje mlečne kisline v mišicah, ki pride tja v namen oskrbe, ampak nova teorija pravi da je najbrž zarad ranic in majhnih raztrganin ki nastanejo po obremenitvi.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 17:40
da nrdim konec ugibanju:

Delayed onset muscle soreness (DOMS) is the pain or discomfort often felt 24 to 72 hours after exercising and subsides generally within 2 to 3 days. Once thought to be caused by lactic acid buildup, a more recent theory is that it is caused by tiny tears in the muscle fibers caused by eccentric contraction, or unaccustomed training levels. Since lactic acid disperses fairly rapidly, it could not explain pain experienced days after exercise, and some concentric-only exercises produce lactic acid, but rarely produce DOMS.[1]

Although the precise cause is still unknown, the type of muscle contraction seems to be a key factor in the development of DOMS. Exercises that involve many eccentric contractions, such as downhill running, will result in the most severe DOMS. This has been shown to be the result of more muscle cell damage than is seen with typical concentric contractions, in which a muscle successfully shortens during contraction against a load.[2]

Some research claims that DOMS is not caused by the pain from damaged muscle cells, but from the reinforcement process.[3] The muscle responds to training by reinforcing itself up to and above its previous strength by increasing the size of muscle fibers (muscle hypertrophy). This reinforcement process causes the cells to swell in their compartment and put pressure on nerves and arteries producing pain.

[edit]
Training with DOMS

DOMS typically causes stiffness, swelling, strength loss, and pain.[4][5] Continued exertion of sore muscles can cause further swelling and pain, and lengthen the period of muscular soreness. There is some scientific evidence that further training—a so-called second bout—has no negative effect on the reinforcement process.[6] Training in a state of constant soreness would be uncomfortable, although one may be able to adapt to it. The relationship between muscular soreness, the rest required, and hypertrophy is a contentious topic in bodybuilding. Claims that perpetual muscular soreness assures muscle growth are opposed by reports of stagnation through overtraining.

Stretching before and after exercise has been suggested as a way of reducing DOMS, as has warming up before exercise, cooling down afterwards, and gently warming the area.[7] However, there is also evidence that the effect of stretching on muscle soreness is negligible.[8] Overstretching itself can cause DOMS.[9] Some recommend contrast showers as a treatment, alternating between cold and hot water; this may increase circulation.[10]
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 18:17
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:



ni res. jst govorim o fitnesiranju, in kot rezultat fitnesiranja si prlepl eno ogabno fotko. tema je namenjena razpravi o fitnesu, športu in telovadbi, in ti si prlepla en ogabn primerk, kako nej vem da si ločila bodybuilderstvo od amaterskega definiranja?
 
odgovorila sem na vprasanje mordredu, ki me je uprasu, kaj je zame bodibilder..

in jst sm te samo posnemal.. govoriš o bierbauchu pa sm ti dal en iskrivljen primerk tega za pokazat, sploh pa je nesmiselno, da ti vbijam v glavo kaj si rekla in kaj nisi rekla. jst sm že dovolj dobr prebral.
 
dobro si mi dal vetra.. :P mrbit sm cudna, ampak vseeno mi je bl simpaticn debelajsi kot pa uni zategnjeni friki..

ok, si povedala, teb fitnes ni fajn, samo zanima me, kako je to povezano z "en kup samovsecnosti in luft v mozganih.."
 
clovek, ki tako pazi na svoj izgled in perfekcionizem svojih misicev, se pravi na estetskost, pogosto zanemari svojo notranjost.. domnevam, da se povprecno vec casa obcuduje v speglu.. temu primerno manj razmislja.. in dan ima za vsakogar samo 24 ur.. je pa moja izjava spekulacija, se strinjam.. sem pac obremenjena s predsodki do napihnjenih sodkov.. :) ce menis, da obstajajo ljudje brez predsodkov, se mots.. mene pac motjo krscanarji (ni identicno s kristjani) in ostali sprani mozgani..


seks in porivanje gre z roko v roki, ni pa to edina stvar k se pr seksu dogaja. razn če mata z partnerjem kkšno posebo metodo da te biča z brado;) ne depiliram se, vsake tok časa pustim dekli da mi špice postriže:)
 
ja, sej kaj sm pa jst druzga rekla..?? zame je fitnes sport, k je ful polovicarski in ti ne da bistvenih elementov, k so zame znacilni za zdravo vadbo.. to je svez zrak, to je svoboda gibanja.. sej ni nc narobe s porivanjem, da ne bos mislu.. ampak, da bi biu pa sam sebi namen, pa hvala, ne hvala.. si loh strojcek nabaum.. isto velja za fitnes.. vsekakor pa je pohvalno, da se vsaj s cim ukvarjas..
[/QUOTE]


Edited by grafin - 21.Apr.2008 at 18:23
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 18:36
Jst sm pa razviu teniški komouc zarad prekomernega masturbiranja Shocked...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 18:37
no ok, sm izžel iz tebe priznanje, zdej sm pa mirn:)

hotu sm rečt, in na ta mlin napeljujem čist vse teme, da so tisti ljudje, ki najbolj kritično obsojajo uporabo predsodkov sami delajo isto in vnašajo dvojna merila.

kar točno mi tuki ni jasno je; človek skrbi zase na več načinov. enim se to pozna tako, da majo snežno bele zobe, enim tako, da se prepirsajo, potetovirajo, se počešejo, stilsko oblikujejo dolge nohte.. nobena od teh stvari nima veze z higijeno (zobe si že umiješ pa so čisti, ampak da bodo pa snežno beli se boš mogu pa bolj potrudi) in pol pridemo do lepega telesa in BUM! se zatakne, vse polno predsodkov, fitnesači so ljudje, ki se več gledajo v špeglu in manj razmišljajo!?! a zobe si pa miže umivaš? itak da se pogledaš v špeglu da opaziš napredek. in samo na fitnesače pr tem leti kritika.

zdej me pa res zanima neki.. če da na metalcampu ali drugih festivalih majco dol nekdo ki je bolj tolste narave pomisliš, da je to zato, ker mu je vroče, ker pod odrom pripeka.. če pa bo urejen lepo razraščen človk naredu isto bo pa to zato ker se razkazuje apriori. a je možno da se oba razkazujeta? a je možno da je obema vroče?

sploh pa, če človek oblikuje lepo telo in je na to ponosen, zakaj se tud to obsoja? res me zanima, a je v ozadju ljubosumje, zavist, kritika opazovalčevi spolni moči?
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:00
jst sm hodu na fitnes mal manj kot 2 leti...me še mika na trenutke, ampak nimam cajta da bi se zares ukvarju s tem tko kot včasih k sm biu tam vsaj 4x na teden. za kej mejn mi je pa škoda in denarja.

u glavnem v fitnesu je treba delat sistematično po programu, fajn je da maš cilj. men je ratal v dobre pol leta dobit cca. 10 kil čiste mase (brez proteinov, kreatina ipd. čeprov je ob večjih naporih to kr priporočljivo), potem pa se je mal ustavl

zdej bom pa vrjetno mal laufu, da se mi rit ne zalima na stol, pa spim precej slabše zadnje mesece delno zarad čudnega urnika v šoli, delno zato ker enostavno nisem dost sfukan...če naberem 3 kolege se občasno spravmo na badminton
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:01
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Jst sm pa razviu teniški komouc zarad prekomernega masturbiranja Shocked...
 
mas sreco, da se ti roka ni posusila.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:15
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no ok, sm izžel iz tebe priznanje, zdej sm pa mirn:)

hotu sm rečt, in na ta mlin napeljujem čist vse teme, da so tisti ljudje, ki najbolj kritično obsojajo uporabo predsodkov sami delajo isto in vnašajo dvojna merila.

kar točno mi tuki ni jasno je; človek skrbi zase na več načinov. enim se to pozna tako, da majo snežno bele zobe, enim tako, da se prepirsajo, potetovirajo, se počešejo, stilsko oblikujejo dolge nohte.. nobena od teh stvari nima veze z higijeno (zobe si že umiješ pa so čisti, ampak da bodo pa snežno beli se boš mogu pa bolj potrudi) in pol pridemo do lepega telesa in BUM! se zatakne, vse polno predsodkov, fitnesači so ljudje, ki se več gledajo v špeglu in manj razmišljajo!?! a zobe si pa miže umivaš? itak da se pogledaš v špeglu da opaziš napredek. in samo na fitnesače pr tem leti kritika.

zdej me pa res zanima neki.. če da na metalcampu ali drugih festivalih majco dol nekdo ki je bolj tolste narave pomisliš, da je to zato, ker mu je vroče, ker pod odrom pripeka.. če pa bo urejen lepo razraščen človk naredu isto bo pa to zato ker se razkazuje apriori. a je možno da se oba razkazujeta? a je možno da je obema vroče?

sploh pa, če človek oblikuje lepo telo in je na to ponosen, zakaj se tud to obsoja? res me zanima, a je v ozadju ljubosumje, zavist, kritika opazovalčevi spolni moči?
 
lol frogi.. :)
ja seveda mam predsodke.. ni nobenga dvoma.. ampak je pa bistven del strategije v boju pred predsodki, da jih prepoznas, anede.. pa mal je blo tut heca, sej sm nakazala.. s smajlijem (glede na to, da se zadnje dni manj smejim, je to vec kot ocitno)..
pa ne zdej obracat moje besede.. uno s speglom - in tut nasplosno - sm mislna bodibilderje.. nikjer ni izrecno omenjeno, da sm na fitnesace merila.. ne vem, kje si ti dobiu idejo.. bodibilderstvo je pac sport k je bl k ne vizualn in za detajlno izveden nastop, se mors pac pred speglom sopirit.. :) sej ne recem, da se jst ne pogledam vanj..
jse res ne ukvarjam z busicami.. razen s svojo.. me pac ne sprau v bruhanje, ce vidim kos mesa, ki se komaj premika.. in se ne ukvarjam s tem kok kdo svica, razen ce mu pot kaplja po men (se rado zgodi polet na busu)..
a ti nism napisala, da je pohvalno, da skrbis za svojo fizkulturo??
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:18
Jst sm pa ene 2 leti nazaj biv obseden s fitnesom sm tut ga mal najebu zard tega.Nam govoru kaj je blo uni ze vejo k so me vidl.Pac sm pretiravu, sam pol sm mal k seb prsu pa je blo bols.Tko da folk tist k hod na fitnes in jemle protejine in te stvari, ne pretiravat s treningi in ne s prehrano.Fitnes 4x na tedn po 2 uri je cist super.Ce boste vec hodil se nebojo vm misice obnavlale sprot in lohka pride do poskodb in pocas napredujete z misicno maso.Seveda si pa morte za usak dan narest trening in razporedit prehrano tko nemors kr usak dan udojka jest pa pov kile cokoladeSmile
 
Naprimer ena razporeditev treningov:
 
Pondelk:Biceps in Hrbt
 
Sreda:Triceps in Prsa
 
Petk:Rame
 
Sobota:Noge in kardio vaje
 
Najbol pomembne stvari za bildat pa so:
 
1-Prehrana
 
2-Trening
 
3-Pocitek
 
Se je pa treba ornk drzt teh stvari in ne bit jebi vetr.
 
Drgac pa zadne cajte se bl z biciklom gonm po hribih ce je lepo vreme, sam zadne cajte bl ni tko da velik sexam kr je najbolsa telovadbaSmile


Edited by Abyss - 21.Apr.2008 at 19:30
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:35
2 ure trening.. dobri ste.. jst več kot uro nimam tm kej delat.. k vidm da ne 40kg bencha pade na prsa, na začetku treninga sm pa dvignil skor še 1x tolk je brezveze ustrajat.

trening mam jst mal drugač, 4x-5x na tedn trening; 1. prsa 2.trebuh 3.hrbet 4.rame 5. biceps+triceps

rame pa prsa itak delajo skupej ponavad, ampak sm uvedu ekstra dan da mam mal ločeno, vsako nrdim na nasprotnem koncu tenda, da je vsaj 3 dni razmika.

nog noben ne gleda;)
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:46
laufanje, mali nogomet, pa včasih v hribe, to je čist zadosti od športa, za več ni časa

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:48
grem na fitnes. in na horsa.
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 19:58
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

2 ure trening.. dobri ste.. jst več kot uro nimam tm kej delat.. k vidm da ne 40kg bencha pade na prsa, na začetku treninga sm pa dvignil skor še 1x tolk je brezveze ustrajat.

trening mam jst mal drugač, 4x-5x na tedn trening; 1. prsa 2.trebuh 3.hrbet 4.rame 5. biceps+triceps

rame pa prsa itak delajo skupej ponavad, ampak sm uvedu ekstra dan da mam mal ločeno, vsako nrdim na nasprotnem koncu tenda, da je vsaj 3 dni razmika.

nog noben ne gleda;)
 
2 uri komot delas sam velik vaj mors poznat.
 
Prsa pa triceps delajo skupaj.Rame so pa taka misica da mors kr cev trening za nih posvetit ker rame sestavljajo veliko razlicnih misic.Ce bos delu sam za zgorni del pol bos gor sirok dol pa zobotrebec tko da je treba kr za cev telo delat.No to bl vala ce si na dodatkih za prehrano k bol iztopa to, ce delas normalno brez dodatkov k prehrani pol ni take panike pri izgledu.Sam to delas bl za duso.Sam je pa tko ce nimas nabitih nog tut ne mors delat vojaskih pocepov in drugih podobnih vaj z veliko kilazo ker te noge navjo drzale to je pol spet en minus.
 
No sej drac pa kukr ksnmu pase eni majo raj to bl nabit drugi tist sam je pa lepo da mas use kukr tok prblizn enakomerno nabit.Je pa res da 50% rezultata je DNK ni sam trening in te stvari.Tko da ludje z bolso zasnovo dnk majo prednost pri misicni masi in se jim tut bol pozna kot tistim ki so po konstrukciji ze od malega bogi.


Edited by Abyss - 21.Apr.2008 at 20:05
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 20:42
frogi....pol greš na horsa? sikspeke boš tko teško dubu. 
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 20:46
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

mnja, jst nimam placa pa tud discipline ne (resno, če nimam nobenga plana nrjenga sm sposobn spat 20 ur skupi, ponavad me želodc zbudi). tko da se morm odpeljat tja.

finc, pomoje je kr povezan musklfibr s tem, vsaj men se zdi, al sm pa pač zdej že mal bolj utrjen. ker prej sm bil zakrnel.

sicer je bla teorija da je krivo nabiranje mlečne kisline v mišicah, ki pride tja v namen oskrbe, ampak nova teorija pravi da je najbrž zarad ranic in majhnih raztrganin ki nastanejo po obremenitvi.


Recimo da imam nekje 80% samodiscipline. kr redno vadim, izjeme so edin če sm res slabe volje al pa me glava boli oz pridem prepozno domov (pred spanjem ne morem telovadit, ker pol ne morem zaspat). Drugač pa mi je kr nekak v užitek vadit, sej loh poslušam svojo favorite glasbo in se mal rekreiram.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 21:12
pa se polet oz. spomlad ko je zuni sonce tut zapirate v fitnes? ne štekam folka k gre v fitnes na kolo alpa na tekoči trak.
js zj športam u bistvu sploh ne, mam pa na srečo dobr metabolizem :) pa mam tut tako konstrukcijo telesa, da se mi po 7ih letih plezanja ni niti ena mišica v rokah nardila ;) kolegica hod zdejle tri mesce na neke skupinske vadbe in mam že ornk mišičaste roke.
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 21:29
Jah men je na soncu bol ko ne prevroče, tko da se raj zapiram v prostor z klimo :)
Tek ima eno slabo stvar in to je, da ti sklepe in kolke relativno dost zjebe. Pa z tekom teško pulz uravnavam, zato mi je kolo bolša zadeva :)
Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 21:35
ta k gre u fitnes na kolo al pa tečt...to je sam kardio....drgač je pa tud men šlo skoz na živce to d so bli eni po pou ure na mašini nardil so pa glih tok k jst k sm jih čakou,....pol sm si pa rajš doma fitnes uštimu in sm zdj tm usak dan po kšno urco,in čist kul sede,k te mišice bolijo mal pol:D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 21:48
Jst od novega leta hodim na Aerobiko dvakrat/teden po dobro uro in se super počutim in mi je super,glee na to,da se sama ne bi nikoli spravila tečt ven in to...tako,pa,ko plačam vnaprej pa mi je to motivacija,da hodim :) ... 
Back to Top
kaich View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 22:20
js pa še vedno prisegam na plavanje...fajn se razmigaš,pa še vse mišice delajoThumbs%20Up
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 22:43
ok sm iz fitnesa. na horsa sm šel pred tem, ker me želodc peče za popizdit kadar sm lačn. pol sm delal trebušne dans. fak je to en zafukan trening. in pol še beljakovine na konc.. slabo mi je:S


za 6pack se pa ni za bat.. mel sm ga celo osnovno šolo, umes je pa čudežno zginil, zdele v dveh mescih pa že prihaja nazaj

no ampak se že izboljšuje. plavanje mamo pa ob petkih eno uro zastonj člani kskja v olimpijskem bazenu kranj, razmišljam da bi šel.. kdo ve, plavanje kj škoduje lasem? oz ne plavanje, bazenska klorirana voda?
Back to Top
kaich View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 23:09

ja še kr ti jih uniči (govorim iz lastnih izkušn,ker sm 9 let plavala). dobiš take suhe,bol se ti cepijo,težje si jih razčešeš-->vsaj pr mn je blo tk.sam kk pa že dovgo nism bla v kranju v bazenu...bo pomoje že kr 4 leta

Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2008 at 23:23
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok sm iz fitnesa. na horsa sm šel pred tem, ker me želodc peče za popizdit kadar sm lačn. pol sm delal trebušne dans. fak je to en zafukan trening. in pol še beljakovine na konc.. slabo mi je:S


za 6pack se pa ni za bat.. mel sm ga celo osnovno šolo, umes je pa čudežno zginil, zdele v dveh mescih pa že prihaja nazaj

no ampak se že izboljšuje. plavanje mamo pa ob petkih eno uro zastonj člani kskja v olimpijskem bazenu kranj, razmišljam da bi šel.. kdo ve, plavanje kj škoduje lasem? oz ne plavanje, bazenska klorirana voda?


ej a to č si n študencu kle u kran maš zston eno uro bazena u petk ?


Edited by Crazy Vixx - 21.Apr.2008 at 23:24
I'm crazy after all.......
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 06:56
Originally posted by grafin grafin wrote:

je pa ze leps in bl prakticn, ce deck namest utezi lopato vihti :))

no lahko svojim znancem poves, da so res grdi :P no una bejbi se nekak najbols zgleda, pa se to samo zato, ker ma roza kopalke :) mam res raj bier bauch kukr pa zilavo tkivo, en kup samovsecnosti in luft v mozganih.. sploh nc ne valovi, ce seskas :P

 
Zakaj imam vedno občutek da fitneserje-bilderje dissajo moški, ki niti slučajno nimajo kanček volje za takšno dejavnost in ženske ki so prveč grde, da bi ujagale takšnega tipa?!
 
Maybe I´m wrong but I say: Every girl is crazy ´bout sharp buffed man...
 
In trditev da so vsi bilderji puhloglavci oz. narcisoidi se mi zdi nesmiselna enako kot mišljenje da so vsi metalci "hašišarji" in častilci hudiča... se pravi Bullshit...
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 07:05
Originally posted by Norther Norther wrote:

RespectThumbs%20Up jst drgac delam na benchu rajs 4x10 al pa 3x12 serije z 70 kilami.
Zdej sm prsu na 95 kil (telesna teza) pa mi noce in noce vec it gor.Bom mogu mal spremenit prehrano pa trening.
 
En 8-tedenski ciklus mase pa boš hitr na tri mestni cifri...
Whey, maltodekstrin (cuker), meso, creatin, velik neenostavnih hidratov in koristnih maščob (Omega 3, in kakšno olivno olje) pa boš zmagal.
Kilogrami niso pomembni - Špegl resnico govori...
 
Aja frogi... višina je 183, teža pa trenutno okoli 100 kg...(posledica cikla mase) trenutno na poti dol... 
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 07:47
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

a so ti vshech roza kopalke, ha? ti prver, ti!
drgach pa, rekreacija v chasu opushchanja kmetijstva je nuja za chloveshko telo... che vas she kaj zanima, zgolj navedba, da sm rojena en dan pred dr. Rugljem Cool
 
A pol si že skoraj 80 let stara? Dobr se držiš...LOLWink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6062
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 07:59
kje s me pa vidu, da vesh kako se drzhim... lah s hojco naokrog hodm, kaj pa vesh... drgach pa, ja, nekateri imamo v mislih horoskop... kaj majo shkrjanchki u glavi, pa ne vem
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 08:01
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

kje s me pa vidu, da vesh kako se drzhim... lah s hojco naokrog hodm, kaj pa vesh... drgach pa, ja, nekateri imamo v mislih horoskop... kaj majo shkrjanchki u glavi, pa ne vem
 
Po uni učki sm vidu, k s jo dala na forum...LOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6062
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 08:05
:))))))))))))) ti prver ti... a si kolobarje gledu :)))))))))) phahaha
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 08:36
Še nekaj bi reku....če mal fitnisiraš ne pomeni, da zdej hočeš mišice dobit. Moj osebni cilj je sam da utrdim telo, se pravi da ni vse mlahavo in da ne visi koža dol kje. 
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 09:16
Originally posted by Phil Phil wrote:

Še nekaj bi reku....če mal fitnisiraš ne pomeni, da zdej hočeš mišice dobit. Moj osebni cilj je sam da utrdim telo, se pravi da ni vse mlahavo in da ne visi koža dol kje. 
 
Ej, svaka čast...ClapClapLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 09:18
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

:))))))))))))) ti prver ti... a si kolobarje gledu :)))))))))) phahaha
 
Ne sam gledu, tut štel sem jih...LOLLOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 09:29
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

 
Zakaj imam vedno občutek da fitneserje-bilderje dissajo moški, ki niti slučajno nimajo kanček volje za takšno dejavnost in ženske ki so prveč grde, da bi ujagale takšnega tipa?!
 
ne vem, zakaj mas tak obcutek.. mogoce zato, ker si ne umislis druge razlage.. :)
 
Maybe I´m wrong but I say: Every girl is crazy ´bout sharp buffed man...
 
ce namest every reces majority si bl blizu resnice.. kera tut pogleda malo globlje od misicnega tkiva.. :)
 
In trditev da so vsi bilderji puhloglavci oz. narcisoidi se mi zdi nesmiselna enako kot mišljenje da so vsi metalci "hašišarji" in častilci hudiča... se pravi Bullshit...
sevede.. probi se prebrat ksn smajli.. jih ne limam sam zarad lepsga..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 09:30
Originally posted by Phil Phil wrote:

Še nekaj bi reku....če mal fitnisiraš ne pomeni, da zdej hočeš mišice dobit. Moj osebni cilj je sam da utrdim telo, se pravi da ni vse mlahavo in da ne visi koža dol kje. 

No, tle se čist strinjam. Men je to zgolj dopolnitev k "hostnim radostim". Smile
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 09:55
Vidim, da vs je kr dosti, ki se ukvarjate s tem, pa mam 1 vprasanje.  Pozna kdo kake vaje za ramena, ki niso pretezke. mam namrec zlo zjebano desno ramo (ponavljajoci izpahi) in morm mal okrepit vse skupi. je pa problem, da mi ob najvecji banalnosti sklep vn vrze (plavanje pod vodo recimo).

Drugac pa moje sportne aktivnosti zajemajo bobne, lutanje po gozdovih pa vcasih sm paintball treniru. Ni dosti samodiscipline za tek, pa bi mogu za kondicijo nog to res pocet. Pedala nocjo sama jet hehe (Se javi kaka gospodicna za vlogo gonica z bicem mogoce? Wink )
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 10:09
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Vidim, da vs je kr dosti, ki se ukvarjate s tem, pa mam 1 vprasanje.  Pozna kdo kake vaje za ramena, ki niso pretezke. mam namrec zlo zjebano desno ramo (ponavljajoci izpahi) in morm mal okrepit vse skupi. je pa problem, da mi ob najvecji banalnosti sklep vn vrze (plavanje pod vodo recimo).

Drugac pa moje sportne aktivnosti zajemajo bobne, lutanje po gozdovih pa vcasih sm paintball treniru. Ni dosti samodiscipline za tek, pa bi mogu za kondicijo nog to res pocet. Pedala nocjo sama jet hehe (Se javi kaka gospodicna za vlogo gonica z bicem mogoce? Wink )
 
Lateralni dvig spredaj, dvig uteži (ročk) z ramen, stranski dvig ročk s trupa, veslo, military press, mrtvi dvig, ojačaj tudi prsa z metuljem, lat pull za hrbet itd... Začni z majhnimi utežmi da se tkiva ojačajo... 
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 10:13
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

 
Zakaj imam vedno občutek da fitneserje-bilderje dissajo moški, ki niti slučajno nimajo kanček volje za takšno dejavnost in ženske ki so prveč grde, da bi ujagale takšnega tipa?!
 
ne vem, zakaj mas tak obcutek.. mogoce zato, ker si ne umislis druge razlage.. :)
 
Maybe I´m wrong but I say: Every girl is crazy ´bout sharp buffed man...
 
ce namest every reces majority si bl blizu resnice.. kera tut pogleda malo globlje od misicnega tkiva.. :)
 
In trditev da so vsi bilderji puhloglavci oz. narcisoidi se mi zdi nesmiselna enako kot mišljenje da so vsi metalci "hašišarji" in častilci hudiča... se pravi Bullshit...
sevede.. probi se prebrat ksn smajli.. jih ne limam sam zarad lepsga..
 
Vprašanje je bilo retorično....ker je v bistvu to dejstvo...razlage si lahko umislim tudi druge vendar bi bile te nerealne...
 
Dvomim da kera na začetku pogleda tud globje...mislim da mokra raaš na pogled na telo....
 
Tvoji smajliji stojijo na napačnih lokacijah da bi normalen človek dojel tvoje namene v stavkih....
 
 
In prosim začni uporabljati šumnike ker tako dobim občutek da si neka zamišljena neonacistka ki smatra da šumniki pripadajo inferiornim butastim balkancem...
 
Pa vrnimo se k športom in pustimo prosim tvoje frustracije z lepo oblikovanimi ljudmi zadaj...
 


Edited by MORDRED - 22.Apr.2008 at 10:15
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 10:34
 
Vprašanje je bilo retorično....ker je v bistvu to dejstvo...razlage si lahko umislim tudi druge vendar bi bile te nerealne...
vsekakor to ni dejstvo.. ampak fixna ideja v tvoji buci..
 
Dvomim da kera na začetku pogleda tud globje...mislim da mokra raaš na pogled na telo....
hehe, ja zihr.. :)))
 
Tvoji smajliji stojijo na napačnih lokacijah da bi normalen človek dojel tvoje namene v stavkih....
moje sozalje.. 
 
In prosim začni uporabljati šumnike ker tako dobim občutek da si neka zamišljena neonacistka ki smatra da šumniki pripadajo inferiornim butastim balkancem...
najbols, da me zacnes haklat se zarad nepravilne uporabe vejic in slovenskega pravopisa.. :))
 
Pa vrnimo se k športom in pustimo prosim tvoje frustracije z lepo oblikovanimi ljudmi zadaj...
spet neko dejstvo, knede.. :P 
[/QUOTE]
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.