Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - fitnes, telovadba, šport
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitnes, telovadba, šport

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
Message
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 11:25
Originally posted by grafin grafin wrote:

 
Vprašanje je bilo retorično....ker je v bistvu to dejstvo...razlage si lahko umislim tudi druge vendar bi bile te nerealne...
vsekakor to ni dejstvo.. ampak fixna ideja v tvoji buci..
 tudi drugi lahko potrdijo mojo tezo!
Dvomim da kera na začetku pogleda tud globje...mislim da mokra raaš na pogled na telo....
hehe, ja zihr.. :)))
 Aha
Tvoji smajliji stojijo na napačnih lokacijah da bi normalen človek dojel tvoje namene v stavkih....
moje sozalje.. 
Saj ni noben umrl, razen tvoje teze.
 
In prosim začni uporabljati šumnike ker tako dobim občutek da si neka zamišljena neonacistka ki smatra da šumniki pripadajo inferiornim butastim balkancem...
najbols, da me zacnes haklat se zarad nepravilne uporabe vejic in slovenskega pravopisa.. :))
Ne rabm, ker moje vejce niso tako hud prekršek.
 
Pa vrnimo se k športom in pustimo prosim tvoje frustracije z lepo oblikovanimi ljudmi zadaj...
spet neko dejstvo, knede.. :P 
Aha!
[/QUOTE]
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 11:42
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok sm iz fitnesa. na horsa sm šel pred tem, ker me želodc peče za popizdit kadar sm lačn. pol sm delal trebušne dans. fak je to en zafukan trening. in pol še beljakovine na konc.. slabo mi je:S


za 6pack se pa ni za bat.. mel sm ga celo osnovno šolo, umes je pa čudežno zginil, zdele v dveh mescih pa že prihaja nazaj

no ampak se že izboljšuje. plavanje mamo pa ob petkih eno uro zastonj člani kskja v olimpijskem bazenu kranj, razmišljam da bi šel.. kdo ve, plavanje kj škoduje lasem? oz ne plavanje, bazenska klorirana voda?
 
Dobr da maš ti špegu FrogiLOL
 
Pa to da greš pred fitnesam se nažret res ni pametno, sploh če delaš za trebuh....dobr da nis kej povrgu k si se tm matrouBig%20smile Pomoje bi blo bolš da bi eno šalco čokolinota al pa mislijev pojedu, lih da ti mal zapolne lukno u želodcu.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 11:54
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

 
Vprašanje je bilo retorično....ker je v bistvu to dejstvo...razlage si lahko umislim tudi druge vendar bi bile te nerealne...
vsekakor to ni dejstvo.. ampak fixna ideja v tvoji buci..
 tudi drugi lahko potrdijo mojo tezo!
ja, mrbit ksn norther, al pa ksn, k mu grozis z odpustitvijo.. :> svojo tezo lahko potrdis sam, ce je dovolj dobra, ne se pa za drugimi skrivat..
Dvomim da kera na začetku pogleda tud globje...mislim da mokra raaš na pogled na telo....
hehe, ja zihr.. :)))
 Aha
hvalaonemu, da mi kdo pove, kaj me zrajca.. :)
Tvoji smajliji stojijo na napačnih lokacijah da bi normalen človek dojel tvoje namene v stavkih....
moje sozalje.. 
Saj ni noben umrl, razen tvoje teze.
nism opazla.. se enkrat hvalaonemu..
 
In prosim začni uporabljati šumnike ker tako dobim občutek da si neka zamišljena neonacistka ki smatra da šumniki pripadajo inferiornim butastim balkancem...
najbols, da me zacnes haklat se zarad nepravilne uporabe vejic in slovenskega pravopisa.. :))
Ne rabm, ker moje vejce niso tako hud prekršek.
ja, sej res, vejica je samo polovica stresice.. :)
 
Pa vrnimo se k športom in pustimo prosim tvoje frustracije z lepo oblikovanimi ljudmi zadaj...
spet neko dejstvo, knede.. :P 
Aha!
jako zabavno!
[/QUOTE]
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:00
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

 
Vprašanje je bilo retorično....ker je v bistvu to dejstvo...razlage si lahko umislim tudi druge vendar bi bile te nerealne...
vsekakor to ni dejstvo.. ampak fixna ideja v tvoji buci..
 tudi drugi lahko potrdijo mojo tezo!
ja, mrbit ksn norther, al pa ksn, k mu grozis z odpustitvijo.. :> svojo tezo lahko potrdis sam, ce je dovolj dobra, ne se pa za drugimi skrivat..
 
In pol se vprašaš zakaj moški gledamo lepše primerke tvojega spola...
 
Dvomim da kera na začetku pogleda tud globje...mislim da mokra raaš na pogled na telo....
hehe, ja zihr.. :)))
 Aha
hvalaonemu, da mi kdo pove, kaj me zrajca.. :)
Če pa še sama ne veš!
Tvoji smajliji stojijo na napačnih lokacijah da bi normalen človek dojel tvoje namene v stavkih....
moje sozalje.. 
Saj ni noben umrl, razen tvoje teze.
nism opazla.. se enkrat hvalaonemu..
Ni panike le povej kdaj rabiš klofuto iz realnosti...
 
In prosim začni uporabljati šumnike ker tako dobim občutek da si neka zamišljena neonacistka ki smatra da šumniki pripadajo inferiornim butastim balkancem...
najbols, da me zacnes haklat se zarad nepravilne uporabe vejic in slovenskega pravopisa.. :))
Ne rabm, ker moje vejce niso tako hud prekršek.
ja, sej res, vejica je samo polovica stresice.. :)
Tudi tako se da razmišljat...
 
Pa vrnimo se k športom in pustimo prosim tvoje frustracije z lepo oblikovanimi ljudmi zadaj...
spet neko dejstvo, knede.. :P 
Aha!
jako zabavno!
Kajne?
 
[/QUOTE]
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:01
mah. sej pravm da nism tolk hardcore, da bi pusta da fitnes vpliva na moj življenski slog.. jem kadar sm lačn, v nasprotnem primeru me začne za popizdit želodc pečt, kislina... resno, zbujam se ponoč zarad tega, ponavad je dost da en piškot pojem al karkoli, samo pol bo čez pol ure isto:)

ja, drgač pa res bi blo bolš da nebi jedu.

grafin, idealn primer tistih si k majo predsodke prot fitneserjem, mordred pa našteva kr pogoste spremljevalce takih ljudi. in še vedno mi ni noben odgovoril. a je uzadi zavist, ljubosumje, a je to za moškega k vid postavnega človeka udarec za njegovo spolno moč..?
sploh pa vidva z prophetom se mi zdita da samo čakata, da se spremenita v čisto energijo pa zapustita telesi, glede na to kakšne je on streljal tu (o športnikih in opicah) pa zdej še ti...

name je recimo fitnes naredu kr pozitivn vtis, bi reku temu kr neke vrste fitnes subkultura, scena, vsaj pr tistih, ki jim to recimo vpliva na življenski slog. men se zdi dost prijetno vzračje, podobna sfera kot na recimo metal koncertih, zato ker prideš v okolje kjer je skor 100% udeležnencev "za isto stvar". tko da če se ozreš okol sebe vidš, da so tukaj ljudje z istim ciljem kot ga maš naprimer ti; čvrsto telo al bolša kondicija, skratka telovadba. to se redko nrdi v življenju. da prideš nekam in so vsi prostovoljno tm z nekim ciljem, kar jim predstavlja užitek. ne tko, kot bit na šihtu al pa stat v vrsti za plačat položnice, govorim o nekem pozitivnem odnosu do cilja. plus tega je ful sproščeno vzdušje, muska, tisti ki so dlje na fitnesu ti pomagajo, pokažejo vaje...
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:06
Men je pa fitnes utrdil vztrajnost in prodornost...
Zanimivo kako neki metalci serjejo klamfe o bojevnikih, klanju, glory dnevih vikingih in slavi, nimajo pa niti najmanjše volje da bi prijeli kakšno utež ter jo dvignili...
 
Grafin in Cheko....mislim da sploh ni potrebno komentirat....


Edited by MORDRED - 22.Apr.2008 at 12:07
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:09
ja, mal konsistence res nebi škodl za spremembo:)
premal so danziga poslušal
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:30
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:



grafin, idealn primer tistih si k majo predsodke prot fitneserjem, mordred pa našteva kr pogoste spremljevalce takih ljudi. in še vedno mi ni noben odgovoril. a je uzadi zavist, ljubosumje, a je to za moškega k vid postavnega človeka udarec za njegovo spolno moč..?
sploh pa vidva z prophetom se mi zdita da samo čakata, da se spremenita v čisto energijo pa zapustita telesi, glede na to kakšne je on streljal tu (o športnikih in opicah) pa zdej še ti...

nonono frogi.. propheta res ni treba tule poleg mene vpletat.. sploh pa ga ze lep cas ni na forumu.. lahko mu pa povem, da ga pogresas.. :) jz pa za svojo fizkulturo skrbim redno cedno vsak dan in se ni bat, da se bom kej zlo zapustila, ker je to moj nacin zivljenja in z gibanjem ohranjam tut svojo mentalno in psihicno kondicijo..
 
nic nimam proti fitneserjem, ker bi pol mela prot domala vsem sportnikom, mi pa pac iz ze nastetih razlogov ni blizu nacin vadbe kot take.. edino bodibildersvo se mi zdi pa res mem, ampak to se ne pomen, da doticnim ne pustim veselja.. ce mi seveda pustijo, da mam svoje mnenje.. in se ne pocutijo uzaljene, ce se slucajno ne strinjam z njimi..
 
uno o mordredovih spremljevalcih mi se enkrat povej.. pliz..
 
uno tvoje vprasanje je pa zlo psiholosko zastavljeno in je tezko nanj odgovorit.. vsak, ki pobrska po sebi, lahko najde zlo razlicne vzvode za to.. od travm, speglov, manjvrednostnega komplexa, namisljene ideje, da je edino njegov nacin taprau, do tega da res misli, da obstajajo tut boljse stvari kot je fitnes, z boljsim ucinkom.. ni receno, da ni fousije vmes in se kake druge temacne strani clovekove.. poenostavljanje teh razlogov na neko mnozico nezagovornikov fitnesa - sploh tistega o spolni moci - ne zdrzi, ker recimo marsikdo, ki fitnesa se povohal ni, ima zelo dobro kondicijsko stanje in tut sexualno zivljenje..
 
kar se mene tice, me zlo bl pritegne recimo clovek s smislom za humor in zanimivimi idejami kot pa izklesano telo.. tut v spolnem smislu..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:31
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Men je pa fitnes utrdil vztrajnost in prodornost...
Zanimivo kako neki metalci serjejo klamfe o bojevnikih, klanju, glory dnevih vikingih in slavi, nimajo pa niti najmanjše volje da bi prijeli kakšno utež ter jo dvignili...
 
Grafin in Cheko....mislim da sploh ni potrebno komentirat....
 
mislim, da je skrajni cas, da si popravis podpis :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 12:48
propheta sm omenil zaradi sledečega;

Originally posted by Prophet Prophet wrote:



Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

btw... kdo je Luka Špik? A še ena vlka riba v malem ribniku imenovanem Slovenija?





Luka Špik je večja riba v oceanu ki se imenuje planet ZEMLJA(internacionalno) kot boš ti kdaj koli. Tudi če ti uspe poleg tega da nonstop težiš kdaj dejansko pljuniti kak rif med ljudi.Evil%20Smile
Dej no, Luke Špika noben ne pozna izven Slovenije, tko kot tistga podgurgskega pijančka Martina Strela... ni ti treba vse verjet ka ti na TVu povejo. Pičkina dima sta in nič kaj več. Sploh pa je razvidno iz zvojga posta, da bolj spoštuješ ljudi, ki imajo skupne lastnosti z opicam - športniki. Pri vas na vasi ste ziher izbral vodjo po tem koliko časa je lahko hodil po žerjavici al pa kolk časa je lahko zadrževal dih, če je kdo prdnu Clown


kaj, a zdej, k ga ni več na forumu pa ne smem opozarjat na stvari ki jih je pisal? ker mi zlo prov pride da ga izpostavm kot tipičnega nešportnika ki ma do športnikov pristranski odnos. pozdravi ga, reč da je lepo vabljen h kulturnemu dialogu;) zakaj ga sploh ni več btw?

uglavnem jst sm se po tvojem pričevanju prepričal v to kar sm trdil da je res. med folkom nasplošno je sprejeto da je ok, da človek da neki nase, in sm tudi naštel da skor nikdar ne pade kritika na čiste zobe, pirsanje, tetoviranje, sprehod v naravno.. ampak ko pride do fitnesa je pa križ. ok, ti naprimer si rekla da ti ni do šlatanja prepotenih uteži in dihanja slabega zraka, kar je oboje tudi dosti stran od resnice sicer, ampak ok. zdej pa da ma folk za argument "tud na drug način se da boljši rezultat dosežt" WTF!? edina smiselna razlaga tega je, da ta isti človek teži atletu v disciplini skok čez prečko, da se da dlje skočit s smučmi na skakalnici. ostale razlage so nesmiselne in mislm da se slednjih oprijemajo. fitnes je navadna interesna dejavnost. tko kot folk ki hodi na koncerte zato da se sprosti, a jim je treba težit; ne! moreš it se na morje sprostit. boš bolj sproščen..

ampak ti si že prznala svoje predsodke, ampak nasplošno je pa še ful ljudi k delajo do fitnesa negativno klimo. in ni smiselne razlage, so samo nesmiselne podkrepljene s predsodki pa "temnimi platmi človeštva"

in spet beljakovine.. do njih ma folk slabšalen odnos zarad neinformiranosti. a kdo teži kolesarju k si isotonični napitek al kaj že vzame s sabo?

da ti mordredovo še na kratko razložim; nobeno pravilo ne drži za vse primerke ampak pogosto gre z roko v roki to, da ti en mlahavc očita raznorazne stvari zato ker neki daš na svoje telo on pa ne. in isto je z ženskami. ni pa nujno. tko kot nobena stvar.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 13:41
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Jst sm pa razviu teniški komouc zarad prekomernega masturbiranja Shocked...
 
mas sreco, da se ti roka ni posusila.. :P
 
Al pa da ne oslepiš ali pa se ti pamet skisa,...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 13:53
V bistvu se sam strinjam z Grafin po svojem karakterju in izkušnjah. Fitnesiral sem par let sam iz navdušenja doma ker me je isto kot Mordreda motilo da nikoli ni bilo stvari ki bi jo želel zgrabiti pri roki. Sploh ker sem delal po programu eno vajo za drugo in sem poživinil če ni bilo naslednje na voljo. Sem bil v stanju pogrnit brisačo pred napravo na kateri je poležavalo moteče truplo in na njej toliko časa delati trebušnjake in ob vsakem dvigu grdo strmeti vanj da se je nazadnje zmedel in pobral drugam. Je bilo pa par bejb notri ki so pecale bolje razvite in takrat ko so bile ure aerobike je bilo sploh noro. Takrat se je še pri vratih gnetel folk in špegal notri.
Počasi pa sem ugotovil da sem res sam sebi najboljša utež, poleg tega pa rabim VELIIKO delati na raztegovanju, gibljivosti v prostoru, usklajenosti, zdravi agresiji in splošni motoriki = moja velika ljubezen do martial arts ki so trening za celega duha in telo. Fitnes bo romal na bolho ko bom rabil denar, obdržal bom samo eliptik. Itak sta v kleti že dva velika tatamija.
Včasih sem delal vaje kar na klopi pod trto z betonskimi ploščami, macolo, štango za vrtati luknje in sklece,... Pa imam filing da sem imel več od tega. Prav tako ko obesim obe boksarski vreči in spustim skozi program vadbe, skačem čez kolebnico, se raztegujem, tapkam žogico, udriham, brcam, tečem,... in ponavljam. Moj rekord je osem ponovitev + kolesarjenje do Bleda in dvakratno plavanje na otok ampak takrat sem imel kar dobro kondicijo.
Sklece sem pa delal tako da sem vsak teden dal pet gor ker sem hotel priti do enoročnih. Prišel sem do 100 - zadnjih deset itak že ni bilo več podobnih skleci - in obupal ker še vedno nisem bil sposoben narediti ene enoročne. Poleg tega sem v svoji naivnosti mislil da bom izgledal kot terminator do takrat kar pa ni res : /.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jure View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jure Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 15:15
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

je pa ze leps in bl prakticn, ce deck namest utezi lopato vihti :))

no lahko svojim znancem poves, da so res grdi :P no una bejbi se nekak najbols zgleda, pa se to samo zato, ker ma roza kopalke :) mam res raj bier bauch kukr pa zilavo tkivo, en kup samovsecnosti in luft v mozganih.. sploh nc ne valovi, ce seskas :P

 
Zakaj imam vedno občutek da fitneserje-bilderje dissajo moški, ki niti slučajno nimajo kanček volje za takšno dejavnost in ženske ki so prveč grde, da bi ujagale takšnega tipa?!
 
Maybe I´m wrong but I say: Every girl is crazy ´bout sharp buffed man...
 
In trditev da so vsi bilderji puhloglavci oz. narcisoidi se mi zdi nesmiselna enako kot mišljenje da so vsi metalci "hašišarji" in častilci hudiča... se pravi Bullshit...

Tipično,narcisoidno,puhoglavo....
Človek bi brez težav verjel, da bildaš Smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 16:10
a zdej, k je tebe opisal v prvem stavku je pa narcisoiden pa puhoglav? lepo da si ste se pršli pofočkat uni o katerih govorim:)
Back to Top
Jure View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jure Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 16:31
"Zakaj imam vedno občutek da fitneserje-bilderje dissajo moški, ki niti slučajno nimajo kanček volje za takšno dejavnost in ženske ki so prveč grde, da bi ujagale takšnega tipa?!"
Slučajno misliš tole nizkotno izjavo, ki jo lahko izreče le človek z motnjo v glavi in nižjo inteligenco od povprečja? In ti, Frogi stojiš za tem? Mene je sram že samo, če berem določene izjave v tej debati.
Meni osebno pa ni noben problem prijeti za kakršnokoli delo ali pa športno dejavnost.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 16:46
še vedno gre zato, da je splošna klima zelo proti fitnesu nastrojena. vsak bo pa zatulu če mu bo nekdo stopu na žulj, pa nej se gre za posledico (v tem primeru lepo telo) katerekoli dejavnosti. ampak na fitnes se vedno gleda kot nekej posebnega.

če uzamem tvoj primer, si ponosn na svoje petje. in vadiš, zato da bo še boljše. a mar nebi pizdil, če bi ti kdo očital egotrip ko si na odru? bi prej reku da se nizek intelekt pozna pri tistih, ki sploh pridejo na dan s takim obsojajočim izjavam. in nevem zakaj fitneser, ki vadi zato, da bo mel lepo telo sme požet tok več kritike. to je majhnost ljudi okolice ne pa fitneserja samega..

mordred pizdi nazaj in je v čist drugem položaju. je bolj športast in brani svojo panogo pred tistim, ki ga obsojajo pa tega ne počnejo.

lepo telo nebenmu ni kr dano. predstavlji si tko.. maš 2 brata in izhajata iz istega izhodišča.. oba odraščata v istem okolju isti družini, in sta deležna enake vzgoje in enake ljubezni. ampak eden ne nrdi nič iz sebe in samo bluzi in postane klošar, al pa opravlja neko slabo plačano nekvalificirano delo, drug brat pa je ambiciozen in je čez leta direktor uspešne družbe z mastno plačo. do tega je prišel brez poznanstev in vez, po legalni poti.

zdej pa tist brat revež pizdi na svojega uspešnega brata, da je nadut, ker ima denar. totalno narobe in skregano z logiko. in to vi počnete.. norca se delate iz tistih, ki so kj naredl iz svojega telesa in jih zmerjate da so naduti, narcisoidni, puhoglavi.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 16:48
Meni je funkcionalnost in pripravlenost telesa velik pomembnejsa od estetike. Obcutek mam (lahko, da se motim), da se misice, ki so obremenjene z nekim specificnim delom razvijejo cist drugac kot takrt ko so "napumpane"...velik bl naravno zgledajo...Ce pa sportas za zdravje je pa tko al tko kakrsnokoli gibanje vsak dan dovolj...
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 16:50
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


kaj, a zdej, k ga ni več na forumu pa ne smem opozarjat na stvari ki jih je pisal? ker mi zlo prov pride da ga izpostavm kot tipičnega nešportnika ki ma do športnikov pristranski odnos. pozdravi ga, reč da je lepo vabljen h kulturnemu dialogu;) zakaj ga sploh ni več btw?

zanima me bl, zakaj si njegove trditve povezu z mojimi? sam zato ker hodva? zakaj recimo njegovih trditev ne povezes z juretom al pa godpuppetom? ce sm njegova bejbi, se ne pomen, da mu prisepetujem (niti da on men), kaj naj pisem tle gor.. sicer pa se je ze veckrat pokazalo, da imava tut razlicna mnenja.. in ja, seveda, imava tut podobna mnenja o zadevah..

uglavnem jst sm se po tvojem pričevanju prepričal v to kar sm trdil da je res.
ce si se preprical samo po mojem pricevanju, ali si res lahko tako preprican..?? kaj ce bi vec njih reklo povsem drugace? ali ce jaz ne bi rekla tega, kar si ti trdil, bi tudi vzel moje mnenje za potrditev tvoje trditve?
 
med folkom nasplošno je sprejeto da je ok, da človek da neki nase, in sm tudi naštel da skor nikdar ne pade kritika na čiste zobe, pirsanje, tetoviranje, sprehod v naravno.. ampak ko pride do fitnesa je pa križ. ok, ti naprimer si rekla da ti ni do šlatanja prepotenih uteži in dihanja slabega zraka, kar je oboje tudi dosti stran od resnice sicer,
 
vcasih je resnica tudi malce karikirana.. ce bi dobro bral, potem bi videl, da sem izpostavla 2 drugi stvari.. me zanima, ce ju znas najt v textu?
 
ampak ok. zdej pa da ma folk za argument "tud na drug način se da boljši rezultat dosežt" WTF!? edina smiselna razlaga tega je, da ta isti človek teži atletu v disciplini skok čez prečko, da se da dlje skočit s smučmi na skakalnici. ostale razlage so nesmiselne in mislm da se slednjih oprijemajo. fitnes je navadna interesna dejavnost. tko kot folk ki hodi na koncerte zato da se sprosti, a jim je treba težit; ne! moreš it se na morje sprostit. boš bolj sproščen..
 
vse stvari niso kr tko, prosto po presernu, primerljive.. torej ne mors kr primerjat enih stvari.. ce je fitnes namenjen krepitvi svojega telesa, oziroma, da ostanes fit, gotovo obstajajo se drugi nacini, ki nekomu bl ustrezajo da ostaja fit in za kere meni, da so celo boljse za celokupno kondicijo in zdravje..


in spet beljakovine.. do njih ma folk slabšalen odnos zarad neinformiranosti. a kdo teži kolesarju k si isotonični napitek al kaj že vzame s sabo?
izotonicni napitek si lahko tut sam ustimas.. pa se ful izi je.. mal caja, mal cukra in mal soli.. pa kako kaplo limoninga soka.. pa je..
vse stvari je najbol jest v naravnem stavnju.. ker se sicer sinteticni produkti super radi nalagajo v ozilju, vranici, jetrih in ledvicah, da ne govorim tut o crevesju.. mi je rekla kolegica biofarmacevtka.. in je isto tut z vitamini al pa cem.. uglavnem sinteticno pridobljena sredstva nikoli niso identicna naravnim.. protein v naravnem stanju vsebuje se kup encimov, koencimov, antioksidantov in raznih drugih aktivatorjev, ki vplivajo na njegovo absorbcijo in razgradnjo.. v sinteticni obliki je protein samo protein.. plus to, da vsebuje se kaka umetna barvila in konzervanse.. ipd..

da ti mordredovo še na kratko razložim; nobeno pravilo ne drži za vse primerke ampak pogosto gre z roko v roki to, da ti en mlahavc očita raznorazne stvari zato ker neki daš na svoje telo on pa ne. in isto je z ženskami. ni pa nujno. tko kot nobena stvar.
 
zdej se pa odloc, al govoris o ocitkih do fitnesa al do sporta..? to sta dve zlo razlicne stvari.. kaj je pa z zenskami? se prav grde bejbe ne marajo fitneserjev, lepe pa jih? bomo svet delili na lepe in grde?
 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 17:10
ok. mal sm narobe napisal, čist na kratko; nism samo po tebi sklepal tega (kar ubistvu nism narobe napisal, napisl sm da lahko sklepam po tvojem pričanju (nism pa napisal da samo po tvojem)) da je tako ozračje, je pa več ljudi potrdilo DA JE DO FITNESIRANJA IN LJUDI KI JIM JE FITNES SREDSTVO DO LEPEGA NAKVIHTANEGA TELESA NEGATIVNA KLIMA IN DA IMATE PREDSODKE. s prophetom sm te povezal zato ker sta skupej, napaka, sorry. namesto da si to izpostavla bi mi rajš odgovorila na vljudno vprašanje zakaj ga ni več na paranoidu:)

kaj pa če osamim zadevo, recimo da je fitneserjem cilj panoge samo lep telesni videz, ne pa športna pripravljenost(kar se men sicer zdi nemogoče). a bo kej več ljudi prznal da ma predsodke. a drugi estetski dodatki pa ne rabjo funkcije, naprimer pirs, lasje brada? kakšno sranje.

am.. a ti razumeš besedo sintetično? to izhaja iz besede sinteza. kar je po slovensko spajanje. drug slovarski pomen je sicer prenos tega na "umetno, nenaravno, laboratorijsko nastajanje." hočem rečt, da beljakovina ni SINTETIČNEGA izvora ampak je ekstrakt. tud tvoj naravn isotonik je poln ekstraktov; morska sol je ekstrakt morske vode, in morska voda je tud polna mikroorganizmov urina, spolnih celic itd itd..

beljakovina je izvleček oz. izolant. provzaprov v teh praškastih dodatkih dobiš cocktail vseh potrebnih beljakovin, nekej arome, barvila, okusa, mleko v prahu.. bottom line pa je da je to sirotka in je eden od proizvodov vsake mlekarne.

če pa misliš da se da vse sintetizirat, pol pa prosim postavi sred afrike en mini laboratorij pa sintetizirej zrezke v gobovi omaki. sintetične organske zadeve so kavčuk, tud sečnino so naredli.. drgač pa si narobe predstavljaš.

svet ste že sami razdelil na "lepe in grde" in očitno je narobe samo pr fitneserjih, da delajo za svoje telo da bo lepo, dočim to, da se ljudje mažejo, da si belijo zobe, da se depilirajo, češejo, tetovirajo, pirsajo, je pa sveto in zakoreninjeno kot sveto in dobro. prosm zaploskejte svojim predsodkom in omejenosti.

Edited by frogstomp - 22.Apr.2008 at 17:12
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 18:18
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kok sta pa velka vidva?

da bi jst prov na efektivni moči dela se mi pomoje ne splača, ker sm velik 169, tko da če pride en 190 velik suhc ma še vedno 20 kil več od mene, pa me pahne pa mi zmanjka ravnotežja:)

zaenkrat mam 68kg, niha na dnevni bazi za 2 kili. fitnesiram 2 mesca, k sm začel sm mel 63kg tko da se kr pozna.

Jst mam 186.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 18:20
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

RespectThumbs%20Up jst drgac delam na benchu rajs 4x10 al pa 3x12 serije z 70 kilami.
Zdej sm prsu na 95 kil (telesna teza) pa mi noce in noce vec it gor.Bom mogu mal spremenit prehrano pa trening.
 
En 8-tedenski ciklus mase pa boš hitr na tri mestni cifri...
Whey, maltodekstrin (cuker), meso, creatin, velik neenostavnih hidratov in koristnih maščob (Omega 3, in kakšno olivno olje) pa boš zmagal.
Kilogrami niso pomembni - Špegl resnico govori...
 
Aja frogi... višina je 183, teža pa trenutno okoli 100 kg...(posledica cikla mase) trenutno na poti dol... 

Ej kok ti kej ta malta koristi? Beljakovin pojem od 2-3- kg na Kg TT,sam k mam premal kalorij pojem,tok da zdej razmišljam da bi mal z malto probou dobit kalorije.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 19:27
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Meni je funkcionalnost in pripravlenost telesa velik pomembnejsa od estetike. Obcutek mam (lahko, da se motim), da se misice, ki so obremenjene z nekim specificnim delom razvijejo cist drugac kot takrt ko so "napumpane"...velik bl naravno zgledajo...Ce pa sportas za zdravje je pa tko al tko kakrsnokoli gibanje vsak dan dovolj...


sej zato pa maš različne programe in tud različne vnose hranilnih snovi. dejstvo pa je da če delaš karkoli v fitnesu delaš telesu dobro in boš prpravljen. ampak če delaš na masi ni poudarek na kondiciji in obratno. se pa vseen pozna bolj kot če doma ležiš. jst recimo zdele mam že kr lepo definirano pa se vid vsaka kita posebej, eni so pa recimo bolj zaliti, ampak kokr sm se z njimi pogovarju "vi ste zame zravn še vsi mal debeli" kot sm jim reku, so rekl da nočjo shujšat, in eden od njih je konkretno razložu da rabi mal maščobe da bulaži udarce pr kickboxu


Edited by frogstomp - 22.Apr.2008 at 19:30
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 19:47
Pa dobr no....a kdo ve kaj je sirotka? je sirotka mogoče umetna? whey je......sirotkin beljakovinski napitek. Lahko zdej nehate o sintetiki govort?
Back to Top
kaich View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 20:12
ok deljenje sveta na "lepe in grde"...
kdo sploh odloča,kaj je lepo???pojem lepote itak sloni na družbeno sprejetih stereotipih in smo popolnoma zbombardirani z vseh strani...
drgač pa nimam nč proti fitnesu in tut folk tam je prav "normaln". tk da se mi zdijo predsodki glede tega popolnoma nesmiselni.vsak ma pač svoje hobije,interese,itd.
Back to Top
kaich View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 20:26
sirotka je tekoč stranski produkt predelave mleka v sir (v nasprotju s prepričanjem,bi naj bla prehransko najkakovostnejši del mleka).po sirjenju v sirotki ostane približno polovica rudnin,skoraj vs mlečni sladkor in sirotkine beljakovine(ene najkakovostnejših beljakovin).v zadnjih letih postaja vedno bol priljubljena osvežilna/zdravilna pijača.v športni prehrani (za bodybuilding in ostale športe,ki zahtevajo moč) iz nje izdelujejo vlko prehranskih dopolnil (ker vsebuje večinoma beljakovine).
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2008 at 20:43
whey je angleški izraz za sirotko in ni prav nič umetna oz. je lih tolk kot sir pa skuta.

http://www.neighborlyfarms.com/process.html



Edited by frogstomp - 22.Apr.2008 at 20:47
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 04:55
Originally posted by grafin grafin wrote:

vse stvari je najbol jest v naravnem stavnju.. ker se sicer sinteticni produkti super radi nalagajo v ozilju, vranici, jetrih in ledvicah, da ne govorim tut o crevesju.. mi je rekla kolegica biofarmacevtka.. in je isto tut z vitamini al pa cem.. uglavnem sinteticno pridobljena sredstva nikoli niso identicna naravnim.. protein v naravnem stanju vsebuje se kup encimov, koencimov, antioksidantov in raznih drugih aktivatorjev, ki vplivajo na njegovo absorbcijo in razgradnjo.. v sinteticni obliki je protein samo protein.. plus to, da vsebuje se kaka umetna barvila in konzervanse.. ipd..


  Spet črno-bela karakterizacija naravnega in umetnega, kot v pravljicah. :)
"Naravno" je predvsem oznaka, ki jo daš izdelku, da ga dražje prodaš. Na primer naravna kozmetika (ki ima rok trajanja tri leta).




Edited by Tonckow - 23.Apr.2008 at 05:20
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 06:42
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Men je pa fitnes utrdil vztrajnost in prodornost...
Zanimivo kako neki metalci serjejo klamfe o bojevnikih, klanju, glory dnevih vikingih in slavi, nimajo pa niti najmanjše volje da bi prijeli kakšno utež ter jo dvignili...
 
Grafin in Cheko....mislim da sploh ni potrebno komentirat....
 
mislim, da je skrajni cas, da si popravis podpis :P
 
A še tebe dodam zraven?
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 06:46
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

RespectThumbs%20Up jst drgac delam na benchu rajs 4x10 al pa 3x12 serije z 70 kilami.
Zdej sm prsu na 95 kil (telesna teza) pa mi noce in noce vec it gor.Bom mogu mal spremenit prehrano pa trening.
 
En 8-tedenski ciklus mase pa boš hitr na tri mestni cifri...
Whey, maltodekstrin (cuker), meso, creatin, velik neenostavnih hidratov in koristnih maščob (Omega 3, in kakšno olivno olje) pa boš zmagal.
Kilogrami niso pomembni - Špegl resnico govori...
 
Aja frogi... višina je 183, teža pa trenutno okoli 100 kg...(posledica cikla mase) trenutno na poti dol... 

Ej kok ti kej ta malta koristi? Beljakovin pojem od 2-3- kg na Kg TT,sam k mam premal kalorij pojem,tok da zdej razmišljam da bi mal z malto probou dobit kalorije.
 
Pol pa obvezno rabiš malto...Jaz jo uporabljam samo med maso....2 žlici na 3 deci vode...
 
pijem jo samo pred in med vadbo, je ne smeš piti kasneje ker je malto zelo enostaven OH in ti hitro butne v mišice. Če pa piješ brez vasbe te zalije ko prasca in zgledaš kot tekmovalec na tekmovanju izpijanja pira...
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 06:52
A kaj smrdite od vseh požrtih beljakovin? Kakšni so kej prdci? 
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 06:55
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

A kaj smrdite od vseh požrtih beljakovin? Kakšni so kej prdci? 
 
Vzem si čas pa preber par postov nazaj....imaš tam info, ki te zanima.
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 07:11
fantje kaj je lepše?
BTW punca je naše gore list!
 
 
ali tole:
 
Oziroma celo tole:
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 07:19

Punce/ženske, v katerga raje pogledate?

v tega:
 
v tega:
 
ali celo tega:
 
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:01
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

fantje kaj je lepše?
BTW punca je naše gore list!
 
 
ali tole:
 
Oziroma celo tole:




Ta zadnja bi bila uporabna v gradbeni stroki - kot krogla za podiranje zgradb Smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:27
(Vse tri bejbe so gravž.)
Eno resno fitness opozorilce:
Moj sodelavec je delal počepe z štango na ramah. Ker si je naložil maksimum so mu ob sunku navzgor popustile vezi okrog anusa in iz riti so mu udarili prav čedni primerki hemoroidov Dead. Nekaj časa je hodil okoli s srbečo krvavečo ritjo ki jo je moral nenehno razkuževati, nekaj časa pa preležal v bolnici z bolečo ta zadno in dvema starcema ki sta celo noč kašljala in lutala okoli v sobi. Hvalim boga da sam nisem te vaje nikoli počel : ).
Vse napisano(tudi tisto zgoraj) je res.
 


Edited by devlin - 23.Apr.2008 at 09:27
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:41
Dej dej Devlin, ta spodna te pa ja mika! Big%20smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:55
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

vse stvari je najbol jest v naravnem stavnju.. ker se sicer sinteticni produkti super radi nalagajo v ozilju, vranici, jetrih in ledvicah, da ne govorim tut o crevesju.. mi je rekla kolegica biofarmacevtka.. in je isto tut z vitamini al pa cem.. uglavnem sinteticno pridobljena sredstva nikoli niso identicna naravnim.. protein v naravnem stanju vsebuje se kup encimov, koencimov, antioksidantov in raznih drugih aktivatorjev, ki vplivajo na njegovo absorbcijo in razgradnjo.. v sinteticni obliki je protein samo protein.. plus to, da vsebuje se kaka umetna barvila in konzervanse.. ipd..


  Spet črno-bela karakterizacija naravnega in umetnega, kot v pravljicah. :)
"Naravno" je predvsem oznaka, ki jo daš izdelku, da ga dražje prodaš. Na primer naravna kozmetika (ki ima rok trajanja tri leta).

 
potem pa napis kej bl konstruktivnega kot da s crno-belo razlago razturavas moj post.. :)
naravno je v sadju, zelenjavi, mesu ipd.. in ne v obliki tabletk ali drugih oblikah v licnih skatilicah.. meni ni jasno, zakaj kupovati proteine v prahu in vitamine v tabletkah, ki so btw. veliko drazje, kot ce kupis primerno uravnotezeno hrano (recimo sirotko v izvorni obliki pri proizvodnji sira, ki je btw. tekocina, namesto prahu).. delite, kar hocte.. jst vem, da se tega ne bi posluzevala..
 
 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:56
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Men je pa fitnes utrdil vztrajnost in prodornost...
Zanimivo kako neki metalci serjejo klamfe o bojevnikih, klanju, glory dnevih vikingih in slavi, nimajo pa niti najmanjše volje da bi prijeli kakšno utež ter jo dvignili...
 
Grafin in Cheko....mislim da sploh ni potrebno komentirat....
 
mislim, da je skrajni cas, da si popravis podpis :P
 
A še tebe dodam zraven?
 
v navodilih nic ne pise, da se je treba za podpis s kom posvetovat.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 09:58
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Punce/ženske, v katerga raje pogledate?

v tega:
 
v tega:
 
ali celo tega:
 
noben od teh tipov me ne fascinira al pa zrajca, je pa vska slika po svoje zanimiva.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 10:08
jah, vsaka človeška aktivnost je riskantna za nesrečo če pretiravaš al pa si neprevidn. lahko bi dal tud primer, da maš kolegela invalida ker je vozil pa je pršlo do trka. če bi se s tem obremenjeval se od compa sploh premaknil nebi, kle je lepo varno. itak da so nevarnosti na fitnesu, bench ti pade na prsa, pruh lahko dobiš, to kar si ti naštel... metalski growlerji se pa srečujejo z odpovedjo glasilk, in tako dalje:)

btw, tiste dekle so res grde vse:)

pomoje je priležno dekle tistemu prvemu tipu neki takega;



(josie maran, men ena najlepših žensk, v l'oreal reklamah za šminke ste jo najbrž vidl)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 10:12
a si probala samo sirotko jest? sej sm ti že povedal kakšna je sol v svojem naravnem stanju. kje je meje da rečemo ok, to je pa že preveč? al pa sir recimo a? na drevesu raste? dej dej dej..

ravn zato se jemlje proteine ker niso uravnoteženi. prebava ne deluje tko kot mislš. gre zato da vneseš presežek ne pa zato da dobiš eno naravno ravnotežje.

a to, da mleku posnameš maščobo je pa kj drgač?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 11:01
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

a si probala samo sirotko jest?
moja sestra, ki zivi na planini, sama siri, zato vem o proizvodnji sira kar nekaj.. in sem videla sir tut v vseh fazah.. in ja, seveda sem ze pila sirotko, ki ji domacini recejo cisal.. nima samo proteinov, ampak deluje razstrupljevalno in ce si mackav te recimo nekaj deci sirotke prerodi..
 
sej sm ti že povedal kakšna je sol v svojem naravnem stanju. kje je meje da rečemo ok, to je pa že preveč? al pa sir recimo a? na drevesu raste? dej dej dej..
vse, kar je v neprecisceni morski soli preseznega glede na natrij in klor, so tut stevilni minerali, ki niso skodljivi, ampak ravno nasprotno.. noben se ni umru, ce je na morju popil malo vode.. in temu kar ti reces urin al pa spolne celice (kr neki), so v bistvu teli minerali..

ravn zato se jemlje proteine ker niso uravnoteženi. prebava ne deluje tko kot mislš. gre zato da vneseš presežek ne pa zato da dobiš eno naravno ravnotežje.
kako jaz mislim, da deluje prebava?
a to, da mleku posnameš maščobo je pa kj drgač?
mleka naceloma ne pijem, ker to kar kupis v trgovini, je zalitev za mleko.. homogenizacija in pasterizacija po nekaterih studijah spremenita izvorno strukturo mleka do te stopnje, da rata manj prebavljiva.. vedno vec je tut laktozno netolerantnih ljudi, ceprou si vzroka za to ne bi upala zreducirat sam na danasnje mleko kot tako, ampak na celotno naso praskasto prehrano in sadja zelenjave sumljivih velikosti in brez okusa.. in mesa polnega aditivov (antibiotikov, konzervansov ipd.)..
 
 
 
 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 11:26
no sej si si sama odgovorila. ne ti ne jst ne jeva stvari v naravnem stanju, razn pri obisku kkšne planine kar je redko. in kaj zdej? prov pr beljakovinskih prehranskih dodatkih je pa treba črto potegnt?

http://sl.wikipedia.org/wiki/Sirotka
http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=2945


to so znane stvari. hočem rečt da v telo vneseš tisto stvar ki jo rabiš in iz morske vode vzameš nek ekstrakt in to je morska sol, prav tko kot pr proteinih v prahu, ki so ekstrakt sirotke tako ali drugače obdelan, kot so sicer tud vsa živila. zakaj je blo treba to prehransko dopolnilo izpostavt kot neki posebnega?

kaj ma pa sinteza pr tem?



Edited by frogstomp - 23.Apr.2008 at 11:31
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 11:37

ma ne da se mi vec razlagat.. itak stekas vse tko, kot ti pride prav.. in mi polagas ene reci v usta.. ne mislm nobenga v kej prepricvat.. uglavnem trenirej svoje telo in uzivi se naprej..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 11:46
nene, začela si, tkole se ne boš zmazala. nakurac mi gre, ker s tem svojim prepričanjem "sm bla na planini in sm vidla, jst vem" samo poglabljaš neresnico o fitnesu in prehranskih dodatkih. nism tok hardcore da bi bil enciklopedija vsega, jemljem samo whey proteine, pa še to čist obredno popijem tisto stvar po treningu. ampak ti si se lotila zadeve kot da je to nek laboratorijski zvarek. in kot da ostala živila ne gredo čez podobne postopke. veš kok je hujših stvari, naprimer cedevita k tovarna svoj živ dan ni vidla pomaranče? probi se nastank whey proteinov predstavljat tko kot vegeto če ne gre drgač. vse kar je notr je bla nekoč zelenjava in še par stvari, in ma drug namen kot "naravno" korenje pa paprika pa sol pa drugo kar je notr, ampak še vedno ni sintetična!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 12:04
ma glej.. jej ti kar ti pase in ti demantiruj fitness laz, ce ti je do tega.. jz vem, da teh praskov ne bi jedla, da bi raj jedla jajca, meso, pila sirotko ipd, ce bi ze hotla ratat vsa misicasta, pa nocem.. itak, da je cedevita isti smorn, js pijem v glavnem samo naravno stisnjeno limonado in zeliscne caje.. pa pir jasno :) in dobra vina.. :) vegete ne uporabljam, ker enostavno ne cutm potrebe.. jo pa najbrz veckrat jem brez da bi vedla, ker pac ne kuham vedno sama.. tut ca mam malo sans, da zdravo jem, se potrudm, da izberem boljse od slabsega..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 12:19
ne moreš tolk jajc pojest da bi dobil isto vednost tapravih beljakovin kokr je v eni merici whey proteinov. to je poanta vsega. tko kot ne morš z morsko vodo zalit rižote pa prčakovat, da bo dovolj slana.

glej. ok, jesti zdravo, jesti naravno; se strinjam, prov je. če si taka, da 200km stran od najbližje vasice, da ja ni onesnaženo, čakaš pod drevesom da bo naravno padlo jabolko iz drevesa ko dozori tok bolš zate. ampak za širši trg tako hranjenje ne pride v poštev, že samo da kranj nahraniš, sm zadnjič računal rabiš zaklat okoli 1000 prašičev tedensko. kako to dosežeš? da jih hraniš drugače kot v naravi. in tud sir pod pritiskom urnika nastaja drugače v mlekarnah kot na deželi. vse začimbe ki jih uporabljaš so tudi v obliki prahu in so tud nič drugega kot ekstrakt nečesa večjega. mene samo to mot, da se to posebej poudarja pr fitnesu, zato pa se drži tako prepričanje in brezamere čist nehote sama pripomoreš temu. jst se ne obremenjujem s tem da ljudje misljo kj bizarnega o tem kaj jst delam in kako zgledam, nikol me ni, samo želim da so vsaj realne osnove uzadi. z lahkoto ti naštejem 50 izdelkov k gredo čez isti proces pa se noben ne obdregne v to.

in to kar je okol fitnesa je gol predsodek na podlagi napačnih informacij. pa ne samo pr fitnesu povsod me te neprezentativni podatki razdražjo.. naprimer čit sm požvinu, ko je nek outsider šel na metalcamp pa napisal, da je blo povsod ful smeti in da so metalci sam smetijo. in pol to prebere še en outsider, vid sliko smeti pa reče.. "o fak fuj, packi, pa res". in pol nekdo okrega avtorja članka pa on reče "jst poročam to, kar vidim". resnica pa je, da so smeti povsod, kjer je masa ljudi. ampak to se kr pozabi. razumeš?

Edited by frogstomp - 23.Apr.2008 at 12:20
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 12:58
Originally posted by MORDRED MORDRED wrote:

Punce/ženske, v katerga raje pogledate?
v tega:
 
v tega:
 
Cosmo odgovarja:
Kar tretjina več cosmo bejb bi med tema dvema izbrala drugega tipčka. :)
 
 
 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 13:02
Jaz pa vem kaj Grafinka je v čisto naravnem stanju Smile. Mislim konzumira ne da požene v svojem brlogu,... Kje so ostrivci, krativci in strešice?
 
 
Saj bi dal sliko z Ajdne pa ne znam : (.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2008 at 13:09
ma sej sploh ni problem o njeni prehrani.

tonckow, še dobr da mamo tebe da postrežeš z informacijami vsake tolko:P

mimgrede, lahko bi še ti kaj sočnega o fitnesu dodal, ko si že tako krepak;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,688 seconds.