Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - VICI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

VICI

 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
Author
Message
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2009 at 16:49
Odlomek iz knjige Damjana Murka.

POZOR  !!!!!!!!!!!
    Spodnji sestavek lahko povzroči trajno okvaro  možganov!!!

    Če pa si vsaj v enem prizoru predstavljaš še  Murkota, pa tudi trajno impotenco!!!



     O seksu...

    Kot pobesneli bik sem jo želel  nategniti povsod, na pralnem stroju, v avtu, če sva se peljala na nastop in se  nama je zahotelo, sva parkirala in se vrgla v koruzo. Nekoč sva šla z njenimi  sorodniki v Avstrijo po nakupih in sva se na zadnji sedežih vsa prešlatala.  Jakno sem vrgel čez hlače, tiča potegnil ven in ona mi ga je z rokami pregnetla  kot testo za kruh.


    Najino seksualno življenje se  je vrnilo v čas, ko me je kot najstnika razganjalo v osnovni šoli. V osmem  razredu sem izgubil nedolžnost. Bilo je po telovadbi in vedel sem, da sem neki  punci všeč. Tudi ona je bila všeč meni, ampak takrat sem bil itak v obdobju, ko  sem žensko samo pogledal v popek, pa mi je že stal. Punca me je poklicala v  žensko garderobo, jaz sem šel in nikoli ne bom pozabil: bila je  pripravljena.

    Seks sem poznal samo s televizije in iz  revij, zelo se mi je mudilo, da ga namočim, ker sem komaj čakal, da to povem  vsem prijateljem. Ko sem ga prvič vtaknil, je zakričala in kljub temu nisem  nehal, čeprav vem, da bi bilo v tistem času bolje, da bi se ustavil. Nohte mi je  zapičila v hrbet, bil sem popolnoma popraskan. Ko sem videl, da revico res boli,  sem se umaknil, a me je z vso silo pritisnila nase. Nadaljeval sem kot  konj.

    Pozneje sva se na hodnikih šole še srečevala, a  se nisva nikoli več pozdravila, tako nama je bilo nerodno. Srečevala pa sva se  na >veselih uricah< med telovadbo, saj se je velikokrat zgodilo, da je ona  >imela menstruacijo<, mene pa je >bolela noga< in sva bila skupaj na  klopi ali na blazinah. Diskretno sva se umaknila v garderobe in telovadila po  svoje.

    O poročni noči...

     Čeprav se sliši grdo, sem komaj čakal, da zapustim svate, se uležem v  mehko posteljo in končno doživim poročno noč, kot sem si jo vedno zamišljal.  Preden sva z Majo še zadnjič kot zaročenca odšla od doma, sem po postelji  potresel cvetove vrtnic, in ko sva prišla domov kot mož in žena, sem jo dvignil  in nežno položil na rdeče liste. Bil sem utrujen, a sem zbral dovolj moči, da  sem si jo prvič vzel kot ženo.

    Seks ni bil divji,  mogoče zaradi utrujenosti. Ona je bila večinoma na meni, tako kot je ponavadi  pri najinem seksu, in v veselje mi je bilo opazovati njen blaženi obraz, ko ji  je prišlo. Potem sva se zamenjala in v pasjem položaju je prišlo še meni. Ker je  postala moja žena, sem končno med seksom pozabil na kondom in seksal brez  zadržkov. Po tistem sva zaspala kot ubita in se zjutraj zbudila na povaljanih  cvetovih. (Barvo rdečih cvetov sem šele čez nekaj dni spravil s  kože.)

    Takrat sem pogledal Majo in videl, da tam leži  kot zadovoljena kurbica. Frizuro je imela vso razkuštrano, noge pa še vedno  narazen, tako da bi ji ga lahko spet vtaknil. A ji ga nisem. S tal sem pobral  njene poročne čipkaste rožnate tangice, jih vrgel na njeno nočno omarico in jo  nežno pokril s tanko odejo. Končno sem se počutil kot pravi moški!

     O tem, kako so ga na fantovščinah osvajali tudi bodoči  ženini...

    Spomnim se svojega nedavnega nastopa na  neki fantovščini na Primorskem. Bodoči ženin se me je sicer na začetku zelo  razveselil in me z zanimanjem gledal med nastopom samo iz varne razdalje. Nato  pa šok, ki ga na nastopih še nikoli prej nisem doživel! Prišel je do mene, me  objel in me prijel za rit. Saj nisem mogel verjeti, da je to res naredil! Takoj  sem odložil mikrofon in odšel s prizorišča. No, bolje rečeno: sem želel oditi, a  me je perverznež prijel za roko, me dvignil in odnesel na  stranišče.

    Ves čas sem kričal nanj, naj me odloži, da  sem tukaj zaradi nastopa, ne pa zaradi bolnikov, kot je on. Zaprl je vrata  stranišča in me končno položil na tla. Pogledal me je naravnost v oči in mi zelo  resno dejal. >Poglej, to je moja fantovščina in zadnjič si lahko privoščim  vse. Koliko hočeš za eno avanturco?!< >Moj Bog, to se ne dogaja meni,<  sem pomislil. Za hip sem zaprl oči in jih čez nekaj sekund počasi odprl. >Ne,  pa ne sanjam!<

    Pred mano je še vedno stal  smrdljivi moški, ki je močno zaudarjal po alkoholu in cigaretah. >Ni  šans,< sem odvrnil in ga odrinil. Še dobro, da je končno prišel moj  prijatelj, ki me vedno spremlja na nastopih in poskrbi, da ne pride do takih in  podobnih zadev. Rešil me je nasilneža in na moje presenečenje, pa tudi srečo, že  pred nastopom zahteval in tudi dobil dogovorjen honorar.

     O tem, da ga je osvajal tudi duhovnik...

    Na  koncu dolgega hodnika so bila vrata, na katerih je pisalo >G. Duhovnik<.  Rahlo sem potrkal in miren starejši glas me je povabil naprej. Za mizo je sedel  majhen, precej debel možakar z ogromnim trebuhom in me povabil, naj sedem na  zofo zraven postelje. V majhni sobi je namreč imel posteljo, pisalno mizo in  kavč. Precej je bilo razmetano. Čeprav sem se trudil, da mi pogled ni uhajal po  njegovih stvareh, sem opazil kar nekaj debelih knjig na pisalni mizi, med njimi  pa tudi kako rolo toaletnega papirja.

    Previdno je  vprašal: >Saj veš, zakaj si tukaj, a ne?< Rekel sem, da približno, da mi  je znanec povedal samo to, >da mi lahko pomagate pri moji glasbeni  karieri.< >Seveda ti lahko, ampak nič ni zastonj,< je dejal z  blagodejnim nasmeškom na obrazu. >Ampak jaz nimam denarja,< sem zajecljal.  >Ne, ne, miško, narobe sva se razumela. Jaz ti bom plačal,< je odvrnil in  vstal.

    Pobožal me je po licih in si počasi začel  odpirati zadrgo. >Kaj pa počnete?< sem ga prestrašeno vprašal. >Ti se  samo prepusti in uživaj, pozneje pa dobiš zasluženo plačilo. Če boš priden, še  kak tolar več,< je dejal. V naglici sem vstal, z vso močjo odrinil zofo in se  pognal proti izhodu. Ko sem prišel do velikih vrat, sem jih spet s težavo odprl.  Srce mi je razbijalo kot noro, saj sem vedel, da mi debeluh sledi.

     Pred taksijem je še vedno stal znanec, ki me je izdal in še kar sem  mislil, da o vsej stvari ne ve ničesar, zato sem panično dejal, da se morava čim  prej pobrati od tu, in kričal sem, da je župnik seksualni manijak. On pa je  pomirjen še naprej kadil cigareto pred avtomobilom in me čudaško gledal. Na  vratih sem zagledal župnika, ki si je komaj takrat zapiral zadrgo. >A ne boš  vsaj po denar prišel,< me je nagovoril. >Nikoli! Svinja! Prasec! Kako moreš, saj si vendar  župnik,< je letelo iz mene. >Greva,< sem ukazal znancu. On pa je še kar  naprej stal tam, kot da bi na nekaj čakal.

    In res, z  romantičnim glasom ga je župnik poklical bližje in mu dejal, naj potem vsaj on  vzame svoj delež, ker mu je pripeljal nekoga novega. Prvič v življenju sem se  počutil kot [censored] v moški obliki. Oba sem poslal k vragu. Bilo me je sram,  počutil sem se izdanega in prevaranega, šlo mi je na bruhanje. Prvič v življenju  sem nekoga na gobec v pravem pomenu besede. Znanca sem zadel naravnost v nos.  Začel je krvaveti, jaz pa sem se hitro usedel v taksi in razočaran nad ljudmi in  svetom odšel domov.

  
<>     O neuspelih poskusih  seksa...

    Ko sva v drugo poskusila seksati, na srečo  ni bilo težav. Le še enkrat pozneje me je moj tiček pustil na cedilu. Spet je  bila Brigita tista, ki sem jo moral razočarati, in v njenih očeh sem videl, da  se ji smilim. Bilo je poletje in odločila sva se, da bova odšla na izlet k neki  reki. Seveda nisem mogel spustiti pogleda z nje.

     Otipaval sem jo na vseh mogočih delih telesa, ona tudi mene, in ko sva  bila čisto naga, me je napadel roj nekega mrčesa, ki leta ob vodi. Namesto, da  bi se skoncentriral na njeno luknjico, sem se osredotočil na mrčes in kot zmešan  tolkel golazen zdaj po njej, zdaj po meni. No, tokrat sem imel za uplahnelega  tiča vsaj izgovor .

    O zapeljevanju...

     Žena se zvečer prav začudi, ko se slečem in ponavadi zavije z očmi:  >A spet nisi imel spodnjic?!< Moj odgovor pa je ponavadi hudomušen:  >Čez dan se mi jih res ne splača vleči nase, ko pa jih moram vsak dan  menjavati!< Je pa tudi bolj priročno v vseh pogledih: ko hodim, mi jajčka  lahko svobodno migljajo in se v njih ustvarja kvalitetna sperma, pa še moj penis  je kot >free Willy< in takoj sem pripravljen na seks. Kadar pa nosim  spodnje hlače, imajo vedno šaljiv napis, kot je na primer Superman (da Maja ve,  kaj lahko pričakuje od tega super junaka) ali pa >Poglej, kaj se je  izvalilo!<. Takrat da Maja seveda radovedno roko v hlače, in ko vidi, da v  hlačah ni piščanček, ampak pravi piton, se razvije zanimiva  debata.

    >Kaj se pa skriva tu notri,< jo  zanima.
    Odvrnem ji: >Ena čist prijazna živalca, ki  hoče, da jo pobožaš.<
    Ona ga vzame v roko, ga nežno  poljubi kot kakšnega majhnega psička, potem pa se igra umazanih besed šele  začne. >Tako, ja, prasička moja,< jo spodbujam, ko ji drsi moj korenjak  med rokami.

    A tudi jaz nisem vedno superheroj in  včasih želim, tako kot vsi moški, da mi le pride. Da ne bi fukal, ampak da se  sproščeno uležem na posteljo, Maja pa prisede k meni in mi ga zdrka. Če se mi  da, jo primem za joške, drugače pa se prepustim njenim rokam in uživam do  vrhunca v dotiku njene mehke kože ... Včasih si med prihajanjem zamišljam, kako  mi ga Majči strastno vleče, medtem ko ima v jeziku pirsing, ali pa kako ji  bradavičke nenehno stojijo, ker ima preluknjane.

Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2009 at 18:14
omg pa kaj si mogla to pejstat....a hočeš da ma folk nočne more?
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2009 at 18:57
hehehehe supermurko mit banani in his rinček
Out of control
Back to Top
Jeraa View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Sep.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jeraa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2009 at 19:41
Ne stekam kak je lahko Murko po vsem tem casu se kao smesn.
http://www.myspace.com/whitenightband
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2009 at 19:42
Kaj kao
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2009 at 10:37
Tisti mejl sem js tudi dobil na mejl in ga še isto sekundo zbrisal...Ker VI delate zvezdo iz njega...
Nomen est omen.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2009 at 11:09
ce pa JE zvezda.. :)) in vi ste mu fous.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
sekky View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jan.2008
Status: Offline
Points: 435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sekky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2009 at 16:24
Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 01:30
A obstaja kaka bolj bizarna novica?

Conquest Of Steel
Britanci Conquest Of Steel so tukaj objavili video za skladbo The Prophecy, ki se nahaja na njihovem tretjem albumu Storm Sword (Rise of the Dread Queen). /P.G./
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 01:53
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

A obstaja kaka bolj bizarna novica?

Conquest Of Steel
Britanci Conquest Of Steel so tukaj objavili video za skladbo The Prophecy, ki se nahaja na njihovem tretjem albumu Storm Sword (Rise of the Dread Queen). /P.G./


ojej ma kaj je tu Sleepy

Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 09:16
Originally posted by sekky sekky wrote:

Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)


Zgleda, da res služi na VAŠ račun debilnostiSmile Saj kopirate dele njegove knjige(kako je izgubil nedožnost) in ga pošiljete prek mejlov, rešujete njegove kvize na fb, takoj date vse v zvezi z njim na youtube... In po čem je znan Murko? Po glasbi? Big%20smile
Nomen est omen.
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 09:34
a kdo ve, kje se kup njegovo buklo? rojstni dnevi se približujejo :D
Metal je muska za grde.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 10:54
Zdele bi rabl spet škofa Hrena, da b' mal zakuruLOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 11:52
Originally posted by JuRiJ JuRiJ wrote:

Originally posted by mizzi mizzi wrote:

A obstaja kaka bolj bizarna novica?

Conquest Of Steel
Britanci Conquest Of Steel so tukaj objavili video za skladbo The Prophecy, ki se nahaja na njihovem tretjem albumu Storm Sword (Rise of the Dread Queen). /P.G./


ojej ma kaj je tu Sleepy

pa sej so čist dobri no
za na metalcamp!
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 12:22
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by sekky sekky wrote:

Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)


Zgleda, da res služi na VAŠ račun debilnostiSmile Saj kopirate dele njegove knjige(kako je izgubil nedožnost) in ga pošiljete prek mejlov, rešujete njegove kvize na fb, takoj date vse v zvezi z njim na youtube... In po čem je znan Murko? Po glasbi? Big%20smile

dej razsvetli me, pliz, kako sluzi, ce jst tule gor na paranoidu preberem socne odlomke iz njegove knjige? :)
drgac pa tipson obvlada, ker zna bit, da ni dal centa za reklamo za knjgo - ker je sam hodeca reklama.. in ne vem, kaj si jedrt, ce sluzi??.. sej ne sluzi na tvoj racun.. konckoncev, vsak ma pravico s svojim gnarjem placvat, kar si zeli, ti pa v bistvu nimas pravice se v to vtikat.. an.. :)

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
exploderX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Sep.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 74
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploderX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 12:31
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by sekky sekky wrote:

Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)


Zgleda, da res služi na VAŠ račun debilnostiSmile Saj kopirate dele njegove knjige(kako je izgubil nedožnost) in ga pošiljete prek mejlov, rešujete njegove kvize na fb, takoj date vse v zvezi z njim na youtube... In po čem je znan Murko? Po glasbi? Big%20smile

dej razsvetli me, pliz, kako sluzi, ce jst tule gor na paranoidu preberem socne odlomke iz njegove knjige? :)
drgac pa tipson obvlada, ker zna bit, da ni dal centa za reklamo za knjgo - ker je sam hodeca reklama.. in ne vem, kaj si jedrt, ce sluzi??.. sej ne sluzi na tvoj racun.. konckoncev, vsak ma pravico s svojim gnarjem placvat, kar si zeli, ti pa v bistvu nimas pravice se v to vtikat.. an.. :)



ja, ampak je malo morbidno, da nekdo sploh lahko sluzi na tak nacin. da so ljudje ŠE VEDNO tak neumni, da jih to interesira Big%20smile
nevem, meni se zdi vseskupaj res bedasto, že par mescov nisem slisal nic o murkotu (ker če slucajno vidim kaj, pac ne preberem) pa  24ur.com sem tut nehal obiskovat, ker te zasipljejo s tolko nepotrebnimi, netocnimi in nezanimivimi informacijami da eh..
moje zivljenje je zaj lepse Big%20smile
www.myspace.com/whitenightband
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 13:10
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

a kdo ve, kje se kup njegovo buklo? rojstni dnevi se približujejo :D
js sm jo vidla u kiosku u interšparu na viču. lol...sm si misnla "damn patetično da jo prodajajo u kiosku med čiki, trač revijami in stripi...mnja sj nbena pametna knjigarna jo neb hotla met!" :)))

Edited by Kali - 24.Sep.2009 at 13:11
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 13:11
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

Originally posted by JuRiJ JuRiJ wrote:

Originally posted by mizzi mizzi wrote:

A obstaja kaka bolj bizarna novica?

Conquest Of Steel
Britanci Conquest Of Steel so tukaj objavili video za skladbo The Prophecy, ki se nahaja na njihovem tretjem albumu Storm Sword (Rise of the Dread Queen). /P.G./


ojej ma kaj je tu Sleepy

pa sej so čist dobri no
za na metalcamp!

Ne vem in ne mislm vedt. With a Storm Sword on a Conquest of Steel to fulfil the Prophecy of the risen Dread Queen. RATING 12-
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 14:07
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by sekky sekky wrote:

Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)


Zgleda, da res služi na VAŠ račun debilnostiSmile Saj kopirate dele njegove knjige(kako je izgubil nedožnost) in ga pošiljete prek mejlov, rešujete njegove kvize na fb, takoj date vse v zvezi z njim na youtube... In po čem je znan Murko? Po glasbi? Big%20smile

dej razsvetli me, pliz, kako sluzi, ce jst tule gor na paranoidu preberem socne odlomke iz njegove knjige? :)
drgac pa tipson obvlada, ker zna bit, da ni dal centa za reklamo za knjgo - ker je sam hodeca reklama.. in ne vem, kaj si jedrt, ce sluzi??.. sej ne sluzi na tvoj racun.. konckoncev, vsak ma pravico s svojim gnarjem placvat, kar si zeli, ti pa v bistvu nimas pravice se v to vtikat.. an.. :)



HahaBig%20smile Nisem nič pisal oz nimam nič proti temu kako služi denar-res je njegov keš naj dela kar hoče. Kot je napisal exploderX je folk res tak neumen, da jih nekdo kot je murko interesira...Sicer pa me boli kurac za te šminkere in podobne debile.Smile
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 14:09
Originally posted by exploderX exploderX wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by sekky sekky wrote:

Murko je genialec! Iz sebe dela debila, vi pa za to ''debilnost'' plačujete! meni je tudi bil smešen nekaj časa, zdaj pa že dolgo ne več. ko se v medijih o njemu manj govori, pride ven ''incident'' kjer ga hočejo prebutat, da se folk spet malo smeji in govori o njem. In nazadnje grejo ljudje na njegove koncerte in za to plačajo. To je šov biznis... Če mu paše bit slaven na račun debilnosti, pa naj bo temu tako ;)


Zgleda, da res služi na VAŠ račun debilnostiSmile Saj kopirate dele njegove knjige(kako je izgubil nedožnost) in ga pošiljete prek mejlov, rešujete njegove kvize na fb, takoj date vse v zvezi z njim na youtube... In po čem je znan Murko? Po glasbi? Big%20smile

dej razsvetli me, pliz, kako sluzi, ce jst tule gor na paranoidu preberem socne odlomke iz njegove knjige? :)
drgac pa tipson obvlada, ker zna bit, da ni dal centa za reklamo za knjgo - ker je sam hodeca reklama.. in ne vem, kaj si jedrt, ce sluzi??.. sej ne sluzi na tvoj racun.. konckoncev, vsak ma pravico s svojim gnarjem placvat, kar si zeli, ti pa v bistvu nimas pravice se v to vtikat.. an.. :)



ja, ampak je malo morbidno, da nekdo sploh lahko sluzi na tak nacin. da so ljudje ŠE VEDNO tak neumni, da jih to interesira Big%20smile
nevem, meni se zdi vseskupaj res bedasto, že par mescov nisem slisal nic o murkotu (ker če slucajno vidim kaj, pac ne preberem) pa  24ur.com sem tut nehal obiskovat, ker te zasipljejo s tolko nepotrebnimi, netocnimi in nezanimivimi informacijami da eh..
moje zivljenje je zaj lepse Big%20smile


24.kur.com pa bi res mogli ukinit ej...Ker kaka amaterska, bedna, neprofesionalna stran pa je to...
Nomen est omen.
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 14:12
http://www.myspace.com/conquestofsteel

Moral sem preverit :D tr00er than true
www.rkc.si
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 15:57
jsm totalno troo.. vse pomembne tekoce stvari, kar jih zvem prek interneta, zvem prek paranoida.. to da je mj umru, kak koncert bo, da je murko izdal knjigo, pa se kaksen haiku vmes sestavim itd.. :)))
men so pa bl smesni tisti, ki cez murkota pluvajo.. itak mi je totalno smesn folk, k se ukvarja z necim, kar mu ni vsec.. a la tiste stare none, ki vidjo enga metalca in si misljo, ker debil da je.. ker ni potrizen ne obrit in ne zlikan.. vsak je v oceh koga debil.. in ja, folk je pac mal trapast ze v snovi.. tudi jaz v nekaterih vidikih, priznam! :)))
@ exploderx.. i like morbidity.. :)) pa se ti je najbrz lajf vseen mal skisu, ko si te odlomke bral, knede.. ;) fak, se na metalskem forumu mors bit strasno oprezn!.. murko's following you.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 16:21
SLABA DRUŽBA
Obdolženi je že petnajstič pred sodiščem, toda temu je kriva slaba družba, njegovi stari kvazi prijatelji, ki bi se jih moral iznebiti" je rekel zagovornik obdolženega. Resnično, za vse je kriva njegova slaba družba! No, obdolženi, povejte sodniku, s kom se zadnja leta največ družite!"
"S policisti, odvetniki in sodniki" pojasni obdolženec.
Nomen est omen.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 17:18
Originally posted by exploderX exploderX wrote:

nevem, meni se zdi vseskupaj res bedasto, že par mescov nisem slisal nic o murkotu (ker če slucajno vidim kaj, pac ne preberem)
LOL ja, hehe, sam pol te na rit vrže, k zveš na paranoidu , da je knjigo izdal (drugač pa niti ne bi vedel...) LOL men to kr ni jasn LOL in še bolj katastrofalno... da gre folk za povrhu še brat to... LOL če jim je kokr bedno... že v osnovi... in to je že Shocked druga objava... heh... ne moreš, da verjameš... ma dobro, sej itak skorajda nikogar več ne razumem ravno... še sebe ne, pa bom druge al kaj Wink sem mal čudna al neki, men se zdi Shocked
 
...aja, sej res... to slednje v bistvu sploh ni vic Ouch


Edited by mother earth - 24.Sep.2009 at 17:20
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 22:18
mrbit je ta vic ze biu:

zakaj obstaja vaginalno vnetje?
da še bejba ve kuko je ce mas tečno pičko
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2009 at 23:02
hahahah tazadn vic je cista zmaga!! :D :D
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2009 at 08:00
Big%20smilesmešn jeBig%20smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2009 at 10:39
dva ribica se pogovarjata:
- sam, kje si to svojo zeno staknu? grda je, bogata ni, pametna pa tut ne..
- ja, ampak ma pa gliste..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2009 at 10:41
kaj je zaupanje?
k si ga dva ljudozerca vleceta.
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2009 at 11:48
Oba 2 LOL
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 11:42

Nedavno tega je bila izvedena javnomnenjska anketa, kjer se je vprašanje glasilo:

"Ali menite, da je v Sloveniji preveč tujcev?"
 
Rezultati so bili sledeči:
 
3% - NE
20% - DA
77% - Boli me kurac, ovo je vaš problem.
************************************************************
 
Lovec Janez je povabil prijatelje v gostilno, da jim pokaže svoje trofeje. Pijače je bilo kot ponavadi dovolj in so se začeli hvaliti, kdo je večji in boljši lovec. Janez je predlagal, da bo z zavezanimi očmi po krznu uganil vrsto živali, po luknji pa tip orožja, ki jo je zadelo, seveda bo sledila runda pijače. Res pred njega postavijo prvo kožo. Janez potipa in pravi "medved!", otipa strelno rano: " Winchester, kalibra 308!" Imel je prav in dobil stavo. Tako je vsak lovec privlekel kakšno svojo trofejo in Janez je uganjeval celo noč: " Srna !". Otipa luknjo:" Magnum, 9 mm !" In tako dolgo v noč. Zjutraj se doma zbudi, se pogleda v ogledalo in opazi da ima plavo oko. Obrne se k ženi in pravi: "Res, da sem veliko popil, ampak če bi se stepli, bi se sigurno spomnil. Le od kje imam to modrico ?"

"Od mene!" pravi žena: "Prišel si nabrgljan domov, me prijel za mednožje, porinil prst not in glasno zakričal "Dihur, ubit s sekiro!"

**********************************************************

Janezek vidi očeta piti Laško pivo in ga vpraša, če lahko tudi on dobi en
požirek.
Oče ga pa vpraša:
"Sine, a se ti lahko z lulčkom dotakneš ritke?"
Janezek poskusi in pravi, da ne gre.
"No, potem si pa še premajhen," mu reče oče. 

Teden dni zatem pa je Janezek dobil na lotu sedmico in oče ga
zaprosi, če odstopi tudi njemu kakšen milijonček, da bo zamenjal avto.
Janezek pa ga vpraša:
"Oči, a se ti lahko z lulčkom dotakneš ritke?"
"Seveda se lahko" mu ponosno odvrne oče.
"No, potem se pa jebi!"



Edited by Mrtupevc - 01.Oct.2009 at 11:47
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Soultaker View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Finland
Status: Offline
Points: 477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Soultaker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2009 at 14:25
Samski moški je stanoval v 4. nadstropju. Moral bi si zlikat srajco zaradi
sestanka naslednji dan, pa ni imel likalnika.
Spomni se na sosedo iz pritličja in sklene, da jo bo prosil, če mu posodi
likalnik.
Ko je bil v 3. nadstropju si misli. "Ni slaba tale soseda, pravzaprav je
kar dobra mrha. Mogoče me bo ogovorila, pa pade se kakšna kavica."
Ko je bil v 2. nadstropju si misli. "Jah, kavica, pol pa tralala, pa
vinčka, pol smo pa tam, jo bom moral povabiti se k sebi."
Ko je bil v 1. nadstropju si misli. "Če jo povabim k sebi, bo pol prišla.
Pol jo bom pa kresnu. Pa enkrat pri njej, pa spet pri meni, pol pa spet pri
meni, pa spet."
Ko je bil v pritličju si misli. "Mater, pol bo pa že stvari začela gor
nosit in pri meni spat, pa stvari urejat po svoje, pa pohištvo premikat, pa
se psa ima, pol se je pa znebit ne bom mogel"
In ko takole premišljuje že avtomatično pozvoni, soseda odpre vrata, se
veselo nasmehne in zažvrgoli: "O sosed, kako ste kaj, vam lahko kako
pomagam?"
Moški pa reče: "Ma jebi se ti s tvojim likalnikom vred."
Humor is also a way of saying something serious.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 23:19
zakaj imajo dolenci cigane in štajerci damjana murka?

ker so dolenci lahko mprvi zbirali.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2009 at 00:33
:)))) Kjero asociacijo sm pa zdele dubu no, hahaha! Sicer že zelo stara in še bolj zlajnana fora, sam se samo pri nas obnese (beri na glas, hahaha):
 
A: "A ti veš, kdaj je začel Brad Pitt?"
 
B: "Nimam pojma! Kdaj?"
 
A: "K je nehu Pete Sampras!"
 
ClownClownClown
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 00:07

Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2009 at 11:40
ni glih vic sam men je useen smešn...

V Knoxvillu, Tennessee, ZDA, so zaskrbljeni sosednje aprila leta 1995 poklicali gasilce, saj se je iz sosednjega stanovanja širil vonj po zažganem. V njem so gasilci odkrili golo truplo šestnajstletnika in na pomoč poklicali kolege v modrem. Ti so zaradi posterjev težko metalnih skupin in kravjega srca, pritrjenega na dečkove genitalije, sprva mislili, da gre za ritualni umor, ko pa so pod njegovo posteljo našli obscene pornografske revije, v katerih je bil opisan tudi postopek izdelave erotičnega pripomočka iz kravjega srca, električnega vezja in baterij, so svoje mnenje spremenili. Namesto baterij naj bi mladi raziskovalec uporabil kar električno vtičnico. Ostalo si lahko predstavljate sami.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2009 at 14:56
>  *Dosla dva  policajca potpuno gola na posao. Njihov sef poludio i
> pozvao  obojicu u svoju sobu, te ih ispituje kako mogu doci  takvi na
> posao.
> "Sefe," brane se oni, "bili smo u javnoj  kuci."
> "I sto je bilo dalje..."
> "Pa, sefe  dobili smo dvije dobre zenske, da se smrznes kad ih vidis."
> "I dalje, dalje..."
> "E pa sefe,  zenske su rekle, neka se skinemo goli."
> "Dobro,  dalje, dalje..."
> "I tako sefe,  kad smo se skinuli, zenske su rekle:
> "Decki, a sad  na posao."
>
> "I eto, mi  smo dosli." :)))*
>
>
Nomen est omen.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2009 at 22:32
ni vic, je pa tist trenutk pometal vse naokol k je blo tole izrečeno..


sajmon quote of the day #1:

dobro leto nazaj sm sajmonu šel nabavit za 100e eno kišto skupej z ekranom.. se mi je zdel da velik zamuja k je brez paranoida, prej ni vedu recimo kje se presledek nrdi na tipkovnci.. no in vsake tolko potipam kakšno je stanja, zgleda se je zlo uživel.

jst:"sajmon, a gre, internet dela?"

sajmon:"dela ja, sam me podraž paranoid učasih šteka al pa je sam bela stran al pa ne morm komentarja oddat.. jst ratam živčn, mi zavre morm kr kam drgm it takrt.. grem pa facebook!"

sajmon quote of the day #2:

ura do začetka poa benefit 2 koncerta v kranju, korošci se prpeljejo v kranj in smo jim mal pokazal kam ga hodmo sukat, jih prpeljem v gaja.

jst:"no evo, kle ga pijemo, tole je prešernov gaj, tmle je prešernov spomenik, pod katerim prešern tud počival.. pizda sam nism sigurn, možn da so ga prestavl, sajmon a ti kj veš a tip še vedno leži kle?"

"ja leži, valda da leži, sej navadn, nč taga, kle sm tud jst že ležou"
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2009 at 23:40
aha..
You can never be too Specialized!!



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,781 seconds.