Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Varg Vikernes - borec za pravo Evropo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Varg Vikernes - borec za pravo Evropo

 Post Reply Post Reply Page  <1234 12>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2013 at 21:46
  


Edited by raven - 21.Nov.2013 at 12:37
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2013 at 21:53
kva bi vi zdej, apartheid? al smo sposobni kej več naumit kokr folku k ni prave barve prpovedat po pločnku hodt?  
Back to Top
KILL YOUR IDOLS View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 12.Aug.2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KILL YOUR IDOLS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 06:21
ne, se mi ne zdi, da se v zadnjih postih trdi tole.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 09:10
ameriko in posledično tudi nas-evropo-vodijo židje. samo poglejte stopnjevanje napetosti kar se sirije tiče. kdo bo od tega potegnil največ? židje-izrael in njihovi orožarski kolegi. na našo žalost so nadloga,ki jebejo celotno situacijo. mi smo samo del toka. koliko pa imajo naši politiki besede v evropi kaj šele v svetu? daleč od tega,da jih zagovarjam. ljudstva v evropi pa so imela težave z židi že pred vsezlobnim dolfejem kar večina ljudi očitno sploh ne ve. žide so izganjali iz evropskega prostora že veliko prej. najbrž ne zaradi njihove simpatičnosti. proti židom izreči kritiko pa si avtomatsko hitlerjev "henčmen". saj noben ne govori,da je treba na novo krematorije zagnat in začet metat notri žide in vse ostale "podljudi". zanimivo,da so se tudi skoraj vse najbolj gnusne masovne religije skuhale saj vemo kje. zakaj so prisesani na ameriko kot klop? zato,da jih uporabljajo za vojno proti svojim nasprotnikom(cel bližnji vzhod),ki bi jih zmleli brez zavezništva z ameriko v trenutku. vprašat se je treba tudi,zakaj so preganjani že praktično cel svoj obstoj? vsi jih obožujejo. naivni politični korektneži so bodo tako ali tako zadnji zbudili iz svojih iluzij. 

Edited by lord infernus - 09.Sep.2013 at 09:14
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 10:17
Je res kar v modi ali kaj, ta odštekani, iracionalni antisemitizem...:/


Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 10:58
Imam par vprašanj?
1. Za kolk lahko prodam lase do sredine hrbta, dva zlata zoba in 10 x 10 cm tetovažo v vašem taborišču?

2. Ali ob merjenju možganov uporabljate uspavalna sredstva?

3. Ali menite, da boste v primeru osvoboditve taborišč, dočakali obsodbe vojaških sodišč?

4. Ali menite, da boste imeli dovolj nadorovalnega osebja, glede na število oseb, ki jih nameravate zapreti?

5. So možne rezervacije, v primeru, da mi ne uspe zbežati? Ali mi v primeru vnaprejšnje rezervacije, pripade mesto prve dame posiljevalcev?

PS: Imamo skoraj modre oči in naravne svetle lase. Boki delujejo plodni, menstruacija redna. Ali se lahko rešim z rojevanjem Vaših 'čistih' otrok?

Lp
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 11:13
GraveyardSlut - to kar si napisala se čisto ujema s tvojim Paranoid imenom - Pokopališčna Vlačuga - oseba brez moralnih vrednot.
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 11:21
You're right

Edited by GraveyardSlut - 09.Sep.2013 at 11:23
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 11:27
Sem kar presenečen in ponosen, da vidim toliko Paranoid forumašev, ki se ne bojijo povedati kako oni vidijo/občutijo to ''multikulturno'' obsesijo, ki se izvaja nad belimi narodi, čeprav so zaradi tega lahko ožigosani z najhujšo oznako kar jo poznajo politično korektni ljudje - in to je rasist/nacist.

Vsa čast in slava vam - Mitja M.J., Morgoth, Lord Infernus, Thunderstorm, Vraan in raven!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 11:35
A bi ti blo bolj všeč predmoderni idiot?
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 11:40
Ej,naj vam prišepnem: pod severnim polom se skriva leteči krožnik s katerim lahko odletite na Luno. true story
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 13:13
  


Edited by raven - 21.Nov.2013 at 12:37
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 14:46
Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

Ej,naj vam prišepnem: pod severnim polom se skriva leteči krožnik s katerim lahko odletite na Luno. true story


čez 5 let bojo že nazaj! Shocked


Edited by matos - 09.Sep.2013 at 14:52
. . .
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 17:20
a je res tako zelo prepovedano kritizirati "izbrano ljudstvo"? namesto pametnega argumenta postrežete z asociacijami na iron sky,taborišča,zlate zobe,...brez veze. mah,en NSBM bom vrgel v player,da upravičim svoj sloves tadesnega. Nokturnal Mortum nacisti bodo kar v redu. 
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 17:27
@ G.Slut: Odgovori z moje strani, če si slučajno tudi mene spraševala:
1. Za kolk lahko prodam lase do sredine hrbta, dva zlata zoba in 10 x 10 cm tetovažo v vašem taborišču?
Najprej mi prosim povej, kje je bilo kako taborišče omenjeno, tako da bom vsaj vedel na kaj se zgodba nanaša. Kakorkoli, v Italiji, se dajo lasje zelo dobro prodat. Dolžina do sredine hrbta mi ne pove veliko, ker, če si mičkena 1,49m so do pol hrbta bistveno krajši, kot če si visoka 1,85m. Zlate zobe (uf to pa že dolgo ni več v modi) raje prodaj pri odkupovalcu zlata, boš prej denar dobila. S tetovažo, si ne bo nihče nič pomagal, zato dvomim, da jo bi kdo kupil...

2. Ali ob merjenju možganov uporabljate uspavalna sredstva?
Zakaj bi jih meril?

3. Ali menite, da boste v primeru osvoboditve taborišč, dočakali obsodbe vojaških sodišč?
Spet bi potreboval odgovor na moje prvo vprašanje.

4. Ali menite, da boste imeli dovolj nadorovalnega osebja, glede na število oseb, ki jih nameravate zapreti?
Kot v tretji točki...

5. So možne rezervacije, v primeru, da mi ne uspe zbežati? Ali mi v primeru vnaprejšnje rezervacije, pripade mesto prve dame posiljevalcev?
To z rezervacijo mi nebi bilo jasno niti, če bi imel namen taborišča "odpret"... Posiljevalcev pa ne maram glih tolko kot ti ne.

PS: Imamo skoraj modre oči in naravne svetle lase. Boki delujejo plodni, menstruacija redna. Ali se lahko rešim z rojevanjem Vaših 'čistih' otrok?
A si nebi raje dobila nekoga, ki te ima rad in njemu rodila otrok, kot da svoje telo ponujaš tu po forumu?

MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 17:32
Mitja M.J. lepo napisano. 
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 17:41
Evo svež prispevek na Rtvju gre kar dobro v kontekst k dokazovanju resnice o sionističnih načrtih. Preberite...ni vse le v nafti in dolarju kot misli večina zagovornikov teorij zaroti.
http://www.rtvslo.si/svet/nobelov-nagrajenec-za-mir-perez-esquivel-v-pismu-napadel-obamo/317265

In to definitivno gre v kontekst debate. Vsaj kar se tiče bližnjega vzhoda ter nedavne arabske pomladi zagotovo diktirajo kaj gre lahko v medije kaj pa ne, kar pa vpljiva tudi na poročanje slovenskih medijev. Da o pristranskem poročanju Karmen Švegl ne govorim...

Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

a je res tako zelo prepovedano kritizirati "izbrano ljudstvo"? namesto pametnega argumenta postrežete z asociacijami na iron sky,taborišča,zlate zobe,...brez veze. mah,en NSBM bom vrgel v player,da upravičim svoj sloves tadesnega. Nokturnal Mortum nacisti bodo kar v redu. 


Nekaterim preprosto zmanjka argumentov. Živijo v hitrem tempu modernega časa brez vednosti, da se izvaja prekrita amerikanizacija Evrope.


Edited by Thunderstorm - 09.Sep.2013 at 18:17
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 18:35

glede te "židovske zarote" si nekako po prebranem in pogledanem nisem čist na jasnem.

Jst osebno se vseeno bolj nagibam k ideji, da je na vrhu piramide prostor le za eno samo ideologijo in ta je "POWER" - se pravi "haves vs the have nots", kokr bi reku Bush :D pač moč je edino, kar častijo ljudje na vrhu piramide.... ok, mogoč še kej drugega tisti po vsem na vrhu - sam to je že mal sci fi ideja, čeprav se meni osebno po videnem ne zdi povsem nemogoča.

Tko da - denar, religije, ideologije, nacionalna pripadnost in vse s tem v zvezi, so po mojem bolj "means to an end" - in cilj je "power" "unlimited power". Te stvari so zamotit male ljudi in po mojem se na vrhu folk ne loći tolk več na žide vs ostale.

Vrjamem, da so židovski lobiji ful močni in da posredno držijo zahod in zda za jajca - če ne drugega prek bank, samo mislim, da v igri niso povsem glavni.


Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2013 at 18:41
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 20:09
To je edini dokaz, da ZDA niso bile na Luni, ker če bi bile, bi tam odkrili prebivališča prebeglih nacistov. Ko se vrnejo, nam bo trde predla.
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 20:20
Ja, pa v središču zemlje so tudi:


in v Norveškem snegu tudi...


Blabla
MacGyver je zakon!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 20:30
naciji so bli power! Big smile  mene ful zanima, kolk daleč so pršl s svojimi raziskavami glede UFO techonology... po mojem uni Bell experiemnt ni blo vse, kar se je v resnici dogajalo - pa že uno ni blo malo. Že če sam gledaš - praktično vse, kar je od američanov frčal v vesolje, je blo na račun Von Braunove zapuščine. Praktično skor vsa US tehnologija do 70ih ali 80ih prejšnega stoletja, so ble sam izpopolnjene naci ideje...me zanima - ta Vril & Hanebau projekta ->  gre res samo za myth ali je kaj resnice na tem. [btw jst se ne zajbavam]

you never know... pa še una nova šwabija dol skrivnostna + tisti Operation Highjump 1947 je mal sumljiv...



Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2013 at 20:56
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 20:56
Argumenti detektor - off: check
Sarkazem detektor - off: check
Ego full power: check

PS: Kdor nima vsaj 10 kolen nazaj arijsko kri, ne sme v SS.
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 20:58
kaj sploh v resnici je Aryan? Confused toj en izmed pojmov, k bolj, ko študiraš, manj ti je jasno, pa večja solata od infa se ti dela v glavi Cry

http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan

"Aryan" /'??r??n/ is an English language loanword derived from the Sanskrit arya ('noble')

NOBLE! Big smile je zelo relativna beseda. Naciji so popalili kr neki teh ancient zapuščin in jih skušal vpletat v svojo ideologijo. No ja, med drugim so bili zapriseženi darwinisti, pa to nikogar ne moti dan danes. Darwinizem je vendar nekaj najbolj svetega v moderni religiji. Meni osebno je dost booring... nekako se mi zdi, da je človeštvo tu zato, da bi ga znalo presešt.


Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2013 at 21:00
Back to Top
KILL YOUR IDOLS View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 12.Aug.2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KILL YOUR IDOLS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 21:00
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:


glede te "židovske zarote" si nekako po prebranem in pogledanem nisem čist na jasnem.

Jst osebno se vseeno bolj nagibam k ideji, da je na vrhu piramide prostor le za eno samo ideologijo in ta je "POWER" - se pravi "haves vs the have nots", kokr bi reku Bush :D pač moč je edino, kar častijo ljudje na vrhu piramide.... ok, mogoč še kej drugega tisti po vsem na vrhu - sam to je že mal sci fi ideja, čeprav se meni osebno po videnem ne zdi povsem nemogoča.

Tko da - denar, religije, ideologije, nacionalna pripadnost in vse s tem v zvezi, so po mojem bolj "means to an end" - in cilj je "power" "unlimited power". Te stvari so zamotit male ljudi in po mojem se na vrhu folk ne loći tolk več na žide vs ostale.


Zadetek v bistvo.
Tudi ker, ko bi tako ne bilo, zakaj pa uspevajo krscansko-zidovski lobiji in sploh zaveznistva?
Pomislimo, Zidje in Kristjani, v stoletjih za druge bili ubijalci Boga (od tu: deicidi, Kristusa so ubili Zidje, ne pa Rimljani), drugi so za prve bogoskrunci.
Pa vendar: povezani.
In niti ne toliko zacasno vec in ne samo v Ameriki in ne samo za bliznjevzhodne pretepe.

Doslednost, ki bi si jo clovek pricakoval, je v okolici tistih, kar W.C. imenuje "vrhovi", za visoke lobbije le mentalna limita/omejenost, s katero naj se ubadajo ta mali, ki naj bodo pridni in naj oljajo kolesje zgodovine.






Od tu prepricanje, da so te diskusije na nizji ravni povijesti za malu dijecu, ki prav pridejo, pa se na teh delitvah in frustracijah se da se kaj zasluziti, med drugim tudi na kaki knjigi o zarotah, jo bo vedno kdo prebral in zavrtel kolo iluzije z iluzijo, da je bolj v naprej videl, ker je prebral eno drugo verzijo iste storije, ki kljub drugemu, dodatnemu branju, nadbranju ali kakor ze, ostaja se vedno povijest za malu dijecu.

To talk about conspiration, to be free to read, learn, write and talk and argue about conspiration is part of the conspiration. If all of this wouldn't be part of the conspiration and if all of this would be really outside of the conspiration and truly against the conspiration, do you think it would be easy, cheap and free?


Kljucno vprasanje ni nek malik (dalec/nedosegljiv/nimam vpliva nanj) kot Varg, niso Zidje (dalec, nedoseglivi, neopredeljeni, nespremenljivi/nimam vpliva nanje), kljucno vprasanje je, kaj lahko jaz naredim jutri. Ce lahko.


Ali je tako tezko predvidevati, da bo ta topic zgolj Zeitgeist 2?
In to zakaj?
Ker bomo vsak vanj pripeljali svojo samokolnico useless dreka, beri MNENJ.

V letu 2013 ima vsak pravico do svojega mnenja.
Ja, in kaj z njim, ce se potem dogaja, da nekdo rece "ne ugaja mi, kako se vedejo Zidje", pa pride sogovornik in ga ima za Himmlerja, ker je pac tako lazje, obravnavati svet po kalupih, po moznosti sirokih... ce pac siris fokus, ne mores zgresiti, je malo kot streljati dezevnika z mitraljezom, zgresil ne bos.




Se sto let nazaj so te ubili, ker si izrazil politically incorrect mnenje.
No, danes te ne ubijejo, zgolj posljejo ti karavano gluhih in slepih, da se ukvarjajo s tabo in ti pisejo po forumih v odgovor temu, kar so napak razumeli kot to, kar si rekel... ti govoris, da je paradiznik gnil, uni pa ti odgovori da sploh ni slab, ta koren, in od kod vse to sovrastvo do korenja!!!


Grdo se je avtokotirati, a predvidevam, da na to ne bo nobenega odgovora (sicer niti jaz ga nisem sposoben...)
Quote
Kako si predstavljate, da bi se moralo gospodarstvo zavrteti in zlasti kako naj MI drugace izrazimo to ali ono povprasevanje, da bo posledicno proizvodnja taka, da lahko ostane vsak doma in si svoj razvoj in kulturo razvija avtonomno in ne na vrtu drugih?


Edited by KILL YOUR IDOLS - 09.Sep.2013 at 21:03
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 21:07


tlele model razlaga o par playerjih. Iskreno rečeno, še do danes nism dojel, a je tale model rahlo moten, al mu je pač sam ful jasno....  na cajte nabija res take far out stvari, sm sam uno "dafuq" - sam te players in the baniking game, k jih omenja - te italjanske familije, švicarske naveze, veneti, Rothi itd... zna bit kaj na tem.

btw - ta model je men se zdi kr tko tožbo proti Bushem & rockefellerjem pa ne vem še komu vse vložu v ameriki - živi pa na japonskem drugač. Aja! Pa kr David Rockefellerja je intervjujal btw Big smile

tanka linija je med lucidnostjo in norostjo. Včasih hodita kar z roko v roki Smile


Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2013 at 21:11
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 21:33
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

kaj sploh v resnici je Aryan? Confused toj en izmed pojmov, k bolj, ko študiraš, manj ti je jasno, pa večja solata od infa se ti dela v glavi Cry

http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan

"Aryan" /'??r??n/ is an English language loanword derived from the Sanskrit arya ('noble')

NOBLE! Big smile je zelo relativna beseda. Naciji so popalili kr neki teh ancient zapuščin in jih skušal vpletat v svojo ideologijo. No ja, med drugim so bili zapriseženi darwinisti, pa to nikogar ne moti dan danes. Darwinizem je vendar nekaj najbolj svetega v moderni religiji. Meni osebno je dost booring... nekako se mi zdi, da je človeštvo tu zato, da bi ga znalo presešt.

Izraz "Arijec" ja zrastel na zelniku antropologov (ki so jo prevzeli po indoevropskem narodu, itd. takrat o kakih himlerjevh idej še ni bilo duha ne sluha) in je nekoč predstavjal strokoven izraz za belo raso, po drugi vojni so ta izraz nadomestili z izrazom "caucasian". Če pogledaš vso strokovno literaturo izpred druge vojne se je ta izraz čist normalno uporabljal v stroki.

Podobno se hočejo "rešit" svastike, ki so se jo evropejci "rešili" z propagando da to ni evropski simbol temveč ga je Hiter prevzel od Hindujcev, kar je seveda laž. Svastika se pojavi v vseh svetovnih kulturah. Od inkov do vse prastarih evrospkih kultur pa vse do Indije. Germani so si ga risali na ščite, slovani so v njemu videli sončno božanstvo, itd. Tudi v Sloveniji se najdejo arheološke najdbe s tem simbolom...celo v prekmurskih vezeninah.

http://www.staroverci.si/kolovrat_svastika.html

Oba, simbol in izraz sta se nažalost na koncu zlorabila za napačne namene.


Edited by Thunderstorm - 09.Sep.2013 at 21:51
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 21:50
madame H.Blavatsky po mojem ni bla antropologinja. [mism, da so naciji Aryan idejo prav od nje pobral, sam nism 1oo%]

Kaj ima aryan ideal z Iranom mi npr ni jasno? ali s Tibetom - sj tam noben ni blond :D

hm...svastiko so nekako bannal ja... med tem, ko npr. malteški križ še vedno uporabljajo v grbih itd... pa je bil ravno tolk uporabljen - prav tako npr. t.i. "oak leaves". Svastika j bla mogoč sam najbol transparentne (samo en izmed mnogih simbolov za sonce in čaščenje aktivnega moškega arhetipa imo - v bistvu predstavlja nekako enako stvar, kot krščanski križ imo) - njegov nasprotni pol, bi mogoč bila muslimanska luna, ki simbolizira ženski pasivni "čudtveni" arhetip.

Mogoč kdo ve, kaj je za ena zvezda, k se vedno pojavlja poleg Lune na muslimanskih simbolih? Gre za venero mogoč? Big smile




Edited by Wind Carrier - 09.Sep.2013 at 21:55
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 22:00
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

madame H.Blavatsky po mojem ni bla antropologinja.

Kaj ima aryan ideal z Iranom mi npr ni jasno? ali s Tibetom - sj tam noben ni blond :D

hm...svastiko so nekako bannal ja... med tem, ko npr. malteški križ še vedno uporabljajo v grbih itd... pa je bil ravno tolk uporabljen - prav tako npr. t.i. "oak leaves". Svastika j bla mogoč sam najbol transparentne (samo en izmed mnogih simbolov za sonce in čaščenje aktivnega moškega arhetipa imo - v bistvu predstavlja nekako enako stvar, kot krščanski križ imo) - njegov nasprotni pol, bi mogoč bila muslimanska luna, ki simbolizira ženski pasivni "čudtveni" arhetip.

Mogoč kdo ve, kaj je za ena zvezda, k se vedno pojavlja poleg Lune na muslimanskih simbolih? Gre za venero mogoč? Big smile



"The Aryan race was a racial grouping commonly used in the period of the late 19th century to the mid 20th century to describe peoples of Indo-European Eurasian heritage. It derives from the idea that the original speakers of the Indo-European languages and their descendants up to the present day constitute a distinctive race or subrace of the larger Caucasian race."

Ni pa zgolj le Hindujski simbol kot ga sedaj predstavljajo in vedno ko slišim (sicer pozitiven) argument nad simbolom bo tisti omenil le Hindujce, ker o Evropskih svastikah neve prav nič.

Vem samo, da luna predstavlja luninega boga. To je bil edini bog izmed arabskega poganskega pantheona , ki ga Muhamed ni dal uničit v Medini.


Edited by Thunderstorm - 09.Sep.2013 at 22:00
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2013 at 23:25
Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

Argumenti detektor - off: check
Sarkazem detektor - off: check
Ego full power: check

PS: Kdor nima vsaj 10 kolen nazaj arijsko kri, ne sme v SS.


občudujem uporabo slovenskega jezika ... prve tri vrstice so res brezhibne, ma zadnja ... sklanjatve so zajebana zadeva   Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 00:27
hihi, pa je šlo par vagonov mem tirov :P

moj cinični sarkazem opravičujem z ponovitvijo vprašanj frogija in rožice: kaj so "prave" belske vrednosti, oziroma dejmo bit konkretni - slovenske vrednote? Opomba: nazadnje ko sem preveril slovenske vrednote, nism ravno začutil zadovoljstva ob dejstvu, da v znanem družinskem drevesu nimam čezmejnih sorodnikov. ter kje v zgodovini je referenčna točka na katero bi se radi vrnil?
če se že gremo mahat z vargovo zastavo, bi jest rekel, da čas pred krščanstvom, torej čas poganstva. Ok s tem bi se nekako že strinjal. Ampak ne štekam kaj točno bi vi zdej radi s temi čefurji? To so ljudje s katerimi smo dejansko živeli v skupni dražavi in se z njimi bolj pobratili kot s krščanstvom par poglavij nazaj...
Tud jest sm dons poslušal Nokturnal Mortum, tud meni ni kul, da se po slovenskih mestih ne sliši domača beseda (ampak pizda dobr šplia Begić letos), tud jest ne maram židov, ne muslimanov in guess what kristjanov! Zdej ne vem, res nism šel v detalje preverjat vargovih aktualnih agend, ampak a niso kristjani prvi na spisku, a sm jest faliv koncept ali vi? Glede tega je res vse relativno, odvisno od merila časa, če želite. Danes potomci kristjanov, ki so neprijatljsko pospravl "prvotne" prebivalce (ki so pred tem neprijatelsko pospravl prejšne "prvotne" prebivalce...), izganjajo en folk, ki se naseljujejo tu... in na koncu bomo obranil kaj? rimokatoliško cerkev? bledo polt? kapitalizem? govejo glasbo? bo moj vnuk še pel slovenske pesmi?!? jojmeme!
Sploh pa mi je smešno se it ene mešančke z rodovnikom. Dejte no... pa tudi, nacionalizem na splošno... kakorkoli že čiste tvoje korenine so, nima nekega smisla. 

Svet je pač dones v času globalizacije in to da se k nam preseli nekej folka iz prej skupne države je še najman kar je potrebno sprejet. Kaj če kr naenkrat miljoni Kitajcev ratajo mobilni in požrejo evropo kot kobilice koruzo (al kr kol kobilce že žrejo), pol se boste mel pa prot čemu borit.

. . .
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 01:37
Originally posted by matos matos wrote:

hihi, pa je šlo par vagonov mem tirov :P

moj cinični sarkazem opravičujem z ponovitvijo vprašanj frogija in rožice: kaj so "prave" belske vrednosti, oziroma dejmo bit konkretni - slovenske vrednote? Opomba: nazadnje ko sem preveril slovenske vrednote, nism ravno začutil zadovoljstva ob dejstvu, da v znanem družinskem drevesu nimam čezmejnih sorodnikov. ter kje v zgodovini je referenčna točka na katero bi se radi vrnil?
če se že gremo mahat z vargovo zastavo, bi jest rekel, da čas pred krščanstvom, torej čas poganstva. Ok s tem bi se nekako že strinjal. Ampak ne štekam kaj točno bi vi zdej radi s temi čefurji? To so ljudje s katerimi smo dejansko živeli v skupni dražavi in se z njimi bolj pobratili kot s krščanstvom par poglavij nazaj...
Tud jest sm dons poslušal Nokturnal Mortum, tud meni ni kul, da se po slovenskih mestih ne sliši domača beseda (ampak pizda dobr šplia Begić letos), tud jest ne maram židov, ne muslimanov in guess what kristjanov! Zdej ne vem, res nism šel v detalje preverjat vargovih aktualnih agend, ampak a niso kristjani prvi na spisku, a sm jest faliv koncept ali vi? Glede tega je res vse relativno, odvisno od merila časa, če želite. Danes potomci kristjanov, ki so neprijatljsko pospravl "prvotne" prebivalce (ki so pred tem neprijatelsko pospravl prejšne "prvotne" prebivalce...), izganjajo en folk, ki se naseljujejo tu... in na koncu bomo obranil kaj? rimokatoliško cerkev? bledo polt? kapitalizem? govejo glasbo? bo moj vnuk še pel slovenske pesmi?!? jojmeme!
Sploh pa mi je smešno se it ene mešančke z rodovnikom. Dejte no... pa tudi, nacionalizem na splošno... kakorkoli že čiste tvoje korenine so, nima nekega smisla. 

Svet je pač dones v času globalizacije in to da se k nam preseli nekej folka iz prej skupne države je še najman kar je potrebno sprejet. Kaj če kr naenkrat miljoni Kitajcev ratajo mobilni in požrejo evropo kot kobilice koruzo (al kr kol kobilce že žrejo), pol se boste mel pa prot čemu borit.


O nenavadni mentaliteti južnih prišlekov ter nacionalizmu (v ta koš bi lahko vrgel tudi njih, ker če si kdaj obiskoval glasuj zame si ugotovil, da so prekleto bolj patriotski kot smo Slovenci v lastni državi) bi se morali meniti v kateri drugi temi...desnica ima recimo tudi svoje teorije zarote. Načrtna jugoslovanizacija, Kramberger, itd...Men dol visi za južnake, motijo me le izposojenke v Slovenščini...razni: majkemi, svašta, baka, svaka čast, itd.

Kot sme dojel bistvo debate je torej iskanje evropske identitete, vrednot, tradicije...kakor hočeš. On recimo vidi to v splošnem Evropskem (če se ne motim se mu je Norveška prekleto zamerila, da bi se imel za kakšnega Norveškega only nacionalista) pred krščanskem času. Eni vidijo tradicijo v krščanstvu, drugi v "lokalnem" tradicionalizmu ter identiteti...za to je najboljše da se vpraša izseljence v Ameriki, ki neko tradicijo ter kulturne vrednote še obujajo in niso nujno katoliške narave. To je jezik, običaj, pesmi, itd. Nekateri (recimo v Argentini) so dosti bolj zavedni kot smo sedaj državljani Slovenije. Temu bi jaz osebno rekel romantični patriotizem. Če se je za to vredno borit je pa od posameznika odvisno...torej? Amerikanizacija z pokvarjeno družbo, ki že očitno nastaja z mlajšimi generacijami, ki so brez vrednot z neko čudno mentaliteto, itd. Ali...?

Zadnja Nokturnal Mortum plata je masterpiece.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 01:41
Originally posted by matos matos wrote:

Kaj če kr naenkrat miljoni Kitajcev ratajo mobilni in požrejo evropo kot kobilice koruzo (al kr kol kobilce že žrejo), pol se boste mel pa prot čemu borit.


Kobilce so rastlinojede, jedo praktično vse rastlinskega izvora.

Kitajci pa jejo riž.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 01:59
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by matos matos wrote:

Kaj če kr naenkrat miljoni Kitajcev ratajo mobilni in požrejo evropo kot kobilice koruzo (al kr kol kobilce že žrejo), pol se boste mel pa prot čemu borit.


Kobilce so rastlinojede, jedo praktično vse rastlinskega izvora.

Kitajci pa jejo riž.


Kitajci pa jejo praktično vse vrste mesa*
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 02:08
Danes zjutraj ob 10ih ima Varg Vikernes obravnavo na sodišču, ker ga je minister za notranje zadeve v Franciji osumil, da ''predstavlja nacionalno grožnjo Franciji''. Če bo Varg spoznan za krivega mu sledi izgon iz Francije.
To se vse dogaja na lastno roko ministra in njegovega kabineta, policija pravzaprav nima ničesar proti Vargu. Minister se je celo sam določil za končnega razsodnika - najprej bo normalno sojenje s sodnikom, potem pa bo ON dokončno razsodil, ne glede na odločitev sodnika - to pa je pravni sistem, da znoriš!

Ko sta bila Varg in njegova žena aretirana pred dvema mesecema zaradi suma ''naklepanja terorističnega dejanja'', ker naj bi Varg po e-pošti dobil Breivikov manifesto, je ta sum še isti dan odpadel, ker so ugotovili, da Varg ni dobil tega manifesta in celo, da je Varg ves čas ostro kritiziral Breivikov napad na norveško mladino ter Breivika označil za zionista (kar tudi je v resnici) in izdajalca svojega naroda ter za strahopetnega morilca otrok.

Varg in Marie sta napovedala tožbo zaradi brutalne aretacije, ki se je zgodila pred očmi njunih 2, 4 in 6 letnih otrok. Aretacija se je zgodila brez kakršnihkoli dokazov (ukazal jo je notranji minister) in spotoma so jima zasegli še vse starinsko orožje, ki ga zbirata ter lovske puške, za katere so obstajali vsi legalni dokumenti. Za piko na i jima je še banka zaprla bančni račun - verjetno z namenom, da bi ju minilo tožiti nazaj, ker to pač precej stane.

Ker je sum terorizma padel v vodo, so v Francoskih medijih začeli govoriti, da bo Varg obtožen zaradi ''razpihovanja rasnega sovraštva'' ali pa ''sovražnega govora'' in ker je sedaj minister ugotovil, da tudi s takimi obtožbami proti Vargu ne more zmagati se je odločil za najhitrejšo pot kako se ga znebiti še preden Vargu in Marie uspe s tožbo proti njemu zaradi nezakonite aretacije in vseh stranskih učinkov, ki jih je le ta imela nanju - in to je, da ga osumi, da predstavlja nacionalno grožnjo Franciji, za kar sledi izgon iz države in še za dodatno varnostno varovalko določi sebe za končnega razsodnika.

To je skorajda borba z mlini na veter (Don Kihot), a Varg in Marie se ne pustita ustrahovati in stojita pokončno in odločno vsej tej nepravici nasproti.

Vse to se Vargu dogaja samo zato, ker je že 20 let trn v peti Židom, Kristjanom in evropskim politično-korektnežem, ki pač ne morejo prenesti, da on še kar naprej širi drugačno resnico kot pa nam jo oni servirajo. On to resnico podaja samo preko svojega bloga na internetu, a se ga vseeno neznasko bojijo - ker pač govori RESNICO.
Židje vladajo na področju podajanja ''resnice'' že preko 2000 let - najprej so ''izumili'' Krščanstvo in le tega zahrbtno vpeljali v Evropo in nato z mečem več kot 500 let pokristjanjevali staroversko/pogansko Evropo in ko jim je končno uspelo, so Evropejce terorizirali (prali možgane) še nadalnjih 1000 let z raznoraznimi lovi na čarovnice in podobno. Zadnjih 30 let pa so se modernizirali, ker Cerkev in Biblija nista več popularni med Evropejci in so se vrgli v vse oblike medijev - ker preko medijev pa lahko podajajo svojo ''resnico'' 24 ur na dan.
Ostali politično-korektneži nam pa podajajo svojo ''resnico'' preko javnega šolstva, še posebej na univerzah, kjer blestijo v pranju možganov s vsemi socialno-družbenimi/liberalnimi študijami in oboževanjem komunističnih filozofov ter s podpiranjem vseh manjšin v družbi od homoseksualcev, feministk, imigrantov, anarhistov, ... v glavnem manjšine s katerimi se velika večina prebivalstva v katerikoli evropski državi ne more poistovetiti, ker so te manjšine pač skregane z moralnimi vrednotami, ki so zapisane v naših genih - s temi vrednotami se rodimo in se jih ne naučimo.

Naj Živi Varg in naj Živi Resnica danes na sodišču v Franciji!
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 08:08
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by GraveyardSlut GraveyardSlut wrote:

Argumenti detektor - off: check
Sarkazem detektor - off: check
Ego full power: check

PS: Kdor nima vsaj 10 kolen nazaj arijsko kri, ne sme v SS.



<span style=": rgb43, 43, 43;">občudujem uporabo slovenskega jezika ... prve tri vrstice so res brezhibne, ma zadnja ... </span><span style="line-height: 1.4; : rgb43, 43, 43;">sklanjatve so zajebana zadeva   </span>Embarrassed


Končno!!! Zavedna zemljanke, ni kej

Edited by GraveyardSlut - 10.Sep.2013 at 08:11
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 14:45

Originally posted by Gmajnar (Mare) Gmajnar (Mare) wrote:

....skregane z moralnimi vrednotami, ki so zapisane v naših genih - s temi vrednotami se rodimo in se jih ne naučimo.

< style="height: 80px; width: 444px; border-top-color: rgba7, 0, 0, 0; border-left-color: rgba7, 0, 0, 0; border-right-color: rgba7, 0, 0, 0; border-bottom-color: rgba7, 0, 0, 0; border-top-width: 1px; border-left-width: 1px; border-right-width: 1px; border-bottom-width: 1px; border-top-style: solid; border-left-style: solid; border-right-style: solid; border-bottom-style: solid; padding-top: 2px; padding-right: 2px; padding-bottom: 2px; padding-left: 2px;">


Od vseh neumnosti, ki jih berem in nimajo nikakršne osnove v realnosti (podprte s podatki), bom pokomentiral samo tole, ki je verjetno največja. Raziskave na enojajčnih dvojčkih  (se pravi ljudmi z enakim genskim materialom) , sploh tistih ki so odrasli v različnih okoljih kažejo na to, da so genetsko pogojene (vsaj do določene mere) le elementarne osebnostne lastnosti (refleksi, problem solving, fobije, okus - vse kar so osnovne osebnostne tendence in jih navadno ne racionaliziramo), vrednote in politična prepričanja (oz. vse kar se razvija načeloma kasneje v življenju) pa je bolj podvrženo okolju oz. učenju. Primer sta recimo enojajčna dvojčka - eden je bil vzgojen v anti-semitski katoliški družini v Nemčiji in bil celo član hitlerjugend ter bil v odrasli dobi politično konzervativen, drugi pa je odraščal v kibucu v Karibih ter bil politično izrazito liberalen (na kratko: http://alfre.dk/identical-identical-twins/). 

< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish?< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en" ed="ed">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
English (auto-detected) » English

Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 15:00
mogoč pa sta oba dvojčka imela v genih konformizem Big smile


Edited by Wind Carrier - 10.Sep.2013 at 15:02
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 15:31
a vi metalci res ne razumete da se morate rekreirat in hodit ker ste debili? dobesedno vi povzročate težave in vi se perete. s tem da kažete kar je najbolj očitno. a ti moram pljunit v obraz. al ti kamen v glavo vržt? al atomske zmetat? al kva? ti rečt da si debil?

skratka: žagamo pa žagamo...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 16:48












Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 16:49
mama!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 17:00
posluste, po teoriji zarotnikov na vvikipediji ste vi metalci (kot svrha rocka) opozit od soula. kva zdej vi to?

se derete tle celemu svetu, k vas nihce ne jebe, kolk so soulisti zajebal? kva? mama moja šta ja znam...

torej soulisti imajo zdravega duha v zdravem telesu. kdo spila soul? da pogledamo: SOULISTI

a oni se imajo dobr?

uf, tezka.

torej, da dokoncamo zadevo:
crnci, ki so prepolni inteligence, ki jim ga povzroca temna polt z proizvajanjem vitamina e ne vejo kaj bi delali in ob zivce spravljajo belce, ki so opozit. neumni in zato besni. od tle desni. in nasprotje levi. so: left hand path! živeli levičarji...

does sun has arms?

mama!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 17:24
ijus,tvoj diler ti prodaja "bad stuff" 

drugač pa dober photo session LOL
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 17:49
tud jst prvič slišm za prirojene vrednote. mogoče bi si mogu puščat pol srbsko kri, da bi razumel.. 
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 17:55
Kaj še čakaš?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 17:56
da se teb jajčka spustijo v mošnjo. mogoče je to problem večine desnih komentatorjev. dick thing. zato pa ste tolk ogroženi od vseh. 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 18:06
a nis mel ti svoje čase marsikaj čez čefurje za povedat?  Unhappy zdej, k nekdo drug neki reče, je pa kr naenkrat desničar in ne vem še, kaj vse....

kaj pa tvoja opevana dvojna morala in kazanje s prstom na druge... ?
Back to Top
KILL YOUR IDOLS View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 12.Aug.2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KILL YOUR IDOLS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 18:07
gospodarstvo...
visje place -> nisi jezen na nobenega crnca/juznjaka/cefurja in oni ne nate... glejte ameriko... visokoklasni crnci in belci na isti ulici imajo enako kalvinisticni (ali podoben) pristop in se na enak nacin bojijo (motijo jih) revezev, ki so getizirani, naj bojo se ne vem koliko arijci.

Beda, stres, alienacija na delu, pomanjkanje prihranka na placi konec meseca -> intoleranca.

Kaki Varg, vrednote v dnk-ju, dej.


Vecja gospodarska/financna itd. gotovost -> vsak lahko prosto goji svojo navezanost na svoje korenine in ne jebe soseda, ki lahko istotako svoje tradicije goji. Motila se ne bosta. Cetudi se bosta, bosta imela dovolj zelenopapirnate kamilice v denarnici, da bosta intoleranco zamenjala s cim drugim. Morda si ne bosta nikoli simpaticna, a to je drugo.

Nasprotna situacija pa gre po obicajnem kopitu: jezne mase in kak aristokrat/visokomescan, ki se zacne igrati eticno filozofijo, da ga moti to in ono, jezno maso po enem ali drugem kljucu zacne voditi, pa jo popelje z neko easy to buy simbologijo v neko intoleranco (oziroma ji da duska), prvi cefurski golob ki se pa po nesreci pokaka na njegovo belo srajco, pa je ogenj in mec.

Vprasanje pa je, kaj sploh picne tistega aristokrata/visokomescana, da se zacne igrati to ali ono ideologijo nestrnosti... morda to dela za hobi, kdo ve, ali ker ga mama ni imela rada.



gospodarstvo in dostojnejsi status -> 99% intolerantnih pozabi na notranji nemir, od teh 80% pozabi na svojo navezanost na ne vem kako prazgodovino, ker jih itak od vsega zacetka ni brigala nic (slo je samo za neke frustracije), ostalih 20% pa prosto goji, verjetno na kulturen nacin (zakaj pa ne?), svoj povratek back to the roots in namesto Bozica goji Sol invictus.


Vracam se na vprasanje:
LE KJE SE JE BIL KAK krvavi boj poganov pra-Evropejcev proti kristjanom in Zidom?
Kje je tisto bojno polje, na katerem se je igrala bitka med evropskimi pogani in kristjani?
Pa tudi ce je do nje prislo, kot npr. prica nek Krst pri Savici (uvod k), a je bila ta kljucna za zgodovino?

S-P-L-O-H       N-E.

Nobenega podjarmljanja ni bilo. 

Rim je bil prej poganski in proti kristjanom, nakar se je iz politicnih razlogov navezal na dosledneje kodificirano religijo in jo k sebi priredil, ker je bila v svojem gledanju prikladnejsa za monarhijo.
Torej pogani so se prvi predali in prodali in kompromisno sprejeli nek monoteizem.

Rim je podjarmljal zaradi ozemelj, a to tudi pred krscanstvom.
Nato in ne glede na novo obleko, ki si jo je nadel, je podjarmljal in narodi so sprejeli krscanstvo, ker je rimskokatoliska cerkev znala ne nadomescati, temvec spajati anticne tradicije (poganske) s svojo nomenklaturo in tu pa tam prirejanjem.


Neke vrste The thing od Carpenterja. Asimilacija.
In ti. staroevropski pogani so se pustili ne podjarmiti, ne osvojiti, temvec KUPITI.

Za boljso administracijo, kot so jo imeli, boljso vojsko, boljso obrambo itd.



To je to. "SPLACALO SE JIM JE". Ne pa "vsiljeno jim je bilo"

















Edited by KILL YOUR IDOLS - 10.Sep.2013 at 18:31
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 18:08
kaj nagnjenost h konformizmu ne bi mogla bit dedna? :/

pa lej sam frogija?! LOL je pršou tak že na svet, al ga je okolje k temu privedlo.... hm Ermm


Edited by Wind Carrier - 10.Sep.2013 at 18:14
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 18:11
nisem opazila, da bi gmajnar kjerkoli zapisal, da je politična usmerjenost prirojena ... oz če je, potem je zapisal tudi, da je spolna usmerjenost politično pogojena ... je pa res, da se njegov zapis z lahkoto dojame tako kot ga je Play2kill ... slednji je med drugim zapisal, da so genetsko pogojene (vsaj do določene mere) le elementarne osebnostne lastnosti (refleksi, problem solving, fobije, okus - vse kar so osnovne osebnostne tendence in jih navadno ne racionaliziramo) hmmmm ... ampak za moje pojme pristop k določeni stvari pomeni med drugim tudi pristop, kako rešujem probleme ... kaj čmo pa zdej naredit ?!?!? iskat dlake v jajcih, zato, da lahko kritiziramo razmišljanje, ki nam ne ustreza ;-) 

obstajata besedi POSREDEN in NEPOSREDEN ... samo ne vem, če sta dejansko razumljeni Big smile


Edited by mati zemlja - 10.Sep.2013 at 20:52
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2013 at 18:28
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

a nis mel ti svoje čase marsikaj čez čefurje za povedat?  Unhappy zdej, k nekdo drug neki reče, je pa kr naenkrat desničar in ne vem še, kaj vse....

kaj pa tvoja opevana dvojna morala in kazanje s prstom na druge... ?

dobro, da si spomnil na tole. ker vidim da po 27 straneh dooooooolgih komentarjev z ponavljajočo vsebino še vedno nisi izluščil bistva: tukaj bi ljudje izločali soljudi glede na poreklo, genetski zapis, dočim smo v temi o čefurjih govoril izključno o vedenjskih vzorcih, ki so lahko moteči, in se manifestirajo v množicah.. kot se nekateri med metalci, nekateri med skini in tako dalje.. v tej temi bi ljudje zatiral soljudi v kali samo zato, ker se niso rodili v pravem kraju, ko bi pa kritika mogla biti uperjena kvečjemu na izbrano (ne pa predefinirano) življensko pot in način kako sobivati z ostalimi. 



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.