Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Varg Vikernes - borec za pravo Evropo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Varg Vikernes - borec za pravo Evropo

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 09:51
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

mogoč bi blo laže folku razumet, če bi namesto države vzeli za primer naše domove - naj vsak od teh odprto-umnežev povabi k sebi živet eno muslimasnko družino.... sounds like total paaaaarteeeeh....  najlaže je opevat lepoto exotičnih žensk, mal teže je k sebi domov sprejet folk, k prhaja iz popolnoma drugega okolja.

Sploh pa, kako lahko kdo zaupa neki organizrani religiji in čredam vzgojenih živali pod okriljem takih institucij... omfg.... islam, krčanstvo, hare frišna, judeism in vse ostalo - men je to ful dekadenca človeškega duha in neposredna grožnja svobodnemu duhovnemu razvoju. Vsak k zna poslušat svoj notranji glas in svojo intuicijo, bo spizdil čim dlje stran od vsake ogranizirane religije. Temu folku ne morš zaupat - prej al slej ti bo začel vsiljevat svoje sranje.

Jst osebno nism proti mešanju kultur - celo sm za - ko gre za neko izmenjavo, ki bogati obe strani, ne naše ropanje njihove zemlje in ne parazitstvo njihov priseljencev v našem okolju. Pač izmenjava, potovanja, dokler manjšini sede menjat okolje je vse ok - sam k pride do invazije pa ne vem no.... ni mi jasno, kako se folku da tolk sprenevedat glede teh stvari. :/ 


kolk od vas/nas je pa povabilo k sebi domov živet kkšno slovensko družino? svoj dom vrjetno večina smatra za "svoje, lastno, neodtujlivo"... pošteno plačilo (prodaja, najem, deljenje stroškov) ponavadi spremenijo pogoje uporabe. 

jst razmišljam tko.. celo življenje živim v eni ulci.. z sosedi se pozdravim, o enem izmed petih bi znal povedat več kot 3 besede. Zdej sm opazil, da imamo v ulci enega tipa s turbanom. Enako, prijazn pozdrav vsak dan, srečujem ga v mestu, malo bolj pade v oči kot ostal folk. Mislm da odpira indijsko čajnico nekje v centru.. Deluje prijazno, nevsiljivo, to je pa tud vse kar lahko tkole z bežnega očesnega stika izluščiš. 


Res res res nevem kako in zakaj naj bi od vseh teh ljudi, ki me nekako obdajo (soseska), pa se me kej dosti ne tičejo.. favoriziral nekoga k se piše Novak, do tega Xmađahadabija bi pa moral apriori gojit odpor?


Če se vrnem nazaj na povabit koga živet v svojo hišo... sam sicer nism tolk intenzivno delil stanovanja razn po kkšnih koncertih k je pršlo prespat brdo folka, sm sodeloval v couchsurfing aktivnostih, k je pr Fincu folk prespal... iz romunije, skandinavskih držav, kolumbije.. ni da ni.. skratka mislm da si mim ustrelo s to prispodobo o stanovanju.


O invazijah se načeloma strinjam... 

kakorkoli, hejtat je grdo. 





Edited by frogstomp - 10.Oct.2013 at 09:53
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 09:55
 
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

 
- čredni nagon je smrt za napredek - to sm vedno opozarjal in vedno, ko ga zavoham se mu od daleč izogibam, zato sm tud sebe nehal smatrat za metalca - svoje čase mi je šou ful na kurac folk, k je trdil, da ni metalc ampak on sam (čeprav je fural metalski imiđ in muzko) - dones štekam, kaj so hotl povedat - na koncu se ti zgodi, da te npr. ena oseba opiše drugi - "aja toj un - sj ok, en metalc pač" .... k se ti to zgodi v praksi in vidiš, da je tvoja identiteta skrčena na "en metalc, sj je ok" .... pol se mal vprašaš....

torej, proti črednemu nagonu.. ampak spreminjaš svoje videnje sebe in kako si rečeš glede na to, kaj družba(čreda) zmotno trdi o tem? razmisli...

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 10:18
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kolk od vas/nas je pa povabilo k sebi domov živet kkšno slovensko družino? svoj dom vrjetno večina smatra za "svoje, lastno, neodtujlivo"... pošteno plačilo (prodaja, najem, deljenje stroškov) ponavadi spremenijo pogoje uporabe. 
 
pri nas doma je živel en fant ... stroškov vode, elektrike, najemnine mu nismo računali ... pri nas je živel, da se mu ni bilo treba vsak dan voziti cca 60 km na faks in ker mnde ni dobil študentske sobe ... tip je pod kavč limal čigumije, klical une plačljive linije iz stacionarnega telefona in nekoč mu je ušlo, da ima pogodbo za študentsko sobo, ki jo oddaja ...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 10:39
povej mitju da je bil srbin, da bo lažje spal. 
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 10:44
izgleda, da še sam ne veš, kakšna vprašanja zastavljaš.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 11:02
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

 
- čredni nagon je smrt za napredek - to sm vedno opozarjal in vedno, ko ga zavoham se mu od daleč izogibam, zato sm tud sebe nehal smatrat za metalca - svoje čase mi je šou ful na kurac folk, k je trdil, da ni metalc ampak on sam (čeprav je fural metalski imiđ in muzko) - dones štekam, kaj so hotl povedat - na koncu se ti zgodi, da te npr. ena oseba opiše drugi - "aja toj un - sj ok, en metalc pač" .... k se ti to zgodi v praksi in vidiš, da je tvoja identiteta skrčena na "en metalc, sj je ok" .... pol se mal vprašaš....
torej, proti črednemu nagonu.. ampak spreminjaš svoje videnje sebe in kako si rečeš glede na to, kaj družba(čreda) zmotno trdi o tem? razmisli...



pač ne identificiram se z "jst sem metalc"
uno, kar sm omenu, je blo že par let po tem, k sm pršou do tega, da mi je glupo svojo identiteto iskat znotraj ene veje pop kulture. Ljudje smo lahko veliko več.
vidim, da sm mal nerodno zapisal in se nemara res bere, kot bi zarad ene opazke spremenu svoje gledanje na stvar.... mal sm površno pisal....




Edited by Wind Carrier - 10.Oct.2013 at 11:24
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 11:07
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kakorkoli, hejtat je grdo. 

 
Ahahahahaha, sem že nekaj zapisov nazaj napisal, da ste mi smešni, ko pozirate kot liberalci, nehejterji, itd... A se lahko že nehate pretvarjat enkrat? Poleg tega si ti zadnji, ki lahko to napiše.

Tole sem si prav shranil takrat, v primeru, ko se boš naslednjič igral 'svetovljana':

 
Poleg tega, zmerjanje policajev z židi... S tem konkretno žališ oz. hejtaš več strani hkrati. A si se kdaj vprašal, zakaj jaz npr nimam težav z njimi? Enkrat sem tudi sam potrobil za 600 EUR kazni in 8 pik, pa še za orožje sta me pretipala in za 24 ur odvzela izpit... Pa kaj, bila je 100% moja krivda in se nisem razburjal po forumih. Ti si še absolutno prevelik froc, da bi to priznal kdaj...

Še mnogo primerov tvojga kretenizma bi lahko nalimal, ampak imam sedaj bolj pomembne opravke...

V bistvu, če dobro premislim, bi namesto priseljencev tebe nekam izbacil.


Edited by Vraan - 10.Oct.2013 at 11:20
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 12:21
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

povej mitju da je bil srbin, da bo lažje spal. 

ja in kaj misliš, da si naredil s tem postom?

Kakšen učinek si hotel doseči?
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 13:47

fak žužk, res se ti da.. prvo uno z videom, zdej že moje zapise shranjuješ :D? 

k se vidmo pa u tla gledaš.. fan club pa pol :) dej ljudje no chill, namotite si eno žberlo, pošteno delite pa ne dovolt, da se vam ob vsaki malenkosti žolč razlije, lahko nrdimo precej bolj prijetno okolje. 

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 13:56
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

povej mitju da je bil srbin, da bo lažje spal. 

ja in kaj misliš, da si naredil s tem postom?

Kakšen učinek si hotel doseči?

A da lahko naredimo bolj prijetno okolje?
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 16:15
Mitja,ti si iz Izole? kaj imate dol za neke podivjane albanske smrkavce,ki pod pokroviteljstvom šiptarske mafije ustrahujejo celo Izolo? sem že parkrat videl v časopisih,če veš kaj več podrobnosti napiši tukaj.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 16:21
Originally posted by rožica rožica wrote:

Ljubljančani

rajši mona kot žabar Big smile


Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 16:34
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Mitja,ti si iz Izole? kaj imate dol za neke podivjane albanske smrkavce,ki pod pokroviteljstvom šiptarske mafije ustrahujejo celo Izolo? sem že parkrat videl v časopisih,če veš kaj več podrobnosti napiši tukaj.

Nisem iz Izole, le delam tukaj. Joj ne vem, ker jih ne ločim. V glavnem, Slovenci so v Izoli izumrli. Govori se le v tujih jezikih. Tako da se povečini koljejo med sabo. No, med drugimi pa potem najebe še par ostalih Slovencev, ki je tukaj ostalo. 

Ampak to seveda ni res! Sem le jaz nestrpen...

najbrž si mislil na zadnji dogodek:



Edited by Mitja M.J. - 10.Oct.2013 at 16:45
MacGyver je zakon!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 17:11
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

.

Tole sem si prav shranil takrat, v primeru, ko se boš naslednjič igral 'svetovljana':
 


Sarkazem detektor?

Drugače pa mačke znajo biti orenk problem posebej v krajih, kjer takih plenilcev lokalna favna ne pozna. Med drugim so v največji meri odgovorne za izumiranje kivija in kakaduja, ker jih lastniki ne kastrirajo in imajo v stanovanjih.


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 17:38
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 17:12
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:



rajši mona kot žabar Big smile


Aufbix od gorenjca, vsi vemo da ste nižje razviti zaradi preveč makaronarske krvi Big smile


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 17:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 17:38
Tukaj je ena fajn, kratka risanka o multikulturalizmu - zgodba se odvija v Izraelu, kjer so v resničnem življenju zelo proti kakršnimkoli priseljencem, a drugje po svetu so oni (Židi) glavni zagovorniki multikulturalizma.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lKDeyuM0-Og
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:01
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

Ljubljančani

rajši mona kot žabar Big smile

:)


All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:02
Tista risanka bi bila ful relavantna, če bi Hitler želel samo sterati Žide ven iz Nemčije.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:06
Shocked

Edited by Vraan - 29.Jan.2014 at 00:22
The real monsters are often just people.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:10
Med ljudmi in živalmi je nekaj malega razlike. Kako jaz vidim rešitve, mislim da sem že povedal.


Desničarska ideologija povsod vidi probleme, NAVADNO pa nikoli pa ne govori o možnostih rešitev izven tistih najbolj skrajnih, primitivnih in neetičnih.
Torej nehajte že enkrat moriti s problemi in začnite predstavljati svoje poglede na rešitve, da vidimo, kaj koristnega se da tu ponudit?

Vzemi za primer Sirijo. Če bi zbombardirali Asada v p.m. ne vem za kaj bi to lahko bilo dobro. Mislim da je z prepustitvijo reševanja problema vladi dosti več možnosti, da ta država enkrat postane stabilna, če bo šlo tako naprej, posledično bo tudi beguncev in zamer do zahoda manj.


Jaz vem, da če bi mi nekdo iz žive ekonomske koristi okupiral državo in iz živega dolgčasa mitraljiral družino, bi takoj pograbil bombo in šel vrnit uslugo kakšni od sodelujočih nacij v tem podvigu.




Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 18:20
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:18
Btw, tisto kar je bližnji vzhod povsem destabiliziralo ni bilo multikulturno, ampak intenzivno vmešavanje tujih sil pred prvo svetovno vojno in po njej. Predvsem Anglije in ZDA. V srednjem veku so bili daaaaaaaaaleč pred nami, če popustimo lastnim primitivnostim bodo komot enkrat spet.


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 18:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:20
Če mene vprašaš ni tu problem v ideologiji, problem je v neartikuliranem sovraštvu in nabirajoči se jezi v folku, ki jo je potem lahko usmerjat z obilokako propagando iz vseh strani. Oboje zaslediš pri obeh političnih opcijah in ne bi si upal trditi, pri kateri je tega več. :(
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:21
Exactly. To je problem ki se ga je treba lotit čimprej in čim bolj resno.


Ampak hej, politiki tajkunom, onim zgoraj paše tako kot je. Nas lažje ropajo, če ima folk vroč vakuum v glavah.


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 18:24
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:26
Originally posted by devlin devlin wrote:

Nas lažje ropajo

In usmerjajo.
Propaganda ima tisoč obrazov.


Edited by rožica - 10.Oct.2013 at 18:27
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:30
Ma nehte sploh mešat politike v to, ker nima veze. Govoril sem o ideologiji. Če se zaradi mene vsi ideološko levi postavijo na trapalnice, svojega mnenja ne bom spremenil. Torej, če stopim ven in slišim cigu migu, vemo čigav, se bom počutil slabše kot pa če ga ne. Nihče in nič ne more spremeniti tega občutka.

Če bi se pretvarjal, da sem strpen, bi živel slabše. Zakaj bi hotel živeti slabše? Devlin, bi ti skenslal Wellbutrin, če bi se potem počutil slabše? Mazohistična logika...


Edited by Vraan - 10.Oct.2013 at 18:34
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:34
Čutim tvojo bolečino... Jaz sem zdaj tri dni v fabrki moral poslušati veseljaka. Pa na vsak migu, pride vsake tolk še en cigu mimo.
http://www.youtube.com/watch?v=mub3oOjxQgk


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 18:36
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:35
Vraan. A ti je kdorkoli rekel, da moraš mnenje spremenit? Ne piši o svojih prepričanjih v javno debato če nočeš slišati mnenja drugih.

Iz tvojih postov sicer ne seva nobena ideologija ampak samo srd in sovraštvo, čisto za informacijo. Pa brez zamere. 
Pa da mi ne bi slučajno zdaj rekel, da sem levičar, ker bi bila to grda brca v temo. :)




Edited by rožica - 10.Oct.2013 at 18:37
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:40
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Ma nehte sploh mešat politike v to, ker nima veze. Govoril sem o ideologiji. Če se zaradi mene vsi ideološko levi postavijo na trapalnice, svojega mnenja ne bom spremenil. Torej, če stopim ven in slišim cigu migu, vemo čigav, se bom počutil slabše kot pa če ga ne. Nihče in nič ne more spremeniti tega občutka.

Če bi se pretvarjal, da sem strpen, bi živel slabše. Zakaj bi hotel živeti slabše? Devlin, bi ti skenslal Wellbutrin, če bi se potem počutil slabše? Mazohistična logika...



chill. žberla.



do neke mere lahko razumem tendenco, da bi ljudje raje živeli v manj stresnem okolju in si bli med seboj bolj podobni, da bi lažje shajal. sam da pa en vn pade zarad izbora glasbe.. shit ej.. kako si pol v kakšrnem koli pogledu "boljši" od "čefurjev", k se derejo "ej alo, ti, metallika, đesi?" 


.. low.



Edited by frogstomp - 10.Oct.2013 at 18:46
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:45
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

žberla.

 
A veš kaj se bo s tabo zgodil? Čez ene 5 let ti bomo kot dokaz mogl limat tvoje pretekle objave, ker boš na veliko pisaru po netu kako trava smrdi. Pač tak si.

Zdej pa veselo piši o tem kako je hejtanje grdo Smile Aja a si gledal film Equilibrium? Point je, da nekdo ni hotel, da bi ljudi imeli čustva, sam jih je pa obdržal. Ti pa pišeš, da ne bi smel hejtat, potem pa blekneš neki totalno hejterskega... Gollum


Edited by Vraan - 10.Oct.2013 at 18:49
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:48
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Ma nehte sploh mešat politike v to, ker nima veze. Govoril sem o ideologiji. Če se zaradi mene vsi ideološko levi postavijo na trapalnice, svojega mnenja ne bom spremenil. Torej, če stopim ven in slišim cigu migu, vemo čigav, se bom počutil slabše kot pa če ga ne. Nihče in nič ne more spremeniti tega občutka.

Če bi se pretvarjal, da sem strpen, bi živel slabše. Zakaj bi hotel živeti slabše? Devlin, bi ti skenslal Wellbutrin, če bi se potem počutil slabše? Mazohistična logika...


chill. žberla.



do neke mere lahko razumem tendenco, da bi ljudje raje živeli v manj stresnem okolju in si bli med seboj bolj podobni, da bi lažje shajal. sam da pa en vn pade zarad izbora glasbe.. shit ej.. kako si pol v kakšrnem koli pogledu "boljši" od "čefurjev", k se derejo "ej alo, ti, metallika, đesi?" 


.. low.


Glasba oz. cigu migu je bila bolj prispodoba za težavo, a tvoja glava polna THC-ja res ni sposobna vidt kaj sm v resnici mislu?... Ajoj.

Če se pa na hitr spravim na tvoj nivo... Se dobr spomnim k si folku drekal po facebooku, ko je limal dubstep komade. Ne vem kdo pade ven...

A še obstaja tema o tem kdo je največji debil na metal sceni? Daj podpiši se tja noter.


Edited by Vraan - 10.Oct.2013 at 19:15
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:55
Kot rečeno, problemov se večina zaveda, kakšne vidite rešitve? Se v to smer komu ljubi razmišljat? Al bomo kar lepo šli debatirat o tem kako si ti, jaz, on, ta, tretji totalen drek ki ga je treba 'zrihtat'? Embarrassed


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 18:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:56
Tukaj je en 15 minutni dokumentarec o tem kdo je kriv, da so ZDA postale ''talilni lonec'' vseh ras/kultur tega sveta.
V Ameriki jim je zlobni načrt že uspel do te meje, da verjetno ni več pomoči, sedaj pa je na vrsti zibelka bele rase, Evropa, kjer nas počasi, a uspešno mešajo z vsemi možnimi rasami.

1.del
http://www.youtube.com/watch?v=7NVB9g5S4Nc&feature=player_detailpage


2.del
http://www.youtube.com/watch?v=VhRCnVQhwcQ&feature=player_detailpage
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:57
Originally posted by devlin devlin wrote:

Btw, tisto kar je bližnji vzhod povsem destabiliziralo ni bilo multikulturno, ampak intenzivno vmešavanje tujih sil pred prvo svetovno vojno in po njej. Predvsem Anglije in ZDA. V srednjem veku so bili daaaaaaaaaleč pred nami, če popustimo lastnim primitivnostim bodo komot enkrat spet.

prav si povedal! vmešavanje TUJIH SIL! in tukaj je point! ti je pa le kapnilo! bolje pozno kot nikoli!
MacGyver je zakon!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:57
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:59
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Btw, tisto kar je bližnji vzhod povsem destabiliziralo ni bilo multikulturno, ampak intenzivno vmešavanje tujih sil pred prvo svetovno vojno in po njej. Predvsem Anglije in ZDA. V srednjem veku so bili daaaaaaaaaleč pred nami, če popustimo lastnim primitivnostim bodo komot enkrat spet.

prav si povedal! vmešavanje TUJIH SIL! in tukaj je point! ti je pa le kapnilo! bolje pozno kot nikoli!


Ja, to vem že od nekdaj ampak folk se ni masovno dol priseljeval, vse skupaj je bilo dosti bolj devious, valovi beguncev so pa a priori rezultat nevzdržnih razmer, ki so jih povzročile velesile. Akcija, reakcija. Zdaj je pa vse narobe.... ? Ker če bi bila Afrika najbogatejši kontinent, kar bi lahko glede na svoje vire bila, bi se belci masovno selili dol in situacija bi bila ista, samo z drugega stališča. Probleme vidimo, kako si predstavljate rešitve?


Edited by devlin - 10.Oct.2013 at 19:03
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 18:59
Frogi, jaz pa še vedno nestrpno pričakujem par odgovorov s tvoje strani...


MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 19:33
ni vredno dec.. recimo, da je bla slaba šala. 
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 19:55
aja?  A to si se malo pošalil, ker si hotel narediti bolj prijetno okolje? Sej se mi je zdelo, da nisi hotel bit nesramen... Ker ti se vedno zavzemaš le za pravico in dobro počutje bližnjega...
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:10
mislm da bi vsi lahko mal več naredl za boljše okolje, če bi prvo pograjali sebe, kadar jezno, sovražno, nestrpno reagiramo in se uprašal kaj kurac nam je treba razlivat žolč. jasno v času trolizma ima "upperhand" tisti, ki deluje najbolj destruktivno, nepravično in proti drugim (ugotavlja tudi dyz v postu o kešu)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:15
ampak kaj je bil moj primer tako grozen, da si odreagiral na tak način ? 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:15
čaki, čaki malo, kam bežiš Frogi... nisi mi še povedal, kaj bomo naredili, ko se bojo v Kranju tako namnožili, da jim bojo lokali na obrobju mesta postali pretesni...

...in ti bojo spet delali probleme v centru?


Edited by Mitja M.J. - 10.Oct.2013 at 20:28
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:28

torej če me sprašuješ kaj mormo narest kolektivno na državni ravni... priznam... sem pred leti.. ali pa z leti.. dobil tak odpor do koletivnega upravljanja, ker odkar se zavedam vidim da gre samo v eno smer: večje represije in fašizma. zato prosm razumi, da ti tu ne morm podat odgovora, ker čmi gre na bruhanje ob naslednji shemi:


1.) vedno se bodo našli ljudje, ki bodo nekaj zajebali

2.) vedno se bodo našli ljudje, ki bodo okol tega zajeba maloštevilnih ljudi nrdil tak cirkus, da je nujno treba kolektivno ukrepat

3.) vedno zravn nafukajo tisti, ki se ponesreči ujamejo na sito in vedno se po krivem zravn da še brdo ljudi ki domnevno pripadjo kritični skupini.



za probleme v centru (fizični obračuni, žeparstvo, ustrahovanja..) mislm da bo zgnito gospodarstvo dalo največje rezultate. to, in pa občutk nemoči ob pravnem nategu... ne, nikakor ni kul, da se to dogaja.. ampak se bo.. zarad drugih razlogov, kot je priseljevanje.. če ne drugega bo prej ko slej žužk mene zaštihu ;)



mati: mislm da je bil nesporazum.. bla je referenca na mitjev komentar "zihr je bil slovenc".. čemur je sledil seznam pobojev med slovenci.. nč hudga, se zgodi, kej narobe razumemo. 



Edited by frogstomp - 10.Oct.2013 at 20:29
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:33
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


in ja v kranju je že zdej tko, da je v mestu primarni jezik albanski.. zdj je samo še vprašanje, kako nej jst na to reagiram.. 


< width="1" height="1"> onlyMaybe, you mean ?
adverb
not

nauči se albansko, pozabi na Slovenščino in bo vse lepo in prav. Tako so pač usmerjene vaše odprte-do-vseh-kultur-na-enem-mestu misli.

Povdarek je na vaše, ker se priseljenci nič kaj dosti ne ozirajo na multikulturo, kot si že sam opazil. Oni vzgajajo LE svojo kulturo in svoj jezik...

Frogi brez zamere, ampak včasih si ful želim, da bi ti govoru albansko in te nebi več razumel...


Edited by Mitja M.J. - 10.Oct.2013 at 20:37
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:39
dec, jst ne zamerm. ti si pa ravnokar pokazal, da ti niso le tujci problem - še med sabo boste našl dovolj razlogov za razprtije in s tem sami seb podpisal obsodbo - tvoja izbira... jst sm se odloču (ja, to je zavesten, usmerjen proces), da si ne bom razbiju glave zaradi drugih in ne bom nesrečn, užaljen, zamorjen.. pa da ne grem v tu prikazane ekstreme: prestrašen, jezen, pripravljen ljudi metat v peč.. priporočam, manj stresno, več maš od življenja. 
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:57
sej... eni lahko lepijo Hitlerje, drugi zbadajo z: reci mu da je bi Srb, tretji smo pa nestrpni do vseh...

ampak še dobro, da imamo tebe, ki nam s svojimi priporočili o manj stresnem življenju delaš bolj prijetno okolje...
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 20:59
hvala, ker si se potrudil presežti svoj krč in si se odprl za razumevanje. častim ;)
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 21:02
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2013 at 23:23
Itak da ste nestrpni do tujcev, če se še med sabo ne razumete, kdo ne bi bil?
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2013 at 15:22
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2013 at 22:24
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.