Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - PRINCIPI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PRINCIPI

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: PRINCIPI
    Posted: 22.May.2008 at 12:55
upam da bo dobr štartala ta tema, odpiram pa zato, ker se zadnje čase precej sprašujem o smislu parih principov, katerih skor nikdar ne prestopim. dejmo prvo razumet kaj to sploh je;

sskj o principu:

"kar kdo sprejme, določi za usmerjanje svojega ravnanja, mišljenja; načelo: držati se principov; odstopati od svojih principov; ravnati po moralnih principih; ima trdne principe / vzgojni principi; princip postopnosti, razumljivosti / knjiž., ekspr. vztrajati do konca, je njegov življenjski princip življenjsko vodilo, geslo / princip avtoritete; princip enakosti / biti iz principa proti predlogu // kar se sprejme kot osnova, vodilo za opravljanje kakega dela, delovanja: zgodovinski metodološki princip; ta način slikanja si je postavil za svoj umetniški princip 2. zakonitost, pravilo v znanosti: princip ohranitve energije; princip akcije in reakcije; princip dialektičnega mišljenja; princip relativnosti * filoz. princip protislovja po katerem se kakemu predmetu istočasno in v istem pomenu ne moreta pripisati lastnosti, ki se izključujeta; princip vzročnosti po katerem ima vsak pojav določen vzrok 3. način delovanja, funkcioniranja česa: princip delovanja tega stroja je bil znan že pred mnogimi leti; uporabiti princip centralnega gretja / naprava deluje na, po principu rakete 4. v prislovni rabi, v zvezi v principu poudarja bistveno, osnovno, neglede na posameznosti, podrobnosti; v načelu: s predlogom so v principu vsi soglašali; to je bilo v principu sprejeto že prej • ekspr. iz principa ne grem s teboj brez utemeljenega vzroka; ekspr. on je mož principov ravna v skladu s svojim nazorom, prepričanjem, neglede na trenutne razmere, koristi"

wikipedia o principu:

"A principle usually means an abstract rule, one that can be seen to apply in many experiences, or can be applied by choice in a lot of situations. It can also mean a moral choice one makes often and consistently, for example, a Buddhist avoids eating meat as a matter of principle.

Many groups of people agree on lists of principles. They may also try to agree on the order in which they are to apply, that is, which principles should be violated before which other ones. They might also try to list best practices which reflect the principles in the right order, and provide more practical (less abstract) instruction."


ok, rad bi slišal vsaj 5 principov (primer; nikdar nebi udaril ženske, nikoli ne zapustim doma brez kkšnega obeska, vedno ustavim štoparjem, vedno pustim napitnino...), ki se jih brezpogojno držite, lahko tud takih, ki so vam marsikdaj v napoto. v poštev pride tudi kakšna taka navada, torej kar ni ravno življensko vodilo, je pa nekej od česa ne odstopate. zaželjeno je tud svoje stvari mal pokomentirat.


1.) NIKDAR NE NOSIM SONČNIH OČAL, tud če je sonce prav moteče, sploh med vožnjo.. ne morm, ne gre mi, smrdijo mi, grde so mi:)

2.) VEDNO POZDRAVIM LJUDI NA CESTI, tudi če jih ne poznam. enkrat sm spravil nekega gospoda s tem v precejšnjo zadrego pred svojim sinom, ker mu ni znal razložit zakaj sm ga pozdravil, čeprav se ne poznava:)

3.) VEDNO KADAR MAM DAM DROBIŽ TISTIM, KI GA PROSIJO, pa nej bo to v ljubljani na čopovi, kjer je ponavadi kdo s kkšnim inštrumentom ali pa kkšnemu umazanemu klošarju, ki reče da nujno rab za avtobus.. enostavno ne razmišljam o njegovi zgodbi, človk rabi, nesrečnejši je od mene (al pa tudi ne), dam.

4.) KO PRIDEM V STANOVANJE H KOLEGU ALI SAMO ZNANCU GREM PRVO DO HLADILNIKA, GA ODPREM IN SE POKLONIM. do hladilnika mam svet odnos, jst mu rečem tempelj, e že par let držim te navade, boljš se počutim.

5.) POJEM VSE KAR MI PRINESEJO. prvič zato ker nism zbirčen, drugič pa zato, ker mi kri zavre ko se ljudje zmrdujejo za mizo. tud kuharja ne moreš užalt no.. zato se pogosto kregam z vegeterjanci ker so si nadel sociološko kripljevost in majo posebne potrebe, čeprav je z njimi vse uredu.



Edited by frogstomp - 22.May.2008 at 12:55
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2008 at 13:15
To niso principi, to so obsesivno-kompulzivne motnje Big%20smile

Princip je načelo, torej za njim stoji neka mentaliteta. Ne gre mešati z navado, razvado ali duševno motnjo. Tisto z drobižem, hladilnikom in žrtjem bi, recimo, bilo princip, medtem ko so sončna očala pač nekaj, kar ti ne sede, pozdravljaš pa vse le zato, ker si bontonsko zmeden.

Pa da dam jaz kak primer:
Jaz si načeloma sezujem čevlje, ko stopim k nekomu v hišo oz. stanovanje, ne zato, ker bi pač bil navajen to početi doma. Se mi pač ne zdi spoštljivo tacati s čevlji nekomu po "intimnem" življenjskem prostoru in mu noter nositi umazanijo z ulice. Prav tako pričakujem od ljudi, ko stopajo v moje stanovanje. Predsoba vendarle ima nek svoj namen. Seveda, če me gostitelj od sezuvanja odvrne, spoštujem njegovo željo.
Pa vendarle, enkrat sem imel debato s sodelavko, ki je bila povsem nasprotnega mnenja. Njej se namreč zdi absurdno, nevljudno in nespoštljivo, da nekoga prosiš, naj se sezuje, ko pride v tvoje stanovanje. Svojo trditev je poleg tega argumentirala, da so tla tako ali tako umazana in se tako ali tako umazanija od zunaj prenese po celem stanovanju.

Ker se nisem hotel spuščati v prepir, ji kakopak nisem zabrusil: "Tako je pri vas, ker imate psa in vam tako ali tako ves čas taca ven in not." Jaz osebno lahko brez problema parket v svojem stanovanju poližem, če hočem Smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2008 at 13:29
no, sej sm navedu da so tudi razne navade v tej temi dobrodošle, ampak kot lahko vidš v marsikateri debati tako na tem forumu kot tudi drugje se ljudje oklepajo principov iz nementalnih razlogov, in je človeku lastno, da se drži nečesa, čeprav ne temelji na logiki. spomnimo se samo nemškega nacizma, ko je kr naenkrat cel narod bil mnenja, da si nekdo zasluži umret samo zato ker je žid. torej je blo iz principa treba pobit vse žide. tudi v zadnjem delu slovarja lahko prebereš, da princip deluje brez posebnega razloga in je sam sebi lahko namen. no to gor ali dol, po parih primerih ki sva jih podala se mi zdi da vsak razume zakaj gre in bo sposobn napisat kkšno vrstico svojih načel ali navad:)


še enga sm se spomnu (vrazn 5 minut nazaj sm mel tak primer): NIKDAR NE VRŽEM DOL SITNIM TELEFONOM KJER PONUJAJO DA SE ZAVAROVALNIŠKI AGENTI OGLASIJO NA DOMU, ALI PA DELAJO RAZISKAVO/ANKETO. se zavedam da je ljudem to služba in da on ravn tok ne uživa v tem pogovoru kot jst, misli si pa da je mogoče plačan na storilnost, zakaj mu nebi s petimi minutami svojega časa do kkšnega evra več pomagal.. hehe dans ko so mi pa hotli podtaknit agenta na dom sem se najprej želel izgovort na maturo, pol sm pa reku da je 2008 da je vsaka informacija klik stran in da mi ne rabjo vse k riti nosit.

Edited by frogstomp - 22.May.2008 at 13:33
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2008 at 13:32
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

To niso principi, to so obsesivno-kompulzivne motnje Big%20smile

Princip je načelo, torej za njim stoji neka mentaliteta. Ne gre mešati z navado, razvado ali duševno motnjo. Tisto z drobižem, hladilnikom in žrtjem bi, recimo, bilo princip, medtem ko so sončna očala pač nekaj, kar ti ne sede, pozdravljaš pa vse le zato, ker si bontonsko zmeden.
 
LOLLOLLOLBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2008 at 14:26
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

To niso principi, to so obsesivno-kompulzivne motnje Big%20smile

Princip je načelo, torej za njim stoji neka mentaliteta. Ne gre mešati z navado, razvado ali duševno motnjo. Tisto z drobižem, hladilnikom in žrtjem bi, recimo, bilo princip, medtem ko so sončna očala pač nekaj, kar ti ne sede, pozdravljaš pa vse le zato, ker si bontonsko zmeden.

Pa da dam jaz kak primer:
Jaz si načeloma sezujem čevlje, ko stopim k nekomu v hišo oz. stanovanje, ne zato, ker bi pač bil navajen to početi doma. Se mi pač ne zdi spoštljivo tacati s čevlji nekomu po "intimnem" življenjskem prostoru in mu noter nositi umazanijo z ulice. Prav tako pričakujem od ljudi, ko stopajo v moje stanovanje. Predsoba vendarle ima nek svoj namen. Seveda, če me gostitelj od sezuvanja odvrne, spoštujem njegovo željo.
 


js se isto zmeram sezujem pa tud če mi reče da se ni treba...pa zmeram se pred bajto sezujem (nwem od kje sm to pubrou k duma se zmeram u bajti, idin pač u gosteh pa zmer pred)
kar se pa tiče sončnih učal jih js tud ne maram ker mam tak smešn občutek da me vsi gledajo kadar jih mam gor
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2008 at 15:46
jst mam tud ene par principov..
 
Če mi hoče nekdo častit drugo pivo zapored v enem večeru brez posebnga razloga ga iz principa ne bom sprejel..
 
Drugo, ne sprejmem častene pijače od žensk.. to so me naučil k sm bil res še zlo mejhn.. in ne, to ni šovinistično
 
Tretji bi bil pa ta da če karkoli odklonm in se v petih sekundah sicr premislm in bi sprejel ampak se je človk k mi je to ponujal teh 5 sekund glupo obnašal, iz principa ne bom vzel kljub temu da bi mi sedl.
 
Zaenkrat se sam te spomnm
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2008 at 13:57
ok še enga sm se spomnu;

OD MIZE SE NE GRE DOKLER NISO VSI VRČKI PIVA PRAZNI. mi je greh pa tudi če je že vse postano.. sej veš... piješ s kolegi, pa kr pride nova runda, pa se lotiš svežega in pol je kup praznih. treba vse spit!

(heeh 1x mi je pol ratal tko slabo da sm se spraznil v tist koš za dežnike. nekomu najbrž ni blo prijetno k je svojega odprl;)

k sm bil mulc je šlo to še bolj v ekstreme na raznih motozborih.. smo bli še polni energije in čist brez dnarja tko da smo počakal da so stari bikerji mal glavo odložil na mizo pa smo jim polne kozarce uzemali z rok pa prazne notr dajal:D
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2008 at 14:14
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok še enga sm se spomnu;

OD MIZE SE NE GRE DOKLER NISO VSI VRČKI PIVA PRAZNI. mi je greh pa tudi če je že vse postano.. sej veš... piješ s kolegi, pa kr pride nova runda, pa se lotiš svežega in pol je kup praznih. treba vse spit!

(heeh 1x mi je pol ratal tko slabo da sm se spraznil v tist koš za dežnike. nekomu najbrž ni blo prijetno k je svojega odprl;)

k sm bil mulc je šlo to še bolj v ekstreme na raznih motozborih.. smo bli še polni energije in čist brez dnarja tko da smo počakal da so stari bikerji mal glavo odložil na mizo pa smo jim polne kozarce uzemali z rok pa prazne notr dajal:D
 
Tut to ni princip, ampak je čisto navadno pijančevanje, katero je posledica faliranosti oz. nezrelosti (Rugelj- R.I.P.)....itd...LOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2008 at 16:46
ustavim štoparjem. Lah ma psa, lah je črn, lah je čefur, lah je ura 12 al pa 2 zju3, boli me kurac. človk štopa, ve zakaj. itak mam na vratih pripomoček ki bi prišel prav v primeru kakega patetičnega poizkusa ropa...posilt me pa pomojem noben ne bo poskusu/sla.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2008 at 17:10
jse pa ne spomnem cist nobene stvari, za katero bi lahko rekla vedno al pa nikol - iz principa.. moj edini princip je, da sem pa tja lomim pravila, ki jih sama postavim.. zlo nenaceln clouk skratka sm.. prava bijac.. :)

aja, edin, ce se kdo sklanja inu rito napeto nastau in ce sm slucajno v blizini, ga doleti glasen tlesk od moje tezke dlani.. neodvisno od spola ali sorodnostnih vezi.. pa se to je bolj obsesivno-kompulzivna motnja.. :))

ja, pa to, da vedno operem sadje predno ga pojem.. sam, a je to princip?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2008 at 17:43
jaja, ni blo mišljeno da se tolk strogo držite principa v klasičnem pomenu, zgolj zanima me kakšne bizarne navade imajo ljudje in a jim kdaj pridejo navzkriž z drugimi navadami.

šujo pohvalno. smo vidl da tud faktor "kolk jih štopa v isto smer" ne dela težav. v prtljažniku je vedno še za koga plac, pa še na zadnjem zicu koga čez kolena naložimo pa smo zmagal:)

Edited by frogstomp - 23.May.2008 at 17:44
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 10:55
-ne placujem zamudnin v kniznici
-vegeterjance & katolike mam za manjvredne
-ko mam macka, ne delam nic
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 11:37
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

-ne placujem zamudnin v kniznici
-vegeterjance & katolike mam za manjvredne
-ko mam macka, ne delam nic


...zej si pa tko use povedu....



Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 12:10
Sorry, sam ne morm si pomagat :D


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 13:35
še en:

ko (če, upam da) bom mel nekoč otroka mu nočem dat imen ki se jih da oklestit... naprimer JANez, JANko, boštJAN.. MIHAel.. nasploh ne želim pogostih imen : "jan, miha, luka, nejc, rok..."


no ampak glavni princip je to da ne maram sestavljenih imen:)
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 13:39
A bo Joseph DeMaio Jr.?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 13:45
te bom prijavil moderatorjem da offtopic izzivaš;) sigurn ne bo to.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 14:09
Um, aja. Mojih pet principov (al neki):
-V gostilni je vsaj eno moje naročilo pir
-Vsak dan preberem vsaj 10 strani ene knjige
-Na dan morm preživet vsaj pol ure na biciklu
-Tale je ista kot pri Frogiju: Pozdravljam neznance na cesti :D
-Dan se mora začeti s črnim/zelenim čajem :D

Sicer ne bi rekel, da se teh brezpogojno držim (če ne bo keša, ne bom naročal, če bom zjeban in če bo premočno deževal ne grem na bicikl, če pride mim mene skupina zejbanih čefurjev jih menda ne bom pozdravljal ... )


Edited by Person-man - 24.May.2008 at 14:12
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 14:15
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

-vegeterjance & katolike mam za manjvredne

Se zavedaš, da si pravkar izgubil vso kredibilnost pri svoji anti NAZI/FA/TU-JE.SI/SKIN kampaniji? :)
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 14:15
Jaz ne vržem niti enega papirčka na tla (lažem, razen od rizel). MA drugače vse take stvari dam v žep pa potem v najbližjo kanto. In sem še kolege navadil, tako da imamo mi za kakšnim piknikom zmeraj vse počedeno. Zadnjič sem se ga mal nacukal ene tri kilometre od doma. Avto sem seveda pustil tam, za po poti sem pa vzel še eno flašo pira. Po pol poti je bila že prazna, jaz sem pa hodil ob vodi, tako da ni bilo nobene kante. Ampak flašo sem vseeno prinesel do doma. Mi ne da da bi jo vrgel. Ni šans.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 14:28
uuu, podpiram, to je tud men ostalo še iz taborniških časov:) samo žal pa tud na najboljše kolege ne morm uplivat. no sej pomoje je drgač če je koncert pa kkšna litra leti po tleh, v urbanem naselju se to popuca, dočim ob kkšnem obcestnem jarku al pa reki vidt to je pa res mal grdo.

kot sm reku na kolege se pa včasih ne da vplivat, naprimer sajmon še svoje dnarnce pr seb ne zadrži, kaj bo šele flašo.. haha zadnjič sm ga iz kome zbudil in smo šli počas prot domu. hotu je jest hamburger ampak je blo vse zaprto razn kovor 24ur kjer majo bureke in hotdoge. no in pol je ves jezn naroču 2 hotdoga in se neki zmrdoval. nakar pridemo mimo dino bureka kjer majo tudi hamburgerje in vidmo, da človek še streže. sajmon oba hotdoga vrže čez ramo "kvam te smeti čvaku blah".. in pride do dinota: "2 hamburgerja prosm, hik!" "sorry, zapiramo." kako se mu je nos povesu, pol je začel neki robantit in je šel pobrat hotdoge nazaj, pa sm to omenu peku hamburgerjev in se ga je usmilu, pa mu postregu še zadnje naročilo da pjn človk nebi iz tal jedu:D

Edited by frogstomp - 24.May.2008 at 14:29
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2008 at 14:29
ufff.....

kar sm napiso gor v drugi (2.) alineji je neka mesanica med sarcasmom in humorjom (recimo temu sarkasticen humor). izjava NE leti na nobenega vegeterjanca ali katolika osebno, niti najmanj pa na tiste ki jih osebno poznam, KER BI LAHKO BIL KDO OSEBNO UZALJEN (!), kar pa niti najmanj ni bil namen tega kar sm napisu.

kdor me pozna, al pa je ze kdaj bil z mano na kebapu al pa kj, pac ve da sm velik ljubitelj mesa in mesnih izdelkov, beseda MANJVREDNI pa je bla uporabljena v smislu, kako so vegeterjanci prikrajšani, ker ne dozivljajo teh uzitkov, kot jih ob jedenju kakšnega piščanca doživljamo mi.

za zaključek bi uporabil en verz spisan s strani osebe X in Y (naj ostaneta neimenovani, da ne bote se prot njima kake kampanju uzgal)

MEATALLICA

to hell with vegetables
meat is the law
if it's green it's mean
cooked or raw

EAT MEAT bloody and juicy
EAT MEAT don't be a pussy

Kill the cow
Do it now
Bake the flesh
While it's fresh

put it on the barbecue
fry it in the pan
cook it, bake it,eat it raw
as much as you can

EAT MEAT bloody and juicy
EAT MEAT don't be a pussy

Learning how to kill a cow
is much more cool than math
eating stuff that could't run
doesn't seem much fun


ta text je tok ironičn kot moja izjava gor in velik bi mi pomenl če bi jo ostali (LEA?) kot tako tut razumel!

Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2008 at 19:03
Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Jaz ne vržem niti enega papirčka na tla (lažem, razen od rizel). MA drugače vse take stvari dam v žep pa potem v najbližjo kanto. In sem še kolege navadil, tako da imamo mi za kakšnim piknikom zmeraj vse počedeno. Zadnjič sem se ga mal nacukal ene tri kilometre od doma. Avto sem seveda pustil tam, za po poti sem pa vzel še eno flašo pira. Po pol poti je bila že prazna, jaz sem pa hodil ob vodi, tako da ni bilo nobene kante. Ampak flašo sem vseeno prinesel do doma. Mi ne da da bi jo vrgel. Ni šans.


Jst isto...že, ko sm bla mala mi je blo ful hudo, ko je kdo vrgu kak odpadk po tleh pa mi nikol ni blo jasn kok lahk to kr vržejo...žalostno:/
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2008 at 20:01
Gremo še ves Metalcamp natrenirati. Upam da bo trajal naslednjih 10.000 let.
Drugače pa lepe navade.
Fino je tudi iti v gozd z vrečko.


Edited by devlin - 25.May.2008 at 20:02
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 08:53
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

-ne placujem zamudnin v kniznici
-vegeterjance & katolike mam za manjvredne
-ko mam macka, ne delam nic
 
LOLLOLLOL
 
 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 08:54
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

še en:

ko (če, upam da) bom mel nekoč otroka mu nočem dat imen ki se jih da oklestit... naprimer JANez, JANko, boštJAN.. MIHAel.. nasploh ne želim pogostih imen : "jan, miha, luka, nejc, rok..."


no ampak glavni princip je to da ne maram sestavljenih imen:)
 
Kua pa Božo? Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 09:01
v vsakem primeru dost bols kot SERGGIO
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 09:32
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

te bom prijavil moderatorjem da offtopic izzivaš;) sigurn ne bo to.

Sorry, nisem se dost jasno izrazil. Eden izmed mojih principov je ta, da vse Joseph De Maio lookalike zajebavam:
-frogstompa
-Aleša J.
-enga malega čupavca iz Kranja
-bivšega pevca/kitarista od Simobil
(pa mogoče sem še koga pozabu).
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 09:52
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

v vsakem primeru dost bols kot SERGGIO
 
O, fuj....Prou res...LOLBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 01:38
Iz principa ne delam stejč-dajvov (tut, če me Pero pros...)LOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 09:22
iz principa ne jem zelja in francoske solate

p.s. ma kashn serdzho, ma kej smo wpnci al kej, serhi se reche, dej!
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 10:25
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

iz principa ne jem zelja in francoske solate

p.s. ma kashn serdzho, ma kej smo wpnci al kej, serhi se reche, dej!
 
??? Kaj naj pa dam? Big%20smileLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 10:39
no je kr presenetljivo lepo štartala tema. vseen piwi, bi blo fajn če svoj princip lahko kakorkoli utemeljiš, a je to zarad okusa, a zato ker ne maraš francozev...:)

še enga sm se spomnu...

kadarkol mi nekdo doma reče "odnes smeti vn, pospravi sobo, posesaj stanovanje, pelji psa vn..." odložim stvar, čeprav sm mel že v rokah, da bom to naredu.

to me tok podraž da skor kričat začnem.. JA BOM, AMPAK NE TAKRT KO SE BOŠ TI SPOMNU AMPAK KO BO MEN PASAL!!! :)

enako me podraž če se učim (redk primer) in si grem po parih urah mletja matematike skuhat kkšn čaj in me nekdo čist miroljubno upraša "a se kj učiš?"

POPIZDIM ČIST! :D
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 10:46
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no je kr presenetljivo lepo štartala tema. vseen piwi, bi blo fajn če svoj princip lahko kakorkoli utemeljiš, a je to zarad okusa, a zato ker ne maraš francozev...:)

še enga sm se spomnu...

kadarkol mi nekdo doma reče "odnes smeti vn, pospravi sobo, posesaj stanovanje, pelji psa vn..." odložim stvar, čeprav sm mel že v rokah, da bom to naredu.

to me tok podraž da skor kričat začnem.. JA BOM, AMPAK NE TAKRT KO SE BOŠ TI SPOMNU AMPAK KO BO MEN PASAL!!! :)

enako me podraž če se učim (redk primer) in si grem po parih urah mletja matematike skuhat kkšn čaj in me nekdo čist miroljubno upraša "a se kj učiš?"

POPIZDIM ČIST! :D
 
Tipičn tinejđer...LOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 10:55
mah, ne vem che ma to veze sam s tinejdzhrji, bl s starmi... men tud kako obchasno zajodlajo, pa jih morm na hitro zatret ... parazitn! :))))))))))  haha :))) bebasti pristopi ... sam to majo zapisano v dnk po moje ... ker jaszt bi jih strashno rada zdresirala za plenum varianto, pa ne gre ... neeee greee ... z glavo v zid ... pa ptichki okoli nje ... verjemi, sm poskushala par desetletij :))))
kej bi dau? mah, en sendvich s pnceto, hvala!  
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 14:04
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no je kr presenetljivo lepo štartala tema. vseen piwi, bi blo fajn če svoj princip lahko kakorkoli utemeljiš, a je to zarad okusa, a zato ker ne maraš francozev...:)

še enga sm se spomnu...

kadarkol mi nekdo doma reče "odnes smeti vn, pospravi sobo, posesaj stanovanje, pelji psa vn..." odložim stvar, čeprav sm mel že v rokah, da bom to naredu.

to me tok podraž da skor kričat začnem.. JA BOM, AMPAK NE TAKRT KO SE BOŠ TI SPOMNU AMPAK KO BO MEN PASAL!!! :)

enako me podraž če se učim (redk primer) in si grem po parih urah mletja matematike skuhat kkšn čaj in me nekdo čist miroljubno upraša "a se kj učiš?"

POPIZDIM ČIST! :D
 
 
ja! ISTO! čist isto!
 
Al se pa glihk nehaš učit po mučnih 2 urah in vse lepo pospravš.. glihk se usedeš pred računalnik uno mmm.. pol se pa kdo prmaja domov pride v sobo in prbije "a se ne boš nč uču?"..
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 14:31
Iz principa ne bom nikoli prostovoljno poslušal bende kot so Megadeth, Pantera, Judas Priest, Metallica in Manowar.
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 14:44

Bolj razmišljam, bolj ugotavljam, da sem brez principov... človek brez trdnih načel, prepričanj, hrbtenice... cel Dimitrij Rupel.



Edited by Tonckow - 27.May.2008 at 15:00
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 15:24
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Iz principa ne bom nikoli prostovoljno poslušal bende kot so Megadeth, Pantera, Judas Priest, Metallica in Manowar.
 
Zakaj na primer?


Edited by rožica - 27.May.2008 at 15:25
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 15:37
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Bolj razmišljam, bolj ugotavljam, da sem brez principov... človek brez trdnih načel, prepričanj, hrbtenice... cel Dimitrij Rupel.

 
s tem da on tega ne prizna, ti pa ja..
drgac pa, welcome to the club.. :)
 
aja, pravkar sem prisla na idejo, da sem v principu sama princip..essa.. po tanasem fotru.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 19:40
Originally posted by rožica rožica wrote:

Zakaj na primer?

Ker so en smrdljiv metalski kliše.
...separation of delusion and cum...

Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 19:54
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

...sem brez principov... človek brez trdnih načel, prepričanj, hrbtenice... cel Dimitrij Rupel.

HAHA, genialen stavek. Thumbs%20Up
Tole bom kopiral v mojo datoteko quotes.doc, v kateri zbiram podobne umotvore in prebliske.

...separation of delusion and cum...

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 20:04
aha torej, dobr poznaš glasbo naštetih bandov, in bi ti mogoče kkšn štiklc znal biti ušeč, ampak zarad principa da ne maraš tega metalskega klišeja pač tud kar je dobrega pr teh bandih žrtvuješ?

samo zanima me, nč slabega ne mislm, al pa da bi te želel prepričevat v nasprotno
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 22:57
Princip, Gavrilo Princip
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 09:15
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Princip, Gavrilo Princip
 
LOLLOLLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 11:38
nepravilne asociacije so pokazatelj človeške neumnosti
poliklop, kolk jih maš zbranih? ob kakšni slovesnosti bi lahko tole mal objavil;)

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 11:53
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Tole bom kopiral v mojo datoteko quotes.doc, v kateri zbiram podobne umotvore in prebliske.
 
Hvala, kakšna nenadejana čast. :)
Če quotes.doc ni šala, me zelo zanima, v kakšni imenitni družbi se bo znašel moj stavek... v zameno ti ponujam naj citate po izboru Jasona Nethertona (Misery Index), sam jih do sedaj nisem zbiral (ampak se bom lotil tega, ker mi je ideja všeč).
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 14:16
:)))) 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 14:19
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

nepravilne asociacije so pokazatelj človeške neumnosti
 
Al pa smisla za humor...Btw, tut smisu za humor je zelo velik pokazatelj inteligence...Wink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2008 at 14:22
seveda, eni beli ljudje pokajo od smeha ko skupinsko obkoljo kkšnega črnega človeka, mu nastavjo pištolo na glavo, pa se smejijo kakšne uboge face dela.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.