Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - O konoplji in drogah nasplošno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

O konoplji in drogah nasplošno

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 16>
Author
Message
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2016 at 10:20
Originally posted by Vraan Vraan wrote:



Ma dej razbij si že na glavi ta pir idiot no. LOL

"Gledam okoli sebe in ti povem."

Pizda je to hud dokaz. Vztrajam pri svojem. Travarji = po defaultu luzerčine, razen redkih izjem. Pa če se napol pretegneš.

kako bi opisal travarje?

travo uzivam dnevno, izkljucno zvecer. mam siht, zeno, otroke, kredit bla bla bla in ni mi panike, da kdaj ne vapam, ce tko nanese. da zaokrozim, skoraj vsak vecer zakljucim z vapanjem trave.

sem jaz tud travar? also poznam velik folka, ki uziva travo (ne nujno dnevno). vecinoma gre za sodelavce; fax, pisarna, programiranje, organizacija ipd.

po drugi strani poznam tud velik potheadov, ki so zabluzil, sam kdo prav da neb tud brez ganje?

Edited by neki - 19.Aug.2016 at 10:24
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2016 at 18:05
Novinec, pozdravljen na tem našem forumu aka peskovniku za odrasle. :) kkšno lopatko peska boš gotovo dobil v oči zelo kmalu..

Mislm da boš tu našel neki podhead somišljenikov in nekaj ostalih, ki bodo vsako tvoje nadalnje naumljanje diskreditirali že samo zato, ker si se pršu pofočkat v to temo. 

Jst sm trenutno na tradicionalnem mesečnem premoru, prva tretina je mimo, sicer pa se pridružujem pozitivnim mislim o kontrolirani večerni uporabi. 
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2016 at 23:42
sej nisem neki nov. poznam paranoida +10 let, bil sem neaktiven in občasno pregledoval forum. 

gavin mcinnes na strani 10 kar lepo povzame. ganja ni neki droga za dnevno življenje ljudi z obveznostmi. pa recmo, da nekdo nima obveznosti in dan začne z jointom in ga tako tud konča ... temu bi jaz reku travar, pothead. z negativnim prizvokom. 

sam jo doživljam kot sprostitveno drogo. pride v dnevu čas za sprostitev, ko gredo možgani resnično lahko na off. pa ne vem, jaz sem na polno za legalizacijo v rekreativne namene. itak je trave povsod tolk, da jo ni problem dobit tud 14 letnemu mulcu. kako je lahko sploh še slabše? da ne omenjam kvalitete in dejanske možnosti izbire sorte za uživalca. 

glede paranoje, psihoz ... sicer pravjo, da zastrupitev z ganjo ni možna ...sam nekak je ... ko človek zaužije preveč thc-ja gre ponavad sam še v minus. smešno je, da se na ta račun poizkuša vdrževat demonizirano zavest o ganji kot da pri alkoholu ni potrebno imeti meje. po drugi strani se pa ful pretirava z zdravilnimi učinki in neškodljivostjo .... kar pa je imo sam nek povratni efekt, da se je ganjo sploh uvrstilo na seznam drog, ki nimajo zdravilnih ali kakršnih koli pozitivnih učinkov, obratno da je zelo škodljiva. torej pretiravanju v minus sledi povratni efekt pretiravanja v plus. 



Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2016 at 23:46
sam enim pa res pooomaga in to gre marsikomu v nos. 

sej zakaj pa ma ameriška vlada patent na celo vrsto zdravilnih učinkov/postopkov? in to že ne vem koliko let ... ta patent je seveda javno dostopen. hkrati pa vsi vemo v kateri skupini drog jo imajo ne federalni ravni ? 

Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2016 at 19:06
člank o patentu za lene ;)
The patent claims exclusive rights on the use of cannabinoids for treating neurological diseases, such as Alzheimer’s, Parkinson’s and stroke, and diseases caused by oxidative stress, such as heart attack, Crohn’s disease, diabetes and arthritis.





Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2016 at 19:07
“The United States government owns a patent on marijuana as a medical application… So we have a patent through our Department of HHS on marijuana as a therapeutic and we also schedule it as a Schedule I.”

Clown
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 19:11
Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:



Ma dej razbij si že na glavi ta pir idiot no. LOL

"Gledam okoli sebe in ti povem."

Pizda je to hud dokaz. Vztrajam pri svojem. Travarji = po defaultu luzerčine, razen redkih izjem. Pa če se napol pretegneš.

kako bi opisal travarje?

travo uzivam dnevno, izkljucno zvecer. mam siht, zeno, otroke, kredit bla bla bla in ni mi panike, da kdaj ne vapam, ce tko nanese. da zaokrozim, skoraj vsak vecer zakljucim z vapanjem trave.

sem jaz tud travar? also poznam velik folka, ki uziva travo (ne nujno dnevno). vecinoma gre za sodelavce; fax, pisarna, programiranje, organizacija ipd.

po drugi strani poznam tud velik potheadov, ki so zabluzil, sam kdo prav da neb tud brez ganje?


A tole ziher ni kakšen Frogijev vzporedni fejk profil? LOL

Drugače pa, odgovor na tvoje vprašanje se tako ali tako skriva že v mojem zgornjem postu. Travarji = po defaultu luzerčine, razen redkih izjem.

Praviš, da imaš šiht, ženo, otroke ipd. Zelo lepo in zelo pohvalno z moje strani, a kaj, ko tvoj travarski sogovornik v tej debati (frogstomp - frogi) trdi, da je tak lajfstajl gnil, prežvečen in počasi nesprejemljiv za današenj svet. What an idiot, I know... Ker te ne poznam, te je nemogoče opredeliti. Po tem kar pa si napisal, bi pa mogoče lahko rekel, da si tista redka izjema, ki jih zgoraj omenjam. Dobro pa poznamo Frogija, ki je iz dneva v dan manj normalen. Pizda, kdo v nekem normalnem in treznem stanju si obrije sam pol brade in gre tak po svetu no, cmon. LOL



Sicer pa takole na hitro, zakaj meni smrdi ta substanca. Poznam ljudi, ki so bili pred rednim uživanjem dokaj normalni. Ne morem razumeti, zakaj trava folk tako spremeni. Ljudem, ki jih poznam, se je spremenilo razmišljanje, ideološke vrednote, stil oblačenja, okus za glasbo, celo smeh v treznem stanju je postal povsem drugačen, podoben tistemu, ko je človek totalno počen. Kako je to možno? WTF? Zakaj večini folka, ki začne redno pohat, začne dogajat jebena reggae in ska muska? I DON'T GET IT! Ali pa pač začne človek hoditi na neke evente elektronske glasbe, na katerih je mejbi še 5 čudakov, imena zvrsti pa je nemogoče izgovoriti, npr. Psychadelic nature trance vibe neki neki (zmislu sm si). Men je to stranski učinek, ki je pač totalno wtf, kako te lahko ena jebena rastlina tok zasuče. Ne vem, človek, ki je bil prej black metalec npr, postane totalen raggae pothead. Ne vem no, jst nimam takih teženj kar sam od sebe, če ti je pa nekaj moralo pomagati do tega, pa se mi ne zdi normalno. Najbolj mi je blo smešn, ko sem bil na metelkovi enkrat z nekim pravim jamajčanom, ki živi tukaj, in je tam nekemu wannabe jamaican potheadu rekel, ko ga je ta ogovoril: "I don't really get your jamaican feel, it's not real." Nekako se v možgane prismuka tudi neka bolj leva oz. liberalna ideologija ali pa kar A.C.A.B. ideologija, ki je ne prenesem. Danes je še zlasti moderno, da je imigrant večji frend od sodržavljana npr. Potem, pri temu folku sem opazil tudi težnjo po potovanju v tiste najbolj gnile dežele tretjega sveta. Kar naenkrat. Še in še bi lahko našteval, ampak saj je dovolj. Da katerakoli substanca tako zelo vpliva nate, je meni pač nesprejemljivo. In samo redkim se uspe upreti tem spremembam se mi zdi, žal. Trava ima hude stranske učinke, pa če se zagovorniki na trapalnice postavijo. Lažje bi razumel stranske učinke kot so slabost, vrtoglavica in pač tiste standardne, ampak spremembe življenja za 180 stopinj pač ne razumem. 

Če se pa kje v tem opisu najdeš, si pa zame pač pothead, sori. Smile


Edited by Vraan - 21.Aug.2016 at 19:20
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 21:56
ah žuž... smešn si :)

Originally posted by žuž žuž wrote:

Praviš, da imaš šiht, ženo, otroke ipd. Zelo lepo in zelo pohvalno z moje strani, a kaj, ko tvoj travarski sogovornik v tej debati (frogstomp - frogi) trdi, da je tak lajfstajl gnil, prežvečen in počasi nesprejemljiv za današenj svet.

mislm, da si narobe skužil vse skupi. Za začetek: nisem TRDIL da je tako, glede na statistiko, ki priča o 70% ratingu propada tradicionalne metode združenja sem se ali pa še bolje, sem vas UPRAŠAL, kaj je naslednji korak, če nam to vrstna metoda na veliki skali spodletava do točke, ko civilizacija ni več vzdržna (ker medgeneracijsko solidarnostna ekonomija, kjer se ti več folka izteka na pasivno stran (od države dohodkovnih prejemnikov) kot je tistih novih davkoplačevalcev)... in je bil hitro ponujen odgovor na to, da se v ekonomijo vozi ljudi od zunaj, kar se je spet izkazalo za šit... torej, zadeva ni v tem, da je tak lifestyle gnil... zadeva je v tem, da se skuša naumiti ODGOVOR, KI BO REŠIL tovrstni propad... in imamo na izbiro iti nazaj na TRADICIONALNO (zelo malo verjetno) ali naumiti NEKAJ NOVEGA. štekaš zdej?  

Ti bom povedu samo še glede brade.. na eni strani maš tebe, ki greš redko še ven.. jst sm dost zuni in si zato upam zdele zavzet pozicijo nekoga, ki lahko trdi, da je it vn in bit pri tem "uspešen" odvisno od tega, kar teb manjka.. social skillz.. in recimo za začet eno debato z neznancem ali neznanko rabiš dober opener.. jst ne kadim, in mi je eden izmed teh napadov odvzet.. tole je defenitivno najboljši opener,  pa še zastonj.. .vrjam, vsaka upraša kvaj fora :D in pol k rečeš da si dvolična pizda ali kej podobnega.. debata sam steče... :D 

pa dej no žuž, pol lajfa si faco v corpsepaint pomakal, cmon, ne ti men.. :D 

Če bi pristal na tisto pivičko bi sicer verjetno zgubil svoj counterpart, na katerem si si oblikoval tolk svoje zatečene osebnosti (nevem če sm prebral  10 tvojih stavkov na tem forumu, kjer se nebi rabil name opret..), ampak hkrati ugotovil, da se v marsičem, kar si napisal tu STRINJAM. in sicer tudi sam opažam zadeve, ki jih opisuješ.. prej kot raggae sceno bi jst kle dub omenil... mene to nikol ni interesiralo... moja ljubezn do rastline se je uspostavila zaradi funkcionalnosti.. nehu sm komirat, če ne drugega, zbujal sm se naspan in spočit, večerno nervozo, ki se je dostikrat sprevrgla v kozarc sm zamenjal s tem..

Ampak glavni razmislek, ki ga je tudi novoregistrirani neki načel pa je, kako hudiča se lahko med moj večerni ritual postavlja državo? In zakaj hudiča to berem od ljudi, ki brez pomisleka vaše vržejo pest predpisanih tablet, da pozdravijo karkoli že... in so stranski učinki kot sem že napisal zgoraj? 

Tudi sm sem opazil trend potovanja v tiste dežele ki jih omenjaš in še marsikaj drugega... sem povedu že prej... ukvarjaš se z vrhom ledene gore... % hašišarjev, v katerih niti nebi prepoznal da so (verjetno jih srečuješ na delovnem mestu, imajo otroke in tako dalje...) mnogokrat presega tiste, ki jih opisuješ... 

Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 22:47
Quote

% hašišarjev, v katerih niti nebi prepoznal da so (verjetno jih srečuješ na delovnem mestu, imajo otroke in tako dalje...) mnogokrat presega tiste, ki jih opisuješ... 


na hitrco sam tole ...

ja ... folk k ma; kariere, službo, družino in slično ... takšni ponavadi ne razglašajo naokrog kako in kaj, ker se bojijo. jaz se bojim; opazk, stereotipov, predalčkanja, izgube kredibilnosti ... in zato skrivam praktično pred vsemi; starši, sosedi, sodelavci, prijatelji, znanci, tudi drugimi pohači - za legalizacijo vedno dvignem palec, sicer pa se delam, da je to men španska vas. ni to zej neka misija super tajno, če je tko izpadl ...ampak dejstvo je, da praktično noben ne ve da vsak večer vejpam travo, kot tudi ne za ženo. 




Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 22:57
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


Ti bom povedu samo še glede brade.. na eni strani maš tebe, ki greš redko še ven.. jst sm dost zuni in si zato upam zdele zavzet pozicijo nekoga, ki lahko trdi, da je it vn in bit pri tem "uspešen" odvisno od tega, kar teb manjka.. social skillz.. in recimo za začet eno debato z neznancem ali neznanko rabiš dober opener.. jst ne kadim, in mi je eden izmed teh napadov odvzet.. tole je defenitivno najboljši opener,  pa še zastonj.. .vrjam, vsaka upraša kvaj fora :D in pol k rečeš da si dvolična pizda ali kej podobnega.. debata sam steče... :D 



Če ne hodim več veliko v poscane, pokozlane in ušive place, še ne pomeni, da ne grem ven haha. Ravnokar sem se vrnil z morja (baje je to zunanji svet). Veš Frogi, svet je tudi drugje, ne sam tam kjer so dredarji. LOL

Zdej social skillz za sporzumevanje s klovni... Tega res nimam, priznam, ampak tudi ne rabim, prepuščam to tebi. Se pa rade volje pogovarjam z normalnim folkom. Smile

Ampak to, da hočeš opravičiti napol obrito brado kot nekaj družbeno sprejemljivega, je pa res žaljenje človeške inteligence haha. Če ti propade firma, te čaka kariera v cirkusu, seriously model.

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


pol lajfa si faco v corpsepaint pomakal, cmon, ne ti men.. :D 

 

Ja, corpsepaint je del nastopa oz. šova benda. Če bi imel band danes slučajno reunion, bi se namazal ponovno, naj te to ne skrbi. Medtem, ko ti nastopaš ves čas, brez odra. Party

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


in sicer tudi sam opažam zadeve, ki jih opisuješ.. prej kot raggae sceno bi jst kle dub omenil... mene to nikol ni interesiralo... moja ljubezn do rastline se je uspostavila zaradi funkcionalnosti.. nehu sm komirat, če ne drugega, zbujal sm se naspan in spočit, večerno nervozo, ki se je dostikrat sprevrgla v kozarc sm zamenjal s tem..

 

Ne ne, boldano ne bo držalo. Tudi sam redno hodiš na razne Psydub techno whatever evente in ne vem kaj še vse in se tam zviraš. To pa potem opravičiš kot kulturno izobraževanje. Pa saj si še sam odprl temo, gremo vn back to the roots, kjer veselo deliš svoje plesne manevre na takšnih eventih. In ja, brezveze, tudi če se z mano strinjaš z opisanim, ker se velik % opisa tiče tudi tebe.

In sploh ne bi bilo neki ful čudno, če bi recimo tak preklop naredil človek sam od sebe, da bi recimo šel na te čudne evente s tako musko. Okej, o njem bi si mislil, da ima slab okus, ampak to bi bilo to. Če pa te nekaj pripravi do tega, je pa faking sumljivo in ni vredno zaupanja. Sori.

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


Ampak glavni razmislek, ki ga je tudi novoregistrirani neki načel pa je, kako hudiča se lahko med moj večerni ritual postavlja državo?

 

Mogoče zato, ker hočejo, da folk ostane (bolj) normalen? Shocked
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:01
Originally posted by neki neki wrote:

Quote

% hašišarjev, v katerih niti nebi prepoznal da so (verjetno jih srečuješ na delovnem mestu, imajo otroke in tako dalje...) mnogokrat presega tiste, ki jih opisuješ... 


na hitrco sam tole ...

ja ... folk k ma; kariere, službo, družino in slično ... takšni ponavadi ne razglašajo naokrog kako in kaj, ker se bojijo. jaz se bojim; opazk, stereotipov, predalčkanja, izgube kredibilnosti ... in zato skrivam praktično pred vsemi; starši, sosedi, sodelavci, prijatelji, znanci, tudi drugimi pohači - za legalizacijo vedno dvignem palec, sicer pa se delam, da je to men španska vas. ni to zej neka misija super tajno, če je tko izpadl ...ampak dejstvo je, da praktično noben ne ve da vsak večer vejpam travo, kot tudi ne za ženo. 


Hm, pri skrivanju nisi omenil svojih otrok. Resnično upam, da se pred njimi tud. Cry
The real monsters are often just people.
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:06
Originally posted by Vraan Vraan wrote:


A tole ziher ni kakšen Frogijev vzporedni fejk profil? LOL

Drugače pa, odgovor na tvoje vprašanje se tako ali tako skriva že v mojem zgornjem postu. Travarji = po defaultu luzerčine, razen redkih izjem.

Praviš, da imaš šiht, ženo, otroke ipd. Zelo lepo in zelo pohvalno z moje strani, a kaj, ko tvoj travarski sogovornik v tej debati (frogstomp - frogi) trdi, da je tak lajfstajl gnil, prežvečen in počasi nesprejemljiv za današenj svet. What an idiot, I know... Ker te ne poznam, te je nemogoče opredeliti. Po tem kar pa si napisal, bi pa mogoče lahko rekel, da si tista redka izjema, ki jih zgoraj omenjam. Dobro pa poznamo Frogija, ki je iz dneva v dan manj normalen. Pizda, kdo v nekem normalnem in treznem stanju si obrije sam pol brade in gre tak po svetu no, cmon. LOL


Sicer pa takole na hitro, zakaj meni smrdi ta substanca. Poznam ljudi, ki so bili pred rednim uživanjem dokaj normalni. Ne morem razumeti, zakaj trava folk tako spremeni. Ljudem, ki jih poznam, se je spremenilo razmišljanje, ideološke vrednote, stil oblačenja, okus za glasbo, celo smeh v treznem stanju je postal povsem drugačen, podoben tistemu, ko je človek totalno počen. Kako je to možno? WTF? Zakaj večini folka, ki začne redno pohat, začne dogajat jebena reggae in ska muska? I DON'T GET IT! Ali pa pač začne človek hoditi na neke evente elektronske glasbe, na katerih je mejbi še 5 čudakov, imena zvrsti pa je nemogoče izgovoriti, npr. Psychadelic nature trance vibe neki neki (zmislu sm si). Men je to stranski učinek, ki je pač totalno wtf, kako te lahko ena jebena rastlina tok zasuče. Ne vem, človek, ki je bil prej black metalec npr, postane totalen raggae pothead. Ne vem no, jst nimam takih teženj kar sam od sebe, če ti je pa nekaj moralo pomagati do tega, pa se mi ne zdi normalno. Najbolj mi je blo smešn, ko sem bil na metelkovi enkrat z nekim pravim jamajčanom, ki živi tukaj, in je tam nekemu wannabe jamaican potheadu rekel, ko ga je ta ogovoril: "I don't really get your jamaican feel, it's not real." Nekako se v možgane prismuka tudi neka bolj leva oz. liberalna ideologija ali pa kar A.C.A.B. ideologija, ki je ne prenesem. Danes je še zlasti moderno, da je imigrant večji frend od sodržavljana npr. Potem, pri temu folku sem opazil tudi težnjo po potovanju v tiste najbolj gnile dežele tretjega sveta. Kar naenkrat. Še in še bi lahko našteval, ampak saj je dovolj. Da katerakoli substanca tako zelo vpliva nate, je meni pač nesprejemljivo. In samo redkim se uspe upreti tem spremembam se mi zdi, žal. Trava ima hude stranske učinke, pa če se zagovorniki na trapalnice postavijo. Lažje bi razumel stranske učinke kot so slabost, vrtoglavica in pač tiste standardne, ampak spremembe življenja za 180 stopinj pač ne razumem. 

Če se pa kje v tem opisu najdeš, si pa zame pač pothead, sori. Smile


no v tem se res ne najdem. pr men ni melo takega vpliva ... nikol nisem bil tru metalc in ko sem dobu prvega otroka sem bil vedno manj metalc, ker mi agresivnost v glasbi ni več sedla. skratka že od nekdaj poslušam vse kar v meni prebudi notranje dogajanje ... 

frogi ne ve kdo sem jaz, ampak mogoče bi se lahko spomnu, če mu namignem da sem ga pred leti pobral, ko je štopal za lj na krožne v kr pri merkatorju :D. takrat sem ga v šolo zategnil, pa mi je neki razlagal o jabolkih ....:D, mogoče se pa spomni o čem se gre. pa enkrat sem ga na bazenu gledal, ko so špilal. drgač ...tole glede brade, to men ni nikakršen kriterij za oceno osebnosti in karakterja posameznika. bi reku, da mate med samo neke zamere. glede njegovega odnosa do stila življenja, jaz na splošno gledam, da vedno so izjeme in posebneži, ki so to lahko zato, ker ostali niso ... in v tem načeloma ne vidim težav, ker med temi posebneži so tudi takšni, ki lahko spremenijo svet na bolje. 

glede tvojega pogleda na uživalce trave menim, da si se ujel v nek osebni balonček in ga nerealno razširil na vse uživalce. pr men je blo tko, da sem pohat začel v srednji šoli in je to mel svoje slabosti, celo do te mere da obžalujem koliko časa in energije sem pustil v napačnih stvareh, v napačni družbi. in realno mi to, da sem pohal ni pomagalo. pa v tej stari družbi smo bili zlo mešano: metalci, rokerji, rejverčki ...in blo je vse; alko, trava, gobe, ekstazi in naprej. vsakemu svoje ... ni pa blo, da zarad tega ble neke takšne spremembo kot si jih opisal ... skupna nam je bla droga (največkrat tobak, alko, trava) ... glede ostalega pa smo vsak svojo zgodbo fural - tko da kar se tega tiče je moja izkušnja zelo drugačna.

no pol pa še druga plat zgodbe .... eno so zgoraj omenjeni travarji, ki so kolikor je meni znano v 70% še vedno tam kjer so bili. druga plat je, ko sem v delovnem okolju počasi z začudenjem začel spoznavat koliko ljudi z urejenim življenjem uživa travo ali dnevno ali samo parkrat na mesec ali samo ob kakšni žurih in internih druženjih. 

tko, da iz mojega zornega kot imaš precej črno bel vidik in lahko ugibam, da zato ker si negativno nastrojen. potem se te folk iz druge skupine v katero se štejem tudi sam izogiba v smislu, da bi se ti odpru za pogovor. 
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:10
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by neki neki wrote:

Quote

% hašišarjev, v katerih niti nebi prepoznal da so (verjetno jih srečuješ na delovnem mestu, imajo otroke in tako dalje...) mnogokrat presega tiste, ki jih opisuješ... 


na hitrco sam tole ...

ja ... folk k ma; kariere, službo, družino in slično ... takšni ponavadi ne razglašajo naokrog kako in kaj, ker se bojijo. jaz se bojim; opazk, stereotipov, predalčkanja, izgube kredibilnosti ... in zato skrivam praktično pred vsemi; starši, sosedi, sodelavci, prijatelji, znanci, tudi drugimi pohači - za legalizacijo vedno dvignem palec, sicer pa se delam, da je to men španska vas. ni to zej neka misija super tajno, če je tko izpadl ...ampak dejstvo je, da praktično noben ne ve da vsak večer vejpam travo, kot tudi ne za ženo. 


Hm, pri skrivanju nisi omenil svojih otrok. Resnično upam, da se pred njimi tud. Cry

sem za legalizacijo z uvedbo starostne meje pri 21 letih

da dobim svoje mulce z ganjo jim spražim rit in potem naskrivaj vse skadim Big smile

no realno bi jim dal lekcijo, izobraževanje, kazen, prepoved ... se pa zavedam, da čez steno ne morem ... vsak mora svoje doživet izkusit in priti do zaključka, jaz sem tle da usmerjam kolikor se le da. 
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:22
Originally posted by neki neki wrote:

vsak mora svoje doživet izkusit in priti do zaključka 


Ko sem prvič probal travo, sem mislil, da bom faking umrl. Srčni utrip maximum. In ja Frogi, to je stranski učinek :/

Aja, da o žeji ne govorim. Shocked

Edited by Vraan - 21.Aug.2016 at 23:22
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:34
Kdaj pa si probal prvic? Takrt k si bil se faca in smo bli skupi na morju v okviru metal festivala sm te vidu režat se in valjat po tleh. Men je zgledal k da ti je dobr ceprov te je tko odnasal, da nism preprican, da je blo nam tud :)

Glede utripa je res, se lahko zgodi sploh v kombinacijii z alkoholom. Ni za vse, se strinjam. Indukcija paranoje je mozna, sploh v povezavi z cudnimi telesnimi znaki. Ampak kljucna prva debugging zadeva je alko. Pol pa debuggas dalje, ce alko ni bil prisoten. Zeja pa ja... vsa zazihr zauzijes zadostno kolicino vode :)

Edited by frogstomp - 21.Aug.2016 at 23:36
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:43
Eh ne, bilo je veliko pred tem. Spomnim se, da je en folk zganjal vandalizem po Kranju, jst sm pa nemočno sedel in zdelo se mi je smešno. Bullshit Smile
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Aug.2016 at 23:44
Se na del o prisotnosti alkohola mi odgovori prosim. Hvala
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 00:41
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by neki neki wrote:

vsak mora svoje doživet izkusit in priti do zaključka 


Ko sem prvič probal travo, sem mislil, da bom faking umrl. Srčni utrip maximum. In ja Frogi, to je stranski učinek :/

Aja, da o žeji ne govorim. Shocked

ja suha usta, lakota ...

tud povečan srčni utrip je normalna posledica uživanja, ki se lahko zelo neprijetno izrazi v še višjem utripu in predvsem opaznem, če ti doživljaj skrene v neprijetne vode.

bere se kot, da si doživel paranojo, anksioznost  al neki v to smer - thc overload. to mi je prednost vejpanja, da je kontrola in doziranje precej bolj fino. je pa zanimivo, da pravi pohači preferirajo joint pred vajpom ... ker so hiti močnejši, občutek na pljučih, zadetost intenzivnejša. tak sem bi včasih ... pretiravat z vsem čiki, alko, trava. iz moje perspektive je blo čist vseeno ... al sem za globusom bruhal, da sem potem lahko šel naprej pit, al pa sem brez besed zadel stal. meje ni blo ne pri enem, ne pri drugem. tko da rad ponovim; problem ni droga, problem je človek. in prohibicija je drek ;)


Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 16:13
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Se na del o prisotnosti alkohola mi odgovori prosim. Hvala


Pizda ne spomnem se za 10 let nazaj. Bolj verjetno da ne, ker vem, da se mi je v štartu tudi alko nekaj zameril in sem nekaj časa povsem abstiniral.

Drugače pa, nekaj drugega me zanima. Recimo, da se nekdo odloči, da bo postal redni uživalec konoplje oz. konopljinega olja...

Kakšen je to sploh strošek? To valda ni pocen al kako? Kaj je ceneje, olje ali joint? Ker je dejstvo, da joint ni šanse, da je zdrava uporaba konoplje, ker se duvaš direkt v pljuča (s tobakom vred), zato mi je potem vseeno bolj všeč ideja olja. To mi je smešn, k marsikater travar reče, da on pa ne kadi tobaka, pa v bistvu ga in to še brez filtra. LOL

Torej Frogi in gospod Neki, navržita cifre, stroške, koliko košta človeka ta šit.

Edited by Vraan - 22.Aug.2016 at 16:19
The real monsters are often just people.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 17:27
vodna pipa in lastno gojenje?

pa itak, če sam gojiš je to mini strošek. za tiste rizle pa tobak se komot zbere denar (cene imaš na netu). ni to nek strošek. pa še veš kaj konzumiraš. pizda, se spomnim, k smo svoje cajte albanko kadil Pinch katastrofa. svoj staf imet je čisto nekaj drugega pa še tako noro lepo diši :-) ne pa da ti podtaknejo kakšno perje, k ma po zažganem okus pa še butne ne ... no, vsaj meni je bila poanta w00t LOL da je nek učinek ...

aja. pa itak ne rabiš ful tobaka skadit. pač delaš mini đointe. elegantne in vitke. drugače pa ne poznam pohačev, ki pravijo, da ne kadijo tobaka. te, ki jih poznam, se zavedajo tega, da hkrati kadijo tobak. pa jebi ga. 


Edited by mati zemlja - 22.Aug.2016 at 17:28
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 17:58
Še vseeno bi rad konkretne cifre... Frogi pravi, da ne goji sam, torej me zanima, koliko zagoni. Zanima me tudi cena olja npr.

Drugače pa, karkoli šopaš v pljuča ni kul, tudi če je čistak ali vodna pipa, nima veze. Pizdarije grejo v pljuča in zadeva že iz tega vidika ni zdrava. Pa ne zdej napisat, da je trava tako zelo zdravilna za raka, da so te stvari zanemarljive. Bivši sošolec je bil redni uživalec, pa je vseeno zbolel za rakom. Thumbs Down
The real monsters are often just people.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 18:41
se pravi, tebe zanima direktno Frogstomp? OK, bom vseeno napisala. En tip zagoni 10 eur na mesec drugi pa 400 eur na mesec.
Drugače pa te nimam namena v kar koli prepričevati, samo smešno se mi zdi, k se toooooolk ukvarjaš s pohači. Če nekomu to pomaga, da se npr sprosti, zakaj pa ne?  a ima res smisel al imaš samo težave s Frogstompom.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 20:36
če se zajebavaš s kemijo...

http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/

...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.

Kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead

 


Edited by Potty Mouth - 22.Aug.2016 at 20:42
...larper
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 20:37
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

se pravi, tebe zanima direktno Frogstomp? OK, bom vseeno napisala. En tip zagoni 10 eur na mesec drugi pa 400 eur na mesec.

Tokrat v tem primeru me zanimata Neki in Frogstomp ter tudi kdo drug finančno. Pa koliko približno stane dandanes roba - olje in pač sušena roba.

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Drugače pa te nimam namena v kar koli prepričevati, samo smešno se mi zdi, k se toooooolk ukvarjaš s pohači. Če nekomu to pomaga, da se npr sprosti, zakaj pa ne? 

Če bi trava res zgolj in samo sprostila, potem ne bi bilo panike IN BI JO JEBENO KONZUMIRAL TUDI SAM V OGROMNIH KOLIČINAH, sam to pač ni res. Kot sem že zgoraj podrobno opisal, stvar ljudi spreminja, kar se mi ne zdi pozitivno.
The real monsters are often just people.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 20:55
lahko dobiš za 3 eur na gram ali pa za 10 ... odvisno kje in od koga in količine in od obdobja (pred žetvijo po žetvi) ... vsaj tako je bilo par let nazaj.  za olje pa nisem nikoli vedela. razpon pa .. ti pravim od cca 10 do ... v nedogled, če hočeš :D

nisem rekla, da zgolj in samo, napisala sem npr. sprošča (čemu oporekaš?) ... enaka količina povsem enakega stafa lahko različno vpliva na posameznika. to po moje veš tudi sam. enkrat 100 let nazaj sva s kolegico jedli kukije v amsterdamu. jst sem pojedla več kot ona. njej se je zdelo, da v rikverc hodi (točno se spomnim njenih besed, ko je rekla, "andreja prosim pazi name in na xxxxxx, men se zdi, da v rikverc hodim"), jst pa sem naju kljub načeloma ultra slabi orienataciji pripeljala (peš sva hodili) do avta na obrobju, kjer sva spali. uro hoda in ful zapletenih ulic. kjer se jaz običajno ne znajdem. 

stvari, ljudje, dogodki, ljudi spreminjajo. vsekakor. 


Edited by mati zemlja - 22.Aug.2016 at 20:56
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:00
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:04
gram (4-5 jointov) je na ulci 10€, 5 gramov je 25-35€, odvisno a je skn/haš/domače. Dns redko še najdeš koga, ki se ukvarja s tem in se mu da stopit iz stanovanja za 10e ali manj. 

ni konstantne porabe. ta mesc bo nula, na vrhuncu sm povihal vagon tega :D. dejansko največ tedaj, k sm mel nočne edicije programiranja, k so bli najbolj tesni deadlinei. 

preveč uglavnem, sploh pa preveč, da to področje ureja prohibicija, namesto da bi se zadeve uredile. jst bi sicer najrajš vidu, da gre pobrano iz tega davčnega naslova v ločeno blagajno, integralni proračun je šit.. čist zato, da se porabi namensko... da lahk rečemo, da smo hašišarji kkšno bolnco zgradil. seveda se je treba zakonske ureditve tega področja pametno lotit. 

prostosajanje in specializirane trgovine z licenco se mi zdi najboljša kombinacija. ker če imaš svoje (recimo 4 bilke na gospodnijstvo), to še vedno pomeni, da boš keš, ki bi ga sicer porabil za to zadevo najverjetneje potrošil za neko legalno dobrino, ki jo boš plačal in, sigh.. uzel račun. še vedno ti je na voljo trgovina, kjer bodo imeli haš in veš ta šit, ki ga doma z večjo težavo nrdiš. Kakorkoli bi blo boljš, kot to zdej, k neveš iz kje je in kjer je to zelo donosen posel za precej ljudi, k ne dajo v blagajno nič. ampak mora trgovina za isto ceno ponudit več, kot bi pustil tipu na ulci.. kvalitetno, preverjeno zadevo z znanim poreklom, da je neki izbire in kkšn euro cenej za začetk. vsaj tko so v tujini, (portugalska, kjer je blo tega največ) dobesedno ekonomsko uničili podzemno trgovino, ker ni bilo več donosno. 

Kar se tiče mladoletnikov se čist strinjam z raziskavam... vidm da bodo eni mel hude probleme z vzpostavljanjem samodiscipline, fokusom etc.. nasrečo so efekti povečini reverzibilni, daleč bolj kot pri drugih substancah, vključno z alkoholom. v prvi vrsti so tu starši, da se s škorcem o tem pomenjo. in mislm da se bodo laži, če so tud sami kkšnga prpalili in vedo kaj gre mulcu po glavi, kot pa da padejo v nezavest in imajo tiho mašo, ker so tako razočarani...  In še raziskave kažejo, da odprava prohibicije ne zveča števila mladih uporabnikov. Konc koncev, zdej k ni legalno niti ne morš problema uporabe pri mulcih ustrezno naslovit... recimo da bi kkšno brošuro natisnu in tako dalje.. ker ustrajamo tem, da je to tabu tema. men se sicer zdi da se nekam premikamo na tem področju. 





Edited by frogstomp - 22.Aug.2016 at 21:08
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:16
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...


Groza ja, ne vem s čim se zadeva današnja mladina... upam da se to razišče, ker sumim da je to v povezavi tud s tistimi ki so končali v Dravi. Ni mi jasno kdo se zajebava z dilanjem tako ekstremnih zadev. Če policija to ne razišče je zame isto kot da je ni, in je bolje da folk vzame pravico v svoje roke.
...larper
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:16
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Se na del o prisotnosti alkohola mi odgovori prosim. Hvala


Pizda ne spomnem se za 10 let nazaj. Bolj verjetno da ne, ker vem, da se mi je v štartu tudi alko nekaj zameril in sem nekaj časa povsem abstiniral.

Drugače pa, nekaj drugega me zanima. Recimo, da se nekdo odloči, da bo postal redni uživalec konoplje oz. konopljinega olja...

Kakšen je to sploh strošek? To valda ni pocen al kako? Kaj je ceneje, olje ali joint? Ker je dejstvo, da joint ni šanse, da je zdrava uporaba konoplje, ker se duvaš direkt v pljuča (s tobakom vred), zato mi je potem vseeno bolj všeč ideja olja. To mi je smešn, k marsikater travar reče, da on pa ne kadi tobaka, pa v bistvu ga in to še brez filtra. LOL

Torej Frogi in gospod Neki, navržita cifre, stroške, koliko košta človeka ta šit.


odvisno je od posameznika. olje je drago in bi se ga poslužil samo v primeru samo-oskrbe ali zdravljenja. pri zdravljenju je recept, da rabiš kilo kvalitetne ganje za 60ml olja, kar naj bi bilo zadosti točno za en tretma. pa recmo, da bi kilo dobil za 2000 - 3000 €. direkt nakup olja je pa še dražji, če se ne motim. 

ja joint kr strup za pljuča, zato vapam ... se prav uporabljam vaporizer, kar pomen da namesto dima inhaliram paro. poleg zdravstvenega vidika je prednost vapanja tudi manjša poraba ...zej, če zaokrožim na gor in rečem, da v letu skupaj z ženo povapva 50g robe in je 1g po 4€ je to 200€ letno za dve osebi. roko na srce je to za klasičnega potheada premalo; prvič po mojih izkušnjah raje rolajo jointe in drugič pohajo precej več. 



Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:25
hvala za to infografiko, neki, zelo poučno. in tu je še ena prednost morebitne legalizacije... žberlo najbolj sede prpalit (oz. recmo tako, efekt je najlepše doživet) med kkšnim koncertom.. men žuž, je ravno na bazenu na naberius najbolj zadogajal :D no in glede na zakonsko stanje, kjer se mormo igrat te mačke in miši, je treba to malo žberlo pripalit čimbolj diskretno.. mar bi šel vn z metrsko vap mašino k največji jack in tm kuril, bi blo boljš za vse. e vidš. pa zakonsko stanje to žal onemogoča.. 
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:27
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...


Groza ja, ne vem s čim se zadeva današnja mladina... upam da se to razišče, ker sumim da je to v povezavi tud s tistimi ki so končali v Dravi. Ni mi jasno kdo se zajebava z dilanjem tako ekstremnih zadev. Če policija to ne razišče je zame isto kot da je ni, in je bolje da folk vzame pravico v svoje roke.

točno to sem v povezavi s tipom, ki stanuje v Podgorju, slišala danes zjutraj. Da sumijo, da gre za enako zadevo kot je šlo z ljudmi, ki so končali v Dravi. Občutek, da goriš. Od znotraj.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:33
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...


Groza ja, ne vem s čim se zadeva današnja mladina... upam da se to razišče, ker sumim da je to v povezavi tud s tistimi ki so končali v Dravi. Ni mi jasno kdo se zajebava z dilanjem tako ekstremnih zadev. Če policija to ne razišče je zame isto kot da je ni, in je bolje da folk vzame pravico v svoje roke.


poglej si recimo sam tole zadnjo stran ...

http://www.drogart.org/forum/index.php?showtopic=927799&page=6

ka čem nakazat je, da je trg s kemičnimi drogami zelo živ in neobvladljiv, ker kolikor površno sledim niti ne morjo tolko hitro drog dodajat na seznam prepovedanih substanc kolikor hitro lahko mešajo pripravke skupaj. ne vem mogoče mal pretiravam ...ker ni da glih sledim, ampak tko mi deluje. 


Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:33
@Neki
Ooohh infografika, obožujem jih Heart

Jaz sem pa slišal, da cel kup ljudi, ki faše raka in niso nikoli pohali/kadili, takoj začne z oljem. Sicer so njihovi bližnji pojamrali, da je drago, vendar ne tako drago kot si ti napisal... 2-3k za en tretma? Kaj to zate pomeni en tretma? Enkrat v usta al kaj? Ne vem, pretirana cifra se mi zdi malo, nisem šur, če drži.

Drugače pa je olje oblika, ki bi jo verjetno tudi sam podprl (ZGOLJ V MEDICINSKE NAMENE) in še to v primeru, če na uporabnika ne bi vplivalo na slabe načine, ki sem jih zgoraj opisal. Pod budnim očesom zdravnika ipd. Tongue

In ja, kljub temu, da sem redno kadil cigarete, mi je joint vedno zažgal pljuča, prov obupen občutek. To more folk nehat počet. Smile

Edited by Vraan - 22.Aug.2016 at 21:34
The real monsters are often just people.
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:36
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Mogoče zato, ker hočejo, da folk ostane (bolj) normalen? Shocked

ja to sem te hotu vprašat ...

pa se ti zdi, da je država pri tem uspešna? da je zajezila trg s ganjo?



predstavljaj si, da maš 16 letnega sina, ki brez večjih težav pride do ganje kar prek znanca od sošolca. ker tko nekak je. 
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:40
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

oz. recmo tako, efekt je najlepše doživet) med kkšnim koncertom.. men žuž, je ravno na bazenu na naberius najbolj zadogajal :D


Ahh vidiš, ne sede mi to, da rabiš nekaj ekstra, da ti muska sploh zasede, potem imam raje, da sploh ne poslušaš. Mene recimo določena orkestralna glasba iz filmov/iger/serij ali pa tudi določena metal glasba sama od sebe spravi v takšno ekstazo, ne rabim ničesar, da bi stvar ojačal, ker je že max. MAXIMUM GOOSEBUMPS

Men je tole kar si zdej napisal bolj žalostno kot pa kaj drugega. Tongue

Je pa tud res, da večina slo bendov sux in ni čudnega, da se ga more folk zadet, da jim muska sploh sede. Tole se mal navezuje na tvoje jamranje o 'nečagotvornosti'... Če bi folk igral dobro musko, bi ga folk čagal, tko pa pač ne. 'MI SMO TA PA TA BEND, V LETU 2016 IGRAMO OLD SCHOOL TRASH METAL V STANDARD E TUNINGU BWEEE" Ok, pobermo se raj stran od odra. Confused Mulariji je treba potalat 8 strunke Wink


Edited by Vraan - 22.Aug.2016 at 22:05
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:50
Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Mogoče zato, ker hočejo, da folk ostane (bolj) normalen? Shocked

ja to sem te hotu vprašat ...

pa se ti zdi, da je država pri tem uspešna? da je zajezila trg s ganjo?



predstavljaj si, da maš 16 letnega sina, ki brez večjih težav pride do ganje kar prek znanca od sošolca. ker tko nekak je. 


Na žalost ni uspešna, kar pa ne pomeni, da more prenehati s tem Embarrassed
The real monsters are often just people.
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 21:53
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

@Neki
Ooohh infografika, obožujem jih Heart

Jaz sem pa slišal, da cel kup ljudi, ki faše raka in niso nikoli pohali/kadili, takoj začne z oljem. Sicer so njihovi bližnji pojamrali, da je drago, vendar ne tako drago kot si ti napisal... 2-3k za en tretma? Kaj to zate pomeni en tretma? Enkrat v usta al kaj? Ne vem, pretirana cifra se mi zdi malo, nisem šur, če drži.

Drugače pa je olje oblika, ki bi jo verjetno tudi sam podprl (ZGOLJ V MEDICINSKE NAMENE) in še to v primeru, če na uporabnika ne bi vplivalo na slabe načine, ki sem jih zgoraj opisal. Pod budnim očesom zdravnika ipd. Tongue

In ja, kljub temu, da sem redno kadil cigarete, mi je joint vedno zažgal pljuča, prov obupen občutek. To more folk nehat počet. Smile

rick simpson je model, ki je ufural sceno z oljem in trdi, razlaga, predava da zdravi raka. 

njegov recept je 1kg kvalitetne ganje za 60ml oljla. mogoče je tretma napačna beseda ...60ml = eno zaključeno zdravljenje. ne vem za kolk časa traja 60ml .... začneš počasi z majhnimi dozami (četrt zrna riža) in postopoma povečuješ. to kar folk dobiva v slo. je imo en drek in nateg, razen če kdo dela sam in zase po njegovem receptu. 

on trdi, da raka zdravi thc ... se prav mora biti dobra ganj z visoko vsebnostjo thc-ja, za kar model trdi da je primerna indica (načeloma maš indico in sativo). torej od olja si fajn zadet. 

glede vpliva thc je do podobnih zaključkov prišel tudi en španski ali portugalski znanstvenik, ki je vpliv thc-ja raziskoval na tumorjih na miših. direktno doziranje v tumor (ne me za besedo držat) je imelo zlo podobne učinke kot znana in potrjena zdravila. se prav ni čist iz trte zvito ni pa znanstveno potrjeno niti ni kliničnih raziskav oz. so redke. če najdem link pripopam ... je komplet študija zapisana od a do ž. druga stvar, ki buri duhove so posnetki in trditve da thc pod določenimi pogoji pripravi rakave celice, da po domače povedano izvedejo samomor. 

pripomap tud link glede doziranja z oljem, če ga in ko ga najdem.







Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 22:00
jao ... če se komu da, lahko tle poišče ... raziskavo in publikacijo glede vpliva thc na raka



Edited by neki - 22.Aug.2016 at 22:06
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 22:03
še rick simpson

prav 90dni za 60ml, ampak da eni izvedejo v 30dneh. 



Edited by neki - 22.Aug.2016 at 22:13
Back to Top
neki View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Aug.2016
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 22:04
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Mogoče zato, ker hočejo, da folk ostane (bolj) normalen? Shocked

ja to sem te hotu vprašat ...

pa se ti zdi, da je država pri tem uspešna? da je zajezila trg s ganjo?



predstavljaj si, da maš 16 letnega sina, ki brez večjih težav pride do ganje kar prek znanca od sošolca. ker tko nekak je. 


Na žalost ni uspešna, kar pa ne pomeni, da more prenehati s tem Embarrassed


kaj pa, če ima več negativnih kot pozitivnih posledic? 



Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 22:08
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Mogoče zato, ker hočejo, da folk ostane (bolj) normalen? Shocked

ja to sem te hotu vprašat ...

pa se ti zdi, da je država pri tem uspešna? da je zajezila trg s ganjo?



predstavljaj si, da maš 16 letnega sina, ki brez večjih težav pride do ganje kar prek znanca od sošolca. ker tko nekak je. 


Na žalost ni uspešna, kar pa ne pomeni, da more prenehati s tem Embarrassed

ta kultura morda ni zate. probi islam, tm bi najdu tone somišljenikov :)
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 22:17
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 
ta kultura morda ni zate. probi islam, tm bi najdu tone somišljenikov :)


Bom šu na en kozarc tvoje vode dol. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2016 at 23:04
Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...


Groza ja, ne vem s čim se zadeva današnja mladina... upam da se to razišče, ker sumim da je to v povezavi tud s tistimi ki so končali v Dravi. Ni mi jasno kdo se zajebava z dilanjem tako ekstremnih zadev. Če policija to ne razišče je zame isto kot da je ni, in je bolje da folk vzame pravico v svoje roke.


poglej si recimo sam tole zadnjo stran ...

http://www.drogart.org/forum/index.php?showtopic=927799&page=6

ka čem nakazat je, da je trg s kemičnimi drogami zelo živ in neobvladljiv, ker kolikor površno sledim niti ne morjo tolko hitro drog dodajat na seznam prepovedanih substanc kolikor hitro lahko mešajo pripravke skupaj. ne vem mogoče mal pretiravam ...ker ni da glih sledim, ampak tko mi deluje. 




Meni je to poznano in vem da je pr kemiji nemogoče sledit in met vse pod kontrolo, sam lahk maš pa dilerje mal pod nadzorom pomoje. Ne vem no. Razen če je stvar postala popolnoma neobvladljiva. Js sm 100%, da kepsi vejo kdo dila in kaj, vsaj za ta večje vejo.

Mam pa nekako občutek da se smrtni primeri zgodijo predvsem ko tako drogo zaužije nek nevednež, ki jo vzame od prijatelja ki jo je dobil od prijatelja ki je kupil od xy dilerja in ponavadi niti ne ve, da ne sme kombinirat z alkotom ali kakšnimi drugimi substancami.
...larper
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 10:34
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by neki neki wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

če se zajebavaš s kemijo...
http://www.kamnik.info/po-nocnem-besnenju-po-podgorju-je-25-letnik-umrl-v-rokah-policistov-in-resevalcev/
...pomoje so podobne reči konzumirali tud tisti fantje ki so končali v Dravi.
kdo to proizvaja ali uvaža in dila? šiptarska mafija, kera druga... to je sam za pobit Dead 

človek iz Podgorja pri Kamnku je rekel, da je bilo grozno ... da takšnega rjovenja in kričanja v življenju še ni slišal ...


Groza ja, ne vem s čim se zadeva današnja mladina... upam da se to razišče, ker sumim da je to v povezavi tud s tistimi ki so končali v Dravi. Ni mi jasno kdo se zajebava z dilanjem tako ekstremnih zadev. Če policija to ne razišče je zame isto kot da je ni, in je bolje da folk vzame pravico v svoje roke.


poglej si recimo sam tole zadnjo stran ...

http://www.drogart.org/forum/index.php?showtopic=927799&page=6

ka čem nakazat je, da je trg s kemičnimi drogami zelo živ in neobvladljiv, ker kolikor površno sledim niti ne morjo tolko hitro drog dodajat na seznam prepovedanih substanc kolikor hitro lahko mešajo pripravke skupaj. ne vem mogoče mal pretiravam ...ker ni da glih sledim, ampak tko mi deluje. 




Meni je to poznano in vem da je pr kemiji nemogoče sledit in met vse pod kontrolo, sam lahk maš pa dilerje mal pod nadzorom pomoje. Ne vem no. Razen če je stvar postala popolnoma neobvladljiva. Js sm 100%, da kepsi vejo kdo dila in kaj, vsaj za ta večje vejo.

Mam pa nekako občutek da se smrtni primeri zgodijo predvsem ko tako drogo zaužije nek nevednež, ki jo vzame od prijatelja ki jo je dobil od prijatelja ki je kupil od xy dilerja in ponavadi niti ne ve, da ne sme kombinirat z alkotom ali kakšnimi drugimi substancami.

spet, direktna posledica vojne proti drogam. zarad tega ljudje umirajo na ulci.
učasih je blo enostavn...

bi plesal? -> mdma.
bi čilal? -> žberla.
bi gonu gofljo, prbiju neumnosti in se prepuščal eni nepremišljeni odločitvi za drugo? -> ölkohol.
tripal? -> lsd.
rabiš egoboost? -> kokain.
se povezal z ljubečo mati naravo? -> gobe.
__________

razen alkohola so seveda vse zadeve pristale na schedule#1 seznamu. kar pomeni, da:
bi plesal? -> mdm... pa vsakič je ena črka/komponenta več zravn... bolj smrtno, več neželjenih  učinkov, pregrevanje etc..
bi čilal? -> dobiš kj takga k se res uprašaš s čim je špricano
še vedno ti pustijo, da se ga prbiješ k konj :)
bi tripal?.. nbome (smrtna dozo le nekajkrat višja od efektivne, dočim je pri lsdju sploh še ne poznajo), ..bromo dragonfly... traja jebene 3 dni... 


skratka, vojna proti drogam je res naredila relativno varne zadeve za produkcijo drage.. in ker bi folk k gre ven(al pa notr, vase) še vedno užival ves spekter življenja, in ker to ni regulirano se jasno dilrji zaščitijo tko, da prodajajo neki in če ga dobijo.. bo na sodišču oproščen.. ker je mela tista substanca zravn eno dodatno črko oz. komponento, in je ni na seznamu. 

svaka čast birofašisti in vsi, ki jih v svojem plitvem prepričanju, da mama država lahko to z represijo najučinkoviteje reši, podpirate, da se to nadaljuje. 
 


Edited by frogstomp - 23.Aug.2016 at 10:35
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 11:40
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

oz. recmo tako, efekt je najlepše doživet) med kkšnim koncertom.. men žuž, je ravno na bazenu na naberius najbolj zadogajal :D


Ahh vidiš, ne sede mi to, da rabiš nekaj ekstra, da ti muska sploh zasede, potem imam raje, da sploh ne poslušaš. Mene recimo določena orkestralna glasba iz filmov/iger/serij ali pa tudi določena metal glasba sama od sebe spravi v takšno ekstazo, ne rabim ničesar, da bi stvar ojačal, ker je že max. MAXIMUM GOOSEBUMPS

Men je tole kar si zdej napisal bolj žalostno kot pa kaj drugega. Tongue

Je pa tud res, da večina slo bendov sux in ni čudnega, da se ga more folk zadet, da jim muska sploh sede. Tole se mal navezuje na tvoje jamranje o 'nečagotvornosti'... Če bi folk igral dobro musko, bi ga folk čagal, tko pa pač ne. 'MI SMO TA PA TA BEND, V LETU 2016 IGRAMO OLD SCHOOL TRASH METAL V STANDARD E TUNINGU BWEEE" Ok, pobermo se raj stran od odra. Confused Mulariji je treba potalat 8 strunke Wink


ah.. kaj se ti zdi tolk narobe, če si zadevo mal začiniš po svoje?


oz. te bom tkole uprašu..

 ali podpiraš/dopuščaš uporabo spolnih pripomočkov predvsem pri ženskah, lahko solo, lahko pri partnerskem občevanju?

in

a se ti zdi prav, da ko imaš goste ali ješ v gostilni, da za ljubitelje pikantne hrane na mizo prinesejo tabasco ali kakšno drugo žgočo omakco?

hočem rečt, ta dva primera sta ravno tako le substanca oz. pripomoček, da si zadevo prštimaš po svojem okusu. in kaj hudiča je tako drugačnega, če je ta zadeva interna namesto eksterna kalibracija?
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 12:36
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 

ah.. kaj se ti zdi tolk narobe, če si zadevo mal začiniš po svoje?

oz. te bom tkole uprašu..

ali podpiraš/dopuščaš uporabo spolnih pripomočkov predvsem pri ženskah, lahko solo, lahko pri partnerskem občevanju?

in

a se ti zdi prav, da ko imaš goste ali ješ v gostilni, da za ljubitelje pikantne hrane na mizo prinesejo tabasco ali kakšno drugo žgočo omakco?

hočem rečt, ta dva primera sta ravno tako le substanca oz. pripomoček, da si zadevo prštimaš po svojem okusu. in kaj hudiča je tako drugačnega, če je ta zadeva interna namesto eksterna kalibracija?


Wau, res wau, upam da ljudje tole berejo... Primerjal si Tabasco z drogo, holy fuck. LOL

Zdej pa res še enkrat dobro poglej svojo fotko, ki sem jo zgoraj nalimal... A se ti zdi, da bi do tega prišel, če bi ob hrani jedel Tabasco? Jaz sem 100% da ne.

Ti misliš, da trava zgolj začini, uresnici te je pa povsem alterirala.
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 13:02
optimizirala.
glej ta nasmeh do ušes (opomba, na tej sliki sm popolnoma frišn, v alkotest pihnil nulo in bil pripravljen na odhod, 2 tedna od zadnjega jonta). in na drugi strani tvojo surlo do tal. sm že reku, da si učasih bil čist faca. zdej si ratu zagrenjen do nerazpoznavnosti. to ni zgolj moje mnjenje. mogoče si prav zarad trave ratu tak. kot sm že napisal, ta povzroča psihotične izpade v ljudeh, ki je ne uživajo. in a se nebi na tej točki mogoče uprašal, da je s tabo kej narobe, da te vsak impulz iz okolja tolk razdraž? 

žužk. ti nisi normaln. ti si zategnjen. velka razlika. nebi reku, če bi kej dramatično drugačne življenjske dosežke beležila, pa jih ne. 

in primerjava z naštetimi substancami je čist na mestu. vplivajo na čutenje (tabsco žge, spolni pripomočki pojačajo intenziteto orgazmov). kaj je tu tolk drugače, če spreminjanje parametrov deluje na notri? 

je pa ena stvar res. uživanje trave sprošča ideje. ene zgolj smešne, druge uporabne. če si kontrolfreak ti sprosti psihozo, ker ti servira še kkšno drugo idejo kot tisto, kar v svojem zaškatlanem lajfu smatraš za svojo/normalno. temu je za ploskat, ne za oporekat. 

no še na vljudno vprašanje o spolnosti prosim vljudno odgovori.


Edited by frogstomp - 23.Aug.2016 at 13:03
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 13:25
Ne, ni te optimizirala, naredila te je klovna. Vztrajam pri besedi alterirala. Če je bil kdo vsaj malo večja faca včasih, si bil to ti, čeprav si bil vedno jebeno čudaški.

Drugače pa, tistega o spolnosti ne bom komentiral, ker je nerealna primerjava. Kot rečeno že pri Tabascu - ga pojem ogromne količine, ker sem velik fan, ampak zaradi tega ne izvajam indijanskih plesov ali pa si ne obrijem zgolj polovice brade. 

Najprej jo lepo na mm natančno obrijem z mašinco, nato pa robove popravim še ročno z želetko. Moj cilj je zgledati urejen in ne klovn. I wonder why, aja ne konzumiram drog. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11765
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 13:36
prečke nimaš posred, your argument is invalid*


* sam da ti demonstriram elementarni nivo tega, kar je tebi predmet spotike

predpisujem 1 joint pred spanjem 2x tedensko in enega takoj v petk po službi in v soboto pred košnjo urejene zelenice.


mislm da imajo armaroth eno sporočilo zate (do 1:05s):



Edited by frogstomp - 23.Aug.2016 at 13:38
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2016 at 13:45
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


predpisujem 1 joint pred spanjem 2x tedensko in enega takoj v petk po službi in v soboto pred košnjo urejene zelenice.



Jst pa tebi skok z delavca. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.