Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - O konoplji in drogah nasplošno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

O konoplji in drogah nasplošno

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2014 at 20:52

dobr, to je zdej tko, k da bi dal tole slikco:


 


... in pomenljivo reku "Pa prijetno vožnjo še naprej :)", 


kot da je tako stanje edin možen razplet... brezvezn preplah. 

in ja, se tokrat strinjam z dyzom... kar se mene tiče oz. komentarjev z moje strani se pogovarjamo o spiritualni rabi oz. o "horizon expanding" učinku.



Edited by frogstomp - 25.Jan.2014 at 20:59
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2014 at 21:10
po mojem je blo mišljeno bolj, kot opozorilo, da je to en od možnih razpletov - prav tako, kot zgorna slika. Previdnost nikol ni odveč po mojem - čeprav ji nekateri pravijo paranoja :/






Edited by Wind Carrier - 25.Jan.2014 at 21:14
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2014 at 21:33
glede previdnosti se tudi strinjam, zato tudi ta tema, da si izmenjamo izkušnje, svetujemo, obvarujemo... ker na drugi strani so samo vladne laži in promo videoti tipa "just say no".. s čimr se razmišljujoč odrasel človk ne zadovolji al kako?
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2014 at 09:06
a si kej čekiru lajfstory od unega Mckenna ? Model je ful mlad umrl - mel migrene, mel neke 3 tumorje na možganih - dost tko :/  35 let je model pohu, pa komi nekih dobrih 54 let je bil star k je umru :S
http://en.wikipedia.org/wiki/Glioblastoma_multiforme

"According to Wired magazine, McKenna was worried that his tumor was caused by his 35 years of smoking cannabis, although his doctors assured him there was no causal relation"

btw - včer sm mal čekiral par njegovih predavanj, pa tko - na enem se je pojavu skup z Rupertom Sheldrake-jem - ta slednji mene ful zanima btw.... medtem, k ta Mckenna mi je dolgočasn - ful ga težko poslušam :S

Pa še enkrat sm gledal, k tko imo preveč lahkotno zdisa vso vzhodnjaško zapuščino. :/  mism če pustimo na stran une stvari, k se jih ne da merit - mislm, da je blo večkrat dokazano vsaj to, da un folk lahka kontrolira svoj heart rate & ene par takih kulskih stvari.

Drugač kar pa pravi za propagando in blokado glede halucinogenov se delno strinjam - itak, da to ni v interesu sistema - S halucinogeni so sami problemi - folk bi začel filozofirat - začutli bi, da je več v lajfu, kot samo to, kar jim blo lagano, da je itd.... too many complications - not in the interest of the system - sj čist logično - zato je tud trava prepovedana imo - neželjeni efekti - folk postane preveč nepredvidljiv - če bi vsi pohal, bi se mel kr neki radi, vsi bi preveč razmišlal in noben več ne bi hotu bit vojak XD.

Drugač jst z halucinogeni nimam niti ene praktične izkušnje, ker sm vedno mel filing, da se morm izogibat tega. Mam mal drugačne poglede na vse skup - folk bi reku, da preveč resno jemljem vse skup - sm opazval folk na gobah, k so umiral od smeha, ker so si vse skup vzel kot risanko.... jst pač na te stvari gledam popolnoma drugače in se mi zato ni zdel primerno, da bi se hecal s tem.

Itak ti je Lucidno Sanjanje neke sorte LSD v sanjah. Tega sm veliko počel svoje čase.

btw - še neki sm se spomnu - po mojem že prek intuicije in umetniških del vidiš kera droga ti sede in kera ne - pač recimo - jst bi z 99% gotovostjo trdil, da je Alice in Wonderland narjen na LSD-ju - in atmosfera tega dela me je vedno ful odbijala :S To mi je k neke sorte vzporedna dimenzija, kjer je svet na pol formiran in je vse obrnjeno na glavo [z kemijo vsiljena astral projekcija v budnem prisebnem stanju -in ker um ni ready za tak šok pride do distorzij imo]  :/ k slabe sanje.... nikol nism štekal pointa - pač ljudje smo različni in men tak vibe ful ne sede.


Mal sm šou nazaj čekirat debato - uni govor od Hancocka je awesome!
in tale link tud govori zase :
http://coed.com/2011/02/02/the-10-smartest-pot-smokers-on-the-planet-cool-enough-to-admit-it/

kar bi jst osebno dodou je, da po mojem droge ne ućinkujejo tko, kot neki, kar expenda um, ampak neke sorte šok-terapija (kot kemoterapija pri raku) - mi imamo zaradi ubijalske socializacije in privzgojenih blokad um ujet v določene okvire, ki so lažni - droga po mojem razbije te okvire - če bi že od rojstva pustil um v človeku netravmiran po mojem človek za uresničitev svojega potenciala ne bi potreboval take nasilne "terapije".
Idejo zato mi je dal Osho, k je razlagu o svojem odraščanju in starih starših.


Edited by Wind Carrier - 26.Jan.2014 at 11:57
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2014 at 23:51

tako, nč ni narobe z dobro mero spoštovanja do učinkovine :) se vrnem k tem kasnej, najprej še malo o zeleni..


Po Koloradu ni poti nazaj [večer]

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2014 at 11:03

http://en.wikipedia.org/wiki/Misconceptions_about_drugs

neumnosti tipa "acid ti nrdi luknje v možganih..." ovržene.

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2014 at 18:41
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2014 at 18:58
Se mi zdi, da ta dva linka spadata sem. :)

Človek lahko samo gleda in se čudi. :)
...separation of delusion and cum...

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2014 at 22:02
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

zakaj se ljudje tako krčevito upirajo raziskovanju svojega sebstva, psihe, sebe..čemu nebi pomočil čopica v vso barvno paleto svoje zavesti in podzavesti? strah?  


ja, jz mislm, da ni lih zlo prijetno po seb brskat.. ker si v nevarnosti, da te zacnejo lovit lastne sence.. ampak men se zdi to zlo pomembno.. da se spoznavas, pac..
in ok, mogoce so droge dobre predvsem za to, da ti usmerijo pozornost v te stvari, torej, da te to na eni tocki v lajfu sploh zacne zanimat.. samo je pa lajf kot tak dost pestr, da lahko sebe s svojo podzavestjo vred raziskujes v zlo sirokih razseznostih cist na suho.. pa ne mislim sam raznih meditacij, joge ipd.. raziskujes lahko tut svoje sanje, lastne reakcije od stikih z drugimi posamezniki, drugimi bitji, z divjo naravo.. ob raznih tezavnih nalogah, pizdarijah, v katerih se znajdes.. fora je v tem, da se pac opazujes.. in ne sam v tem, da zujes.. :P pr drogah je dostkrat tezko ohranjat eno prizemljenost.. je pa res, da smo eni taki, drugi onaki..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 03:25
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

en zanimiv google search in rezultati za "lsd better person" :)


https://www.google.si/search?client=opera&q=lsd+better+person&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest


Si poklikal rezultate in videl za kakšne strani gre?
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 10:09
 ja, predvsem na forumih, kjer si folk svetuje in izmenjuje izkušnje glede spremenjenih stanj zavesti... če je posledica uporabe ta (in tu govorim o specifični substanci, ne kar droge vsepovprek), da se izmenjujejo misli o "postati boljši človek"... pa to je win-win situacija za posameznika in za svet!  

Edited by frogstomp - 28.Jan.2014 at 10:09
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 10:32
jz se zmer ne razumem, zakaj se mors lih drogirat, da lahko postanes boljsi clovek.. :.
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11313
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 11:55
Ker imaš v osnovi slabo samopodobo in pričakuješ čudežno pilulo, ki te bo dvignila?
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 11:58
 soul journey..? se ne strinjam s predpostavko, da moreš bit v slabem stanju, da se lotiš tega.  

Edited by frogstomp - 28.Jan.2014 at 11:59
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 12:56
Originally posted by Poli Poli wrote:

Ker imaš v osnovi slabo samopodobo in pričakuješ čudežno pilulo, ki te bo dvignila?


+1

jst se pa kr strinjam s temle- pač drugim delom - karkoli je že motiv, ve vsak pr sebi - jst bolj gledam na to, kot na praznino v ljudeh, k ne vedo zakaj sploh obstajajo - samo to bi vsak lahka po svoje interpretiral, pa še zmer mogoč bolj odsev sebe naslikal s tem, kot druge -  ampak tole z magick pill je pa men ful dober point!!

Ljudje vedno iščejo rešitev od zunaj - v bistvu pa jo imamo v sebi.

Sj stvari niso črno bele itak...samo uni način Mckenne - 35 let na travi pa pri 54ih iz iz sveta s 3 tumorji :/  men to ni misel, k bi mi zbujala toplino pri srcu.


Edited by Wind Carrier - 28.Jan.2014 at 13:03
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 12:58
Originally posted by grafin grafin wrote:

jz se zmer ne razumem, zakaj se mors lih drogirat, da lahko postanes boljsi clovek.. :.
 
Samooklicani...
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 13:44
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 13:45
Originally posted by grafin grafin wrote:

jz se zmer ne razumem, zakaj se mors lih drogirat, da lahko postanes boljsi clovek.. :.

sj se ti ni treba, lahk pa poskusiš...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:12
khm... dyz...


wiki o death:

Quote Death's breakthrough album, Human saw the band evolving to a more technical and progressive style, in which Schuldiner displayed his guitar skills more than ever. He continued in this style (and continued the success of the band) with 1993's Individual Thought Patterns, 1995's Symbolic, and finally The Sound of Perseverance in 1998. Throughout his career, Schuldiner was not afraid to take on controversial lyrical subjects, taking an anti-drug stance on "Living Monstrosity" and writing about abortion in "Altering the Future".[18]
- umrl star 34 let


zelo radi pljuvate po ljudeh zaradi takih ali drugačnih izbir življenjskih poti. kako zelo prikladno je, da se je ravno mckenni zgodil to... men se zdi blesav razlog za diskreditacijo no... poglej rolling stonse po drugi strani... vrjamem, da bi se za vsakogar tu našel razlog, da mu gre kdo plesat na prerani grob.. "I told you so!!"... sam vseeno mi je to patetična drža no :S

mimogrede, zanimivo pr LSDju in gobah naprimer je ravno naglo rastoča toleranca in celo cross toleranca.. kar pomeni, da od psihadelikov se ne da blodit vsak tedn, kar pomeni da se od tega ne da biti odvisn. čisto nekaj drugega kot druga skupina drog, ki deluje bolj na sproščanje določenih učinkovin, ki te naredijo budnejšega naprimer..


če je kdo gledal the wolf of wallstreet, tam je odprta tema kako droge spremljajo poslovne priložnosti...  mene ta trenutk predvsem navdušujejo pozitivne zgodbe in izkušnje. 


kakorkoli.. bolj kot obračamo glavo.. bolj se ignoranstvo prevede v vrstice adi smolarja "fuj pijanec, fuj fuj narkoman"... s tem pa gre mimo nas en velik del skupne realnosti. 



Edited by frogstomp - 28.Jan.2014 at 14:16
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:15
kaj naj poskusim..? se drogirat al razumet? :)
oboje sm probala pa nc.. i know.. blondblondblond.. :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:23
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

khm... dyz...

wiki o death:

Quote Death's breakthrough album, Human saw the band evolving to a more technical and progressive style, in which Schuldiner displayed his guitar skills more than ever. He continued in this style (and continued the success of the band) with 1993's Individual Thought Patterns, 1995's Symbolic, and finally The Sound of Perseverance in 1998. Throughout his career, Schuldiner was not afraid to take on controversial lyrical subjects, taking an anti-drug stance on "Living Monstrosity" and writing about abortion in "Altering the Future".[18]
- umrl star 34 let

zelo radi pljuvate po ljudeh zaradi takih ali drugačnih izbir življenjskih poti. kako zelo prikladno je, da se je ravno mckenni zgodil to... men se zdi blesav razlog za diskreditacijo no... poglej rolling stonse po drugi strani... vrjamem, da bi se za vsakogar tu našel razlog, da mu gre kdo plesat na prerani grob.. "I told you so!!"... sam vseeno mi je to patetična drža no :S

mimogrede, zanimivo pr LSDju in gobah naprimer je ravno naglo rastoča toleranca in celo cross toleranca.. kar pomeni, da od psihadelikov se ne da blodit vsak tedn, kar pomeni da se od tega ne da biti odvisn. čisto nekaj drugega kot druga skupina drog, ki deluje bolj na sproščanje določenih učinkovin, ki te naredijo budnejšega naprimer..

če je kdo gledal the wolf of wallstreet, tam je odprta tema kako droge spremljajo poslovne priložnosti...  mene ta trenutk predvsem navdušujejo pozitivne zgodbe in izkušnje. 

kakorkoli.. bolj kot obračamo glavo.. bolj se ignoranstvo prevede v vrstice adi smolarja "fuj pijanec, fuj fuj narkoman"... s tem pa gre mimo nas en velik del skupne realnosti. 




em... jst nism nikjer pluval po Mckenni sam reku sm, da mi ni zanimiv. Pač v vsakem obdobju lajfa ti pride nasprot ena zgodba od koga, k ti lahk neki da al pa gre mim tebe, ker te ne zanima - tumorje je pa fasu - to je dejstvo. Je pa res, da brez globjega uvida si vse lahko razlagaš, kot naključje. Drugač niti nism mislu, da je 100% povezava - men je pač v oči padlo in mislm, da bi znala bit.

pač ljudje smo različni - ne delamo vsi po enakih formulah. Jst ne pravim, da so droge samo bad - svarim pa pred idealiziranjem - zdi se mi, da sploh nočeš ničesar slabega slišat o tem.

btw-  a ga ni Schuldinner pohu? :D 

p.s. wolf of... še čaka na ogled - mam naštimanega...


Edited by Wind Carrier - 28.Jan.2014 at 14:29
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:37

no.. zvenelo je vse prej, kot to kar je zdej napisano :)

finta je tudi v tem, da o učinkih marihuane in drugih drog na telo ubistvu vemo bore malo.. še iz nicksonovih časov smo dobil ene pravljice na podlagi katerih so ves  program raziskovanaj in testiranja vseh teh reči enostavno ukinili, pod schedule1 pretvezo... 


za idealiziranje nism.. lahko bi povedal tudi kaj o tem kakšn folk pride na party ob 4h zjutri.. to je naravnost grozno.. pa o speedu, kokainu in agresiji... ampak se mi zdi da se useeno na podlagi vseh teh negativnosti  potepta n precej širši spekter ki ga prinaša uporaba. ne gre za navijanje ali prepričevanje, pogovor, izmenjava misli .. če zmoremo :)


ne želim, in to se tiče resno katerekoli teme, da se ignorira cel šop izkušenj in dejstev na podlagi manjšine, ki celo reč izrodi.. na podlagi tega slovenija že od osamosvojitve kuje kaznovalno politiko in glej kje smo... nrdi se pizdarija, folk ploska "kazni, kazni, kazni".. kr naenkrat smo en drugemu v napoto, razumevanja za nobeno stvar, tudi ali predvsem za podjetništvo NI, ker smo uspel še delavnega človeka tako demonizirat, da ga je treba slečt do kože ker je itak žleht in po defaultu goljufa in laže in krade... no, upam da vidite korelacijo. 


"just say no" se mi za večino zdi čist sprejemljiv odgovor in tudi zdrava mera strahospoštovanja do substance. vseeno se mi zdi, da se lahko v zrelem obdobju mlademu radovednemu posamezniku kaj pozitivnega izcimi iz eksperimentiranja. kot pravi mckenna..ne reče se zastonj "the trip", ker ima podoben učinek kot potovanje: podre, kar je zdravo-za-gotovo uzeto v lokalnem okolju. 



Edited by frogstomp - 28.Jan.2014 at 14:48
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:47
METAL Kihot
 
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 14:56
Originally posted by grafin grafin wrote:

kaj naj poskusim..? se drogirat al razumet? :)
oboje sm probala pa nc.. i know.. blondblondblond.. :D


treba si je ustvarit določeno atmosfero sprostitve, do katere se pač lahko prebiješ s pomočjo raznih dejavnikov
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 18:36

ubistvu je blo na tem mestu o tej reči že dosti povedanega..


http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=907 pred 6 leti..

XTranslate: get the translation
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2014 at 23:43

no ta 2008 tema ni nevem kaj...  

meanwhile in trippy miami

cynic izdajo lyricsvideo na to temo, da se men ni treba pretegnt z ubesedovanjem tega, mogoče so na paranoid pogledal tedn pred tem :)



Edited by frogstomp - 28.Jan.2014 at 23:43
Back to Top
jure_aeonic View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Mar.2009
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jure_aeonic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 14:33
Zanimiv je, da vedno eno in isto poslušam od ljudi, ki jim je povprečnost edini cilj v življenju.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 14:49
povprečni niso nevarni, najmanj pa zrd tega sodijo v keho. 
Back to Top
jure_aeonic View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Mar.2009
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jure_aeonic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 14:51
Z obojim se strinjam.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 14:58
sicer pa zelo ohlapn pojm, povprečnost.. lahko mal bolj razložiš kaj si mislu s tem in tudi koga maš v mislih pod ta folk, kaj točno poslušaš?
Back to Top
jure_aeonic View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Mar.2009
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jure_aeonic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 15:29
Poslušam podobne stvari, kot so napisane tukej.. od ljudi s katerimi se ne družm več zadnja leta in jih vidm le občasno, predvsem zarad tega, ker je velika večina njih zapadl. Predvsem mi gre pa na živce u izi forsiranje... češ dej se ga skad, čisttt ga sede. In s takimi ljudmi se sploh ne morš normalno družt brez, da bi bil kadilc.

Povprečnost: ko ti je edini cilj to, da preživiš iz dneva v dan, kljub temu, da maš na vsakem koraku priložnosti za narest korak naprej. Comfort zone jebiga.. fajn je bit zadet ceu cajt ane, noben pa neb stopu vn pa vidu velke slike.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 15:59

se mi zdi da so hašišaji tolk bolj na tnalu zrd domnevne vzročno-posledičnosti..


torej

nč se mu ne da, len je -> kadi, zato je tak.


kolk folka zaključi z dnevnimi obveznostmi (če jih ima), se zvrne v fotelj in tam počaka jutra .. pa so v kritiki prezrti, ker jim pač ni subrance za očitat.. ne bi si upal razglavljat o procentu med temi ali onimi , ampak najdeš vse sorte kombinacij...

morda pa gre res za  spreminjanje vrednot in z njim operativnih ter življenskih ciljev... kakšna huda kreativnost in razvoj je pa itak v domeni peščice.. in ta bo sfurala neglede na to, kaj bo plavalo po krvi. 


tkole kranjske spohe pravjo :9




Edited by frogstomp - 29.Jan.2014 at 16:05
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2014 at 16:06
Originally posted by jure_aeonic jure_aeonic wrote:

Poslušam podobne stvari, kot so napisane tukej.. od ljudi s katerimi se ne družm več zadnja leta in jih vidm le občasno, predvsem zarad tega, ker je velika večina njih zapadl. Predvsem mi gre pa na živce u izi forsiranje... češ dej se ga skad, čisttt ga sede. In s takimi ljudmi se sploh ne morš normalno družt brez, da bi bil kadilc.

Povprečnost: ko ti je edini cilj to, da preživiš iz dneva v dan, kljub temu, da maš na vsakem koraku priložnosti za narest korak naprej. Comfort zone jebiga.. fajn je bit zadet ceu cajt ane, noben pa neb stopu vn pa vidu velke slike.

hmm zanimivo, očitno nimaš pravih ljudi zravn sebe oz si boš mogu najdit druge ljudi...
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2014 at 10:57
Originally posted by jure_aeonic jure_aeonic wrote:

Povprečnost: ko ti je edini cilj to, da preživiš iz dneva v dan, kljub temu, da maš na vsakem koraku priložnosti za narest korak naprej. Comfort zone jebiga..

Mnogim nam to uspeva brez trave^^

Pa dvomim da je to zaradi kofeina ali nikotina:)
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2014 at 12:21
no pa smo prišli do spoznanja, da ni važno kaj uporabljaš oz konzumiraš in kaj ne, ampak kakšna oseba si, enim je lažje tako enim spet ne, eni vidijo v tem problem eni ne...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2014 at 18:19

ne bodimo pristranski in navijaški, linkam namesto vraana.. 


http://www.zurnal24.si/zenska-umrla-zaradi-kajenja-marihuane-clanek-221435

ne pravm, da vrjamem :)

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2014 at 19:27
V zadnji Mladini je nekaj strani posvečenih tej temi.

Edited by mizzi - 31.Jan.2014 at 19:28
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2014 at 19:34
travi in legalizaciji al umiranju?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11313
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2014 at 22:26

Preberi. ;p

Al pa čez teden na spletu.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2014 at 12:56
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2014 at 13:56
Zakon Smile
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2014 at 15:46
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ne bodimo pristranski in navijaški, linkam namesto vraana.. 


http://www.zurnal24.si/zenska-umrla-zaradi-kajenja-marihuane-clanek-221435

ne pravm, da vrjamem :)


kontra

Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2014 at 15:09
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2014 at 18:37
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2014 at 14:53
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2014 at 17:16


tkole pa zgledajo diskusije na to temo. 

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2014 at 22:10
Evo, tale diskusija lepo pokaže zgrešenost pristopa k legalizaciji preko medicinske konoplje. V resnih debatah takoj pride do stokanja kako je sintetika bavbav. Kot vidim je kot sintetika razumljena tako ekstrakcija učinkovin, kot laboratorijska sinteza in nič od tega ni joint - je pa omenjeno, da experimenti s sinteziranjem do sedaj niso uspešniAmpak nima veze. Po mojem mnenju je, poleg iracionalnega zavračanja farmacije, to preparati niso primerni za rekreativno rabo, povod za tak odpor.  

Se pa seveda čuti, da je v bistvu cilj legalizacija rekreativne rabe. In ravno to bi morala biti pot, verjemi, da če je možno s konoplje naredit nekaj, kar bi farmacevti lahko dobro prodali, bodo/so to naredili. Mene psevdoznanost, s katero operirajo glasnogovorniki ljudske iniciative, odbija.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11759
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2014 at 13:12
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2014 at 15:34
1. Anekdotno raziskovanje me ne zanima - http://en.wikipedia.org/wiki/Synthetic_cannabis#Safety
2. V debati je tip v rdeči majici povedal da sintetiziran THC in una druga reč ne funkcionira dobro. Mislim, da ni bilo govora o ekstraktih.
3. 1 = psevdoznanost


Edited by mizzi - 09.Feb.2014 at 15:47
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2014 at 15:37
In če bi prebral prvi članek, bi ugotovil da govori o pot substitutes. 

" "Synthetic" is considered a misnomer, because the ingredients contained in these products are mimics, not copies of THC.[3]"


Pa ne me narobe razumet, jaz podpiram legalizacijo, ne podpiram pa "medical" marihuana bulšita. Lej, verjamem, da marsikomu pomaga, tako kot marsikomu pomaga vino pa tud konc koncev čiki. Pa zaradi tega nimaš  medicinskega vina. 

Lej jest štekam, da gre za strategijo legalizacije, samo pomoje bi moral za to pot najprej dobit podporo večih uveljaljenih domačih strokovnjakov (in to ne duhovne univerze) in potem preko njih vodit kampanjo. 

Ne vem zakaj se ne gre preprosto v direkten boj za legalizacijo v stilu Češke ali pa Uragvaja? 


Edited by mizzi - 09.Feb.2014 at 15:46
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.