Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - stara šola, nova šola ipd.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara šola, nova šola ipd.

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2008 at 11:58
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no vidš. oldschool/newschool sta opisne narave ne pa stroga razločitev k bi kkšne boje izzivala.

ni podobn "West coast shootin' up east coast?" kot je devlin reku:)
 
Stara šula je delala stvari z občutkom in je manj govorila, ta nova šula pa več al manj tist C išče po vratu gor in dol in veliko preveč filozofira...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2008 at 18:18
Kaj pa če nov band igra na star način. Je to zate nova šola ali stara šola?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2008 at 21:05

stara šola vs. nova šola v bistvu sploh ne obstaja..

To je sam neki kar nekoga spomn na čase za nazaj.. Nostalgične fore. Zame so 90'ta čista stara šola in so mi bla zakon.. Tisti k so mal starejši so jim stara šola 80'ta, 70'ta itd.
Itak se pa to obnavlja. Čez 20 let bo leto 2005 pa tm okol čist najbl kul old skul zadeva in se bojo naslajal na metalcore bende kot izumitelja vsega. Iz novejših generacij 60'ih pa večina tud 70'ih sploh ne posluša več. So odpadle. Kmal bojo dokončno odpadle še 80'ta in 90'ta. 00'ta bojo postale najbl old skul dobra leta v katerih bo leta 2025 vsak najstnik reku da bi najrajš živel v njih. Tko kt so zdej 80'ta.
 
Vse je relativno Lamp
 
 
 
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2008 at 22:19
ej dvomim d bo folk čist nehou poslušat kšne iron maiden, motörhead al pa black sabbath...nvm no..

Edited by Janchk - 21.Jul.2008 at 22:20
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 18:29
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej dvomim d bo folk čist nehou poslušat kšne iron maiden, motörhead al pa black sabbath...nvm no..
 
Dej mal globje pomisl.
 
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 21:47
morm jokat?
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 22:32
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej dvomim d bo folk čist nehou poslušat kšne iron maiden, motörhead al pa black sabbath...nvm no..


Se strinjam. Če se je še rock iz 60ih in 70ih obdržal ... navsezadnje še ogromno folka posluša klasiko, ki je nastala tudi stoletja pred nami.
Tako, da ni dvoma v to, da bo folk čez 50 let veselo prisluhnil kakšnim Maidnom ... no, vsaj pri meni ga ni :D
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 23:06
me pa zanima ker zdej delujoči bend bo pustou klasika ala prej omenjena trojica..

aja p.s. - prej sm puzabu napisat še metallico...
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 00:44
Ce prihaja zdj v modo bit emo kaksna beda bo sele moderna cez 100 let. Taki mulci pa dvomim da se bojo spomnli mejdnov kaj sele da bi jih poslusali.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 07:13
U pizda, pa res. Na to pa nekak nism pomislu :F
Se mi že smilijo moji vnuki (če ne bojo nemški ovčarji)
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 17:47
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

morm jokat?
 
zard mene lahko..
 
Sicr je pa Norther povedal prbližn tko kt jst mislm..
 
60'ta in 70'ta se še poslušajo.. ampak se zmeri manj.. bo tvoja logika sposobna ugotovit kam to pelje?
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 19:15
we might be dead but we are not giving up
rise the dead ones and ride to the glory.

stara šola se vrača.
sam poglej kuk starih bendov je letos nardil reunion.pa kuk starih bendov še kr igra.
nč skrbet mi bomo zmagal na konc


taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 21:15
Fak, teh warriors of old farths shall conquer! Hudo, model.

Edited by Bifröst - 23.Jul.2008 at 21:16
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 21:18
Smrdi ja.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2008 at 00:32
Originally posted by Pujs Pujs wrote:

stara šola vs. nova šola v bistvu sploh ne obstaja..

To je sam neki kar nekoga spomn na čase za nazaj.. Nostalgične fore. Zame so 90'ta čista stara šola in so mi bla zakon.. Tisti k so mal starejši so jim stara šola 80'ta, 70'ta itd.
Itak se pa to obnavlja. Čez 20 let bo leto 2005 pa tm okol čist najbl kul old skul zadeva in se bojo naslajal na metalcore bende kot izumitelja vsega. Iz novejših generacij 60'ih pa večina tud 70'ih sploh ne posluša več. So odpadle. Kmal bojo dokončno odpadle še 80'ta in 90'ta. 00'ta bojo postale najbl old skul dobra leta v katerih bo leta 2025 vsak najstnik reku da bi najrajš živel v njih. Tko kt so zdej 80'ta.
 
Vse je relativno Lamp

ampak takrat je res blo to neki novga, čez dvajset let ne vem kaj bi lahk blo novga mislim stilsko, se mi zdi da je zdej vrhunec. Razn če bo kak nov instrument Star
Back to Top
seymourD View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 25.Jun.2008
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seymourD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2008 at 13:02
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no vidš. oldschool/newschool sta opisne narave ne pa stroga razločitev k bi kkšne boje izzivala.

ni podobn "West coast shootin' up east coast?" kot je devlin reku:)
 
Stara šula je delala stvari z občutkom in je manj govorila, ta nova šula pa več al manj tist C išče po vratu gor in dol in veliko preveč filozofira...Big%20smile
 
podpisApprove
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2008 at 13:24
šola pere možgane
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11755
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2008 at 15:15
kaj ma pa to veze s čimerkoli? glasba je čist drug izročilen/ustvarjalen medij kot beseda in ostaja pr obeh šolah enak, kakšno je razmišljanje v ozadju sploh ni pomembno. bit dober glasbenik ma enak pomen, pa nej izhaja iz te ali one šole/kulture/države...

Edited by frogstomp - 25.Jul.2008 at 15:16
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2008 at 15:43
Originally posted by Pujs Pujs wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

morm jokat?
 
zard mene lahko..
 
Sicr je pa Norther povedal prbližn tko kt jst mislm..
 
60'ta in 70'ta se še poslušajo.. ampak se zmeri manj.. bo tvoja logika sposobna ugotovit kam to pelje?


ful bi blo lepo če bi tut ti začeu razmišlat kaj sm jst hotu povedat..
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2008 at 22:56
Originally posted by Pujs Pujs wrote:

stara šola vs. nova šola v bistvu sploh ne obstaja..

To je sam neki kar nekoga spomn na čase za nazaj.. Nostalgične fore. Zame so 90'ta čista stara šola in so mi bla zakon.. Tisti k so mal starejši so jim stara šola 80'ta, 70'ta itd.
Itak se pa to obnavlja. Čez 20 let bo leto 2005 pa tm okol čist najbl kul old skul zadeva in se bojo naslajal na metalcore bende kot izumitelja vsega. Iz novejših generacij 60'ih pa večina tud 70'ih sploh ne posluša več. So odpadle. Kmal bojo dokončno odpadle še 80'ta in 90'ta. 00'ta bojo postale najbl old skul dobra leta v katerih bo leta 2025 vsak najstnik reku da bi najrajš živel v njih. Tko kt so zdej 80'ta.
 
Vse je relativno Lamp
 
 
 


O ne kaki retard ....

In kej pa recimo Elvis, ki je se iz 50ih? Se zdej je znan celemu svetu. Al pa Jimi Hendrix recimo. To so legende, ki nebojo nikoli pozabljene. Prav tako kot Maiden, PRiest in Sabbath.

In kdo se bo naslanjal na metalcore bande da so bli izumitelji vsega, kaj si mona? Isto ku da bi reku neki desetletij nazaj "ja sej cez 30 let itak noben nebo vedu da je Edison izumu zarnico, bojo vsi mislni, da jo je Hitler" ... mislim karneki ku si sutast ti clovek ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2008 at 14:11

Elvis je znan sam zato k pol američanov misl da je še živ. Jimmy Hendrix je pa znan zato ker je dejansko delal dobro musko in ker je bil o njemu dokumentarc na SLO2. Res ne znaš razmišljat.. škoda

Še pred 5 minutami mi je blo primorsko narečje dokaj simpatično.. Glih kar mi je ratalo nagravžno.
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2008 at 14:14
Ventor poglej.. globalno smo ljudje dokaj neumna bitja
 
Kot posamezniki oziroma kot manjše skupine lahko izpademo zlo pametno in konretno v svojih zamislih. Globalno žal ne.
 
Tko da, če bojo čez 50 let mislil da je Hitler izumu žarnco ne bom preveč presenečen. Čeprov je to res preveč radikaln primer.
mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2008 at 14:24
ja pujs, to ti je nova šola primorščine, mi iz stare šole smo bolj nežni :)
ventor, kaj si tku živčn zadnje cajte? mej rad ldi :)
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2008 at 14:54
hmm... ej ne vem, zhe dolgo nism razmishljala o tem... se pa spomnm , da sm se nekga trenutka zavedala, kako dosti bolj je postala mlajshim generacijam dostopna vsa muzika... od alternative, do hitov vseh glasbenih obdobij, zhanrov... in dejansko folk lah che hoche poslusha danes vse kar so posamezna obdobja in zhanri prinesli... in zbira res kar mu je vshech... amm... v bistvu, v mojih najstnishkih cajtih, che nisi poznal koga od starejshih, k je bil zhe ful na sceni, al pa mel kakga fotra starga bitlsa, hipurja al neki... ti je bla muzika, ki ni bla vch in, precej tezhko dosegljiva, v bistvu sploh ni prshla do tebe... po radiu so vrteli sam hite, po tv se je shele dobro zachel Tutifrutti z Alexom na TV Koper, k je tudi vrtel hite... alter je bil +/- sam eden, tist k je bil pach takrat in... in tko je blo prblizhno tudi prej, kot mi je fotr pripovedoval v njegovem chasu... se pa tudi strinjam z ugotovitvijo, da folk obdeluje kar mu je dostopno... in che se je treba potrudt, stvari raziskat, te mora zhe mal bl zanimat... 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Pujs View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pujs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2008 at 00:13

aašidi

mandarine z vikikremo prosim
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2008 at 11:40
Originally posted by Pujs Pujs wrote:

Elvis je znan sam zato k pol američanov misl da je še živ. Jimmy Hendrix je pa znan zato ker je dejansko delal dobro musko in ker je bil o njemu dokumentarc na SLO2. Res ne znaš razmišljat.. škoda

Še pred 5 minutami mi je blo primorsko narečje dokaj simpatično.. Glih kar mi je ratalo nagravžno.


Ja, imas prow ... njegovi komadi so itak povprecni in niso nic posebnega, kdo je tista mona k misli, da je Elvis znan zaradi svojih legendarnih del? Ne, to je samo zaradi amerikancov k mislijo da je ziv.

Od hendrixa, ki je Jimi in ne Jimmy ce sem ze pikolovski pa sm vzel kot zajebancijo. Sej v bistvu sm vse vzel kot zajebancija k se mi res zdi nenormalno tako razmislanje :) Konc koncu pej ... vse je mogoce.

@dupli: Nevem zakej sm tku ziwcn :) Me prime ziwc ob takih izjavah, kej si cem pomagat :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2008 at 11:42
a si zihr d nis krashuc? piwchn mogoche? :P lepu se jmteeeeeeee :))

Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2008 at 10:16
Moje korenine segajo od sempasa do solkana :> Mi je pa usec na krasu :>

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2008 at 10:51
uuu, soukanci, ja... po enotedenskem obiskovanju gorice, sm spoznala, da vipavci she posebi ljubjo krashuce, soukance in brice... :S ne prashi, kako  krashuci ljubijo vipauce :)))... poleg tega, pa me je sodelavec seznanu, da sem zajebana, ker sm kombinacija piuchna in krashuca... ja no, pa verjetno bi tud do kranja prshla, che b se dala :))))))) skratka, ku b se reklu, smo usi mal zhivchni in pogosto zarohnimo ku strela z jasnega na tem koncu :)))))))))) ja no, mamo pa vsaj lepo razvite mochne glasove :))))) ma tu te dela okolje tacga... dam roko v ogenj... vsi podiwjani...  mhm... :))))))))))) jz nism nch kriva :))))))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2008 at 14:23
Hehehe ma nevem, se nism nikoli poglablju u te stvari kiro obmocje primorske se bolj zastopi s kirim :)

Glede okolja pej nevem ... smi zdi cudno da bi te krasovsko al pa recimo gorisko okolje delalo agresivnega k je tako ... umjrjeno, provzaprov se posebi krasko k gorisko je ze malo bolj mestno ... razn od soske gor :) K prides pej na kras, cutis tisto sapico v laseh in pogledas okoli sebe in sam gozd in kamni in travniki, bi se najrajs vrgu ce pod en drjw u travo in kar tam sedu samo zaradi lepega okolja :)

... uglavnem iz krasa zari vse prej ku agresija :)


Edited by Ventor - 12.Aug.2008 at 14:24

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2008 at 15:35
mah, milo recheno, ta sodeluc je pa shele REEES zajeban... tako, da che meni reche, da sm zajebana, si to shtejem v chast, ker to pomeni, da me ne more zjebat in sm mu trn v peti... ahh... romantika RL... pisava je pa zakon... sam to je tko za razlichne prilozhnosti... za forum mam tak stil, za smse mam drug stil, za uradne dopise tretji stil... a vesh... vrsatajl, pa tu :)))))))) hihi :))) mi pjach... alaaaa
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2008 at 09:58
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Hehehe ma nevem, se nism nikoli poglablju u te stvari kiro obmocje primorske se bolj zastopi s kirim :)

Glede okolja pej nevem ... smi zdi cudno da bi te krasovsko al pa recimo gorisko okolje delalo agresivnega k je tako ... umjrjeno, provzaprov se posebi krasko k gorisko je ze malo bolj mestno ... razn od soske gor :) K prides pej na kras, cutis tisto sapico v laseh in pogledas okoli sebe in sam gozd in kamni in travniki, bi se najrajs vrgu ce pod en drjw u travo in kar tam sedu samo zaradi lepega okolja :)

... uglavnem iz krasa zari vse prej ku agresija :)


U, shele zdej sm zagledala ta tvoj post... Mhm, se chist strinjam s tvojimi opazhanji. Jz tud tako delujem... se vrzhem che pod en dreu in zadremchkam al pa bluzim... dostkrat se je shlo s sekico, kolegi tud bluzit, pa si se usju nekje na gmajni, pa filozofiral o tem in onem... vchasih s sabo nesu she kako bjrco, poi-poi... da ne omenjam k sm razsuvala  zidke  pr 14h s ta staro  tarantajko... mhm... te kr vleche ta narava vn... morsh it mal... Sam hmm.. je pa tud res, da so Krashuci tud kruti... trdi... lah bi se reklo agresivni... ma bi blo bulsh trmasti... tako, navznoter... familje pa to... Ne prvoshchjo si sreche u izi... Che gre verjet Trstenjaku, da pokrajina sooblikuje znachaj... je to povezano bolj s prezhivljanjem na Krasu... nekoch... krashka zemla je trda in jo je malo, vode ni blo... Morda se bo z nashmi generacijami, ki smo zrasle v izobilju, to pochasi zgubilo in bo krashka gmajna in bwrsht naudahnila miroljubnejshe, odprte ljudi... Ampak nek tak "znachaj" je vedno povezan she s politichno/gospodarsko situacijo... in tle vidm predvsem problem... :)))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.