Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Kaj je komu forum?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kaj je komu forum?

 Post Reply Post Reply
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kaj je komu forum?
    Posted: 22.Aug.2014 at 13:05
Pozdrav,

torej vprašanje naj bi bilo jasno že iz naslovnevrstice.

V oči mi je padel Faturjev komentar v temi Live after Death Festival (ex Metal Mania), kjer pove:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Žal mi je samo, da so tle 3 strani napisane, za MMOA 2012 jih je pa 13!Da ne govorimo o MMOA 2008 (47 strani!):

teh časov žal ni več, bodisi za to, ker so komentarji migrirali na FB, par ljudi je tudi v drugih temah prišlo izlit svoje nezadovoljstvo s določenimi ljudmi, ki vroče krvi hitro posežejo po žaljivkah. 

ampak zanima me nekaj drugega... kaj vam osebno predstavlja forum, kakšne komunikacije si želite? 

sam najbolj tripam na dolge sočne komentarje, ki skozi introspekcijo ponudijo vpogled v ozadje stika v naši skupni realnosti, sicer pa tudi nekako pogrešam čase, kjer smo uporabniki zbrali več koncertnih vtisov.. kdaj si pogledam kkšno 5 let staro temo in morm rečt da nudi odličen arhiv civilnih mnenj, kakršnih repotaže ne bodo nikdar zajele. 

nisem toliko navdušen na enovrstičnicami, komentarji, ki ne vsebujejo drugega kot sklop smeškov, zanima me vsebina. 

sploh kul so mi debate, ki kar grejo in grejo in grejo, tudi če med le parimi uporabniki... namen diskusije je po mojem mnenju, da se nadaljuje, vsaj jst uživam v spretnih retorikah nekaterih uporabnikov... se mi zdi, da se je treba naučit živet brez odgovorov in brez zaključkov. za forum in bralce mislim, da je slabo, če se debata zaključi, zaklene... in tudi nisem kaj dosti štekal odzivov ljudi, ki pridejo nekomu nekaj napovedat, potem pa še zapišejo, da se iz debate za vedno poslavljajo. zakaj? a ni fletn brzet čez text ob jutranjem čaju, ali med uploadenjem kode na produkcijski server ali... 

no kakorkoli, folk še  vedno klika po temah, ampak ni nove vsebine. men je paranoid hobi, in za ljudi, ki redno prebirajo te veleume je trditi drugače.. nekoliko protislovno.. 

vaše mnenje?

se opravičujem, če sem komu z spet novo debilno debato pokvaril dan :)



Edited by frogstomp - 22.Aug.2014 at 13:11
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 13:13

nimam več časa in volje za doooolge sočne komentarje, teh po navadi sploh ne preberem, največ morda preletim, morda je kriva ta instant doba (here & now, vse!)

torej iščem predvsem novice, da se jih čimprej in čim lažje najde (kakršnekoli, ne samo glasbene, torej tudi na ostalih forumih enako), pa kakšni krajši komentarji na vseeno kakšno zadevo že (plata, koncert, film, strip ...), a da avtor ve o čem piše, strnjeno, lahko zabavno


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 13:16
Ko so ble še debate na paranoidu, sem največ bral teme o koncertih.

Za pogovore o raznoraznih stvareh gre preveč časa(za pisanje in branje), najboljše kar izmenjat besede v živo.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 13:58
Originally posted by Poli Poli wrote:


nimam več časa in volje za doooolge sočne komentarje

jap.

Sicer mi forum pomeni veliko, stvar, ki jo prebiram in pišem odkar imam net, v vsakem primeru več kot pol življenja že in vedno bom tu, dokler bo tale pejđ obstajal (torej za vednoBig smile). Čisto vseeno mi je, a piše miljon folka, al 3-je, al so "debate", take ali drugačne ali ne...forum je tu. Je pa res, da ko sem prebral celo MM debato in vse stare iz 07, 08 obdobja,... se mi je milo storiloCry drug filing je bil, druga energija pa tudi namišljene besede "recesija" (in vso ostalo sranje) še nismo vsak dan slišaliLOL
Paranoid 15 let, na naslednjih 15Clap


Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 14:13
Dejstvo je, da obiskanost vseh forumov (visim na par forumih, pa je pri vseh enako) strmo upada. Zakaj? Smo v času, ko se folku ne da več ne brat ne pisat daljših komentarjev. Lep del mularije se ni zmožen skoncentrirat za dovolj časa, da bi kaj v miru prebral in podal konkreten odgovor. Ker je navajen hitre akcije, 100 lajkov in replyjev v minuti, ne pa čakanja, da nekdo na forumu prebere in poda daljši odgovor.
OMG WTF TL:DR
Velja samo hitrost izmenjave informacij na centralizirani lokaciji (recimo FB, Twitter), nihče pa ne pomisli na dejstvo, da bi se lahko na določeno temo razpisali bolj na široko in bi se lahko na isto debato vračali še čez xy let. Ni redkost, da folk sprašuje ene in iste zadeve na vsakih par mesecev.
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 15:51
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:


nimam več časa in volje za doooolge sočne komentarje

 

jap.
.......forum je tu. Je pa res, da ko sem prebral celo MM debato in vse stare iz 07, 08 obdobja,... se mi je milo storiloCry drug filing je bil, ..................
 
Jap, normal, 07, 08,  da je bil drug filing, bolj sproščeno in odprto vzdušje nasploh v družbi, se je poznala Janševa ljudem dobronamerna vladavina od 04 do 08. Sedaj pa zadnjih 6 let (08-14) komiji forsirajo psihoza in jebarijo med ljudmi, da bi tako lahko zapacali svoje svinjarije.
Me veseli, paranoidovci, da to ugotavljate in prepoznavate.  


Edited by vonklinkerhofen - 22.Aug.2014 at 15:53
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 15:54
iiiin... evo nas :) še ena .. šla u cvet

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 16:00
LOL
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 16:37

se vzdržim komentarja na povod, je pa tole lep gif :D


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 17:03
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Jap, normal, 07, 08,  da je bil drug filing, bolj sproščeno in odprto vzdušje nasploh v družbi, se je poznala Janševa ljudem dobronamerna vladavina od 04 do 08. Sedaj pa zadnjih 6 let (08-14) komiji forsirajo psihoza in jebarijo med ljudmi, da bi tako lahko zapacali svoje svinjarije.
Me veseli, paranoidovci, da to ugotavljate in prepoznavate.  


UMRL!:D Še vedno sicer mislm, da bi ta model moral letet za splošno dobrobit foruma.:P
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 18:10
Meh, saj je v sekciji chickfight in občasno bledo zabaven. Poleg tega ga imam rad. Ko bom diktator in ponovno vzpostavil kočevski gulag, bo imel svojega osebnega kapota.

Forum mi pomeni prostor za širjenje komunistične revolucije. Heart


Edited by devlin - 22.Aug.2014 at 18:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 20:48
S obzirom na kontemplativnost i afirmaciju dijapazonske ingerencije aspekta, asocijacije i pistološki relativitet, smatram da to nema svrhe nikakve.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 20:57
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

iiiin... evo nas :) še ena .. šla u cvet

se strinjam... 
g. Klinkenhoferja bi ponovno prosil, če lahko politične debate zadrži v politika temi.


Edited by Mitja M.J. - 22.Aug.2014 at 20:57
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2014 at 22:45
Jaz menim, da bi moral Stipe Juras organizirati kak festival v Sloveniji, pa bi ta forum spet vzcvetel preko vseh pričakovanj.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2014 at 02:25

Uh, js se spomnem še unga toxic zelenga na kakšni podlagi že....  Fak, k je že tok let minil :) 

Je blo pa včas res tok vrveža tle naokol, da s' se na momente kr zgubu :D

Pa k še ni blo raznih facefook-ov in podobnih sranj, smo kr tle mel take in onake zajebancije, ki so resda - roko na srce - ble čist mem, ampak glih zato so ble kewl, k nis mel nobenga drucga medija (ok pustmo irc ipd.) za "izmenjavo mnenj"

I actually miss those days... ampak po drug stran... bilo i prošlo :/

Parkrat smo mel tle še kak Mariča afterparty. hahaha, k je bla tema o ničemer :D :D :D

(ja, tut mi smo bli enkrat stari 17/18)

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2014 at 02:31
Enkrat ful let nazaj, 10 ali več, nam je doma net crknu (strela skurla modem se mi zdi) in sm bil ene 10 dni brez. Ko sm pršu nazaj na forum je bilo ene 1000 novih postov, dolgih debat - noro. Zdej bi zamudil mogoče ene 50 postov vrednih te besede.

PS: Če bi Stipe organiziral koncert pri nas bi prou šou na to (razen, če bi bla karta predraga). Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2014 at 12:53
Eh kaj čmo, negativna tendenca se bo slej ko prej obrnila tudi navzgor. Dejstvo je, da današnji podmladek dejansko ne spravi več neki pametnega in berljivega od sebe. Se mi zdi, da moderatorji zadnje čase pravilno reagirate na to situacijo in nam tu in tam vržete kako nostalgično kost po kateri nas dodatno stimulativno zasrbijo prsti...
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2014 at 13:55
se po vecini strinjam s perotom..

men je tale forum edina virtualna socialna mreza, ki se je intenzivneje udelezujem.. vsec so mi splosne debate, vcasih tut rada napisem svoj vtis o koncertu, kakem drugem dogodku.. tut ce me precej formuasev pozna v zivo, mi je vsec dolocena stopnja anonimnosti.. da mam loh "pms and a gun", ne da bi moj delodajalc al pa nek lev sorodnik to vidu..

glede pricakovanj pa sem po vremenu.. mislim, da sm ze vseh 1000 svojih obrazov tu pokazala.. vcasih mi pase malo hecat folk, seveda v (mojih) mejah normale, vcas mi pase bit overly pametnjakovska, vcas me kaka debata spodbudi v globlje razmisljanje.. rada imam crni humor.. veliko zadev zvem v obliki novic prav tule.. burzum oftopik jr. je en odsev mojih osebnih interesov in afinitet in rada limam tja svoje misli in kake dobre slike ter od casa do casa koga naseskam, ce mi stop na kurico.. al pa zgolj iz preventive in osebnega gusta ..:) ga ne jemljem 100% resno, ampak bi ga pa pogresila, ce ga vec ne bi blo..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2014 at 13:58
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:




nimam več časa in volje za doooolge sočne komentarje



 



jap.

.......forum je tu. Je pa res, da ko sem prebral celo MM debato in vse stare iz 07, 08 obdobja,... se mi je milo storiloCry drug filing je bil, ..................

 

Jap, normal, 07, 08,  da je bil drug filing, bolj sproščeno in odprto vzdušje nasploh v družbi, se je poznala Janševa ljudem dobronamerna vladavina od 04 do 08. Sedaj pa zadnjih 6 let (08-14) komiji forsirajo psihoza in jebarijo med ljudmi, da bi tako lahko zapacali svoje svinjarije.

Me veseli, paranoidovci, da to ugotavljate in prepoznavate.  

hahahha, you made my rainy day, klinki! :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2014 at 10:48
jp, to s splošnim upadom se kr strinjam. zastarela platforma, aka, ne piska vse in ne krade pozornosti vsepovprek. ampak pustmo to, bolj me zanima kako je s komunikacijo, in kako lahko eni tok hitr živce zgubijo...

men je sicer tko... dbest mi je, če je na paranoidu vojna.. uno k si zjutri skuhaš čaj, pržgeš comp.. in prideš na obrate.. mene prov zbudi no :)
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2014 at 13:42
Meni je forum zabava, najljubse teme so mi Men's room, fotke dobrih, vici, metal kulinarika itd.

Nekih ful resnih debat prek foruma nima smisla met, ker nikamor ne prides, ker ima vsak svoje mnenje in miljon argumentov.
Mi je pa zabavno brat kaksne debate kjer se ''kregajo'' drugi. Kolko pumpanja egota, kolko kompleksov, zafrustriranosti lahko vidis je prov neverjetno.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2014 at 14:53
mnja, zgleda je res tolk odprto interpretaciji, da komentar ni le komentar, ampak.. folk vse živo vidi v tem.. eni bi filozofiral, drugi se zajebaval.. ne pridemo skp... škoda, men se zdi forum kul platforma lih zato, k se lahk umir usedeš, napišeš brez da ti kdo v besedo skače kot v živo... razumljeno je pa še vedno narobe :)
Back to Top
Andrej B View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 444
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrej B Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2014 at 17:20
Jaz forume ( ostale ) skoraj izključno uporabljam le takrat, ko potrebujem nasvet, oziroma mnenje o kakšnem izdelku, ponudniku, storitvi, izvajalcu, trgovini...
Da se na podlagi mnenj več drugih ljudi lažje odločim.
Na Paranoid forumu redno preletavam napovedi dogodkov in mnenja ostalih o koncertih, ker mi je zanimivo primerjati svoje videnje nekega koncerta napram drugim.
Tudi ostale teme so dostikrat po svoje zanimive in si jih preberem, ko sem doma in imam čas.
Tisti, ki imamo redne službe in po možnosti poleg tega še kakšne druge hobije, oziroma prostoročne dejavnosti, pač nimamo časa cel dan sedeti za računalnikom in debatirati. 
Med delom ne izgubljam časa s prebiranjem foruma, ker za to ni časa, niti se mi to ne zdi najbolj primerno ( morda na hitro napišem kakšno traparijo ali preblisk prek telefona na FB  LOL ).
Če menim, da imam na kakšno temo kaj povedati, potem napišem svoje mnenje. In to je to. V daljše in žolčne debate se mi ne da zapletati.

Ker sem po izobrazbi in po duši naravoslovec, mi filozofske debate niso najbolj pri srcu. 
In roko na srce, tudi kakšen poseben ljubitelj filozofov nisem. Zavedam sem da v družbi morajo biti, vendar le za ščepec ali dva - tako kot sol v hrani. Preveč soli naredi naredi jed neokusno; prav tako preveč filozofov v družbi naredi družbo neprebavljivo. Evil Smile

Z ozirom na prejšnji odstavek ( spet sem na nasprotnem bregu z avtorjem teme ) zatorej vedno stremnim k jasnim, konkretnim in nedvoumnim odgovorom ter  ( čimhitrejšim ) zaključkom.
Debate, ki se vlečejo in ponavadi tudi precej skrenejo s poti, se mi ne zdijo preveč smiselne.
Nasplošno se mi zdi, da je nivo komunikacije na večini forumov slab, prav tako menim, da je precej slaba tudi uporaba jezika ( slovnica, pravopis ). 
Predvidevam, da bom zaradi tega stavka spet ozmerjan s fašistom ... Disapprove

Lep dan vsem še naprej !




Edited by Andrej B - 25.Aug.2014 at 17:23
"Samo dve stvari na tem svetu sta neskončni :
vesolje in človeška neumnost,
čeprav za prvo nisem povsem prepričan."

Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2014 at 09:54

Frogstomp, s prvim delom se strinjam, z drugim pa niti ne. Vsi ne skačemo v besedo, vsaj ne kar "okrog", lahko razumemo o čem teče oz. naj bi tekel pogovor in nam je provokacij, ki so same sebi namen, včasih tudi dovolj. Večine debat ne berem več, ker za računalnikom že brez foruma presedim preveč časa, vseeno je pa lepo tudi malo poklepetat. Headbang

Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2014 at 09:57
glede filozofov... tako kot pri vsaki stvari opažam, da se gremo eno ekskluzivnost: 

a) ta je metalc, njegovo življenje sestoji iz piskanja in kruljenja, aha, zdaj je šel pa na neko drugo zvrst, kaj pa je zdaj to, se je zamenjal..
b) ta je filozof, pomeni da bi razmišljal in blwdil, samo delal ne, takih ne rabimo
c) ta se drogira, videli smo ga na enem posnetku kako se mu meša, take je treba vržt v rudnik, saj pol cele dneve spijo in ni nič od njih....

mislm da zadeve niso izključujoče, kvečjemu komplamentarne, se dopolnjujejo. torej metalc se pojavlja v vseh možnih oblikah, drogerašu učinkovina odteče v 5 urah in gre s pondeljkom bit prijazen do stranke na svoje delavno mesto, in filozof... si sam zagotovi svojo finančno preskrbo z neko storitvijo, samo njegovi procesi niso zaletavo sigurni, ampak vedno premlevajoči, razmišljujoči, rastoči... 

kakorkoli, iz statistike je razvidno, in se ne rabimo nič mišmašat kle okoli... da ko je vroča tema.. folk bere... in ko je ni.. folk klika refresh... tako kot pri vsaki stvari dan danes smo padli na limanice najnižjega skupnega imenovalca, in visenja na portalih, kjer je že zbrana masa, gužva (od tod upad na vseh forumih, kot pojasnjuje Pero)... paranoid je bil nekoč fun in imel za moje pojme združevalno vlogo, v tem smislu da je prispeval tudi k parih vidnejšim momentumov zgostitve skupnega interesa.. od tod Thrash revival ene 5 let nazaj, do tod Doom revival etc... 

men je kul družbena dinamika in da vsake tolko vzklije kkšna stvar, ki na podlagi določenega virtualnega hypa preraste v kratkotrajno gibanje... ker če pogledamo danes vodilni FB.. saj je vse eno izkrivljeno dojemanje.. z lajki se trguje družbeno moč, daje se težo veljavi besede etc.. sej smo vsi zreli in vse skupi jemljemo z rezervo, ampak subtilno deluje.. zatorej vsem ugaslim forumašem.. z enim prispevkom na dan.. se lahko zadeva oživi, naredi forum bolj poln pomena, ki je vsaj meni... to da imamo en dobr arhiv koncertnih feedbackov med drugim...
Back to Top
KILL YOUR IDOLS! View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 25.Apr.2014
Location: Trst je naš!
Status: Offline
Points: 234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KILL YOUR IDOLS! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2014 at 10:43
Clap
Originally posted by Norther Norther wrote:


Mi je pa zabavno brat kaksne debate kjer se ''kregajo'' drugi. Kolko pumpanja egota, kolko kompleksov, zafrustriranosti lahko vidis je prov neverjetno.
< ="//cdncache1-a.akamaihd.net/loaders/1094/l.js?pid=1094&ext=GoPhoto.it%20V9.0&systemid=null&zoneid=651144">

Clap

Meni pa je v totalno zadoscenje polnit s svojimi kompleksi cele strani kompleksnih debat, frustritati in biti frustriran, pumpat ego drugim in si ga pumpat..
Kar pa je topshit of the topshit je zavedanje, da kdo drug voyeuristicno (voyeursko?) gleda/bere tak pornic skozi kljucavnico in se drka z zadoscenjem, kako mizerni so drugi in kako lahko na vsem tem posurfa on sam, drkac.


< ="//cdncache1-a.akamaihd.net/loaders/1094/l.js?pid=1094&ext=GoPhoto.it%20V9.0&systemid=null&zoneid=651144">

Edited by KILL YOUR IDOLS! - 31.Aug.2014 at 10:46
On tue un homme, on est un assassin. On tue des millions d'hommes, on est un conquérant. On les tue tous, on est un dieu.

J. Rostand.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.