Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Gorgoroth
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gorgoroth

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2009 at 20:36
Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Robnik je sedaj pri Enthroned.



Tnx
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2009 at 10:54
Originally posted by alexi alexi wrote:

..in pri Gorgoroth 

Preden so razpadli ja... Infernus pa je vzel Asklunda kolker vem Wink
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2009 at 14:17
samo pri enthroned in nefarium...
kar se gorgoroth in god seed tiče... mah... fuck off obema z moje strani. Edino česar se od teh osebkov vpletenih v vse skupaj še veselim je Trelldom. Čeprav kaj takšnega kot je Till et Annet itak ne bo več.



Edited by Davorin.L. - 15.Sep.2009 at 14:18
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2009 at 15:02

Mene vseeno zanima kakšna bo nova Gorgoroth plata, so pa se mi dobesedno zasrali, ko se je začela vsa ta zgodba komu pripada ime in podobno....
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2009 at 21:33
Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Mene vseeno zanima kakšna bo nova Gorgoroth plata, so pa se mi dobesedno zasrali, ko se je začela vsa ta zgodba komu pripada ime in podobno....


Neki takega, ja... Ko otročki v vrtcu.

Drugač pa tud za Trelldom slabo kaže, če se je tipo "upokojil"Confused


Edited by plegueangel - 15.Sep.2009 at 21:39
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 13:01
no, v izjavi za javnost je naznanil, da se misli še ukvarjat z Warduno ter Trelldom, katerega kao nikoli ni smatral kot metal.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 19:28
Men so se tut s tistim cirkusom mal zasrali, tut ne vem, kaj je blo res kaj ne, sam vseen ne moreš kr tk vzet ime in ustanovnega člana vrečt iz benda. Kakorkoli mene zanima nova plata, še posebej ker bo na njej spet Pest in za bobni Asklund, ki mi je osebno zelo konstruktiven bobnar, ki špila z glavo.

Trelldom me pa niso nikol kaj prida prevzeli razen 2 komada iz Till et annet.
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 20:36

Zanimiva postava sedanjih Gorgoroth , edino Frank Watkins mi ne paše tukaj noter..


Edited by Fenriz_D - 16.Sep.2009 at 20:36
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 20:39

Mene je tudi od Trelldom pritegnil edino Till et annet, predvsem zaradi tretje pesmi Min Doed Til Ende. Pa iz tanovega albuma se tudi kak kul štiklc najde.

Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 20:43
Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Zanimiva postava sedanjih Gorgoroth , edino Frank Watkins mi ne paše tukaj noter..
a je gene hoglan ( ex dark angel, death, . . ) sodu k old man ' s child ?
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 22:04
Originally posted by Davorin.L. Davorin.L. wrote:

samo pri enthroned in nefarium...
kar se gorgoroth in god seed tiče... mah... fuck off obema z moje strani. Edino česar se od teh osebkov vpletenih v vse skupaj še veselim je Trelldom. Čeprav kaj takšnega kot je Till et Annet itak ne bo več.

 
 
Clap kva je pa to ena bomba!Shocked  zakon! že vsaj 10 let stalno na moji playlisti.
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 22:13
ne nabiji:P
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 07:28
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Zanimiva postava sedanjih Gorgoroth , edino Frank Watkins mi ne paše tukaj noter..
a je gene hoglan ( ex dark angel, death, . . ) sodu k old man ' s child ?


kolk je sodu ne vem, sam rezultat ni bil slab. Se mi pa zdi, da se je N. Barker še najbolje ujel z old man's child duhom. Ter Tjodalv, seveda.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 10:11
sj to se sam tko rece hocem sam povedat, da ce clouk pride iz soncne kalifornije na hladno norvesko pomagat spacat kksn album, se zdalec ne pomen da bo album slab. . oziroma glede na to, da prihajajo iz razlicnih krogov, se da narest zelo dober album. . dokaz za to je biu gene hoglan ( ex dark angel, death, . . ) , ki je z old man ' s child naredu odlicno plosco - " i ' ll - natured spiritual invasion. . kar pomen da naj ne bi biu tud frank watkins ( obituary ) crna ovca u bendu. . sicr pa more bit ze dobr, ce so ga izbral na avdiciji. . je pa res da nism nikol dvomu u njegov talent. . svaka mu cast
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 17:29
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Fenriz_D Fenriz_D wrote:


Zanimiva postava sedanjih Gorgoroth , edino Frank Watkins mi ne paše tukaj noter..
a je gene hoglan ( ex dark angel, death, . . ) sodu k old man ' s child ?

mene tu bolj zanima kk bo Watkins prenašal Infernusovo in Asklundovo ideologijo oziroma, kdaj se mu bo zdelo za njegov okus preveč, ker kolker vem se on nima za satanista in bomo pol na koncu lahk spet brali nove Gorgoroth zgodbice, sam resnično upam da se ne bo kaj takega zgodlo. Drugač pa men osebno Watkins na odru v Gorgoroth opravi zgleda prekleto kul.
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 17:46
Ja očitno se je do neke mere že sprijaznu, glede na to, da si je že zrihtu stage name
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 17:54
dobro stage name si lahk nadane vsak in se z nečim sprijazne, kok dolgo pa to zdrži je pa druga stvar, če ne hodi po isti poti. Sicer pa to je njihova stvar.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2009 at 19:26
Watkinsa niso izbrali na nobeni avdiciji ali kaj podobnega, Infernus je velik fan Obituary, pa ga je kontaktiral...in glede na to, da je naš Frenki od Obituary reuniona spet metalec, ni mogel zavrniti  ponudbe najbolj trooo benda na planetu, ko je pogledal slike iz 1998 z koso...
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 10:31
Glede na že opravljeno delo Pesta pri Gorgoroth bi lahko na Quantos.. bilo malo več clean vokalov (Profetens Åpenbaring trga) in samo na Satan-prometheus refrenu.

Drugače pa je nova plata super.
Me prav zanima kaj bota pri Godseed izumla.
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 14:33
Originally posted by Vargrim Vargrim wrote:

Glede na že opravljeno delo Pesta pri Gorgoroth bi lahko na Quantos.. bilo malo več clean vokalov (Profetens Åpenbaring trga) in samo na Satan-prometheus refrenu.

Drugače pa je nova plata super.
Me prav zanima kaj bota pri Godseed izumla.


Z god seed ne bo nič če mene prašaš, ker se gayhlu ne da več ukvarjat z metalom... saj tko on prav... pavzo mata.

Nova plata je res gut... razen prvega komada, ki je čist brezvezen.
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 15:01
menopavza :>
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 15:28
Men je tale nov cd od gorgoroth res super. Infernus pač znaSmile
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 16:24
Podpis pod use pohvale
Sam mal pa le pogrešam Gaahlov vokal...
Sj ne, da mi Pest ne bi sedu, sam navajen sm Gaahla
Drgač pa zakon album!!!!!
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2009 at 16:42
Maah, Pest mi bolj paše...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2009 at 00:26
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Maah, Pest mi bolj paše...

Thumbs%20Up 10x bolj
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2009 at 16:23
ok prvo kot prvo nimam pojma o Gorgoroth...o muzki mislim...to sranje okol gaahla to itak ve skor vsak...me je pa nova plata navdušla, in bi nafehtu, mal informacij o platah...ta nova je se mi zdi dost bol melodična od nekaterih prejšnjih, kar je en razlog da mi je všeč...pol pa nazaj vse do Incipit Satan obe vmesni plati bolj tr00 BM...Incipit Satan se mi po parih komadih izjemno dopade...me zanima pa še bolj nazaj..ktere plate oz če sploh je ktera, je oz so podobne tazadnji 09 in pa Incipit Satan, torej mal manj tr00 Nor. BM...in bolj na izi, beri bolj melodične, razgibane, zanimive, ne sam nabijanje v prazno...mogoč moje trditve o nekaterih platah niso pravilne, vsaj tak vtis sem dobu ob površnem poslušanju nekaterih komadov...
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2009 at 16:44
Sam resno... po prvem poslušanju mi je tanova plata ful fajn super duperThumbs%20Up

Kupim takoj ko bo vinil zuniWink!
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2017 at 09:02
tole me je navdušilo: https://www.facebook.com/events/106968946462825/
25 let ustvarjanja - upam, da bodo odigrala kaj več kot 45 minut in morda kakšen komad, ki ga po navadi ne. vendar po mojem brezveze upam...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,516 seconds.