Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Anti znanost:Najbolj glupe teorije zarot ipd
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Anti znanost:Najbolj glupe teorije zarot ipd

 Post Reply Post Reply
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Anti znanost:Najbolj glupe teorije zarot ipd
    Posted: 08.Oct.2014 at 23:48
Okej, gremo probat najti najbolj zažagane, glupe in zabavne. Tako anti-znanost tema.

Tole je super. 'Govori se, da sta mornarici ZDA in Kitajske skupaj napadli aliene v Pacifiškem oceanu'. 
Poleg ISIS, Afghanistana, Iraka, Američani čistijo tudi nezemljane kot za stavo. Dokler imajo polno nerdov in ebole v rezervi....



Edited by devlin - 08.Oct.2014 at 23:49
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2014 at 09:13
Tole je top! LOL

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2014 at 19:01
Reptilčkov pa čudnih zvokov z neba pa nihče več ne jebe. Izgleda da se je ta modna muha počasi izpela Blabla



Se pa spomnim viška komedije izpred par let, ko je en fb dodatek skrbel za dnevno dozo humorja s tem, da je nonstop objavljal take in podobne videe https://www.youtube.com/watch?v=eCAgmtB4j7w , jaz sem bil do vsega skupaj bolj 'meh', potem pa je odneslo ventil na toplarni in je v Ljubljani malo grmelo in je tip seveda šel pokonci ko raketa in z kamero na balkon. Nisem nič komentiral, samo malo čakal na netu in ko so sporočili za kaj se gre sem imel spet polepšan večer.

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2014 at 14:40
Tole mi je zanimivo http://rationalwiki.org/wiki/Holocaust_denial sploh ker na tega folka v zadnjih časih nabašeš vedno več. Izrazito hecen mi je en spomin kako se je en mladi nazi razhudil na folk ki mu je govoril, da je holokavst obstajal in začel lajat na enega 'če bi ti nabrisal Ano Frank(enstein) v rit ti ljubilec Judov?'. Kar mu je ratalo spregledati, je to, da bi sam po letih skrivanja v majhnem prostoru ob neprimerni hrani izgledal verjetno še slabše, glede na to da je polpismen in se ne bi mogel zamotiti z branjem ali pisanjem dnevnika. Tudi ne verjamem da je model s katerim je poizkušal komunicirati bil nek strašen ljubitelj dotičnega ljudstva. 
Top ironija pa je, da so naziji iz Nemčije pregnali Einsteina, pa tudi Oppenhaimer ipd., so že zdavnaj spizdili čez. No bomb for Hitler.

Mladi premalo potujejo, berejo in preveč poslušajo samo tisto stran, za katero se odločijo, da ja pravilna. Ponavadi ima medalja dve plati, ampak folk se odloči ušesa nastavit samo tistim ki lepše pihajo na njihovo osebno percepcijo sveta. Tako naj Hitler česa takega ne bi bil sposoben, zgodbe taboriščnikov so laži, kampi smrti niso obstajali, po drugi pa brez sence dvoma absorbirajo vse o gulagih Smile. Jojmene, kaj pa če so tudi Stalinove čistke hoax? Sicer pa bi si želel, da bi večina nemških neonacistov imela lepši odnos do Rusov, glede na to, da nikoli ne bodo ziher, kdo je njihov foter oziroma ded.

Že samo številke vzhodnoevropskih ujetnikov, ki so se vrnili iz nemških taborišč dajo človeku misliti, da je bilo tam nekaj narobe. Sicer pa jim je oni drugi brko od Stalingrada naprej (ko so se številke ujetih švabov in njihovih sotrpinov (vojna je čisti fun dokler zmaguješ) začele večati) vračal z enako pozornostjo. 

Na žalost je čas priče že konkretno zredčil in svet kot da se pripravlja na še en krog. Ker se vedno bolj grebe po starih ranah, tisti ki so bili prej utišani končno lahko govorijo, kako se pa vse skupaj inpretira in evalvira pa.... Najbolj glasni so seveda tisti, ki se s tem niso kaj dosti ukvarjali, ali pa so bili celo kje drugje, vedo pa čisto vse.

Še en film o Nemčiji po vojni kar tako malo za zraven, čeprav bi spadal v drugo rubriko.


Edited by devlin - 12.Oct.2014 at 15:18
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2014 at 22:46
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2014 at 20:15
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2014 at 17:49
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2015 at 12:49
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 16:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 16:33
Originally posted by devlin devlin wrote:

Okej, gremo probat najti najbolj zažagane, glupe in zabavne. Tako anti-znanost tema.


Vsi drugačni - Vsi enakopravni.
...
leads to everlasting sins. or something. Clown

Piščanci na balanci in anti Biblija zarota golota od pesa rdeča mesa. or something. Evil Smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 16:46
Če je vse res se popolnoma posujem s pepelom, ampak vseeno dvomim in osebno mislim, da gre bolj za internetno smetje, brez katerega bi bilo bolje. Big smile Niti ne gre več za posmeh, prej za zanimivost. Tudi jaz moram malo brzdati svojo jezo ko včasih mislim da gre cel svet v maloro. Dead

Enakopravnost je zelo kul pojem - samo res bi se ga morali držati in izvajati kar pa ful felša. Smile

V glavnem bodo še linki z snark komentarji. Nimam problema s tem, če se mi take komentarje vrača, ker jih navadno ne jemljem preveč resno in me vse skupaj zabava. Tak da če se komurkoli kaj od tega zdi verjetno in rabi branit naj kar, samo naj ne pričakuje offtrolanja... Ne gre za osebni napad ampak pač za internet. V živo taki pogovori izpadejo precej bolj polnovredni.


Edited by devlin - 03.Feb.2015 at 17:09
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 21:49
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 21:58
stari, če bi se folku dal samo Operation Gladio počekirat, bi jim blo lahk marsikaj jasno -__-

sam jebi ga - čredni nagon bo vedno močnejši od inteligence... tko pač je.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 22:36
Mah, poznam Gladio :-). Tudi kako je CIA pumpala nekaj zmedenih mladcev v ZDA in jih hujskala k terorizmu, pa jih potem spektakularno aretirala kot nevarne ekstremiste - ko se je histerija zaradi 9.11 že malo polegla pa so rabili opravičevati vojno in proračun ipd. Vse sorte se dogaja. Ne najdem linka z neta in se mi ne da iskati, ampak je bila kar velika zadeva, ki bi odmevala še precej bolj, če se jo ne bi vsi matrali potlačit.

Pa tudi večina hipotez zarot je po mojem tako kot je predlagal Čak polnjenje neta z smetmi ki niso pomembne, zato da grejo prave stvari mimo.

Tukaj pride spet v igro čredni nagon ker to folku ziba in ker se take stvari širijo kot požar. 

En za hec napiše tole, čez par dni pa že fašeš v kaslc od folka, ki še probal ni, kot koristen nasvet. Isto z verižnimi pismi ki so v dobi pred netom jadrala okoli....

če imate avto)))))
Lahko boste ta trik nekoč potrebovali. Če zaklenete ključ  od avtomobila
v
avtu, rezervni ključ pa imate doma, naredite sledeče: pokličite  nekoga,
ki
je doma na njegov gsm aparat. Vaš mobilnik držite 30 centimetrov od
vrata
vašega avtomobila.Oseba ki je doma naj da ključ blizu telefona in
pritisne
gumb za odklepanje. Vaš avto se bo odprl. Razdalja sploh ni važna, važno
je
samo  da na mobilni telefon pokličete osebo, ki lahko pride do vašega
rezervnega  ključa

NO TOLE SEM DANES SLIŠAL NA ENEM RADIU NISEM MOGEL VERJET IN SEM  IZ
DOMŽAL
POKLICAL DOMOV DA SPROBAM. FOTR ME SPRAŠUJE ZAKAJ, NO POTEM SEM MU PA
DOMA
MAL PREJ RAZLOŽU. TOREJ PRI MENI 100% DELUJE IN ŠE KOLEGI NISO MOGLI
VERJET,...


Edited by devlin - 03.Feb.2015 at 22:47
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 22:59
Ena zadeva je o 9.11 ki me prav odkrito jezi.

Jaz čisto verjamem temu, da so 4 ugrabljena letala naredila vso to škodo. Ostalo okrog tega je predmet špekulacij. Na živce mi gre, ko folk spodbija, da avion ne more zrušit stolpa, pravi da so okoli frčali hologrami,....

Moti me pa FUL, da je izgleda ves folk pozabil na to, ko se je Bush meril za drugi mandat - mislim da s Kerryem, je SPET padel en avion pri štetju glasovnic v vodo in je bil spet cel halo in zmeda in Bush je zmagal. 
Če se pravilno spomnim, ker mi je ful ostalo v spominu ko je sredi kampanje čofnil dol. Pa sploh nisem videl na netu, ampak pri poročilih na TV. 


Edited by devlin - 03.Feb.2015 at 23:01
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 23:36
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

čredni nagon bo vedno močnejši od inteligence... tko pač je.



Pa ne more vsazga vse zanimat.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2015 at 23:47
Kaj enga laika in amaterja in oglednika (mrliškega LOL)/spoznavnika briga kaj vse stoji za gradnjo npr. MS Windows OS-a ali recimo sovraštvo med WIN/LINUX pristaši ali recimo da dobiš ob nakupu računalnika winse in ne linuxe. Al pa recimo da ISIS služi na bananah ki vsebujejo metke not. LOL, no. Al kva jaz vem kva. Da so Win 8.1 dejansko veliki 40GB in vsebujejo 200.000 fajlov samo za to da greš na splet gledat 24ur.com. Kb vsaj znal vpisat xxx tube; kar je že mid advanced. Al pa da če bi kupil prek ebay.de komponente bi ga fuull cenej pršlo. Recimo no. Sam za primer sem dal. Sej razumeš.

Pač. tisti ki so pri skledi žrejo na veliko z veliki žlicami na račun črede ki je milijardna in so bujni dnarci v pitanju. Kmalu bojo uni šejki ostal brez Dubaja ker bo neka katastrofa. LOL. pa še res bo. Ja pa če bo no. Res. PAč teli čredni ljudje se kregajo na nivoju rumenih strani in kako je un kafič boljši in kako je una ženska taka pa taka pa tko take bedne debate. Uni ki pa vodijo te ljudi se pa pogovarjajo o bitih in se kregajo okol tega.

Imaš dva tipa ljudi:
1. zdravi na nivoju DNK in
2. bolani na nivoju DNK.

Slednji se delijo na:
- provokatorje
- uzvratnike
ala po srbsko Jebe Lud Zbunjenog.

Vse to pa počno da delajo utis na zdravel ljudi. Ne moreš verjet ampak kot mačo ki dela utis na žensko to oni delajo zdravim ljudem. Zdrav človek normalno ve da so teli prtegnjeni u nulo in prbiti na vse deske z vsemi žeblji. Bolan pa misli kva dela. Sej se ne zavedajo da težijo. Da morijo. Da delajo hudobije. Med vrsticami. Un manjši del ki pa dejansko delajo konkretne hard probleme so pa smetka zase.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2015 at 00:04
Aha. Pozabil sem napisat prej. Bom sedaj dopisal. Večina je rekla naj nas nekdo vodi. Da bodo spet delal utis al vtis al kva jaz vem kako se reče ker so itak res prtisnjeni. So rekli naj posamezniki vodijo množice. ti posamezniki se začnejo pri vrtcu. Nadaljujeo pri šoli. To so vzgojitelji/učitelji. Vmes so zdravniki. Potem polkovniki. Potem ko že rataš budalo so na vrsti policaji. Organi pregona in nagona ter posranih nog. Organi pravice in metlice. Metliške črnine. LOL. debili. budale. bolani ljudje.

In spet delajo utis na zdravega človeka.

Ma pičku matr!

Izbrani ljudje delajo napredek. Rešujejo. Pomagajo. Mislijo. Ostala čredna večina pa uživa na ta račun. Ali pa trpi. Kakor kdo. V dani situaciji v danem trenutku. In zopet delajo utis na zdrave ljudi. Ki so manjšina.

In teli izbranci, ki so izbrani kot loto sistem te bolane večine planeta so isti drek samo da v drugačnem pakovanju. Pa še to pakovanje ima iste vzorce ki se ponavljajo. Drek. Sam drek jih je. In ker so taki kot so se lih tko med sabo kregajo. Ker so negativci. Prtegnjeni. Običajno se kregajo cel dan okol žebljev ki jih držijo na dilah. O njihovem izgledu, pa vonju, pa nadarjenosti, pa posebnosti, pa drugačnosti, pa pestorsti pa o njihovem okusu, pa tko. To je čez cel dan. Vsak dan. Non stop. Cele večnosti že. Dobesedno je tko kot: abeceda ima 25 črk recimo naša a oni se pogovarjajo samo o A. A gor, A dol. A1, A2, A3, ... A1a, A1b, A1c, A12a, A12b, A12c,... Apizda, Akurac, Atorta, Ajotun blot, Ahilarious, Ajmoht, Apolenta, Ažebljiček, Ameter, Aaaaaa, AHA! itd.


Edited by Ijus - 04.Feb.2015 at 00:05
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2015 at 15:31
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ena zadeva je o 9.11 ki me prav odkrito jezi.

Jaz čisto verjamem temu, da so 4 ugrabljena letala naredila vso to škodo. Ostalo okrog tega je predmet špekulacij. Na živce mi gre, ko folk spodbija, da avion ne more zrušit stolpa, pravi da so okoli frčali hologrami,....

Moti me pa FUL, da je izgleda ves folk pozabil na to, ko se je Bush meril za drugi mandat - mislim da s Kerryem, je SPET padel en avion pri štetju glasovnic v vodo in je bil spet cel halo in zmeda in Bush je zmagal. 
Če se pravilno spomnim, ker mi je ful ostalo v spominu ko je sredi kampanje čofnil dol. Pa sploh nisem videl na netu, ampak pri poročilih na TV. 

Malo sem vrgel trnek, pa nihče ni hotel zagrabit. 

Anyways, to da je zmagal Bush bi bilo tako ali drugače, ker so predsedniki odvisni od elektorskih glasovnic (jebeš folk) in mu je Jeb Grmiček podaril Florido. Avioni padajo skoz dol, tako da je bila verjetno to res tehnična okvara, sploh ker je zgrmel v ocean, je pa res, da se je zgodilo ravno okoli ponovnega preštevanja glasovnic, tako da je zadeva FUL sumljiva.

Ampak v hipoteze zarot zelo težko a priori verjamem, ker so CIA taki šalabajzerji, da se jih slej ko prej če že ne vmes, vedno dobi. Tonkin, Prašičji zaliv,.... slej ko prej te stvari pokaže čas, tako da če so bili zadaj kaki dogovori bi se že ali pa se še bo zvedelo.




Tole je pa folk že malo pozabil, pa je kjutkano retarded. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2015 at 13:06
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2015 at 20:24
Tole se res splača videt.


Alien Races - Over 82 Species On Earth!


http://www.youtube.com/watch?v=T2Fsn0B3ti8

Edited by devlin - 16.Mar.2015 at 21:14
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2015 at 20:55
http://worldtruth.tv/

Ta pejđ v celoti :D
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2015 at 16:17
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2015 at 12:45
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2015 at 12:57
O fak noooo :(
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2015 at 13:26
Pa saj imajo prav. Ampak pozabijo omeniti, da ta ploščata Zemlja leži na hrbtih štirih slonov, ki stojijo na ogromni želvi Smile
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2015 at 14:23
Še en genij iz slovenske antihaarp/chemtrail FB grupe:
Quote Mene tudi zalosti,da smo prisli do te tocke-nasa grupna zavest je podn,vecina si v 10letih ni skapirala namena matrice in se raje ubadajo z njo,kot da bi se jo trudili presezti..vecina verjame informacijam iz pete roke,namesto da bi sami malo raziskali..vecina vas verjetno verjame,da je zemlja okrogel planet ki se vrti iz neverjetno hitrostjo?omg kaka perspektiva smile emoticon za norca nas imajo vsi,se najbolj pa nasa s svojimi walt disney otroskimu neprepricljivimi posnetki;animacijami ki nam jih servirajo vsake toliko..vsak lahko sam preveri koliko je zemlja okrogla,en vecji balon in kamera z navadno(ne fish eye kot nasa in ostali) leco,spustite v luft in snemajte..visje kot gre,bolj je ocitno,da je zloglasna ukrivljenost samo mirage,fatamorgana,izmisljotina..koncept okrogle zemlje se je pojavil 200let pred prvim letalom,ce mislite da bi znanstveniki,univerze ipd po vsem tem casu priznali zmoto,think again:) dvomite,sprasujte,raziskujte..peace

In to v 21. stoletju ... Big smile
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2015 at 21:55
čak boš videl kako bo v 22.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2015 at 21:56
Originally posted by devlin devlin wrote:

Tole se res splača videt.


Alien Races - Over 82 Species On Earth!


http://www.youtube.com/watch?v=T2Fsn0B3ti8

ljudje se med sabo že tolk razlikujejo, da bi lahko o tem govoril. sam tale beseda alien je mal za lase prvlečena. oziroma neumesna.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2015 at 11:20
Še malo s fejsbuka:
Quote Baje da se Zemlja ne vrti, in v bistvu miruje.. Da so s poskusi zmer prišli do zaključka da je zemlja pri miru.. Baje da če bi se vrtela s 1200km/h kot uradno velja....letala nebi mogla pristajati, tako kot pristajajo sedaj .. Čudno čudno.... Bom mogu še precej prebrat v tej smeri...
Quote 1670 km/h, okrog svoje osi, če si točno na sredini zemlje tako pravijo. Pol pa še vrtenje okrog sonca, ne bom niti napisal, ker je butasto, pol pa se baje komplet osončje giblje po vesolju. In mi tega ne opazimo zaradi gravitacije, ki je tudi izmišljena in zaradi gravitacije se giblje z nami vred tudi naša atmosfera. Zato gibanja ni možno zaznati s človeškimi čutili ampak nam to povedo znastveniki. Njim lahko verjamemo, našim čutilom pač ne. Če bi se zemlja res vrtela, kaj bi se pol zgodilo z letali ko npr. pristajajo. V bistvu bi letala morala paziti, da se zemlja ne zaleti v letalo in paziti, da pristane na zemlji ne da bi se v resnici spuščala, ker zemlja se približuje letalu s 1670km/h na uro in obratno. Če bi bilo obratno nikoli ne bi mogli ujeti cilja, zemlja se ja giblje z 1670 km/h, letalo pa npr 800 km/h. Združeni narodi uporabljajo kot logo, zemljevid ploske zemlje, ki je načrtno razdeljen na 33 masonskih delov. Ni bilo po naključju. Antarctic Treaty je bil podpisan od vseh pomembnejših držav, ki varujejo območje Arktike, da ne bi šel kdo predaleč raziskovat. Daleč za 100 metrskimi ledenimi zidovi so drugi kontitenti nam nepoznani in zamolčani.

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2015 at 11:24
LINK! Ne bit sebičen,  tole zgleda zlata jama smeha! 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2015 at 12:03
tle gre za nerazumevanje koncepta "relativne hitrosti", če prav štekam? Se motim?

Jst osebno si najlaže zadevo predstavljam z nekom, k se giblje po recimo vlaku [enaka pravila, če prav dojemam veljajo za letala, ki letijo okrog zemlje]

Po mojem je veliko ljudi na tem planetu, ki tega ne štekajo, pa vseeno kupijo definicijo znanosti, ker se jim zdi, da če ji vrjame večina, mora bit pravilna.
Meni osebno se v primerjavi z ljudmi iz prejšnega stavka dejansko bolj dopade folk, k trmari po svoje, dokler pač resnično ne dojame tega koncepta. Večji potencial vidim v tem folku - v primeru pač, da so se pripravljeni učit in ne večno blodit :)

cheers
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2015 at 12:20
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

LINK! Ne bit sebičen,  tole zgleda zlata jama smeha!
Zaprta FB grupa, tako da ne morem linkat direktno Confused
https://www.facebook.com/groups/haarp.slo/

Zadnja tri leta je meni ta grupa tako kot večini folka 9gag - nenehen vir smeha Smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jun.2015 at 09:22
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2015 at 12:48
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2015 at 12:37
Ena cvetka s FB, več kot 50.000 shareov: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/10169338_10202777361968510_4079446212916937405_n.jpg?oh=2ccd3e394f259c2b5dcf6d7e71ba1810&oe=566D9181
These are genetically altered chickens. The government is well aware about this, an has ordered Kentucky Fried Chicken to change their name because they aren't using what could be classified as chicken anymore. That's when they changed their name to KFC. These chicken's are created to speed up manufacturing, that's why they don't have to worry about plucking feathers, cutting off beaks, when they ground up the heads to make chicken nuggets. They are created to have multiple legs, to assure the population has its demand of dark meat. And you know that wings are in demand, so their scientists were ordered to make sure this new species of chicken grew multiple wings as well. This information should be shared, because our government doesn't care about us. To them we're only sheeple. Alert all that eat KFC.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2015 at 14:11
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2015 at 17:22
http://www.antropozofija.org/articles/pg/Reptiljanci.html
Quote Poglejmo torej statistiko, prelom vzorcev Duševne Hierarhije; velja samo za ZDA, ki jo je prevzel Peter Farley – ko je smatral, da ima populacija Amerike približno 300 milijonov, spremljajoč figure, ki dajejo eden prividen ’makeup’ ali šminko te populacije, od strani nz. skupin na planetu, kot je prosila Spiritualna Hierarhija. Kot je zatrjeno tudi v drugih člankih in na radio postajah, je razmerje ljudi 28%, naproti 72% drugim vrstam bitij. V Ameriki je prilično več:

Ljudi 89.300.000
Siriancev, reptilske oblike 52.600.000
Drugih služnih nz. vrst 35.604.000
Orioncev 27.100.000
Vilenjakov, škratov, elementalov 22.800.000
Pre-Pleiadejcev (npr. Lyrianci) 21.000.000
Sauriancev 9.500.000
Klonov in Orion robotov, biomehanskih bitij 7.500.000
Umetne inteligence 7.376.000
Siriancev, človeške oblike 6.000.000
Anunnakijev, človeške/reptilske oblike 6.000.000
Pleiadejcev, mnogih in različnih oblik 5.870.000
Angelskih bitij/duhov/vodnih in duhov dreves 4.685.000
Arkturiancev 2.000.000
Wraitsov/MIB-sov 1.000.000
Gargoleiscev in drugih, nižjih oblik nz 600.000 - 700.000
Spicansev 600.000
Drugih reptilskih vrst 300.000
Anteriancev 245.000
Orbsov 75.000
Intergalaktičnih kriminalcev 5.000
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2015 at 05:15
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2015 at 15:41
Malo korespondence s fesjbuka Big smile
Originally posted by oseba1 oseba1 wrote:

Vse je prevara po domače povedano nateg največja šala na račun človeštva je pa to da je zemlja žoga.Če vzameš v roke pomanšano zemljo žogo vidiš da ravnine praktično ni in ko se enkrat poglobiš in se postaviš v vlogo opazovalca prideš do zaključka da zemlja res ni žoga tako kot tudi nebo in vreme ni več isto kot je bilo nekoč kar ste seveda opazili ker ste se fizično postavili v vlogo opazovalca.Kar se pa tiče tega da to ni tema ki je vezane na geoinžiniring se ne strinjam ker če ne veš kakšen je tvoj dom tudi delovati ne moreš 100 procentno ko je tvoj dom napaden torej osnova bivanja jin vsega ostaleg kdo sploh si ti je da veš kakšen je v resnici tvoj prvi dom zemlja in kako ga ubraniti pred to temno silo po domače povedano LAŽJO ki nam jo servirajo čisto na vseh področjih .

Originally posted by oseba2 oseba2 wrote:

če tega preprostega videa ne moreš razumeti itak ne moreš razumeti ničesar;
https://www.youtube.com/watch?v=P5LzJrVKmBk

Originally posted by oseba1 oseba1 wrote:

Večina ljudi tega tud pogledati ne more to je tema ki je najbolj kontraverzna od vseh tem če pa se samo mal poglobiš in pogledaš okrog sebe hitro dojameš da je zemlja ravna ne rotira i, sonce in luna sta zelo blizu in dosti manjša zemlja je res center vesolja človek je višek kreacije in vse je kreirano za nas

Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2015 at 09:52
Temu bi blo treba najprej odgovort "Bro, do you even comma?" :)
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2015 at 20:42
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2015 at 08:55
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.