Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - kam sodijo kolesarji?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kam sodijo kolesarji?

Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2016 at 21:10
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Že sam to, da ima država v proračunu v naprej predviden približek od pobranih kazni, pove vse.

Ja in to zaradi takih kot si ti, ki igrajo to loterijo Clap
MacGyver je zakon!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
V termah Banovci za 1 leto

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2016 at 21:19
Freedom is everything! Heart Heart

#MAGA

https://youtu.be/CdKVX45wYeQ

Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2016 at 22:22

Fora je tudi v odgovornosti in zdravi pameti! Če bi imel folk, k je normalen v glavo, gum sploh ne bi blo treba preverjat in posledično bi potreba po kontroli in mami državi izginila.

Ljudje so neumni, to se jaz ves čas trudim povedati, zato pa je tako kot je. Smile

Edited by Vraan - 19.Oct.2016 at 22:22
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2016 at 13:01
confimation bias propaganda: 

Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2016 at 13:22

Sem pa enkrat fural od frenda avto, k je mel norec eno gumo letno [pa še počen sm bil k kanta, snega pa dol padal, k pr norcih]

Fora je tudi v odgovornosti in zdravi pameti!

Clap
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
V termah Banovci za 1 leto

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2016 at 22:09
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Sem pa enkrat fural od frenda avto, k je mel norec eno gumo letno [pa še počen sm bil k kanta, snega pa dol padal, k pr norcih]

Fora je tudi v odgovornosti in zdravi pameti!

Clap

Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2016 at 19:22
The real monsters are often just people.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 22:04
U sranje! Mater smo pa res v dreku... Mi smo kot mladoletniki pretepali vse kar se je gibalo in nas ni jebal noben 5%! Dobesedno nihče se ni na to obregnil! Pa bi nas morali kaznovat! Tako mene, kot celo bando čefurjev s katerimi sem se takrat družil! Ne, potrebno je bilo počakat, da zrastejo in da jih je danes 1/2 v zaporu oz. domačem priporu zaradi hujših kršitev...

Tu pa neko punco in njeno mamo maltretira cela horda uradnikov, ki krade bogu dneve v pisarni in troši naš denar zaradi VOŽNJE S KOLESOM PO NAPAČNI STRANI?!?!?

Ta naš birokratski aparat je totalno v kurcu!
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 12:47
delno povezano, sicer s 4kolesniki, mal pozitive: http://www.zurnal24.si/sam-bog-je-poslal-policijsko-provido-clanek-281610

neki dni nazaj sm mel tud sam nadvse prijetno izkušnjo s policisti, in kot sem razbral iz skoraj uro trajajočega pogovora in zadnjih izkušnjah, kjer sm tudi za kolesarske prekrške dobil le opozorilo - se zadnje čase zelo aktivno spreminja notrnja politika izvrševanja zakona. precej stvari se tolerira, 90%+ izrečenih ukrepov naj bi bili ustni opomini  - sami povedo, da tega žal ni v nobeni statistiki zajeto na kar sem opozarju pri zaključevanju krivdnega postopka ob prisotnosti alkohola - enostavno ti pol statističnih podatkov tu odpade... in podpira, da se tudi tovstne zadeve dajo v statistiko - tako si lahko zmanjšaš bias glede delovanja aparata.. tisto iskušnjo s policisti bi opisal podobno kot zgoraj - mel sm opravka s kolegialno sorto ljudi in ne birokratskim strojem. policija žal na momente trpi s temi normami in vidnim deležem slabega kadra.. vsaj moj občutk pa je, da gre na bolje. 
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2016 at 14:04
Ravno včeraj brala prispevek, kako je nek fotograf na podzemni v Moskvi v parih urah posnel ene 100+ fotografij naključnih ljudi in jih je brez težav z open source programi poiskal na vkontakte (ruska različica Facebooka) in izbrskal vse možne informacije o njih.

Dobro je vsaj to, če res pošiljajo samo opozorila in ne globe (ker niso bili fizično na licu mesta in nimajo zakonske podlage za izdajo kazni).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.063 seconds.