Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Prokleti jehovci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prokleti jehovci

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prokleti jehovci
    Posted: 18.Jun.2008 at 09:46
Se da dobiti kako nalepko proti jehovcem, tako kot proti reklamam? Ali pa smrdko ki bi ga vohali samo oni, kot tisti proti psom? Če bi na zelenico pred vhodom zapičil narobe obrnjen križ in nanj nataknil svinjsko glavo bi prišel še na 24 ur, sestrin tipo je kristjan, pa imam filing da bi vseeno probali priti spreobračat...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 09:51
Ko ti pridejo na dom jim reč sam "brb, žrtveno kozo morm zapret"
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 09:53
Kaj pa ti hudega hočejo? Vzemi stražni stolp, preberi ga, se nasmej in ne bod tak zagaman katolik. 
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 10:06
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Kaj pa ti hudega hočejo? Vzemi stražni stolp, preberi ga, se nasmej in ne bod tak zagaman katolik. 


Samo stražnega stolpa ne vzet!!....sem ga jaz vzel, misleč da se jih bom znebil, a dosegel sem ravno nasprotni učinek....ker so mislili, da me stvar zanima, so še kar naprej vztrajno pritiskali na zvonec in hkrati na moje živce...pol se pa znebi te drhali če znaš Angry
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 10:26
Ahh ne jih tok sovrazit no. Sej res da te zbudijo ob brutalni uri in ponujajo strazni stolp, sam kaj ces. S sekiro za vogalom ravno ne cakajo :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 11:05
Vztrajno sem jim zapiral vrata v fris, dobival stolp v kaselc, nato so me dve leti pustili pri miru, zdaj so pa zopet navalili...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 11:15
Originally posted by cjasar86 cjasar86 wrote:

Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Kaj pa ti hudega hočejo? Vzemi stražni stolp, preberi ga, se nasmej in ne bod tak zagaman katolik. 


Samo stražnega stolpa ne vzet!!....sem ga jaz vzel, misleč da se jih bom znebil, a dosegel sem ravno nasprotni učinek....ker so mislili, da me stvar zanima, so še kar naprej vztrajno pritiskali na zvonec in hkrati na moje živce...pol se pa znebi te drhali če znaš Angry

Kako je sploh možno da te stražni stolp ne zanima! To je pa ja najboljša revija!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 11:36
Moral bi 5 let vsak dan spohat ene 20 čistakov, da bi prišel na nivo brati tekste spisane s tako otročje butasto naivnostjo.

Edited by devlin - 18.Jun.2008 at 11:36
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 11:55
Men so Watchtower hud band majkemi.
Back to Top
Pogrebnjak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Belgium
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pogrebnjak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 11:56
Kaj, jaz pa rad berem Stražni stolp. LOL Stokrat boljš od ostalih brezplačnikov, ki zvecer lezijo po ljubljanskih ulicah.
 
Mimogrede: tudi Prince je bil nekaj casa Jehova prica (in je seveda, tudi misijonaril po domovih).
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 12:01
Evo končno ena razumna oseba! A si kej fan slik?



Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 12:04
V New Yorku majo stolpnico:


Dejansko je "watchtower"


Edited by mizzi - 18.Jun.2008 at 12:04
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 12:11
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Evo končno ena razumna oseba! A si kej fan slik?





LOL...



Edited by cjasar86 - 18.Jun.2008 at 12:11
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 12:39
Te so mi najljubše!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 12:40
Pa ne zato, ker je jagenjček res lep...
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 13:14

Mici, ti sigurno nimaš težav z Jehovinimi pričami...LOLBig%20smile



http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 13:55
Originally posted by Buco Buco wrote:

Men so Watchtower hud band majkemi.
 
Big%20smile
 
Drgač sta bla od moje bivše starša Đehoue... nč se nista vsiljevala pa nč sploh o temu nismo debatiral... sta bla pa moj ticket out za kšna srečanja z ostalimi misijonarji - sem sam reku, da njiju poznam pa, da če me bo kj zanimal, bom že njiju vprašou...
 
... drgač pa tud k nam u trgovino hodjo širt besedo - zadnč sm enmu en mikser prodou - 500 watt blade of godly vengeance for a heavenly banana milkshake Cool.
 
Slikce živali v SS so kul... besedila so skrajno omejena. 
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 14:24
moji noni so na zadnje zahvalli vrt, je bila zelo ponosna, cheprav jim je povedala, da je prestara za te rechi :P
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 14:37
Moja pokojna pranona jih je enkrat sprejela naprej pa jim pred očmi vrgla use njihove knjige u špargt (peč).
FUCK THE WORLD
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 15:12
hehe :) pr ns mislm da so sam ene 1x al 2x zvonil še k sm bla mejhna...zdej jih že doug časa več ni vidt - najbrš zato k živim v stolpnci pa ni glih lahko not pridt če nimaš kluča. mam pa zato mormone u enem 10 al 11 nadstropju.
sm pa slišala že svašta zgodbic o tem kako se jih je folk odkrižau...od tega da so odpirali popolnoma goli do tega da so si dal gor majce k so kar se da najbl možn porisane z pentagrami pa navzdol obrnjenimi križi... :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 15:33
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:


Mici, ti sigurno nimaš težav z Jehovinimi pričami...LOLBig%20smile


Kdor jih ma si jih sam dela. Lahko jim vljudno rečeš, da nimaš časa, lahko jih spustiš notr in rečeš čez pet minut da nimaš časa ali pa preprosto uživaš. Moram rečt, da še nisme slišal za jehove priče, ki bi ob obisku koga zaklale.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 16:01
v kranju so bolj popularni mormoni, tudi delijo knjige ampak argumenti me niso prepričali, dva sem spustil v stanovanje, ponudil kavo, ampak smo kr v hodniku opravli.. dejansko sta izrekla tole: "če smo v dvomih, ali bog obstaja ali ne, pogledamo v nebo in se uprašamo, nebo, kdo te je stvaril, in tako vemo, da je to bog" in pol mi je s prstom pokazal stavek v knjigi kjer piše nekej podobnega:)
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 17:02
Mormonska vera je pa sploh zblojena : )
 
Polopoklip je to prvič prijavil pred dolgo časa pa mi je še vedno kul : ).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 17:09
Ah naj majo ljudje svojo vero. Samo naj pa ne hodjo od vrat do vrat in jo vsiljujejo. Nekateri pravte: Sj jih prijazno odklonis in poves, da te ne zanima. Ce me res ne je skoda tudi tistih 3h minut ali pa 5ih.Me zanima kaksna bi bla reakcija ce bi od vrat do vrat hodu Abbath in oznanjal Satanov kult...

Ponavadi, ce imamo interes v nekej to sami poiscemo... 
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 17:23
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 18:45
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Ah naj majo ljudje svojo vero. Samo naj pa ne hodjo od vrat do vrat in jo vsiljujejo. Nekateri pravte: Sj jih prijazno odklonis in poves, da te ne zanima. Ce me res ne je skoda tudi tistih 3h minut ali pa 5ih.Me zanima kaksna bi bla reakcija ce bi od vrat do vrat hodu Abbath in oznanjal Satanov kult...

Ponavadi, ce imamo interes v nekej to sami poiscemo... 
hehe good idea...zvrtaš od jehovceu k ti težijo kje oni živijo pol pa ti hodš k njim na dom z kšno satanistično biblijo alpa kej podobnga namazan s corpsepaintom pa jim težiš nej se spreobrnejo...lololol :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 19:54
EEEEj, gud ideja!!
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 20:28
Originally posted by devlin devlin wrote:

Mormonska vera je pa sploh zblojena : )
 
Polopoklip je to prvič prijavil pred dolgo časa pa mi je še vedno kul : ).

Po mojem si me s nekom zamenjal.
Vseeno si pa poglej ta mormonski BISER. LOL
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 22:06
men grejo pa ze bl na zivce akviziterji, k bi mi radi na vsak nacin poturili.. kaj pa vem.. sesalnik za prah.. enkrat sem jih sprejela, in so mi posesali dnevno sobo z vodnim sesalcem, uiii, pa me niso prepricali v nakup, v nalozbo za prihodnost.. ce imam dober dan, sprejmem jehovce v stanovanje in me itak ne morjo, ce sama nocem.. vcas pa mi dajo kako idejo, tut ce to ni njihova ideja.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 23:40

nazadnje ko so bluzili okoli nase bajte sem spustil psa nadnje pa so hitro spokaliEvil%20Smile!

tko da ce mate kuzija doma ga kar brez slabe vesti nascuvajte nad to tecno golazen pa boste mel mirEvil%20Smile!

P.S.pa se pes bo imel malo veselja! 


Edited by lord infernus - 18.Jun.2008 at 23:41
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 23:50
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

V New Yorku majo stolpnico:


Dejansko je "watchtower"


u Kamniku (natančneje na Duplici) majo pa versko-izobraževalni center. predn so ga zgradil je blo na tem prostoru parkirišče tko da jih tamakajšnji prebivalci ne marajo prov kej dost pomoje (glede na to je v okolici blokov ponavad res težko parkirat)
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 00:22
moja babica, ki je mimogrede najbolj zgovoren človek ki jih poznam, poleg tega pa tudi preveč osamljena za svoj status, vedno z veseljem sprejme vse vrste teh kvazi misionarjev. Itak ji nič ne morejo natvezit ker ona ne pusti do besede. :D Nekaj časa je še dobivala obiske, nato pa so le-ti skrivnostno izginili. :D:D:D
Ima nekaj stražnih stoplov, pa še nekih drugih knjigic. Vse majo ful zakon vsebino in zakon art - kadar sem zelen :)

Tem misionarjem bi moral ful pranke delat ali pa kaj, ali pa jih snemat nekak undercover. Jehovass
www.rkc.si
Back to Top
Sushy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sushy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 02:31
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Ah naj majo ljudje svojo vero. Samo naj pa ne hodjo od vrat do vrat in jo vsiljujejo. Nekateri pravte: Sj jih prijazno odklonis in poves, da te ne zanima. Ce me res ne je skoda tudi tistih 3h minut ali pa 5ih.Me zanima kaksna bi bla reakcija ce bi od vrat do vrat hodu Abbath in oznanjal Satanov kult...

Ponavadi, ce imamo interes v nekej to sami poiscemo... 


Problem je da je fora njihove vere, da jo tkole oznanjajo. Zato hodjo od vrat do vrat, kar je več kot moteče.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 05:52
Na hitro:
 - Atuin: Ce mi pride abbath oznanjat satanov kult grem takoj ob 6h na petrol po pire.
- kar je motece.... motece je jokanje sosedovega otroka, so ucne ure violine, je muska ki jo studenti rolajo 2 stuka visje, so penzionisti ki se pocasi basejo na trolo, folk ki ne pripravi placilnega sredstva na blagajni v trgovini, folk ki ne vaga zelenjave itd. Pa kaj? Gremo pse spustit nadnje! To bo veselja za nase najboljse prijatelje! Juhej!
- infernus: psa spuscas nad ljudi? Ti pa res rabis bozje sporocilo, ki ga jehovci oznanjanjo. naslednjic rajs kar sekiro vrzi vanje, bo manj motece za sushija.


Edited by mizzi - 19.Jun.2008 at 08:26
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 08:44
Hja, Mizzi ti bi su po 6 pack ce bi prsu Abbath, vecina bi pa klicala polcijo/spustila psa/vrgla sekiro itd... jest sm samo zkoz vas hodu vsak dan na avtobus pa je trajal 1 mesc da sm ze slisu od babice: Po vasi se govori da si tak, pa tak, pa da se drogiras in tako naprej...nestrpni je vecinski del populacije, ko je pa kdo od manjsine je pa prec vse narobe... 

Edited by Atuin - 19.Jun.2008 at 08:45
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 09:00
Ja sam metalci menda niste rjavolasa s prečo po sredini v beli bluzi na trenjih sedeča zagovornica družine a.k.a. krščanarska mati.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 10:09
Imamo pa navadno večji čut za moralo in poštenje.
 
Jaz bom svojo Francko Frčosmrč nanje naščuval.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 10:37
Aja, poj vas zlagana jehovska morala moti? Jest sem pa mislu, da je to katoliška vzogja! Ne se hecat, no.

Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 10:52
Originally posted by mizzi mizzi wrote:

Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:


Mici, ti sigurno nimaš težav z Jehovinimi pričami...LOLBig%20smile


Kdor jih ma si jih sam dela. Lahko jim vljudno rečeš, da nimaš časa, lahko jih spustiš notr in rečeš čez pet minut da nimaš časa ali pa preprosto uživaš. Moram rečt, da še nisme slišal za jehove priče, ki bi ob obisku koga zaklale.
 
Drgač mam jst tut v družini teto, ki je jehovina priča in poznam situacijo...V osnovi je tako kot praviš, da nikomur nič nočejo, ampak je pa res tut to, da znajo bit zelo vsiljivi tut če jim lepo (parkrat) rečeš, da te zadeva ne zanima...Najbolj mi je bilo pa smešno, ko so prišli na vrata eni, ki sem prepričan za njih, da so iz muslimanskih družin in so se čudežno spreobrnili v Jehovine priče in začeli modrovati o krivicah tega sveta itd...Sej ne drucga, sam mal smešno in absurdno je vseskup...kar se tiče pa Stražnega stolpa se mi zdi pa utopično-kičast, čeprav izpostavlja prave probleme tega sveta, ki pa jih pozna vsak normalen člouk...LOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:18
:)) muj pranono, kontrabantar in kvartopirc, je bil tudi neki chasa jehuc... ne me prashat zakaj, ker res ni bil poduhovljen chlouk, prej vsekaj druzga... temu jz pravm, vsak je svoj flesh... tudi jhuci :)

Edited by PiWi - 19.Jun.2008 at 11:19
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:28
Par let so bli pr nas pa nas vabil na Šmarno zarad potopa...Ermm
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Sushy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sushy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:33
mizzi, mal povrsno sm napisu:
motece je to, da se jih znebit ne mores, ko hodjo od vrat do vrat, tut ce jim lepo poves, da te ne zanima... sam sicer ne zapiram folku vrat pred nosom brez besed, kar bi vecina nardila, pa bi mi tut kdo reku zdj da nj delam, ampak povem, da me ne zanima zadeva, pa upam, da bojo ljudje postekal.... pa pac ne postekajo... od vseh prodajalcev ali ponudnikov zaves, zobnih scetk, sesalcev, zavarovanj in jehove vere edin zadnji ne dojamejo tega. nikjer pa nism napisu, da bi blo treba zdj zato nadnje spuscat pse al pa sekire metat.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:40
morala morala.. dobra jehovova priča je tista, ki pridobi ljudi, ne pa tista, ki je dosegla notranji mir in se na besedo "me ne zanima" prikloni in umakne za vedno. isto policaji. ni dobr policaj tist, ki bo varoval zakon, ampak tist, ki bo na enoto dnar od napisanih kazni prnesu.

z drugimi besedam, vsaka organizacija se more žrtvovat nekje da pridobi člane al pa sredstva in to je tist del ledene gore, ki je viden dokler nisi znotraj njih. sej nam, ki ne obiskujemo cerkev se tud zdi smešno in naivno kako stare mame vsak vikend v pusco dajo četrt penzije, samo če ji to prnese duševn mir, zakaj pa ne. z jehovci še nism mel opravka sicer, ampak če mi pridejo na vrata bom poslušal kaj majo za povedat, samo če bom dobil "če smo v dvomih, ali bog obstaja ali ne, pogledamo v nebo in se uprašamo, nebo, kdo te je stvaril, in tako vemo, da je to bog", kar so rekl tud mormoni jim takoj vrnem vso čtivo pa jih pospremim do stopnic.

Edited by frogstomp - 19.Jun.2008 at 11:41
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:45
Ti boš pa ornk nastradal. Kar pripravi si zalogo pomiril za takrat ko bodo prišli Smile. Saj je tudi meni dolgo časa trajalo da sem pogruntal da se do vseh ljudi ne splača biti prijazen.

Edited by devlin - 19.Jun.2008 at 11:46
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 11:59
eh.. človk ma nalogo za narest najbrž od višje postavljenih, zakaj mu nebi pomagal. podobn je z telefonskimi anketami.. žrtvujem tistih 10 minut časa k bi jih sicer na paranoidu preživu:)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 12:58
Originally posted by Sushy Sushy wrote:

mizzi, mal povrsno sm napisu:
motece je to, da se jih znebit ne mores, ko hodjo od vrat do vrat, tut ce jim lepo poves, da te ne zanima... sam sicer ne zapiram folku vrat pred nosom brez besed, kar bi vecina nardila, pa bi mi tut kdo reku zdj da nj delam, ampak povem, da me ne zanima zadeva, pa upam, da bojo ljudje postekal.... pa pac ne postekajo... od vseh prodajalcev ali ponudnikov zaves, zobnih scetk, sesalcev, zavarovanj in jehove vere edin zadnji ne dojamejo tega. nikjer pa nism napisu, da bi blo treba zdj zato nadnje spuscat pse al pa sekire metat.

Infernus je to napisal.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 13:05
Originally posted by mizzi mizzi wrote:



Na hitro: - Atuin: Ce mi pride abbath oznanjat satanov kult grem takoj ob 6h na petrol po pire.- kar je motece.... motece je jokanje sosedovega otroka, so ucne ure violine, je muska ki jo studenti rolajo 2 stuka visje, so penzionisti ki se pocasi basejo na trolo, folk ki ne pripravi placilnega sredstva na blagajni v trgovini, folk ki ne vaga zelenjave itd. Pa kaj? Gremo pse spustit nadnje! To bo veselja za nase najboljse prijatelje! Juhej!- infernus: psa spuscas nad ljudi? Ti pa res rabis bozje sporocilo, ki ga jehovci oznanjanjo. naslednjic rajs kar sekiro vrzi vanje, bo manj motece za sushija.


potunkal si ga pa vseen. :)

Edited by frogstomp - 19.Jun.2008 at 13:06
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 13:09
Če se je pa ob bazenu sprehajal.-
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 13:15
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

morala morala.. dobra jehovova priča je tista, ki pridobi ljudi, ne pa tista, ki je dosegla notranji mir in se na besedo "me ne zanima" prikloni in umakne za vedno. isto policaji. ni dobr policaj tist, ki bo varoval zakon, ampak tist, ki bo na enoto dnar od napisanih kazni prnesu.

z drugimi besedam, vsaka organizacija se more žrtvovat nekje da pridobi člane al pa sredstva in to je tist del ledene gore, ki je viden dokler nisi znotraj njih. sej nam, ki ne obiskujemo cerkev se tud zdi smešno in naivno kako stare mame vsak vikend v pusco dajo četrt penzije, samo če ji to prnese duševn mir, zakaj pa ne. z jehovci še nism mel opravka sicer, ampak če mi pridejo na vrata bom poslušal kaj majo za povedat, samo če bom dobil "če smo v dvomih, ali bog obstaja ali ne, pogledamo v nebo in se uprašamo, nebo, kdo te je stvaril, in tako vemo, da je to bog", kar so rekl tud mormoni jim takoj vrnem vso čtivo pa jih pospremim do stopnic.
 
A to kej boli? Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 13:16
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

eh.. človk ma nalogo za narest najbrž od višje postavljenih, zakaj mu nebi pomagal. podobn je z telefonskimi anketami.. žrtvujem tistih 10 minut časa k bi jih sicer na paranoidu preživu:)
 
Kaj pa če bi Paranoid kar naenkrat zginu? LOLBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.