Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - vegeterjanstvo/veganstvo.. o hrani, cukru...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vegeterjanstvo/veganstvo.. o hrani, cukru...

Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2016 at 19:47
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Drugo kot drugo pa, nadvse prepričan sem, da njegovo sranje pa zelo diši. LOL

ja, a ne weš, da obstajajo ljudje, katerih drek diši po vijolicah  Big smile
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 11:05
debilizem po vegansko... 

čez kakšno generacijo bo tole novi social justice..... specism ....speci-phobia? Big smile are you a specist?! LOL

Act of solidarity? Activists get branded with hot iron to condemn animal abuse

https://youtu.be/GyNvAtv42Vw

thou shalt not simp
Back to Top
Speadge View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 15:18
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Cantina Mexicana mi je pa se vedno pri srcu. Tista Chimichanga de polo s tremi prilogami po izbiri (nujno cesnov pire!!!).. mljask... Pa tudi, vsaj po mojih dosedanjih izkusnjah, ni neke necloveske guzve.

jst si pa naročim enchilada verde, pa belo salso (al pa mogoče rdečo), pa pečen krompirček pa česnovo štručko :-) pire krompirja si pa ne upam naročiti prav nikjer, ker imam zgleda doživljenjske travme še iz osnovne šole in tamkajšnjih kosil. O, boh, kako umeten krompir je bil to ... to ni imelo nobene veze s krompirjem! in pol je bilo tko za kosilo župa, solata, stlačen krompir in kravji jezik !!!! FAK ! in si vedno lahko pustil samo eno jed. in pol sem tist nagravžen kravji jezik tlačila pod krompir, da se ga kokr ne bi vidlo LOL no,sej verjetno so vsi osnovnošolci moje generacije bili deležni teh dobrot :D me prow zanima kdaj so uknili KRAVJI JEZIK na jedilnikih  :D bruhuhuhuhuhuhuh 

ijooooj, KRAVJI JEZIK pa KRVAVICE pa MOŽGANI Z JAJCI pa VAMPI  Shocked o faaaak, najbolj ogabno možno ... pa kwa je to cel blok smrdel, če so se kuhali vampi LOL pol pa še un nariban parmezan iz vrečke gor ... mmmmmm, kot bi vampe potresel z vonjem smrdljivh štumfov LOL prow simfonija 

A si mogla? Mislim, res a si prav mogla?!! :P
Tko zacnem brati, super, fajn ... debata o hrani, tle pa ne more iti nic narobe, pa berem in berem in berem ... izraz na obrazu pocasi okameni ... in ... bljak no!

placeholder
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 21:31

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Cantina Mexicana mi je pa se vedno pri srcu. Tista Chimichanga de polo s tremi prilogami po izbiri (nujno cesnov pire!!!).. mljask... Pa tudi, vsaj po mojih dosedanjih izkusnjah, ni neke necloveske guzve.

jst si pa naročim enchilada verde, pa belo salso (al pa mogoče rdečo), pa pečen krompirček pa česnovo štručko :-) pire krompirja si pa ne upam naročiti prav nikjer, ker imam zgleda doživljenjske travme še iz osnovne šole in tamkajšnjih kosil. O, boh, kako umeten krompir je bil to ... to ni imelo nobene veze s krompirjem! in pol je bilo tko za kosilo župa, solata, stlačen krompir in kravji jezik !!!! FAK ! in si vedno lahko pustil samo eno jed. in pol sem tist nagravžen kravji jezik tlačila pod krompir, da se ga kokr ne bi vidlo LOL no,sej verjetno so vsi osnovnošolci moje generacije bili deležni teh dobrot :D me prow zanima kdaj so uknili KRAVJI JEZIK na jedilnikih  :D bruhuhuhuhuhuhuh 

ijooooj, KRAVJI JEZIK pa KRVAVICE pa MOŽGANI Z JAJCI pa VAMPI  Shocked o faaaak, najbolj ogabno možno ... pa kwa je to cel blok smrdel, če so se kuhali vampi LOL pol pa še un nariban parmezan iz vrečke gor ... mmmmmm, kot bi vampe potresel z vonjem smrdljivh štumfov LOL prow simfonija 

A si mogla? Mislim, res a si prav mogla?!! :P
Tko zacnem brati, super, fajn ... debata o hrani, tle pa ne more iti nic narobe, pa berem in berem in berem ... izraz na obrazu pocasi okameni ... in ... bljak no!

ja. v tem feminaci svetu se to rado zgodi. Big smile open your eyes
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2017 at 13:28
old but gold :

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.082 seconds.