Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Motozbori
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Motozbori

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Zlobko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlobko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Motozbori
    Posted: 28.Jun.2008 at 13:57
Motozbori so mi predvsem zanimivi, ker je na kakem učas kak dober bend.

Danes 28.6, je motozbor na hiprodomu Brege(pri Krškem), v organizaviji MK PEKLENE OSE iz Krškega. Igrajo pa Broken arrow, Lady s first in Črna gradnja
http://www.myspace.com/snowblindbanda
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2008 at 19:08
ja fanj žurka je za moto zbor
pivo kar teče



Edited by venom - 28.Jun.2008 at 19:29
D.T.P.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2008 at 19:28
JA je ja

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 12:15
najbolš moto je u medvodh ;)
I'm crazy after all.......
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 14:28
V Medvodah ni moto zbor, ampak je koncert za civiliste in denar. Ceprav se neka stvar kiti z imenom Moto, to ne pomeni, da tudi je.

(Malo pre dolgo sem biker, da bi bil tiho ob takih nebulozah)
Non Serviam

blog
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 14:40
prou ane... men je še useen to najbolši moto!
I'm crazy after all.......
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 15:27
Men je biu pa do zj najbolš motozbor u Petiševcih, mislm da smo bli 2000ga gor, pol se m pa zdi da so ga nehl delat al kvaCry,men je blo tm res NAJBOLŠEJŠ,škoda k ga ni večCry.nkol nam pozabla kwa se j bajkrjm strenal k so bli Motori, kr na mize pa do daske---MEGAThumbs%20Up,u daljini čuju se kao gromoviiiiii=waaa morm koj zj poslušat
Out of control
Back to Top
Erik View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 203
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 16:19
jep v Petišovcih je bil res velik motozbor...špilali so se spomnim še med drugim tudi Clawfinger, pa Thin Lizzy tribute z Sykes-om, pa seveda famozne Rockbitch, zaradi katerih se je naroda drenjalo pred odrom:D končalo pa se je 2001 mislim da...škoda ker je bila kar velka in kul zadeva.

Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 16:30
am k sm bla jst so bli leningrad kavbojs pa demolišni pa to, ja FUUUL FUUUL škoda tega, k men je zaenkrat delč pred vsemi ostalimi mototi - sicr res nism bla na ne vem kokih sam vseen,totalna zmaga
Out of control
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 16:48
sami dobri bendi
mi smo pa motozbor včasih na dobravi mel
zdej pa že doug cajta ne.
btw.enkrat so pa drinkersi igral takrrat še u stari postavi
no toj pa bil koncertThumbs%20Up
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2008 at 23:10
men pa žiri zmagajo:))
morm pohvalt tud mk merkur (črn vrh nad idrijo) najbol je blo letos...
sicr u petk sm bla u medvodah pa se kar strinjam z usam...kr nekej:)
pa na freisingih mi je dbest... (us se vidmo letos an:)

cez 2 tedna pa napademo u branik majo pa rihemberki... wiuwiii:D
.....
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2008 at 19:29

Žiri + motozbor + dež + Sarcasm = s čupo opletajoči prasci v blatu!!! PigBig%20smile



Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2008 at 22:18
Ehhh, v Žireh je čist vsak let dež. Res nimajo sreče.

Freisingi odkar imajo v Kranju, je čist bedno zaradi folka. Tam v Loki je blo 100x boljš.

NNM so imeli hude motozbore tam v kamnolumu pri Hruševju. Samo ne vem kaj jih je zjebal. Denar?
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 10:05
Tina: valda se vidmo...
ejsi disi- NNR :) ne NNM - letos so imeli tam Gremiumi. Zjebal jih je predsednik, ker je odstale odfukal in samo se denar hotu sluzit.
moto feste pac niso dobickonosne stvari, takoj ko ratajo, pa so v resnici ze navadni koncerti (tipicen primer Medvode)
Non Serviam

blog
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 12:04
V Medvodah je men zakon zaradi družbe, pa pač ker mam peš 15min do prizorišča itd.... Neki let nazaj je blo še nekak moto, zdj je pa to krneki ubistvu...to se vid že po obisku motoristov, ki jih je iz leta v leto manj. Mah neki se je telim medvoškim motoristom premaknl u glavi :)
Drgač sm biu u Celju pa je blo kr fajn, Kranj še pride...ma so mi vredu motozbori, sam vseen sm mnenja, da so nekateri motoristi preveč naduvani (govorim seveda o članih klubov, ki se imajo za pomembne in ne o motoristih na splošno)  :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Helldragon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Helldragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 13:34
V medvodah je blo letos zakon, ja!!
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 14:19
mhm. LOL
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 14:44
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

V Medvodah je men zakon zaradi družbe, pa pač ker mam peš 15min do prizorišča itd.... Neki let nazaj je blo še nekak moto, zdj je pa to krneki ubistvu...to se vid že po obisku motoristov, ki jih je iz leta v leto manj. Mah neki se je telim medvoškim motoristom premaknl u glavi :)
Drgač sm biu u Celju pa je blo kr fajn, Kranj še pride...ma so mi vredu motozbori, sam vseen sm mnenja, da so nekateri motoristi preveč naduvani (govorim seveda o članih klubov, ki se imajo za pomembne in ne o motoristih na splošno)  :)



Zal je tako, da imamo s civilisti prevec slabih izkusenj. Ja tudi jaz sem club member in to MC kluba ne navadnega MK-ja.
Non Serviam

blog
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 15:58
Ja sj vem, da si member, ni letel na tebi podobnim (ste taki zlo vredu)... Govorim predvsem o tistih, ki delajo težave tam kjer jih ni in se ne spravlajo na tiste pijane civiliste, ki jih delajo... Drgač pa je to tud pizdarija ja, ker nekateri pijani civilisti ne ločijo zajebancije in resnosti...mah takih se izogibam hehe.
Sj se vidimo na kšnem mototu zdj v bližnji prihodnosti :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 18:41
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Tina: valda se vidmo...
ejsi disi- NNR :) ne NNM - letos so imeli tam Gremiumi. Zjebal jih je predsednik, ker je odstale odfukal in samo se denar hotu sluzit.
moto feste pac niso dobickonosne stvari, takoj ko ratajo, pa so v resnici ze navadni koncerti (tipicen primer Medvode)


Itak - NNR Embarrassed  SE mi je zdel, da je kešmani vmes. Že predlani se ni točno vedelo, no, na koncu je bil pa še dež. Letos pa Gremiumi praviš? Hmm, če bi vedel bi prišel, ker boljšga placa pa res ni za najdt.

Sem pa Krokarjem oblubil, da pridem pa sem letos že falu.


Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Zlobko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlobko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 19:47
Sem biu u soboto na zboru na Bregah, pa so igral usi trije bendi super. Črna gradnja je razturala.

Večkrat je problem na teh zborih, da je ozvočenje totalno v kurcu. Lep primer je blo v Ljubečni pri Celju.


http://www.myspace.com/snowblindbanda
Back to Top
puntar View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Kuća Poso
Status: Offline
Points: 876
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puntar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2008 at 18:58
Vprašanje za Einherjara...
...če ma skupina kolegov na hrbtih našitke, ki z ničemer ne označujejo MK ali MC, kvečjemu znamko vozila. Jim lahko kdo sere?

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!

Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2008 at 22:13
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

V Medvodah je men zakon zaradi družbe, pa pač ker mam peš 15min do prizorišča itd.... Neki let nazaj je blo še nekak moto, zdj je pa to krneki ubistvu...to se vid že po obisku motoristov, ki jih je iz leta v leto manj. Mah neki se je telim medvoškim motoristom premaknl u glavi :)
Drgač sm biu u Celju pa je blo kr fajn, Kranj še pride...ma so mi vredu motozbori, sam vseen sm mnenja, da so nekateri motoristi preveč naduvani (govorim seveda o članih klubov, ki se imajo za pomembne in ne o motoristih na splošno)  :)



Zal je tako, da imamo s civilisti prevec slabih izkusenj. Ja tudi jaz sem club member in to MC kluba ne navadnega MK-ja.


haha,reku je civilisti...zdej k maš motor,pa kr mislš d si nevem kva...haha civilisti...mam frenda k je biu takrt u mcju,k jih u sloveniji še ni blo,pa so se do amerike švercal,ne pa zdej,k se dobi ene par folka,s 1000 hondicam pa yamahcam,pa misljo d so carji....ne seri s civilisti no,k sm do kle dol že pozabu,kk se praviln napiše:D


Edited by moser - 02.Jul.2008 at 22:14
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 22:31
Evo, moja legendarna majica. Dobil sem jo pa prav od SatanaEvil%20Smile


Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 15:17
hehe zdej za weekend je biu en u kranju
kr kul je blo
klobasice so sploh zmagaleThumbs%20Up
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 07:53
Originally posted by puntar puntar wrote:

Vprašanje za Einherjara...
...če ma skupina kolegov na hrbtih našitke, ki z ničemer ne označujejo MK ali MC, kvečjemu znamko vozila. Jim lahko kdo sere?


Znamko vozila naceloma ne. Ce pa se bojo skupaj drzali in predvsem na zunaj izgledali kot klub, pa naj pazijo predvsem kako se obnasajo. Tudi pravem MKju ne bo noben tezil, dokler ne bojo pametovali.
Treba pa je vedeti, takoj ko so na motorjih in imajo na hrbtu znake so prisli v "naso" sceno, pa to njim vsec ali ne. In kot v vsaki subkulturi, so tudi tu pravila, ki se jih je treba drzat. Ce jim ni jasno kaj in kako naj se obrnejo na najblizji MC, pa jim bojo/bomo vse razlozili, ni nikakrsen bau-bau.
Non Serviam

blog
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 12:34
A lahk tak na hitro mal predstaviš ta pravila? Nisem motorist, me pa zanima subkultura.
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 13:30
Klele je full dobro napisano, ni pa malo tega:

http://home.earthlink.net/~rcvsmc-edu/id11.html
Non Serviam

blog
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 13:42
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

hehe zdej za weekend je biu en u kranju
kr kul je blo
klobasice so sploh zmagaleThumbs%20Up


nah, krompirjeva solata pa kisle kumarce ftw!!! Wink
Nekatere napake so tako zabavne da jih je škoda narediti samo enkrat!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 14:27
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Zal je tako, da imamo s civilisti prevec slabih izkusenj. Ja tudi jaz sem club member in to MC kluba ne navadnega MK-ja.
 
Nisem vedel da si MC. Koliko časa že repaš? Shocked MC-Einherjar?Shocked


Edited by devlin - 24.Jul.2008 at 14:29
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 15:07
Ne bit debil... Ceprav vem, da ti je v krvi.
Non Serviam

blog
Back to Top
stricojebec View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Mar.2008
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stricojebec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 16:41
am kšni motorji so vam pa všeč, men recimo nek čoper ne pomen nč k ni poante sediš gor k pr ginekologu pa nkamor ne gre zakon je ktm duke, pa cestaki od teh mi je najbol ducati
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2008 at 17:06
Originally posted by Einherjar Einherjar wrote:

Ne bit debil... Ceprav vem, da ti je v krvi.
 
Se trudim Smile.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
GWDC View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GWDC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2008 at 18:12
                   mednarodno srečanje motoristov
                             ILIRSKA BISTRICA
                      5. , 6. in 7. september 2008


Moto klub FEISTRITZ prireja prvi vikend v septembru že 9.
mednarodno srečanje motoristov, odvijalo se bo na že znani
lokaciji, v Vrbici.
Vabimo vse motoriste, vse ljubitelje motorjev in ljudi željne
zabave, da se nam pridružijo v petek 5. septembra, v soboto 6.
septembra in v nedeljo 7. septembra.
Vse dni bo poskrbljeno za hrano in pijačo,dobro zabavo,glasbo,
igre...Še posebej vabimo motoriste na panoramsko vožnjo, ki
bo v soboto ob 17.00.Tako v petek kot v soboto se nam bodo
predstavile rock in metal skupine, v soboto zvečer nas bo zabaval
znana hrvaška skupina PSIHOMODO POP.


Lepo vabljeni !!      
                 
                                                                         Moto klub FEISTRITZ




Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2008 at 20:48
@GWDC: kej veš keri bendi bojo špilal?

@Phantom: a mislš Orange County Choppers (OCC)?? - oddaja
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2008 at 23:01
Originally posted by GWDC GWDC wrote:

                   mednarodno srečanje motoristov
                             ILIRSKA BISTRICA
                      5. , 6. in 7. september 2008


Moto klub FEISTRITZ prireja prvi vikend v septembru že 9.
mednarodno srečanje motoristov, odvijalo se bo na že znani
lokaciji, v Vrbici.
Vabimo vse motoriste, vse ljubitelje motorjev in ljudi željne
zabave, da se nam pridružijo v petek 5. septembra, v soboto 6.
septembra in v nedeljo 7. septembra.
Vse dni bo poskrbljeno za hrano in pijačo,dobro zabavo,glasbo,
igre...Še posebej vabimo motoriste na panoramsko vožnjo, ki
bo v soboto ob 17.00.Tako v petek kot v soboto se nam bodo
predstavile rock in metal skupine, v soboto zvečer nas bo zabaval
znana hrvaška skupina PSIHOMODO POP.


Lepo vabljeni !!      
                 
                                                                         Moto klub FEISTRITZ









to pa pridemo ja... smo se že u italij na zboru prejšn vikend zmenil...
tko de se vidmo:)
.....
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2008 at 09:21
Originally posted by stricojebec stricojebec wrote:

am kšni motorji so vam pa všeč, men recimo nek čoper ne pomen nč k ni poante sediš gor k pr ginekologu pa nkamor ne gre zakon je ktm duke, pa cestaki od teh mi je najbol ducati


to je pa cist stvar osebne preference, zacel sem s kupljenim chopperjem, naslednji je bil tudi chopper vendar cisto custom made, za njim yamaha V-max, sedaj pa CBR1100 XX predelan v naked/streetfighterja. Tko da kar komu pase, naj vozi.

Non Serviam

blog
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2008 at 10:09
js mam pa tazgale na garazi, sam je podrt pa en del mi manjka.. se bo treba pocas lott zadeve..

drgac je pa to motor iz takih dirk kot so recimo v fear and loathing filmu

Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2008 at 13:34
Originally posted by GWDC GWDC wrote:

                   mednarodno srečanje motoristov
                             ILIRSKA BISTRICA
                      5. , 6. in 7. september 2008


Moto klub FEISTRITZ prireja prvi vikend v septembru že 9.
mednarodno srečanje motoristov, odvijalo se bo na že znani
lokaciji, v Vrbici.
Vabimo vse motoriste, vse ljubitelje motorjev in ljudi željne
zabave, da se nam pridružijo v petek 5. septembra, v soboto 6.
septembra in v nedeljo 7. septembra.
Vse dni bo poskrbljeno za hrano in pijačo,dobro zabavo,glasbo,
igre...Še posebej vabimo motoriste na panoramsko vožnjo, ki
bo v soboto ob 17.00.Tako v petek kot v soboto se nam bodo
predstavile rock in metal skupine, v soboto zvečer nas bo zabaval
znana hrvaška skupina PSIHOMODO POP.


Lepo vabljeni !!      
                 
                                                                         Moto klub FEISTRITZ






dada, pa jagoda bo striptiz plesala,ne bo več Pia, k vsak let z 'istim' šovom Big%20smile
...vse vem, od unga na 'kozi' Wink

jah, se vidmo!

Nekatere napake so tako zabavne da jih je škoda narediti samo enkrat!
Back to Top
Zlobko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlobko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2008 at 13:23
16 Moto srečanje: Velike Malence pri Brežicah:

Igrajo: petek: Uranium pills
                       Kose
                       Snowblind
                       Big foot mama
          sobota: Holder
                       Burn Out
                       Don Mentony Bend

Več na : http://www.mk-skorpijon.com/

Sicer je pa to daleč najvčji motozbor v tem koncu. V lepi dolenjski idili med vinogradi, gozdom in reko Krko.


Edited by Zlobko - 14.Aug.2008 at 13:24
http://www.myspace.com/snowblindbanda
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 12:14
kaj zdj banda, kdo gre v Ilirsko?
Tongue
Nekatere napake so tako zabavne da jih je škoda narediti samo enkrat!
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 14:06
Jz grem! :)
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 14:24
Tud jst grem dns dol.
Paste se fotoaparata !
;)



Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 14:54
ups, pozdravi mi Gwdca :P 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 15:04
Tudi js pridem, samo se ne smem napit, ker jutri zjutrej delam. Thumbs%20Down
FUCK THE WORLD
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 15:46
js tut pridm...heheh ene dva avta bota šla z naših koncou ;)
I'm crazy after all.......
Back to Top
WildSpirit View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WildSpirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2008 at 15:03
bilo je lepo.
Nekatere napake so tako zabavne da jih je škoda narediti samo enkrat!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2008 at 15:05
Hvala za pivo. Bilo je pijano. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2008 at 20:02
feistritz-i... zakon zbor :)
bilo je lepo.... :)

.....
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2008 at 00:01
Eno resno vprašanje za Einherjar-ja: Kako vi v klubu tolerirate (če jih/če taki obstajajo pr vas) preseratorje na cestačah, ki po cesti gor in dol cca 20 minut drkajo po zadnji gumi? Ker to sta danes dva debila dejansko izvajala in - kar je še slajše - to sta delala med običnim prometom! Če ni šlo po njunem pasu, pa mal na nasprotnega in nazaj na svojega itd... Mal me je pogrela tale svinjarija - ok, sej ne rečem, kdaj se komu mal odvije, sam to počet skoz in skoz, pol zavit na eno pjačo in pol nazaj... Preveč pizdim, vem, sam nekje pa mora bit meja, no!Thumbs%20Down
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.