Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Soulfly
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Soulfly

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Soulfly
    Posted: 30.Jun.2008 at 16:42
nism še opazu te debate...mnda je res še ni...plati prophecy in dark ages totalna zmaga po mojem okusu, na myspacu se pa že da slišat komad UNLEASH, ki bo konec julija izšel na novi plati CONQUER...baje, da je nova plata v celoti še bolj šus kot dark ages in cavalera conspiracy skupaj...we'll hear!
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2008 at 19:31
Unleash se definitivno boljše sliši kot bedni conspiracy. Deluje bolj dodelano in poglobljeno. Up with the Soulfly oz. Rizzo hehe
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2008 at 20:07
Hehe, Marc Rizzo ma carsko muziko, se večkrat vprašam kaj dela pr teh bandih :D
Čeprav mi Soulfly ne delujejo tako slabo. Dark Ages mi je zelo všeč ^^
Ravno poslušam Unleash, pa mi ni kul :/
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2008 at 00:35
kaj dela? Kasira lepe denarce. Big%20smile
You can never be too Specialized!!



Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2008 at 15:15
Meni je najači prvi album: SoulflyClap, keri komadi, kira jezaEvil%20Smile

The song remains insane!!!!!!!!!!
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2008 at 14:54
ALBUM GA SEKA!
pozna se da so sli mal nazj v sepulturine cajte.. tako kot že na prejšnem..
čeprau itak ni to arise al pa chaos :)
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2008 at 15:21
Definitivno ubije plato od C. Conspiracy. Max se je bolj potrudil, kar se močno sliši. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2008 at 22:13
CONQUER preprosto ubija...matr...max kot da doživlja drugo mladost...prophecy, dark ages, inflikted in zdj conquer...morm priznat, da mi je slednja še najboljša...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2008 at 22:32
darga ages seka ka prasica stariThumbs%20Up
maxu se je odtrgal
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 17:16
men je čist kul če se mu je:D
morm stegnt še tole od soulfly d slišm mal..nism še nč poslušov
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 19:31
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

CONQUER preprosto ubija...matr...max kot da doživlja drugo mladost...prophecy, dark ages, inflikted in zdj conquer...morm priznat, da mi je slednja še najboljša...


naštel si plate, kjer je prisoten Rizzo. A se je res Maxu strgal al ma kle Rizzo tut prste vmes?
You can never be too Specialized!!



Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 21:17
haha
ricco ma šele pri conquerju prste vmes.
dark ages je maxova iznajdba
All songs written and composed by Cavalera except "Molotov" (Cavalera, Fillipenko, Milano), "Innerspirit" (Cavalera, Kojic, Stojanovic) and "Staystrong" (Cavalera, Cavalera).
pa prophecy tudAll songs written and composed by Cavalera except "Defeat U" (Cavalera, Marianino), "Mars" (Cavalera, Eyesburn, Kojić) and "In the Meantime" (Hamilton) which is originally written and performed by Helmet on their 1992 album Meantime.


taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 21:32
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

CONQUER preprosto ubija...matr...max kot da doživlja drugo mladost...prophecy, dark ages, inflikted in zdj conquer...morm priznat, da mi je slednja še najboljša...


naštel si plate, kjer je prisoten Rizzo. A se je res Maxu strgal al ma kle Rizzo tut prste vmes?

hja no itak, da ma...ni sam kot šminka v bendu, hehe...če ne pri drugem ma pr solotih, pa tud če nima writing credits-ov, še ne pomeni, da nič ne prispeva...sam če so vse te linije maxove ideje, kak to da se v živo njegove kitare neč ne čuje, oz. jo dejansko sploh ne špila...rizzo pa pokriva vse to...ni mi jasno...ko gledam under siege še špila kr nekak, sam zdj...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 21:33
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

[QUOTE=Sine aka Wrba]CONQUER preprosto ubija...matr...max kot da doživlja drugo mladost...prophecy, dark ages, inflikted in zdj conquer...morm priznat, da mi je slednja še najboljša...


naštel si plate, kjer je prisoten Rizzo. A se je res Maxu strgal al ma kle Rizzo tut prste vmes?

hja no itak, da ma...ni sam kot šminka v bendu, hehe...če ne pri drugem ma pr solotih, pa tud če nima writing credits-ov, še ne pomeni, da nič ne prispeva...sam če so vse te linije maxove ideje, kak to da se v živo njegove kitare neč ne čuje, oz. je dejansko sploh ne špila...rizzo pa pokriva vse to...ni mi jasno...ko gledam under siege še špila kr nekak, sam zdj...



Edited by Sine aka Wrba - 17.Jul.2008 at 21:33
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 22:31
rizzotovih solotov pa linij max pomoje nau nkol u lajfu znou odigrat..moje mnenje..
Back to Top
Asator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 23:15
malo preje sem dol cuknil album, ampak še ga nisem poslušal, ker ni bilo časa, tak da komaj čakam na jutri. Sem pa zdaj že nekaj dni poslušal novi komad Unleash, ki mi je prekleto dober.

Max je zame legenda in tak bo tudi ostal.
Metal is my religion
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 23:26
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

rizzotovih solotov pa linij max pomoje nau nkol u lajfu znou odigrat..moje mnenje..

če ma pa 4 strunsko kitaro maxLOL
sej tud anderasov slotov ne zna zaigrat
še enkrat max je ritem kitarist
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Asator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2008 at 16:01
pa kaj ma veze kdo boljše igra, vsak ima svoje prednosti in zato so v bandu. Vodja je še vedno Max, ker njegovega vokala nikoli ne bo nihče dosegel, če se že tako pogovarjamo.

Ravno poslušam album in mi je zelo dober, verjetno najboljši Soulfly album. Pri prvem komadu so mi šle kar kocine gor ko sem ga začel poslušat. Verjamem, da mi bo z vsakim poslušanjem ta album še boljši, ker tako mi je z vsakim Maxovim delom. Recimo Cavalera Conspiracy- Inflikted mi na začetku ni bil tako dober album, ampak zdaj mi je več kot odličen.
Metal is my religion
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2008 at 16:13
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

[QUOTE=Sine aka Wrba]CONQUER preprosto ubija...matr...max kot da doživlja drugo mladost...prophecy, dark ages, inflikted in zdj conquer...morm priznat, da mi je slednja še najboljša...


naštel si plate, kjer je prisoten Rizzo. A se je res Maxu strgal al ma kle Rizzo tut prste vmes?

hja no itak, da ma...ni sam kot šminka v bendu, hehe...če ne pri drugem ma pr solotih, pa tud če nima writing credits-ov, še ne pomeni, da nič ne prispeva...sam če so vse te linije maxove ideje, kak to da se v živo njegove kitare neč ne čuje, oz. je dejansko sploh ne špila...rizzo pa pokriva vse to...ni mi jasno...ko gledam under siege še špila kr nekak, sam zdj...



pa ja, sam tm res kitaro špila. Tist je res za občudovat. Za tist dam Maxu kapu dol, sam zj bi blo pa bolš, da bi sam vokale mel čez, pa da bi še enga kitarista ubodl.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2008 at 16:15
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

rizzotovih solotov pa linij max pomoje nau nkol u lajfu znou odigrat..moje mnenje..

če ma pa 4 strunsko kitaro maxLOL
sej tud anderasov slotov ne zna zaigrat
še enkrat max je ritem kitarist
 
vem d jo ma, sam u primeru d bi meu vseh 6 strun gor...sj ni ceu lajf sam na 4 igrouWink
pač se že več kt 20 let posveča riffom kt pa kšni drugi stvari..


Edited by Janchk - 18.Jul.2008 at 16:16
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 09:25
Pa ka si ja nor, keri odfukan albumClap!
Max je nazaj s svojo sveto jezoEvil%20Smile, HELLeluja
Back to Top
hanneman View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Feb.2008
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hanneman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 12:39
Hehe, tipična besedila od Maxa, 3 besede okol obrača. Sam pa zažge. Max je zakon!
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 12:49
besedila so res porazna.. no, saj nivo glasbenega dela se je izbolšal (itak rizzo rešuje vso zadevo...).
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 16:05
plata je čist zakon, sicr u istem stilu kt CC, ampak nima vezeClap
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 19:07
Album je vsekakor boljši od prejšnjega (-dark ages-) !!!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2008 at 19:13
Mater, ravno sem šel malo skozi plato. Opazno so se izboljšali :D
(ampak komada Unleash še kr ne maram)
Back to Top
Asator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2008 at 17:34
hehe, meni pa je ravno Unleash najljubši, poleg prvega komada Blood Fire War hate, ki pa mi je abnormalno dober.
Metal is my religion
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2008 at 18:58
Res plata je tudi meni vse bolj nora...
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 10:27
plata je super, napredek od dark ages...
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 20:05
Kakšnjo mnenje imate o novem albumu (-conquer-) ????
Po mojem je med boljšimi ali celo najboljša!
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 21:21
tak album bi mogl nardit takoj za prvencem al pa dark ages (kot drugi album). ne da so umes sral s primitive (sej tolk slab tut ni ta album), 3 (cela zmešnjava, nu metal..) in prophecy (kjer max išče stik z bogom :roll: ), bi soulfly zvenel dost bol agresivno. no če bi strpal na en cd še dobre komade s 3, profesi in primitive tut ne bi blo slab (samo one k so na šus, nč onga repanja al pa petja babur al pa reganja a la moses komad)

zdej čakam da se bo v bližini mene pojavu digipack Conquerja - bonus cdj je koncert iz waršave, poljska. pol bi si pa še umislu digipack Prophecy da si izpopolnim zbirko digipackov od začetka pa da konca Star

aja pa še to
jst bi 100x rajš vidu da bi Igor pršu igrat k Soulfly (tako da CC sploh nebi obstajal) in bi materjal ki so ga porabl na CC albumu ponucal za soulfly.. konckoncu gre za oba benda da si delita 2 člana in je mal nesmiselno da bo zdej pr soulfly igral priredbe od sepulture in pr CC (če ostanemo sam pr sepulturinih/nailbomb priredbah). smeh bi bil da bi začel CC igrat soulfly jumpdafuckup npr. in obratno :)


Edited by Vargrim - 02.Aug.2008 at 10:15
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2008 at 14:29
conquer še nism poslušu  ampak mi pa dark ages še vedno poka
worship maxEvil%20Smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2008 at 15:20
Originally posted by danzig danzig wrote:

Kakšnjo mnenje imate o novem albumu (-conquer-) ????
Po mojem je med boljšimi ali celo najboljša!


Album je fukjen(seveda pozitivno)! Eden najbolših ja! Thumbs%20Up
Nomen est omen.
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2008 at 17:09
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Kakšnjo mnenje imate o novem albumu (-conquer-) ????
Po mojem je med boljšimi ali celo najboljša!


Album je fukjen(seveda pozitivno)! Eden najbolših ja! Thumbs%20Up


Res odfukan albumThumbs%20UpEvil%20Smile, sem si kr original nabavoApprove, pa še dvd zraven!

Blood - fire - war - hate!!!
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2008 at 19:51
odličen album po moje najboljši od soulfly albumov in povozi CC in še nekaj zadnjih albumov sepulture ala roarback al kaj je že 
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2008 at 20:15
Se strinjamThumbs%20Up
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2008 at 10:18
še morem preposlušat tanovga nmal. prejšn mi je zaenkrat bolj všeč hehe
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2008 at 13:09
Originally posted by Crow Crow wrote:

odličen album po moje najboljši od soulfly albumov in povozi CC in še nekaj zadnjih albumov sepulture ala roarback al kaj je že 
 
roorback*Wink
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2008 at 23:24
plata je res zakon, sam sm se je prej naposlusou kokr cc,..
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2008 at 09:17
Conquer je definitivno "nadgradnja" Dark Ages, kar pa tudi ne pomeni da je boljša.... osebno sem velik fan Maxa in njegovih projektov, truely Soulfly dan from fuckin day one. Mislim da sem bil eden redkih, ki je imel prvo plato drugi dan po izdaji:)
 To pa ne pomeni da so vse njegove stvaritve kul. CC mi je totalno mim, ki pa ma neki dobrih komadov.
Zadnja leta gledam na vse skupi zelo kritično, ker se res mogoče možakar mal ponavlja, tako da mi je bil zadni "true Soulfly boom" album Prophecy, ker je res pravi Soulfly album z vsemi Soulfly elementi.
Conquer mi je dober album, hiter, dinamičen, Maxa grlo za 1x še ni izdalo:), besedila so še vedno nekatera v kurcu, nima pa nekega Soulfly vibe-a, gledano na album kot celoto. Mi je ful všeč, definitivno boljši od CC, vrhunska produkcija in zmiksano v nulo. Max pravi da bo vsak Soulfly album "heavier than the last one", kar se pomoje malo odmika od Soulfly teme.... svojo trditev je že dokazal z Dark Ages in Conquer.
Album priporočam vsem, ki bi radi poslušali dinamičen, "new-age thrash", groove metal, ker se mi zdi ena boljših palt "velikih skupin" to leto. Samo poslušajte si Slipknote ali pa Metallico:)
 


Edited by blackoutt - 09.Sep.2008 at 11:39
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 19:53
Če mogoče kakšnga zanima, bojo u začetku leta koncertirali u naši bližini (še zmeri upam da se bodo tud pr nas ustavili)

2009.02.21 - Rolling Stone, Milano, Italy
2009.02.22 - Alpheus, Roma, Italy
2009.02.23 - New Age, Roncade, Italy
2009.02.27 - Posthof, Linz, Austria
2009.03.01 - Gasometer, Wien, Austria

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 21:39
u primeru če jih pr nas nau, sm jst za gasometer k je najbol zakon dvoranaThumbs%20Up
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 00:31
avš pelu?Clown
ka letos bi pa prow šu pogledt maxa
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 16:08
Na MoM strani piše, da bo 10.3. koncert v VPK-ju.

Cena karte je 24 evrov.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 16:13
prvič slišm tole..... bi blo pa super da bi blo res!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 16:16


žal je nekam majhen flyer, ampak dost ta potrjuje.

Ma to se gre, nova plata je šus in vredna, da se jo tudi v živo sliš.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 17:58
zakon!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 19:23
Fuck yeah I"m soooo there!!!Clap





Edited by blackoutt - 18.Dec.2008 at 15:21
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 21:07
u, soulfly potrjeni...to se GRE!!!
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 18:21
Bojda lohk novo, 7 plato pričakujemo v začetku 2010; konc letošnjega leta bodo začel snemati omenjeno plato, ki ne bo ostra kot Conquer in ne pop kot Primitive..... neki vmes, med njima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,125 seconds.