Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Metaldays 2016
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metaldays 2016

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
Enigma View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Enigma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2016 at 22:18
Prodam tedensko karto. ZS :) 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2016 at 14:19
metaldays ufural single girls camp

vraan osebno vs bo stražu piške :)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2016 at 23:04
Glede na to, da tja hodi drek & volna ter glede na prejšnje dogodke, razumem, da se proba nekaj naredit glede tega. Ampak kaj zdaj, tam bodo varne, povsod drugod pa ne? Če se ne počutiš varno na festivalu, je škoda, da sploh hodiš tja, bit v strahu, namesto uživat.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2016 at 11:44
A bo kak warm up kak dan prej, kot prejšnja leta ?
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2016 at 10:30
Shocked o madona kashni kavalirji... stara shola... da tipi shchitjo babe... waaw... tega she muj fotr ne pochne... pa je generacija 1950... :PPPP se hecam (v bistvu niti ne)... je razumljivo, glede na slabo reklamo zadnje leto... way to go Thumbs Up vse u kurnik :PPPP LOL ja no, a ni... ma v bistvu vseeno lepo no... lepa gesta Approve  
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2016 at 06:28
dns nudim prevoz iz gorenjske do kempa, sicer pa.. vidmo tm ou kle čez dobra 2 tedna 
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2016 at 23:52
Tolminski muzej prodaja fotogradije z razstave Metaldays. Izkupiček gre v dobrodelne namene. Če koga zanima in bo v Tolminu v tem času, se lahko odzove na povabilo muzeja...

METALDAYS IN PROJEKT BOTRSTVO V SLOVENIJI

dobrodelna prodaja fotografij 

 

Tolminski muzej se tudi letos pridružuje festivalski ponudbi doline Soče, tokrat z dobrodelno prodajo fotografij s prve fotografske razstave Metaldays, ki smo jo v muzeju organizirali leta 2014. Izkupiček od prodaje bo v celoti namenjen za humanitarni projekt Botrstvo v Sloveniji.
 
Avtorske fotografije, posnete na preteklih festivalih Metaldays, so za namen dobrodelne prodaje prispevali priznani domači in tuji koncertni fotografi:
 
MIHA KORON, RAFAEL MARN, MIRO MAJCEN, SIMON PELKO, MAJA PUCELJ, STIPE SURAĆ
 
Posvojite eno izmed fotografij in presenetite prijatelja ali obogatite svoj bivalni prostor, ter obenem pomagajte izboljšati kakovost življenja otrokom in mladostnikom v Sloveniji, ki so zaradi težke materialne, socialne, zdravstvene ali družinske situacije ogroženi, prikrajšani in socialno izločeni.
 
 
 
TOLMINSKI MUZEJ
25. do 30. julij 2016, od 10.00 do 18.00 ure
Back to Top
*MORANA* View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Mar.2015
Location: Bohinj
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *MORANA* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2016 at 08:33

Člani skupine MORANA http://www.facebook.com/morana.metalband/ se zahvaljujemo vsem, ki ste nas podprli pri nakupu tedenske karte letošnjega festivala METALDAYS 2016.

Vabljeni na Second stage v ponedeljek 25. 07. kjer igramo ob 18:55. Za natančen razpored sledite tej povezavi: http://www.metaldays.net/Line_up
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2016 at 10:15
V Komnu ste ga kar vredu žgali Morana.

Danes se odpravljam kampirat, v avto sem spravil še ponija, da bom delal konkurenco Frogiju !
he he
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2016 at 00:16
Bravo stari, upam, da dobiš kak senčn plac :D

pa upam, da se kej ujagamo pa kjero rečemo in kej spijemo (upam tut na Mustota, da bo palil kake karaoke - zdej se že skor tradicionalno odderem ene Corpse tam enkrat po eni ponoč :)

See ya!!!
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Varggenhall View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.Nov.2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Varggenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2016 at 15:39
graveyard, napalm death, kreatorThumbs Up
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2016 at 18:58
A se kdo slucajno spravlja jutri tja dol in bi lahko pobral dva v Ljubljani?
Edit:dobil


Edited by Schmts - 29.Jul.2016 at 10:42
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 17:32
Originally posted by Mrtupevc Mrtupevc wrote:

Bravo stari, upam, da dobiš kak senčn plac :D

pa upam, da se kej ujagamo pa kjero rečemo in kej spijemo (upam tut na Mustota, da bo palil kake karaoke - zdej se že skor tradicionalno odderem ene Corpse tam enkrat po eni ponoč :)

See ya!!!

dobr si bil :)
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 18:03
Ölkohol!

na kratko zares vrhunski tedn, ki je zame trajal od četrtka do sobote.

Letos sm si prov reku da ne bom suženj časovnice, tko da sm spustil neki bandov, ki bi jih sicer želel vidt.
Organizacija zelo uredu, glede na to da je potrebno v enem tednu postavt infrastrukturo in uredit vse potrebno, kar za mestece s tolk prebivalci kokr je obiskovalcev potrebuje nekaj let da vse skupi vzpostavi. 
Vreme... scalo je skor vsak dan, prvih nekaj dni po 10 minut in sm si mislu da bo popolno, če bo šlo tko naprej... no teh 10 minut se je kasneje razvleklo v 3-4 ure dnevno, zaradi česa se je nrdilo neki blata in spreskočilo kkšn band... nič katastrofalnega v primerjavi s prejšnjimi leti, sigurno pa precej boljše kot preteklo leto k je blo 40 stopinj v senci cel tedn skos :D 

domači favoriti Mist kljub počeni struni (menjava med komadom je trajala cca 3 minutke v dobrih 20 minut dolgem setu).. 
stopničko višje kot na Maniji so mi bli Eruption, zlo mi je pa škoda Penitenziagite, k sm sicer precej fenilen, ampak razočarano ugotovil, da pr taki zvočni sliki žal prov nbena stvar ne more zvenet dobr. 

Sarkazm ritmično fino fajn, komadi so za počagat, vendar pa se mi zdi iz prve plošče z vsakim vokalom da gre sam še mal nižje vse skp.

Od tujih sm prezehal Testament, bil navdušen nad Obscuro, ki je totaln inštrumentaln biser, fino je blo zaklujčit s Satan, ultračagotvorno je blo na Gutalax.. 

sicer sm se letos z čagombijm uspel zbasat zelo zelo v center tako da sem morda dobil lažen občutek, da je precej večji delež domačinov kot v preteklih letih (ta bias verjetno pride od tega, ker najbrž ne gre vsak švab 3 dni prej notr si postavljat šotora v senco in v zunanjem kampu nism prežvel kej dosti časa)..

pecarske "peacocking" tehnike tipov spet smešne do jaja, kar mi res da mislt da je tudi metal tako kot vse ostalo nekoliko degeneriran živelj, beta šit.. babe se ne lepjo več na vrednote oz. vrednosti ampak na unga, k je bolj butast :D  itak je vseen, babe so ble bl 3/10. No sam tko, kot komentar/opažanje, ne da bi blo zame aktualno. Kar sm razbral med temi lovci in parkirinimi hišami je to, da te ljudje celo spolno življenje stavijo na ta dotični tedn :D

Skor vsak dan sm šel z biciklm v mesto po Ölkohol in se tm ustavil na mini štantku, kjer sta 2 osmletna fanta za prostovoljne prispevke točila sveže stisnjeno limonado. Predzadnji dan štanta ni blo in sem tamalga uprašal kvaj finta in pravi, da je davčna pršla... in da ni blo prvič. Da se mu je že na morju zgodil k je školjke prodajal. Jebote kravatar ej.... tamal že zdej kaže podjetniški potencial in kaj nrdimo? Kuj ga je treba s kravato ustrahovat. Beda! 

Tko na kratk, cune so oprane, jutr dopoldne pa še na Ozoro za en tedn, združit najboljše iz obeh svetov. 


Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 22:05
tole na konc mi je prov pokvarl cel tedn. jebala te davčna.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 23:47
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

pecarske "peacocking" tehnike tipov spet smešne do jaja, kar mi res da mislt da je tudi metal tako kot vse ostalo nekoliko degeneriran živelj, beta šit.. babe se ne lepjo več na vrednote oz. vrednosti ampak na unga, k je bolj butast :D  itak je vseen, babe so ble bl 3/10. No sam tko, kot komentar/opažanje, ne da bi blo zame aktualno. Kar sm razbral med temi lovci in parkirinimi hišami je to, da te ljudje celo spolno življenje stavijo na ta dotični tedn :D


Sori, sam ta folk ni smešn in bi jim mogl ob nadlegovanju bejb sam porezat zapestnice. Dead
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 23:49
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


Tko na kratk, cune so oprane, jutr dopoldne pa še na Ozoro za en tedn, združit najboljše iz obeh svetov. 




Ko sem gledal fotke na FB-ju od MC-ja, sem dobil filing da je Ozora že bila. Tečaj joge na plaži, vmes pa neke bejbe v baggie hlačah. LOL

Nauk zgodbe: metalci (poleg tebe) grejo tud počas v kurac. Confused
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2016 at 23:50
Drugače pa velika želja za naslednje leto - SLIPKNOT!

Jebemti boga, a misl že kšn organizator ta bend pripeljat v Slovenijo al ne, đizs. Cry

Btw prej sem bral intervju od bobana, ki je dejal, da so bili najdražji do sedaj Korni. Za Slipknot tega podatka na netu nisem našel, torej a bi znal kdo povedati kok hudiča oni stanejo?


Edited by Vraan - 31.Jul.2016 at 23:54
The real monsters are often just people.
Back to Top
ossa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Nov.2015
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ossa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 00:24
Originally posted by Vraan Vraan wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


Tko na kratk, cune so oprane, jutr dopoldne pa še na Ozoro za en tedn, združit najboljše iz obeh svetov. 





Ko sem gledal fotke na FB-ju od MC-ja, sem dobil filing da je Ozora že bila. Tečaj joge na plaži, vmes pa neke bejbe v baggie hlačah. LOL

Nauk zgodbe: metalci (poleg tebe) grejo tud počas v kurac. Confused

Ja ,da te prime žalost,ko vidiš v kaj se je to izrodilo!Ko sem pravil eni frendici,kakšni se klatijo na metal festivalih,mi je rekla, ma saj tako smo mi hodili po tehno party-ih -z dudko in v roza krilcih!Ja samo sedaj je tisočkrat večji bruh,ko ti hodijo z dudko in v roza krilcih metalci!Ubogi metal bogovi, ki gledajo to mavrično metalstvo!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 01:23
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Drugače pa velika želja za naslednje leto - SLIPKNOT!

Jebemti boga, a misl že kšn organizator ta bend pripeljat v Slovenijo al ne, đizs. Cry

Btw prej sem bral intervju od bobana, ki je dejal, da so bili najdražji do sedaj Korni. Za Slipknot tega podatka na netu nisem našel, torej a bi znal kdo povedati kok hudiča oni stanejo?


Ni šans tole cenovno dobit za Slovenijo. Tudi na Metaldays ne, razen če pridejo s svojo najmanjšo produkcijo in za 20% običajenga honorarja. Mislim da so trenutno med top 3 najbolj iskanih bendov iz 'alternative'
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 03:02
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Drugače pa velika želja za naslednje leto - SLIPKNOT!

Jebemti boga, a misl že kšn organizator ta bend pripeljat v Slovenijo al ne, đizs. Cry

Btw prej sem bral intervju od bobana, ki je dejal, da so bili najdražji do sedaj Korni. Za Slipknot tega podatka na netu nisem našel, torej a bi znal kdo povedati kok hudiča oni stanejo?


Ni šans tole cenovno dobit za Slovenijo. Tudi na Metaldays ne, razen če pridejo s svojo najmanjšo produkcijo in za 20% običajenga honorarja. Mislim da so trenutno med top 3 najbolj iskanih bendov iz 'alternative'


Thx za pojasnilo! Smile

Damn Cry Nekako sem vedno mislil, da so približno v rangu Kornov nekje...


Edited by Vraan - 01.Aug.2016 at 03:03
The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 09:10
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

pecarske "peacocking" tehnike tipov spet smešne do jaja, kar mi res da mislt da je tudi metal tako kot vse ostalo nekoliko degeneriran živelj, beta šit.. babe se ne lepjo več na vrednote oz. vrednosti ampak na unga, k je bolj butast :D  itak je vseen, babe so ble bl 3/10. No sam tko, kot komentar/opažanje, ne da bi blo zame aktualno. Kar sm razbral med temi lovci in parkirinimi hišami je to, da te ljudje celo spolno življenje stavijo na ta dotični tedn :D


Sori, sam ta folk ni smešn in bi jim mogl ob nadlegovanju bejb sam porezat zapestnice. Dead

O čem točno to? Vsepovsod me je bilo dosti, pa sem videl samo enega res zateženega človečnjaka, ki je tu pa tam kampiral ob poti in občasno moril mimoidočim v smislu "boobs for beer". 



Originally posted by ossa ossa wrote:

 
Ja ,da te prime žalost,ko vidiš v kaj se je to izrodilo!Ko sem pravil eni frendici,kakšni se klatijo na metal festivalih,mi je rekla, ma saj tako smo mi hodili po tehno party-ih -z dudko in v roza krilcih!Ja samo sedaj je tisočkrat večji bruh,ko ti hodijo z dudko in v roza krilcih metalci!Ubogi metal bogovi, ki gledajo to mavrično metalstvo!

Izrodilo? Ah, dej no dej. Teh par "čudakov", ki si daleč od očeh domačega okolja s "specialnim" outfitom da nekoliko duška, pa res ni razlog, da bi se dejansko nekdo obremenjeval s tem. Mislim kakšen ducat posameznikov na več tisoč ostalih. Wtf no?!

Tu se jamra in dramatizira, kot da bi bil res nek ekstrem, medtem ko je bilo na splošno vzdušje skozi cel festival povsem na nivoju. 
Lepo je bilo znova srečati nekaj osebkov, ki jih že dolgo nisem videl. Tu pa tam ga je vreme nekoliko biksalo, ampak na splošno lahko rečem, da je bil lušten teden. 
Moj vrhunec so bili Kreator, čisti šus... pozitivno so me presenetili makaronarji Fleshgod Apocalypse, škoda da je dež prekinil nastop Gloryhammer, ob katerih je folk vidno užival, super sta mi izpadla pa tudi oba nočna banda na malem odru... Monolithe ter Secrets of the Moon. Super je bilo!
Zdaj pa back to reality.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 15:52
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

 

Izrodilo? Ah, dej no dej. Teh par "čudakov", ki si daleč od očeh domačega okolja s "specialnim" outfitom da nekoliko duška, pa res ni razlog, da bi se dejansko nekdo obremenjeval s tem. Mislim kakšen ducat posameznikov na več tisoč ostalih. Wtf no?!

Tu se jamra in dramatizira, kot da bi bil res nek ekstrem, medtem ko je bilo na splošno vzdušje skozi cel festival povsem na nivoju. 
Lepo je bilo znova srečati nekaj osebkov, ki jih že dolgo nisem videl. Tu pa tam ga je vreme nekoliko biksalo, ampak na splošno lahko rečem, da je bil lušten teden. 
Moj vrhunec so bili Kreator, čisti šus... pozitivno so me presenetili makaronarji Fleshgod Apocalypse, škoda da je dež prekinil nastop Gloryhammer, ob katerih je folk vidno užival, super sta mi izpadla pa tudi oba nočna banda na malem odru... Monolithe ter Secrets of the Moon. Super je bilo!
Zdaj pa back to reality.
Kaj da se ni izrodilo. Več kot polovica teh ''metalcev'' na metalcampu je maškar. Vikend metalci, ki pridejo žret alkohol, za musko se jim pa jebe. Klapa pač, ki hodi po festivalih in če je to punk, reggae, techno ali pa metal, jim ni važno. Žurajo ga..., kdo bi jim zameril...
Samo ne nam zdej govorit, da se ni izrodilo.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 17:06
Mah glej. Tovrstno govoričenje poslušam že nekaj desetletij. Pri metalcih, pri punkerjih, pri... Vsaka naslednja generacija je manj "tr00", so šminke, bla bla... It's all about fashion, sploh ne vedo kaj je tisto tapravo, bla, bla, bla...
Časi, ko smo s kasetarjem in prstom na REC dolgo v noč prežali za novim komadom od... na RŠ, so minili. Tako pač je. Še sam si kdaj od kakšnega banda pred koncertom osvežim spomin oz. pogledam kaj ta bend sploh počne zadnja leta zgolj preko instant setlist.fm. Grozno, ane?!

Samo da se jamra, čeprav v bistvu ni kaj za jamrati. Bilo je luštno, folk je bil ok, drugo leto pridemo spet. No jaz zagotovo, če me bo zdravje služilo.
In kaj k... če je imel nekdo majico od "gunsov" pa "metalike" namesto nekih Nifelheim? Matr smo eni zafrustrirani pametnjakoviči...
Kako bi pa po tvojem v neki masi raznovrstnih osebkov moralo biti? Poudarek na masi.
Si se imel tam fajn ali ne?
In če ne, povsem prepričan sem, da se da od časa do časa še vedno najti kakšen bolj obskuren dogodek kjer bo vseh 50 prisotnih "tr00" metalcev.

Na nekem večjem, dobro promoviranem festivalu takšnega kalibra pač ne moreš furati elitizma. In s tem ni nič narobe.





Edited by Speadge - 01.Aug.2016 at 17:47
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 18:04
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 18:08
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Mah glej. Tovrstno govoričenje poslušam že nekaj desetletij. Pri metalcih, pri punkerjih, pri... Vsaka naslednja generacija je manj "tr00", so šminke, bla bla... It's all about fashion, sploh ne vedo kaj je tisto tapravo, bla, bla, bla...
Časi, ko smo s kasetarjem in prstom na REC dolgo v noč prežali za novim komadom od... na RŠ, so minili. Tako pač je. Še sam si kdaj od kakšnega banda pred koncertom osvežim spomin oz. pogledam kaj ta bend sploh počne zadnja leta zgolj preko instant setlist.fm. Grozno, ane?!

Samo da se jamra, čeprav v bistvu ni kaj za jamrati. Bilo je luštno, folk je bil ok, drugo leto pridemo spet. No jaz zagotovo, če me bo zdravje služilo.
In kaj k... če je imel nekdo majico od "gunsov" pa "metalike" namesto nekih Nifelheim? Matr smo eni zafrustrirani pametnjakoviči...
Kako bi pa po tvojem v neki masi raznovrstnih osebkov moralo biti? Poudarek na masi.
Si se imel tam fajn ali ne?
In če ne, povsem prepričan sem, da se da od časa do časa še vedno najti kakšen bolj obskuren dogodek kjer bo vseh 50 prisotnih "tr00" metalcev.

Na nekem večjem, dobro promoviranem festivalu takšnega kalibra pač ne moreš furati elitizma. In s tem ni nič narobe.





Delno imaš prav, sam pa morš priznat da je vse postalo en sam velik biznis in da se je scena izrodila...

Maškarada z dudami in krilci LOL  tega pojava v metalu si nism nikol predstavlu. Smile 
...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 18:22
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:



Delno imaš prav, sam pa morš priznat da je vse postalo en sam velik biznis in da se je scena izrodila...



Ja, nekako ob koncu šestdesetih - začetku sedemdesetih, ane?
Kdaj se mi zdi kot da živimo v nekem paralelnem svetu, kjer nekateri še vedno sanjajo, da je rock/metal stvar garaže. Vse je bilo en velik biznis že, ko se nas večina tu ni nahajala niti v pirhih.
Elitizem lahko furaš v klubu s 50imi obiskovalci. Na festivalu večjega kalibra ga nisi mogel nikoli. Kaj bomo zdaj bluzili, kdo je "tr00" in kdo ne, ter se šli odkrivanja tople vode.

Metaldays ponudi točno to, kar je oglaševano. Kaj okoli tega ni jasno?

Jaz jemljem tistega tipa - posameznika (ki je sicer mogoče čisto konkreten metalc, ki ga le malce biksa naokoli) v roza krilcu kot zajebancijo. Kot parodijo. Kot nasprotje kakšnemu:



Mislim, a moramo res vsi pihati v isti rog. Kje nam je smisel za humor?



Edited by Speadge - 01.Aug.2016 at 18:37
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 18:35
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:



Delno imaš prav, sam pa morš priznat da je vse postalo en sam velik biznis in da se je scena izrodila...



Ja, nekako ob koncu šestdesetih - začetku sedemdesetih, ane?
Kdaj se mi zdi kot da živimo v nekem paralelnem svetu, kjer nekateri še vedno sanjajo, da je rock/metal stvar garaže. Vse je bilo en velik biznis že, ko se nas večina tu ni nahajala niti v pirhih.
Elitizem lahko furaš v klubu s 50imi obiskovalci. Na festivalu večjega kalibra ga nisi mogel nikoli. Kaj bomo zdaj bluzili, kdo je "tr00" in kdo ne, ter se šli odkrivanja tople vode.

Metaldays ponudi točno to, kar je oglaševano. Kaj okoli tega ni jasno?


Seveda, verjetno res ponujajo kar oglašujejo, sej ne pravim da dobiš mačka v žaklju. Drgač pa Woodstock festival ni primerljiv z današnjimi masovkami če si to hotel povdarit (60s-70s). Je pa vsekakor zanimivo kam je zavila scena.

cool man, PLUR Smile




Edited by Potty Mouth - 01.Aug.2016 at 18:42
...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 18:56




Malenkost starejši se ju še spomnete, a?

Peace bro! :)

P l a c e h o l d e r
Back to Top
Melkor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Melkor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 20:30
Ne vem zakaj spet pišete take budalaščine, kaj je true in kaj ni true.  Pred trinajstimi leti sem šel prvič v Wacken in so se mi največji bedaki zdeli true debeli metalci ki so se kuhal v svojih true jaknah z našitki pri 30 stopinjah. In veliko jih je bilo, prav tako si videl ljudi v roza kopalkah in so se mi takrat zdeli bolj zanimivi, če ne ravno lih bolj pametni.
In na vseh festivalih je tako, še na najbolj  "elitističnem" slovenskem metal festivalu u Komnu se najde svašta in vsega, tako da ne vem kje tega ni in zakaj se metalcamp/days vedno pri tem izpostavlja. Verjetno samo zaradi tipične slovenske miselnosti, ko te nekaj zmoti in začneš potem kurčit in pizdit, v večini primerov te pa še tam ni bilo oziroma si enostavno fouš.

Sam grem na metelkovo na black metal koncert v plavih kavbojkah in puloverju in me dobesedno boli k. kaj si ostali mislijo o meni, jaz že vem kaj je true metal in kaj ni in to hitro spoznajo tudi vsi moji sogovorniki, ko se začnemo pogovarjat o muziki...
Live and let live!
Back to Top
Melkor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Melkor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2016 at 20:44
Pa še ena logična razlaga je, zakaj mogoče to pride bolj do izraza na Metaldays. Folk se ma čas družit, žurat, padajo zajebancije in fore, ki jih lahko realizira, ma čas pohajat okoli, ne pa kot na kakšnem večjem festivalu, samo laufat izpred odra na oder.

P.s:: Letošnji MD je bil zakon, hrana je bla fenomenalna, še posebno pice iz krušne peči pri plaži v kampu. Burger na sotočju je bil tud zakon, indijska klasično dobra. Za same obiskovalce je super poskrbljeno, letos smo jim tud vso pivo za en euro spil. :) Edino vsako leto se mi zdi da bolj šparajo pri sami produkciji in zvoku na odru.  Upam da se trend obrne. 

See you next year.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 01:52
Ma ja, te fore z maškarami so že vsaj 6-7 let na Metaldays in še vsako leto so iste. Nič drugače ni blo vsa ta leta na Metalfestu v Avstriji niti na Ragnaröku v Nemčiji pa je trikrat manjši festival. Edino na Sauzipfu tega nisem zasledila, ker je dost manjši festival pa še to sem bla enkrat sam en dan, mogoče sem dobila napačen vtis.

Če ne druga je na Metaldays vsaj Soča in ta koncept metalskih počitnic, tako da so tiste napihljive igrače tu še recimo da najbolj na mestu. Sicer pa vsak tak obiskovalec lih tko plača karto kot vsi drugi in pač ima vsak drugačno predstavo o tem, na kakšen način se bo imel na festivalu fajn.

Btw. kakšni so bili kaj Secrets of the Moon?


Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 06:40
Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Btw. kakšni so bili kaj Secrets of the Moon?


Ej, meni so bili fenomenalni! 

Po Napalm Death in Kreator stampedu velikega odra na isti dan sem bil malce v dvomu, če se mi bo dalo ob enih ponoči še privleči kosti do malega odra ampak sem in ni mi bilo žal. Čudovit zaključek tega večera je bil.

Delček tega lahko vidiš tule (čeprav sem mnenja, da jim posnetek dela krivico)

https://www.youtube.com/watch?v=-NKaLe2oCYo

https://www.youtube.com/watch?v=0npEXZgtuag


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 09:23
Uff, še zmer prihaja po delčkih za mano...

Par vtisov (zaenkrat potrjenih z moje straniLOL):

- Gutalax izjemno posrečen festivalski band (ojojoj, kaka ludnica);
- Testament (dream team) odpičil glavni oder v nebo in ga nato z vsem šusom zalučal nazaj na tla, da je eksplodiral v glavah vsem prisotnim;
-  Napalmi, Incantation - hell yeah motha focka in your face!!!
- Immolation - tak humble attitude, da je kej - najprej zahvala organizaciji (in "Ajvanu", jasno kakopakBig smile), ker so zrihtal, da je bobnar loh normaln udrihu glede na to, da je na poti zgubu činele, snare... + opravičilo, ker so špilal s samo eno kitaro (drug kitarist je pičil nazaj zarad zdravstvenih problemov v familji) - no pa je "samo" ena kitara naredila več kot dovolj - Vigna je vrat in strune razčef... do obisti - in pa faaaak ("You know, this year's 25th anniversary of our record Dawn of Possession") - kaj je sledil... Res fakin top setlista (čeprav še vedno pogrešam sicer z njihove strani v enem izmed intervjujev potrjen totalno zlajnan No jesus no beastSmile);
- Exodus so uprizoril en terrorist attack na Tolmin (+ zaigral "moj komad" Lesson in Violence);
- Melechesh me tut niso razočaral s svojim izraelskim black metal izrazom, čeprav jih ne poznam u nulo;
- Nine treasures so pomoje bli presenečenje 2nd stagea s svojim kitajskim folk metalom - njihovo muziko je folk vpijal kot žejni per :)
- Blind Guardian: všečno precej komadov s plate NIME (war of wrath/Into the storm, Nightfall, Mirror mirror...), sicer pa kompletno men "sfulam dobr špil" - tut zarad moje "deformiranosti" (mam našpikana ušesa do večglasnega petja in tle so zadel žebljico na glavico);
- zihr sem še kej pozabil (to so zgolj glavni poudarki mojga zmešanega tednaLOL)...

Aha, btw., Šujo, hvala za pohvalo (sicer ne vem, kjer dan si me slišal, k pomoje je blo enkrat tko, drugič mal bolj... no ja, namen je bil dobr, hahaha)

P.S.: Gianni Poposki ne mara karaok (beach stage, en dan: "Ka si nor?! Če dam teb mikrofon, gam mogu dat še vsem ostalim!") - sicer se ta zgodba vleče že od lani...
beach stage, drug dan/nekdo drug je mel stage čez: "Ej ni panike, kva bi? Ja mamo."
Lemmy beer tent, tretji dan: "Ej komot, sam mal počak."
itd...LOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 09:51
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Mah glej. Tovrstno govoričenje poslušam že nekaj desetletij. Pri metalcih, pri punkerjih, pri... Vsaka naslednja generacija je manj "tr00", so šminke, bla bla... 1. It's all about fashion, sploh ne vedo kaj je tisto tapravo, bla, bla, bla...
Časi, ko smo s kasetarjem in prstom na REC dolgo v noč prežali za novim komadom od... na RŠ, so minili. Tako pač je. Še sam si kdaj od kakšnega banda pred koncertom 2. osvežim spomin oz. pogledam kaj ta bend sploh počne zadnja leta zgolj preko instant setlist.fm. Grozno, ane?!

Samo da se jamra, čeprav v bistvu ni kaj za jamrati. 3. Bilo je luštno, folk je bil ok, drugo leto pridemo spet. No jaz zagotovo, če me bo zdravje služilo.
In kaj k... če je imel nekdo  4. majico od "gunsov" pa "metalike" namesto nekih Nifelheim? Matr smo eni zafrustrirani pametnjakoviči...
Kako bi pa po tvojem v neki masi raznovrstnih osebkov moralo biti? Poudarek na masi.
Si se imel tam fajn ali ne?
In če ne, povsem prepričan sem, da se da od časa do časa še vedno najti kakšen bolj obskuren dogodek kjer bo vseh 50 prisotnih "tr00" metalcev.

Na nekem večjem, dobro promoviranem festivalu takšnega kalibra pač 5. ne moreš furati elitizma. In s tem ni nič narobe.



Če se zavedaš maškar, potem ne govori, da jih ni. Simple as that. 
1. Jaz ne dam dosti na ''fashion'', 50% jih ve, kaj je metal.
2. Pri vseh teh neštetih bendih je nemogoče vse poznat na pamet.
3. Se strinjam.
4. Tudi jaz sem imel v mladih letih majico od gunsov, kaj je s tem narobe?
5. Od kdaj se na metalski sceni loči elitizem od struje?


Edited by vend - 02.Aug.2016 at 09:55
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 10:02
Glede na nerelevantnost nitpicking odgovorov, ki zaobidejo samo bistvo mojega argumentiranja zgoraj predvidevam, da si spričo malce daljšega teksta v moji repliki izgubil nit pogovora?

No, da ti poenostavim, ko praviš, da se je scena izrodila. Ni se. Bluziš. Takšne ali drugačne deviacije, ki so v osnovi čista zajebancija, so bile vedno del scene in v končni fazi ne kvarijo ničesar, še najmanj pa vzdušja nekega festivala.

"Od kdaj se na metalski sceni loči elitizem od struje?"

To bi jaz vprašal tebe in ostale obremenjene z "nepravimi metalci" na festivalu.


Edited by Speadge - 02.Aug.2016 at 10:15
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 10:20
Elitizem si ti prvi omenil, zdaj pa še pojasni...
Če bi tisto kar se izrodi motilo vzdušje neke množice, se verjetno ne bi izrodilo, a ne?Wink Mogoče je pa to nov trend, nova struja v metalu, ki je jaz enostavno ne razumem, lahko da sem že prestar, ne vem. Vsekakor se zmedem, ko nekdo obiskuje festivale vse povprek od reggae pa do doom. Ampak, to je samo moja zaznava in z nikomer ni nič narobe, I guess.
Jaz nisem obremenjen z ničemer. Sem zelo velik flegmatik.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 10:39
Elitizem sem omenil v kontekstu, kjer se nekateri postavljate nad ostalimi obiskovalci, ki očitno zaradi povsem banalnih reči, kot je napr. zajebantski outfit v množičnem metalskem rajanju ob Soči niso dovolj "tr00" metalci, ter sodite in predstavljate osebna mnenja kot neizpodbitna dejstva.

"Vsekakor se zmedem, ko nekdo obiskuje festivale vse povprek od reggae pa do doom."
"50% jih ve, kaj je metal."


Vir? Ali pa jih zgolj srečuješ na vseh teh festivalih?

/sarkazem off


Edited by Speadge - 02.Aug.2016 at 10:51
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 12:09
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 12:35
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Elitizem sem omenil v kontekstu, kjer se nekateri postavljate nad ostalimi obiskovalci, ki očitno zaradi povsem banalnih reči, kot je napr. zajebantski outfit v množičnem metalskem rajanju ob Soči niso dovolj "tr00" metalci, ter sodite in predstavljate osebna mnenja kot neizpodbitna dejstva.
Jaz se ne postavljam nad nikogar. Upam, da tega ni v mojih postih zaznati, ker bi bilo to zelo v nasprotju z mojim prepričanjem.
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

"Vsekakor se zmedem, ko nekdo obiskuje festivale vse povprek od reggae pa do doom."
"50% jih ve, kaj je metal."


Vir? Ali pa jih zgolj srečuješ na vseh teh festivalih?

/sarkazem off
To sem napisal na podlagi  opažanj od nekje 2004 naprej.
Back to Top
bullet666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2014
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bullet666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 08:57
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Reportaža drugega dne: http://www.paranoid.si/reportaze/metaldays-2016-2--dan


Gorjanec tole ne  bo držalo

Mojim deathmetalskim koreninam je na dotični dan na kosti brenkala predvsem kultna ameriška zasedba Incantation, ki pod vodstvom sivolasega vokalista/kitarista Johna McEnteeja širi blasfemijo že od konca 80-ih. Odličnemu obisku njihovega koncerta je poleg kultnega statusa in pristne old school death metal glasbe botrovalo tudi delno prekrivanje z nastopom Arkone na velikem odru ter podatek, da je bil za te stare prdce to prvi koncert na naših tleh. Prijetno, pretresajoče in nostalgično. (Gorjanec)

Incantation so imeli koncert 21.4.2005  v klubu Music Cafe v Celju.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 09:20
Originally posted by bullet666 bullet666 wrote:

Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Reportaža drugega dne: http://www.paranoid.si/reportaze/metaldays-2016-2--dan


Gorjanec tole ne  bo držalo

Mojim deathmetalskim koreninam je na dotični dan na kosti brenkala predvsem kultna ameriška zasedba Incantation, ki pod vodstvom sivolasega vokalista/kitarista Johna McEnteeja širi blasfemijo že od konca 80-ih. Odličnemu obisku njihovega koncerta je poleg kultnega statusa in pristne old school death metal glasbe botrovalo tudi delno prekrivanje z nastopom Arkone na velikem odru ter podatek, da je bil za te stare prdce to prvi koncert na naših tleh. Prijetno, pretresajoče in nostalgično. (Gorjanec)

Incantation so imeli koncert 21.4.2005  v klubu Music Cafe v Celju.
Tnx, popravljeno. Sem imel nekje na zadnji strani možganov občutek, da so že bili pri nas, pa mi ni uspelo najti dogodka Smile
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 09:29
Originally posted by bullet666 bullet666 wrote:

[QUOTE=Gorjanec]

Incantation so imeli koncert 21.4.2005  v klubu Music Cafe v Celju.



In kasneje še 2007 skupaj s Krisiun v AKD Izbruh v Kranju.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 14:36
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 15:38
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

...
In kasneje še 2007 skupaj s Krisiun v AKD Izbruh v Kranju.

Yep, sem bil tudi sam na tem koncertu v Bazenu in lahko potrdim tole.

Kaj so že bli uni Čehi al Slovaki kot predskupina? Ko je ženska rjovela kot Tardy? Big smile Estuary al nekej na to foro.


Edited by Lunik - 03.Aug.2016 at 15:40
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 15:46
Originally posted by Lunik Lunik wrote:



Kaj so že bli uni Čehi al Slovaki kot predskupina? Ko je ženska rjovela kot Tardy? Big smile Estuary al nekej na to foro.



igrali so: Krisiun, Incantation, Inactive Messiah, Estuary - Krisiun so mi bili kul, ostalih - s to žensko vred - se pa več ne spomnim... ah, leta...
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2016 at 15:56
se jazd.. letos sm si ga uzela res na izi, dejansko sem ga se najbl zazurala za casa dnevne svetlobe.. :) tut jz grem zgleda v (in hvalaonemu se vedno tudi na) qrac.. ;) metalweek, prvi tedn dopusta po norih 7 mesecih, sm zacela z ostankom nekega prehlada in bla zato najbrz precej zjebana vsak vecer.. zgleda se tut ni ponudila prava prilika za zur.. sm pa peljala na md necakinjo in pastorko.. all in all - najbl umirjen od mcjev&mdjev zame..

glasbeno so me prijetno presenetli eruption, mist, pa kreator, kljub slabem zvoku tut the stone.. penisi so me z razmazanim zvokom kr malo potrli, ker sm prletela naravnost z domacega kavca, da jih vidim.. pomigavala v sencici na skyforger, lusni so se mi zdeli morywa.. kar v redu melechesh.. bend, k me je odvrnil big tajm, so bli skindred, zgleda nism mela smisla za humor on, glede na masovno zabavo.. :/

letos so me nervirali edino francozi smradi.. :)

drgac pa je se zdej precej smeti in tudi priloznosti, da si domacini priskrbijo zastonj kamping interier..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2016 at 00:30
Originally posted by grafin grafin wrote:


letos so me nervirali edino francozi smradi.. :)


Drugo leto zapored že. Maškare in podobne oprave me ne zmotijo, se jim celo nasmejim, zmotijo me pa tipi (po večini Francozi), ki imajo na sebi samo in izključno majico s kratkimi rokavi, potem pa se po tleh mečejo eden po drugem pa prste tlačijo ... Thumbs Down
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2016 at 08:59
Evo še moj video prispevek.

Drugače pa je na metaldays strani anketa, kjer na koncu sprašujejo za izboljšave, se splača dati kakšen dober komentar za naslednje leto.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2016 at 12:04
Bravo, lepo si to zrihtuThumbs Up

Je pa zanimiv, kako si Sacred Reich precej dobr posnel glede na to, kako si odvihral v tistem momentu, ko so špilal NikaragvoBig smile

Pa fak, na Immolation se vid, kok je scal.
Hehe Gutalax pa... Surfin' MetaldaysLOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,437 seconds.