Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - potreba družbe po kontroli seksualnega vedenja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

potreba družbe po kontroli seksualnega vedenja

 Post Reply Post Reply Page  <1 2223242526 28>
Author
Message
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2017 at 12:36
*ne da se mi več....zeeeh....brišem*   

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 09:33
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2017 at 13:45
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2017 at 14:36
*ne da se mi več....zeeeh....brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 09:33
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2017 at 15:11


A key that opens multiple locks = high value ;
A lock that is opened by multiple keys = low value


> not that hard to understand, is it? :)


https://www.boredpanda.com/double-standard-tweets/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=BPFacebook

Edited by Sid Ninja - 15.Dec.2017 at 15:13
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2017 at 14:09
Shoulders of Giants ??

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 10:15
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 16:56
rapist je v tej metafori obviously nek "vlomilec" al neki ...


- meni se zelo zdi da nekater folk ne zna ločit samozavesti od sociopatije.

zanimivo, kako uspešnega tipa hoče povezat z posiljevalci. Kot bi imel opravka z mindestom militantne feminacistke. :)




Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2017 at 16:57
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 17:23
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

rapist je v tej metafori obviously nek "vlomilec" al neki ...


- meni se zelo zdi da nekater folk ne zna ločit samozavesti od sociopatije.

zanimivo, kako uspešnega tipa hoče povezat z posiljevalci. Kot bi imel opravka z mindestom militantne feminacistke. :)




Al pa je sam neposrečena metafora, ker ljudje pač nismo predmeti, da lahko z njimi delaš kakor te je volja, ampak smo čuteča bitja.

V tvojem primeru se to lepo vidi, ker se še vedno nekaj trudiš tle dokazat (ne vem komu že, mogoče te preganja tvoja promiskuitetna preteklost in se zdaj na stara leta počutiš umazanega). Na žalost sem zamudla tvoj prvi, necenzuriran odziv. :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 17:40
a spet drekaš na osebnem nivoju? Ne pol jokat, če nazaj leti :)


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Al pa je sam neposrečena metafora, ker ljudje pač nismo predmeti, da lahko z njimi delaš kakor te je volja, ampak smo čuteča bitja.


v čem točno je neposrečena? Meni se zdi ena najboljših doslej. Res je zanimivo, kako se ženske hitro začnejo ob tla metat, ko se najde eno področje, kjer so na slabšem.


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


V tvojem primeru se to lepo vidi, ker se še vedno nekaj trudiš tle dokazat (ne vem komu že, mogoče te preganja tvoja promiskuitetna preteklost in se zdaj na stara leta počutiš umazanega). Na žalost sem zamudla tvoj prvi, necenzuriran odziv. :)


šibki ljudje si ustvarjate mnenja na podlagi govoric.

edino s čimer bi se jst lahk obremenjeval bi blo premalo promiskuitete a na drugi strani je še osebna integriteta. Osebno sm rajš pobral manj in to na podlagi čistih računov. Personal Integrity is everything.

umazanega je rekla. Redko srečam človeka mojih let, ki zgleda bolj čist, zdrav in mladosten :) jbg. Vsaka stvar ima svojo ceno. Po mojem pot resnice in integritete prinaša tud neko čistost :)

kera klasična levičarska taktika. Ker nima popolnoma nobenega argumenta, niti ne razume osnovnega, lahko napada edino na ta način, da skuša sogovornika prikazat, kot slabo osebo p a t h e t i c

Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2017 at 23:25
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 17:56
* ljudje so čuteča bitja, dokler imajo ta privilegij, da so to lahko ;)

mism, da je mel Petrson kar prav, ko je dejal, da se današnji problemi dogajajo zaradi preveč civiliziranosti, ne premalo XD
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 19:34
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

a spet drekaš na osebnem nivoju? Ne pol jokat, če nazaj leti :)


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Al pa je sam neposrečena metafora, ker ljudje pač nismo predmeti, da lahko z njimi delaš kakor te je volja, ampak smo čuteča bitja.


v čem točno je neposrečena? Meni se zdi ena najboljših doslej. Res je zanimivo, kako se ženske hitro začnejo ob tla metat, ko se najde eno področje, kjer so na slabšem.


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


V tvojem primeru se to lepo vidi, ker se še vedno nekaj trudiš tle dokazat (ne vem komu že, mogoče te preganja tvoja promiskuitetna preteklost in se zdaj na stara leta počutiš umazanega). Na žalost sem zamudla tvoj prvi, necenzuriran odziv. :)


šibki ljudje si ustvarjate mnenja na podlagi govoric.

edino s čimer bi se jst lahk obremenjeval bi blo premalo promiskuitete a na drugi strani je še osebna integriteta. Osebno sm rajš pobral manj in to na podlagi čistih računov. Personaly Integrity is everything.

umazanega je rekla. Redko srečam človeka mojih let, ki zgleda bolj čist, zdrav in mladosten :) jbg. Vsaka stvar ima svojo ceno. Po mojem pot resnice in integritete prinaša tud neko čistost :)

kera klasična levičarska taktika. Ker nima popolnoma nobenega argumenta, niti ne razume osnovnega, lahko napada edino na ta način, da skuša sogovornika prikazat, kot slabo osebo p a t h e t i c


1. Sem to razložila, me pa ne preseneča, da ne vidiš razlike med živim in neživim in bluziš naprej o privilegijih.

2. Itak, da so ženske na slabšem. Nosijo neprimerno večjo odgovornost, če (nehote) zanosijo, pol jim pa še random osebki vzvišeno solijo pamet, da je splav uboj. Taki ljudje majo največ svinjarije pod svojim pragom.

3. Šibki ljudje kar naprej menjajo svoja prepričanja, recimo ko greš na približno dve do tri leta z metalca na hipurja, na levičarja, na libertarca, na desničarja itd. Ne vem točnega vrstnega reda, prbližno tko te je na kratko povzela oseba, ki te pozna že kakšnih 20 let. Zato mi je banalno, da se tu šopiriš z integriteto. Osebna integriteta je tut, da o svojem spolnem življenju ne razlagaš na javnem forumu. Če pa imaš občutek, da moraš z deljenjem zasebnih stvari komurkoli karkoli dokazovati, pač nimaš integritete.

4. Par objav višje si me ti sodil na podlagi govoric, da po fb-ju zalezujem in prijavljam folk. :D Torej priznavaš, da si šibka oseba.

5. Verjamem, da redko srečuješ druge ljudi, če cele dneve visiš na tem forumu/za računalnikom. Tvoje mnenje o samem sebi ni merodajno (to velja kot splošno pravilo), ker vsaj sodeč po tisti sliki, ki jo je pred časom Speadge tu delil, bi rekla, da je resnica kar daleč od tvojih besed.

6. Še glede tistega o »travici«. Je kar jeba, če si v tisti 1/3 populacije, ki je bolj dojemljiva za odvisnost in ji prekomerna uporaba pusti posledice na zdravju (sploh če postaneš preveč paranoičen).


Zakaj nisi linkal še tisti double standard tvit, da viagro v ZDA krije zdravstvena blagajna, kontracepcije pa ne? Se mi zdi, da je to velik večji problem kot pa neko pričkanje na internetu, kdo je večja kurba/kurbir/nekaj tretjega. Navsezadnje se vsak sam odloči, kako bo živel, mora pa vsak sam shajati s svojimi odločitvami in z njimi povezanimi posledicami. C'est la vie.

Sem oštevilčla vse argumente, da jih boš tokrat lažje našel. :)

*Peterson. Čakam, da ga boš začel še bolj kritizirat, ker mi je res zakon. Ravno danes sem prednaročila njegovo knjigo. :)

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 19:54
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


3. Šibki ljudje kar naprej menjajo svoja prepričanja, recimo ko greš na približno dve do tri leta z metalca na hipurja, na levičarja, na libertarca, na desničarja itd. Ne vem točnega vrstnega reda, prbližno tko te je na kratko povzela
oseba, ki te pozna že kakšnih 20 let. Zato mi je banalno, da se tu šopiriš z
integriteto. Osebna integriteta je tut, da o svojem spolnem življenju ne
razlagaš na javnem forumu. Če pa imaš občutek, da moraš z deljenjem zasebnih
stvari komurkoli karkoli dokazovati, pač nimaš integritete.


> ti ne poznaš nikogar, k bi mene poznal 20 let, sori

> nekam veliko zanimanje zame od nekoga, k trdi, da mu je vseeno

> nevrjetno. Najprej strešaš drek po človeku, katerega ne poznaš, zaradi nekih lastnih frustracij. Pol ti človek javno odgovori, da ni tako, kot trdiš in pol ga grajaš, ker javno govori o tem, kar si ti začela govorit. Haha.... Maš ti kašn privilegij na to, da lahk govoriš in javno izpostavljaš lajf nekoga, med tem, ko se ta ne sme javno branit?     pravi gestapovec ni kaj.

Mism, da je ves point človeka, k ga zanima resnica in učenje to, da menja pozicijo takrat, ko ga zadosti empirije in opazovanja prepriča v to, da je bila dosedanja nepravilna XD Ne vem kako bi kdorkoli pri zdravi vesti lahko ostal levičar, glede na to, kaj levica zagovarja in dela na Zahodu :)

Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2017 at 23:55
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 20:08
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


2. Itak, da so ženske na slabšem. Nosijo neprimerno večjo odgovornost, če
(nehote) zanosijo, pol jim pa še random osebki vzvišeno solijo pamet, da je
splav uboj. Taki ljudje majo največ svinjarije pod svojim pragom.
ovo knjigo. :)



> tebe in ostale feminacistke zanimajo samo uni primeri, kjer so ženske na slabšem, ko pa vidite primere, kjer so tipi na slabšem rečete "bah, pusiji" #muh #equality

> ženske so danes formalno po pravicah povsem izenačene z tipi v družbi. Še nikol v zgodovini niso živele tako, kot živijo na zahodu. Vsi možni kazalci kažejo, da jim gre odlično. Ekonomsko in po izobrazbi jim gre boljš kot tipom.
Kako na to reagira feminizem? Začne z javnimi razpravami o tem, ali so tipi zreli za izumrtje <3 #muh #equality

> splav je umor. Če tebi resnica smrdi, je to tvoj problem. Edino vprašanje glede zakonov je, ali se tak umor tolerira ali ne. Vsak, ki trdi, da to ni umor laže in ni vreden pozornosti [vrjetno je tudi politik in diplomat].

> Splav je direkten dokaz, da ima naša družba dvojne standarde in ženski pusti bit neodgovorna. Ona posledice svojega dejanja lahko izbriše [na račun države celo]. Tip pa mora plačevat :) #muh #equality


Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2017 at 21:41
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 20:31
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


5. Verjamem, da redko srečuješ druge ljudi, če cele dneve visiš na tem forumu/za
računalnikom. Tvoje mnenje o samem sebi ni merodajno (to velja kot splošno
pravilo), ker vsaj sodeč po tisti sliki, ki jo je pred časom Speadge tu delil,
bi rekla, da je resnica kar daleč od tvojih besed.


> kdaj sem trdil, da redko srečujem druge ljudi? :D
Mism, da sm si v lajfu kr dobro uredu to zadevo in večinoma srečujem ljudi točno toliko in takrat, kot mi sede :) večinoma se meni dogaja, da z vsemi 4 tiščim folk stran od sebe in ne obratno :)

> na tem forumu zabijem trenutno po mojem lih ene tolk časa k ti

> moje mnenje je zame ključnega pomena. Če bi poslušal sociopatske psihične bolnike, kakršna si sama, bi si uničil lajf. Si ne moreš mislit, kolk takihle manipulatorjev sm kenslal iz lajfa v zadnih 2 desetletjih. Neki anksiozni tabletarji, k jim greš na kurac in jih ob enem zanima tvoja skrivnost. Nevrjetno pokvarjeni znate bit. Je pa logično, da primerki, ki pustite, da vas definira okolica in ne vi sami, sovražite tiste, ki smo zmogli moč it čez to :)

Edino kar jst osebno pri sebi obžalujem je, da nisem še več poslušal sebe že pred 16-tim in se fokusiral mnogo več nase in mnogo manj na folk. Tista vaša pohajkovanja po koncertih in kozlanje za šankom so popolna izguba časa, energije, resorsorv etc :) :) Za tipa in njegove interese je 90% izguba energije. Edino mreženje ajt, pa še to imo ni vredno vse potrate.

Quote
Sem oštevilčla vse argumente, da jih boš tokrat lažje našel. :)


eni res niso sposobni ločevanja med argumenti in osebnimi napadi?
   

Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2017 at 23:20
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 21:33
Originally posted by Lif Lif wrote:


Pa s tem tvojim čustvenim gnevom vedno delaš tak halo in povsod tečnariš, dokler druga stran ne odneha, da človek pomisli, da si a) trans ženska na hormonih ali b) rezultat premisivne vzgoje.


btw - tule gre za skrajno transfobno izjavo, ki pomaga utrjevat negativne predsodke do spolnih vlog! [sovražni govor]
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2017 at 22:22
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 18:01


XD komentarji spodi : "Corbett, the beta Alex Jones.?"

haha, Alex Jones je pa Alfa SIMP, k ga je baba obrala na sodišču ne dolgo nazaj za miljone, haha     noben od omenjenih nima jajc, da bi na glas povedu stvari, o katerih govori TFM. TFM sicer meni osebno en najljubših intelektualcev na YT. Top of the top. Best of the best. Za razliko od prej omenjenih gre pač do konca :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 18:04
uni šupak Hexenhammer je tud neki smetil čez MGTOW. Enkrat sm ga prav sprcal iz enega troll accounta na YT, k se je prav vidlo, da nima pojma o tem, kaj sploh MGTOW je. Na sploh opažam, da folk kr neki prdi, pa sploh ne ve o čem govori    



> za moje pojme, če se že spraviš neki kritizirat, si najprej počekiraj kaj sploh kritiziraš

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 19:12

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:



> ti ne poznaš nikogar, k bi mene poznal 20 let, sori 

> nekam veliko zanimanje zame od nekoga, k trdi, da mu je vseeno

> nevrjetno. Najprej strešaš drek po človeku, katerega ne poznaš, zaradi nekih lastnih frustracij. Pol ti človek javno odgovori, da ni tako, kot trdiš in pol ga grajaš, ker javno govori o tem, kar si ti začela govorit. Haha.... Maš ti kašn privilegij na to, da lahk govoriš in javno izpostavljaš lajf nekoga, med tem, ko se ta ne sme javno branit?   pravi gestapovec ni kaj.

Mism, da je ves point človeka, k ga zanima resnica in učenje to, da menja pozicijo takrat, ko ga zadosti empirije in opazovanja prepriča v to, da je bila dosedanja nepravilna XD Ne vem kako bi kdorkoli pri zdravi vesti lahko ostal levičar, glede na to, kaj levica zagovarja in dela na Zahodu :)

Kakšnih frustracij točno? V tej temi od samega začetka stresaš drek po drugih in se postavljaš v nek moralno vzvišen položaj, ko pa tvoj pristop nekdo obrne proti tebi, pa jokaš (like a girl) in te kao zatira feminacistična gestapovka. :D Pač se boš moral sprijaznit z dejstvom, da imajo pravico do izražanja svojega mnenja vsi in da to ni tvoj privilegij. Kot vidiš, se lahko čist lepo braniš, sam ratuje ti ne lih najbolj.

Poanta moje objave je bla, da je stvar vsakega posameznika oz. posameznice, kaj počne v svojem življenju in s kom to počne. Če pa se že vtikaš v osebne stvari in odločitve drugih, pa očitno nimaš nobenih boljših/višjih ciljev v življenju. Sej poznaš on pregovor: Great minds discuss ideas – average minds discuss events – small minds discuss people.

Se strinjam glede učenja in spoznavanja novih dejstev, ampak neka osnovna moralna načela pri osebi z integrireto vseeno ostanejo na mestu.

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> tebe in ostale feminacistke zanimajo samo uni primeri, kjer so ženske na slabšem, ko pa vidite primere, kjer so tipi na slabšem rečete "bah, pusiji" #muh #equality 

> ženske so danes formalno po pravicah povsem izenačene z tipi v družbi. Še nikol v zgodovini niso živele tako, kot živijo na zahodu. Vsi možni kazalci kažejo, da jim gre odlično. Ekonomsko in po izobrazbi jim gre boljš kot tipom. 
Kako na to reagira feminizem? Začne z javnimi razpravami o tem, ali so tipi zreli za izumrtje <3 #muh #equality 

> splav je umor. Če tebi resnica smrdi, je to tvoj problem. Edino vprašanje glede zakonov je, ali se tak umor tolerira ali ne. Vsak, ki trdi, da to ni umor laže in ni vreden pozornosti [vrjetno je tudi politik in diplomat]. 

> Splav je direkten dokaz, da ima naša družba dvojne standarde in ženski pusti bit neodgovorna. Ona posledice svojega dejanja lahko izbriše [na račun države celo]. Tip pa mora plačevat :) #muh #equality 

Namesto potikanj in posploševanj, ki jih pobiraš v videih o tem, kakšno je stanje v ZDA in Kanadi, bi blo bolj konstruktivno, da si priznaš, da imajo tako moški kot ženske določene težave, ki bi morale bit večkrat v javnem diskurzu, da se lahko  zanje hitreje poiščejo rešitve.

Splav ni črno-bela zadeva. Vsaka ženska, ki se odloči za splav, mora živeti s svojo odločitvijo in je že to dost težko breme samo po sebi. Je vseeno bolj etično, da prekineš nosečnost, če nimaš sredstev za preživljanje otroka ali če veš, da bo imel hude genetske napake, kot pa da ga izpostaviš življenju, polnemu trpljenja (sploh če ga daš v kakšno katoliško sirotišnico). Se strinjam, da bi besedo glede splava morala imeti oba potencialna starša, ampak so sodišča za razreševanje sporov v tok občutljivih situacijah preprosto prepočasna.

Ti se verjetno ne bi postavljal v tak moralno vzvišen položaj, če bi moral 9 mesecev pod srcem nosit otroka in bi ti zaradi tega lahko začeli izpadat zobje, bi dobil sladkorno/visok krvni tlak/bi te raztrgalo tam spodaj/vstavi poljuben zaplet med nosečnostjo.

Če žensko nekdo posili, je še vedno neodgovorna? In zakaj bi morala ona pristat na mešanje svojega DNK-ja s takšnim slabičem?

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> kdaj sem trdil, da redko srečujem druge ljudi? :D
Mism, da sm si v lajfu kr dobro uredu to zadevo in večinoma srečujem ljudi točno toliko in takrat, kot mi sede :) večinoma se meni dogaja, da z vsemi 4 tiščim folk stran od sebe in ne obratno :)

> na tem forumu zabijem trenutno po mojem lih ene tolk časa k ti 

> moje mnenje je zame ključnega pomena. Če bi poslušal sociopatske psihične bolnike, kakršna si sama, bi si uničil lajf. Si ne moreš mislit, kolk takihle manipulatorjev sm kenslal iz lajfa v zadnih 2 desetletjih. Neki anksiozni tabletarji, k jim greš na kurac in jih ob enem zanima tvoja skrivnost. Nevrjetno pokvarjeni znate bit. Je pa logično, da primerki, ki pustite, da vas definira okolica in ne vi sami, sovražite tiste, ki smo zmogli moč it čez to :) 

Edino kar jst osebno pri sebi obžalujem je, da nisem še več poslušal sebe že pred 16-tim in se fokusiral mnogo več nase in mnogo manj na folk. Tista vaša pohajkovanja po koncertih in kozlanje za šankom so popolna izguba časa, energije, resorsorv etc :) :) Za tipa in njegove interese je 90% izguba energije. Edino mreženje ajt, pa še to imo ni vredno vse potrate. 
eni res niso sposobni ločevanja med argumenti in osebnimi napadi? 
    

Spet projeciraš lastne izkušnje name. :) Kudos za kenslanje negativnih ljudi iz življenja, js kolegom v stiski sicer probam pomagat, če le lahko, ker včasih pomaga že to, da nekomu samo prisluhneš. Če za to kdaj kdo potrebuje tut tablete, ne bom obsojala, ker nisem v njihovih čevljih, in če je človek že tko na tleh, ni nobene potrebe še po njemu hodit. Ironija je, da potem ti izpostavljaš problematiko samomorov – seveda so po tvoje problematični samo moški.

Že to, da na forumu ves čas pišeš o drugih, te postavlja na laž in se samo slepiš s tem, da si šel čez karkoli, ker več kot očitno nisi. Vsakič ko se nekdo objavi po tvojem mnenju »wrongthink«, se obesiš na to osebo in žališ, dokler se ne umakne iz debate. Ker nisi sposoben debatirat z ljudmi na razumen in spoštljiv način. Največja ironija je, da se potem pritožuješ, ko nekdo zrcali tvoje obnašanje. :)

Osebnih napadov se niti najmanj ne braniš, ko jih sam izvajaš. Je pač to edini jezik, ki ga razumeš. Tista naša pohajkovanja po koncertih pa so naša stvar. Če tega ne razumeš, ne vem, kaj še vedno pametuješ na tem forumu, ki je v prvi vrsti namenjen glasbi. :)

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


btw - tule gre za skrajno transfobno izjavo, ki pomaga utrjevat negativne predsodke do spolnih vlog! [sovražni govor]  

Lepo da si opazil! Je bla tut seksistična, a veš.

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


uni šupak Hexenhammer je tud neki smetil čez MGTOW. Enkrat sm ga prav sprcal iz enega troll accounta na YT, k se je prav vidlo, da nima pojma o tem, kaj sploh MGTOW je. Na sploh opažam, da folk kr neki prdi, pa sploh ne ve o čem govori    

Tega »šupka« si ene pol leta nazaj koval v nebesa. :D Pa dost slabo, da se moraš skrivat za troll accountom na yt. Še en dokaz, da je tvoja integriteta samo izmišljotina v tvoji glavi. :D



Edited by Lif. - 18.Dec.2017 at 19:17
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 19:34
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Sej poznaš on pregovor: Great minds discuss ideas – average minds discuss
events – small minds discuss people.


v vsakem drugem postu vržeš naprej neko govorico o meni, k si jo iz nekje prvlekla :D small minds discuss people indeed! :)

Jst večino časa razpravljam ravno o idejah, a tudi to vam gre tistim, ki jih nimate v nos. :)

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Se strinjam glede učenja in spoznavanja novih dejstev, ampak neka osnovna
moralna načela pri osebi z integrireto vseeno ostanejo na mestu.


ja, recimo ta, da se ne postavljaš na stran sovražnikov lastnih ljudi :)

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Splav ni črno-bela zadeva. Vsaka ženska, ki se odloči za splav, mora živeti s
svojo odločitvijo in je že to dost težko breme samo po sebi. Je vseeno bolj
etično, da prekineš nosečnost, če nimaš sredstev za preživljanje otroka ali če
veš, da bo imel hude genetske napake, kot pa da ga izpostaviš življenju,
polnemu trpljenja (sploh če ga daš v kakšno katoliško sirotišnico). Se
strinjam, da bi besedo glede splava morala imeti oba potencialna starša, ampak
so sodišča za razreševanje sporov v tok občutljivih situacijah preprosto prepočasna.


govoril sem o tem, da je splav umor. Vse ostalo me ne zanima. Če nisi sposoben tolk resnice povedat na glas nisi vreden ne respecta, ne zaupanja, ne človeškega tretmaja. :)


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Ti se verjetno ne bi postavljal v tak moralno vzvišen položaj, če bi moral 9
mesecev pod srcem nosit otroka in bi ti zaradi tega lahko začeli izpadat zobje,
bi dobil sladkorno/visok krvni tlak/bi te raztrgalo tam spodaj/vstavi poljuben zaplet med nosečnostjo.


zakaj pa ne? samokontrola glede sexualnosti je ključnega pomena za posameznika in družbo. družba z splavom nagrajuje pomanjaknje ženske samokontrole.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Če žensko nekdo posili, je še vedno neodgovorna? In zakaj bi morala ona pristat
na mešanje svojega DNK-ja s takšnim slabičem?


ne samo, da je neodgovorna, v veliko primerih sama na tak ali drugačen način podzavestno izzove event. Kaj pa vse hipijevke, ki so ga končno z vseljem fasale v migrantskih domovih? So popolne žrtve brez lastne odgovornosti? :)
Posilstvo je sicer extra primer, ki ga feminacisti vedno z veseljem vlačite na dan. [razen, ko gre za masivno posiljevanje Evrope s strani islamskih migrantov. Takrat ga začnete naenkrat opravičevat, prikrivat, nagrajevat, organizirat "hug a migrant day" akcije in paradirat proti rasizmu :D
S posilstvom ne moreš opravičevat splavov, ki jih ženske opravijo, ker želijo prekinit nosečnosti, ki so nastale kot posledica pomanjkanja samokontrole. :)

Najlepše se posledice te dekadentne ideologije vidijo pri črnih skupnostih v ZDA, ki so bile še kakih 100 let nazaj vzorne, zdrave, poročene z veliko otrok etc. Ločitev, samskih mam, delikventnih otrok, tolp in kriminala sploh niso poznali :)
Danes je pol splavov v ZDA črnih. Tega hinavski dvolični levičarji nikoli ne boste omenjal, kljub temu, da se po večini obnašate, kot da vam pripadajo vse etnične manjšine na volitvah. Začenjajo vas prezirat celo oni. Veliko potomcev LEGALNIH migracij je šlo prav tako na desno, ker se jim začenjate gnusit podobno kot nam :)


Edited by Sid Ninja - 19.Dec.2017 at 17:03
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 19:42
Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Tega »šupka« si ene pol leta nazaj koval v nebesa. :D



dopadli so se mi njegovi pol. komentarji glede POTUS volitev, potem pa sem ga počas imel poln kufer. To seveda ne pomeni, da ni še vedno boljši od vseh #FakeNews medijev, ki jih spremljate normiji.

Že ko je naslavljal t.i. "teorije zarote", sem videl, da je basic normie bitch, ki ne upa "čez črto", če se izrazim metaforično.

Ko je govoril o Mgtowu sem videl, da model nima pojma kaj sploh govori. Ne spremljam ga že kar en čas.


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Pa dost
slabo, da se moraš skrivat za troll accountom na yt. Še en dokaz, da je tvoja integriteta samo izmišljotina v tvoji glavi. :D[


ti se tlele skrivaš za nick-nejmom, kaj pa maš ti za modrovat?

kot nekdo, ki se je postavil na stran sovražnikov evrope ti sploh nimaš kaj govorit o integriteti.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 20:47




Originally posted by The.Anti.Gynocentrist The.Anti.Gynocentrist wrote:


No question late 2017 was a turning point in the social dynamics between the sexes and that there will be more Dilbert's to follow. We are about to see in the years and decades to come what happens when an unstoppable force meets an immovable object. Sooner or later runaway gynocentrism will smash right up against the wall of reality and I would be lying if I said I am not intrigued at what will happen when the consequences for women and society come home to roost and reality starts to bite down hard. There are those naysayers that believe this can go on indefinitely. The fact is there are limits to how long this nonsense can perpetuate itself and women are going to face inescapable self inflicted consequences.?


> tudi sam mislim, da bo še zelo zanimivo :)
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 21:06
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:



v vsakem drugem postu vržeš naprej neko govorico o meni, k si jo iz nekje prvlekla :D small minds discuss people indeed! :)

Jst večino časa razpravljam ravno o idejah, a tudi to vam gre tistim, ki jih nimate v nos. :)

ja, recimo ta, da se ne postavljaš na stran sovražnikov lastnih ljudi :)

govoril sem o tem, da je splav umor. Vse ostalo me ne zanima. Če nisi sposoben tolk resnice povedat na glas nisi vreden ne respecta, ne zaupanja, ne človeškega tretmaja. :)

zakaj pa ne? samokontrola glede sexualnosti je ključnega pomena za posameznika in družbo. družba z splavom nagrajuje pomanjaknje ženske samokontrole.

ne samo, da je neodgovorna, v veliko primerih sama na tak ali drugačen način podzavestno izzove event. Kaj pa vse hipijevke, ki so ga končno z vseljem fasale v migrantskih domovih? So popolne žrtve brez lastne odgovornosti? :)
Posilstvo je sicer extra primer, ki ga feminacisti vedno z veseljem vlačite na dan. [razen, ko gre za masivno posiljevanje Evrope s strani islamskih migrantov. Takrat ga začnete naenkrat opravičevat, prikrivat, nagrajevat, organizirat "hug a migrant day" akcije in paradirat proti rasizmu :D
S posilstvom ne moreš opravičevat splavov, ki jih ženske opravijo, ker želijo prekinit nosečnosti, ki so nastale, kot posledica pomanjkanja samokontrole. :)

Najlepše se posledice te dekadentne ideologije vidijo pri črnih skupnostih v ZDA, ki so bile še kakih 100 let nazaj vzorne, zdrave, poročene z veliko otrok etc. Ločitev, samskih mam, delikventnih otrok, tolp in kriminala sploh niso poznali :)
Danes je pol splavov v ZDA črnih. Tega hinavski dvolični levičarji nikoli ne boste omenjal, kljub temu, da se po večini obnašate, kot da vam pripadajo vse etnične manjšine na volitvah. Začenjajo vas prezirat celo oni. Veliko potomcev LEGALNIH migracij je šlo prav tako na desno, ker se jim začenjate gnusit podobno kot nam :)


Če pišem o tebi, je to izključno z namenom, da ti vržem pod nos tvojo licemerje, ker dlje od svojega nosa ne vidiš. :D

Tvoja stališča glede idej se spreminjajo s tako hitrostjo, da ti človek težko sledi. Sovražnik lastnih ljudi je za moje pojme tisti, ki narod deli zato, da se lahko okorišča na plečih drugih, dokler se ljudje veselo prerekajo. Zaenkrat se še ni uresničila nobena od tvojih apokaliptičnih napovedi za Slovenijo.

Če je umetno sprožen splav umor, je potem po tvoji logiki spontani splav uboj?

Ti nimaš niti tok samokontrole, da ne začneš nizat žaljivk eno za drugo, ko ti kdo stopi na žulj. :D

Posilstva pa ne bi rabil nihče vlačit na dan, če bi imel določen odstotek problematičnih moških dovolj samokontrole.

Kako gre pa to skupaj, da je v črnskih skupnosti največ splavov in največ enostarševskih družin? Pa o kakšnih volitvah ti to spet? Čekota ni tu.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 21:10
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Tega »šupka« si ene pol leta nazaj koval v nebesa. :D



dopadli so se mi njegovi pol. komentarji glede POTUS volitev, potem pa sem ga počas imel poln kufer. To seveda ne pomeni, da ni še vedno boljši od vseh #FakeNews medijev, ki jih spremljate normiji.

Že ko je naslavljal t.i. "teorije zarote", sem videl, da je basic normie bitch, ki ne upa "čez črto", če se izrazim metaforično.

Ko je govoril o Mgtowu sem videl, da model nima pojma kaj sploh govori. Ne spremljam ga že kar en čas.


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Pa dost
slabo, da se moraš skrivat za troll accountom na yt. Še en dokaz, da je tvoja integriteta samo izmišljotina v tvoji glavi. :D[


ti se tlele skrivaš za nick-nejmom, kaj pa maš ti za modrovat?

kot nekdo, ki se je postavil na stran sovražnikov evrope ti sploh nimaš kaj govorit o integriteti.


A ti se pa ne skrivaš za nickom? Torej modrovanje tut za tebe odpade. :D #equality
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 21:13
vsi veste, kdo je za nickom. Ne samo da lažeš in se skrivaš - še sprenevedaš se :)

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Kako gre pa to skupaj, da je v črnskih skupnosti največ splavov in največ enostarševskih družin? Pa o kakšnih volitvah ti to spet? Čekota ni tu.</span>


pozanimaj se najprej in potem komentiraj. Tvoja ignoranca vendar ne more bit argument zate.

Enako velja za očitke glede t.i. "hitrih" menjav, ki to niso.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 21:17
dokaz zakaj je debata z levičarskimi paraziti nesmiselna :

argument :

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


zakaj pa ne? samokontrola glede sexualnosti je ključnega pomena za posameznika in družbo. družba z splavom nagrajuje pomanjaknje ženske samokontrole.


odgovor [ad hom]

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Ti nimaš niti tok samokontrole, da ne začneš nizat žaljivk eno za drugo, ko ti kdo stopi na žulj.


če jst teb po tvojem enoletnem izdajalskem sranju in lobiranju za fašistične ideologije rečem "cipa", to ne more bit argument za opravičevanje ženske promiskuitete in pomanjkanje njihove samokontrole. Kaj šele za državno sponzoriranje njihove promiskuitete.

> Ad Hom ni argument. Če tega ne razumeš si pač retard in ti ni pomoči :)

jst že 10 let ne pijem, pa sm še vedno sposoben vedet kdo sem in kaj delam po pol steklinice viskija. Če cipa pade po par šotih vznak in da noge narazen, to ni moj problem, še manj pa problem davkoplačevalcev :)


Edited by Sid Ninja - 18.Dec.2017 at 22:23
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 22:48
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

dokaz zakaj je debata z levičarskimi paraziti nesmiselna :

argument :

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


zakaj pa ne? samokontrola glede sexualnosti je ključnega pomena za posameznika in družbo. družba z splavom nagrajuje pomanjaknje ženske samokontrole.


odgovor [ad hom]

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Ti nimaš niti tok samokontrole, da ne začneš nizat žaljivk eno za drugo, ko ti kdo stopi na žulj.


če jst teb po tvojem enoletnem izdajalskem sranju in lobiranju za fašistične ideologije rečem "cipa", to ne more bit argument za opravičevanje ženske promiskuitete in pomanjkanje njihove samokontrole. Kaj šele za državno sponzoriranje njihove promiskuitete.

> Ad Hom ni argument. Če tega ne razumeš si pač retard in ti ni pomoči :)

jst že 10 let ne pijem, pa sm še vedno sposoben vedet kdo sem in kaj delam po pol steklinice viskija. Če cipa pade po par šotih vznak in da noge narazen, to ni moj problem, še manj pa problem davkoplačevalcev :)


Nič se ne skrivam, mogoče samo ti nisi sposoben seštet 1 + 1, kar pa ni moj problem.

Zej si skup zmetal tok enih nepovezanih stvari v en "argument", ki nima ne repa ne glave.

Kaj ti preneseš ali ne tle sploh ni pomembno. Drugo pa je, da se enkrat hvališ z grupijkami in b-plan chicks, drugič pa govoriš o tem, kak si čist. :D Slut-shaming goes both ways.

Država je financirala tut zdravljenje vsega, kar si v svojih "metal star" časih staknil, ko si se gonil okol. In praviš, da si se še premalo. To ni ad hom, ampak dejstvo. :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2017 at 23:02

Originally posted by Lif Lif wrote:


Drugo pa je, da se enkrat hvališ z grupijkami in b-plan chicks, drugič pa govoriš o tem, kak si čist. :D Slut-shaming goes both ways.


Najprej po nekom strešaš drek, potem pa, ko ta demantira tvoj drek z realnostjo, si užaljena, ker si je upal živet lajf mim tvojih gestapovskih nazorov & pričakovanj? :D Kako gre to skup? :D :D

sem ti že povedal, da tvoje sexualne frustracije mene ne zanimajo. če si ti nezadovoljena zafrustrirana pehta, to mene ne zanima. Ti si me napadla, da sem basement dweller. Kako se zdej to sklada z domnevnim kurbirstvom? :D odloči se pa pol pljuvaj svoje nezadovoljstvo, da bo vsaj konsistentno XD


Originally posted by Lif Lif wrote:


Država je financirala tut zdravljenje vsega, kar si v svojih "metal star" časih staknil, ko si se gonil okol. In praviš, da si se še premalo. To ni ad hom, ampak dejstvo. :)


WHAT? jst v lajfu nism mel STD-ja? ti si še bolj prizadeta in podla, kot sem sprva mislil.



Edited by Sid Ninja - 18.Dec.2017 at 23:09
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2017 at 15:02

Real Recognize Real



100%



Edited by Sid Ninja - 19.Dec.2017 at 16:07
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2017 at 13:34
Če še nisi dojel, me res ne zanima tvoje intimno življenje, če si al nisi imel kdaj kakšno spolno bolezen, in če si bil vedno basement dweller (tvoje besede, ne moje) al ne. Govorila sem na splošno in vzela tebe za primer, tko kot ti in Potty ful rada počneta. 

Zanimivo mi je, kak si butthurt vsakič, ko kdo s tabo govori približno tko kot ti z drugimi. :D 
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2017 at 13:46
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Če še nisi dojel, me res ne zanima tvoje intimno življenje,


ni videt - samo na pamet veš vsak detajl še iz unih postov, k sm jih brisal včas me prav preseneti tvoj spomin, ker sem dol. stvari pozabil, lol

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


če si al nisi imel kdaj kakšno spolno bolezen,


am, N E !? :) vidim, da mate tle gor na sploh ful pojma o teh rečeh!

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


in če si bil vedno basement dweller (tvoje besede, ne moje) al ne.


mogoč ne dobesedno, ampak odločite se že končno vsi leftardi tule kater "narrative" boste fural :) the nerdy dude ali manwhore.

Revenge of the Nerds!

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Zanimivo mi je, kak si butthurt vsakič, ko kdo s tabo govori približno tko kot ti z drugimi. :D 


smejim se ti in tvojemu neznanju že ene 3 dni tule :D
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2017 at 15:58
Star Wars Last Jedi Spoilerz :




> normies : you've been warned, stop reading and G T F O




Sem si počekiral vsebino tega filma na wiki, k mi je preveč pointless da bi šel v kino uničevat spomine na otroštvo z to korporativno gnojnico, ob enem pa me vseeno valda zanima kako se premika vsebina celotne Sage....

* določene stvari, ki so bile inkorporirane v uradni t.i. "Star Wars Canon" se mi ful dopadejo. [primer : Kyber Crystals 4 Lightsaber]


Zdej nekako jasno, kam bo šla zgodba te Sage v teh 3 nadaljevanjih. Rey bodo spečali z "bad boyem" Kylom, o tem ni več dvoma.

Torej
Rey : moderna ženska v moški vlogi [glavni lik]
Finn : njen friendzonani migrant [asset]
Kylo : bad boy [her love interest]

me je presenetilo, ker sem na začetku ob najavi castinga pričakoval, da bodo glavno junakinjo jasno po PC-jevsko spečali s črncem.

Torej Kylo je "bad boy". Gre za Beauty & Beast archetype > identična zadeva, kot pri Shades of Grey v bistvu, kjer pička ujame pošast in jo udomači za svojega hišnega ljubljenca. To je ultimativna ženska fantazija..... V STAR WARS BTW!     nevrjetno! In zdej se bodo našle vojske avtističnih belih vitezov in bodo hvalili in branili ta korporativni kos dreka od filma!

*add trivia : zanimivo mi je, da je Lucas v "New Hope" [1976 cca] investiral svoje življenje + enormni puf. Če bi pogorel, nikoli ne bi slišali njegove življenske zgodbe, ki bi pomenila finančni polom.
Na drugi strani korporacija Disney ni pripravljena tvegat niti 0.0000___ % svojih assetov za 3 kurčeve filme in so jim vrjetno skupine psihologov mas pomagale sestavljat ta trupla od "izdelkov" brez vsebine, ki jih prodajajo zdele masam XD

Edited by Sid Ninja - 22.Dec.2017 at 21:15
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2017 at 02:40
lol,    

Quote
Marilyn Manson on ongoing sexual misconduct allegations: “You should say it to the police and not the press”

https://consequenceofsound.net/2017/12/marilyn-manson-on-ongoing-sexual-misconduct-allegations-you-should-say-it-to-the-police-and-not-the-press/?wasp=facebook-ads



Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2017 at 03:06
talking about educating Generation Z :)



"MGTOW saves Lives" - Kris Cantu

Edited by Sid Ninja - 23.Dec.2017 at 03:06
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 19:34
HOLIDAY IN CAMBODIA



* Kris omenja Alex Jonesa. Info Wars sicer ne spremljam več že leta, a Alex Jones je 1000% /OUR GUY/. Me ne zanima kaj ima on z židi in izraelom, dejstvo je, da če ne bi bilo Alex Jonesa bi tista čarovniška kurba Clinton bila izvoljena za predsednico in pol bi feminacistični gestapo dobil krila.

Alex Jones je s svojim medijem, ki pobere na miljone ogledov usodno prispeval k izvolitvi Trumpa in solzam rdečih izdajalcev    

ALEX JONES IS / OUR GUY /
btw - glede na to, da ga je njegova židovska soproga zelo dobro oglodala ob nedavni ločitvi, bo nemara tudi malo razmislil o PRAVI rdeči tableti - tisti, ki jo ponuja MGTOW. Mogoč ne bo mel jajc javno podpret MGTOW, bo pa vseeno mal razmilil vrjetno...

Edited by Sid Ninja - 29.Dec.2017 at 22:10
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 22:08

The Inevitable Collapse of Feminist Societies | Black Pigeon Speaks









Edited by Potty Mouth - 29.Dec.2017 at 22:09
...larper
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 13:38
The oppressive matriarchy strikes again:
http://www.bbc.com/news/world-latin-america-42517711

"Domingo Bulacio, 57, was found guilty by a court in Argentina of raping his own daughter over a 20-year period.

The victim, who has not officially been named, said that he kept her as a sex slave from the age of 11."

/.../

"Since reporting her father's abuse, she said she had received death threats from family members."
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 16:50
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

The oppressive matriarchy strikes again:
http://www.bbc.com/news/world-latin-america-42517711

"Domingo Bulacio, 57, was found guilty by a court in Argentina of raping his own daughter over a 20-year period.

The victim, who has not officially been named, said that he kept her as a sex slave from the age of 11."

/.../

"Since reporting her father's abuse, she said she had received death threats from family members."

Argentina je res ena katolibanska vukojebina in tam verjetno vladajo sami šovinisti in mačisti. :(

 Lahko bi se ja zgledovali po urejeni, pravični, moralni in napredni Švedski, tam je matriarhat norma!  

Boj za pravice žensk bo še dolg. Clown
...larper
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 17:02
Pol je Avstrija tut katolibanska vukojebina? Sodišče pri sosedih je vsaj dalo primerno kazen, 12 let zapora za 9 uničenih življenj pač ni nobena kazen.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 17:12
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Pol je Avstrija tut katolibanska vukojebina? Sodišče pri sosedih je vsaj dalo primerno kazen, 12 let zapora za 9 uničenih življenj pač ni nobena kazen.

Avstrija je bolj matriarhalna družba, zato je bila razsodba bolj pravična. Sej pravim, ko se bojo približali švedskim normam, takrat bo šele pravici zadoščeno. 
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 18:55
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

The oppressive matriarchy strikes again:
http://www.bbc.com/news/world-latin-america-42517711

<div style=""><span style="font-size: 12px;">"Domingo Bulacio, 57, was found guilty by a court in Argentina of raping his own daughter over a 20-year period.</span><div style=""><span style="font-size: 12px;">
</span><div style=""><span style="font-size: 12px;">The victim, who has not officially been named, said that he kept her as a sex slave from the age of 11."

/.../

"Since reporting her father's abuse, she said she had received death threats from family members."</span>




> kaj ti pišeš o posiljevanju? kje si bla januarja 2016 ?
masovno posilstvo Kolna? Če si bla takrat lepo preračunljivo tiho, ne vem kaj tale nonsense vlačiš semle. Koga boli kurac za tole, če je tebi vseeno kaj se dogaja v Evropi !?


@ Potty - Švedska je pa zakon stari. A si videl najnoveši trend? V izogib puščanju dokaznega materiala pizde posiljenih po novem zalijejo z vnetljivo tekočino in prižgejo.... pa je šou dokazni material! Sicer pa ne vem, zakaj tak trud, ko pa niso obsojeni niti tisti, ki same sebe snemajo na telefone, kako posiljujejo in pol še njihov DNK dobijo na žrtvah!

Edited by Sid Ninja - 07.Jan.2018 at 22:25
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2018 at 16:04
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 

@ Potty - Švedska je pa zakon stari. A si videl najnoveši trend? V izogib puščanju dokaznega materiala pizde posiljenih po novem zalijejo z vnetljivo tekočino in prižgejo.... pa je šou dokazni material! Sicer pa ne vem, zakaj tak trud, ko pa niso obsojeni niti tisti, ki same sebe snemajo na telefone, kako posiljujejo in pol še njihov DNK dobijo na žrtvah!

Neverjetno res, neverjetno :(   R.I.P. Sweden 



...dancing queen literally lit on fire by stupid hippie boomers
...larper
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 23:43
Kje si pa ti bil januarja 2016?

Res ne vem, od kdaj je tale forum merilo za virtue signalling. O vseh teh temah večinoma debatiram z bližnjimi, tu pač občasno objavim kontro na razna posploševanja, ker niso konstruktivna. Problem je v sadističnih/psihopatskih/manipulativnih posameznikih, ne glede na spol.

Trenutno se o marsičem več in bolj javno govori, kar določeni na eni strani neupravičeno izkoriščajo za lastne interese, določeni na drugi strani pa se očitno počutijo ogrožene. Sn dala enkrat možnost Stefanu Molnyeuxu, ampak ko je padel v psihotično mantro, da je tok nasilja v svetu, ker matere pretepajo svoje otroke, je izgubil vso kredibilnost.

Ne vem, če je tole že kdo objavil:
http://www.blabbermouth.net/news/all-rape-and-kidnapping-charges-against-decapitated-dropped/
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 09:20
V eni točki sadističnih/psihopatskih/manipulativnih posameznikih predstavljajo patern, če je zastopan v dovolj velikih številkah cela generacija dobi po tem ime (baby boomers recimo). 

Ali primer ki si ga ravnokar podala z Decapitated.. False rape accusation je the thing dns in se celo kot politično orožje uporablja. 

Tko da zamahnt z roko, rečt "posploševanje" je mal #notall****  (govorim nasplošno ;))

Če se vrnem k začetku teme... Dej se probi dat v kožo tipa 25-35, ki si želi ustvart familijo. V mislih more met dolgoročno stabilnost, predvsem v svoji glavi in v glavi svoje partnerice. Ob današnjem trendu  razpadanja teh idealov (neodločanje za poroke, razveze) sm pogledu na newagersko zelenico, če morda snujejo Family Guy 3.0 plan z poligamijo, vso mogočo permisivnostjo etc... pa težko najdeš folk, ki tam vidi kaj dlje od današnjega dne, kaj šele da bi se podal v 20+ let trajajočo zaobljubo.

Poprav me če se motim, in v izogib brezciljni debati okoli posploševanja še 1x povem. Gre za opažen patern.

In človk lahko iz previdnosti vzpostavi eno sito, kaj bo šlo kle čez in kaj ne bo šlo.
Ful dobr je ena ženska, podpornica MRA povedala v video odzivu na Petersonov "pathetic weasels" komentar.. "Sure not every women will do that. But every woman has an option to do that".. sepravi.. ne gre za posploševanje.. gre za prepoznavo paternov in sistemskih ureditev, ki so že v teku in kjer že lahko učinke videvamo.  Sej če odpreš kkšn partnerski forum lahk hitr vidš kako se folk iskreno pogovarja in si ženske med seboj talajo nasvete kako preko mame države iztržit iz dane situacije najboljše zase, pa tudi če je razlog samo "ugasla iskrica".. potrkaš na vrata socialne, natveziš eno zgodbo in dobiš stanovanje, in mesečno rento za škorca talca. 

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 09:38
ženske opravičujejo posilstva [TUDI PEDOFILIJO!!!!], ko gre za Islam!





TUDI TO JE "PATTERN" - vzorec obnašanja, ki ga je nomogoče prezret!


> mism, da je skrajni čas, da v Evropi začne konkretno in na ornk pokat, ker vsak dan mal teže prenašam te sprevržene izdajalske vlačuge, ko takole slinijo anus islamu...


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 10:12
ma nč ne rabi pokat .. sej vse te diskusije majo svoj učink .. lih končujem 30 urni audiobook na temo 1. svetovne vojne.. fak ej. sam ne pokanja :D

Edited by frogstomp - 09.Jan.2018 at 10:12
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 11:08
Če se vedno osredotočaš na najbolj ekstremne primere, se je težko znebit občutka, da družba razpada.

Js pač vidim dva problema, ki se med sabo ne izključujeta. Recimo če gresta na zmenek osebi, ki se praktično ne poznata, ona tvega posilstvo, če si recimo ne želi takoj spolnega odnosa, on pa tvega lažno prijavo posilstva. Psihopati so pri obeh spolih, ampak zarad njih ne bi smele trpet niti žrtve posilstva niti žrtve lažnih prijav, za kar pa je nujno treba izboljšat sodni sistem in policijske postopke. Na srečo narašča tut število primerov, ko grejo tut take psihopatke sedet.

Včer me je zmrazilo, ko je Sargon omenil primer Škota, ki je dve leti po krivem sedel v zaporu, ker se noben (niti na policiji) ni spomnil, da se da izbrisana sms sporočila potegnit iz arhiva, s čimer je končno dokazal, da je tista najstnica priredila pogovor kot da se ji je opravičil, da jo je posilil.

Drugače pa na srečo poznam več ljudi v stabilnih dolgoletnih in srečnih zvezah kot nekih instant "zvezah", ki delujejo samo, dokler se en partner ne naveliča drugega in ga zavrže/prevara/ne more več izkoriščat, dokler mu/ji to pač ustreza. Ločitve so sčasoma narasle v glavnem zato, ker ženske večinoma niso več ekonomsko odvisne od svojih mož in jim ni treba več prenašat recimo nasilja v zakonu, kar je bil še par generacij nazaj velik problem.

Dosti ljudji pač nima spoštljivega in iskrenega odnosa do drugih, potem so jim pa vedno vse drugi krivi. Imaš recimo Dyza, ki se pol pritožuje, kak ženskam človek ne more zaupat, ker ga bojo slej ko prej izkoristle, medtem pa je vedno imel na rezervi vsaj eno friendzoned "kolegico". To je tut PATTERN. :D

Edited by Lif. - 09.Jan.2018 at 11:10
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 11:59
Si zihr, da zato naraščajo ločitve? Ker ekonomska neodvisnost daje svobodo za izhod pred nasiljem? 

Pomoje je del tega tud prenažrtost z vsem... tko kot prazniki, k so bli nekoč edini dan v letu, k si pošteno jedel precej zgubili svoj pomen.. ker si celo leto sit, za praznike pa prenažrt.. se zarad nabora možnosti povsod odmikamo od resnega in stabilnega proti instantizmu.. 

Hočem rečt, v dobi hipereksualizacije, kako zgleda reševanje partnerskega konflikta med moškim in žensko, ki je tradicionalno vzgajana v primerjavi s parom, kjer je moderna ženska pošten delež svojga življenskega joya prebila v "going out clubbing" elementu, ki je dostikrat prežet z teli in onimi socialnimi lubrikanti, impulzivnimi odločitvami ki privedejo do golega animalizma... to si ocvreš možgane v seratoninu in dopaminu... sej se zgodi "settle down" faza, sam še vedno, če dolg hraniš uno žival v seb, zna bit da te nikdar ne spusti iz krempljev... in pol ob prvem daljšem prepiru pogled na to ljubezen ne zgleda več tako romantičen ampak bolj sivo in pusto v primerjavi z tinder življenj slogom.

To ne pomeni da so vse ženske take. Sej so tud frigidne umes.  Sej so tud take, ki na svoja spolvila primarno gledajo kot na portal za inkarniranje novega življenja in s tem sklenitev cikla.. ne primarnokot na poligon za užitek.

In če pogledaš kakšna je dns popkultura... in s tem mislim vse od revij, ki po večini spodbujajo to seksualizacijo, pa tv oddaj, pa na nivoju aplikacij etc.. mislm.. men ni tok brca v temo primerjanje z rimom in ostalimi civilizacijami, kjer naj bi spolna liberalizacija pomenila napoved padca za vogalom... ker so ful bolj prvinske in vseobsegajoče zadeve kot se zdi površno.. dotikajo se časti, spoštovanja, teritorialna zadeva je notr, kompetenca in konkurenca in izločanje.. ni se lih za igrat s temi zadevami...


nazadnje k sm vidu prispevek o celjskem sejmu erotike je pokaza prov uno... ženska razlaga... v očeh vidiš un 100% prepričanje "slovenke premalo seksajo, premalo je spolnosti, več več več.. probavat, odkrivat... "


na drugi strani maš #nofap trend... kjer je kot razumem mgtow skupnost deljena.. eni so pro eni so anti... gre pa pri #nofapovcih predvsem za spoznanje kaj vse bi lahk blo, če bi energijo, ki se kanalizira skozi spolnost usmerjali drugam... ampak kot je meni deljuje ta trenutek, ženske so nanjušile neobvezujočo spolnost, to je zdej sinonim za svobodo in za bit "strong independant woman" in zdej bomo vidl, če je kej resnice v tem, da opaženemu trendu rečemo enostavno dekadentno, rušilno. 


Edited by frogstomp - 09.Jan.2018 at 12:06
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 17:44
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Imaš recimo Dyza, ki se pol pritožuje, kak ženskam človek ne more zaupat, ker ga bojo slej ko prej izkoristle, medtem pa je vedno imel na rezervi vsaj eno friendzoned "kolegico". To je tut PATTERN. :D




Spet vlači na dan moje stvari, pljuva po meni .... nuna frigidna pofukana.... A SI FOVŠ?

DEJ ZDEJ ŠE ENKRAT POVEJ KAKO TE NE ZANIMA MOJ PRIVAT LAJF!!!

> me prav zanima, če isto sikaš drugim, k se sliniš po slovenski metal sceni v imenu tega SRANJA od "paranoid zine", a? :
ME RES ZANIMA, k se sliniš k tem slovenskim metal bandom in imaš opravka z ljudmi za katere veš, da so kurbirji.... A njim tud kej sikaš, prasica dvolična hinavska, med tem, k ti slina iz gopca teče?

Edited by Sid Ninja - 09.Jan.2018 at 18:21
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:22
Dejzi - kwa je ti gravž, a ti je tok hudo, če kdo kšno resnico o teb napiše? A nis ti kao en ful močn/alfa dec, k ga noben ne more zjebat? LOL Spet si pokazu, da si totaln razvajn in tečn froc, k se kuj ob tla meče, če se mu kdo upa kj resničnega o njem povedat. Ti zlo rad od drugih stvari pišeš in zravn upaš, da jih boš s tem fajn spluvu/užalu/osramotu, k pa kdo kj podobnga teb vrne, se ti pa odtrga - alfa pusi Clap Jezen
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2223242526 28>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.