Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - potreba družbe po kontroli seksualnega vedenja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

potreba družbe po kontroli seksualnega vedenja

 Post Reply Post Reply Page  <1 2324252627 28>
Author
Message
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:26
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:58
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:45
Dejzi al anonimni Paranojdovc al večni editor - kurba kok more smrdet v tvojmu studiu, k skos sam prdiš - velik več čez usta/možgan k pa čez rit LOL 
Dj, da nouš pozabu editirat svojga posta, pa fajn preglej vse debate na paranoidu, kjer si že prdel in mal poeditiraj svoje poste, da ti ne bo mogu kdo kdaj kj za nazaj očitat Clap Ti si itak majstr editiranja/prirejanja svoje preteklosti, sedanjosti in prihodnosti - čist ta prav mkgotov ninja čarodej Wacko
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:54
jao jao ste vi zgubl svoj skupni imenovalc'.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:57
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:59
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:14
Ninja Editor - dj kwa se lažeš, jz sm nazadne fuku leta 1997 - to je 21 let nazaj, ne pa 15 Facepalm Sj sm ti glih ta vikend kazu mojo fuk-kartoteko, k sm bil pr teb na obisku Party Ful maš fajn mamico in atija, k ti še zmer pridno vsak dan zamenjata pleničke Thumbs Up 
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:20
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:59
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:25
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:59
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:31
Dejmo Dejzi, dejmo Dejzi! Še en uspešen in zmagoslaven dan za tipkovnco se ti obeta, sam še mal zdrž LOL Nč skrbet, jz se hitr naveličam telih internetnih bitk Box 

Lejga prekletga komunista, k mi je fouš, ker v bajti žvim Shocked Jezen  preklet rdečuhar LOL Res je smešn od tebe prebrat ''dejte najprej pred svojim pragom pomest, preden modrujete na pamet o lajfu drugih''  w00t Sick LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:35
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:59
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:39
Sj vem, da maš načeloma rad obrite in gladke dečke ob sebi, ampak jz se sam zarad tebe že ne bom obril Sick LOL

FUK FUK FUK FUK FUK - kwa je Dejzi, a ti sam to po glaw hod? Aja pa BRADA BRADA BRADA BRADA - a te mal mika a ne? Mal ga namoč v eno kosmato rit pa boš zadovoljil svoje skrivne fantazije - KOSMAT FUK LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:43
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 07:59
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:46
Živet skupaj s starši v bajti ni isto kokr bit razvajen mamin in očijev sinček Geek 
Ti si edin, k je brez ''prestanka'' tuki gor in se ti že kr ornk blede od nenehnega najedanja/teženja/jokanja.
Aja zdj morm pa nehat pisat, da ne bom Dejziju 24 ur na dan/vsak dan težil na Paranoidu LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 19:54
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 08:00
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 20:51
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 
človek k požene tako nagravžno brado sporoča okolici identično stvar, kot jo sporoča zlorabljena pička, ki se ful odurno zredi, da bi jo končno na miru pustil.


Nam hočeš povedat, da si bil zlorabljen? Pa a sn kurba al frigidna nuna? Ker oboje hkrati je mission impossibru. Res me ne zanima tvoje osebno življenje, sam s takim guštom tle deliš vse možne informacije o sebi in pač če pri Stranger Things nekaj pisariš o iskrenih odnosih kot ultimativni vrednoti, tu pa potem objavljaš nasprotujoče si trditve, bom pač opozorila na to. Če bi si Petersona kaj vzel k srcu, bi ti bilo lažje, ker če si iskren do sebe in drugih, res ne rabiš tolk energije in dobrega spomina, da ves čas ne spodkopavaš svojih izjav, vrednot in integritete.

Z Gmajnarjem sma se prerekala 15 minut, ker nisem hotla vzet dnarja za bencin. Ga sicer ne poznam dobro, ampak ti ga očitno še manj.

Glede Paranoida – najbolš mi je blo, ko je blo na stari strani pod prispevki 
objavljeno sam ime in pod novicami inicialke, ker se ne maram izpostavljat. Drugače pa sikam sam ženomrzcem in ljudem, ki so nespoštljivi do mene. Kar je dejansko dost redko, ker če si do drugih spoštljiv, so praviloma tut drugi spoštljivi do tebe.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:03
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Res me ne zanima tvoje osebno življenje,


Ne, samo vsak teden ti je nujno o tem pisat, ker očitno nimaš drugega dela
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:23
Se mi je zdel, da je spet neki prsmrdel iz jeseniškega konca - ja itak, če se je pa Dejzi spet poscal v plenice Clap 
Anonimni paranoik, ti se nč dat motit, ti kr veselo odprdeli naprej. Vsak ma svoj namen na tem svetu - tvoj je pač maw bl smrdljiv LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:24
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Se mi je zdel, da je spet neki prsmrdel iz jeseniškega konca - ja itak, če se je pa Dejzi spet poscal v plenice Clap
Anonimni paranoik, ti se nč dat motit, ti kr veselo odprdeli naprej. Vsak ma svoj namen na tem svetu - tvoj je pač maw bl smrdljiv LOL


Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Nč skrbet, jz se hitr naveličam telih internetnih bitk
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:26
@frogi: Pri Decapitated stvar še vedno ni razrešena in jim lahko še vedno sodijo, ampak upam, da do tega ne bo prišlo. Res ne navijam za nobeno stran, ker je fucked up situacija, kaj se je dejansko zgodilo, vejo pa samo vpleteni sami.

Pri promiskuiteti/svobodnejšem spolnem življenju že zarad same bioloških danosti kratko potegnejo ženske, ker se morajo za družino odločit prej kot moški. Kakšen pogled ima kdo na spolnost in zveze, je tko najbolj odvisno od tega, v kakšnih krogih se gibaš. V najstniških letih se logično vsi iščejo in vsak na svoj način, ampak drugo pa je, če določene vzorce prenašajo v svoja trideseta in še naprej. Ampak navsezadnje ni moja naloga, da sodim kogarkoli, ker mora vsak sam shajat s svojimi odločitvami in ugotovit, kaj ga osrečuje in kaj ne, čemu daje prednost v življenju, kaj mu ugaja in kaj ne. Nekaterim recimo odgovarjajo in funkcionirajo tut odprte zveze, za druge to sploh ne pride v poštev.

Poznam kar nekaj takšnih, ki so si pri 20-ih ali 25-ih ustvarli družine, ker so partnerko/partnerja našli kje drugje kot v klubih, gostilnah, žurkah ipd. in sta si tega želela oba in se oba trudita za odnos in družino. Zveze načeloma razpadajo, ker recimo en partner preveliko breme prelaga na drugega, v odnosu ni iskren ali ga ne vzdržuje, se eden ali oba sčasoma preveč spremenita ali oddaljita, ker se ne znata pogovarjat o najpomembnejših stvareh in sklepat kompromisov itd. To je pač nekaj izmed osnovnih vzrokov, potem pa pride zraven še spolnost in kot skrajnost nasilje, ki sem ga pač navedla kot primer, ker poznam preveč oseb, ki so to dale skoz. Včasih je bla pač takšna mentaliteta glede tega, kakšen je ta pravi "dec", nekaj takih primerov na žalost poznam tut med mlajšimi generacijami in tut v obratnih vlogah.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:26
Naj Dejzi za trenutek odloži EDIT gumb in prisluhne teli melodiji: prrrrrrrrrrd prrrrrrrrrrd Pig
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:27
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Res me ne zanima tvoje osebno življenje,


Ne, samo vsak teden ti je nujno o tem pisat, ker očitno nimaš drugega dela


Nah, mogoče 3x na leto, ko imam preveč dela in je bolj  zanimivo spodkopavat tvoja podtikanja. :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:28
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Res me ne zanima tvoje osebno življenje,


Ne, samo vsak teden ti je nujno o tem pisat, ker očitno nimaš drugega dela



Nah, mogoče 3x na leto, ko imam preveč dela in je bolj  zanimivo spodkopavat tvoja podtikanja. :)



> vidim ja, kolk maš ti dela!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:29
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Naj Dejzi za trenutek odloži EDIT gumb in prisluhne teli melodiji: prrrrrrrrrrd prrrrrrrrrrd Pig


na ta račun ne boš fukal



beli vitez z brado

Edited by Sid Ninja - 09.Jan.2018 at 21:30
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:35
Sem ti že reku, da me nehi osvajat! Nč ne boš pridobu s temi komplimenti LOL 
Najd si enga druzga bradača za fukat - preklet pohotnež, skos sam fuk, fuk Shocked Fuck
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:40
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Sem ti že reku, da me nehi osvajat! Nč ne boš pridobu s temi komplimenti LOL 
Najd si enga druzga bradača za fukat - preklet pohotnež, skos sam fuk, fuk Shocked Fuck


pravm ti, da na ta način ne boš Lif fukal. Naj še tako gobezda, kako je tvoja brada fajn, je vsakmu lahk jasno, da to gobezda, ker mora nagradit svojega belega viteza, ki jo tako pridno čuva!

sj pravim - je že prav, da take hinavske hiene ne fukate!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:41
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Nč skrbet, jz se hitr naveličam telih internetnih bitk


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:45
Čak bom kr jz prlimu, da now teb treba še enkrat: LOL
 Gmajnar wrote:
''Nč skrbet, jz se hitr naveličam telih internetnih bitk ''


Dejzi - pred takmu dojenčkom k's ti, noben ne rab čuvanja Afne
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:48
Djmo Dejzi maw hitrej prosm!Fuck Spet lenarš - dnevna kvota postov se ne bo kr sama nafilala Blabla
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 21:51
... to be continued ... LOL
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 22:48
če kdo rab klofarček za muhe mu ga lahk dam.
pri nam imamo pištole za to.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2018 at 20:54
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> me prav zanima, če isto sikaš drugim, k se sliniš po slovenski metal sceni v imenu tega SRANJA od "paranoid zine" , a?

Samo tale forum, ki spada pod paranoid zine, ti pa kljub temu precej prow pride, a ne.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2018 at 15:55
> 1 thot vs Red Pill. Who would win?
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 15:15
Originally posted by daily.mail daily.mail wrote:



Engineer falsely accused of raping woman spent three months in jail after police failed to disclose her damning texts

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5331961/Engineer-spent-three-months-jail-false-rape-claim.html
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 15:20
> muh equal pay

80% Of Australian Women Don't Want To Work For A Female Boss

https://www.youtube.com/watch?v=a8bgPJqczMk

Edited by Sid Ninja - 31.Jan.2018 at 22:08
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 17:25
> the mgtow effect :)

Quote

I’ve Gotten Blown Off By Men So Much Lately That I’m Literally Questioning Everything

https://www.bolde.com/ive-gotten-blown-off-men-much-lately-im-literally-questioning-everything/#.WnELTON1_QE.facebook



> keep questioning. T H I N K [it's not illegal YET]
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 20:15
> fak kwa umiram od smeha



> pizda kaj to s tem folkom drugač? A bojo res plastiko fukal? :D

> men osebno že dildoti nikol niso bli jasni, but that's just me.
I guess strong independent women just feel dat they need to put some piece of thicc plastic in their cunts.....

TO EACH THEIR OWN THO

Edited by Sid Ninja - 31.Jan.2018 at 20:27
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 20:40
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> pizda kaj to s tem folkom drugač? A bojo res plastiko fukal? :D

> men osebno že dildoti nikol niso bli jasni, but that's just me.
I guess strong independent women just feel dat they need to put some piece of thicc plastic in their cunts.....


Oh, nas je še ljudi, ki nas plastika, dildoti in umetne maternice ne zanimajo. Mogoče se obdajaš z 'napačnimi' ljudmi.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 20:57
> jst se ne obdajam z nikomer, ker ne maram vezi

> zanima me resnica. Red Pill znanje je resnica in bo s časom postalo del znanstvene teorije. Kdor si je stvar počekiral, bo vedel o čem govorim ^^

> na koncu sm napisal "to each their own". Če folku sede fukat plastiko, jo pač bodo.

Edited by Sid Ninja - 31.Jan.2018 at 20:59
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 21:14
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

> jst se ne obdajam z nikomer, ker ne maram vezi

Ja, moderni ljudje so neodvisni od vseh stvari, ljudi in vsega. Vsaj tako govorijo. Med teorijo in prakso je pogosto velik razkorak.

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 21:19
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> na koncu sm napisal "to each their own". Če folku sede fukat plastiko, jo pač bodo.

To je popolnoma jasno. Ne vem čemu potreba po poudarjanju, da ljudje delamo tisto kar nam sede. A ni to precej samoumevno.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 22:03
Odgovor na pobrisan poust Sid Ninje. Ne spomnim se, da bi rekla, da je mgtow popularen, spomnim se, da sem rekla, da je popularno vsesplošno obračanje proti ženskam. (Sama ideja 'ženska je izvor vsega zla' pač ni nova ideja.)
Ne morem rečt, da nisem rekla, da je mgtow popularen. Glede na porast sledilcev, vsekakor je (in pojma nimam kolk stara je ideja). Kontakta ti ne morem dat, ker se ne gibljem v tovrstnih krogih. Poznam pa precej samskih descov, ki ne potrebujejo neke poimenovane filozofije v ozadju, da osmislijo svojo odločitev, svojo pot in svoje delovanje.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 22:23
> Jan. 12. 2018, 08.48 :

Link

Quote
mešno je, da ti dejansko verjameš, da si nekoga (v tem primeru mene po tvoje) na smrt prežalil, ker si rekel, da to ni moderno. Seveda je, zato je v porastu in zato so mkgotov popularni. Sej pedri so tudi v porastu, pa že od skos obstajajo. Jst tle ne vidim razloga za prežaljenost.


Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 22:30
In kaj bi rad s tem povedal? Sej sem direkt napisala, da se ne spomnim, da bi to rekla in da ne morem rečt, da nisem. V čem je problem, ki ga ni.
Ps: od kakšnega pedra ti tudi ne morem dat kontakta, ker se tudi v tovrstnih krogih ne gibljem.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 22:36
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Poznam pa precej samskih descov, ki ne potrebujejo neke poimenovane filozofije v ozadju, da osmislijo svojo odločitev, svojo pot in svoje delovanje.


> enim nam sede razumet stvari in za razumevanje stvari včasih rabiš orodja. [podobno, kot npr. fiziki potrebujejo orodje matematike za razumevanje kompleksnosti vesolja, mi potrebujemo red pill knowledge za razumevanje kompleksnih odnosov med moškimi, ženskami, družbo in državo :)

> jst sm živel level 1 mgtow celo življenje, ne da bi to sploh vedel. Težko bi reku, da sem spran od ideje, ki sem jo živel, preden sem vedel, da obstaja ?! XD

Red pil mi je sam odstranu par slepih lis v razumevanju ženske narave in še mnogo bolj, kot tega, dr. delovanje in načine manipulacij, ter kolk sovražna je v bistvu družba v resnici do tipov :) "society's plans for you are fucked", je reku en kolega. 100% resnica.

> nalepka moti vas, ne mene. jst si je niti nism nadal in mi je celotna zadeva pač "passing phase". dol mi visi, če tebe beseda "mgtow" triga.
kar se mene tiče gre za cutting edge stuff, izredno pomembno znanje. kaj to zate al za kogar kol drugega mi totalno dol visi...
poznam par ljudi, k so si to pogledal, pa so nekateri recimo v vezah, pa jim red pil znanje še kako pomaga.

> nesmiselno se mi zdi o tem razpravlat z ljudmi, ki sploh nimate pojma o čem govorim.

Edited by Sid Ninja - 03.Feb.2018 at 18:17
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 22:51
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Poznam pa precej samskih descov, ki ne potrebujejo neke poimenovane filozofije v ozadju, da osmislijo svojo odločitev, svojo pot in svoje delovanje.


> enim nam sede razumet stvari in za razumevanje stvari včasih rabiš orodja.

> jst sm živel level 1 mgtow celo življenje, ne da bi to sploh vedel. Težko bi reku, da sem jst izbral to "ideologijo" / "filozofijo", če pa sm jo živel, preden sem vedel, da obstaja?! XD

Red pil mi je sam odstranu par slepih lis v razumevanju ženske narave in še mnogo bolj, kot tega, dr. delovanje in načine manipulacij, ter kolk sovražna je v bistvu družba v resnici do tipov :) "society's plans for you are fucked", je reku en kolega. 100% resnica.

> nalepka moti vas, ne mene. jst si je niti nism nadal in mi je celotna zadeva pač "passing phase". dol mi visi, če tebe beseda "mgtow" triga.
kar se mene tiče gre za cutting edge stuff, izredno pomembno znanje. kaj to zate al za kogar kol drugega mi totalno dol visi...
poznam par ljudi, k so si to pogledal, pa so nekateri recimo v vezah, pa jim red pil znanje še kako pomaga.

> nesmiselno se mi zdi o tem razpravlat z ljudmi, ki sploh nimate pojma o čem govorim.


Vem, ja. Tako zelo ti dol visi, da moraš to večkrat povedat.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 23:01
> tolk, da sem izbrisal post, na katerega si pol naknadno odgovarjala, ker ti je dolgčas in itak nimaš česarkoli za prispevat v debato, kot teženje XD
Med drugim je bilo to pojasnilo, zakaj je bil post izbrisan. cheers

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2018 at 23:20
Ja. Poust napišeš in ga pol izbrišeš. Na zunaj je to v resnici videti, da ti dol visi. Če nekomu dejansko nekaj dol visi, nekako sploh nima potrebe, da se skašlja.
(Seveda, da sem odgovorila zato, ker mi je lih dolgčas in se mi da ubadat s tabo. Če bi mela ta trenutek kej bolj pametnega za počet, ti ne bo odgovorila in se ne bi ubadala s tabo. Tebi ni dolgčas in se ti ne da ubadat z mano. In dejansko ti dol visi. Zato si se odzval, a ne.)
Pač, jebi ga. Nisi edini, ki ga plastika in dildoti ne zanimajo. To je bil moj prvi poust dons. Ker ti dol visi, se že eni dve uri odzivaš, razlagaš in poveš, da ti dol visi
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2018 at 18:08
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 08:00
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2018 at 20:05
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 08:00
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2018 at 17:06
*ne da se mi več brišem*




Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 08:00
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2018 at 21:26
*ne da se mi več brišem*

Edited by Sid Ninja - 05.Jun.2018 at 08:00
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2324252627 28>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.