Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - WSHTF (survivalism - bushcraft - diy) vse v enem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

WSHTF (survivalism - bushcraft - diy) vse v enem

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Message
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 11:07
Nič mi ne bo to. Mislil sem da veš, da me to zanima in te reči zbiram :) Pač nekoliko bolj zanimivo mi je kot napr. znamke in kovanci ;-) 
Metanje denarja stran? Vse to je v življenju relativno. Jaz niti kadilcu tega ne rečem - pač vsakdo se odloča zase, odloča kaj bo naredil s svojim življenjem, denarjem ... ter kaj mu prinaša veselje. Sicer pa to ni edina stvar, ki jo zbiram. Moral bi videti mojo zbirko plat in CDjev. Ali pa svetilk. Te dni sem končno dobil orjaško Convoy L6. Jo potrebujem? Med vsemi bolj priročnimi, človeku prijaznimi svetilkami prav gotovo, da ne. 
Je pa lepo videti v moji zbirki nekaj kar zmore pri 3800lumnih doseči cca 700m.
Kot pravim, te reči me zanimajo. Sploh moddanje (modifikacije... saj veš, lotanje, driverji, ledice... ) kjer iz nečesa povprečnega narediš nekaj povsem drugega, mogočnejšega :)

Veliko, veliko pipcev iz moje zbrike, ki so dandanes discontinued, dosega ta moment na trgu (razni bladesforumi ipd) tudi petkratnik cene, za katero sem ga kupil sam. Kakšen mogoče celo več. Ampak mene to ne zanima. Vsaj zaenkrat ne. Hkrati sem pa zadnja leta pri izbiri še bolj skrben. Vem točno kaj kupim in zakaj :)



Convoy L6 (Cree XHP70 N4 1C)
Klarus G20 (Cree XHP70 N4)
HaikeLite SC01 (CreeXHP35 HI) 

Poglej si L6 v akciji na cca 5:15 minuti v konkretni megli :) 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2018 at 16:13
SmileHeart  ...prihodnost po SHTF?

Irgizli, A Beautiful village in the southern Urals



...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2018 at 22:11
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

omg pa kaj ti bo to, čist preveč krame, js mam eno mačeto, eno majhno sekirco pa lovski nož, pa še švicarski nož in to je to... to je metanje dnarja stran, je pa res da ma vsako tele svoje vesele.

-----------------------------

<h1 id="channel-title-container" ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer"><span id="channel-title" ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer">Ice Age Farmer</span></h1>
<span ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer">https://www.youtube.com/channel/UCI-Am0t4qQaP_Do9FwMWw3Q</span>


A maš ti kej manj zaradi tega, ker si Speadge z denarjem, ki ga zasluži lahko kupi stvari, ki ga veselijo. A bi mogu po tvoje ta dnar vlagat v gradnjo objektov za nastanitev pritepencov.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2018 at 16:56
lol kaj!? LOL kakšne pritepence?  Drgač js sm izrazu svoje mnenje glede kopičenja zadev , ne vem pa kaj tebi tle ne špila? Al je kakšna čudna konstelacija v igri... morm prov koledarček pogledat LOL
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2018 at 10:27
Ti si izrazil svoje mnenje glede kopičenja zadev. Mene pa je zanimalo, če imaš ti zaradi tega kaj manj. (Oboje pa je izhajalo iz Speadge-jevega zbirateljstva). Enostavno.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2018 at 21:19
Tvoje zanimanje izhaja iz funkcionalne nepismenosti in prepirljive narave. Smile 

Sicer pa, vsak vlaga svoj dnar, delo in čas v tisto kar se mu zdi smotrno. Investicija v zidove je smotrna in logična, to veš tud sama a ne... zato mi je bla una primerjava mal bukova in lol. Enigma so sam še pritepenci, ampak sej me ne zanima LOL
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2018 at 21:25

Traditional Japanese Way to Preserve Wood with Fire

https://www.youtube.com/watch?v=O8TbbRK4MDs&t=338s



----------------------

My Self Reliance

https://www.youtube.com/channel/UCIMXKin1fXXCeq2UJePJEog


...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 14:08
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Tvoje zanimanje izhaja iz funkcionalne nepismenosti in prepirljive narave. Smile 
Lahko se tolažiš tudi s tem. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 16:55
da ne boš zamerila andreja. haha.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 18:07
a tebi, da bi zdej zamerila? sej ti nimam kaj :) se tudi sama zabavam ob tem. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 20:08
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Tvoje zanimanje izhaja iz funkcionalne nepismenosti in prepirljive narave. Smile 
Lahko se tolažiš tudi s tem. 

Dokler take stresaš ni nobene potrebe po tolažbi LOL, še sama s svojo neumnostjo poskrbiš za dobro voljo in smeh. Je pa lepo da tud sebe zabavaš... to je next level. Big smile
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 20:31
Razsvetli me prosim, o moji neumnosti. Da bom morda lahko naslednjič ob otročji reakciji sogovornika (v tem primeru si bil to ti), reagirala drugače.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 20:49
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Razsvetli me prosim, o moji neumnosti. Da bom morda lahko naslednjič ob otročji reakciji sogovornika (v tem primeru si bil to ti), reagirala drugače.

Tvoj prvi zelo zrel in inteligenten komentar ko si vstopila v debato in si poiskala sogovornika in me citirala je lep pokazatelj. 
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 21:05
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

omg pa kaj ti bo to, čist preveč krame, js mam eno mačeto, eno majhno sekirco pa lovski nož, pa še švicarski nož in to je to... to je metanje dnarja stran, je pa res da ma vsako tele svoje vesele.

-----------------------------

<h1 id="channel-title-container" ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer"><span id="channel-title" ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer">Ice Age Farmer</span></h1>
<span ="style-scope ytd-c4-tabbed-er-renderer">https://www.youtube.com/channel/UCI-Am0t4qQaP_Do9FwMWw3Q</span>


A maš ti kej manj zaradi tega, ker si Speadge z denarjem, ki ga zasluži lahko kupi stvari, ki ga veselijo. A bi mogu po tvoje ta dnar vlagat v gradnjo objektov za nastanitev pritepencov.


AAAAAAA !!!! Zdej vem

"omg ... kaj ti bo to ... čist preveč krame ... jst mam to pa to pa to ..."

Aaaa, zdej razumem dejansko moja reakcija ni bila na nivoju tvoje "zrelosti in inteligence".
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 21:28
Itak, da je to povsem brezveze razpravljati, sploh pa v temi kot je tale. Saj tudi on nima mačete, ki jo omenja zgoraj, zato, ker se podi po robidovju sosedove parcele. 
Pa tudi zato najbrž ne, ker bi mu prav prišla na ekspediciji po Tasmaniji. Pač fajn mu jo je imeti. Pa najbrž mu je fajn tudi tu pa tam kaksen joint pokaditi. Ali pa mu je pač bilo? Meni pa pač ne ... 
Pa kaj pol..., a naj se v njegovi maniri čudim in pridigam tu, kako nesmotrno je denar takole v luft spustiti? Pač, vsakdo dela, kar ga v življenju veseli - kolikor nam čas in denar ob vseh drugih obveznostih in življenskih ciljih dopuščata.
V bistvu niti nisem njegovega komentarja vzel kot škodoželnega, le kot nekoliko brezveznega, nepotrebnega. Ali pa zgolj nespretno izraženo začudenje. Saj kot pravi, vsako tele ima svoje veselje. Tako, kot meni veselje še ob čem drugem prinašajo tudi moje, mislim da relativno lepe zbirke (plate, lampe, noži ...), upam, da ima tudi on kakšne strasti ... nekaj, kjer si privošči kaj samo zase.

Če se mi bo zdelo bom še kaj v tej temi napisal, poslikal ... če ne pa tudi najbrž nobene škode :)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 21:28
@ mati zemlja

Ne, ne veš in težave imaš z bralnim razumevanjem. 

@ Speadge

"V bistvu niti nisem njegovega komentarja vzel kot škodoželnega, le kot nekoliko brezveznega, nepotrebnega. Ali pa zgolj nespretno izraženo začudenje. Saj kot pravi, vsako tele ima svoje veselje. "

Thumbs Up  ...to pa je dobro bralno razumevanje 


Edited by Potty Mouth - 08.Jan.2018 at 21:32
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 21:55
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

/.../ brezveznega, nepotrebnega. /.../

Poanta moje "zrele in inteligentne" reakcije na Potty-jev post.

Potty, bravo. Pa si dojel. Samo narisat ti je blo treba. A se temu v tvojem jeziku mogoče reče "next level" no, pa sej poimenovanje ni potrebno. Dovolj je že, da razumeš.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2018 at 23:40
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

/.../ brezveznega, nepotrebnega. /.../

Poanta moje "zrele in inteligentne" reakcije na Potty-jev post.

Potty, bravo. Pa si dojel. Samo narisat ti je blo treba. A se temu v tvojem jeziku mogoče reče "next level" no, pa sej poimenovanje ni potrebno. Dovolj je že, da razumeš.

lmao LOL 

.... še dobro da se lohk izraziš skoz tretjo osebo, tud to je neki LOL

da še kvotam hi light debate, kjer res blestiš in prideš do izraza:

"A bi mogu po tvoje ta dnar vlagat v gradnjo objektov za nastanitev pritepencov."

the brain!!! Big smile 

...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 08:09

izrazila sem se že v prvem poustu, le da ti nisi/ne dojemaš. 

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

 

da še kvotam hi light debate, kjer res blestiš in prideš do izraza:

"A bi mogu po tvoje ta dnar vlagat v gradnjo objektov za nastanitev pritepencov."

the brain!!! Big smile 


jebi ga, če ne dojameš prvega dela, je razumljivo, da tudi drugega ne moreš (sta pa oba v istem stilu). Seveda se lahko tolažiš tudi s takšnimi citati. kar pa ne spremeni dejstva, da je bil moj " zrel in inteligenten komentar " v duhu tvojega. Sej veš. Nekako tako kot pravijo neumen odgovor na neumno vprašanje
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 17:01
Facepalm  ti s brezupen primer LOL  
...larper
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:33
A dj dj Poty, če bi pa kdo iz tvojga ideološkega/političnega spektra tuki objavu slike svojih zbirk, pol bi ga pa verjetn pohvalu. Ker je pa to bil Speadge, k ga ne ''maraš'', pol si pa mogu mal na bl tak vzvišen način povedat svoj mnenje o njegovi zbirki. Sj te že tok poznamo tuki gor, da vemo, da si bl Dejzijove sorte - na vse gledaš skoz ideološka/politična očala. Skup z Dejzijam sta glih za EN brezupen primer, ker en sam od vaju niti za CEL primer ni dober LOL
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:37
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Skup z Dejzijam sta glih za EN brezupen primer, ker en sam od vaju niti za CEL primer ni dober LOL


Pravi klošar Cajhen na 5g skanka z plesnivo brado do jajc, k ni fukal 15 let

vzeto na znanje!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 18:47
No vsaj neki novga znanja je pršlo v tvoj možgan.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2018 at 20:37
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Facepalm  ti s brezupen primer LOL  

Pa narišimo eno risbico.
Tvoja bedasta reakcija je prejela komenatr od mene v stilu tvoje bedaste reakcije. Tvoj odziv je lepo pokazal, da nisi dojel "poante" mojega komentarja, sicer me ni bi podučil, da si ti "drugač govoril o kopičenju zadev". Ampak ok. Si si zgleda predstavljal, da tega nisem razumela. Komentar, ki je konkuriral tvoji brezvezni reakciji "to je metanje dnarja stran. Kaj ti bo to. Jst pa pa to pa to pa to". Pač nujne potrebščine, a ne No, in za svojo lastno zabavo sem zraven napisala še "hi light", ki je bil vezan na debato zadnjih let, to pa so prišleki, ki so okupirali Evropo in jih je treba (med drugim) tudi kje nastanit. Ti čez prišleke pizdiš, Speadge pa ne in zato se mi je zdelo zabavno, da te vprašam, če bi mogoče raje videl, da bi Speadge vlagal v gradnjo objektov za nastanitev pritepencev namesto v nože. Neumno? Ja, lih tolk kokr je bla butasta tvoja reakcija.

Teb se je pač fajn zdelo, da se delaš norca iz mene, ob tem pa si spregledal, da nisi dojel. Valda, da risbice ne boš sprejel (pa sem se zdele tolk potrudla, da jo jasno narišem), ker ti ponos ne bo tega dovolil. Pa jebi ga.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 18:36
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Facepalm  ti s brezupen primer LOL  

Pa narišimo eno risbico.
Tvoja bedasta reakcija je prejela komenatr od mene v stilu tvoje bedaste reakcije. Tvoj odziv je lepo pokazal, da nisi dojel "poante" mojega komentarja, sicer me ni bi podučil, da si ti "drugač govoril o kopičenju zadev". Ampak ok. Si si zgleda predstavljal, da tega nisem razumela. Komentar, ki je konkuriral tvoji brezvezni reakciji "to je metanje dnarja stran. Kaj ti bo to. Jst pa pa to pa to pa to". Pač nujne potrebščine, a ne No, in za svojo lastno zabavo sem zraven napisala še "hi light", ki je bil vezan na debato zadnjih let, to pa so prišleki, ki so okupirali Evropo in jih je treba (med drugim) tudi kje nastanit. Ti čez prišleke pizdiš, Speadge pa ne in zato se mi je zdelo zabavno, da te vprašam, če bi mogoče raje videl, da bi Speadge vlagal v gradnjo objektov za nastanitev pritepencev namesto v nože. Neumno? Ja, lih tolk kokr je bla butasta tvoja reakcija.

Teb se je pač fajn zdelo, da se delaš norca iz mene, ob tem pa si spregledal, da nisi dojel. Valda, da risbice ne boš sprejel (pa sem se zdele tolk potrudla, da jo jasno narišem), ker ti ponos ne bo tega dovolil. Pa jebi ga.

Lej, risbico lahk rišeš zase, verjamem da čutš potrebo da osmisliš svoje prdenje v tej niti. 

Moja reakcija na Speadgov post ni izhajala iz škodoželnosti ali fovšije ampak iz vidika da je meni kopičenje brezvezno in sem pač to izrazu. Ne gre za to da če mam js kej več al manj itd.. Njegov post mi ni deloval v duhu niti, ki promovira d.i.y., samozadostnost in nematerijalističen koncept življenja. Raj bi vidu da bi tip kej nalužu o modificiranju lučk, al pa da bi zadevi pristopu s tehničnega vidika in bi opisal nek nož, njegov namen itd., mogoče kaj povedal o izdelavi, materijalih če ima ta znanja npr.. Njegov post ni bil glih offtopic, ampak komot bi ga prilimal v nit orožje al pa pod zbirateljstvo če ta obstaja. Sam osebno vidim to nit bolj kot prikazovanje nekih veščin in znanj in raznih idej, kot pa razkazovanje... češ js mam pa to in to.

Zakaj se ti režim... pač zarad bedarij ki jih pišeš. Sej alternativa kopičenju je lahk tud da ne kopičiš nič npr. Js ne zbiram nič, ne čutim potrebe po kopičenju določenih zadev... vsaj namensko tega ne počnem. Tako da normalno da sem se režal primerjavi o vlaganju v zidove. Najprej sem pomislil celo da to omenjaš ker jaz obnavljam hišo, ampak sm pol vidu da brezveze težiš ker si pač konfliktna oseba.

To je od mene glede te zadeve vse in ti niti sekunde več svojga časa ne namenim, ker je vse skupaj že precej smešno. Dejansko ne morem verjet o čem debatiram. Confused
...larper
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 18:45
Dj tih bod Poty, pa bjž rajš hit Dejziju lesen skret na štrbunk postavt zraven studia, k ga že ful tišči na alfa drekec! Fuck LOL 
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 19:51
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Facepalm  ti s brezupen primer LOL  

Pa narišimo eno risbico.
Tvoja bedasta reakcija je prejela komenatr od mene v stilu tvoje bedaste reakcije. Tvoj odziv je lepo pokazal, da nisi dojel "poante" mojega komentarja, sicer me ni bi podučil, da si ti "drugač govoril o kopičenju zadev". Ampak ok. Si si zgleda predstavljal, da tega nisem razumela. Komentar, ki je konkuriral tvoji brezvezni reakciji "to je metanje dnarja stran. Kaj ti bo to. Jst pa pa to pa to pa to". Pač nujne potrebščine, a ne No, in za svojo lastno zabavo sem zraven napisala še "hi light", ki je bil vezan na debato zadnjih let, to pa so prišleki, ki so okupirali Evropo in jih je treba (med drugim) tudi kje nastanit. Ti čez prišleke pizdiš, Speadge pa ne in zato se mi je zdelo zabavno, da te vprašam, če bi mogoče raje videl, da bi Speadge vlagal v gradnjo objektov za nastanitev pritepencev namesto v nože. Neumno? Ja, lih tolk kokr je bla butasta tvoja reakcija.

Teb se je pač fajn zdelo, da se delaš norca iz mene, ob tem pa si spregledal, da nisi dojel. Valda, da risbice ne boš sprejel (pa sem se zdele tolk potrudla, da jo jasno narišem), ker ti ponos ne bo tega dovolil. Pa jebi ga.

Lej, risbico lahk rišeš zase, verjamem da čutš potrebo da osmisliš svoje prdenje v tej niti. 

Moja reakcija na Speadgov post ni izhajala iz škodoželnosti ali fovšije ampak iz vidika da je meni kopičenje brezvezno in sem pač to izrazu. Ne gre za to da če mam js kej več al manj itd.. Njegov post mi ni deloval v duhu niti, ki promovira d.i.y., samozadostnost in nematerijalističen koncept življenja. Raj bi vidu da bi tip kej nalužu o modificiranju lučk, al pa da bi zadevi pristopu s tehničnega vidika in bi opisal nek nož, njegov namen itd., mogoče kaj povedal o izdelavi, materijalih če ima ta znanja npr.. Njegov post ni bil glih offtopic, ampak komot bi ga prilimal v nit orožje al pa pod zbirateljstvo če ta obstaja. Sam osebno vidim to nit bolj kot prikazovanje nekih veščin in znanj in raznih idej, kot pa razkazovanje... češ js mam pa to in to.

Zakaj se ti režim... pač zarad bedarij ki jih pišeš. Sej alternativa kopičenju je lahk tud da ne kopičiš nič npr. Js ne zbiram nič, ne čutim potrebe po kopičenju določenih zadev... vsaj namensko tega ne počnem. Tako da normalno da sem se režal primerjavi o vlaganju v zidove. Najprej sem pomislil celo da to omenjaš ker jaz obnavljam hišo, ampak sm pol vidu da brezveze težiš ker si pač konfliktna oseba.

To je od mene glede te zadeve vse in ti niti sekunde več svojga časa ne namenim, ker je vse skupaj že precej smešno. Dejansko ne morem verjet o čem debatiram. Confused

- moja reakcija na tvojo reakcijo je že ob odzivu imela smisel zame, tko, da je ne rabim osmisliti. Zgodbica je bila razlaga tebi, ker nisi dojel in si se zato odzival kot si se.

- škodoželjnost ali foušija. Že ko je Speadge opravičeval tvojo reakcijo in izključeval škodoželjnost in foušijo, mi je bilo kr neki. Jst na to nisem pomislila (da bi mu ti želel škodovati ali bi mu bil fouš. Zakwa že? In konec koncev, kako? A z butasto reakcijo?). Pač, blesavo si odreagiral. Seveda, da ne gre zato, a maš ti v primerjavi z njim kaj več ali manj. Če te pa tolk moti, da je to objavil lih v tej temi, bi ga loh npr. vprašal, čemu služi ta pa ta nož (ker lih omenjaš, kaj bi loh povedal). Ok. Ga nisi. Si bil nadrkan. In meni je šla tvoja reakcija na kurac. Zapletlo se je, ker ti nisi dojel mene, v svetem prepričanju, da jaz nisem tebe. 

- ˝js mam pa to pa to˝. Tko k si ti njemu povedu, da je nepotrebno, kar ima, je pač dost nepotrebno to kar si naštel, da imaš ti. (če odmislimo, da kaj nekdo rabi za lastno veselje, relativna zadeva. Vsak zase ve kaj nujno rabi, da preživi v tako lepem svetu. Njega veseli to, tebe nekaj drugega. To je jasno. In ni potrebno razlage. Če pa je komu potrebno, je to že obrazloženo v enem zgornjih poustov)

- sej pol čez cajt, sem dojela-prow na koncu, mogoče sem pa zato narisala risbico, ker sem ti tela to sporočit- (oz se mi je zdelo, da bi to lahko bilo to), da si se tko kot si reagiral na mojo reakcijo, odzval zato, ker sva se včasih kej menila in veva kaj en o drugem iz real lajfa (ja, sem rabila neki časa, da sem dojela, ker mi takšno obnašanje ni domače.). Na forumu mi je poznan samo Sid Ninja, ki info o privat lajfu drugih, zlorablja v namene, da se sam počuti močnega (in zraven še naklada, da je še bolj jaki). In pol joka, če se kdo drug obnaša v njegovem stilu. 

- lih tolk sem konfliktna oseba kot ti s svojo reakcijo na Speadgejev post. Ali si bil ti samo nespreten pri izražanju, jaz sem pa konfliktna. 

- teli  slovesi so tudi komični. Da ne omenjam pol še posipanja s pepelom, v stilu, tole sem naredil in to je od mene res vse, čeprav se mi zdi smešno in ne morem verjet o čem debatiram. Če ne bi tega rabil (če se vrnem na prvo alinejo), tega enostavno ne bi naredil. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 20:07
> model zbira ročne lampe

> pride drug model in pravi : "men je to totalno useless"

> na kar prvi pravi : "kokr komu sede"

----------------------------------------------------------------------


in pol iz tega ženska nardi tole : :D :D

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Facepalm  ti s brezupen primer LOL  

Pa narišimo eno risbico.
Tvoja bedasta reakcija je prejela komenatr od mene v stilu tvoje bedaste reakcije. Tvoj odziv je lepo pokazal, da nisi dojel "poante" mojega komentarja, sicer me ni bi podučil, da si ti "drugač govoril o kopičenju zadev". Ampak ok. Si si zgleda predstavljal, da tega nisem razumela. Komentar, ki je konkuriral tvoji brezvezni reakciji "to je metanje dnarja stran. Kaj ti bo to. Jst pa pa to pa to pa to". Pač nujne potrebščine, a ne No, in za svojo lastno zabavo sem zraven napisala še "hi light", ki je bil vezan na debato zadnjih let, to pa so prišleki, ki so okupirali Evropo in jih je treba (med drugim) tudi kje nastanit. Ti čez prišleke pizdiš, Speadge pa ne in zato se mi je zdelo zabavno, da te vprašam, če bi mogoče raje videl, da bi Speadge vlagal v gradnjo objektov za nastanitev pritepencev namesto v nože. Neumno? Ja, lih tolk kokr je bla butasta tvoja reakcija.

Teb se je pač fajn zdelo, da se delaš norca iz mene, ob tem pa si spregledal, da nisi dojel. Valda, da risbice ne boš sprejel (pa sem se zdele tolk potrudla, da jo jasno narišem), ker ti ponos ne bo tega dovolil. Pa jebi ga.


Lej, risbico lahk rišeš zase, verjamem da čutš potrebo da osmisliš svoje prdenje v tej niti. 

Moja reakcija na Speadgov post ni izhajala iz škodoželnosti ali fovšije ampak iz vidika da je meni kopičenje brezvezno in sem pač to izrazu. Ne gre za to da če mam js kej več al manj itd.. Njegov post mi ni deloval v duhu niti, ki promovira d.i.y., samozadostnost in nematerijalističen koncept življenja. Raj bi vidu da bi tip kej nalužu o modificiranju lučk, al pa da bi zadevi pristopu s tehničnega vidika in bi opisal nek nož, njegov namen itd., mogoče kaj povedal o izdelavi, materijalih če ima ta znanja npr.. Njegov post ni bil glih offtopic, ampak komot bi ga prilimal v nit orožje al pa pod zbirateljstvo če ta obstaja. Sam osebno vidim to nit bolj kot prikazovanje nekih veščin in znanj in raznih idej, kot pa razkazovanje... češ js mam pa to in to.

Zakaj se ti režim... pač zarad bedarij ki jih pišeš. Sej alternativa kopičenju je lahk tud da ne kopičiš nič npr. Js ne zbiram nič, ne čutim potrebe po kopičenju določenih zadev... vsaj namensko tega ne počnem. Tako da normalno da sem se režal primerjavi o vlaganju v zidove. Najprej sem pomislil celo da to omenjaš ker jaz obnavljam hišo, ampak sm pol vidu da brezveze težiš ker si pač konfliktna oseba.

To je od mene glede te zadeve vse in ti niti sekunde več svojga časa ne namenim, ker je vse skupaj že precej smešno. Dejansko ne morem verjet o čem debatiram. Confused


- moja reakcija na tvojo reakcijo je že ob odzivu imela smisel zame, tko, da je ne rabim osmisliti. Zgodbica je bila razlaga tebi, ker nisi dojel in si se zato odzival kot si se.

- škodoželjnost ali foušija. Že ko je Speadge opravičeval tvojo reakcijo in izključeval škodoželjnost in foušijo, mi je bilo kr neki. Jst na to nisem pomislila (da bi mu ti želel škodovati ali bi mu bil fouš. Zakwa že? In konec koncev, kako? A z butasto reakcijo?). Pač, blesavo si odreagiral. Seveda, da ne gre zato, a maš ti v primerjavi z njim kaj več ali manj. Če te pa tolk moti, da je to objavil lih v tej temi, bi ga loh npr. vprašal, čemu služi ta pa ta nož (ker lih omenjaš, kaj bi loh povedal). Ok. Ga nisi. Si bil nadrkan. In meni je šla tvoja reakcija na kurac. Zapletlo se je, ker ti nisi dojel mene, v svetem prepričanju, da jaz nisem tebe. 

- ˝js mam pa to pa to˝. Tko k si ti njemu povedu, da je nepotrebno, kar ima, je pač dost nepotrebno to kar si naštel, da imaš ti. (če odmislimo, da kaj nekdo rabi za lastno veselje, relativna zadeva. Vsak zase ve kaj nujno rabi, da preživi v tako lepem svetu. Njega veseli to, tebe nekaj drugega. To je jasno. In ni potrebno razlage. Če pa je komu potrebno, je to že obrazloženo v enem zgornjih poustov)

- sej pol čez cajt, sem dojela-prow na koncu, mogoče sem pa zato narisala risbico, ker sem ti tela to sporočit- (oz se mi je zdelo, da bi to lahko bilo to), da si se tko kot si reagiral na mojo reakcijo, odzval zato, ker sva se včasih kej menila in veva kaj en o drugem iz real lajfa (ja, sem rabila neki časa, da sem dojela, ker mi takšno obnašanje ni domače.). Na forumu mi je poznan samo Sid Ninja, ki info o privat lajfu drugih, zlorablja v namene, da se sam počuti močnega (in zraven še naklada, da je še bolj jaki). In pol joka, če se kdo drug obnaša v njegovem stilu. 

- lih tolk sem konfliktna oseba kot ti s svojo reakcijo na Speadgejev post. Ali si bil ti samo nespreten pri izražanju, jaz sem pa konfliktna. 

- teli  slovesi so tudi komični. Da ne omenjam pol še posipanja s pepelom, v stilu, tole sem naredil in to je od mene res vse, čeprav se mi zdi smešno in ne morem verjet o čem debatiram. Če ne bi tega rabil (če se vrnem na prvo alinejo), tega enostavno ne bi naredil. 




> in pol cel kup joka in stoka in pljuvanja po drugih, ki niso del te menstrualne brozge, opravičevanje lastne podlosti z "ja sj on tud, pa še ta prvi je"

> ti, tvoja viteza in uni drugi babji psiho, ste tud osebne stvari tle javno pisal, tko da se nič ne delaj nedolžno, zdej k si lastno sranje na glavo fasala <3 in še kdaj :*
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 20:40
model pride, zapizdi in pol doda eno, da se posuje s pepelom. in pol ženska naredi sceno. prow iz nič. tko monolog pa to.

osebne zadeve, ki si jih zlorabljal za svoj občutek moči v virtualnem svetu, sem jst samo od tebe, Sid Ninja, fasala (v zadnjih minimalno 10 letih verjetno). Premnogokrat. Nekoč (ne tolk dolgo nazaj) me je to še prizadelo. Tko k me je totalno prizadelo takrat (ene 17, 18 let nazaj), k je en hinavc napisal, da bi bilo treba name izvest atentat. Sej veš, to si nedolgo nazaj pisal v poustu, k si ga pol pobrisal. Stvari, k smo jih drugi že pozabili in dali čez, si privlekel na dan. In pol pobrisal. A mogoče zato, da loh še naprej trobiš o tem, kako so drugi prežaljeni zaradi stvari izpred mnogo let. 
Nič se ne delam nedolžno. In niti nisem opazila, da bi lastno sranje iz privat lajfa od Pottija tlele na glavo fasala. Loh pa da sem butasta in nisem opazila, da tudi Potty zlorablja moje osebne zadeve iz real lajfa zato, da se počuti močnega. To delaš samo ti in pol jokaš, kako to delajo drugi.  In ja, je bil že cajt, da to dobiš nazaj. In ne mešat zraven Pottyja. On je svetlobna leta daleč od tvoje podlosti. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:00
enega joka in stoka spet....

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Nekoč (ne tolk dolgo nazaj) me je to še prizadelo. Tko k me je totalno prizadelo takrat (ene 17, 18 let nazaj), k je en hinavc napisal, da bi bilo treba name izvest atentat.


hahaha, prav spomnem se te štale. Ne spomnem se, kwa je napisal, sam vem ,da smo ga pol vsi idioti mogl iskat naokol, ker je princeska žalostna! JA BOGA! 18 let nazaj je en napisal, da bi blo treba atentat narest.
vrjetno zato, k ti tega sploh v faco ni upal povedat, k bi našuntala 15 vitezov, da bi mu moril in ga grajal, k klub švedistanskih pičkic...


Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Sej veš, to si nedolgo nazaj pisal v poustu, k si ga pol pobrisal.


yup - kot odgovor in dopolnilo, k temu, kdo je tle drame delal že v starih časih

me znova veseli, da te tolk boli kurac za paranojd - oz. da tko zelo na redke cajte uč gor vržeš, da spremljaš celo izbirsane! XD maš kaj od lajfa, ni kaj! sm vesel zate, Andreja! :D

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Stvari, k smo jih drugi že pozabili in dali čez, si privlekel na dan. In pol pobrisal. A mogoče zato, da loh še naprej trobiš o tem, kako so drugi prežaljeni zaradi stvari izpred mnogo let. 


Na smrt si prežaljena zato ker sm ti novembra 2016 tle zasikal, da odpor do vašega smrdljivega pizdovja, ki nam vlada, ni nek najnovejši trend / modna muha, niti anomalija, ampak resna zadeva. Ti si to debato hotela sabotirat od samega štarta, ker ti gre na kurac. Jst sm se držal nazaj samo zaradi skupnih interesov. Manj opravka imam z vami, boljš mi je. Sm čist hepi, da smo se odjebal, sam če bi vedu, da si tolk brez lajfa, da si sposobna ta nonsense vlečt 1 let pa pol, ker nimaš drugega v lajfu za počet, bi se te znebil mal bolj prefinjeno, ker s tako nagravžno odurno stuho izgubit tolk časa je absolutni greh.




Edited by Sid Ninja - 11.Jan.2018 at 21:04
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:05
oooo jeseniški gnitko spet trpi - to mi deli Clap Sj sm preh tvojo mamico poklicu pa te bo zdle maw potolažla, pol pa počas v pojstlo dala LOL
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:07
Anonimni paranoik - poprkaduš dj merki na edit gumb, k jz ti ga nm spet popravlu Fuck
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:22
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

enega joka in stoka spet....

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Nekoč (ne tolk dolgo nazaj) me je to še prizadelo. Tko k me je totalno prizadelo takrat (ene 17, 18 let nazaj), k je en hinavc napisal, da bi bilo treba name izvest atentat.


hahaha, krava prizadeta! prav spomnem se te štale. Ne spomnem se, kwa je napisal, sam vem ,da smo ga pol vsi idioti mogl iskat naokol, ker je princeska žalostna! JA BOGA! 18 let nazaj je en napisal, da bi blo treba atentat narest.
vrjetno zato, k ti tega sploh v faco ni upal povedat, k bi našuntala 15 vitezov, da bi mu moril in ga grajal, k klub švedistanskih pičkic...


Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Sej veš, to si nedolgo nazaj pisal v poustu, k si ga pol pobrisal.


yup - kot odgovor in dopolnilo, k temu, kdo je tle drame delal že v starih časih

me znova veseli, da te tolk boli kurac za paranojd - oz. da tko zelo na redke cajte uč gor vržeš, da spremljaš celo izbirsane! XD maš kaj od lajfa, ni kaj! sm vesel zate, Andreja! :D

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Stvari, k smo jih drugi že pozabili in dali čez, si privlekel na dan. In pol pobrisal. A mogoče zato, da loh še naprej trobiš o tem, kako so drugi prežaljeni zaradi stvari izpred mnogo let. 


Na smrt si prežaljena zato ker sm ti novembra 2016 tle zasikal, da odpor do vašega smrdljivega pizdovja, ki nam vlada, ni nek najnovejši trend / modna muha, niti anomalija, ampak resna zadeva. Ti si to debato hotela sabotirat od samega štarta, ker ti gre na kurac. Jst sm se držal nazaj samo zaradi skupnih interesov. Manj opravka imam z vami, boljš mi je. Sm čist hepi, da smo se odjebal, sam če bi vedu, da si tolk brez lajfa, da si sposobna ta nonsense vlečt 1 let pa pol, ker nimaš drugega v lajfu za počet, bi se te znebil mal bolj prefinjeno, ker s tako nagravžno odurno stuho izgubit tolk časa je absolutni greh.




Da ne bo šlo v pozabo. Gumb edit in delete dela čudeže.

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:25
spet en krejzijev biser: mati zemlja sabotira debato o preživetju
MacGyver je zakon!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 21:28
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

spet en krejzijev biser: mati zemlja sabotira debato o preživetju



haha, pol pa še ta dolga lajtnga pride. Sam ti si pa extra zabit model. a si že dojel, kaj to vaba?

Govorim o uni frogijevi debati iz chickfight....


Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 22:18
Al si mrde ti na smrt glup, ker verjameš v to, da imaš orng vpliv na življenju ljudi izven foruma in da se vse vrti okoli tebe. In da smo zaradi tebe na smrt prežaljeni. Bedn si. To je to. No, sej to verjamem, da imaš občutek, da se svet vrti okoli tebe, če ne verjetno ne bi stisnil repa med noge za eno srečanje, ker si se usral, k si mislil, da bo to na metal dogodku pa si se bal, da tw ne bo kdo prefuku, ker si na paranoidu navadna podla pizda.

Zakwa bi bla pa na smrt prežaljena, ker si mi mnde siknil, da odpor do pizdovja ni trend/anomalija, ampak resna zadeva pa (js ne vem, sam ti pa sigurno, k veš mesec in leto, kater poust me je na smrt prežalil) ... si pač prizadet. Men greš na kurac, ker si podel in nespoštljiv do ljudi okoli sebe. Babe smo valda na prvem mestu. Čeprow nikol nisi rekel, da je to ekskluzivno.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2018 at 22:55
na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 02:15
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Al si mrde ti na smrt glup, ker verjameš v to, da imaš orng vpliv na življenju ljudi izven foruma in da se vse vrti okoli tebe. In da smo zaradi tebe na smrt prežaljeni. Bedn si. To je to. No, sej to verjamem, da imaš občutek, da se svet vrti okoli tebe, če ne verjetno ne bi stisnil repa med noge za eno srečanje, ker si se usral, k si mislil, da bo to na metal dogodku pa si se bal, da tw ne bo kdo prefuku, ker si na paranoidu navadna podla pizda.

Zakwa bi bla pa na smrt prežaljena, ker si mi mnde siknil, da odpor do pizdovja ni trend/anomalija, ampak resna zadeva pa (js ne vem, sam ti pa sigurno, k veš mesec in leto, kater poust me je na smrt prežalil) ... si pač prizadet. Babe smo valda na prvem mestu. Čeprow nikol nisi rekel, da je to ekskluzivno.



> največja komedija je, da ti očitno ni jasno, zakaj smo dones mi tuki :) in pol še pričakuješ, da bom mel RESPECT do tebe? :D se hecaš ti?


Moj post, ki je letel nate 28. sept. 2016 v debati :
"Potreba dr. po konrtoli sexualnega vedenja" - a neki v tem stilu, štartano od frogija : [ajt 2 mesca sm zgrešu - reku sm november...tam nekje je blo...

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

kašn point? Da je nasprotovanje ženski nadvladi nad družbo "moderno" ?

Totalno dishonest izjava, kar se mene tiče!



letel pa je na tale tvoj post :

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

http://www.zurnal24.si/brez-zamere-ampak-ne-razumem-clanek-278062
še en članek, kjer avtor ugotavlja kako fašistično se vedejo ženske v zvezi z kontracepcijo.. ve je ratalo ideološka in ne vsebinska razprava


Frogi, mogoče bi mogel pri vsesplošni popularnosti obračanja proti ženskam (to je tko trend. 10 let nazaj je bilo popularno vegetarijanstvo, pet let nazaj veganstvo, zdej je popularno biti proti ženskam) svojo energijo usmeriti k brezplačnim kondomom. 




> pol je šlo pa naprej v neke debate o gestapovki Godini in tako dalje in tako dalje in zdej smo tule :)


> Najmanj junija lani sm te vprašu, kaj lahko naredim, da zaključimo ta konflikt. Točno se je videlo, da uživaš in da ti ni do zaključka. Kakor komu sede. :)

Po mojem vse pove že dejstvo, da sploh ne veš zakaj smo se skregal

Edited by Sid Ninja - 12.Jan.2018 at 02:15
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 06:57
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.



ni prav nobena laž. sem bil zraven, in je bilo točno tako, kot je rekla mati zemlja.
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 07:31
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.

Mimogrede. Naše srečanje ni imelo veze z metal eventom (in to si vedel, ker si točno vedel kaj gremo delat in kje se dobimo), samo nekateri smo po srečanju šli na ta metal event. Ti si rekel, da nisi prišel, ker si mislil (in to kljub temu, da sva se un večer predn smo se dobili, še ob enajstih zvečer po telefonu pogovarjala in sem ti točno povedala kako in kaj), da se bomo bolj na metel eventu zadrževali in ti je blo bedn, ker si ful dost folku iz metal scene sikal in si se enostavno usral, da ne boš kej fasal. Sej nič hudega, meni si se zdel bogi ti, škoda pa, da se delaš heroja. Sej si vseeno lahko ta prav desc, tudi, če priznaš, da te je kdaj strah. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 08:34
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Moj post, ki je letel nate 28. sept. 2016 v debati :
"Potreba dr. po konrtoli sexualnega vedenja" - a neki v tem stilu, štartano od frogija : [ajt 2 mesca sm zgrešu - reku sm november...tam nekje je blo...

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

kašn point? Da je nasprotovanje ženski nadvladi nad družbo "moderno" ?

Totalno dishonest izjava, kar se mene tiče!



letel pa je na tale tvoj post :

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

http://www.zurnal24.si/brez-zamere-ampak-ne-razumem-clanek-278062
še en članek, kjer avtor ugotavlja kako fašistično se vedejo ženske v zvezi z kontracepcijo.. ve je ratalo ideološka in ne vsebinska razprava


Frogi, mogoče bi mogel pri vsesplošni popularnosti obračanja proti ženskam (to je tko trend. 10 let nazaj je bilo popularno vegetarijanstvo, pet let nazaj veganstvo, zdej je popularno biti proti ženskam) svojo energijo usmeriti k brezplačnim kondomom. 




> pol je šlo pa naprej v neke debate o gestapovki Godini in tako dalje in tako dalje in zdej smo tule :)


> Najmanj junija lani sm te vprašu, kaj lahko naredim, da zaključimo ta konflikt. Točno se je videlo, da uživaš in da ti ni do zaključka. Kakor komu sede. :)

Po mojem vse pove že dejstvo, da sploh ne veš zakaj smo se skregal

čaki, a nisi še par ur nazaj rekel, da se ti ne da iskat mojih menstrualnih izcedkov. Koga nateguješ? Samega sebe še najbolj. Sej je blo jasno, da se bo to slej ko prej zgodilo, tko si bildaš mišice. 

Smešno je, da ti dejansko verjameš, da si nekoga (v tem primeru mene po tvoje) na smrt prežalil, ker si rekel, da to ni moderno. Seveda je, zato je v porastu in zato so mkgotov popularni. Sej pedri so tudi v porastu, pa že od skos obstajajo. Jst tle ne vidim razloga za prežaljenost. Zakwa kurac nej bi ti mene užalil s tem? Smešen si s svojim sovraštvom. 

Skregala sva se midva že milijonkrat na paranoidu in nimam narejenih zapiskov kdaj + citat. Tedaj si vedno uporabil stvari iz mojega osebnega življenja, da si me lahko teptal (in pol jokaš, ko ti po nešteti zlorabi informaciji, ki si jih med seboj delijo prijatelji, neki fašeš. V tvojem stilu). Ja, res je. Bla sem neumna, da sem ti tolk časa to pustila (prjatli ne zlorabljajo). Zdej, če ti rabiš točno določen stavek, izvoli. Meni si pač dopizdil, ker si podel. Zato v realnem življenju ali na privat v virtualnem svetu, nočem imeti nič s tabo. Ker si podel. Največje konflikte imaš ti v svojih glavi. Lep primer je npr tvoje pisanje forumašu, da sem jaz Mitjo M.J. naščuvala proti tebi, da te pride zbutat, ker nej bil bla vsa histerična, ker si mi neki napisal (ne vem kaj, ker si zbrisal). Pa tko, sploh nisem vedla, da imate vi uni trenutek bitko na netu. Sicer pa, za sovražnika žensk, je to precej razumljiva poteza. Valda bo kriva baba. Pa četudi je ni zraven. Takrat sem bila še tko neumna, da sem te poskušala razumet, ker si pač bogi v glavi. Tolk o prežaljenosti zaradi razlogov, ki jih omenjaš. Neki je, da se o zadevah govori, drugo pa to kar delaš ti. In tako ljudje mi bodo šli vedno na kurac. Loh si pa to razložiš tudi tko kot si rad, da je v skladu s tvojim prepričanjem " Najmanj junija lani sm te vprašu, kaj lahko naredim, da zaključimo ta konflikt. Točno se je videlo, da uživaš in da ti ni do zaključka. 


~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:12
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


čaki,


nimam neki ful časa :)

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


a nisi še par ur nazaj rekel, da se ti ne da iskat mojih menstrualnih izcedkov.


13.29 včeri ja :)

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Torej priznaš, da obstajajo tipično "babje" lastnosti?

ne delaj se mone; o tem sva se že pogovarjala.


...in ti si trdila, kaj?

Vsekakor se mi ne da brskat za tvojimi menstrualnimi izcedki na tem forumu, a spomnim se, da si sveto prisegala, da nikoli ne moreš postavljati sklepov o lastnostih celotne populacije žensk :)

torej?

edini bedak tu, si ti, ki enkrat trdiš eno [skupnih ženskih lastnosti ni], drugič pa drugo ["tipično babja lastnost"] :)

odloči se ali obstajajo "TIPIČNE BABJE LASTNOSTI", pa bova potem lahko razpravljala o tem, ali bi naj bilo postavljanje vab res tipično babja lastnost ali ne :)



> za tole, bi pač moral random naokol skakat in iskat tvoje poste, ki potrjujejo mojo trditev, med tem, k bi se ti, kot prava očijeva smrklja naprej delala norca iz mene, negirala in dajala svoje klasične otročje odgovore na ravni 14 letne smrklje, ki se "upira" svojemu "očiju".


Začetek najinega spora pa sm si pač zapomnu. Če mam z nekom fucked up shit, si bom vsekakor točno zapomnu, kje se je začel.

> Post sm citiral iz čiste ironije, da vidiš zakaj se tebi zmeša :)



Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Smešno je, da ti dejansko verjameš, da si nekoga (v tem primeru mene po tvoje) na smrt prežalil, ker si rekel, da to ni moderno.


vsekakor se na smrt užaljeno obnašaš še zdele :D enako tvoja dva cucka.... [cucka kot 2x cucek mislim :)


> Ni fora v tem. Fora je v tem, da k teb en reče "NE" v javnosti, ti to vzameš, k da te je v hrbet zaklal.

> Lahko ti še nalimam eni 2 ponudbi za mir in umiritev konflikta iz moje strani. Da ne bi o tem, da sm bil tak retard, da sm te še na p.m. kontaktiral. XD

Kaj si ti nardila za de-eskalacijo? :) razen tega, da se še naprej obnašaš kot očijeva smrklja :D



Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Seveda je, zato je v porastu in zato so mkgotov popularni.


MGTOW so popularni :D :D :D :D HAHAHAHAHAHAHAHAHA..... HAHAHAHAHAHA



- kot prvo ful mal folka sploh ve, kaj v resnici pomeni zadeva + lahko ti garantiram, da ne samo da ni popularno, ampak je zelo modro, da človek v javnosti nikol ne pove, kje stoji in kaj zagovarja - ravno zaradi takih skvarjenih maščevalnih psihopatskih lupin, kot sta ti in izdajalka :)

Btw - ti si dejansko TURNCOAT in se pajdašiš z izdajalci.


Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Sej pedri so tudi v porastu, pa že od skos obstajajo. Jst tle ne vidim razloga za prežaljenost. Zakwa kurac nej bi ti mene užalil s tem? Smešen si s svojim sovraštvom.



kako naj jst vem, zakaj si ti točno prežaljena. Pač tak karakter si. Iskreno mi je na tem mestu totalno vseeno, zakaj si ti sposobna 1 let in 6 mesecev kuhat mulo in agresivno reagirat na vsak moj post + KOT SEM ŽE REKEL, SI SAMA IZPOSTAVLJALA OSEBNE PODATKE. Ti, Lif, opica in Mitja. Vsi 4. :)


Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Skregala sva se midva že milijonkrat na paranoidu


ni res. "skregala" sva se ENKRAT, ker se je tebi ful pomembno zdelo, da se postaviš na stran Frogya, jst sm se pa kao "FUUUUL GRDOOO" obnašu do njega - in ti si očitno ne vem kakšna avtoriteta, da boš razsojala, kdo dela prav in kdo ne :D

Karkol je že takrat blo, mi tolk dol visi, da mi bolj ne bi moglo.

Jst sm s Frogyem dones totalno na kul :) pač eni ljudje niso psihoti in se da z njimi zmenit, pomest preteklost, si dt roko in rečt "fuck it" kar je blo je blo :)

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Tedaj si vedno uporabil stvari iz mojega osebnega življenja, da si me lahko teptal (in pol jokaš, ko ti po nešteti zlorabi informaciji, ki si jih med seboj delijo prijatelji, neki fašeš. V tvojem stilu).


to totalno ni res. Tole je zdej že 2. direktna laž :)

Edited by Sid Ninja - 12.Jan.2018 at 10:37
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:24
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.



ni prav nobena laž. sem bil zraven, in je bilo točno tako, kot je rekla mati zemlja.



direktna laž 2x :) si bil zraven kje? k me ni blo dol? :D
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:45
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> Lahko ti še nalimam eni 2 ponudbi za mir in umiritev konflikta iz moje strani. Da ne bi o tem, da sm bil tak retard, da sm te še na p.m. kontaktiral. XD

ti kr limi svoje ponudbe. 

Dejstvo pa je, da je rešitev enostavna. Naj ti jo še enkrat predstavim: se ne odzivaš. Če sem že jst na smrt prežaljena smrklja, ki agresivno reagira na vsak tvoj poust, bi se vsaj ti lahko obnašal v skladu s svojim teoretiziranjem. A je tolk težko nereagirat? Če človek nečesa ne želi več, lahko sam kaj naredi (v praksi, ne v teoriji), da se to spremeni. Najlažje je ničesar spremeniti, odgovornost na to pa prelagati na druge. Aja, ne. Ti se samo braniš pred napadi užaljenih ljudi. 

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:52
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.



ni prav nobena laž. sem bil zraven, in je bilo točno tako, kot je rekla mati zemlja.



direktna laž 2x :) si bil zraven kje? k me ni blo dol? :D

ne. sej je bilo jasno povedano, da te ni bilo dol. to si povedal po srečanju. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:54
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

na tole moram žal odgovorit :

Lagati ni lepo :) Ni res kar trdiš. Jst na metal evente ne hodim že od julija 2014 [še to je bila izjema] iz čist osebnih razlogov, ker mi je stvar dopizdila.
Na sceni sem bil od leta 1994 do 2009. Če ne morš razumet, da smo se nekateri nasičli tega, je to tvoj problem.



ni prav nobena laž. sem bil zraven, in je bilo točno tako, kot je rekla mati zemlja.



direktna laž 2x :) si bil zraven kje? k me ni blo dol? :D


ne. sej je bilo jasno povedano, da te ni bilo dol. to si povedal po srečanju. 



tretja laž.

po tem "srečanju", se mi NIKOLI VEČ [hvala kurcu] nismo vidli :)

* edit : "srečanje", ker mene jasno ni blo. Sem te že tako moral 2x v unem letu prenašat [!!!!]

Edited by Sid Ninja - 12.Jan.2018 at 10:56
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 10:59
krejzi dejzi lahko preusmerjaš pozornost kolko hočeš. dejstvo je, da si bil vabljen na srečanje in si dejal, da ne prideš ker so zraven metalci, ki se z njimi ne razumeš in te je strah da te prebutajo.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 11:02
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


ti kr limi svoje ponudbe. 


> hvala za demonstracijo :) to je točno ta attitude 14 letne smrklje s katerim se mi ne da ukvarjat :)
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 11:12
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

krejzi dejzi lahko preusmerjaš pozornost kolko hočeš. dejstvo je, da si bil vabljen na srečanje in si dejal, da ne prideš ker so zraven metalci, ki se z njimi ne razumeš in te je strah da te prebutajo.



vabljen sem bil na primorsko, da se dobimo z parimi iz debate politika. Takoj sm povedu, da me vrjetno ne bo + sem tvoji šefici takoj povedal, da meni sploh ni pretirano do spoznavanja kogar koli iz tega foruma, ne glede na to, a je moj politični zaveznik al ne.

Iskreno - izredno retardirano se mi zdi družit z nekom samo zato, ker imamo edino skupno točno to, da nam gredo na kurac vsiljene migracije. Mi je blo že od štarta odveč in mi je FUL žal, da sm sploh 2x uletu do vaju. Bi moral takoj rečt "ne" :)

vrjamem, da nisi sposoben videt kako delujete ti, tvoja in un bedak, a s takim folkom se nihče ne bo družu.

Tud uni, k ste bli z njmi zmenjeni se ne bodo več družli s takimi idioti. Vsak pri zdravi pameti se ne bo več družu z vami, valda pa vam tega noben ne bo v faco povedal in vas bo odfukal prefinjeno. Kakor pljuvam čez normije, znajo določene stvari izpeljat mnogo bolj modro, kot jst :)

Kdo bi pri zdravi pameti hotel met 1 let in pol sranje z 3 psihopati, k ne vedo več zakaj so se skregal
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5974
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2018 at 11:13
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 

tretja laž.

po tem "srečanju", se mi NIKOLI VEČ [hvala kurcu] nismo vidli :)

* edit : "srečanje", ker mene jasno ni blo. Sem te že tako moral 2x v unem letu prenašat [!!!!]

aaaaa, zdej je nova različica. Tebe na srečanje s parimi forumaši ni blo zaradi mene. Aaaaa, ok. Se prav pol si takrat lagal zakwa nisi prišel.  

da en neki pove, se ne rabiš videt, se da tudi po telefonu npr. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,296 seconds.