Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ROCK Radio
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ROCK Radio

Post Reply Post Reply
Author
Paranoid crew
Paranoid crew

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ROCK Radio
    Posted: 28.Jan.2016 at 09:05
Sprva sem mislil, da mi bo vseeno za tole postajo. Toda ko sem ga prvič vklopil v avtu, poslušam še samo to postajo, ko se ne vrti CD. Skoraj ves čas se vrti glasba, reklam in napovedi med komadi pa je zaenkrat bolj malo - upam, da tako tudi ostane.
pa še kratek članek (glede na vir se morda splača malo poklikat še levo in desno):
http://www.playboy.si/branje/novice/rock-radio-postavlja-maribor-na-rockerski-zemljevid/

Edited by Dejan - 28.Jan.2016 at 09:06
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 09:34
Poznam že lep čas, ko blo samo še prek spleta...
Nomen est omen.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 09:39
in se je kvaliteta/program kaj spremenil?
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 12:57
A to je mogoče isti Rock Radio, ki ima eno playlisto na repeat že skoraj eno leto?
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:05
Originally posted by NuuX NuuX wrote:

A to je mogoče isti Rock Radio, ki ima eno playlisto na repeat že skoraj eno leto?

huh, veš da ne vem, ker sem komaj ta teden začel poslušat.
je pa možno ja, ker so po mojem napovedi vse v naprej posnete, saj je spiker tudi spiker na Cityju ali Centru... tak da možno. zaenkrat me še ne moti, se komadi še ne ponavljajo, je pa ziher dobra alternativa komercialnim...
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:11
ROCK radio sem lani veliko poslušal ampak se po nekaj dneh res naješ repetitivnih komadov. Poleg tega vrtijo res samo največje že tisočkrat zlajnane hite.

Kot alternativo priporočam Radio Europa: http://www.radioeuropa05.si/
Po mojem edini pravi rock radio pri nas. Včasih majo še kakšne kul oddaje vrtijo pa res izključno rock glasbo in to res raznovrstno. Tud metala je kar nekaj. Šujo ma pa vsako popoldne ob 16:00 še tematske rockovske oddaje.

ujameš jih tud na 87.6 FM ampak mislim, da samo v LJ in okolici.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:20
kul, bom sprobal tale Radio Europa. glede na to, da nisem veliko v avtu, se upam na bom tako hitro naveličal ... Cool
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:40
Radio Europa 05 je zakon, ker program ustvarja folk, ki se dejansko spozna na rock glasbo.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2016 at 09:45
Ja večinoma se pesmi ponavlajo+pesmi ki niso rock...
Govorim za rock radio
Nomen est omen.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2016 at 17:46
Originally posted by Real Real wrote:

Ja večinoma se pesmi ponavlajo+pesmi ki niso rock...
Govorim za rock radio

zaenkrat še nisem naletel na neka ponavljanja, je pa spet res, da ne poslušam radia vsak dan po več ur. in tudi res je, da se ne vrti samo rock, kar se mi kr dopade, saj človek tako naleti tudi na nekaj metala ala Metallica in Iron Maiden, in punka...
sicer sem pa iskal Radio Europa 05. je tale radio sam na netu ali tudi vleče v avtu? jaz ga v avtu nisem našel.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2016 at 20:22
Če se voziš znotraj obvoznice v LJ, ga lahko slišiš tudi v avtu, kar je pa dlje, je že težko :)
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 07:13
Men radio Europa 05 vleče do Mengša Smile

@Dejan: 87.6 FM
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 09:02
Sej se jo sliš do Kamnka, ampak tolk poka, k da bi star, spraskan vinil poslušu...kar je ubistvu še bolj oldschool \m/
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 09:24
Originally posted by Grrrrr Grrrrr wrote:

ROCK radio sem lani veliko poslušal ampak se po nekaj dneh res naješ repetitivnih komadov. Poleg tega vrtijo res samo največje že tisočkrat zlajnane hite.

Točno to.

Prav žalostno, da je diskografija nekega banda/izvajalca totalno zreducirana le na superhite in to je to. Poslušam, kadar pozabim vzeti CD-je v služben avto. Po 30km sem Rock Radia že sit in dam raje na ARS.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2016 at 16:04
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2016 at 16:06
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Prav žalostno, da je diskografija nekega banda/izvajalca totalno zreducirana le na superhite in to je to. Poslušam, kadar pozabim vzeti CD-je v služben avto. Po 30km sem Rock Radia že sit in dam raje na ARS.

je res škoda, če je politika takšna, a tako radio kot medij pač deuje. sicer pa še vedno raje poslušam že tretjič isti dan Enter Sandman kot pa reklame... pač moje mnenje.
Back to Top
Puščavnik View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Puščavnik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2016 at 13:47
Tole reč spremljam od začetka. Ko so ga štartali, je bil radio res grozljivka. Kadarkoli sem ga vklopil, so vrteli Qeene, RHCP in še par bendov. Nabor glasbe so sicer razširil, ampak poslušljivi pa niso. 

Tisto, kar se meni zdi čist katasrofalno (in je nekdo že omenil), je to, da so rock zreducirali na največje hite. dejansko so glasbi vzeli vso barvitost - od tega, da bolj ali manj gonijo samo angleško govoreče bende, do tega da niti približno ne zajamejo pestrosti in različnih zvrsti, ki jih rock ponuja. So kdaj zavrteli Sonic Youthe? Dvomim. Francoske Noir Desir (ki bi glede na priljubljenost padli v kategorijo hitov)? Nikoli. In tale seznam bi lahko peljali v neskončno. Ste kdaj slišali kak manj znan slovenski bend? Niste. 

Skratka, podn od uredniške politike in podn od radija. Kar se mene tiče, lahko ugasne takoj. Jebiga, so pa zato navdušeni mainstream "rockerji", ki prenesejo štadijonske Bon Jovije, štadijonske AC DC, štadijonsko Metallico in menijo, da so Coldplay res dober rock bend. 

Ah, kaj pizdim :)
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2016 at 23:22
LEGENDA Thumbs Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2016 at 10:41
Originally posted by Puščavnik Puščavnik wrote:

Tole reč spremljam od začetka. Ko so ga štartali, je bil radio res grozljivka. Kadarkoli sem ga vklopil, so vrteli Qeene, RHCP in še par bendov. Nabor glasbe so sicer razširil, ampak poslušljivi pa niso. 

Tisto, kar se meni zdi čist katasrofalno (in je nekdo že omenil), je to, da so rock zreducirali na največje hite. dejansko so glasbi vzeli vso barvitost - od tega, da bolj ali manj gonijo samo angleško govoreče bende, do tega da niti približno ne zajamejo pestrosti in različnih zvrsti, ki jih rock ponuja. So kdaj zavrteli Sonic Youthe? Dvomim. Francoske Noir Desir (ki bi glede na priljubljenost padli v kategorijo hitov)? Nikoli. In tale seznam bi lahko peljali v neskončno. Ste kdaj slišali kak manj znan slovenski bend? Niste. 

Skratka, podn od uredniške politike in podn od radija. Kar se mene tiče, lahko ugasne takoj. Jebiga, so pa zato navdušeni mainstream "rockerji", ki prenesejo štadijonske Bon Jovije, štadijonske AC DC, štadijonsko Metallico in menijo, da so Coldplay res dober rock bend. 

Ah, kaj pizdim :)

takole, minilo je že kar nekaj časa, pdkar imamo kar dva rock radia na voljo - vsaj na Štajerskem koncu. ker sem bolj malo v avtu, kjer sploh poslušam radio (sicer nikjer), sem potreboval malo dlje časa, da sem nekako "nagruntal" uredniško politiko. skratka: kaj sodobnega rocka ni? kaj se je rock delal samo do leta 2000? razen kakšnih Nickelback in slovenskih muzičarjev je vsa ostala predvajana glasba bil anapisana tam enkrat v osemdesetih in devetdesetih. je resnično tako ali samo jaz poslušam radio ob "napačnih" urah?
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2016 at 06:26
Rock Radio fura akcijo "taužnt rock". me zanima, če bo to dejansko kaj spremenilo programsko sliko...
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2016 at 08:55
To verjetno pomeni, da se na 1000 minut ponovi playlista...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.126 seconds.