Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - 2016/09/02-03 HOLE OF METAL Orehovlje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2016/09/02-03 HOLE OF METAL Orehovlje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2016 at 20:21
Lepo se mejte, jaz grem na morje jutri zjutri(bom spustu letošnjo edicijo, je bla lani tolk huda, da se še letos čuti). Embarrassed

Edited by Paparazzi - 02.Sep.2016 at 20:23
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2016 at 13:45
Včeraj dobil prevoz v obe smeri, hvala Gapa! Festival je ZAKON, danes ima da je še boljše! Večji review in hvalospevi po koncu.

In spet rabim prevoz, danes samo za tja - če me lahko kdo pobere, dam za drink+benz, sem pa 5 minut stran od izhoda iz avtoceste kjer se gre itak ven za festival.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 14:55
Se mi je zbrisal post :( bom napisal najnujneje, kr začenja moto gp, več dodam kasneje. Fest ima vse sestavine odličnega dogodka: super in razgiban lineup, prijetna lokacija, dobra organizacija...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 17:08
Hole Of Metal uspel, v petek sm se imel boljše sicer, lahko bi pa prišlo več naroda, prizorišče je ogromno. Super mi je to, da ni bonov na šanku. Hvala organizatorjem za festival!
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 19:06
letos bil prvič.. nimam ene pripombe, vse je blo tiptop. sm mislu pridt za en dan in v soboto na noctiferijo v loko in pol še naprej razgrajat.. pa me je kr potegnilo notr, tko da smo se dans odpravili med zadnjimi.

v petk sm vidu tomcat, v soboto nič :D sede čilat v naravi, ne biti suženj časovnice in metat vase procente do nezavesti. sama lokacija mi je celo ljubša od metal manije. 

folka je blo precej malo, ko štarta festival rabi nekaj, da se zadeva prime, da zadovoljni obiskovalci tlakujejo pot z dobro besedo.. naslednje leto vrjamem da bo ob takem vremenu vsaj še enkrat več ljudi.

večino časa ko nism bil koma sm prebil pr reki, ki je za kopanje božanska... čeprov sm neki izpuščajat dns.. .se bom naslednje leto vrjetno tudi tako brez pomisleka metal notri. 
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 20:46
Tiste rumene zadeve, ki so visele vsepovsod naokoli, so bile mišljene za to, da se v njih odlagajo odpadki. Tisto niso bile označbe: tukaj okoli mečite smeti...
MacGyver je zakon!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 20:52
Evo.. hvala  vsem ki ste pršli, podrpli sceno, in uživali na festiču!

Sicer se strinjam z Mitjo, ampak morem rečt da je bil to dokaj osamljen primer in sem sam  na izi očistu park/kamp plac v 20 minutah.. Hvala vsem, ki ste spravli svoje smeti v vrečke! Thumbs Up

Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 22:19
No, pa da povem še besedo ali dve o bandih. Videl skoraj vse, vsak je pustil dober vtis. Izpostavil bom tiste, ki so mi bili nekaj posebnega:
Big bad wolf smo skoraj cele zamudili. Bilo mi je žal, ker sem sodeč po zadnjem komadu videl, da bi mi bili najbrž všeč
Tomcat in battle x so odigrali set na visokem nivoju. Zelo dobro zapravljen čas!
Panikk jezni kot vedno! Ena tona energije! ZAKON!
Bad blood... Top band prvega večera! Energični, ne preveč kompleksni riffi, ki so prodrli do kosti... Uff kako jih je slišal un majster pod odrom ??
Within destruction: death metal nevihta! Kaj je bilo to brutalno doživetje! Čestitam!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2016 at 22:40
Pol je bila sobota:
Žižolath zamudili, vendar 1000x že videni in nikoli razočarali, tako da mislim da so bli kul...
Woli wo sem zaradi nekih težav bolj kot ne izpustil... Je pa rekla mati zemlja, da so korektno odigrali... A so imeli tudi venček?
Pizda, šele zdaj vidim, da so se težave vlekle do From ashes, ker se treh bandov ne spominjam. Škoda :(
Moram drugič bolj pazit kaj delam. Sluh je pomembna zadeva! Še posebno, ko greš na koncert.
No, da nadaljujem s From ashes. Slabega ne smem povedat, ker lahko dobim batine , ker vejo kje živim :) bili so odlični! Uigrani v nulo, niso pa najbrž zaradi granđerskega pridiha imeli veliko podpore pod odrom...
Cordura?!? Fak kaka kirurška natančnost! Brutal as fuck! Komaj čakam novi cd! Bravo!
Pain is so se mi zdeli ful profi. Mogoče zaradi imiđa? Pevec karizmatičen, ki svoj posel zelo resno jemlje. Všeč!
Metalsteel: končno sem jih videl cele in se jih popolnoma spomnim! Vesel, da se je sluh povrnil sem užival v profesionalnem heavy metalu made in Slovenija! Zakon ! Kupu vse cdje, razen prvega, ki pa je bil razprodan... Če bi se ga kdo rad rešil, naj mi javi... Usode nimam ;)
Cowboys from hell!!!!! Yeah! Band za katerega se je splačalo počakat v jutranje ure! Fantje, naštudirali ste jih v nulo! Kilometrina tukaj pokaže svoj obraz... Tako odrska kot km glasbenih
izkušenj!
MacGyver je zakon!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 09:26
Tkole. Mene v petek ni bilo, ker sem bila enostavno preveč zjebana in se nisem počutila vozit avta! 

V soboto smo bili malenkost pozni, smo pritekli lih na WOLI WO (to je bila NUJA! Censored da ta bend zamudim, se mi svet podre!), sem bla malo živčna, k smo se vmes neki zgubli in pol smo prišli 16:47 in WOLI WO so že špilali (verjetno so lih začeli). Sem samo hitro dol tekla, kupila bjrco (hwala kurcu ni blo bonov!). Senca je bila, WOLI WO so žgali za prav, imam samo eno pripombo: bilo je prekratko Big smile aja. Mitja venčka tokrat ni bilo :) jst si želim, da bodo WOLI WO z nami vse do poznih let ... do jeseni našega življenja :D 

pol je blo tko, da smo vmes tavali ali sedeli za mizo, ob osmih pa tekli na FROM ASHES ! Pizda matrna, men je čist zadogajal, blo je noro dobro ! Jst sem itak grunđer pod duši (in grunge je zaznamoval mojo mladost!), če temu tako rečemo ! Sedli za popizdit. Uf ! In mi pobrali vso energijo s svojo odličnostjo Embarrassed /to je kompliment/ k je bilo konc sem bla tolk zmatrana ... sem šla do avta, da se malo sestavim in pridem nazaj. Sem tudi prišla še enkrat nazaj, sam sem vidla, da ne gre ... in sem šla okoli devetih spat v avto. Mi je žal za vse bende in za vse ljudi, ki jih nisem videla.  

ps:
Beniju se ful lepo zahvaljujem za pozdrav z odra, ful lepa gesta Heart HWALAAAAAA Hooray mi je blo pa dobro, da sem mela sončna očala, k če ne bi mi bilo nerodno Embarrassed mlins, a lahko prosim Benija res lepo pozdraviš (ne wem, a bere forum ali ne). Jst sem računala, da bom in s tabo in z njim kakšno besedo vrgla kasneje (še sreča, da sem Julijo ujela na merch med woli wo!), samo pol se je pa to zgodilo, kar sem napisala v prejšnjem odstavku :( sem tela poskusit tudi burger z ocvrtim sirom, k mi je mitja že v petek sporočil, da so, ampak enostavno me je zmanjkalo. ni šlo. tko, da upam, da bodo tudi naslednje leto burgerji s pohanim sirom, da poskusim !

OREHOVLJAM in festivalu pa želim lepo prihodnost  Thumbs Up če boste vi tam, bom tudi jaz :D


Edited by mati zemlja - 05.Sep.2016 at 09:34
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 09:30
pa nisem vidla niti GAŠPERJA FATURJA !
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 12:28

jezn :D
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 17:04
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

pa nisem vidla niti GAŠPERJA FATURJA !

O fak, da ti pa to uspe na festu kjer je Fatur.. Vsa čast! ClapBig smileStar
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 20:01
Vse je možno. Big smile

Kozlajoči Njc in še Agent Steel v ozadju - to je najbolj Metal video leta 2016, hvala za to, resno!


Edited by Gašper Fatur - 05.Sep.2016 at 20:02
FUCK THE WORLD
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 23:44
Da še jst mal napišem

Prispel smo po mojem prav ta prvi v petek in se ukampiral. Res lepo prizorišče. Luknja je pa prav zakon. Žal sem se ga že na udru tok ulil, da sem večino naslednjih bendov izpustil za kar mi je res žal. Jack Daniels je ena zahrbtna kurba (ampak dobra). Ujel sem še mal Tomcat preden me je moje stanje v vodoravno pokosilo. Nazaj na prizorišče se mi je uspel privlečt še za Devil's Bridge že po polnoči, ki so edini bend ki se ga spomnim poleg nas iz prvega dne. Sekal so ga na polno.

Naslednji dan sem ostal na pirih in spremljal večino bendov. Žižolath se edini, ki sem jih zamudil (škoda kokr sem slišal). WOLI WO faking zakon kot vedno. Beni se mi je zdel kar trezen sam mu je mal sonce v glavo stopilo. Bravo res!
Za njimi so bili Reckless iz Italije. Fajn za pogledat in poslušat. So se res potrudli z nastopom glede na to da jih ni poslušal velik ljudi. Pol je prišel paket bendov, ki glih ne ustrezajo mojemu okusu, čeprav verjamem da so vsi po vrsti mojstri svojih žanrov. Kar se je tud videlo. Poslušal sem pa bolj na pol. Pyroxene so mel hud šov ob prihodu na oder.

Po dolgem cajtu sem nato slišal Metalsteel. Ampak reeees dolgem cajtu. Spomnim se jih iz enega koncerta v Hound Dogu po mojem več kot deset let nazaj. Ne vem kako mi je ratal da jih vmes nisem videl. Bil sem čist popolnoma navdušen. Totalni mojstri Heavy Metala. Definitivno jih moram it večkrat poslušat.

Za konec pa Cowboys from Hell. Že v Orto baru so mi bli fajn tale špil je pa potrgal gate. Vem, da nekateri mal zviška gledajo na cover bende ampak teli svoj set tko odšpilajo, da te odnese na luno. K bi bil spet na Kodeljevem Maja 2000 Cool

Skratka res čestitke organizatorjem in upam, da jih malce slabši obisk ne bo odvrnil od organiizacije naslednje leto. Sem ziher da bo prišlo več in več ljudi ko se fest uveljavi. Lokacija in organizacija sta bla namreč top. Hvala tudi ker ste nam dal šanso na odru od Big Bad Wolf.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2016 at 19:27
Kar sm te na kratko vidu v petek si zgledal taprav ja hehehe.
FUCK THE WORLD
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2016 at 20:43
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

pa nisem vidla niti GAŠPERJA FATURJA !

O fak, da ti pa to uspe na festu kjer je Fatur.. Vsa čast! ClapBig smileStar

hvala ljpa za kompliment! LOL 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2016 at 14:39
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2017 at 20:17
Bo to letos? Dej nej bo no, če že Manije ni... Vsaj en pravi Metal festič mora bit doma.
FUCK THE WORLD
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2017 at 15:16
sej ga maš, v Tolminu...Wacko
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.