Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Igre (PC itd.)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre (PC itd.)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 44>
Author
Message
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 17:37
Ta FightingForce špil je kr zakon, ampak men osebno sam ko sm ga še s kom špilu, solo niti ni tolk zabaven oz je precej, precej manj. Pa prov smotano kratek je. NHL 08 pa tud jz občasno povoham.

Drgač se pa 'Defiance' zdj še lotu nism sploh:D Mi'j vmes zapasu Warcraft 3 po dolgem času pa se rajš s tem ubadam. Speaking of 'craft, čimprej StarCraft 2!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 18:18
Igra za PlayStation 3, ki je na frišno zunaj:
 
Nastaja še Splinter Cell 5, ki pa je nekaj podobnega...
Za moje pojme res kvalitetna igra, škoda da ni denarja in časa za take rečiSmile
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 20:00
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Ta FightingForce špil je kr zakon, ampak men osebno sam ko sm ga še s kom špilu, solo niti ni tolk zabaven oz je precej, precej manj. Pa prov smotano kratek je. NHL 08 pa tud jz občasno povoham.Drgač se pa 'Defiance' zdj še lotu nism sploh:D Mi'j vmes zapasu Warcraft 3 po dolgem času pa se rajš s tem ubadam. Speaking of 'craft, čimprej StarCraft 2!


ja starcraft ja....sam da ne bo razočaru, ker enka je bla res svetska
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 20:23
Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 20:28
blizzard ne zna razočarat ker raj ukinjo če widjo da nau tok dobr.
jst sm pa prevečkrat obrnu warcraft da mi bo še kdaj zapasu?
a si dodatne misije tist ka maš sam orke špilu?na netu jh maš
dost zajebane so jst sm jh komej naredu.no ta mi je najbolš del sploh.
jst mam full rad orke
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:18
Kdo pa nima full rad orkov?:D Nism še zasledu tega, dej link če maš slučajn, al morm to na torrentih poiskat? Ja rajš ukinjo, res škoda tistga 'Warcraft adventure' špila, k bi pomoje bil kr spodoben če bi pač bli prpravleni še mal več cajta notr investirat namesto da so skenslal.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:31
Half life serija <3
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:41
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:


FightingForce:dost star špil kjer se tepeš peš

Tole je blo svoje cajte kr kul predrkavat... Sam idiotska kamera pa pomanjkanje izvirnosti ti hitr zamorita. Ko enkrat obrneš ne boš špilu še enkrat, trust me.


Edited by Lunik - 27.Nov.2007 at 21:43
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 22:00
lunik:boli me kuracWink.itak rabm plac.pa itak kumej čakm larrya.btw kul avatar
jan-pojma nimam kje bi to dobu jst sm na lanu to staknu.
drgač ge pa tko:na frozen throne se ti odpre pa to.pol pa špilaš ka pa nardiš taprvi del,se ti pa odpre in mislim da bi mogu na netu na njihowi strani pol dobit.maš pa sam enga lika beastmastra.sam je pa full hud pol se mu pa še drugi liki pridružju uglwn res tanajbol del mi je biu ta.mal pogley na netu.
w samem špilu ti piše da na njihowi strani ker je prihajal po epizodih pa to.
sam verjetn to mislijo če maš original verzijoConfusedker zihr pregleda pa to.
jst sm mogu dol fuknt warcraft.ker sm ravbu plac pa to.zasedu mi je celih fackin5gigaAngrySmileTongueWinkCryBig%20smileLOLDeadEmbarrassedConfusedClapAngryOuchStarShockedSleepy.
morm jt šeenkart na lan sam da ga dobim spet heheh
kr se pa tiče warcraft adventure:podpisal smo peticijo pa to za ta špil skenslal so ga zarad grafike ka se kao neb prjela pa to.škoda uglawn


Edited by puzavnar - 27.Nov.2007 at 22:14
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 23:24
5GB? pa kva si to vse mel? Sm našu to kampanjo pomoje, prek patcha jo dobišl Jutr bom si frozen throne vrgu gor, patchu na najnovejšo verzijo, pa bi mogu zravn dobit še act 2 pa act 3 te kampanje.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 00:29
no ti to kr probi.
drgač je dost zajeban.
aja:dej linke do tega.od časa do časa mi zapaše hehe.
mel sm full map dodatnih.Smileprecej pizdariij ka sm jih še sam delou pa so on and on.če neb sproti brisou bi blo čes 10 giga zih hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 13:29
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dej linke do tega.od časa do časa mi zapaše hehe.


Ej linkov nimam več, sej drgač ni prov kej zakompliciran. Pač pogooglej patch najnovejši za frozen throne (1.21) pa zravn še lahko za sam warcraft 3, pol pa če nimaš originala, greš na http://www.gamecopyworld.com/ in tm poiščeš no-cd cracke, lepo v search 'warcraft 3' pa ti vse najde takoj.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 16:08
Zadnje čase se zabavam predvsem s tem kar je na Crazy monkey. Snel sem si tudi Astonio(zastonjska zadeva), samo se mi s frpji nekako ne da ukvarjati. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 16:40
Če je na tem forumu kakšen Steel Panthers - World at War manijak, naj me kontaktira, da odigrava kakšno zanimivo bitko druge svetovne vojne.

I Heart potezne strategije.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 17:09
Mislim da sem to jaz obračal včasih na žive in mrtve. Samo da še dela na modernih kompih? Samo Švabi imajo premoč ko upadejo Tigri in Pantherji v igro. Res da je bilo tako tudi v resnici ampak ni več izziva(če za njih igraš Smile).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Zenca View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zenca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 17:43
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Guilty Gear ja... Najbrž špil z največ rock/metal referencami ever :)))) Vse maš notr... Iron Maiden, Testamente, Meliah Rage, Slayer, Tool, Queen, Kiskeja, Axla, Maya, Zappo... :))))))


aja?? kateri GG ima tak soundtrack??
koliko je meni znano je soundtrack za GGje napiso Daisuke Ishiwatari (pri GG XX je bil poleg še Koh-ichi Seiyama)...
Life is paradoxically coincidental to the ironical tyranny applicable to the unparalleled definition of reverse entropy.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 17:44
devlin: po mojem Tigri in Pantherji nimajo odločujoče vloge pri bitkah, ker se ponavadi pojavijo pri tistih scenarijih, ki se dogajajo bolj proti koncu vojne, kjer so nemci  bolj v manjšini in na vsakega tigra/pantherja pride kar nekaj zavezniških tankov.
Igra bi morala delat tudi na novejših računalnikih. :)


Edited by polopoklip - 28.Nov.2007 at 17:45
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 17:55
le kdo bi loahko pozabil prehistorica in deluxe ski jumps
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:13
Originally posted by Zenca Zenca wrote:

Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Guilty Gear ja... Najbrž špil z največ rock/metal referencami ever :)))) Vse maš notr... Iron Maiden, Testamente, Meliah Rage, Slayer, Tool, Queen, Kiskeja, Axla, Maya, Zappo... :))))))


aja?? kateri GG ima tak soundtrack??
koliko je meni znano je soundtrack za GGje napiso Daisuke Ishiwatari (pri GG XX je bil poleg še Koh-ichi Seiyama)...
 
Guilty Gear je najbolš špilat, če se mal nasekaš in pol spiješ ene pet-osem RedBullov in potem špilaš do ene sedmih zjutrej.
 
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 14:08
zenca to ni soundtrack.sam reference iz kje so pač pubral imena.primer:
testament(un ta črn pa z koso pa to)-bend,zappa(un tawelk ta odtrgan profesor)-frank zappaSmilelogično.za vse ostale pa na wikiju pugley.
norther-take seanse so mi znane sam jih priporočam na kasnem lanu pa to oz.na konzoli ka na kompu  te roke totalno bolijo pša se na konzoli je bl udobno kljub nintendowem palcu hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 14:44
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

zenca to ni soundtrack.sam reference iz kje so pač pubral imena.primer:
testament(un ta črn pa z koso pa to)-bend,zappa(un tawelk ta odtrgan profesor)-frank zappaSmilelogično.za vse ostale pa na wikiju pugley.
norther-take seanse so mi znane sam jih priporočam na kasnem lanu pa to oz.na konzoli ka na kompu  te roke totalno bolijo pša se na konzoli je bl udobno kljub nintendowem palcu hehe
 
Ja itak da na konzoli,to se počš na pojstlo pa eno pivo zravn pa lepo ležiš pa špilaš.Prov zakon.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 17:46
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

devlin: po mojem Tigri in Pantherji nimajo odločujoče vloge pri bitkah, ker se ponavadi pojavijo pri tistih scenarijih, ki se dogajajo bolj proti koncu vojne, kjer so nemci  bolj v manjšini in na vsakega tigra/pantherja pride kar nekaj zavezniških tankov.
Igra bi morala delat tudi na novejših računalnikih. :)


Res je, samo so zaradi kvalitete švabskih hroškov večino njihovega oklepa uničili iz zraka, medtem ko so zavezniki svoje tanke tipa Sherman imenovali Ronson(lights the first time), Rusi pa so tiste ki so jim jih dobavili pretopili. Tankovski as Wittman je v vasi Villers-Bocage z svojim Tigrom uničil zavezniški mehanizirani bataljon. Najprej prvega v koloni, nato zadnjega in potem ostale vmes. Poleg tega so bili tudi jurišni topovi STUG velik problem. Za zaveznike je delala predvsem množična proizvodnja in obvladovanje zraka kar je pomenilo jurišnike ki so uničevali železniške transporte in posamična vozila ter masovno bimbombiranje tovarn.
V igri moraš samo postaviti par tigrov na dominantne hribčke in ti nič ne pride blizu. 88-ka je strašna.


Edited by devlin - 29.Nov.2007 at 17:47
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 07:32
Hoho, poznavalec. Respect.
Nič ti ne pride blizu, dokler nasprotnik ne odkrije tvojega položaja in nate usmeri svoj topniški ogenj, medtem ko se za dimnimi zavesami počasi približuje njegova mehanizacija, da te obkoli in zasuje s ognjem. Če bi dobil en cent za vsakič, ko se mi je to zgodilo. :D
Pri tej igri mi je všeč ta surov realizem, ker ti premoč v opremi in moštvu nič ne pomaga, če jo ne znaš uporabiti. Vsaka napačna odločitev ima svoje posledice in včasih je treba res napeti vse sive celice, da zmagaš. :/

Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 15:20
Ko smo tole taprvič zagnal je bla u sobi čista tišina :)

http://www.youtube.com/watch?v=KLbcXEPHExA
ブレードランナー
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 16:04
A to je pretepačina?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 18:50
nope.
streljačina

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Exc4libur View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 146
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Exc4libur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 20:22
Najbolša PC igra je Counter Strike Star Poleg online taroka Embarrassed
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 22:03
zadne cajte Hellgate London ;)
Back to Top
demshy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote demshy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 13:43
- Battle for middle earth 2
- NFS underground 2
- call of duty 1 (multiplayer)
- guild wars
- warcraft 3
 
.


Edited by demshy - 04.Dec.2007 at 13:43
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 13:44
COD 4 - Modern warfare
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 14:55
Legends Of Elveron ... neka online strategija ku je pou kurca nč ne razumem Smile
 
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 22:27
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)


Še ena mogoč mal manj znana Blizzardova klasika:

http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A

Edited by Kilroy - 05.Dec.2007 at 22:28
ブレードランナー
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 22:43
O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 22:49
Originally posted by devlin devlin wrote:

O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.
 
uf, to sm tud jst iskal samo brez srece.. ju-jitsu to sm ucasih trenirov pa sm biu cist zagret hehe, sam spile na to pa ni, al pa usaj jst ne najdem...
 
drgac dokaj dobra za pretepat je path of neo...
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 22:54
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

[QUOTE=Jan Ov Plain] Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)


Še ena mogoč mal manj znana Blizzardova klasika:

http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A 
 

 
u ja, to sm igrov k mal neumn k sm meu se 486 hehe, zakon spil!


Edited by Vraan - 05.Dec.2007 at 22:55
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 17:33
a to dewa na xp?
nism ga špilu že sto let.

vraan pa devlin:
če vaju tok ne moti oldskoolSmile.mata na netu virtua fighter 2.
tm maš fajterje
akira-kung fu
kage-yuyitsu-ninja

upam da se bojo se za 5 zmenil za na pc.stiskam pesti.to je biser pretepačin.
na avtomatih sm zabu miljone kle hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 17:48
Old skul me ne moti v kolikor je prisotno vsaj nekaj realističnih potez.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Wulf View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 181
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wulf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 17:55
js sm lih obrnu halflife2:( zdej spet igram gta-vice city :)
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:00
Originally posted by Wulf Wulf wrote:

js sm lih obrnu halflife2:( zdej spet igram gta-vice city :)


A ni zakon!!!

Snem si še Half life 2 Episode One in Episode Two!
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:06
jst zdej skinjavam    DreamFall - The Longest Journey  , a pozna kdo kej to? 

Back to Top
Wulf View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 181
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wulf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:24
halflife2 je alfa in omega imo, skoda da je konc k dobis upgraden gravity gun tok kratk :) bom snel kr pronto zdele obadva nadeljevanja, pa portal k un trailer je bil sehr promising <3

lamaar :blush:
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:28
Jaz rad pobijam navidezne ljudi. Kar nekakšne spake me dolgočasijo.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:38
swat pa rainbow six serije ;)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:41
devlin:kr dost je realističnih potez.skini si dol pa boš widu.

jurij:puznam enko ka si jo bom skinu dol.čak da return of the king obrnenm hehe.pol pa še to pride na vrsto.

najawal so deus ex3!!!!!!!
upam da bo bolši kukr 2.
 ki pa sux

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 18:56
Ali igra kdo manager nogometno igro HATTRICK  !!!

http://www.hattrick.org
--------------------------------
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 19:17
Hehe, Deus sex enko sem jaz kupil original : ).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 19:34
jz sm se pa začel matrat s medieval: total war. zaenkrat je zakon!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 19:56
Kako pri Rome: Total war uspeš da se ti ne zruši ekonomija in družba in vse? Meni se potem ko pomirim Galijo in razčefuknem pirenejski polotok in pričnem razmišljati o Afriki obvezno vse sesuje.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 22:36
Originally posted by devlin devlin wrote:

O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.


Sem šele zdele opazu...

Ni sicer za PC, ampak  če maš možnost it k nekomu, ki si lasti Playstation oz. Xbox, ti priporočam Dead or Alive... Dvojka za PS2, ostale za Xbox...

Ni ognjenih krogel pa tega, vsi fighterji pa simulirajo resnične borilne veščine:ninjitsu,  jeet kune do,  pi qua quan,  kung fu,  russian martial arts,  thai boxing... OK, vem da sm kej narobe napisu, pa nima veze. Tud ju jitsua not ni, sam boš že preživel. Ko enkrat začneš je težko nehat...  Wink

Aja, če kdo pozna špil in misli d je dober... I'm all for a duel!!! (Kasumi rules Smile)
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 23:08
Evo za vse ljubitelje krvavih igric :)
http://www.flashgames.si/index.php/action/play/mouse_mash

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 44>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,346 seconds.