Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Igre (PC itd.)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre (PC itd.)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 44>
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 23:31
Uuuu ja, disease productions so obsedeni in crazy monkey je kul, samo še vedno najbolj Thing Thing rula : )
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 00:25
Originally posted by devlin devlin wrote:

O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.


Edino kar mi pade na misel je Virtua Fighter 2. Malo v letih že, ampak je še zmer precej pošten špil:) IMO pa tud najbližje kakim 'realnim prijemom' od PC pretepačin. Če ti ga bo uspel kje najdt na netu, sicer ti ga lahko jz rapidshaream al pa kej.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
demshy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote demshy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 09:21
zdi se mi da ga mam js clo nekje na cdju
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 14:03
sey gau že najdu na netu
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 17:28
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kako pri Rome: Total war uspeš da se ti ne zruši ekonomija in družba in vse? Meni se potem ko pomirim Galijo in razčefuknem pirenejski polotok in pričnem razmišljati o Afriki obvezno vse sesuje.


Rome: Total War se še nism lotu tko da bi težko kej svetoval, poglej kak FAQ na netu, npr. ta se mi zdi kr podroben: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/589390/37914
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 18:02
Vse to sprobal - ekonomija *CRASH* prav tako kot prej. Še celo na avtomanage sem nekoč igral in je šlo isto vse v k.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 19:14
Če se komu toži po Beaver & Buttplug hock 'a loogie je tole podobna zadeva s tem da mulci udarijo nazaj LOL. Drugače pa je na Crazy Monkey(ikona zgoraj levo) še dovolj kul zadevic ala Rocket weasel,...

 http://www.crazymonkeygames.com/Pigeons-Revenge-2.html
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 19:19
Na travianu ste kej?
Back to Top
gribbo View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 306
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gribbo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 01:38
Se splača vztrajat?
Back to Top
demshy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote demshy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 09:19
demshy ( Lvl 4) 23585
evo.. pol je pa zmanjkal dreka :D
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 11:16
Demshy? Who that?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 19:07

Dons so bojda izdal nov Duke Nukem Forever teaser, sam mi še ni uspel ga vidt nikjer, upam da ga bodo mel počas na tem linku.:D
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 19:12
Jest pa špilam Thief: The dark project... ah, kak je to lepo... :)
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 20:45
Yep, ampak sam ta del (mislm da sem bil celo eden izmed... recmo 10-ih, k so ga kupil ob izidu), vsi drugi deli (2 in 3) so pač bolj k ne bedni. Dvojka sicer še ma potencial, samo je postavljena v neko debilno tehnološko okolje, pa ma par blesavih for, trojko so pa zjebal do maksimuma. Prou narjena je za najbolj retardirane igralce...

Ah, kje so časi, ko me je prvič v rudniku zombi po betici??? Matr, to sm sam, pozimi, v temi, z zvočniki naglas... špilu, pa sem se tko prstrašu da sm skor s stola padu! Big%20smile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 23:02
3 morm jst se špilat
1 je zakon.zajebana čist sam se da hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 23:51
Yup, zajebana, sam glih zarad tega je legendarna! Sploh tam, ko se s čist mal zdravja znajdeš med okostnjaškimi vitezi... (Ko ti izruvajo oko) MMMMMMMMMMMMMM... Big%20smile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 00:13
zdej čakm če bom dobu super street fighter2 turboSmilegor na komp
pa upam da dela na xp
to ti je pretepačina
definitiwno najbolš street fighter

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 10:51
Yep, sam so Ryu&Kenu zjebal dragon punch, tko da mi to mal mori... Definitivno pa najboljši del serije, sploh k seti un "super meter" napolne, pol pa spustiš "super udarc"... Big%20smile (BTW, mam original doma...)

Jst sm drgač na PC-ju SF Alpha 2 dost nabiju. Idealna za vse k majo radi "combote"... Big%20smile (BTW, sm prodal original...)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 11:55
maš ssf2t duma?
se ga da prepečt?
drgač dost mugene nažigam.

če se kermu lušta olskool špile pa tud new skool je ta naslow tapraw:
http://www.underground-gamer.com
najbolša torrent stvar na netu.
gor maš vse
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 12:08
a se kdo spomni tega?
jst glih zdej dol vlečem hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 13:31
Uuuuuu, Road Rash. Se spomnim, da je bil nek motor, k se mu je reklo Diablo al neki tazga. Bil je najboljši. In tolk zajeban za kontrolirat. Sam mal si prtisnu tipko, pa si vn letu. Zakon špil :)
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 15:24
Road Rash je zabaven ja. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 16:02
GTA - San Andreas je zakon, prov izživiš lohk svoje fantazije in frustracije zakonThumbs%20Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 17:35
Originally posted by rožica rožica wrote:

Jest pa špilam Thief: The dark project... ah, kak je to lepo... :)


Super špil, sam ga na svojem kompu res nikol nism igral, morm snet. Ko sm ga igral nazadnje sm ga mogu pr frendu k pr men ni hotu delat:/

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

ROAD RASH a se kdo spomni tega?
jst glih zdej dol vlečem hehe


men je bil tud zakon včasih! Morm mal povohat spet tud.

Originally posted by Norther Norther wrote:

GTA - San Andreas je zakon, prov izživiš lohk svoje fantazije in frustracije zakonThumbs%20Up


To sm se jz včer spet lotu:D Prov zapaše vsake tolk cajta. Če ne druzga da spawnam tank, se usedem notr, vklopm 'flying cheat' pa začnem delat vigilante misije. The flying tank of justice!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 18:40
Ej za Thiefa sm si dol potegnu eno datotekico ko obide težave zarad malce starejšega datuma igrce... če ti zarad tega ni delal, lahk poiščem link do zadeve pa prlepim, kr sm sam že skor obupu da bom lahk normaln špilu. :D
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 09:09
a bi lohka kdo men obrazložu kak dewa ta dosbox?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 11:38
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

a bi lohka kdo men obrazložu kak dewa ta dosbox?


Iz glave se ne spomnem kaj vse je treba ker ga že en lep cajt nism uporablju, vem da edino kar mi je bil problem je blo to da sm pogruntu kje na tipkovnici se tm nahajata '\' pa ':' pol je blo pa kul:D sej maš tud 'help' v dosboxu pa tist mal poglej. pomoje da ti navede komande k jih rabš.


Originally posted by rožica rožica wrote:

Ej za Thiefa sm si dol potegnu eno datotekico ko obide težave zarad malce starejšega datuma igrce... če ti zarad tega ni delal, lahk poiščem link do zadeve pa prlepim, kr sm sam že skor obupu da bom lahk normaln špilu. :D


Men ni delal zato ker sm mel takrt ko je sam špil vn pršu jz preslabo mašino:D Od takrt naprej ga nism nč povohu. Drgač pa če se ti ljub mi  lahko posreduješ ta link ja, bo prišel prav kmal verjetno.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 11:47
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

a bi lohka kdo men obrazložu kak dewa ta dosbox?


Iz glave se ne spomnem kaj vse je treba ker ga že en lep cajt nism uporablju, vem da edino kar mi je bil problem je blo to da sm pogruntu kje na tipkovnici se tm nahajata '\' pa ':' pol je blo pa kul:D sej maš tud 'help' v dosboxu pa tist mal poglej. pomoje da ti navede komande k jih rabš.


Originally posted by rožica rožica wrote:

Ej za Thiefa sm si dol potegnu eno datotekico ko obide težave zarad malce starejšega datuma igrce... če ti zarad tega ni delal, lahk poiščem link do zadeve pa prlepim, kr sm sam že skor obupu da bom lahk normaln špilu. :D


Men ni delal zato ker sm mel takrt ko je sam špil vn pršu jz preslabo mašino:D Od takrt naprej ga nism nč povohu. Drgač pa če se ti ljub mi  lahko posreduješ ta link ja, bo prišel prav kmal verjetno.


sj mene to zanima koko ta kurac/obrnes
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 12:36
Kako dobiš to: \

Prtisneš tipko <Alt Gr> (držiš prtisnjeno) in potem prtisneš tipko <Q>. Zdej si mi dolžan 6-pack. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 13:35
DOS box je kul programček, (help maš not v programu) sam morš za različne špile met različne verzije. Jst sm si potegnu dol z neta 8000 starih dos špilov (slin, slin...Big%20smile) pa mi čist različno delajo. Npr. Prince of Persia 2 teče le v verziji 0.65, Sam & Max pa samo od 0.70 dalje... Važno da History Line, Golden Axe pa Dangerous Dave tečejo v katerikoli! Tongue

Drgač pa sam tolk, da komu prihranim glavobole...
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 13:39
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Kako dobiš to: \

Prtisneš tipko <Alt Gr> (držiš prtisnjeno) in potem prtisneš tipko <Q>. Zdej si mi dolžan 6-pack. Big%20smile


Če bi blo tko simpl verjetno nebi spraševal:) v dos boxu je to vse pomešan, pomoje je tm nekje zravn entra, oz bom snel zdj dos box pa sam pogledu no:D

Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 13:40
fatur-v dosbox to ne dewa

drgač sm pa skontow-Ž morš prtisnt

aja.
zdej pa treba še pogruntat koko mountaš cdjeSmile

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 13:49
pr men je dvopičje SHIFT Č
\ je pa <> tipka zravn levga shifta, pa ž tud no:D

drgač pa nevem če se da mountat cdje, oz jz nikol nism mountu cdjev, zmer sm inštaliru pač normaln v winsih, drgač pa recmo jz mam špile na D:\Games\ in pol najprej morš ta direktorij mountat (mount d d:\games\) pol pa napišeš črko diska (d:) in te prestav na D, napiš 'dir' da ti pokaže kaj maš v mountani mapi (lahk mountaš direkt direktorij od špila ane) in nevem napišeš 'main.exe' al karkol pa se zadeva zažene:) upam da je blo to kolkr tok razumljivo:D pol naprej pa iz glave nevem, k pač kaki špili zahtevajo da se morš še kej z nastavitvami igrat v dos boxu pa tko dalje verjetno.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 14:47
hja za street fighterja rabš met cd not
in to ga jebe
bom magari zapeku to na cd pa pol nekak nekiSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 00:23
mal pogooglej če ne druzga, zih je že kdo mel probleme s tem pred tabo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 10:46
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

DOS box je kul programček, (help maš not v programu) sam morš za različne špile met različne verzije. Jst sm si potegnu dol z neta 8000 starih dos špilov (slin, slin...Big%20smile) pa mi čist različno delajo. Npr. Prince of Persia 2 teče le v verziji 0.65, Sam & Max pa samo od 0.70 dalje... Važno da History Line, Golden Axe pa Dangerous Dave tečejo v katerikoli! Tongue

Drgač pa sam tolk, da komu prihranim glavobole...
 
 
DAVE!!!!!! :D
Back to Top
Pipson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pipson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 11:06
Final Fantasy VII - kar se tice soundtracka, da best there is! :). pa tut kar se tice spila je vec kot legenda! :D.
A?O ?ANTOZ KAKODAIMONOZ!
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 16:15

Meni osebno so najboljši špili:

MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.
 
DEUS EX - po sedmih letih še vedno občasno igram Deus Ex, ker me pritegne z zanimivo zgodbo, polno preobratov, fantastičnimi liki in res temačnim ozračjem, ki kar diši po apokaliptični prihodnosti.
 
THIEF 2 in 3 (enke nism še špilu) - po žanru so mi najbolj všeč stealth igre in Thief je zame najboljša tovrstna igra. Dvojka je sicer malce boljša, ker ma bolj zanimive in raznolike misije, pri trojki je včasih malce preveč lutanja naokol, ker se vedno nahajaš v istem mestu. Mi je pa bolj pasalo ozračje v trojki kot v dvojki.
 
SCARFACE: THE WORLD IS YOURS - okej, ni glih klasika, sam je vseeno lepo izdelan špil, ki ima nekaj hudih problemov (misije so si večinome med sabo podobne in tudi zgodba je malce nerodno predstavljena), ampak men je že to dost, da lahko igram lik Tonya Montane.
 
GTA San Andreas - v tej igri lahko počneš, kar želiš. Kupuješ cote, hodiš v restavracije, fitnes, izoblikuješ svoj lik, pa še svet je tako ogromen in poln skrivnosti, da potrebuješ kar neki cajta, da cel špil popolnoma raziščeš.
 
Tile špili so edini, ki se jih zdele spomnim. Največji natega pa je bil zame FAR CRY, totalno butast špil, ki ga vsi blazno hvalijo, men je bil pa totalka beden, ker v bistvu cel špil sam lutaš po otokih in streljaš na neke tipe, ki te itak napadajo z vseh strani.
Back to Top
Stratocaster View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 219
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratocaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 16:51
need for speed underground (enka) ..obrnu sm jo štirkrat
max payne ..obrnu dvakrat, dvojka mi ne prime
shadowman ..priporočam, ful hud špil
doom 3 ..grozljivka v živo
road rash ..iščem dvojko, ne najdem
delta force ..igrou že dolg nazaj
quake 2 ..obrnu
 
pa še kej bi se najdl..
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 19:19
Rad imam športne  igre npr. FIFA(vse),NBA,NHL,......
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 20:39
Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:


MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.



men je bla mafia tud precej dobra, čeprov sm to res že dolg nazaj špilu...mi je bla vedno precej bolš kot gta, gta je biu tak ameriški špil vse neki svetleče in pisano in wannabe brutal
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 21:21
Ja, sam men je blo pr Mafii edin na trenutke že bedno kolk se je blo treba držat omejitev... :) Ampak useen super za igrat.
 
Edino škoda, da ni bilo po mestu nastavljenega kej orožja... kak svobodn killing spree še vsejen včasih zapaše. Pa sej če se prav spomnem je bil pol na konc nek free mode.
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 21:22
Men osebno najbolsi spili, ki sem jih tudi večkrat obrnu:)
 
DOOM 1,2,3+ dodatki
HALF-LIFE 1,2+dodatki
QUAKE 1,2,3,4
DARK MESSIAH
DEUS EX
KINGPIN
WOLFENSTEIN
 
in tako dalje...
                                                      
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 21:23
Če ti je bil doom 3jka kul, probi F.E.A.R. 
 
 
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 21:29
Tudi FEAR je zakon ja, sam ga nimam cajt obrnt sm ze na nek 3/4 upam da bo kej cajta zdej da vidm kva je nakonc:)
 
Drgac pa probi The Suffering je tut psiho špil res odfuk totaln
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 13:29
Originally posted by rožica rožica wrote:

Jest pa špilam Thief: The dark project... ah, kak je to lepo... :)
 
Sam ne mi pravt, jst vse Thiefe preigravam na redne presledke. Zdej bi blo lepo, če bi ven prilezlo še nadaljevanje, ampak itak da ne bo. Če bi zmiksal zraven še kšne stvari iz Obliviona ( npr, da je lockpikanje bolj zajebano, da lahko povsod lezeš not, da je več stvari za spulit..), al pa to iz Assassins Creed ( da so vse površine interaktivne), ahh, to bi blo Thumbs%20Up
We do not sow
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 13:33
Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Meni osebno so najboljši špili:

MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.
 
DEUS EX - po sedmih letih še vedno občasno igram Deus Ex, ker me pritegne z zanimivo zgodbo, polno preobratov, fantastičnimi liki in res temačnim ozračjem, ki kar diši po apokaliptični prihodnosti.
 
THIEF 2 in 3 (enke nism še špilu) - po žanru so mi najbolj všeč stealth igre in Thief je zame najboljša tovrstna igra. Dvojka je sicer malce boljša, ker ma bolj zanimive in raznolike misije, pri trojki je včasih malce preveč lutanja naokol, ker se vedno nahajaš v istem mestu. Mi je pa bolj pasalo ozračje v trojki kot v dvojki.
 
 
 
Thiefa 1 ti potem absolutno priporočam, je skor isti kot 2. Ampak, a sem samo jaz zahojena, al je še kdo drug bil v 1 in 2 totalno brez orientacije?????
 
Če ti je kul Far Cry, nabavi si Crysis.
We do not sow
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 13:35
Originally posted by Abyss Abyss wrote:

Tudi FEAR je zakon ja, sam ga nimam cajt obrnt sm ze na nek 3/4 upam da bo kej cajta zdej da vidm kva je nakonc:)
 
Drgac pa probi The Suffering je tut psiho špil res odfuk totaln
 
Men je bil The Suffering zakon, ampak na določenem mestu ( tam ko lezeš za enim stražarjem gor po lestvi in se moraš odločit al ga fentaš al ne ), se mi je špil non-stop sesuval. Od tam naprej nisem prišla. Cry.
We do not sow
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 17:07
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Meni osebno so najboljši špili:

MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.
 
DEUS EX - po sedmih letih še vedno občasno igram Deus Ex, ker me pritegne z zanimivo zgodbo, polno preobratov, fantastičnimi liki in res temačnim ozračjem, ki kar diši po apokaliptični prihodnosti.
 
THIEF 2 in 3 (enke nism še špilu) - po žanru so mi najbolj všeč stealth igre in Thief je zame najboljša tovrstna igra. Dvojka je sicer malce boljša, ker ma bolj zanimive in raznolike misije, pri trojki je včasih malce preveč lutanja naokol, ker se vedno nahajaš v istem mestu. Mi je pa bolj pasalo ozračje v trojki kot v dvojki.
 
 
 
Thiefa 1 ti potem absolutno priporočam, je skor isti kot 2. Ampak, a sem samo jaz zahojena, al je še kdo drug bil v 1 in 2 totalno brez orientacije?????
 
Če ti je kul Far Cry, nabavi si Crysis.
 
Ja... jst sm v Thief 2 bil ponekod popolnoma brez orientacije, se spomnim ene misije (mislim, da je bila ta tretja), ko morš lutat skozi mesto in pridit do svoje bajte in sem cele tri ure iskal pravo pot do cilja, pa še stražarji so se nahajal na vsakem koraku, kar mi je še dodatno odtežilo zadevo.
 
Zato mi je bila trojka bolj všeč, ker si meu zelo malo možnosti, da bi zalutal in iskal pravo pot preveč časa.
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 19:08
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by Abyss Abyss wrote:

Tudi FEAR je zakon ja, sam ga nimam cajt obrnt sm ze na nek 3/4 upam da bo kej cajta zdej da vidm kva je nakonc:)
 
Drgac pa probi The Suffering je tut psiho špil res odfuk totaln
 
Men je bil The Suffering zakon, ampak na določenem mestu ( tam ko lezeš za enim stražarjem gor po lestvi in se moraš odločit al ga fentaš al ne ), se mi je špil non-stop sesuval. Od tam naprej nisem prišla. Cry.
 
Ma ja The Suffering je kr zajeban špil jst sm ga sam enkrat obrnu že nekaj cajta nazaj, tko da se ne spomnem kako je s tistim strazerjem ce se spomnem ti bom pa povedu;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 44>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,430 seconds.