Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Igre (PC itd.)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre (PC itd.)

 Post Reply Post Reply Page  <1 3637383940 44>
Author
Message
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2013 at 19:27
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Fallout Series Giveaway Winter Promo 2013 - GOG.com

Fallout 1 (še vedno najboljši RPG vseh časov), Fallout 2 + Fallout: Tactics popolnoma ZASTONJ! Ponudba traja samo 48 ur, brž pograbit!



Thumbs Up

Kakšna je možnost, da bom po tem, ko me je 2jka popolnoma očarala nekaj let nazaj, uspel uživat ob 1ki, ki je bojda veliko manj dodelana?


Ah, 'veliko manj dodelana', sej izgleda in igra se praktično isto. IIRC je blo men še najbolj smotano, da se ni dalo v enki scrollat s koleščkom v inventarju. S tem modkom/tweakom se to da. Lahko bi si tud snel kar tole, ki očitno že vključuje ta 'Sfall tweak' ter malo morje drugih popravkov, še boljš.:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2014 at 19:53
Ali je kdo preigral Thief 4?

Malce sem preletel gameplay videe.

Način interakcije z okolico in premikanja izgleda na prvi pogled drugačen od predhodnikov in bolj moderen, ampak bi se ga pomoje dalo navadit.

Vizualno izgleda zadeva kar v redu. Zdi se mi, da je velik del čara v starih igrah izviral iz tega, da zaradi slabše grafike okolica ni bila dodelana do takšnih podrobnosti. Preveč detajlna grafika ubije atmosfero, ne vem zakaj.

No, na začetku sem si še mislil, da zna biti igra kul, nakar sem odkril, da je voice acting katastrofalen tako pri tatu samemu, kot tudi pri ostalih. Zvočna podlaga je bila eden izmed najmočnejših adutov starih Thief iger, zdaj pa so tako glasovi kot tudi vsebina dialogov očitno res zdrsnili na doooooosti nižji nivo.

Škoda. Očitno bom nekoč ko se mi bo spet zahotelo kaj igrati namesto 4ke že n-tič naložil 2jko ...


Edited by rožica - 26.Feb.2014 at 20:28
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2014 at 20:55
Jz bom počakal, da bo 9,99€ na playstation štacuni al pa kej, sumim da mi ne bo treba lih dolg čakat.:D

Toplo sicer priporočam podobni Dishonored. Igra se super, skoz cel špil seveda lahko prideš brez da bi kogarkoli ugonobil, stopnje so super zastavljene z več potmi do ciljev pa še atmosfera je IMHO res top.



Way hey and up she rises ...


Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2014 at 16:08
Sem preigral končno 'Brothers: A Tale Of Two Sons'.



Hype popolnoma upravičen, res gre za edinstveno in izjemno izkušnjo.:S Sem šel skoz kar širok spekter čustev v obdobju 2,3 ur.:D Gamepad obvezen.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2014 at 22:08
Origin časti sci fi survival horror Dead Space 1



Origin je sicer podobna zadeva kot Steam.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2014 at 10:11

2048

Ultra zasvojljiva igra! Big smile




Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 02:50

Ali kdo tukaj igra Elder scrolls online? Thumbs Up

The real monsters are often just people.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 12:04
Sem bil na betah, pa je bottom line, da ne zelim placevat 15€ mesecno za spil, ki ga bom efektivno igral kot single player. Ne da se mi vec ukvarjat z grupami, guildi itd.  Je blo cez glavo skorej 2 leti bit officer, eventuelno guild master in zgubljat zivce, ker ljudje niso kjer morjajo bit ko je raid time.
Zgleda sicer kul ampak pomoje glih MMO aspekt ubije potencial. Hvala bogovom, da je drug studio kot originalni Elder Scrolls in Fallout in lahko pricakujemo kej novega v tistem duhu.
In se zadjna stvar, kot ta svet deluje bo zadeva sla skoraj sigurno na F2P slej ko prej, to mi je pa bruh ze od nekdaj.
Evo, my 2 cents :)
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 14:19
Hehe moj bottom line je pa, da ne nameravam spustiti nobenega Elder Scrolls naslova. Ma men je drgač ful dobra. 15 EUR pa tudi ni toliko, en petek se ga ne nalivaš pa je LOL

Se mi pa zdi, da bolj ali manj večina folka solira - vsaj trenutno, ko sem še čisto na začetku vsega oz. sem lih včeraj začel... Začetniki lutamo naokoli LOL


Edited by Vraan - 09.Apr.2014 at 14:28
The real monsters are often just people.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 16:05
No saj to, skoda subscriptiona za soliranje. Rajsi zmodam Skyrim do nezavesti pa tam novih 300 ur pustim.  Sploh po tem, ko sm tole vidu
http://deadendthrills.com/gallery/?gid=73

Daj cez kak mesec, ce se spomnis, malo community opisi. Me prav zanima... :)
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 16:19
Soliranje je pomoje bl v štartu... Zdej mal berem po netu, da se kao prava igra in pravi PvP začne po max levelu 50... Bomo vidli :) Pa subscription za 30 dni je 12.99 EUR LOL

Je pa res, da je to zame prvi plačljiv online špil,  ker nisem nobenih drugih na uradnih serverjih igral (WoW, Guild Wars, ipd...)

Sem pa mislil, da bo battle system ful lesen in prvooseben pogled čist ogaben, ker je online, ter da bo vse štekalo... V glavnem sem se motil, brez težav vse na max in vse teče res lepo gladko Thumbs Up Tudi obrazi so mi najlepši do sedaj....

Beta invajtov pa namerno nisem izkoristil, ker sem se bal, da bi si mogoče pokvaril okus, tako kot ful druzga folka... Se je splačal počakat kar se mene tiče Smile


Edited by Vraan - 09.Apr.2014 at 16:22
The real monsters are often just people.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2014 at 16:30
Sj soliranje mi zadnje case cist pase, zato pa skoda spet denar zapravljat. Sem igral Everquest, ko je vn prsu, WoW od vkljucno Lich Kinga do Pandarie, ki mi je dokoncno zamorila vse, Guild Wars 2... in se mi enostavno ne da vec. Sploh v WoWu je tolk enga denarja slo, da sploh racunat nocem. V koncni fazi za to, da sm po mesece sam grindu nek reputation zastarel za mount...
Enostavno mi ne delujejo te spili, ce ni ena ekipa ki igra skupej, to pa zadnje case ni prevec izvedljivo. Se ko smo se v Rust vrgl je slo vse v maloro po enem mescu :)

Je pa lepo, to se pa strinjam. Ta del me se najbol pritegne v koncni fazi, ostalo tudi ce ne :)


Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2014 at 03:48
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Sem bil na betah, pa je bottom line, da ne zelim placevat 15€ mesecno za spil, ki ga bom efektivno igral kot single player. Ne da se mi vec ukvarjat z grupami, guildi itd.  Je blo cez glavo skorej 2 leti bit officer, eventuelno guild master in zgubljat zivce, ker ljudje niso kjer morjajo bit ko je raid time.
Zgleda sicer kul ampak pomoje glih MMO aspekt ubije potencial. Hvala bogovom, da je drug studio kot originalni Elder Scrolls in Fallout in lahko pricakujemo kej novega v tistem duhu.
In se zadjna stvar, kot ta svet deluje bo zadeva sla skoraj sigurno na F2P slej ko prej, to mi je pa bruh ze od nekdaj.
Evo, my 2 cents :)
 
Po dveh tednih igranja se z boldanim nikakor več ne morem strinjati. ESO je 100% Elder Scrolls in po mojem mnenju boš spustil nekaj res dobrega. Kdor trdi, da je to neka druga igra z ES imenom, se resnično moti. MMO aspekt, ki ga omenjaš, ne pokvari ničesar. Včasih čisto pozabim, da so tam še drugi igralci in se ponovno počutim kot da igram Morrowind, Oblivion ali Skyrim. Še voice actorji so enaki. Clap

Sicer pa so nekateri izzivi tako zasnovani, da bi jih sam težko naredil in takrat se pogrupiraš ter zadevo dokončaš z drugimi. Na cajte čist paše (pri drugih ES in Fallout igrah sem si večkrat zaželel co-op funkcije...) Smile

V glavnem, če bi bila zadeva še dražja, bi vseeno plačeval. Sleepy
The real monsters are often just people.
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2014 at 13:07
Par dobrih zadev za zapravljanje cajta:

http://locomalito.com/index.php

ブレードランナー
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2014 at 20:18


Meh.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2014 at 20:44
Kakšen kreten... Meni se zdi vse nasprotno temu kar ta pravi, verjetno je WoW fan... bljak.

Zadeva je vredna vsakega centa, poleg tega je res tok podoben Skyrimu... Sicer pa tud to ja, folk pozna Skyrim, starejših zadev pa ne. Itak da so tumpasti potem... Morrowind <3

Edited by Vraan - 22.Apr.2014 at 20:53
The real monsters are often just people.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 20:29
How to get The Sims 2 Ultimate Collection

Originally posted by EA EA wrote:

Because you’re a passionate The Sims 2 player, we’re making The Sims 2 Ultimate Collection available free of charge to download to your Origin library. To add the game, just follow these steps:
  1. Start by downloading and installing Origin. If you already have Origin you can skip to step 3.
  2. Not an Origin member? Create a free Origin Account to get in the game.
  3. Launch Origin and log into your Origin Account.
  4. From the ‘Games’ tab in the Origin menu, select ‘Redeem Product Code’ and enter the code
    I-LOVE-THE-SIMS 
If you’re already an Origin member, you can also redeem your code online. Just visit the Origin code redemption page and log in to your Origin Account. Then enter I-LOVE-THE-SIMS in the ‘Product Code’ field. 

Log into Origin and download and play the game any time you want .

Thanks for being a passionate The Sims fan, and enjoy your copy of The Sims 2 Ultimate Collection.

This code will available for redemption until July 31st, 2014 at 10AM PDT.


Zastonj kompletni Sims 2, če bi imel kdo slučajno.:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 21:11
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

 Morrowind <3

Kaj veš, bo Skywind zastonj?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 22:23
Pa valda, če je fan-made mod.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 23:44
That made me one happy bunny.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 23:52
Uf ja, nisem se sploh poglabljal v druge zadeve že neki cajta... Sem še zmeri totalno noter v Elder Scrolls Online Big smile
 
Vem pa samo, da se je še pred Skyrimom delal mod za Oblivion, ki naj bi prav tako bil prenova Morrowinda pa potem ni blo nič iz tega pomoje... Ouch


Edited by Vraan - 24.Jul.2014 at 23:54
The real monsters are often just people.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2014 at 17:53
http://www.depressionquest.com/

Če ima kdo 45-60 minut časa in ga zanima, kako je živet z depresijo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2014 at 09:51
Wasteland 2 je hud!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2014 at 19:54
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

http://www.depressionquest.com/

Če ima kdo 45-60 minut časa in ga zanima, kako je živet z depresijo.
Zgleda kot da fašeš depresijo ob "igranju".
Če koga zanima špil z globljo tematiko (depresija, psihološke motnje & stuff), priporočam The Cat Lady,
http://thecatlady.co.uk/
ne se ustrašt minimalistične grafike, igralnost je pač osnovna, ampak dialogi, zgodba in filing odtehtajo.

Za ta špil sm med drugim napisal review za največjo (dickhead) igračarsko revijo pr nas - tako je Joker.
come work for us, it's a joke R Pig
. . .
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2014 at 20:26
Joker imam v želodcu vse odkar sem ne da bi se sploh trudil fasal tolažilno nagrado za literarni natečaj in je pač nisem nikoli prejel. Okej, iz majic s kratkimi rokavi se mi drek dela, ampak tu gre za čisti princip, ker naj bi bila Joker kao neka top in sploh revija in še prvič v življenju sem nekje sodeloval na tak način in kao nekaj zadel.


Če še kdaj zvem za kak literarni natečaj in mi bo tema kolikor toliko odgovarjala bom šel na zmago, revije pa ne kupim več, bemti Joker, mat jevo job. Big smile

Recenzijo grem pa zdajle prebrat na net. Ah, ni še dostopna ali je padla iz arhivov?








Edited by devlin - 01.Oct.2014 at 21:06
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2014 at 21:51
mah, tega članka nikoli nisem našel v arhivu, ne vem zakaj. Pa tudi v januarskem ali februarskem jokerju, kjer je bil originalno objavljen, so objavili predzadnjo, nepopravljeno verzijo, ker -edit...

Kakorkoli, brez slabe vesti, članek namesto tistih, ki bi zato morali poskrbeti delim z vsemi, ki bi ga radi prebrali:


Edited by matos - 01.Oct.2014 at 21:52
. . .
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2014 at 10:32
A kdo slučajno Ingress špila? 
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2014 at 04:14
Nova ScienceNOW Foldit and EteRNA



http://fold.it/portal/

http://eterna.cmu.edu/web/


Edited by Biomorph - 12.Oct.2014 at 04:22
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2014 at 12:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 12:16
A kdo igra DayZ standalone? 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 13:12
Originally posted by Pero Pero wrote:

A kdo slučajno Ingress špila? 

Ko sem šel zadnjič po gozdu okrog Šobca sem polno številk na drevesih videl. Je to to Big smile?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
brutalc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brutalc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 18:19
http://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games/v2
Če hoče kdo nostalgijo obujat (ali pa se počutit starega) 
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 19:46
Tole je kul ja, samo dejstvo, da ni možno shranjevat položaja zna bit nadležno. Temu primerno si vseeno lahko kdo pomaga tudi z Dosboxom in podobnimi programi. Ampak je vseeno pohvalna poteza, da se da tudi v brskalniku igrat klasike. Clap
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 19:46
Originally posted by brutalc brutalc wrote:

http://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games/v2
Če hoče kdo nostalgijo obujat (ali pa se počutit starega) 
hh, kr malo mi je zastal dih ob pogledu na sličice, ki mi v možgane prislikajo otroško radost, ki so jo vzbujale te igre Embarrassed
ampak teh starih stvari raje ne igram ponovno, ker si samo pokvarim dober vtis iz preteklosti.

Raje probam kakšen HD remake, naprimer Monkey island. Aja ko smo glih pri tem Heroes of Might and Magic III dobijo nek takšen remake ravno ta mesec!! Tongue
. . .
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2015 at 23:18
Remake... HOMM3... I'm all ears!!! Tongue

Ej, če pa to ni ena najbolj legendarnih poteznih fantazijskih strategij, pol pa res ne vem nič več. (OK, razen dvojke, ki je v marsičem še boljša.) Res pa je, da nisem toliko fan remakov in da mi je originalna verzija z obema dodatkoma več kot super. Enkrat moram sprobat še fanovski mod In the Wake of Gods, baje da je še boljši kot vse pred tem. Smile
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 01:40
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Remake... HOMM3... I'm all ears!!! Tongue

Ej, če pa to ni ena najbolj legendarnih poteznih fantazijskih strategij, pol pa res ne vem nič več. (OK, razen dvojke, ki je v marsičem še boljša.) Res pa je, da nisem toliko fan remakov in da mi je originalna verzija z obema dodatkoma več kot super. Enkrat moram sprobat še fanovski mod In the Wake of Gods, baje da je še boljši kot vse pred tem. Smile

Ej Lunik, ti si tudi en Thief megafan, če se prav spomnim, ne?

Jaz sem pred kratkim preigral T2X: Shadows of the Metal age. TOP zadeva - uzival sem na polno! Igra je zelo na nivoju, edina minusa, ki se ju zdajle spomnim, sta odsotnost klasičnega Garettovega glasu, ker igraš vlogo ženske, ter na trenutke malce drugačna ambientalna zvočna podlaga kot smo je vajeni iz prvih treh** Thiefov. Grafika je enaka kot pri Dark Project in Metal Age. Zgodba je smiselno in zelo dobro vpeta v dogajanje, ki si mu priča v prvih dveh Thief igrah. Igra sama pa je dodelana do te mere, da bi kateregakoli izmed levelov z izjemo enega ali dveh komot vstavil v katero izmed teh dveh originalnih iger.

Če še vedno gojiš ljubezen do Thiefa obvezno preigraj.

** nimam pojma kakšen je 4. Thief sploh ker mi izgleda obupen in se ga ne mislim nikoli pritaknit
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 02:36
Špilaj potem raje Dishonored. :)
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 10:43
Originally posted by Schmts Schmts wrote:

Špilaj potem raje Dishonored. :)

2012 GOTY IMHO.<3

EDIT: aja, 'remake homm3', nateg IMO. Ni to pač 'REMAKE', ne bodo iz nule nardil novega špila al pa kej no.:D ''The new version will feature updated graphics as well as as wide screen compatibility'', ojej! Sem pred časom vrgel en evro za kompletn OG HOMM3, nič mu ne manjka. Itak obstajajo HD modi.





Edited by Jan Ov Plain - 08.Jan.2015 at 10:49
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 11:41
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Remake... HOMM3... I'm all ears!!! Tongue

Ej, če pa to ni ena najbolj legendarnih poteznih fantazijskih strategij, pol pa res ne vem nič več. (OK, razen dvojke, ki je v marsičem še boljša.) Res pa je, da nisem toliko fan remakov in da mi je originalna verzija z obema dodatkoma več kot super. Enkrat moram sprobat še fanovski mod In the Wake of Gods, baje da je še boljši kot vse pred tem. Smile

Ej Lunik, ti si tudi en Thief megafan, če se prav spomnim, ne?

Jaz sem pred kratkim preigral T2X: Shadows of the Metal age. TOP zadeva - uzival sem na polno! Igra je zelo na nivoju, edina minusa, ki se ju zdajle spomnim, sta odsotnost klasičnega Garettovega glasu, ker igraš vlogo ženske, ter na trenutke malce drugačna ambientalna zvočna podlaga kot smo je vajeni iz prvih treh** Thiefov. Grafika je enaka kot pri Dark Project in Metal Age. Zgodba je smiselno in zelo dobro vpeta v dogajanje, ki si mu priča v prvih dveh Thief igrah. Igra sama pa je dodelana do te mere, da bi kateregakoli izmed levelov z izjemo enega ali dveh komot vstavil v katero izmed teh dveh originalnih iger.

Če še vedno gojiš ljubezen do Thiefa obvezno preigraj.

** nimam pojma kakšen je 4. Thief sploh ker mi izgleda obupen in se ga ne mislim nikoli pritaknit

O ja, totalno sem ljubitelj Thiefa, tako da si bom tole še kako omislil, ko bo čas pravi. Hvala! Wink

V zameno pa ti lahko svetujem, da preizkusi The Dark Mod. Gre za nekakšno "kopijo" Thiefa, ampak brez uradne licence, tako da je vse v alternativnem okolju, je pa igralna mehanika blazno napredna, sploh vlamljanje. Sam sicer tega (še) nisem preigral, ampak prijatelj je tole dal skozi po dolgem in počez in je čisto navdušen, še nekateri kvesti naj bi bili odbito hudi.

V nasprotju s tem, pa mi je isti prijatelj dal vedet, da je Thief 4 precej povprečen špil, da ne rečem česa hujšega. Izgleda sicer ne tako slabo, ampak so mu vzeli "dušo" al kako naj se izrazim. Hkrati je Thief, pa hkrati sploh ni več Thief in hoče bit malo kopija česa drugega, na koncu pa izpade precej medlo na vseh koncih. Ne vem, sam dvomim da bom kaj kmalu preizkušal najnovejšega tatiča, tako al tako pa mi mašina ne bi dopuščala tega, mogoče na zelo švoh nastavitvah, hehe... Big smile



Aja, glede HOMM remake-a. Če je nateg, potem je vse v najlepšem redu. Originalni špil ima čisto dovolj lepo risankasto grafiko, HD teksture tudi obstajajo (sam tega nikoli ne uporabljam, kot rečeno je brezveze če je špil že sam po sebi lepo narisan) igralnost je pa tako ali tako top. Že kakih 10 let sem ponosen lastnik HOMM Complete, ki vsebuje trojko + Armageddon's Blade + Shadow of Death in štirico + The Gathering Storm + Winds of War. Dobil sem jo pa za drobiž, ni boljšega. Smile Če je štirica načeloma čisto v redu špil in nudi kar dolge užitke ob klikanju iz turna v nov turn, pa je trojka totalna legenda, ki te zasvoji do skrajnosti. Potreba po remaku tu odpade, če dobro pomislim. Me pa matra In the Wake of Gods mod, tisto moram enkrat preizkusit. Naj bi šlo za sceno, da po kanonskem razpletu štorije med trojko in štirico ni propadel celoten svet, kjer so se odvijali prvi trije deli, ampak da je marsikdo in marsikaj preživel/o. Matr sm firbec, kaj vse so nam modderji spacali skup, samo se zlepa še nisem spravil preizkusit. Ima kdo izkušnje s tem?
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 15:38
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Remake... HOMM3... I'm all ears!!! Tongue

Ej, če pa to ni ena najbolj legendarnih poteznih fantazijskih strategij, pol pa res ne vem nič več. (OK, razen dvojke, ki je v marsičem še boljša.) Res pa je, da nisem toliko fan remakov in da mi je originalna verzija z obema dodatkoma več kot super. Enkrat moram sprobat še fanovski mod In the Wake of Gods, baje da je še boljši kot vse pred tem. Smile

Ej Lunik, ti si tudi en Thief megafan, če se prav spomnim, ne?

Jaz sem pred kratkim preigral T2X: Shadows of the Metal age. TOP zadeva - uzival sem na polno! Igra je zelo na nivoju, edina minusa, ki se ju zdajle spomnim, sta odsotnost klasičnega Garettovega glasu, ker igraš vlogo ženske, ter na trenutke malce drugačna ambientalna zvočna podlaga kot smo je vajeni iz prvih treh** Thiefov. Grafika je enaka kot pri Dark Project in Metal Age. Zgodba je smiselno in zelo dobro vpeta v dogajanje, ki si mu priča v prvih dveh Thief igrah. Igra sama pa je dodelana do te mere, da bi kateregakoli izmed levelov z izjemo enega ali dveh komot vstavil v katero izmed teh dveh originalnih iger.

Če še vedno gojiš ljubezen do Thiefa obvezno preigraj.

** nimam pojma kakšen je 4. Thief sploh ker mi izgleda obupen in se ga ne mislim nikoli pritaknit

O ja, totalno sem ljubitelj Thiefa, tako da si bom tole še kako omislil, ko bo čas pravi. Hvala! Wink

V zameno pa ti lahko svetujem, da preizkusi The Dark Mod. Gre za nekakšno "kopijo" Thiefa, ampak brez uradne licence, tako da je vse v alternativnem okolju, je pa igralna mehanika blazno napredna, sploh vlamljanje. Sam sicer tega (še) nisem preigral, ampak prijatelj je tole dal skozi po dolgem in počez in je čisto navdušen, še nekateri kvesti naj bi bili odbito hudi.

V nasprotju s tem, pa mi je isti prijatelj dal vedet, da je Thief 4 precej povprečen špil, da ne rečem česa hujšega. Izgleda sicer ne tako slabo, ampak so mu vzeli "dušo" al kako naj se izrazim. Hkrati je Thief, pa hkrati sploh ni več Thief in hoče bit malo kopija česa drugega, na koncu pa izpade precej medlo na vseh koncih. Ne vem, sam dvomim da bom kaj kmalu preizkušal najnovejšega tatiča, tako al tako pa mi mašina ne bi dopuščala tega, mogoče na zelo švoh nastavitvah, hehe... Big smile


Če se prav spomnim enega reviewa v Thief 4 npr. ne moreš skakat. Če so na tleh naloženi stoli ali škatle, moraš poiskat pot naokoli njih, razen če se na tistem kupu ne sveti en gumbek, ki označuje, da lahko na njem izvedeš "akcijo" in se povpneš nanj. Podobno naj bi bilo tudi s preskakovanjem iz stavbe na stavbo npr. Brezveze torej. Nobenega poskušanja, improviziranja, ugotavljanja, kaj ti ponujajo leveli, nobenih tistih res pravih skrivnosti. Pa to je samo začetek vsega slabega.

Thief: The Dark Mod sem sprobal in je kul, ampak je treba kar pazljivo izbirat med misijami ker niso vse dobre. Pri Thief 2X pa dobiš celo kampanjo (zdi se mi da 10 ali 11 ali 12 misij, ne spomnim se zdajle), ki me je navdušila veliko bolj od Dark Moda (čeprav je tudi ta kul in ene misije so tudi zelo dobre). T2X me je veliko bolj navdušila predvsem zaradi dodelanosti po čisto, ampak res čisto vseh plateh  (kot sem rekel, večino levelov bi - brez pretiravanja - lahko vstavil v originalni Thief igri).

Prav tako ima zgodbo tudi kampanja Thief: Circle of Stone and Shadow, ki je tudi požela kar precej odobravanja in ki je naslednja na mojem spisku, ko bom imel čas. 
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 19:09
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Originally posted by Schmts Schmts wrote:

Špilaj potem raje Dishonored. :)

2012 GOTY IMHO.<3

EDIT: aja, 'remake homm3', nateg IMO. Ni to pač 'REMAKE', ne bodo iz nule nardil novega špila al pa kej no.:D ''The new version will feature updated graphics as well as as wide screen compatibility'', ojej! Sem pred časom vrgel en evro za kompletn OG HOMM3, nič mu ne manjka. Itak obstajajo HD modi.



aja vidm da bo nekej v stilu AOE2 HD... :/
. . .
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2015 at 19:15
Kaj pa Civilization II? Embarrassed
Back to Top
brutalc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brutalc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2015 at 17:20
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Remake... HOMM3... I'm all ears!!! Tongue

Ej, če pa to ni ena najbolj legendarnih poteznih fantazijskih strategij, pol pa res ne vem nič več. (OK, razen dvojke, ki je v marsičem še boljša.) Res pa je, da nisem toliko fan remakov in da mi je originalna verzija z obema dodatkoma več kot super. Enkrat moram sprobat še fanovski mod In the Wake of Gods, baje da je še boljši kot vse pred tem. Smile
Ko sem videl novico o remake-u sem se dal malo v zadevo in malce preiskal zadevo, glede na to koliko smo to preigrali 10 let nazaj: Mnogo "true fanov" se že boji kaj bo iz tega nastalo. Ogromno mnenj sem našel da remake sploh ni potreben ker že obstaja fan made HOMM3 hd ki deluje super. In potem še vsi fan made dodatki, so spravili skupaj še eno raso, dodatek, ogromno balanciranja itd. Baje so obstajla tudi tekmovanja v tem!

Poleg tega ne bo HD verzija celotne sage ampak samo prvega dela (restoration of erathia) ker so baje izgubili izvorne kode ostalih delov :D
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2015 at 19:23
Bah, pol itak brezveze. Sej pravim, če si lastiš špile od prej, pol je tko nepotrebno vse ostalo, sploh ker je men špil že v osnovi dovolj lep, me pa matra modding community in vse njihove izboljšave. Bo kr čas, da se enkrat malo konkretneje spravim pokukat kaj in kako je v zvezi s tem. Smile

Si bom pa zdej dal kmalu opravka s Heroes Chronicles, ki je pravzaprav trojka, ki zgodbovno poveže več krajših zgodb, kot nekakšno mašilo po Armageddon's Blade in pred začetkom štirice. Edina resna zamera, ki sem jo zasledil po medijih, je da je stvar prelahka. Bomo videli, ampak po enih scenarijih v Armageddonovi kampanji, mogoče malenkost lažji nivoji sploh niso napak. Big smile
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2015 at 11:44
Vidim da nas je kar nekaj zapravl lepo število ur za ta špil :D men je blo kasnej bol kot špilat zabavno delat mape, enkrat sem se celo šel jebat z zgodbo in questi, tiste mape seveda nisem nikol dokončal. Še kak tak pacient? Big smile

Ja sicer pa v 2015 izide celo HOMM 7! če še kdo sledi temu "razvoju".
. . .
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2015 at 12:28
Originally posted by matos matos wrote:

Vidim da nas je kar nekaj zapravl lepo število ur za ta špil :D men je blo kasnej bol kot špilat zabavno delat mape, enkrat sem se celo šel jebat z zgodbo in questi, tiste mape seveda nisem nikol dokončal. Še kak tak pacient? Big smile

Valda.:) Pa isto, ničesar dokončal.<3

Sem pa v AoE 2 map editorju skup vrgel luštno 'Krst pri Savici' kampanjo.:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2015 at 14:19
Tudi sam sem se zabaval v map editorju in (kako presenetljivo!!!) nisem nikoli ničesar dokončal. Big smile

Edina mapa, ki sem jo dejansko preizkusil v končni obliki, je bila take sorte, da si s herojem in začetno (kar zajetno) količino vojske začel precej stran od gradu, po ozki poti, kjer ni bilo možnih "obvozov" pa je bilo treba nalomastit precejšnje število (kar zajetnih) "wandering stacks", dokler na koncu ne bi prišel do ultra nabildanega heroja, skiretga za quest towerjem, ki je imel še močnejšo vojsko od tebe.
Vem, da je bilo praktično nemogoče uspešno končat, zgolj Expert Earth Magic in Resurrection urok sta nekako dopuščala približne možnosti, s tem da bi morala začetna vojska skoraj nedotaknjena prit do končnega nasprotnika.

Niti ne vem, zakaj sem se lotil take sado-mazo mape, ampak vem, da mi jo je skoraj uspelo končat, zgolj par spell pointov mi je zmanjkalo, pa bi se veselil. Zdej seveda niti slučajno ne bi poskušal s čim podobnim, znajo bit pa že kake Armageddon kampanje, tudi kake Shadow of Death kampanje na višji težavnosti vsaj enako, če ne bolj frustrirajoče, hehe. Big smile

P.S. Še kdo meni, da je Expert Earth Magic + Expert Wisdom daleč najbolj uporaben duet sposobnosti in da med uroki daleč najbolj koristi(jo) (expert) Slow kot lvl 1 in (expert) Town Portal ter Resurrection kot lvl 4 uroki ? Brez teh, sm bil skoraj kot po pravilu vedno čisto izgubljen in imel ogromne težave, sploh če je nasprotnik imel town portal ipd. Poleg tega sem tudi vedno preferiral "čarovniški" razvoj lika kot pa "bojevniški". Je pa vsak visoko razvit heroj (lvl 30+) kar konkreten nasprotnik, sploh če zbere masovno armado pod svojo komando.

P.P.S. Sedmica praviš da pride? Po pravici povedano sem štirico zadnjo na veliko okupiral in je mogoče delno po krivici prezrta med fani, ker ni tako slaba, čeprav je precej drugačna od prejšnjih delov. Petico si lastim Collector's Edition, pa sem samo enkrat inštaliral, da vidim če deluje, sicer se je nisem še dotaknil. Dvomim, da se je kdaj bom. Za šestico pa sploh ne vem več, še manj za prihajajočo sedmico... Imamo kakega fana, ki "prisega" na nove dele ali smo vsi sami stari prdci, kar se tega tiče? Star

Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2015 at 16:43
Hja 6 sem igral, pa mi je delovala precej boljsa od 5. Vseeno pa to ni 3 in nikoli ne bo. Kar pa sem videl od 7 mi zaenkrat ne deluje prevec prepricljivo. Ampak bomo videli.
Meni osebno je velik car HoMM ravno ta risankasta grafika in od kar se je vseskupaj preselilo v ta "3D" svet mi je celotna serija nekako izgubila car.

Kar se pa fan made zadev tice pa lahko zelo pohvalim Horn of the Abyss dodatek. Nova kampanija, nova rasa itd... zabavna rec, ki spet ozivi milijonkrat preigran spil.
Sem bil pa vedno rahlo skepticen do WoG...vem, da temeljito "dodela" igro in jo nekako spremeni, ampak mogoce se ravno zaradi tegha nisem nikoli poglobil in kaj prevec igral. Lepota HoMM je, da so preprosti po drugi strani pa zaj**** ko hudic in WoG mi doda cisto prevec enih novih elementov :)
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2015 at 20:00
Horn of the Abyss je zgolj neuraden "expansion" in zgolj doda par novih ras, poklicev... ? Ker načeloma bi meni to tudi najbolj ustrezalo, da se špil preveč ne spremeni.

Vseeno bo treba enkrat WoG probat, ker forumsko je požel ogromno hvale. Oceno bom vseeno podal šele ko sam sprobam. Je pa res, da je ogromno napisanega o "nekompatibilnosti špila" da je treba ful enih patchev inštalirat itd. Ne vem, bom vedel ko se lotim. Vsekakor je po vseh teh letih HoMM 3 (in še kka drug) še točno tak povzročitelj zasvojenosti kot pred 15 leti. Smile
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2015 at 12:08
Horn of the Abyss je neuraden "expansion ja. Rusi naredili, je potem kar en lep cas trajalo, da so prevedli celotno zadevo. Doda pa novo kampanijo, novo raso (pirate, arrr!) in par posasti po mapi. Dejansko ne spreminja osnovne formule in to mi je pri celotni zadevi najbol vsec.
Vsekakor priporocam vsem HoMM3 zasvojencem :)




WoG pa mja, sem bral vso hvalo in ostalo, ampak nekako ne vem, kot sem ze zgoraj omenil, prevec se mi oddaljuje od osnove. Res je, da se nisem prevec poglabljal, ampak me niti ne mika tako zelo, ce sem cisto iskren. Raje zazenem preizkuseno formulo in se zgubim za prevec ur v znanem okolju, kot, da se vse ucim na novo.
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3637383940 44>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,563 seconds.