Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2016/04/29CANNIBAL CORPSE,KRISIUN,HIDEOUS DIVINITY
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2016/04/29CANNIBAL CORPSE,KRISIUN,HIDEOUS DIVINITY

 Post Reply Post Reply
Author
Message
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2016/04/29CANNIBAL CORPSE,KRISIUN,HIDEOUS DIVINITY
    Posted: 29.Mar.2016 at 23:57
Tole bo masovna centrifuga v KINO ŠIŠKI!

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/763272820444478/

VSTOPNICE ŽE NA VOLJO!!!
28 evrov v predprodaji, 32 evrov na dan koncerta!
http://www.on-parole.com/si/shop/view/cannibal-corpse-krisiun-hideous-divinity-ljubljana-29-04-2016-ticket

CANNIBAL CORPSE
http://cannibalcorpse.net/
https://www.facebook.com/cannibalcorpse
https://twitter.com/corpseofficial

KRISIUN
http://www.krisiun.com.br/
https://www.facebook.com/krisiun.official
https://twitter.com/krisiun

HIDEOUS DIVINITY
https://www.facebook.com/hideousdivinity/
https://twitter.com/hideousdivinity

Skorajda prvomajski pokol

Kaj ne čakaj pomladi? Kaj ne čakaj na maj? Čakaj, čakaj, kajti v naše kraje - dobro, ne za prvi maj, a dva dni prej - pridejo ameriški gospodarji brutalnosti, smrti in nasilja, Cannibal Corpse. Natančneje, pridejo aprila. 29. aprila - kar je petek! - in to v Kino Šiška v Ljubljani.
Več kot 25 let brutaliziranja, več kot milijon prodanih plat, nešteto moshpitov, trupel in veliko nesmrtnih hitov so ameriški Cannibal Corpse posejali po Zemlji. Igrali so malodane povsod. S svojimi komadi burili bolno domišljijo poslušalcev, strahove zaskrbljenih staršev, priklicali so cenzuro v vsej njeni slavi in postali ime, ki se ga izgovarja z maksimalnim spoštovanjem. Cannibal Corpse. Tudi pogosti obiskovalci naše države in vedno več kot dobrodošli. Tokrat bodo George 'Corpsegrinder' Fisher, Paul Mazurkiewicz, Alex Webster, Pat O'Brien in Rob Barret v odlični dvorani Kina Šiška sesuli vse pred seboj - ne glede na to, ali bodo igrali komade iz aktualne plate A Skeletal Domain ali pa kultne hite, kot so I Cum Blood, Stripped Raped And Strangled, Devoured By Vermin, Hammer Smashed Face ...
Z njimi bodo trije bratje death metal apokalipse, odlični brazilski underground warriors Krisiun, ki predstavljajo novo ubijalskost, poimenovano Forged In Fury. Ste jih že videli? Potem veste, da lahko pričakujete brutalizacijo najvišjega ranga.
Iz sosednje Italije pa k nam pridejo odlični Hideous Divinity, bend, ki buri domišljijo poslušalcev z vsako noto, kruležem in udarcem. No pose - only kills!
Vstopnice so že na voljo, prvomajske počitnice pa ne bodo nikoli tako brutal kot letos.



Edited by BudZpencer - 29.Mar.2016 at 23:58
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2016 at 13:39
Ve se, gre se! Karte pa že dolgo negujem v zavetju svoje sobe. Star
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2016 at 19:30
v bistvu smo že tam, samo še ne vemo da smo Thumbs Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2016 at 17:16
tole bo res sončnično :D
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2016 at 22:28
Faaak... Ker so Krisiun skenslal letošnjo evro turnejo, bo tole edina letošnja možnost jih vidt (bli so napovedani v Tolminu) - in kdor jih še ni vidu, "najtopleje priporočam" ogled. Se spomnem par let nazaj v Gali Hali na Metli so potrgal vse (mislm da so bli co-headlinerji z Vital Remains? ---> correct me if I'm wrong). Skratka js pa zajebu, (spet procesija na vzhod - Katowice & hokej, lan pa Ostrava).

Prčakujem hud reportSmile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2016 at 23:02
Ni te treba popravljat, ker so res par let nazaj bili z Vital Remains na turneji tudi pri nas. Enkrat pozimi je to bilo, takole na pamet kake 4 leta nazaj. Wink
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2016 at 06:27
Krisiun so pa res v zadnjih letih stalni gostje naših odrov:
2007 v Kranju z Incantation
2008 v LJ u Unleashed
2011 v Gorici z Vader
2012 v LJ z Viral Remains
2014 v LJ s Kataklysm

v živo so zmeraj fajn, po mojem pa ni frke, da jih kmalu spet ne bomo videli. se radi vračajo...
še lani so bli na KOA 2015.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2016 at 09:05

Jaz se jih spomnim (še?) iz K4 (moram imet še fotke nekje v kleti), a niso bili takrat z Monstrosity?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2016 at 13:27
za Monstrosity ne vem, so pa bili Gorgoroth headlinerji leta 2000 v K4, Krisiun pa predskupina...
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2016 at 13:58

Ja, lahko da je to to. Thumbs Up

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 15:36
Karta v e-predalu :) še en dobr tedn in bo ružilo...
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 19:14
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 19:29
Pizda kako se nekaterih bandov človek ne more naveličat... Kdaj so bili Kanibali v Mostovni? predlani decembra ane? No dobro... spet ni nek kratek čas minil... ampak vseeno, spomin je še kako živ! Naslednji petek jih gremo gledat spet z istim pričakovanjem in navdušenjem kot vedno... Isti občutek sem imel s Suffocation. Ko sem jih po 6ih mesecih spet videl mi je spet dogajalo na UAU!!! 

Nekateri bandi so res nesmrtni... Amon amarth npr. sem videl pred mnogimi mnogimi leti na enemu od prvih metalcampih. Pa sej niso slab band, ampak mi ne oddajajo tiste vibracije, ki bi me pritegnila k ponovnem obisku, če bi bil.

Pa Dying Fetus npr. Oni imajo nastop, ki je kot fotokopija. Vedno identičen. A glej ga vraga, vsakič me nekaj prežene in moram it ponovno pogledat tisto svetlečo Gallagherjevo glavo...


Edited by Mitja M.J. - 20.Apr.2016 at 19:31
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 19:39
kako kaže s prodajo? na dan koncerta bodo še karte? v gorici so hitr pošle, bus 55 sedežni je bil poln v 4 dneh :D
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 19:49
@frogstomp, po moje ni nobenega problema za karte, ker je v Katedrali Kina Šiške. Za Behemoth je bilo attendanih enkrat več ljudi in je še vedno bilo za koga prostora.

@Mitja M.J., se povsem strinjam, sam sem jih gledal že 4x pa jih lahko brez problema še parkrat, tudi z Dying fetus se strinjam.

Setlist.fm, pa pravi da bo setlista sledeča:

1. Evisceration Plague
The Time to Kill Is Now
Scourge of Iron
Death Walking Terror
Stripped, Raped and Strangled
The Wretched Spawn
Pit of Zombies
Kill or Become
Sadistic Embodiment
Icepick Lobotomy
Covered With Sores
Born in a Casket
I Cum Blood
Unleashing the Bloodthirsty
Make Them Suffer
Hammer Smashed Face
17. Devoured by Vermin

Fajn bo spet sekal ja!


Edited by Atreides - 20.Apr.2016 at 19:50
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 20:10
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kako kaže s prodajo? na dan koncerta bodo še karte? v gorici so hitr pošle, bus 55 sedežni je bil poln v 4 dneh :D

Ja, Mostovna je mogoče res malo premajhna za band takega kova... Se spominjam smo bili kot sardine v konzervi... Iste ribe le v drugi škatli, ko smo bili 2003 v Gala hali... Ampak dobro, nas vsaj zeblo ni LOL

Po mojem, če ni bil razprodan tisti Nile+Suffocation paket, bi moralo bit placa tudi drug petek.
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 20:16
ja no corpsi so men vedno pričaral neki posebnega, čeprov morm rečt da zadnje čase.. nevem kok sm u filingu.. metat okol se mi več ne da, telo postaja težko, če stojim zadi na mestu in band spodbuja k norišni mi je to nevzdržna disonanca :D

uno 2003 v gali je blo res brutal k je švic curil iz stropa.. isto gorica.. fak. mi je blo prov dbest da ni blo tolk placa da bi se razvil mosh ampak smo bli tko nabutani da si sam mičkn odskočil pa si se zagozdil med par ljudi in te je neslo samo od stene do stene :D šiška mi je ubistvu manj ljub prostor v tem oziru zarad jebenih šteng... na bazenu tole vidt bi bla norišna 
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2016 at 23:21
Pohvale za set listo, dejansko po dolgme času ne bo zgolj zlajnanosti. Torej bo še bolj pokalo kot sicer! Jooooooooooooj, komaj čakam! Star
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 10:32
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Pohvale za set listo, dejansko po dolgme času ne bo zgolj zlajnanosti. Torej bo še bolj pokalo kot sicer! Jooooooooooooj, komaj čakam! Star


kateri komad te je tako razveselil? meni setlista ne zgleda kaj prida drugače kot prejšnjič:
Staring Through the Eyes of the Dead, Fucked With a Knife, Stripped, Raped and Strangled, Kill or Become, Sadistic Embodiment, Icepick Lobotomy, Scourge of Iron, Demented Aggression, Evisceration Plague, Dormant Bodies Bursting, Addicted to Vaginal Skin, The Wretched Spawn, Pounded into Dust, I Cum Blood, Disposal of the Body, Make Them Suffer, A Skull Full of Maggots, Hammer Smashed Face, Devoured by Vermin.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 15:45
Par preveč zgonjenih komadov ni gor, tisti ki pa so, so pa vseeno vsaj malo bolj sveži. Obenem je smiselno, da se še vedno igra material z zadnjega albuma, vsekakor pa nimam nič proti, če je nasploh kaj več novejših zadev gor, ker vse preveč bendov stavi samo na kultne komade iz 80-ih ali 90-ih, ostalega pa za vzroec. Ja, res je setlista še vedno precej podobna novembrski, pa vseeno ni gor Starring through the eyes of the dead, Fucked with a knife, Disposal of the body in A skull full of maggots (vsi 4 odlični stari hiti, ki jih obožujem, ampak jih vseeno ne bi na VSAKEM koncertu znova kasiral), sicer pa še Demented aggression, Dormant bodies bursting, Addicted to vaginal skin in Pounded into dust. Torej skupaj 8 komadov, ki jih bodo nadomestili drugi. Temu se pa že reče opazna sprememba, ne glede na vse.

Da ne bo pomote, vsi imamo svoje naj komade in pri meni je marsikateri od le-teh direktno kak kulten hit, pa kljub temu res nisem fan ponavljanja enega in istega repertoarja s kako izjemo ali dvema (hint - Deicide) zato imam rad tudi kake bolj nevsakdanje setliste. Tale mi deluje čisto OK, ostali se pa odločite sami pri sebi. Pokalo bo v vsakem primeru in sam komaj čakam, da se začne. Smile


Edited by Lunik - 22.Apr.2016 at 15:46
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 16:39
aaaaaa, tak si ti to mislil. ja se strinjam s tabo. jaz sem sprva mislil, da pogrešaš stare klasike oz. si jih želiš več.

ja, ko človek nek band gleda 5-krat in več, je res fajn, da se setlista ne ponavlja več preveč. da band morda od starih komadov ne igra zmeraj iste klasike, temveč morda tisti komad pred ali za njim na ploščku. ker če se vse skupaj preveč ponavlja, pa že posatne dolgočasno in predvidljivo.

je pa spet res, da recimo tako kot od Satyricon zmeraj pričakujem, da odigrajo Mother North, tako pričakujem od Kanibalov, da odigrajo Hammer Smashed Face... Headbang
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 18:36
Se strinjam ja, da kak specifičen komad pa vendarle mora bit. Zanimivo, meni je to od Kill albuma dalje Make them suffer, prav ne znam si predstavljat koncerta brez tega komada. Obožujem tist refren.. Star
Za fantaziranje si pa rad predstavljam še, da bodo igrali Shredded Humans, ampak to mogoče dočakam pa kdaj drugič.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 19:25
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

aaaaaa, tak si ti to mislil. ja se strinjam s tabo. jaz sem sprva mislil, da pogrešaš stare klasike oz. si jih želiš več.

ja, ko človek nek band gleda 5-krat in več, je res fajn, da se setlista ne ponavlja več preveč. da band morda od starih komadov ne igra zmeraj iste klasike, temveč morda tisti komad pred ali za njim na ploščku. ker če se vse skupaj preveč ponavlja, pa že posatne dolgočasno in predvidljivo.

je pa spet res, da recimo tako kot od Satyricon zmeraj pričakujem, da odigrajo Mother North, tako pričakujem od Kanibalov, da odigrajo Hammer Smashed Face... Headbang

imam jaz malo zblojen spomin, al ga na enem od zadnjih koncertov pri nas niso igrali? Neki se mi zdi, kot da sm bil ful presenečen... al so bli Obituary brez Chopped in Half mogoče?!? 

Kar se pa ponavljanj tiče, ne vem koliko nas je, ki hodimo isti band gledat po 5x in več. Mogoče je več takih, ki grejo max. 2x? Njim pa najbrž paše poslušat all the classic stuff... Čeprav, po mojem tudi bandu počasi dopizdi eno te isto non-stop preigravat al ne? 

Lobanjo polno črvov igrajo že 25 let!!! ni čudno, da so ga malo umaknili v ozadje...


Edited by Mitja M.J. - 22.Apr.2016 at 19:26
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 21:29
Za HSF zelo dvomim, da ga kdaj ne bi igrali. Verjetno bo prej za Obituary držalo kar si napisal. Wink
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 21:36
odkar gledam Kanibale v živo, se zmeraj odigrali HSF. je pa sicer res, da sem jih 2x v zadnjih letih v Sloveniji izpustil. tale setlista, ki sem jo prilimal, je iz Gradca (sicer nekaj dni pred Novo Gorico 2014). tako da bi morda rekel, da je choped in Half manjkal.
morda si pa mislil Immolation in No Jesus No Beast? ti so pa ta komad na eni turneji res spustili...

glede ponavljanj na splošno. ja, tisti, ki bandu redko sledijo, bodo res razočarani, če kakšnega hita ne slišijo, a jebat ga - mislim, da je treba prej poskrbet za die-had fane in potem šele za ostale muhe enodnevnice. tisti, ki so pa premladi, imajo pa DVD-je in YT. če razvoja nekega banda nisi spremljal sproti, itak ne moreš požreti vse "modrosti" naenkrat. sicer pa bandi tako ali tako vživo ne igrajo slabih ali brezveznih komadov - pač morda ne vedno same hite, s čimer tudi nepoznavalcem pomagajo odkrivati črne bisere v njihovi diskografiji.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2016 at 21:46
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Za HSF zelo dvomim, da ga kdaj ne bi igrali. Verjetno bo prej za Obituary držalo kar si napisal. Wink

al pa me je mogoče presenetilo to, da ga niso odigrali kot zadnjega?
MacGyver je zakon!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2016 at 11:10
Ko smo ravno zadnjič debatirali o setlistah... meni bi pa ful zapasul, če bi igrali Krisiun Sweet Revenge in Cannibali Zero The Hero. sicer sta oba komada vse kaj drugega kot reprezentativna, toda ta brutal groove mi je svetovn!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Apr.2016 at 07:37
hehe, kake pišejo: Pohlevni brutalci, ki imajo svoje pivo in največji hit o obrazu, razbitem s kladivom

Edited by Dejan - 27.Apr.2016 at 07:38
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2016 at 11:48
DANES!
Karte so še in jih bo dovolj za vse!

BRUTAL DEATH TIMING OF FLESH!!!
19:00 blagajna
19:30 vrata
20:30 HIDEOUS DIVINITY
21:15 KRISIUN
22:30 CANNIBAL CORPSE (90min)

http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 01:23
Tehnične težave, razpizden George (malenkost skrajšana setlista?) in večno neuravnotežen zvok Kina Šiške gor ali dol, tole je pokalo!!! Star
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 08:49
kljub tehničnim težavam, lahko rečem samo to, da je blo brutala.......
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 10:36
Men pa dejansko eden največjih dolgčasov od CC ... ko sem sprva videl, da bodo igrali 90 minut, sem bil TOOOO! Zakonn!! Ko sem včeraj gledal Georgevo držo, pomanjkanje komunikacije in sploh je bil tak vibe, kot da gledam DVD doma in ne gospodarje death metala v odličnem Kinu Šiška, sem po 45 minutah pomislil: ''Tole bo trajalo še 45 minut?!!'' in šel kar ven ... res slab koncert od njih. 
Bend je igral super, setlista je bila tudi zakon, ampak - a res lahko poveš še kaj več kot ''Do you wanna hear some old songs/some new songs?'' ... Mi je žal, ampak sem do zdaj vedno gledal 100x boljši CC koncert. Celoten vajb je bil tako težak in zoprn, da ni niti najmanj potegnilo. Vsaka čast ljudem, ki jim je trgalo, ampak tole res ni bilo vredno otresanja vratu ... 
Pa vem, da je bend statičen na stageu since forever, ampak včearj ni sploh bilo tiste dominantne prezence. Večinoma je zgledalo kot da jim je čisto pač sterilen nastop, v stilu ''moramo biti tu'', George pa - ne vem, kaj ga je razjezilo, nekaj že in ima vso pravico bit slabe volje, ampak come on! - zgledal je kot nek razvajen pamž s tisto neumno tough guy držo, ki je običajno kul, a je včeraj bla sam WTF :) 

Plus - a lahko po 20 letih kako drugače napoveš I Cum Blood? :) Nastop na MD lani milijonkrat boljši!

Po moje jih naslednjih par krat raje kar spustim, doma pa si raje zarolam plato :)

Krisiun so po drugi strani pokazali, kako se zadevi streže. Odlično, intenzivno - we play hard and we play fast! Deri!

Pa tudi Hideous Divinity so sekali na pune!



Edited by Ivan - 30.Apr.2016 at 10:42
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 11:11
Ko sm zvedu za event, in vidu kdo nastopa je šlo nekako tako:
Uau kanibali spet zakon! Aha, krisiun... nič oni imajo itak vse komade iste, malo bo dolgčas ampak ok... nism jih še videl, pa naj bojo. Hideeous divinity? ne poznam... 

Potem sem spoznal HD in reku, u zakon zadeva! bosta 2 dobra benda in en dolgčasen.

Na koncu je tako tudi bilo. S tem, da je ta dolgočasen zasedel mesto almighty Cannibal Corpse.

Mislim... zakaj? Zakaj moraš bit takšen? "are you enyoing the show?" publika reče "Yeaaaaah!" in on: "at least someone does" Pa dej no, jebi se. Ja neki ti je šlo na kurac in si bil jezen. Samo pizda, cel cajt se bahaš, kako si hvaležen fanom, da lahko to delaš, kako se vedno potrudiš da si pro, pol pa tam totalno brez duše nastopaš. Kot bi bil na njihovih vajah sem se počutil, ne pa na koncertu. Poleg tega, se mi je zdelo, da sta banda pred njima imela boljši zvok. Če nebi poznal tako dobro komadov, najbrž nebi vedel niti kaj igrajo. (2 točki za njih, po georgovi zaslugi in slabemu zvoku)

Krisiun, so me po drugi strani prijetno presenetili. Obilo energije so oddali od sebe. Imeli so tudi kulturen zvok, tako da sem kljub temu, da ne poznam (še) komadov  vedel kaj igrajo.  3 komadi na odru in tak šov! 5 točk za njih!

HD, so dali točno to kar sem pričakoval. Pevec je zabaval s komentarji v stilu carbonara italian death metal :), vidi se, da so vložili veliko truda v to kar igrajo. Spoštovanje in pohvale. 4 točke, ker imajo najgršega basista v death metal zgodovini ;)
MacGyver je zakon!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 19:20
hmmm se vam zdi da je bil George zoprn al je pač sam mal čudak :)
Namreč čez dan je bil čist kul, na odru je zgledal res tečen, po nastopu sem glih nekaj rihtal v backstagu in je bil ful vesel. Mogoče sicer zato, k je glih pizza prišla, al pa zato, k je lahko spet igrce špilal hehe

Krisiun so bli bomba!


http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2016 at 13:29
Mah meni se ni zdelo neč kej dosti drugači kot prejšnjih prar njihovih špilou ki sm jih vidu.. igrali so u nulo george res ni bil lih najbolše volje pač je tudi on samo človek.. edino kar je motlo moje znucane uhe je to, da je blo kot zmjrej v kino šiški.. prepotiho..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2016 at 16:21
Dobro je pokalo!

Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.May.2016 at 23:12
Hideous Divinity so me res pozitivno presenetili. Še posebej ko je vokalist povedal, da prihajajo iz Rima. Nisem navajen na tako dobre italijanske bende :)

Krisiun so bili bomba! Energija je bila dobra, nastop razen parih manjših (skoraj neopaznih) kiksov pa odličen. Bobnar je bil po moje kar zelo pijan...kar pojasni zakaj ga je kitarist nekajkrat postrani pogledal :)

Cannibal Corpse sem na Metaldays po dveh komadih preskočil, ker so se mi zdeli res brez energije. Tokrat so sicer imeli (za moje pojme) boljši zvok, izbor komadov mi je bil dokaj pri srcu, bilo je glasno in odigrano kot je treba...ampak Fisher je res poskrbel, da večer ni bil tako dober, kot bi lahko bil. Še v filharmoniji je boljše vzdušje med skladbami, kot pa ga je napravil CC vokalist. In ena njegovih redkih izjav je bilo vprašanje v stilu "Are you asleep or what?"...


Kljub grenkemu priokusu je bil zame večer dober.

Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2016 at 19:44
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,455 seconds.