Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Conspiracy Theory & Occult
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Conspiracy Theory & Occult

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message Reverse Sort Order
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Conspiracy Theory & Occult
    Posted: 19.Dec.2023 at 07:16
oh, well ... sem sicer pomislil, da bi tudi tole vrgel med politiko, a nemara bolj sodi v tale Krejzijev peskovnik


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 19:22
Teorije zarote so nekaj kar me najbolj moti na internetu poleg pedofilije, ker podajajo popolnoma zgresene informacije, manipulirajo, so ozkogledne in predalckajo pod satanizem politiko, bancnistvo in illuminate, vse kar je dalec od satanizma ... pa tud tu sem zasledila predalckanje pod satanizem kar je dalec od satanizma ... Pri satanizmu gre za povezanost z naravo in duhovni in osebnostni razvoj in nikakor za nic od tega za kar govorijo teoretiki zarot da gre ...


Edited by V1981 - 03.Sep.2023 at 19:24
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2018 at 18:28
LOLLOLLOL

Flat Earth Truther Finally Gets Government Permission to Launch Self in a Rocket and Prove Earth Flat


...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 21:57
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

 
Ste pomislili kdaj, da so ti elitni miljarderji varuhi Zemlje pred vami, ki se brezmejno plodite kot bakterije, izropate določeno področje do nepopisne puščave in gnojnice in se selite naprej. Ti miljarderji so za Zemljo antibiotik, sicer bi Zemlja kot živi organizem crknila zaradi vašega nenormalno velikega razmnoževanja.


Z miljarderji ali brez, zemlja ne bo crknila, mi pa. Smile Se pa strinjam s tabo, če uničiš Evropo uničiš še vse ostale, tako je vse prepleteno. Edina rešitev je tribalizem in sonaravno življenje. Thumbs Up
...larper
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 16:23
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

 
Tvoj odziv ni bil povsem takšen, kot predstavljaš zdaj, ampak ok ... :)

Pa saj nismo tu zato, da bomo dokazovali, ovrgli nekaj, kar je daleč daleč izven našega dometa in pregleda - ampak, da debatiramo o tem. Ugibanje, razglabljanje, modrovanje, osebna menja, različni viri... forumska debata pač.
Vprašanje glede domnevnega bogastva Rothschildov mi je zanimivo, stvari okoli njih se berejo kot dober roman, a tebi je pa zdaj nenadoma problem, ker nekdo v nekaj citiranega podvomi nato v sklopu tega in teme same, malce pobrska po različnih nasprotujočih si virih in nato o tem debatira? Dvojna merila? Mislim, no ... nisem noben strokovnjak teorij zarot, ti pa tudi najbrž ne, pa vseeno tu debatirava o tem, ane? 

Dejansko na osnovi tega, kar si zdaj povedal kaj naj bi te domnevno zmotilo (nisem dokazal ne zavrgel določene teorije zarote,  ampak samo nekoliko pobrskal še po drugih virih in na osnovi tega naprej podebatiral ... wow!) še manj razum, kaj točno te je zmotilo, da si se odzval tako burno na osebni ravni izven konteksta in nato očitno še naprej z nekim osebnim zadoščenjem razvijal svoj offtopic izpad.



Predvsem ne gre ralativizirat vpliv teh milijarderjev na to kako se svet vrti. Kar je očitno je pač očitno in tu ne gre izumljat tople vode. Na žalost so finance in politika prepleteni in prepleteni so tudi interesi teh elit, teh bogatih družin. Cilj jim je skupen, ostati na vrhu, za vsako ceno. Če se ne motim so "teorije" zarot-e o financah ene prvih ki so se pojavile in verjetno ne zastonj. Kako se borit proti temu, ali se sploh lahko, ali imamo vpliv!? Lahko se in imamo vpliv. S tem da ne pristaneš na konzumerstvo je najpomembnejše, ker s tem se sistem hrani.

Moj "izpad" izven konteksta!? Odvisno kako gledaš na stvar... sicer pa mal morm trolat in provocirat, nenazadnje sm Potty Mouth :)

Ste pomislili kdaj, da so ti elitni miljarderji varuhi Zemlje pred vami, ki se brezmejno plodite kot bakterije, izropate določeno področje do nepopisne puščave in gnojnice in se selite naprej. Ti miljarderji so za Zemljo antibiotik, sicer bi Zemlja kot živi organizem crknila zaradi vašega nenormalno velikega razmnoževanja.



Edited by vonklinkerhofen - 29.Dec.2017 at 16:27
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:57
Originally posted by Poli Poli wrote:

Mislim, da bi pozitivne misli velikega Grasupelčana in toplota njegovih besed znale pomagati. ClownSmile


Mogoče, bom počakal na novoletno poslanico. Smile Naj mu bog pomaga in naj mu ne škodi Štefka's black magic. LOL

btw, a je še ker antipod škratu poleg Janeza? Js čakam da se Primc bolj profilira ker je že mal dolgočas
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:41
Mislim, da bi pozitivne misli velikega Grasupelčana in toplota njegovih besed znale pomagati. ClownSmile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:11
Baje da je kriva Kučanova zloba ki vpliva na sončeva nihanja ki vplivajo potem na podnebje. Lohk pa da je treba sam dizle ukint in meteorno vodo obdavčit, vzpostavt globalno vlado in uvest UTD pa bo vse ok... kaj pa vem. ClownSmile


Ta model ma zanimive razlage, mogoče je kej na tem. 

Ice Age Farmer


------------------

Perceiving Threats: Grand Solar Minimum


Pentagon/Greenpeace co-founder warnings; Engaging Parasympathetic Healing; Christmas '17 GSM Update




Edited by Potty Mouth - 29.Dec.2017 at 10:13
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 14:01

Če pa niso MurgelJčani, so pa zih okoliški komunajzarji. Ker so žleht. In pika!

In ker so žleht ga fajn pihajo, pa to ...

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 13:53
Satanisti iz Murgel, ki nočejo, da bi RKC dobila gozdove...jasno! :)
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 13:28
Za žled pred leti so bili krivi Američani. se že ve, kdo je povzročil neurje na Koroškem/Štajerskem, ki je nekaj dni nazaj uničilo kar lep del gozda?
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 16:34
13 100 mikrogramov aluminija na Liter vode.... normalno bi moralo bit NIČ.

Chemtrails Testimonials from Pilots, Doctors, Scientists, Meteorologists, Neurologists and More [Video]


http://talknetwork.com/2017-03-22-chemtrails-testimonials-from-pilots-doctors-scientists-meteorologists-neurologists-and-more-video.html
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2016 at 08:01
Originally posted by Red.Ice Red.Ice wrote:



Styx - Occult Rule: Are the Globalists Satanists?


https://youtu.be/rRb7KA5LRrE







Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2016 at 08:20
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2016 at 01:57
Btw - okult bi se kumot dalo raziskovat iz čisto ateistično znanstvenega vidika - pač kot vraževerje npr. Mene osebno samo začne ornk pogrevat, k recimo - če bom jst začel v javnosti govorit o nekih "demonih" in "magiji", me bo narod pošiljal v mentalno umobolnico - če pa to počne jebena Marina Abramovič, je to tako vrhunski teater in performans, da ti komunistični RTV SLO teletext razglaša, kakšna "umetnica" da je..... bolana čarovnica, ne pa umetnica!

K plebejce na Univerzah učijo eno - sami pa v elitnih krogih delajo drugo. Če pa plebejcem poiskušaš to razložit, bodo oni napadli tebe, ne pa da bi začeli razmišljat.... LOL


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@ Sid

Js si včasih kej pogledam, sam nimam filinga kdo nabija in kdo je ok, ker sem premalo v tem...



Meni se tisti kanal zdi totalno legit, pol pa ne vem. Učimo se pa vsi cel lajf.

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:



zato me zanima. Za tist video me je Bowie prtegnu s tistim creepy videom. So pa to zanimive reči!



Meni osebno so tisti videi Davida Bowija bolani. Priznam pa, da je neka "estetika" tud v tej "temi". Nekaj privlačnega je noter - če ne ne bi bil tako popularen.
Sam sem recimo že celo življenje obseden z delom H.R. Gigerja, pa je ravno tako izredno "demonsko" in "težko".
Tudi ne morem vsak dan tega prebavljat. Samo ni mi pa, da bi to častil ali se s tem identificiral. Tudi Giger je preverjeno bil izredno fajn oseba. Ni kašnih otrok posiljeval al pa kaj tazga, kar počnejo Hollywoodski satanisti...

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Glede mazanja vogalov "hiše" s krvjo ipd..
Folk je včasih v te stvari vrjel in to prakticiral... ne sicer black magic, ampak white magic kao... zaščita pred zli duhovi... in tako so polagali v vogale prostorov, nad vrata in okna, predpražnike hiše razne zadeve ki naj bi odganjale zle duhove. Če se ne motim sm o tem bral v Slovenskem bajeslovju Šavlija. Te stare vraže so zanimive in verjetno se da kakšne paralele potegnit s tem occultom ki ga omenjaš.


Jst še dones vrjamem v te stvari. 

Na tem starem ljudskem izročilu je mnogo več, kot bi si kdorkoli, ki tega ni izkusil, lahko mislil! Ateizem in Razsvetljenstvo sta naredila btw ogromno škode na spiritualnem področju, ko sta ljudem vzela praktično vse. Jst osebno brez konstantnega stika z metafiziko ne bi mogel živet. To mi je tako, kot bi ti nekdo izrezal srce in ga nadomestil z plastično pumpo Big smile Meni osebno je metafizika ena od esenc obstoja.


Edited by Sid Ninja - 04.Dec.2016 at 02:01
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 19:04
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 18:53
@ Sid

Js si včasih kej pogledam, sam nimam filinga kdo nabija in kdo je ok, ker sem premalo v tem... zato me zanima. Za tist video me je Bowie prtegnu s tistim creepy videom. So pa to zanimive reči!

Glede mazanja vogalov "hiše" s krvjo ipd.. Folk je včasih v te stvari vrjel in to prakticiral... ne sicer black magic, ampak white magic kao... zaščita pred zli duhovi... in tako so polagali v vogale prostorov, nad vrata in okna, predpražnike hiše razne zadeve ki naj bi odganjale zle duhove. Če se ne motim sm o tem bral v Slovenskem bajeslovju Šavlija. Te stare vraže so zanimive in verjetno se da kakšne paralele potegnit s tem occultom ki ga omenjaš.


Edited by Potty Mouth - 03.Dec.2016 at 19:00
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:54
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:12
haha zanimivo! Mal čekiram tale kanal, k si ga linkal in tko :

Corners Of Rooms (Room Corners) Demonic Entities Demons Happy Halloween Occult Unmasked

https://youtu.be/o08mSC3MroE


če me spomin ne vara je tista čarovniška demonska spaka od Marine Abramovič z krvjo zalivala prav ROBOVE in VOGALE v sobah! Big smile

Za vse, ki bi jih take vsebine ali svobodna debata o le teh slučajno trigala.
Argument tu ni ali okult deluje ali ne. Kot rečeno. Vera v okult je osebna stvar in nima veze z debato o tem.
Point je v tem, da vaši predragi voditelji, kot je bilo dokazano v Wiki leaks e-mailih prakticirajo to zadevo.

Nevrjetno je, da folk še vedno te debate obrača v smer "ampak to ni realno - to ne deluje" ..... to je tako, kot bi našel umorjeno žrtev na satanističnem oltarju in potem ustavil policijsko preiskavo v stilu "but satanism isn't real".....




Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2016 at 08:05
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:02
@ Potty

David Bowie imo heavy occult practitioner. Še posebi zadnja dva videa hudo bolana. Sj v bistvu za to niti ne rabiš bit nek expert. Sj ti feel pove, k vidiš tisto packarijo. Najbolj sick mi je tisto, kar ima čez oči. Ne štekam pomena - kaj je hotel povedat, je pa izredno ogabno.

Tudi to, kar kaže na njegovem tumblr profilu je sick AF! Demonic imo.

Sj menda bi znal še kak moj post obstajat v Zeitgeist debati, kjer sem pisal o tistem "dark star" videu.

Čaščenje Črnega Sonca imo - heavy occult, satanic, demonic stuff. Mislim, da vsak čuti težo in packarijo tega dela. Zdi se mi, da so nekateri ljudje na tolk infantilnem nivoju dojemanja, da zanikajo ta občutek in povzdigujejo ter častijo to svinjarijo preprosto, ker je "cool" LOL Vsakomur svoje.


Preveč se ponavljajo eni in isti simboli, da bi bilo vse naključje. Occult je imo brez dvoma stalni sopotnik politike in voditeljev človeštva že skozi celotno zgodovino. Od Sumerije do danes se je v resnici spremenilo bore malo v glavah ljudi. Še vedno sledijo, še vedno so sužnji, še vedno ne znajo drugega kot kimat in še vedno sovražijo tiste, ki jim želijo povedat resnico bolj od tistih, ki jih zatirajo Big smile
NOTHING NEW UNDER THE SUN!

vsekakor si bom počekiral še, kaj ima tale stric za povedat na svojem kanalu! Clap


Edited by Sid Ninja - 02.Dec.2016 at 22:04
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 22:12
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@Sid

...kaj meniš o tem? in o kanalu

David Bowie Tumblr, Kabbalah Costume & Elvis Presley's Black Star

https://www.youtube.com/watch?v=t49bJzEcV9E&t=776s


bom z veseljem počekiral! Youtube je prava zakladnica znanja. Med neskončnim šumom neuporabnih informacij se najdejo izredno lucidni misleci, ki ti vzamejo sapo.

Za nekatere mi dejansko ni jasno, od kje so pobrali znanje! Shocked Sem pa izredno hvaležen.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 22:02
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

London forum se ukvarja z okultom Smile

Mark Devlin - 'Musical Truth'

https://www.youtube.com/watch?v=deKsutfZLSY





ah.... leta sam probal folku to razložit na vse možne načine. Folk je tolk brezupno zabit, da to dojema, kot da jim želiš prodat idejo, da okult resnično deluje. Niso sposobni dojet argumenta samega po sebi, torej : "elite prakticirajo okult - ali ta deluje ali ne, je pri tem argumentu irelevantno". Ko imaš populacijo tolk daleč oprano, jst ne znam komunicirat ne pristopat k takemu kupu bebcev. Mogoč kdo drug. Jst lahk samo potrdim, da se vse to 100% dogaja. Spremljam vse skup že dolga leta. Okult pa mi je poznan in ga aktivno študiram že 13 let. [zdele kmal bo v bistvu že 14]. Folk je preveč zabit, da bi tole dojel.

Svoje čase so spraševali, kaj bi npr. skrivne združbe hotele doseč, če bi prikazovale okultno simboliko v pop videih. Mislim, da je dejansko en od namenov posmehovanje ljudem in masovna hipnoza, ob enem pa signaliziranje - watermark if you will.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 21:55
@Sid

...kaj meniš o tem? in o kanalu

David Bowie Tumblr, Kabbalah Costume & Elvis Presley's Black Star

https://www.youtube.com/watch?v=t49bJzEcV9E&t=776s
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 21:51
London forum se ukvarja z okultom Smile

Mark Devlin - 'Musical Truth'

https://www.youtube.com/watch?v=deKsutfZLSY



...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 23:33
Originally posted by Independent.News.Network Independent.News.Network wrote:


EX CIA: Saudis To Reveal Names of Who Was Behind 9-11 Attacks

http://www.alternativenewsnetwork.net/saudis-reveal-names-behind-911/

The United States is really afraid that the Saudis would reveal the names of other players behind the scene of carrying out the September 11, 2001 attacks, a former CIA contractor has told Press TV.

“Saudi Arabia would certainly use their resources to show that they were actually, if anything, just a minor player in the charade,” Steven Kelley said on Saturday.

“Israel, the Zionist Mossad, the CIA, the NSA, the [former US president George W.] Bush family etc. are the major players,” he added.

Kelly also said if the truth comes out about what the United States and other parties did concerning the 9/11 attacks, “ultimately this will undo the entire US government and the entire new world order.”


No Bushi so zagotovo vpleteni v 9-11th. Me ni mogel nihče prepričat v nasprotno že dolga leta nazaj in me ne bo nihče niti danes. 100%.

Btw -resnica je že zdavnaj zunaj. Ni fora v tem, da bi morala resnica šele prit na dan - folku ni pol pizde jasno! To je problem - neizobraženi so in še neumni zraven.
Dokler jih ne bodo o tem prek mainstream novic z žličko nafutral, jim pač ne bo jasno.... 

Edited by Sid Ninja - 24.Nov.2016 at 23:35
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2016 at 20:19
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

 
Tvoj odziv ni bil povsem takšen, kot predstavljaš zdaj, ampak ok ... :)

Pa saj nismo tu zato, da bomo dokazovali, ovrgli nekaj, kar je daleč daleč izven našega dometa in pregleda - ampak, da debatiramo o tem. Ugibanje, razglabljanje, modrovanje, osebna menja, različni viri... forumska debata pač.
Vprašanje glede domnevnega bogastva Rothschildov mi je zanimivo, stvari okoli njih se berejo kot dober roman, a tebi je pa zdaj nenadoma problem, ker nekdo v nekaj citiranega podvomi nato v sklopu tega in teme same, malce pobrska po različnih nasprotujočih si virih in nato o tem debatira? Dvojna merila? Mislim, no ... nisem noben strokovnjak teorij zarot, ti pa tudi najbrž ne, pa vseeno tu debatirava o tem, ane? 

Dejansko na osnovi tega, kar si zdaj povedal kaj naj bi te domnevno zmotilo (nisem dokazal ne zavrgel določene teorije zarote,  ampak samo nekoliko pobrskal še po drugih virih in na osnovi tega naprej podebatiral ... wow!) še manj razum, kaj točno te je zmotilo, da si se odzval tako burno na osebni ravni izven konteksta in nato očitno še naprej z nekim osebnim zadoščenjem razvijal svoj offtopic izpad.



Predvsem ne gre ralativizirat vpliv teh milijarderjev na to kako se svet vrti. Kar je očitno je pač očitno in tu ne gre izumljat tople vode. Na žalost so finance in politika prepleteni in prepleteni so tudi interesi teh elit, teh bogatih družin. Cilj jim je skupen, ostati na vrhu, za vsako ceno. Če se ne motim so "teorije" zarot-e o financah ene prvih ki so se pojavile in verjetno ne zastonj. Kako se borit proti temu, ali se sploh lahko, ali imamo vpliv!? Lahko se in imamo vpliv. S tem da ne pristaneš na konzumerstvo je najpomembnejše, ker s tem se sistem hrani.

Moj "izpad" izven konteksta!? Odvisno kako gledaš na stvar... sicer pa mal morm trolat in provocirat, nenazadnje sm Potty Mouth :)
...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2016 at 16:46
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

@Potty Mouth zdajle, ko sem končno domov prišel, si bom vseeno vzel čas in ti skušal v preprostem, razumljivem jeziku napisati stvar ali dve, da boš mogoče lažje razumel.

Torej balast... tvoj random izpad ni bil neopažen (če te je to skrbelo), le nisem se pač ukvarjal s tem offtopic bullshitom v temi, kjer me je bolj zanimal predmet pogovora, kot ranjena čustva naključnega bralca neke druge teme. In sem pač debatiral v sklopu teme - z izjeme momenta, kjer sem se ne hitro, neškodljivo pohecal.

Ampak si vztrajen. Želiš biti slišan, ane? Ok, pa dajva.

Torej moje pisanje označuješ z balastom. Na osnovi česa? A ker sem zmožen še kaj več kot prilimati random youtube video in zraven dodati dve besedi? Pač ja, v dotičnih chickfight temah je precej balasta. Folk lima en crap... kot da ostali ne bi imeli googla. Pač dovolj je, da odpreš nek yt video dotične teme in se ti na desni izpiše 20 sorodnih. Saj veš, kaj mislim, ane? Ob tem se da preživeti dneve. 
Ampak eni kljub temu čutijo poslanstvo po cele ljube dneve limati en random yt crap. Znano? Je, ane. Ampak ok, če človeku to paše, če tebi to paše, zakaj pa ne - dokaj neškodljivo. Je pa vseeno balast.

In tako prideš recimo do kakšne teme, ki ima potencial. Recimo tvoja "survival".. ampak kurc... ko je vse kar delaš v njej spet masovno popanje random youtube balasta. Pa ok, tudi to je gotovo enim trem zanimivo in si ogledajo. Nobene škode. Pa tudi ne kakšne dodane vrednosti. Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
No, pa dajva še o tem. Ja, neka dotična tema je polna na pol prikrite fašistične retorike, kjer trije štrije dečki a la Sid Ninja skupaj stiskate lulčka in bog ne daj da bi vam nekdo kje kaj oporekal. Pa se je vseeno zgodilo. Ranjena čustva in oh in sploh... In zato ti je pisec, ki s drzne oporekati fašistični ideologiji nenadoma balast, ko pa sam naokoli masovno spamaš z radom 3rd party copy/paste crapom z neta, nee, to je pa neki super prispevek ane, ker mi ostali očitno nimamo googla, pa youtuba itd... ane?
Torej, predno nekaj okličeš za balast, ti toplo priporočam, da vzameš pamet v roke, kot rečemo pri nas in pomisliš na svojo lastno dodano vrednost dotičnim temam.

@Sid Ninja s tvojo fašistično ideologijo se bom ukvarjal v tisti drugi temi - ko se mi bo dalo, če ti je ok. Oz. tudi če ti ni se bom. Ko izgubljaš kontrolo nad seboj, deluješ še bolj patetično.



... ker s tisto količino podatkov ki si jo serviral nisi nič dokazal ali ovrgel, zato sem rekel da je preprosto balast. Res mi je bilo smešno no... 100 milijard, sto bilijonov ,triljonov wtf... In tko sm čekiral link in berem o skromnem bankirju ki je s podjetnostjo uspel LOL c' mon LOL

Tvoj odziv ni bil povsem takšen, kot predstavljaš zdaj, ampak ok ... :)

Pa saj nismo tu zato, da bomo dokazovali, ovrgli nekaj, kar je daleč daleč izven našega dometa in pregleda - ampak, da debatiramo o tem. Ugibanje, razglabljanje, modrovanje, osebna menja, različni viri... forumska debata pač.
Vprašanje glede domnevnega bogastva Rothschildov mi je zanimivo, stvari okoli njih se berejo kot dober roman, a tebi je pa zdaj nenadoma problem, ker nekdo v nekaj citiranega podvomi nato v sklopu tega in teme same, malce pobrska po različnih nasprotujočih si virih in nato o tem debatira? Dvojna merila? Mislim, no ... nisem noben strokovnjak teorij zarot, ti pa tudi najbrž ne, pa vseeno tu debatirava o tem, ane? 

Dejansko na osnovi tega, kar si zdaj povedal kaj naj bi te domnevno zmotilo (nisem dokazal ne zavrgel določene teorije zarote,  ampak samo nekoliko pobrskal še po drugih virih in na osnovi tega naprej podebatiral ... wow!) še manj razum, kaj točno te je zmotilo, da si se odzval tako burno na osebni ravni izven konteksta in nato očitno še naprej z nekim osebnim zadoščenjem razvijal svoj offtopic izpad.

Glede survival teme pa... ne vem. Pomanjkanje izkušenj? Volje bralstva? Ne vem. Mogoče je to res maksimum, kar se da iz nje izvleči. 


Edited by Speadge - 21.Nov.2016 at 17:21
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2016 at 16:14
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

@Potty Mouth zdajle, ko sem končno domov prišel, si bom vseeno vzel čas in ti skušal v preprostem, razumljivem jeziku napisati stvar ali dve, da boš mogoče lažje razumel.

Torej balast... tvoj random izpad ni bil neopažen (če te je to skrbelo), le nisem se pač ukvarjal s tem offtopic bullshitom v temi, kjer me je bolj zanimal predmet pogovora, kot ranjena čustva naključnega bralca neke druge teme. In sem pač debatiral v sklopu teme - z izjeme momenta, kjer sem se ne hitro, neškodljivo pohecal.

Ampak si vztrajen. Želiš biti slišan, ane? Ok, pa dajva.

Torej moje pisanje označuješ z balastom. Na osnovi česa? A ker sem zmožen še kaj več kot prilimati random youtube video in zraven dodati dve besedi? Pač ja, v dotičnih chickfight temah je precej balasta. Folk lima en crap... kot da ostali ne bi imeli googla. Pač dovolj je, da odpreš nek yt video dotične teme in se ti na desni izpiše 20 sorodnih. Saj veš, kaj mislim, ane? Ob tem se da preživeti dneve. 
Ampak eni kljub temu čutijo poslanstvo po cele ljube dneve limati en random yt crap. Znano? Je, ane. Ampak ok, če človeku to paše, če tebi to paše, zakaj pa ne - dokaj neškodljivo. Je pa vseeno balast.

In tako prideš recimo do kakšne teme, ki ima potencial. Recimo tvoja "survival".. ampak kurc... ko je vse kar delaš v njej spet masovno popanje random youtube balasta. Pa ok, tudi to je gotovo enim trem zanimivo in si ogledajo. Nobene škode. Pa tudi ne kakšne dodane vrednosti. Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
No, pa dajva še o tem. Ja, neka dotična tema je polna na pol prikrite fašistične retorike, kjer trije štrije dečki a la Sid Ninja skupaj stiskate lulčka in bog ne daj da bi vam nekdo kje kaj oporekal. Pa se je vseeno zgodilo. Ranjena čustva in oh in sploh... In zato ti je pisec, ki s drzne oporekati fašistični ideologiji nenadoma balast, ko pa sam naokoli masovno spamaš z radom 3rd party copy/paste crapom z neta, nee, to je pa neki super prispevek ane, ker mi ostali očitno nimamo googla, pa youtuba itd... ane?
Torej, predno nekaj okličeš za balast, ti toplo priporočam, da vzameš pamet v roke, kot rečemo pri nas in pomisliš na svojo lastno dodano vrednost dotičnim temam.

@Sid Ninja s tvojo fašistično ideologijo se bom ukvarjal v tisti drugi temi - ko se mi bo dalo, če ti je ok. Oz. tudi če ti ni se bom. Ko izgubljaš kontrolo nad seboj, deluješ še bolj patetično.



Joj Speadge, ti se pa tud rangiraš kot en mlad pes. Sej forum ni neka tekma kdo bo koga, vsaj zame ne... nimam niti časa niti energije za virtualen kreg. Lej meni ni problem pohvalt določen prispevek, četudi ideološko nismo na istem bregu, za balast pa sm označu tvoj post o milijarderjih ker mi je bil smešen, ker s tisto količino podatkov ki si jo serviral nisi nič dokazal ali ovrgel, zato sem rekel da je preprosto balast. Res mi je bilo smešno no... 100 milijard, sto bilijonov ,triljonov wtf... In tko sm čekiral link in berem o skromnem bankirju ki je s podjetnostjo uspel LOL c' mon LOL

Omenjaš fašistično ideologijo... kaj ti sploh razumeš kot fašizem? Zame je fašizem diktatura države. Fašistoidna mentaliteta pa je trenutno masovno reprezentirana v neo-con in neo-liberalnih vodah, mainstream medijih in nenazadnje tud pr teh modernih anarho liberalcih, mavričarjih, ki pač imajo svoj prav in so ga pripravljeni zagovarjat z nasiljem, kot se sedaj v Ameriki vidi. Druga plat za njih ne obstaja.

Glede survivor teme... menda ne boš rekel da ubijam debato, js pač tja limam stvari ki se mi zdijo zanimive, nisem ekspert zato ne pametujem, rad pa preberem od kogarkoli kaj zanimivega in seveda so vsi vabljeni v debato, ampak kot izgleda ta tema ni preveč popularna sicer bi več folka tja postalo.

Drgač dramo lahk naprej zganjaš v zato namenjeni temi da ne bomo smetili conspiracy teme.
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2016 at 08:44

Economist Magazine Cover

De-Coding Secrets Of The NEW [2017]




https://youtu.be/cFQg2c_dmrk



Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 18:23
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Nisem nikogar omenjal poimensko (razen tebe in potty-ja) - vsaj ne da bi jaz vedel. V bistvu niti ne poznam kaj dosti drugih nicknamov. Tako, da so imena zrasla na tvoje zeljniku. As usually...


Ti si rekel skupina "fašistov"... odloči se zdej ,koga napadaš vsaj, če že ne znaš drugega, kot osebno napadat! LOL


Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Veš, kaj mi je pri tebi najbolj hecno. Da ti tako zelo za vsako ceno pomeni "zmagati" v nekem dialogu. za vsako ceno. Saj ni važno, o čem teče debata. 
In tu je recimo ostalim, vključno z menoj precej lažje. Pač pridemo, pokomentiramo, gremo. Ti si pa bolnik. Imaš nujo, osebno potrebo imeti zadnjo objavo. Tudi če nimaš že več kaj za povedati.


Osebni napadi še naprej! Clap LOL

Ti prideš in probaš sprovocirat, pol k se pa obrukaš, pa spizdiš....

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Da niti ne omenjam budaleštin tipa "sem ga sesul". Mislim halo, na netu si, bučman :)


Resno ratujem zaskrbljen nad nivojem tvoje inteligence Cry  :S

metaphor : http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/metaphor


Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Razumel bi, če bi bil recimo mulc nekih 14 let. Pač tekmovalnost, ego, itd... oz. nekaj v tem smislu. Ne vem pa kaj bi bilo zate opravičilo tu. Se ga ne domislim. 


Opravičilo?
Zakaj bi se opravičeval za svoje početje nekemu trollu / butthurt social justice warriorju? Big smile  Zakaj bi za pisanje na forum potreboval opravičilo? Kdo pa si ti, da pričakuješ, da bo takole poceni "guilt / shaming" pisanje neumnosti imelo kakršen koli efekt? Big smile LOL






Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 19:52
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 18:13
Nisem nikogar omenjal poimensko (razen tebe in potty-ja) - vsaj ne da bi jaz vedel. V bistvu niti ne poznam kaj dosti drugih nicknamov. Tako, da so imena zrasla na tvoje zeljniku. As usually... 

Veš, kaj mi je pri tebi najbolj hecno. Da ti tako zelo za vsako ceno pomeni "zmagati" v nekem dialogu. za vsako ceno. Saj ni važno, o čem teče debata. 
In tu je recimo ostalim, vključno z menoj precej lažje. Pač pridemo, pokomentiramo, gremo. Ti si pa bolnik. Imaš nujo, osebno potrebo imeti zadnjo objavo. Tudi če nimaš že več kaj za povedati.

Da niti ne omenjam budaleštin tipa "sem ga sesul". Mislim halo, na netu si, bučman :)

Razumel bi, če bi bil recimo mulc nekih 14 let. Pač tekmovalnost, ego, itd... oz. nekaj v tem smislu. Ne vem pa kaj bi bilo zate opravičilo tu. Se ga ne domislim. 


Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 18:18
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 18:09
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Ves čas omenjaš ista imena in jih vlečeš v svojo debato. Zakaj?
A se počutiš samega? Brez podpore? Joj, ti revež no :(



LOL OMFG, če si pa debilček omenjal, da smo "skupina fašistov" ki tiščimo "skup lulčke" - kaj zdej ? A si ti vedno na vsako uro premisliš in trdiš nekaj drugega? LOL haha

A je zdej debata izključno o meni, al o skupini prikritih "fašistov" ?

kolk si sploh stari ti model? Ne vrjamem, da jih šteješ 30.... LOL

MOJO debato? Katera pa je "MOJA" debata? Big smile LOL

Btw - ZELO PRIPOROČAM : STRAWMAN


Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 18:13
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 18:04
Ves čas omenjaš ista imena in jih vlečeš v svojo debato. Zakaj?
A se počutiš samega? Brez podpore? Joj, ti revež no :(


Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 18:04
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 18:01
Originally posted by Speadge Speadge wrote:



Jah, ti ravno nisi ane - glede na to da nekaj quotaš in nato po vsej sili odgovarjaš, čeprav ne razumeš najbolje kaj točno je sploh tema pogovora - in temu primeren komentar. 
Fail. Clap


Da ti bo kdorkoli kupil tole neumnost, boš moral bit mal bolj konkreten. Kaj quotam, na silo odgovarjam in ne razumem pogovora. Kaj konkretno v mojih odgovorih ne štima?

Odgovarjam, ker mi sede. V bistvu počnem to, na kar se ti sklicuješ, kot razlog tvojega ničvrednega parazitiranja in trollanja. Pišem, pa če ti je prav al ne. Sam si omenil enako Big smile Da boš "kritiziral" "našo" idelogijo.... LOL Jst ti lahk sam rečem - KOMAJ ČAKAM! Clap Clap Čimprej na delo. Upam, da vsaj veš, da imamo precej različne ideologije? LOL Recimo Ossa in Vend na eni strani, pa potem jst na drugi strani. Potty nekje vmes, etc..... Se veselim debat! Hug
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:56
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
am...kwa zdej to? a to uno o teorijah zarote? Ja trudil sem se debatirat s tabo, ko s človekom! LOL pa pač neki pointi so bli... to je to. Kaj zdej hočeš nagrado za dva, tri normalne poste, k niso bili osebni napad, al kaj hočeš od mene? Big smile

Huh? Daj beri no človek, če že komentiraš v imenu tretje osebe... Ta quote nima nobene veze s tem, kar si zatem komentiral. Matr, imaš pa res potrebo nekaj napisati in svojo malenkost metati v ospredje, tudi če ne dojemaš na kaj dejansko sploh odgovarjaš - samo da se bluzi, tudi če v tri krasne, ane.
In ja, evo, to je tisto, kar pravim - o držanju teh parih lulčkov skupaj. Ker skupaj smo močnejši, ane? Buddy, I cover your back! Sieg! 
Ali pa če pustiš človeka, da sam odgovori na to, kar mu je bilo namenjeno? Saj zna, veš.





Sploh ne dvomim, da ti bo znal odgovorit tako, da se bomo še bolj smejali!  

Jah, ti ravno nisi ane - glede na to da nekaj quotaš in nato po vsej sili odgovarjaš, čeprav ne razumeš najbolje kaj točno je sploh tema pogovora - in temu primeren komentar. 
Fail. Clap


Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 17:58
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:45
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
am...kwa zdej to? a to uno o teorijah zarote? Ja trudil sem se debatirat s tabo, ko s človekom! LOL pa pač neki pointi so bli... to je to. Kaj zdej hočeš nagrado za dva, tri normalne poste, k niso bili osebni napad, al kaj hočeš od mene? Big smile

Huh? Daj beri no človek, če že komentiraš v imenu tretje osebe... Ta quote nima nobene veze s tem, kar si zatem komentiral. Matr, imaš pa res potrebo nekaj napisati in svojo malenkost metati v ospredje, tudi če ne dojemaš na kaj dejansko sploh odgovarjaš - samo da se bluzi, tudi če v tri krasne, ane.
In ja, evo, to je tisto, kar pravim - o držanju teh parih lulčkov skupaj. Ker skupaj smo močnejši, ane? Buddy, I cover your back! Sieg! 
Ali pa če pustiš človeka, da sam odgovori na to, kar mu je bilo namenjeno? Saj zna, veš.




Osebni napad + jok in stok! Clap Cry

hahaha..... fak no!  pol pa še češnja na vrhu torte "you're all nazis" LOL Pa kaj si ti? Jebeni Social Justice Warrior al kaj? LOL

Pač Potty mi je faca, ti mi greš pa na kurac in se zabavam, med tem, ko jokaš in stokaš.... Cry

Sploh ne dvomim, da ti bo znal odgovorit tako, da se bomo še bolj smejali! LOL Samo trenutno ga ni na kompu, jst pa sem.... Big smile


Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 17:46
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:40
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

 LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
am...kwa zdej to? a to uno o teorijah zarote? Ja trudil sem se debatirat s tabo, ko s človekom! LOL pa pač neki pointi so bli... to je to. Kaj zdej hočeš nagrado za dva, tri normalne poste, k niso bili osebni napad, al kaj hočeš od mene? Big smile

Huh? Daj beri no človek, če že komentiraš v imenu tretje osebe... Ta quote nima nobene veze s tem, kar si zatem komentiral. Matr, imaš pa res potrebo nekaj napisati in svojo malenkost metati v ospredje, tudi če ne dojemaš na kaj dejansko sploh odgovarjaš - samo da se bluzi, tudi če v tri krasne, ane.
In ja, evo, to je tisto, kar pravim - o držanju teh parih lulčkov skupaj. Ker skupaj smo močnejši, ane? Buddy, I cover your back! Sieg! 
Ali pa če pustiš človeka, da sam odgovori na to, kar mu je bilo namenjeno? Saj zna, veš.



Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 17:41
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:30
Originally posted by Grumpy Grumpy wrote:

Sam fprašam, sam fprašam. Ne se jezat name no.


kdo pa se kaj jezi? Jst se ti smejim.

Ni mi jasno, zakaj bi te [anonimnega tujca] zanimalo, kakšen sem jaz?


*edit : k se že ravno zanimaš za moje privat življenje, ne glede na to, da se jst ne za tvoje in ne vem, kdo si, ti povem, da sm bil letos "ulit" točno : "0-krat". Smile Ob zmagi Trumpa so padle borovničke. Zadnič sem bil na obisku pri Frogyu v zaklonišču, sem spil 2 pivi.... [od tega je kašn mesec recimo] - to ti približno da vedet, kolk alkota jst popijem. Praktično nič :) Si boš moral kako drugače racionalizirat moje pisanje, ki te očitno meče iz tira. Me pa veseli, da bereš! Clap


Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 17:51
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:29
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

@Potty Mouth zdajle, ko sem končno domov prišel, si bom vseeno vzel čas in ti skušal v preprostem, razumljivem jeziku napisati stvar ali dve, da boš mogoče lažje razumel.


zna bit! Ko želiš zveneti pameten, govoriš take neumnosti, da jih je včasih nemogoče razumet komurkoli. Mogoč, te bo kdo razumel, ko boš govoril preprosto :D


Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Torej balast... tvoj random izpad ni bil neopažen (če te je to skrbelo), le nisem se pač ukvarjal s tem offtopic bullshitom v temi, kjer me je bolj zanimal predmet pogovora, kot ranjena čustva naključnega bralca neke druge teme. In sem pač debatiral v sklopu teme - z izjeme momenta, kjer sem se ne hitro, neškodljivo pohecal.


kakšen balast?

Misliš na vse tvoje poste [torej več, kot 90%], ki so osebni napadi? Ti se mi zdijo balast ja :D

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Torej moje pisanje označuješ z balastom. Na osnovi česa?


Predvsem na osnovi tega, da je tvoje "pisanje" 90% osebnih napadov in 10% takih argumentov, ki jih lahk najdem, če grem zdele na cesto in ustavim prvega povprečno inteligentnega zemljana? :D

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


 A ker sem zmožen še kaj več kot prilimati random youtube video in zraven dodati dve besedi? Pač ja, v dotičnih chickfight temah je precej balasta. Folk lima en crap... kot da ostali ne bi imeli googla. Pač dovolj je, da odpreš nek yt video dotične teme in se ti na desni izpiše 20 sorodnih. Saj veš, kaj mislim, ane? Ob tem se da preživeti dneve.


Am - meni je SUPER, da folk lima youtube linke, ker vsak od nas sledi različnim zadevam in content producerjem, tako, da lahko najdem kaj, česar prej nisem poznal! Samo upam, da bo folk še naprej limal! Clap

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Ampak eni kljub temu čutijo poslanstvo po cele ljube dneve limati en random yt crap. Znano?


Sj pravim - meni ni crap in to spremljam. Tebi je crap in to spremljaš! LOL zanimivo!

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Je, ane. Ampak ok, če človeku to paše, če tebi to paše, zakaj pa ne - dokaj neškodljivo. Je pa vseeno balast.


Balast mogoč zate, zame in za ostalih cca 60 random readerjev na dan [povprečje] očitno ne. Razen, če niso taki, kot ti in prebirajo content, ki jim gre na kurac! LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

In tako prideš recimo do kakšne teme, ki ima potencial. Recimo tvoja "survival"..


jst ne limam survival linkov. Na napačni naslov si se obrnil Big smile

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


 ampak kurc... ko je vse kar delaš v njej spet masovno popanje random youtube balasta. Pa ok, tudi to je gotovo enim trem zanimivo in si ogledajo. Nobene škode. Pa tudi ne kakšne dodane vrednosti.


dej se že ugasni preklet troll ničvredni, če mi je človek FACE TO FACE razlagu, kakšn vpliv je mela nanj ta debata in ne samo ta! Btw - on je potem to naprej razlagal folku, samo ti si tolk zafrustriran [sj nisi edini] da se ob tem počutiš ogroženega in bi rad takoj metal polena pod noge in razvrednotil z "shamingom" - torej sramotenjem. To je name palilo par let nazaj - zdej, k vidim, kaj počneš, bi se mi edino lahko smilil LOL

Btw - tudi name so imele te debate velik vpliv in so me zbrcale se izobraževat, učit in vedet še več - ponovno ocenjevat svoja prepričanja. Meni je super, med tem, k ti trdiš, da je brezveze in ob enem še vedno pišeš.... makes all the sense! Big smile Clap LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?


am...kwa zdej to? a to uno o teorijah zarote? Ja trudil sem se debatirat s tabo, ko s človekom! LOL pa pač neki pointi so bli... to je to. Kaj zdej hočeš nagrado za dva, tri normalne poste, k niso bili osebni napad, al kaj hočeš od mene? Big smile

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


No, pa dajva še o tem.


kar se mene tiče, ni treba Big smile

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Ja, neka dotična tema je polna na pol prikrite fašistične retorike, kjer trije štrije dečki a la Sid Ninja skupaj stiskate lulčka in bog ne daj da bi vam nekdo kje kaj oporekal.


ah že spet jok in stok.

Kaj je "fašistična retorika" - POKAŽI MI JO? Kje, kaj zakaj in kdo? Koga boli kurac, če tebe boli, če nekdo reče npr. "peščena opica" .... pojdi v kot jokat, če te to užali...


Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Pa se je vseeno zgodilo. Ranjena čustva in oh in sploh... In zato ti je pisec, ki s drzne oporekati fašistični ideologiji nenadoma balast, ko pa sam naokoli masovno spamaš z radom 3rd party copy/paste crapom z neta, nee, to je pa neki super prispevek ane, ker mi ostali očitno nimamo googla, pa youtuba itd... ane?



Uf enega joka in stoka! Cry

vmes sm kdaj izrazil nekaj zelo močnih pointov. Nikoli mi nisi nasprotoval, debato spremljaš, torej se nemara celo strinjaš? Človeka pa tudi s časom mine, ko se začne zavedat, da nanj preži ene 20 butthurt luzerjev tvoje sorte, ki čakajo na eno samo napakico in potem sprožijo na račun nje masivni osebni napad....
Posledično se pol pazim in pišem manj, ker je manj možnosti za napake....


Originally posted by Speadge Speadge wrote:



Torej, predno nekaj okličeš za balast, ti toplo priporočam, da vzameš pamet v roke, kot rečemo pri nas in pomisliš na svojo lastno dodano vrednost dotičnim temam.

@Sid Ninja s tvojo fašistično ideologijo se bom ukvarjal v tisti drugi temi - ko se mi bo dalo, če ti je ok. Oz. tudi če ti ni se bom. Ko izgubljaš kontrolo nad seboj, deluješ še bolj patetično.



Me veseli - ti kar na dan z besedo! Samo bojim se, da še vedno nisi dojel, da se z osebnimi napadi v bistvu ukvarjaš sam s seboj še najbolj in z nikakršno ideologijo? Big smile Dobro - ukvarjaš se še s tistim, katerega napadaš, ampak nič od tega nima veze z kakršnokoli ideologijo.

Moja ideologija je Libertarianizem in ta je marsikaj, le fašistična ne - ampak kar na dan z besedo! Bom z veseljem pokal od smeha ob tvojih osebnih napadih! LOL

V bistvu si edino ti oklical sam sebe za balast! Jst ti pravim, da je velik del tvojih postov izključno osebnih napadov....

K se ti odplaziš nazaj v svojo jamo, deluješ še bolj patetično stari.

V zadnjem stavku [tistemu, ki si ga povdaril] si tudi zelo lepo definiral celoten point svojega pisanja. Tebi je edini point probat sprovocirat LOL ti ubogi pomilovanja vreden cepec ti!



Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 17:42
Back to Top
Grumpy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Feb.2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grumpy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:17
Sam fprašam, sam fprašam. Ne se jezat name no.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:11
Originally posted by Grumpy Grumpy wrote:

Sid a si nalit ali si vedno takšen?


Zakaj bi tebe zanimalo, kakšen sm jst? Big smile

personal attack - not an argument LOL
Back to Top
Grumpy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Feb.2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grumpy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:09
Sid a si nalit ali si vedno takšen?
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 17:03
@Potty Mouth zdajle, ko sem končno domov prišel, si bom vseeno vzel čas in ti skušal v preprostem, razumljivem jeziku napisati stvar ali dve, da boš mogoče lažje razumel.

Torej balast... tvoj random izpad ni bil neopažen (če te je to skrbelo), le nisem se pač ukvarjal s tem offtopic bullshitom v temi, kjer me je bolj zanimal predmet pogovora, kot ranjena čustva naključnega bralca neke druge teme. In sem pač debatiral v sklopu teme - z izjeme momenta, kjer sem se ne hitro, neškodljivo pohecal.

Ampak si vztrajen. Želiš biti slišan, ane? Ok, pa dajva.

Torej moje pisanje označuješ z balastom. Na osnovi česa? A ker sem zmožen še kaj več kot prilimati random youtube video in zraven dodati dve besedi? Pač ja, v dotičnih chickfight temah je precej balasta. Folk lima en crap... kot da ostali ne bi imeli googla. Pač dovolj je, da odpreš nek yt video dotične teme in se ti na desni izpiše 20 sorodnih. Saj veš, kaj mislim, ane? Ob tem se da preživeti dneve. 
Ampak eni kljub temu čutijo poslanstvo po cele ljube dneve limati en random yt crap. Znano? Je, ane. Ampak ok, če človeku to paše, če tebi to paše, zakaj pa ne - dokaj neškodljivo. Je pa vseeno balast.

In tako prideš recimo do kakšne teme, ki ima potencial. Recimo tvoja "survival".. ampak kurc... ko je vse kar delaš v njej spet masovno popanje random youtube balasta. Pa ok, tudi to je gotovo enim trem zanimivo in si ogledajo. Nobene škode. Pa tudi ne kakšne dodane vrednosti. Potem pa recimo se je zadnjič zgodilo, da se je nekdo angažiral, dodal lastnih stvari gor. Za moment je zaživela celo debata. Super. Tudi tebi je bilo menda fino, saj si post komentiral z "O kul, super prispevek... thx!". Ja hvala tudi tebi, ane.
In zdaj je moje pisanje tebi balast? Zakaj že?
No, pa dajva še o tem. Ja, neka dotična tema je polna na pol prikrite fašistične retorike, kjer trije štrije dečki a la Sid Ninja skupaj stiskate lulčka in bog ne daj da bi vam nekdo kje kaj oporekal. Pa se je vseeno zgodilo. Ranjena čustva in oh in sploh... In zato ti je pisec, ki s drzne oporekati fašistični ideologiji nenadoma balast, ko pa sam naokoli masovno spamaš z radom 3rd party copy/paste crapom z neta, nee, to je pa neki super prispevek ane, ker mi ostali očitno nimamo googla, pa youtuba itd... ane?
Torej, predno nekaj okličeš za balast, ti toplo priporočam, da vzameš pamet v roke, kot rečemo pri nas in pomisliš na svojo lastno dodano vrednost dotičnim temam.

@Sid Ninja s tvojo fašistično ideologijo se bom ukvarjal v tisti drugi temi - ko se mi bo dalo, če ti je ok. Oz. tudi če ti ni se bom. Ko izgubljaš kontrolo nad seboj, deluješ še bolj patetično.



Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 17:05
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 15:33
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

In tvoj point je? Da smo nekateri spodobni izraziti še kaj več misli, kot zgolj nalimati tisti random yt url in zraven spacati tisti en okoren stavkec?


Ti si sposoben česa? Nisem te še videl linkat česarkoli. Gori si neki drekal - še to v spodbijanju. Dobr - celo prvič po uni debati o delu, si bil sposoben izrazit nekaj. Kaj bi zdej rad, nagrado za to? Big smile LOL

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Pač razumem, da ne piham v isti rog, kot tistih trije-štirje virtualni lulčki, pa vseeno ...vsaj potrudim se. A sem kje na tej poti ranil tvoja čustva?


HAHAH - Ja ti se ful trudiš! LOL

Ti ne pihaš v noben rog - Ti pihaš v lastno rit s temi svojimi konstantnimi osebnimi napadi, brez pointa.

Do sedaj sem videl od tebe 2 izražena pointa na celem forumu, ki sta itak tolk common, da bi jih dobil od prvega mimoidočega na cesti. Tvoj "doprinos" je praktično ničen.
 

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

PS. Wanna-be-surviverji, ki se filate preko yt linkov ste mi hecni. Kaj boš pa v potencialni survival situaciji brez ... youtuba? Konec julija ti lahko pomagam šotor skupaj spraviti, če boš v Tolminu. Lahko tudi samo opazuješ. Vem da ni veliko, ti zna pa vseeno kdaj prav priti.
heh :)


LOL fak no hahaha ker jebeni zafrustriranec.... in kaj, če model lima linke o survival materialu?
 To lahko samo koristi tistim, ki jih to zanima, škodovat ne more. Ali bi ti rad vse znanje zase obdržal?

Pa kdo bo tebe gledal kako ti postavljaš šotor, mongoloid narcisoidni! LOL hahaha


Edited by Sid Ninja - 19.Nov.2016 at 15:35
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2016 at 12:54
Malce pozen si. Debata je vmes stekla že dalje on-topic od tvojega offtopic spam kurčenja, veš.


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Ja tip se pomatra, pogoogla, ne da sodeluje v debati, ampak da pokaže da to zmore tud on, da to ni nič takega in nas hkrati poduči da bi blo fajn če bi se ukvarjali z "realnimi" vsakdanjimi, problemi in ne s tem sranjem na katerga nimamo vpliva.    Model zanemari dejstvo da ga noben ne sili brat to nit,še manj pa pisat.

In tvoj point je? Da smo nekateri spodobni izraziti še kaj več misli, kot zgolj nalimati tisti random yt url in zraven spacati tisti en okoren stavkec? Pač razumem, da ne piham v isti rog, kot tistih trije-štirje virtualni lulčki, pa vseeno ...vsaj potrudim se. A sem kje na tej poti ranil tvoja čustva? 

PS. Wanna-be-surviverji, ki se filate preko yt linkov ste mi hecni. Kaj boš pa v potencialni survival situaciji brez ... youtuba? Konec julija ti lahko pomagam šotor skupaj spraviti, če boš v Tolminu. Lahko tudi samo opazuješ. Vem da ni veliko, ti zna pa vseeno kdaj prav priti.
heh :)


Edited by Speadge - 19.Nov.2016 at 13:05
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 21:17
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Fuck... tri, štiri objave v bloku. I am so fuckin' Ninja-d :/

G'nite!


To je prdenje v prazno... Nick si spremeni v balast.



bolj ko ne.

Bleferček, kar se mene tiče Big smile


Ja tip se pomatra, pogoogla, ne da sodeluje v debati, ampak da pokaže da to zmore tud on, da to ni nič takega in nas hkrati poduči da bi blo fajn če bi se ukvarjali z "realnimi" vsakdanjimi, problemi in ne s tem sranjem na katerga nimamo vpliva.    Model zanemari dejstvo da ga noben ne sili brat to nit,še manj pa pisat.
...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 09:44
PS. Svet se spreminja. Stari stereotip sivih modrih mož v fancy oblekah na skrivnostih srečanjih... se umika instant konfrenčnemu skype klicu. In spet smo pri lastnih osebnih interesih, ki ne sovpadajo nujno z interesi drugega "mogočnika".
Generacija, ki menja te skrivnostne očete, dedke, je generacija Paris Hilton, Harry-ja ... Še papež deluje kot en burkež. 
So to bodoči iluminati?



Edited by Speadge - 18.Nov.2016 at 09:44
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 09:23
Zdi se mi, če se navežem na tvojo objavo zgoraj, da vsi skupaj precenjujemo bratstvo in enotnost teh mogočnikov. Je to sploh v naravi človeka?
V katerem koli teamu sem sodeloval, se je dalo na prste prešteti ljudi, ki bi delili isto vizijo, kako narediti stvari in ponavadi obvelja vizija tistega najmočnejšega člena - ali pa vse razpade. 
Kaj pa v tem primeru? Na dolgi rok? Skozi generacije.
Sošolci (ki so tudi omenjeni zgoraj) ... nekateri smo to pustili že davnaj za seboj, pa vseeno... s koliko le teh bi lahko sodeloval skozi življenje? S tem, da je situacija teh mogočnikov, miljard, navzkrižnih interesov še tako bolj kompleksna. Dogovori, kompromisi, skupne poslovne priložnosti... da, pa vendarle vprašanje, mar ni vse to s strani nas, nepoučene raje, ki nimamo niti približnega pregleda nad dejanskimi zadevami izven našega dosega, nekoliko precenjeno? 

Je to sploh v naravi človeka?
Pohlep, biti "in control" - kot vodilna sila za sodelovanje.
Ok.
Ampak do katere mere?

Človek je v osnovi len, pohlepen. In mar mu je samo za svoje bližnje. Po večini.


Edited by Speadge - 18.Nov.2016 at 09:24
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 09:05
Ja mism, če prebereš "13 illuminati bloodlines" je že takoj sumljivo. Bi pa blo nelogično vse podatke razvrednotit na podlagi uporabe teh besed.

Drugač mene osebno dejansko še zanima, koliko je v resnici vmes pomešane vse propagande tistih, ki želijo škodovat Zahodu, ker imajo drugačne interese [Vendov point].
Ne vem : Rusija, Arabci, Židi....kdorkoli že ________ [pripis vseh ostalih LOL]

Vse po mojem ni prazna propaganda. Ta "NWO" stvar je real imo. Zanč je en ful dobr reku, k je reku "it's not a top to bottom james bond type conspiracy - it's that these people went to same schools and all think alike" Ne zdej, da je to absolutna resnica - sam vredno upoštevat imo. Govoril je o tistih, ki vrjamejo v Fed, pa o guvernerjih EU Banke in pa IMFa. To se vsi poznajo med seboj in nekateri so bili celo drugim učitelji na Univerzah.....

Za Obamo in Merkel si upam kar rečt, da sta oba neke sorte "mavričarja" / marxista / utopista / kakorkoli ju že želi kdo poimenovat. To so imo Globalisti, ki hočejo vladat celemu planetu imo. In to na EU način.


Edited by Sid Ninja - 18.Nov.2016 at 09:06
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 08:50
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:



Tudi sam sem na raznoraznih BLOGIH zadnje case ugledal to "$500 trillions" cifro, ki pa če greš še malce dlje raziskovati (beri: brskati po netu) deluje kot lari fari mit, ki se ga na veliko povzema.  
Tu jasno ni za dvomiti, da gre za eno gromozansko bogato družino o kateri se je vedno rado razpravljalo sploh v raznih temah, ki se dotikajo teorije zarot, ampak vseeno, zgolj zavoljo debate, tole $500 trillions res deluje bolj kot ne lari fari blogovski mit.



Mit na podlagi česa?

Moja vprašanja : Ali so Rotschildi najbogatejši klan na planetu? Kakšno je v resnici njihovo bogastvo "assets" - to ne pomeni, da greš gledat nek uradni report, ker je vsakomur z eno še delujočo sinapso lahko jasno, da bo vsak bogataš skušal svoje bogastvo prikazat, kot čim manjše možno. Vsi možni TRRji + vrednost nepremičnin. Vse mora bit zajeto.

Iz tega, da mislim, da niti en Rotschild ne pade v mainstream medijske "liste" "najbogatejših" Zemljanov lahko že takoj sklepam, da morda tu nekaj smrdi. Bill Gates, če se ne motim, je bil še do nedavnega po navadi na vrhu. Kolk je sploh njegova vrednost? Za ene 4 Trumpe? :D [Trump lahk rata merska enota za 10 miljard LOL

 

Mit v smislu, da je sicer popularna x-krat povzeta številka na raznoraznih blogih ipd., ne vemo pa od kje, na čem bazira in koliko jo je za jemati resno. Celo članek, ki smo ga citirali je samo kopija drugega članka, ki sem ga našel in navedel sam.

Glede ostalega se povečini tu strinjam s teboj, ne glede kateri vir vzamemo, so si nagrabili ogromno bogastvo in da, tudi sam sem radoveden kaj je na tem (glede vpliva na svetovno ureditev, itd..) vzamem pa te raznorazne članke z nekolikšno rezervo oz. skušam najti kar se da veliko različnih virov, namesto da bi se zadovoljil zgolj s tistim, ki ustreza moji (naši?) intrigantni duši (nekaj, kar sicer ljudje radi počnemo - kdaj povsem na nezavedni ravni).


Edited by Speadge - 18.Nov.2016 at 08:51
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2016 at 08:46
> btw - ne trdim, da je tisti link, ki ga je objavil Dejan resničen. Mene samo zanima, kakšna je dejanska resnica za njem in ne kaj pravijo tisti "nothing to see here" primerki. Big smile

Že ko imaš v članku "13 blodlines" in pa "illuminati" lahk računaš, da je marsikaj noter, kar ni čist točno, ni pa nujno.

Po mojih izkušnjah so teorije zarote, kot stereotip. Vedno je vsaj nekaj na njih! LOL Ne pa seveda vse!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,360 seconds.