Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Conspiracy Theory & Occult
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Conspiracy Theory & Occult

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 23:33
Originally posted by Independent.News.Network Independent.News.Network wrote:


EX CIA: Saudis To Reveal Names of Who Was Behind 9-11 Attacks

http://www.alternativenewsnetwork.net/saudis-reveal-names-behind-911/

The United States is really afraid that the Saudis would reveal the names of other players behind the scene of carrying out the September 11, 2001 attacks, a former CIA contractor has told Press TV.

“Saudi Arabia would certainly use their resources to show that they were actually, if anything, just a minor player in the charade,” Steven Kelley said on Saturday.

“Israel, the Zionist Mossad, the CIA, the NSA, the [former US president George W.] Bush family etc. are the major players,” he added.

Kelly also said if the truth comes out about what the United States and other parties did concerning the 9/11 attacks, “ultimately this will undo the entire US government and the entire new world order.”


No Bushi so zagotovo vpleteni v 9-11th. Me ni mogel nihče prepričat v nasprotno že dolga leta nazaj in me ne bo nihče niti danes. 100%.

Btw -resnica je že zdavnaj zunaj. Ni fora v tem, da bi morala resnica šele prit na dan - folku ni pol pizde jasno! To je problem - neizobraženi so in še neumni zraven.
Dokler jih ne bodo o tem prek mainstream novic z žličko nafutral, jim pač ne bo jasno.... 

Edited by Sid Ninja - 24.Nov.2016 at 23:35
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 21:51
London forum se ukvarja z okultom Smile

Mark Devlin - 'Musical Truth'

https://www.youtube.com/watch?v=deKsutfZLSY



...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 21:55
@Sid

...kaj meniš o tem? in o kanalu

David Bowie Tumblr, Kabbalah Costume & Elvis Presley's Black Star

https://www.youtube.com/watch?v=t49bJzEcV9E&t=776s
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 22:02
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

London forum se ukvarja z okultom Smile

Mark Devlin - 'Musical Truth'

https://www.youtube.com/watch?v=deKsutfZLSY





ah.... leta sam probal folku to razložit na vse možne načine. Folk je tolk brezupno zabit, da to dojema, kot da jim želiš prodat idejo, da okult resnično deluje. Niso sposobni dojet argumenta samega po sebi, torej : "elite prakticirajo okult - ali ta deluje ali ne, je pri tem argumentu irelevantno". Ko imaš populacijo tolk daleč oprano, jst ne znam komunicirat ne pristopat k takemu kupu bebcev. Mogoč kdo drug. Jst lahk samo potrdim, da se vse to 100% dogaja. Spremljam vse skup že dolga leta. Okult pa mi je poznan in ga aktivno študiram že 13 let. [zdele kmal bo v bistvu že 14]. Folk je preveč zabit, da bi tole dojel.

Svoje čase so spraševali, kaj bi npr. skrivne združbe hotele doseč, če bi prikazovale okultno simboliko v pop videih. Mislim, da je dejansko en od namenov posmehovanje ljudem in masovna hipnoza, ob enem pa signaliziranje - watermark if you will.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 22:12
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@Sid

...kaj meniš o tem? in o kanalu

David Bowie Tumblr, Kabbalah Costume & Elvis Presley's Black Star

https://www.youtube.com/watch?v=t49bJzEcV9E&t=776s


bom z veseljem počekiral! Youtube je prava zakladnica znanja. Med neskončnim šumom neuporabnih informacij se najdejo izredno lucidni misleci, ki ti vzamejo sapo.

Za nekatere mi dejansko ni jasno, od kje so pobrali znanje! Shocked Sem pa izredno hvaležen.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:02
@ Potty

David Bowie imo heavy occult practitioner. Še posebi zadnja dva videa hudo bolana. Sj v bistvu za to niti ne rabiš bit nek expert. Sj ti feel pove, k vidiš tisto packarijo. Najbolj sick mi je tisto, kar ima čez oči. Ne štekam pomena - kaj je hotel povedat, je pa izredno ogabno.

Tudi to, kar kaže na njegovem tumblr profilu je sick AF! Demonic imo.

Sj menda bi znal še kak moj post obstajat v Zeitgeist debati, kjer sem pisal o tistem "dark star" videu.

Čaščenje Črnega Sonca imo - heavy occult, satanic, demonic stuff. Mislim, da vsak čuti težo in packarijo tega dela. Zdi se mi, da so nekateri ljudje na tolk infantilnem nivoju dojemanja, da zanikajo ta občutek in povzdigujejo ter častijo to svinjarijo preprosto, ker je "cool" LOL Vsakomur svoje.


Preveč se ponavljajo eni in isti simboli, da bi bilo vse naključje. Occult je imo brez dvoma stalni sopotnik politike in voditeljev človeštva že skozi celotno zgodovino. Od Sumerije do danes se je v resnici spremenilo bore malo v glavah ljudi. Še vedno sledijo, še vedno so sužnji, še vedno ne znajo drugega kot kimat in še vedno sovražijo tiste, ki jim želijo povedat resnico bolj od tistih, ki jih zatirajo Big smile
NOTHING NEW UNDER THE SUN!

vsekakor si bom počekiral še, kaj ima tale stric za povedat na svojem kanalu! Clap


Edited by Sid Ninja - 02.Dec.2016 at 22:04
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:12
haha zanimivo! Mal čekiram tale kanal, k si ga linkal in tko :

Corners Of Rooms (Room Corners) Demonic Entities Demons Happy Halloween Occult Unmasked

https://youtu.be/o08mSC3MroE


če me spomin ne vara je tista čarovniška demonska spaka od Marine Abramovič z krvjo zalivala prav ROBOVE in VOGALE v sobah! Big smile

Za vse, ki bi jih take vsebine ali svobodna debata o le teh slučajno trigala.
Argument tu ni ali okult deluje ali ne. Kot rečeno. Vera v okult je osebna stvar in nima veze z debato o tem.
Point je v tem, da vaši predragi voditelji, kot je bilo dokazano v Wiki leaks e-mailih prakticirajo to zadevo.

Nevrjetno je, da folk še vedno te debate obrača v smer "ampak to ni realno - to ne deluje" ..... to je tako, kot bi našel umorjeno žrtev na satanističnem oltarju in potem ustavil policijsko preiskavo v stilu "but satanism isn't real".....




Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2016 at 08:05
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 22:54
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 18:53
@ Sid

Js si včasih kej pogledam, sam nimam filinga kdo nabija in kdo je ok, ker sem premalo v tem... zato me zanima. Za tist video me je Bowie prtegnu s tistim creepy videom. So pa to zanimive reči!

Glede mazanja vogalov "hiše" s krvjo ipd.. Folk je včasih v te stvari vrjel in to prakticiral... ne sicer black magic, ampak white magic kao... zaščita pred zli duhovi... in tako so polagali v vogale prostorov, nad vrata in okna, predpražnike hiše razne zadeve ki naj bi odganjale zle duhove. Če se ne motim sm o tem bral v Slovenskem bajeslovju Šavlija. Te stare vraže so zanimive in verjetno se da kakšne paralele potegnit s tem occultom ki ga omenjaš.


Edited by Potty Mouth - 03.Dec.2016 at 19:00
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 19:04
...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2016 at 01:57
Btw - okult bi se kumot dalo raziskovat iz čisto ateistično znanstvenega vidika - pač kot vraževerje npr. Mene osebno samo začne ornk pogrevat, k recimo - če bom jst začel v javnosti govorit o nekih "demonih" in "magiji", me bo narod pošiljal v mentalno umobolnico - če pa to počne jebena Marina Abramovič, je to tako vrhunski teater in performans, da ti komunistični RTV SLO teletext razglaša, kakšna "umetnica" da je..... bolana čarovnica, ne pa umetnica!

K plebejce na Univerzah učijo eno - sami pa v elitnih krogih delajo drugo. Če pa plebejcem poiskušaš to razložit, bodo oni napadli tebe, ne pa da bi začeli razmišljat.... LOL


Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

@ Sid

Js si včasih kej pogledam, sam nimam filinga kdo nabija in kdo je ok, ker sem premalo v tem...



Meni se tisti kanal zdi totalno legit, pol pa ne vem. Učimo se pa vsi cel lajf.

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:



zato me zanima. Za tist video me je Bowie prtegnu s tistim creepy videom. So pa to zanimive reči!



Meni osebno so tisti videi Davida Bowija bolani. Priznam pa, da je neka "estetika" tud v tej "temi". Nekaj privlačnega je noter - če ne ne bi bil tako popularen.
Sam sem recimo že celo življenje obseden z delom H.R. Gigerja, pa je ravno tako izredno "demonsko" in "težko".
Tudi ne morem vsak dan tega prebavljat. Samo ni mi pa, da bi to častil ali se s tem identificiral. Tudi Giger je preverjeno bil izredno fajn oseba. Ni kašnih otrok posiljeval al pa kaj tazga, kar počnejo Hollywoodski satanisti...

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:


Glede mazanja vogalov "hiše" s krvjo ipd..
Folk je včasih v te stvari vrjel in to prakticiral... ne sicer black magic, ampak white magic kao... zaščita pred zli duhovi... in tako so polagali v vogale prostorov, nad vrata in okna, predpražnike hiše razne zadeve ki naj bi odganjale zle duhove. Če se ne motim sm o tem bral v Slovenskem bajeslovju Šavlija. Te stare vraže so zanimive in verjetno se da kakšne paralele potegnit s tem occultom ki ga omenjaš.


Jst še dones vrjamem v te stvari. 

Na tem starem ljudskem izročilu je mnogo več, kot bi si kdorkoli, ki tega ni izkusil, lahko mislil! Ateizem in Razsvetljenstvo sta naredila btw ogromno škode na spiritualnem področju, ko sta ljudem vzela praktično vse. Jst osebno brez konstantnega stika z metafiziko ne bi mogel živet. To mi je tako, kot bi ti nekdo izrezal srce in ga nadomestil z plastično pumpo Big smile Meni osebno je metafizika ena od esenc obstoja.


Edited by Sid Ninja - 04.Dec.2016 at 02:01
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2016 at 08:01
Originally posted by Red.Ice Red.Ice wrote:



Styx - Occult Rule: Are the Globalists Satanists?


https://youtu.be/rRb7KA5LRrE







Edited by Sid Ninja - 17.Dec.2016 at 08:20
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 16:34
13 100 mikrogramov aluminija na Liter vode.... normalno bi moralo bit NIČ.

Chemtrails Testimonials from Pilots, Doctors, Scientists, Meteorologists, Neurologists and More [Video]


http://talknetwork.com/2017-03-22-chemtrails-testimonials-from-pilots-doctors-scientists-meteorologists-neurologists-and-more-video.html
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 13:28
Za žled pred leti so bili krivi Američani. se že ve, kdo je povzročil neurje na Koroškem/Štajerskem, ki je nekaj dni nazaj uničilo kar lep del gozda?
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 13:53
Satanisti iz Murgel, ki nočejo, da bi RKC dobila gozdove...jasno! :)
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 14:01

Če pa niso MurgelJčani, so pa zih okoliški komunajzarji. Ker so žleht. In pika!

In ker so žleht ga fajn pihajo, pa to ...

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:11
Baje da je kriva Kučanova zloba ki vpliva na sončeva nihanja ki vplivajo potem na podnebje. Lohk pa da je treba sam dizle ukint in meteorno vodo obdavčit, vzpostavt globalno vlado in uvest UTD pa bo vse ok... kaj pa vem. ClownSmile


Ta model ma zanimive razlage, mogoče je kej na tem. 

Ice Age Farmer


------------------

Perceiving Threats: Grand Solar Minimum


Pentagon/Greenpeace co-founder warnings; Engaging Parasympathetic Healing; Christmas '17 GSM Update




Edited by Potty Mouth - 29.Dec.2017 at 10:13
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:41
Mislim, da bi pozitivne misli velikega Grasupelčana in toplota njegovih besed znale pomagati. ClownSmile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:57
Originally posted by Poli Poli wrote:

Mislim, da bi pozitivne misli velikega Grasupelčana in toplota njegovih besed znale pomagati. ClownSmile


Mogoče, bom počakal na novoletno poslanico. Smile Naj mu bog pomaga in naj mu ne škodi Štefka's black magic. LOL

btw, a je še ker antipod škratu poleg Janeza? Js čakam da se Primc bolj profilira ker je že mal dolgočas
...larper
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 16:23
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

 
Tvoj odziv ni bil povsem takšen, kot predstavljaš zdaj, ampak ok ... :)

Pa saj nismo tu zato, da bomo dokazovali, ovrgli nekaj, kar je daleč daleč izven našega dometa in pregleda - ampak, da debatiramo o tem. Ugibanje, razglabljanje, modrovanje, osebna menja, različni viri... forumska debata pač.
Vprašanje glede domnevnega bogastva Rothschildov mi je zanimivo, stvari okoli njih se berejo kot dober roman, a tebi je pa zdaj nenadoma problem, ker nekdo v nekaj citiranega podvomi nato v sklopu tega in teme same, malce pobrska po različnih nasprotujočih si virih in nato o tem debatira? Dvojna merila? Mislim, no ... nisem noben strokovnjak teorij zarot, ti pa tudi najbrž ne, pa vseeno tu debatirava o tem, ane? 

Dejansko na osnovi tega, kar si zdaj povedal kaj naj bi te domnevno zmotilo (nisem dokazal ne zavrgel določene teorije zarote,  ampak samo nekoliko pobrskal še po drugih virih in na osnovi tega naprej podebatiral ... wow!) še manj razum, kaj točno te je zmotilo, da si se odzval tako burno na osebni ravni izven konteksta in nato očitno še naprej z nekim osebnim zadoščenjem razvijal svoj offtopic izpad.



Predvsem ne gre ralativizirat vpliv teh milijarderjev na to kako se svet vrti. Kar je očitno je pač očitno in tu ne gre izumljat tople vode. Na žalost so finance in politika prepleteni in prepleteni so tudi interesi teh elit, teh bogatih družin. Cilj jim je skupen, ostati na vrhu, za vsako ceno. Če se ne motim so "teorije" zarot-e o financah ene prvih ki so se pojavile in verjetno ne zastonj. Kako se borit proti temu, ali se sploh lahko, ali imamo vpliv!? Lahko se in imamo vpliv. S tem da ne pristaneš na konzumerstvo je najpomembnejše, ker s tem se sistem hrani.

Moj "izpad" izven konteksta!? Odvisno kako gledaš na stvar... sicer pa mal morm trolat in provocirat, nenazadnje sm Potty Mouth :)

Ste pomislili kdaj, da so ti elitni miljarderji varuhi Zemlje pred vami, ki se brezmejno plodite kot bakterije, izropate določeno področje do nepopisne puščave in gnojnice in se selite naprej. Ti miljarderji so za Zemljo antibiotik, sicer bi Zemlja kot živi organizem crknila zaradi vašega nenormalno velikega razmnoževanja.



Edited by vonklinkerhofen - 29.Dec.2017 at 16:27
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 21:57
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

 
Ste pomislili kdaj, da so ti elitni miljarderji varuhi Zemlje pred vami, ki se brezmejno plodite kot bakterije, izropate določeno področje do nepopisne puščave in gnojnice in se selite naprej. Ti miljarderji so za Zemljo antibiotik, sicer bi Zemlja kot živi organizem crknila zaradi vašega nenormalno velikega razmnoževanja.


Z miljarderji ali brez, zemlja ne bo crknila, mi pa. Smile Se pa strinjam s tabo, če uničiš Evropo uničiš še vse ostale, tako je vse prepleteno. Edina rešitev je tribalizem in sonaravno življenje. Thumbs Up
...larper
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2018 at 18:28
LOLLOLLOL

Flat Earth Truther Finally Gets Government Permission to Launch Self in a Rocket and Prove Earth Flat


...larper
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2023 at 19:22
Teorije zarote so nekaj kar me najbolj moti na internetu poleg pedofilije, ker podajajo popolnoma zgresene informacije, manipulirajo, so ozkogledne in predalckajo pod satanizem politiko, bancnistvo in illuminate, vse kar je dalec od satanizma ... pa tud tu sem zasledila predalckanje pod satanizem kar je dalec od satanizma ... Pri satanizmu gre za povezanost z naravo in duhovni in osebnostni razvoj in nikakor za nic od tega za kar govorijo teoretiki zarot da gre ...


Edited by V1981 - 03.Sep.2023 at 19:24
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2023 at 07:16
oh, well ... sem sicer pomislil, da bi tudi tole vrgel med politiko, a nemara bolj sodi v tale Krejzijev peskovnik


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,266 seconds.