Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Woli Wo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Woli Wo

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 1,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 18:41
Itak a spijemo kej Wink

ekola še dogodek za fejsbukarje:

https://www.facebook.com/events/603962022971671/604361896265017/?notif_t=like
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2013 at 20:29
naslenji špil Paranoid Mania v petek 13. 9.

https://www.facebook.com/events/470111469753453/?fref=ts

Edited by mlins - 08.Sep.2013 at 20:45
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2014 at 20:51
Vse zveste oboževalke in oboževalce obveščamo, da smo ustvarili fb in reverbenation profila:

https://www.facebook.com/woliwoband

http://www.reverbnation.com/woliwo

naslednji špil bo na mostovni 10.5.

https://www.facebook.com/events/244012862389240/?fref=ts

Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
MoshInc. View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 30.Nov.2007
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MoshInc. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2014 at 13:12

19.35 – 20.05 Woli Wo





facebook event

Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2014 at 15:56
Točno tko! Namesto gledat poročila pridte na mostovno gledat Woli Wo! Gvišno bujši izbira! Wink
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2014 at 16:04
woli wo, prjatu moj Hug 

sem ti prišla povedat, da si bil mega zdejle v komnu in da si mi še vedno isto dobr kot ko sem te nazadnje videla Hooray in najboljše bi bilo, da bi te drugo leto tudi :)  

pol sem se zdej en dan malo sprehodila po tejle tvoji debati ... oooooooo, pa sem weedla ene slikce ... škoda, k nisem vedla, da je una deklica zraven benija un dan (petek, lesen barček na klancu) Zungakuenca ... bi rekla dober dan Big smile

ugotovili smo tudi, da je beni edini človek na svetu, ki ti reče `pizdatimaterina` in nisi jezen ... no, sej jst bi bla užaljena in prizadeta in bi se šla jokat, le bi mi kdo to reku, od benija je pa to tko kot bi ti rekel `te mam rad` Embarrassed

pogrešala sem benota, moja prjatla k skupi po tleh padeva, če je sila ... na zdej, k te ni blo (če to bereš), nisem padla nate, ampak na tla in sem se udarila :PPPP  ueueueueueueueueue

bodi priden in pazi nase, ok? :*
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2014 at 20:33
Ju3 v soboto 30. avgusta ob 21:30 bomo igrali na ploščadi za občinsko zgradbo v novi gorici..vskočimo ker odpadejo Sunshine trip

ALTER ODER / Ploščad za novogoriško mestno hišo
16.00-01.00 Predstavitev goriških in okoliških alternativnih glasbenih skupin:
The Breaks
Koromač
Valterap
Neverend
Veto
Sunshine Trip

Povezovanje programa: Valterap

https://www.facebook.com/events/1516010488632352/



Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Oct.2014 at 16:13
Ola.. dans vaje že v EWS recording studioti da "začutimo" plac pole počasi  snimka tretjega albuma Smile 
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2015 at 08:44
Danes igramo v MC Postojna z Rodoljubac in Prognoza negativa. Vabljeni!

FB event:

https://www.facebook.com/events/374056142794660/


Edited by mlins - 28.Mar.2015 at 08:47
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2015 at 15:00
 Thumbs Up 
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2015 at 15:28
si slikou kej? snemou?
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Tomac22 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Sep.2013
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomac22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2015 at 19:10
sem dobv info da je biv prjatu Beni rahlo vinjen Tongue
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2015 at 10:52
Originally posted by Tomac22 Tomac22 wrote:

sem dobv info da je biv prjatu Beni rahlo vinjen Tongue
Kaj pa govoriš, vsi smo bli Big smile

drgač smo pa edinu tebe še pogrešali, ostala ekipa je bla vsa že zbrana

Na foto sem pa že čist pozabu, bom pol po malci naložil video dokaze Tongue
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2015 at 12:28
 
posnetek dolg 666 Mb Evil Smile


Edited by Paparazzi - 31.Mar.2015 at 15:41
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2015 at 16:44
Zakon thanx Wink
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Tomac22 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Sep.2013
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomac22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2015 at 23:08
fanj ste se mel ej šofer zakaj me ni blo ti povem ko se srečmo Smile
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2015 at 15:30
FB mi je povedal, da je že eno leto minilo kar smo začeli snemat tretji album..ben ne obupat.. trenutno manjkajo "samo" še kitarski soloti in vokali in seveda mix, mastering in ostali tehnični vidiki izdelave CD-ja..
Načeloma naj bi zadeva izšla v začetku leta 2016 ki bo tudi leto 10. obletnice našega delovanja.
Več informacij sledi v prihodnosti..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2016 at 17:33
En komad ki bo tudi na plati..



Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2016 at 19:48
ou, woli wo, prjatli moji lepi najboljši, vas moram malo pozdravit   Hug   a po dolenjski je ful placov z imenov Kewdr  :-) ej, enkrat k boste imeli v Novi Gorici al pa kje na Krasu koncert, se vam moram prit spet globoko poklonit :) bom Vaskota prosila za prevoz in prenočišče :) četudi vam že lep čas nisem napisala nobenega romantičnega pisemca, ne pomeni, da vas nimam rada Embarrassed

lep pozdrav in hvala ljpa. upam, da ste dobro.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2016 at 16:42
Mati, tudi woliwo ni pozabil nate. Ustregel bo tvojim željam in igral nikje drugje, kot v Komnu na Krasu in sicer 1.7. mislim da ob 19:15 Smile Obisk je zate takorekoč obvezen saj v bližnji prihodnosti ne bo prav dosti drugih prilik, ker se tudi on ukvarja s skrbjo za nadaljevanje lastne vrste Big smile


Edited by mlins - 23.Jun.2016 at 16:13
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2016 at 17:44
oooooooooo Embarrassed  ravno včeraj sem nase oblačila vašo majico :)) dobro, nisem mislila prit (sem stara in zmatrana in lih sem se spet preselila pa še nisem razpakirala), ampak bom (mam dve varianti, nobena ni potrjena, sam bi rekla, da bo šlo !!!) ... če WOLI WO reče, da je obvezno MA KAJ NAJ POL NARDIM, KOKR PRIDEM ?!?!?!? Shocked    :)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2016 at 20:18
WOLI WO lajka! Thumbs Up
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jun.2016 at 08:34
  Thumbs Up 
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2017 at 00:00
Drage oboževalke in oboževalci! Kot ste verjetno opazili se je izdaja plate zavlekla še za dodatno leto, ampak zdej počasi pa bo..Mastering gre h koncu in ovitek je tudi večinoma izdelan tako da lahko v kratkem pričakujete kak komadić za pokušino..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.May.2017 at 21:35
Danes smo zaključili z masteringom..hmali vam bomo dali kaj na posluh..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 15:38
Danes ni samo dan mladosti, danes tudi mineva natanko 10 let odkar so takrat še maldeniči, ki slišijo na ime WOLI WO prvič nastopili kot kvartet. Zato je danes idealna prilika,da vam predstavimo prvi singel s prihajajočega albuma "Živlejnje ubija."
https://www.youtube.com/watch?v=pOiqGIwEtzs




Edited by mlins - 25.May.2017 at 15:48
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 19:54
STres na divani u ndjlju popudan - the best! Big smile Čestitam za 10 let obstoja!
FUCK THE WORLD
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 22:37
Sej obstoja je že aml več kr so kako leto prej šopali brez basa..  Hvala Gašper! Wink
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2017 at 15:23
CD-ji so prispeli.. Prispevek je 10€. Če je kdo zainteresiran nej piše na pm.
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2017 at 20:14
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2017 at 20:28
čau, mlins :) in seweda vsi woli wo člani, če je kdo tle gor :) prejšnjo nedeljo al pa še eno nazaj, mi je vasko dostavil cd-ja. jp, sem za časom in nisem še mela predzanjega albuma Shocked kolk ste vi men noro dobri !!!  odkar mam albuma, si vsako jutro ob 6:08, ko se usedem v avto, nažgem woli wo. In počutim se kot doma Embarrassed z vašo glasbo se dan lepše začne :-) uahahhahaha 

ps: mlins, dej reči Beniju, da ga Mati zemlja najlepše pozdravlja :* in tudi Julijo in Hano :)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2017 at 20:32
pa mlins, dej, ko boste imela kak koncert, objavi še tukaj, dej prosim. Bom probala Vaskota naštimat, da bo moj spremljevalec pa prideva Big smile nimam fejsbuka al pa če kej druzga nowga obstaja. hwala Smile
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2017 at 21:01
Me veseli da naša muzika komu polepša dan :) Zmenjeno.. bom obveščal!
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,488 seconds.