Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Tuji festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Brutal Assault 2017
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brutal Assault 2017

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brutal Assault 2017
    Posted: 28.Aug.2016 at 13:08
Brutal Assault 2017, 9.-12.08.17    

Potrjeni bendi:
EMPEROR
ELUVEITIE
ULCERATE






https://www.facebook.com/events/1764621683796269/


Edited by Scum - 19.Oct.2016 at 19:21
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2016 at 10:40
Tomáš za jutri napoveduje prvi malce bolj resen paket bandov za Brutal Assault 2017. Veselje in naučakanost pa takšna, kot da bi prvič šel na Brutal. Glede na to kateri bandi so letos izdali plate bi po grobem rekel, da bo letos dobra sezona festivalov, kar velja tudi za MetalDays, če bodo seveda pametno izbirali.

Edited by Atreides - 26.Oct.2016 at 10:40
Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2016 at 08:54
Amorphis
August Burns Red
Electric Wizard
Eluveitie
Emperor
Gadget
Mayhem
Morbid Angel
Nervosa
Nile
Sacred Reich
Swans
Terror
Trivium
Ulcerate
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2016 at 10:30
Solidno, Nile, Electric Wizard in Terror so lani udarl plavega in letos nadomeščajo. Sploh za Electric Wizard in Niile sem vesel. Black metalci verjetno delajo salte in ploskajo poleg, saj imajo e zdej Emperorja, ki ga bom seveda z veseljem pogledal in pa seveda Mayhem. Kar se death metala tiče so vsi bandi zaenkrat zakon tako Nile, Ulcerate, kot Morbid Angel (spet s pravim prevcem). Lepo je videt na rosterju tudi Swans. Kot se za češke festivale spodobi, je vedno nuja vsaj eni trije grind bandi, tako da sem seveda vesel Gadget, ki jih pa moram priznat da poznam samo poimensko. Amorphis so na Brutalu vsako drugo leto. Kar se Thrasha tiče imamo spet Nervoso in pa Sacred Reich, kar je average. Za August Burns red, predvsem za Eluvetie in Trivium pa, da ne bom nesramen, bo čas za v miru kakšno pivo, kot ponavadi rečemo. Že ta lineup je vreden cene karte.

Upam, pa da bo za razliko od lani več stonerja, tudi kakšen band noisa, neo-folka, sludge-a, post-rock/metala ne bi bil odveč. Namesto Perturbator, pa vidim da folk že lobira isto za francoza in sicer Carpenterja Bruta. Čim več seveda tudi death metala, predvsem pa izviren lineup, da ne bo vse generično, mainstream kot na vseh ostalih festivalih. Kakšen fucked up grind bi tudi pasal, nekaj dooma, glede thrasha pa težko kaj rečem, ker vse kar sem si želel sem praktično že videl, razen Megadeth, kar pe je prevelik band, glede na koncept Brutala.

Upam, da zamenjajo tisti pir za 1€ oz. 1 kupon, ker ta navaden Budver je shite. Tisti za 1,5 kupona je še za silo, ampak mislim da to ni tisto kar fest rabi. Raje dam kakšen cent več za pivo, da le ne bo neka average zadeva in da ne bom po 15 pirih trezen. Je pa res, da del odgovornosti prezvemam nase, saj je toleranca kar visoka Smile
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2016 at 16:02
Opeth
Sikth
Rotting Christ
Prong
Decapitated
Deserted Fear
Tsjuder
Cough
The Amity Affliction
Chelsea Grin
While she sleeps
KDFDM
Wrekmeister Harmonies
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2016 at 14:37
+ danes dodano:

Gorguts, 
Revocation, 
Possessed, 
Batushka, 
Gutalax, 
Incantation, 
Fallujah, 
Life of Agony, 
Front line assembly, 
Igorrr, 
Mantar, 
Teethgrinder, 
Metal Church, 
Protector
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2016 at 16:55
but make sure to come back on Thrusday, we will have quite an announcement out in this field..
:D Life of Agony pa res nisem pričakoval, ZAKON! Ta lineup bo ubijalski, le kaj še sledi :)))
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2016 at 03:03
O, to pa sem kar spregledal. Sem na hitro danes v gužvi samo boldano prebral. Jaz sem sicer takšne narave, da me tole pumpanje prej razočara, kot navduši. Podobno, kot pri trailerjih za filme, ko ti poleg filma še folk naredi nek hype, potem pa v 95% primerih stvar ne opraviči pričakovanj, ker seveda pričakuješ čudo.

Mi je pa všeč, da je kar nekaj death metal in tudi letos so že izvirni z nekaterimi imeni v primerjavi z ostalimi metal festivali. Redki so bandi za katere bi ubijal, ki jih še nisem videl. Jaz bi naredil 2 salto nazaj, da potrdijo slučajno Primus... za kar pa je seveda malo možnosti Big smile

Lineup je že sedaj dober, pa še niti na polovici nismo z bandi...
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2016 at 10:27
Evo, tako kot sem govoril zgoraj... ta hype in pričakovanja... ne bom rekel, da ne bo kdo navdušen, ampak večina je verjetno glede na napisano pričakovala več, kot Master's Hammer. Nekaj podobnega je bilo pred leti, ko so napovedovali headlinerja, da bo nekaj legendary, potem pa potrdijo, tako kot sedaj, legendarni češki band Krabathor, na katerem pa so potem roko na srce uživali samo 40 let stari Čehi Big smile Nima veze, lineup je še vseeno super...

Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 10:22
Juhuhu, spet fajn bandi

Aeon, 
Cryptopsy, 
Suffocation, 
Macabre, 
Demolition hammer, 
Havok, 
Rotten Sound, 
Architects, 
Wolfheart, 
Der weg einer freiheit
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2017 at 16:19
Novi bandi:

Clawfinger
Samael
Svart Crown
Arkona 
Born of Osiris
Gruesome
Einherjer
Malignant Tumour
Mourning Beloveth
Lurking Fear
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2017 at 14:02
Do zdej 73 od 105 bandov, danes dodano še:

The Devin Townsend project
Tiamat
Walls of Jericho
Swallow the sun
God is an astronaut
The Crown
Birds in Row
Zhrine
Visions of disorder
Oc eans ate Alaska
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2017 at 12:33
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2017 at 16:40
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2017 at 12:55
HATEBREED, OVERKILL, WINTERSUN, OATHBREAKER, AVERSION CROWN, POWER TRIP, HELHEIM, KING PARROT and THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU



Edited by Scum - 01.Mar.2017 at 12:58
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2017 at 23:45
Še slabih 20 bandov. So pa včeraj nekaj obljubljali, da danes objavijo ne vem kakšen presežek, potem pa tole... Hatebreed imam preko glave, videl še enih 5-6 na vseh mogočih festivalih. Overkill sem tudi videl in... niso ravno po mojem okusu. Med ostalimi bandi objavljenimi se najde kaj solidnega, absolutno pa ne tako spektakularnega, kot so pumpali včeraj. Neglede na vse, pa je odličen program!
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2017 at 13:07

http://www.paranoid.si/novice/2-3-2017-znane-ze-skoraj-vse-potrditve-za-letosnji-brutal-assault

Štiridnevne vstopnice po znižani ceni (78 €) bodo v prodaji na voljo do 30. aprila.

https://brutalassault.cz/en/tickets/





Edited by Scum - 02.Mar.2017 at 13:09
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2017 at 16:14
Uf hvala za reminder, čeprav tudi tistih par € več dat, za tak festival ni problem, je pa seveda fino, ko nabavimo za cel kombi, na hitro se nabere za 3-4 gajbe Big smile


Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Aug.2012
Location: dornberk
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2017 at 20:55
No no ..za približno 40% bendou je blo v Tolmini zadnje dve do tri leta tako da glasbeno Brutal ne ponuja presežkov. Cenovno je pa druga muzika.

no limits
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2017 at 11:42
K je to kaj 40%? Take raznolikosti z bendi na MD ne pricakujem. Edinih 40% ki ma MD je ponavlajoci lineup.
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2017 at 12:35
@majden, Brutal assault ima žanrsko precej večjo širino, za nameček pa mi je všeč, da se izogibajo reznem folk metalu, heavy metalu in bandom, ki sedejo avstrijsko-nemški populaciji. Vsako leto jim uspe pripeljati tudi kakšen band, ki je že bil pozabljen in za katerega si že mislil, da ga nikdar več ne boš videl. Na Brutalu mi je všeč princip, bolje 100 average bandeov, kot pa par pocukranih in komercialnih in 100x videnih headlinerjev in nato par solidnih bandov, pol programa pa kao dejmo malim bandom priložnost za dokazovanje. Vsak ima svoj model festivala in vsakemu kaj drugega ustreza. Če se kje bandi ponavljajo, se na MD in ne dolgo nazaj je neko dekle na eni od metalskih FB skupin tudi to objavila, kako se kolobari ena in iste bande s frekvenci 2-4 let (ne supportam njenega žolča v celoti, ampak deloma ima prav, to se dogaja tudi na drugih festivalih...). Je pa teko, da če hočeš pripeljat folk je treba marsikaj požret. Je pa tudi odvisno od tega, kaj je na turneji in ne MD in ne Brutal Assault nista formata Hellfest, Wacken, etc, da si lahko ekskluznivno vozita bande na festival. PO MOJEM okusu, če grem čez bande, jih je na MD nekje 10 max, na Brutal Assaultu pa kakšnih 20-30... se bo pa zgodilo, kot vedno na Brutalu, da itak ne vidiš potem vsega. Na Brutalu bodo sicer potrdili še nekaj bandov. Ceno si že omenil in slednja ne da je nižja, ampak karta je dejansko pol cene karte od MD, včasih smo rekli, saj Čehi imajo takšen standard, pa nas žal počasi dohitevajo/prehitevajo. Na Brutalu imaš veliko boljši sistem kar se odrov tiče, ko že ravno primerjamo, Brutal ima tudi odlično video produkcijo, tako na samem festivalu, kot kasneje, če greš recimo pogledat njihov kanal na Youtube. Sicer imaš tudi na MetalDays malce hribčka, ampak z natural standom na Brutalu se ne more primerjat. Ne vem kako je na MD letos, ampak na Brutalu imaš zapestnice, kjer lahko naredim refund tudi sedaj, pol leta po festivalu. Da ne naštevam dalje. V glavnem pa to kar si napisal, bolj velja za MD kot BA. 

Ni pa bil moj namen kritizirat MD, ampak si me ti spravil v ta položaj, Jaz še vedno pravim, da je MetalDays naš ponos in spada met top 10 metalskih festivalov, Soči pa recimo ne pride blizu nobena lokacija. Bi seveda rekel, tako kot nekoč, da je treba supportat naše, ampak odker je redno razprodan MetalDays s tem tako ni skrbi. Oba festivala sta dobra,, je pa malce moteče, ko vidim folk ko primerja dve dobri stvari in iz ene dela slabo... če bi mi rekel 20 let nazaj, da bi imeli takšen festival, kot je MD bi delal salte od sreče, verjetno bomo to doujeli šele, ko ga ne bo več, kar upam da še dolgo ne bo.
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Aug.2012
Location: dornberk
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2017 at 20:34
Lahko sm se slabo izrazu ma jst sem mislil, da so bendi letos na BA v nekem procentu profilirali tudi skozi Tolmin v preteklih letih. Ne morem komentirat festivalov kjer nisem bil.....ker edini v tujini je blo več kot30 let nazaj in tako nisem prava oseba za komentirat.Atreides nisem napisal da je BA slab festival,daleč od tega, ga pa po njihovi spletni strani spremljam zadnja tri leta, ko se je navdušencev v Sloveniji skokovito poraslo. Če prebereš komentarje od let nazaj ima veliko vlogo tud cenovna razlika. In ker že omenjaš dekle na FB...lanski forum na BA za angleško...tip je napisu ,da tolko pijanih metalheadov ki so ležali po tleh popoldne ni vidu še nikjer. Tako spremljam bolj od daleč.. kot lansko leto Wacken po kompi. Sm vidu več koncertu kot če bi bil tam v živo. Se pa nisem dobro počutu ker sm imel občutk da sem voajer. Dobro da se ne bomo prepucavali. Meni so bolj všeč heviči al old school trešerji.. uni preveč jezni...poslušam ma bolj od daleč. V metalu je tolko zvrsti in podzvrsti da se vsi nekje najdemo, še posebno ob sixpacku. Tako da brez zamere
no limits
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2017 at 11:21
Evo, za naslednji ponedeljek, torej 12. junija organizatorji napovedujejo še zadnji paket bandov in lineup bo končan. Nekak pričakujem en večji band, par mediocre, ostalo pa predvsem češki/slovaški/poljski manjši bandi, kot to običajno naredijo...  kar se mene tiče, je že zdej lineup odličen, tako da tudi če ne bo nič pametnega, ne bo nobenega problema.

Takole pa trenutno izgleda:




Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2017 at 14:52
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2017 at 17:59
mikavno. ramipljam če bi letos spet šel.. mamo kkšne izkušnje z nastanitvam? sej mi sede kampirat in smrdet, sam kokr mam v spominu je totalno pissy fest.. 2x bil in nikol sploh vidu nism kje so tuši.. 

a tatvine so še na sporedu al se je zrihtal kej okol tega pa vlomov  v avte v zadnjih letih?
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2017 at 18:42
@frogstomp... je bom že letos mislim da 10. na Brutalu... en čas je še šlo... do predpredlani, ko je bil vročinski val in konstantno prek 35 stopinj, dejansko je padel takrat tudi češki rekord, kar so napisal tudi na screen na festivalu in sicer 37,8 al 38,7 stopinj, ne spomnim se... predlani je bila druga skrajnost... precej deža in temperature do 5 stopnj. No tako smo lani prvi rental hišo nekje 10km stran od festa in je bilo ODLIČNO, idilično, lepo, mirno... naspani... nesmrdljivi... z nekaj dostojanstva Big smile

Letos smo seveda zajebal, tako da ni več nobene hiše fraj... razen 20-30km stran v krajih Trutnov, Hradec Kralove in podobno, problem pa je seveda najdit heroja, ki bo trezn vozil vsak dan v obe smeri, lani smo tako naflancal kar lastnico prej omenjene hiše, bila je zelo prijazna gospa, tut ko sem si zdemoliral prst me je peljala v klinični center par 10km stran.

Letos tako študiramo, da bomo najeli avtodome, ki so cca 20€ dražji od kombija, kar se najema na dan tiče, notri pa imaš WC, kuhno, klimo, TUŠ.

Zadnja leta, ko smo kampiral smo si plačevali VIP camp, ki je nekje 15€ in je varovano, obsvetljeno in ograjeno, zraven pa ti pripada še tuš in repozitori za vredne stvari. Kar se avta tiče, smo zadnja leta pravtako plačevali on varovan parking, v katerem pa je po novem zadnja 2-3 leta še 2. VIP camp, ker je za nas malce bolj civilizirane, to postal standard, da se rešimo lokalnih ciganov, s špiritom napiitih Rusov in kurwa Poljakov. Ne da se mi še enkrat tepst ciganov, kot smo jih mogli enkrat, ko so nam hoteli pokradit stvari in smo jih ravnokar dobili, takrat so tudi Poljaki postali zelo handy in so samoiniciativno tudi oni preventivno povedali omenjenim ciganom oz. romom kozjih molitvic.

Anyway... zadnja leta gredo razni apartmatji, hiše, Airbnbju, hoteli, hostli v dobrem mesecu po koncu festivala, tudi VIP camp je zadnja leta razprodan... kolikor pa sem se tam na spletni strani Brutala pogovarjal pa bo letos sigurno festival razprodan. Mimogrede, za tiste, ki ste bili zadnja leta, organizator obljublja, da bo na dan začetka veliko večji šotor za vstopnice in zapetnice in da bo šlo neprimerljivo hitreje, tudi na zapetnice mislim, da se je folk lani navadil in ko je stvar zalaufala, je šlo precej hitreje, kot s kuponi.

Je pa stanje zadnja leta precej boljše kot pred leti... veliko več redarjev... luči... policije (ki se v druge stvari ne meša prav nič). 

Upam, da sem ti odgovoril, aja mimogrede so organizatorji prej pozabili napisati in vidim, da so sedaj updejtal, da so danes potrdili tudi Fleshgod Apocalypse, če komu kaj pomenijo....

In pa Tomaša Fialo bo počasi treba s sirkovo šibo nafocat, da se bo končno spomnil na Brutal pripeljat kakšen slovenski band.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2017 at 12:09
Soen vidim, da so skenslali Brutal in še par festivalov in da so se oz. se dogovarjajo za drugo leto. Najbolje, da za njihovo menjavo dajo kar Tool Big smile

Mimogrede, če kdo rabi prevoz, ga rade volje vzamemo s seboj... pišite na ZS, če vas zanima!
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 15:19
Zdej so še Morbid angel skenslal celo turnejo, kar pa je že malce bolj boleča zadeva:

"World Management and Morbid Angel would like to announce that due to unfortunate and last minute, unforeseen problems with a passport for one of the members of the band, as a result the Summer Festival dates slated for late July and August will have to be cancelled. In well over 30 years we have never had an incident like this, nor have we ever cancelled shows in our past. We have been advised by The US State Department / Passport Agency that a new passport will not be forthcoming in time for any of the upcoming festivals. Morbid Angel are extremely unhappy about this loss of shows and want to apologize to all the Fans, Promoters, and Vendors in Europe! We are working to have this issue remedied for the future and are looking forward to coming back to Europe and playing for all of our fans in November!!!"
Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2017 at 10:19
Tole je res kar nekaj. Mislim, da se to zgodi bandu, ki križari naokoli že celo večnost ...
Drugače pa se zamenjava ponuja kar sama od sebe - Carcass so fraj, 12.08. majo špil v Romuniji ... V Italiji so jih že zamenjali z MA.

Pa ko že pišem - če kdo nima prevoza na BA, gre lahko z nami. Ker imamo kombi zastonj, so potni stroški precej nizki - lani je prišlo nekaj pod 30 EUR/glavo (diesel in vinjeti).
Če koga zanima, naj piše na pm.
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2017 at 11:21



Edited by Scum - 21.Jul.2017 at 11:22
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2017 at 11:34
Running order je super, od tistega kar bi pogledal, se praktično skoraj nič ne prekriva... kot običajno bo naporno in ni možnosti da pogledam vsaj 50% kar bi si želel... še dobro, da smo čez leta videli že cel kup bandov. Četrtek bo tam od 19h naprej gužva, še za pir iskat bo težka, ampak bo vse vsaj na glavnih dveh odrih LOL v petek pa isto, samo da bo treba skakat med odri... zadnji dan se bo dalo malce zadihat., pa tudi zadnji dan je kup dobrih bandov... spet bo težka kej it do Oriental odra. Že komaj čakam, hype ne pojenja, neglede na to, da bo menda tole ža 10. Brutal Assault zame. Carcass pa bi bili kar proper menjava za Morbide, katerih sem se v novi/stari postavi res veselil...
Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2017 at 13:07
Kot sem predvideval - Carcass so zamenjava za Morbid Angel. Ni slabo.
Back to Top
taiyo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 132
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taiyo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2017 at 13:11
Folkec ... tukajle folk išče nekaj prevozov, če mate plac, dajte jih kontaktirat! :)

https://www.facebook.com/brutal.slovenia/


Edited by taiyo - 27.Jul.2017 at 13:11
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 12:23
Letos fucking nobedn ne dobi fraj... vsa ta leta smo se borili, kak se bomo spravli gor, ker ni bil 1 kombi dovoljl... zdej pa ga na noben način ne napolnimo... ima kdo prostora za 2... morda celo za 3... damo seveda zraven za vse stroške in na Brutalu za 22 pirov...
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2017 at 20:57
Je kdo kaj gledal kako bo vreme ? Menda bo podobno kot je blo na metaldays, plohe, kar sem gledal po googlu za Jaromer. No vsaj vročine ne bo.

*Pa na FB-ju piše, da je festival razprodan.


Edited by Paparazzi - 06.Aug.2017 at 21:11
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2017 at 15:29
Super smo se mel. Pršli okol 13h v pondelk, in je blo že polno folka tam. Vreme glede na napovedi se je lepo razpletlo, mal dežja v petek, ki je prekinil nastop Sacred Reich (pol ure kasneje dokončali z parimi komadi). EMPEROR upravičili svoje ime, vrhunsko in nabito z folkom, Carcass kljub izgubi svoje opreme na letališču spelal špil v pravo smer (jaz bi dal še mal naglas, ampak ql). Potem so sledil Electric Wizard - they are fucking heavy :)) haha zakon kva je to pokalo.  V soboto so štemal Demolition Hammer, mašina ki se ne ustavlja, starine ubijejo zvokom in lepoto. :)
Na Oriental odru so me presenetli Uada, dobra zadeva, ki bo še nastopila marsikje. Vidli še velik bendov, ki so bli dobri in tut nekaj, ki so bli slabi. Nasplošno je pa preveč dobrih bendov za pogledat in premalo moči. :))
Zanimiva je pa letos bila stavba kjer so kavči,  AMBIENT stage nastopalo je par bendov psy/drone/noise/industrial. Lani se je samo vrtela taka zvrst notri.
Brutal Assault je spet pokazal, da ima širino in se ne misli ustavt.
(p.s. Nervosa so nastopale ob 11:40 in polno folka)
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2017 at 16:57
Na čemu pa je bil Edlund, da so bili Tiamat tako porazni? Topla slivovica in tramal? :)
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2017 at 15:27



Edited by Scum - 18.Aug.2017 at 15:28
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,395 seconds.