Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Korn - spet z nekdanjo kvaliteto
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Korn - spet z nekdanjo kvaliteto

 Post Reply Post Reply
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Korn - spet z nekdanjo kvaliteto
    Posted: 30.Sep.2016 at 12:43
https://www.youtube.com/watch?v=JAmszB9UE_4

Nov štiklc ga secka, zveni pobodno mikavno kot v najboljših letih. Ko sm še tipal po sceni in še predn sm naletu na bolj tr00 metal mindset je bil tale band rednočedno na sporedu, s temle štiklcm so se spet prkupil... prov un bolan detuning banding na kitari k se mu noben djent ne prbliža..
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2016 at 13:44
Hudo! Zelo všečno. Meni so vsa obdobja Korn načeloma top.

V temu komadu je pa kr Corey Taylor zraven, top! Hug Kar se mene tiče moj fav vokalist ever.

Se pa vseeno ne strinjam z izjavo o djentu. Zunaj je kaaaar precej jawdropping zadev, nedvomno premalo poznaš sceno. Že jaz jo.

Edited by Vraan - 30.Sep.2016 at 13:44
The real monsters are often just people.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2016 at 13:44
Rotting In Vain je tudi dober
Nomen est omen.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2016 at 13:51
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Hudo! Zelo všečno. Meni so vsa obdobja Korn načeloma top.

V temu komadu je pa kr Corey Taylor zraven, top! Hug Kar se mene tiče moj fav vokalist ever.

Se pa vseeno ne strinjam z izjavo o djentu. Zunaj je kaaaar precej jawdropping zadev, nedvomno premalo poznaš sceno. Že jaz jo.


Sem se za moment zmotu pa pomislu, da se bosta v eni stvari strinjala s Frogijem :)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2016 at 13:58
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Hudo! Zelo všečno. Meni so vsa obdobja Korn načeloma top.

V temu komadu je pa kr Corey Taylor zraven, top! Hug Kar se mene tiče moj fav vokalist ever.

Se pa vseeno ne strinjam z izjavo o djentu. Zunaj je kaaaar precej jawdropping zadev, nedvomno premalo poznaš sceno. Že jaz jo.


verjetno res, kar se tiče djenta..

ampak sm tko opazu.. recimo če primerjaš metallico z podobnimi, a tehnično bolj dovršenimi evile... metallico peljejo scat v vseh pogledih.. ampak vseeno uni metallica tudi novi štiklci ostanejo v glavi, nekako se primejo.. v tem oziru elementarnejše vedno zmaga nad bolj razvitim.. in korn so v primerjavi z djentom točno to.. najelementarnejša oblika tega, kar je pri djentu svojevrstna do daske naštudirana niša.. 

sicer pa vabljen da tudi s primerom podkrepiš jawdropping djentišno, ajde nalinki eno :)
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2016 at 14:54
Stilsko so se res približali svojim zlatim letom, sam kompozicijsko pa to ni na podobnem nivoju imo, katerikoli komad iz npr. Follow the Leader se poserje na te single. Vseeno pa bo mogoče po desetih letih kaj vrednega drugega poslušanja prišlo izpod njihovih prstov. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.