Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Srd
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Srd

Post Reply Post Reply
Author
Paranoid crew
Paranoid crew

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Srd
    Posted: 08.Jan.2017 at 18:50
On Parole so objavli celo novo plato na Soundcloudu (bo do srede gor):

https://soundcloud.com/on-parole/sets/srd-smrti-sel

Srd - Smrti sel

Tracklista:
Prologue
Deathreign 40-45
All Into Nothing
Smrti sel
I Kill Everything I Fuck (priredba komada GG Allina)
Kupa trpljenja
Soči

Edited by Lif. - 08.Jan.2017 at 18:51
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 21:30
Ooo, je že uzun plat - hvala za objavo!
Sem šel parkrat čez in mi je zlo všeč! Sj se na kšnem delu sliš, da so še mlad bend - ampak je pa zašpilan ful s strastjo in to se spoštuje! Drgač je kr zlo raznolika muska na albumu, ne pokrivajo samo ene niše znotraj black metala, ampak vsen so komadi povezani in se sliš/čut, da pašejo skup - kar je pa zelo pohvalno! Vokal je tud ful hud in sploh komadi v slovenščini izpadejo zelo divji/evil.
V glavnem zakon prvenec in se že veselim njihovga koncerta!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 07:31
upam, da imaš prav, da je album res raznolik!!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 13:59
Men se tista priredba lih ne ujema z ostalimi komadi, ampak nasploh pa so v redu povezani. Pa če bi Davorin še pisal o glasbi, bi verjetno rekel, da je shizofren album. :) Ker je polovica besedil v slovenščini in pol v angleščini, ampak me to ne moti.

Pr All Into Nothing je B. (Inexistenz) s svojim vokalom kr fajn popestril komad. Pa ne da je z Goranovim kaj narobe, sam za moj okus je premalo razgiban.

Bi jih rada enkrat ujela v živo, sam lih zej 20. januarja mi ne bo znesl pridit na obletnco On Parole.

Edited by Lif. - 09.Jan.2017 at 14:00
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 14:38
Goranov vokal mi je v živo celo boljši kot na plati...
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 06:49
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 13:18
Nisem si mislil, da si bom še kdaj Gregorčičevo Soči (sploh po osnovni šoil) na veliko pel med vožnjo v avtu Big smile skratka, nabavil cd, prijetno presenečen, komadi lepo sedejo v uho, kapo dol!
Youll never see me cos Im always alone
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2017 at 07:12
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.079 seconds.