Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Offtopic
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Offtopic

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Message
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 21:27
Tožita pa dve družini Twitter:
http://www.rtvslo.si/svet/tozba-zoper-twitter-zaradi-podpiranja-t-i-islamske-drzave/412180

Nja, sej kokr sn spremljala komentarje na več portalih je isto kot vend napisalo še ene par sto ljudi pod čisto vsako s tem povezano novico. Še vedno ni nihče od njih na takšnem položaju, da bi lahko karkoli v zvezi s tem ukrenil.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:00
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Dyz, nisem rekla, da nimam časa za pisanje, ampak za gledanje 45-minutnega videa, o katerem nisi nič sploh napisal, o čem se gre in zakaj te je sploh zmotil toliko, da si ga šeral - nauči se brat.


Karen Straughan sem ti priporočil. Uni filmčk je bil simboličen. Pač če te zanima ornk kritika feminizma, je ona res pravi naslov!

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

V pritožbah sem napisala, da so bile opazke (drugih) na račun nivoja izražanja v temi o politiki, ne pa vsebina. Ampak ja, shoot the messenger, ker je to najlažje. :)


Ej mene za nivo izražanja tolk boli kurec, da me bolj ne bi mogu. A mi en govori vse slovnično pravilno z vsemi vejicami - al laja, preklinja, piše polpismeno. Če lahk razberem point, me ne moti.

Men je point kašn je moj relejšn do tega sogovornika - a je trustworthy al je nek passive aggressive fuckface, k se je pršou mal nahranit.

Mi pa gre po mojem RAVNO ENE TOLK, k tebi "nivo izražanja", na žifce pasivna agresija. Ne da se mi je tolerirat enostavno Smile 

Pa tole tvoje dajanje tipov v red je tud uno. WTF. A tebi se kar vsi pustijo tkole, da jih mal v red daješ pa te fore?  In to ti je kul?


Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Kar si pisal naprej - mi je jasno, da si ena vlka prpa, ker pokončen človek bi pač zagovarjal svoje mnenje tut če bi to pomenilo, da bo to s sabo prineslo kakšne posledice. Ampak preračunljiv oz. dvoličen človek tega pač ne bo naredil, pa ne ker je pametnejši, ampak ker nima ponosa/časti. In tudi žalit začne po navadi človek, ki mu zmanjka dejanskih argumentov in ne zna brzdat čustev.


Jst tega ne štekam. Kaj jst sm tle "mnenje" spremenil al kaj? Ne štekam spljoh! [pa brutalno se mi ne da postov it nazaj brat - redko grem ful nazaj]. Ne rabiš it nazaj pa citirat - sam tko uno...A? Plesae explain this shit! Big smile To kar je podčrtano - ostalo štekam. 

Sm se pa spomnu ene stvari [ne spomnim se kontexta], k se mi je kadit začel iz ušes, k si mi kr zabila tam v debati politika - neki v stilu "ti si brez hrbtenice"  ?! WTF....kje, zakaj, kako? 

Še pakrat sm se kasneje na to spomnu in prou uno....WTF.....

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Od kje tebi to, da 2015 nisem zaznala nobene nevarnosti? Sn rekla takrat, da me tut moti, kako mediji manipulirajo s podatki in da bodo zarad ekonomskih migrantov najbolj nastradali dejanski begunci. Za migrante sem rekla, da jih po eni strani razumem, ne pa da podpiram takšno priseljevanje. V končni fazi moje mnenje ne bo vplivalo na to, kako se bo ta zgodba sploh odvila in ne vidim razloga, da bi razpravljala o tem. Najbolj zlorabljene so bile ravno ženske in otroci v tem valu in ogromno jih je izginilo, verjetno zaradi prostitucije in kakšne trgovine z organi. Pa ne pravim, da so zdaj posilstva po Evropi kaj manj grozljiva zarad tega, preden se spet kdo obesi na to.


Pravim ti, da je [za moje osebne pojme] Sloveniji takrat grozila nevarnost od znotraj. Da bi se folk sklofu med seboj + preplavili bi nas lahko migranti, če bi šlo kaj narobe. Vlada je stvar profesionalno izpeljala [kot pravi Burseljski Vazali po navodilih]. Samo jst osebno Vladam ne zaupam. Po mojem je folk preveč naiven glede migracij na splošno!

Še ta fora je, da dokler gledaš te stvari z empatijo, si k riba na trnku ://  Enostavno moraš to sklopit, al pa ne boš videl objektivne slike imo. Ker svet je po mojem mnenju najprej bojišče in šele nato gnezdo [metaforično]. Sam mi smo se razvadli zaradi ugodja in tega nekateri imo ne vidijo več.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Se pa dogaja, da se nekateri sovražno nastrojeni posamezniki (ali skupine) spravljajo tudi nad nedolžne ljudi samo zato, ker izgledajo tuje. Tolko sovraštva na vse strani se ne more končat dobro za nikogar. In v tej situaciji je zatajilo in je še naprej čist neuporabnih tolk organov in vlad, da se sploh ne bom spuščala naprej v to debato.


Sovraštvo je imo simptom, ne pa vzrok.

Quote
A nisi prej pisal, da poznaš ženske bolj, ko poznajo same sebe? Potem pa tole? Twoface [2].


ja mal je bla naegotripana izjava, ampak ja.  Jst mislim, da vidim določene stvari bolje, kot ženske.

To so čist uni basic drajvi, k nas poganjajo. Vzorci, navade, mikro expresije, obrazna mimika, obnašanje, oči, igre, shit testi, jumps through hoops, blef, racionaliziranje, dresura, simbolne "kastracije".....

Sj se ful ponavalja vse in je ful bolj predvidljivo, k bi si pa človek mislil :/ Jst bi o tem pričal, sam je po mojem preveč brutal :S Zdi se mi, da te zadeve drezajo noter v uni basic "glue", ki je držal družbo skup - in zato tolk brutalni odzivi, če človek kdaj kej sikne.....

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Btw - folk, če kdo bere tale pogovor in dejansko misli, da kar pišem ni bullcrap! Jst mislim, da četudi ti cel svet neki govori, si moraš pustit vsaj par % rezerve!!! Resno. Saj je v večini primerov tako, da imajo prav in ti ne - a ne pozabit, da si prav ti tisti, ki sebe najbolje pozna. YOU NEVER KNOW! 


A to je zdej kao protislovno unemu, da jst nekoga poznam bolje, kot on samega sebe Big smile Ja mal je bla arogantna izjava. Tole mi je preblisnilo in sm si želel šerat, če bo kdo videl. To je bil "side note".

Mi je pa kul, da vsaj kdo direktno pove. najbol na kurac mi gre, da ti nekdo uleti pa reče - "ti si poln protislovij".....am ok..... kje, kaj, kdo, kako....."em nimam cajta ker ta forum je beden, ajt".....

bom razmišljal o tem protislovju.....

Quote
In še enkrat, tisto o Trumpu sem takrat potem priznala, da nisem preverila vira. Kaj je narobe s tvojim spominom, resno? :D


pač nevrjetno mi je blo, da kaj takega lahko kdo vrjame... še posebi izobražen.


Edited by Sid Ninja - 11.Jan.2017 at 23:13
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:00
@ossa

Pizda, to mi je pa dvignilo pritisk. In verjetno jih toži še kakšna mavričarska organizacija, ki v dekadenci svojega brezdelja nimajo drugega kot da z denarjem davkoplačevalcev jebejo poštene delavce.
Pokvarjena država. Uni lahi so še bolj utrgani kot naši mavričarji.
Se spomnim kakšno so naredili pred Ikeo enkrat, ko sem bil tam. So gledali nek dokumentarec, kako baje da zasužnjajo ljudi po svetu s tem, da jim Ikea daje delo. Po tistem so prihiteli ven iz svojih skuotov in obesili pred trgovino transparente in neke umetniške instalacije, da je veter tisto razmetaval okrog in okrog. Edino kar so naredili je, da so razjezili kakšnega kmeta, ki je moral čistit travnik za njimi.
Bog pomagaj tem brezdelnežem, ki se borijo proti svoji domišljiji.


Edited by vend - 11.Jan.2017 at 23:19
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:22
sovraštvo je imo vzrok če si mel tolk časa ga kot simptom v verigi predinokv. saj se menda ja spremeni dnk, rnk, dna in rataš born black born dead. a ne? sam da ne to jemat kot kkk pristaštvo ampak kot prispodobo za black v soul kot posledica bad, corrupted, failed, degenered dnk, rnk, dna.

kaj? vilica je še vedno za nabadanje. un k je pašteto da jo z nožem namaže na kruh ki ga je odrezal z nožem je še vedno murderer. jaz vedno jem pašteto da kruh ki sem ga odlomim od večjega dela poslajdam po pašteti. sedaj mi po ta novem mat dela polnozrnate bombice ki pa niso bombice ampak bolj kravjeki.

porka madonna. ste ga pa ušpičl. a ne?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:24
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Tožita pa dve družini Twitter:
http://www.rtvslo.si/svet/tozba-zoper-twitter-zaradi-podpiranja-t-i-islamske-drzave/412180

Nja, sej kokr sn spremljala komentarje na več portalih je isto kot vend napisalo še ene par sto ljudi pod čisto vsako s tem povezano novico. Še vedno ni nihče od njih na takšnem položaju, da bi lahko karkoli v zvezi s tem ukrenil.


Pravilno. To je začetek. Tudi vlade bodo plačevale odškodnino. Če so jo dobili izbrisani, si jo žrtve migrantov zaslužijo stokrat.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:26
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

sovraštvo je imo vzrok če si mel tolk časa ga kot simptom v verigi predinokv. saj se menda ja spremeni dnk, rnk, dna in rataš born black born dead. a ne? sam da ne to jemat kot kkk pristaštvo ampak kot prispodobo za black v soul kot posledica bad, corrupted, failed, degenered dnk, rnk, dna.

kaj? vilica je še vedno za nabadanje. un k je pašteto da jo z nožem namaže na kruh ki ga je odrezal z nožem je še vedno murderer. jaz vedno jem pašteto da kruh ki sem ga odlomim od večjega dela poslajdam po pašteti. sedaj mi po ta novem mat dela polnozrnate bombice ki pa niso bombice ampak bolj kravjeki.

porka madonna. ste ga pa ušpičl. a ne?

Ja sej ... Tema je offtopic.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:27
al pa tud ne?

a mislte da so uni k se rodijo čist defoghmivani ala pokveke (kot recimo extreme inattentional life) evil al niso?

je bella cesta. zdej pa ne vem.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:33
zgledajo čist bogi, pridni, nemočni. a to prosjo, da se povrnejo v prvotno stanje. a da so tolk pokvarjeni - še bolj pokvarjeni, da se delajo celo nepokvarjene?

jst ne vem kaj je s temi škodljivimi mikroorganizmi in strupi. vem da to povzroča odklanjanje od divine ideala (gledano iz današnjega časa) - deformacije na telesu, obrazu,... ljudje postanejo grdi. ker se jim spreminjajo dnk, rnk, dna molekule. ne vem pa če taki so avtomatsko tudi evil.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:39
recimo. ti vleče nos v desno. preobremenjena jetra. in tako delajo naslednji tvoji potomci. pol se enkrat bo rodil defoghmivan pokvekan otrok z krivim nosom.

al pa recimo previsok cukr. previsok cukr dela človeka agresivnega. in pride isto do potomca ki se rodi z sladkorno.

zdej mene zanima a je ta potomec, če ne bi nič preveč sladkega jedel - da bi imel cukr čist normalen - bil agresiven? zarad podedovane sladkorne.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:42
al pa: kaj če bi mi vse ljudi vrgli v mlin za meso in naredili iz njih kranjske kobasice?
može tud bloody marry sokić.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 23:47
Kranjske klobase so samo iz svinjskega mesa.
Predlagane bi bile proste za geografsko zaščito.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 00:27
Ijus, tale tip je bojda zlobn pa misilm, da se ujema s tvojo teorijo. Nos ma mal v desno, zobe pa še bolj pošrek.

Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 00:30
Pa sej. Kar pomen besedni sklop "da si svinja" in kaki so ljudje pol bi res lahk iz ljudi celega sveta nardili kranjske kobasice in bloody marry đusić.

Edited by Ijus - 12.Jan.2017 at 00:32
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 00:31
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Ijus, tale tip je bojda zlobn pa misilm, da se ujema s tvojo teorijo. Nos ma mal v desno, zobe pa še bolj pošrek.


hahaha. ful pa vem kdo je to pa za kaj se gre.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:04
Če bi gledal Sherlocka, bi verjetno vedel. :)

Dyz:
Simboličn 45-minutni filmček, ok. :D

Še kr ne dojameš in se mi res ne da več ponavljat. Mi je žal, če je kdorkol dojel, da je šlo pr prestavljanju par postov v drugo temo po tvojih besedah za postavljanje tipov v red. Žal ni blo vmes nobene punce, ker ne delam razlik in drugače te razprave drugače mogoče ne bi bilo. Tema o pritožbah ma neko funkcijo in če kdo javi kakšno napako al bug al kakrkoli, noben iz ekipe, k smo aktivni tu na forumu, tega v poplavi nepovezanih postov ne bo vidu. In to je za moje pojme funkcija pritožb in pohval, ne pa še ena tema o politiki in žaljenju med sabo. Ni čist vsaka stvar na svetu nek conspiracy theory.

Tisto o tvoji neobstoječi hrbtenici in da si prpa se je nanašalo na tvojo izjavo, da bi pazil, kaj govoriš pred npr. kakšno sodnico oz. vpričo močnejšega nasprotnika, ker kao takoj ko prideš v prostor lahko oceniš, do katere meje lahko greš. To mi zveni kot pri otroku, ki pri starših preizkuša, kolk daleč lahko gre preden dobi batine.

Glede politike, Slovenija je premajhen akter v tej zgodbi, kar se že vidi po cifrah ljudi, ki sta jih npr. sprejela Avstrija in Slovenija. Ampak tu včasih razglabljate, kot da pri nas že imamo neko vojno stanje.

Glede empatije - pri takšnem razčlovečenju je še lažje upravljat z množicami, ker logiki ful težje oporekaš kot morali. Pač moje mnenje. In ja, vem, Goodwin's Law, ampak če prepričaš množice, da se med njimi nahajajo izdajalci in da boš problem množice rešil z odstranitvijo takšnih "izdajalcev", pri takšnem tolmačenju takšni logiki težko oporekaš. Bi pa vsak moralno odgovorn človek temu takoj oporekal.

Pa izobrazba ni nujno sinonim za razgledanost. Nekateri najbolj razgledani in pametni ljudje, k jih poznam, majo končano samo srednjo šolo in niso nujno niti šli na faks (in ga ne dokončal). Al niso mel možnosti na tem področju nardit kaj več al pa pač niso mel želje/ambicije.

In zej se res umikam iz te debate, have fun.

Vend:
Je izbrisanim država dejansko plačala odškodnine? Vem, da je ESČP še za časa JJ-eve vlade razsodlo, da jim mora plačati odškodnine, ne vem pa, če se je tu kaj premaknilo pol.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:31
Ne maram Sherlocka in verjetno še kar ne bom vedel.

Mi je pa zanimivo da določen tip človeka igra določene tipe vlog. Kar niti ne bi smelo bit zanimivo saj je samoumevno.

Si predstavlaš kirurga, obdukterja (sorry, ne vem kako se pravilno napiše) in podobne kako ratajo navdušeni nad prakso?

A misliš, da kirurg uživa v reševanju ljudi al rezanju meseka?
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:33
Pa zakaj polcaje ne marajo.

Pa zakaj da grejo podobne stvari skupaj.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:33
Uživa v tem, da obvlada. In tako je z vsemi.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:34
Mess... ek... s... per... t!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:37
Kurba. Kaj se je bog zdolgočasil in preprečil da bi ti po odtrgane pol roke zarad petarde na novo zrasla?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:39
Rastline imajo tudi zaznavanje. Doživljajo stres, ko jih puliš in režeš. In prebavljaš tako da jih počasi cvreš v želodčni kislini.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:40
Sve je bre podmečeno.
Kaj je rekel Scharzwhanegherr v filmu Running books? Da je sve bre odar i da ljudi glume.

Kaj ma to veze z agrume pa ne vem.

Ja nemam pojma. Ja nisam od Avde. Sploh pa ne od Deniča.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:52
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Kurba. Kaj se je bog zdolgočasil in preprečil da bi ti po odtrgane pol roke zarad petarde na novo zrasla?

To bo patentirala dr. Tanja Dominko. Regeneracija tkiv.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 02:06
Aha. Patentirala.

Sliši se kot Tajna Demenko.
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 02:28
Če lahko kuščarji, lahko tudi mi.
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 07:28
Evo, enakopravnost. Smile

Ali lahko belcu (to so tudi Egibčani, ki živijo na afriškem kontinentu ali npr. Indijci v Indiji), ki je iz Južne Afrike po vrhu pa je še rasist (samo, da razpizdimo črnce in mavričarje za zabavo), ko se preseli v ZDA rečemo African AmericanQuestion
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 08:04
Africanamerican so kolikor je meni znano, tisti črnci, ki so potomci sužnjev afričanov. Pač so jih v Afriki stoletja nazaj ulovili in prodali v ZDA na plantažo.
Zato Obama ni prvi afriškoameriški predsednik, ker je njegov oče Kenijec. Torej je Obama le navaden črnc, mulat. Na prvega afroameriškega predsednika še čakamo.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 09:02



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 09:48
Disparabači - roke razprši!

Kdo pozna zgornji špil?Tongue
To so bla 80-ta...Wink
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 12:19
Brim brum bram!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 12:32
Peljemo se stran.
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 12:40
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Še kr ne dojameš in se mi res ne da več ponavljat. Mi je žal, če je kdorkol dojel, da je šlo pr prestavljanju par postov v drugo temo po tvojih besedah za postavljanje tipov v red. Žal ni blo vmes nobene punce, ker ne delam razlik in drugače te razprave drugače mogoče ne bi bilo. Tema o pritožbah ma neko funkcijo in če kdo javi kakšno napako al bug al kakrkoli, noben iz ekipe, k smo aktivni tu na forumu, tega v poplavi nepovezanih postov ne bo vidu. In to je za moje pojme funkcija pritožb in pohval, ne pa še ena tema o politiki in žaljenju med sabo. Ni čist vsaka stvar na svetu nek conspiracy theory.


Zdi se mi, da si tak karakter, ki daje tipe v red - to nima veze z unim metanjem postov. Uno je v bistvu dokaj "no biggie". Tam je šlo bolj za moje tečnarjenje ...

VSE je conspiracy theory! Cool DOH!

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Tisto o tvoji neobstoječi hrbtenici in da si prpa se je nanašalo na tvojo izjavo, da bi pazil, kaj govoriš pred npr. kakšno sodnico oz. vpričo močnejšega nasprotnika, ker kao takoj ko prideš v prostor lahko oceniš, do katere meje lahko greš. To mi zveni kot pri otroku, ki pri starših preizkuša, kolk daleč lahko gre preden dobi batine.


aha LOL ok... 

jst sm reku, da vidim, kje so potencialna žarišča konflikta - ostalo je tvoj straw man.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Ampak tu včasih razglabljate, kot da pri nas že imamo neko vojno stanje.


Zame osebno je od sept 2015 do nekje marca 2016 [ko se je zaprla balkanska pot] bilo izredno stanje. Ne vojno stanje, ampak izredno stanje. Pač ....you're on alert.... if you're a male I guess 


Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Glede empatije - pri takšnem razčlovečenju je še lažje upravljat z množicami, ker logiki ful težje oporekaš kot morali. Pač moje mnenje. In ja, vem, Goodwin's Law, ampak če prepričaš množice, da se med njimi nahajajo izdajalci in da boš problem množice rešil z odstranitvijo takšnih "izdajalcev", pri takšnem tolmačenju takšni logiki težko oporekaš. Bi pa vsak moralno odgovorn človek temu takoj oporekal.


Fora je v empatiji. Čez empatijo se da manipulirat s folkom.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Pa izobrazba ni nujno sinonim za razgledanost.
Nekateri najbolj razgledani in pametni ljudje, k jih poznam, majo končano samo srednjo šolo in niso nujno niti šli na faks (in ga ne dokončal). Al niso mel možnosti na tem področju nardit kaj več al pa pač niso mel želje/ambicije.


100% agree


Originally posted by Lif. Lif. wrote:

have fun.


u 2


> don't forget : Karen Straughan


Edited by Sid Ninja - 13.Jan.2017 at 05:51
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 13:27

Tika, tika, taka,
kadar miška kaka,
človek nima zraka,
huda smrt ga čaka.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 19:41
Originally posted by Poli Poli wrote:


Tika, tika, taka,
kadar miška kaka,
človek nima zraka,
huda smrt ga čaka.




ojojoj, huj si k Melanija
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 19:59

Joker 
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2017 at 02:10
> edit : jst sm rajši kar pobrisal vse skup!

Saj mularija screen shote rada dela, pa so lahk vsi vidli, da sem tokrat poiskusil kulturno in popolnoma neosebno nekaj napisat.

Po burni reakciji našega Gmajnarja sem se odločit pobrisat! Kaj pa veš! Mogoč pa bo kdo dohodnino oddal in bo mel kaj extra cajta za forum, pa bi videl ta dva posta, bi pa še njega prebrnilo!


Sj bi Lifo poklical na posredovanje, a kaj, ko bo spet dež - narejenega pa nič!


Edited by Sid Ninja - 14.Jan.2017 at 23:28
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2017 at 02:17
> edit : pobrisano




Edited by Sid Ninja - 14.Jan.2017 at 21:03
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2017 at 13:50
Sid MangNinJa - sovražnik žensk / ljubitelj moških / tipičen FDV-jevec, čeprav misli, da je čist drugačen / filo-psiholog / jokica / samooklicani rešitelj sveta / internetno oprana glava / brez stika z resničnim življenjem / isti fanatik kokr so SJW fanatiki, samo, da je on na drugem prizadetem polu / večni uporabnik internetno naučenih fraz ala ''red pill'', ''mangina'', ''feminaci'', ''shaming'', ''ad hominem - osebni napad'', ''white knight'', ... isti kurac kokr uni njegovi SJW tovariši, k se derejo svoje naučene fraze ''naci'', ''mysoginist'', ''hate speech'', ''racist'', ''this offends me'', ... / ta glavn egotriper na Paranoidu

To nisem napisu zato ker bi hotu z njim ''debatirat'' - on itak zmer ''zmaga'' v debati :) Men že en takle post čist preveč cajta vzame, kwa šele, da bi enmu skos neki odgovarju in seciru njegove izjave - življenje je prekratko za take neumnosti :)
Pa skos se hval/hvaljo (tud uni njegovi trije al štirje mušketirji), da nobenga ne rabjo v ''drekolitika'' debati - da so samozadostni. Pol se jim pa kr trga, k končno kšn kj proti njim pove, pa vseen v keri debati :) V bistvu ful pogreša/pogrešajo kšno kontriranje, ker edin takrat loh pokaže-jo svoje ''internet warrior'' sposobnosti :)
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2017 at 21:05
Gmajnar - gmajnar
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 01:49
Kaj točno bi blo tu za brisat, Dyz? Če nisem brisala tvojih žaljivk, verjetno tut tele Gmajnarjeve drekolitike ne rabim.

Tisto, kar si objavil prej, preden si pobrisal, sem že večkrat vidla na vseh možnih kanalih. Ne vem, če je to res tok pretresljiva skrivnost in če je odvisna izključno od spola (minus tisti del z otrokom). Poznam tut očete, za ktere bi lahko rekla nekaj podobnega. So redki, ampak obstajajo, tut v starejših generacijah, v mlajših pa se mi zdi, da jih je že več. Pač odvisno, koga postaviš na prvo mesto, sebe ali družino.

Edited by Lif. - 15.Jan.2017 at 01:49
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 02:18
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Kaj točno bi blo tu za brisat, Dyz?


Moja dva posta! Sumim, da sta povzročila ihto! [lahko pa, da se motim] 

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Tisto, kar si objavil prej, preden si pobrisal, sem že večkrat vidla na vseh možnih kanalih. Ne vem, če je to res tok pretresljiva skrivnost in če je odvisna izključno od spola (minus tisti del z otrokom). Poznam tut očete, za ktere bi lahko rekla nekaj podobnega. So redki, ampak obstajajo, tut v starejših generacijah, v mlajših pa se mi zdi, da jih je že več. Pač odvisno, koga postaviš na prvo mesto, sebe ali družino.


A veš, da te moram pohvalit! Taka zagnanost, da nekdo vse prebere, torej tudi tisto, kar potem skrijem, je samo za pohvalit! Thumbs Up

Ne razumem, kako se preostanek posta nanaša na moja dva izbrisana posta. Nikjer nista omenjala otrok ali družine. Le naravo 2 spolov in realen pogled na vse skupaj.

Misliš, da lahko prihrumi še kdo, ki bi protestiral proti moji nestrpnosti in grobi kršitvi pravic ostalih 70 + spolov? No, saj ga boš že v red dala!


Edited by Sid Ninja - 15.Jan.2017 at 02:19
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 12:50
Komedija :) Zgleda, da Ninja misle, da sem jst tist napisu zarad njegovih zadnjih par postov :)
To sem napisu kot ''obnovo'' njegovga obnašanja/razmišljanja v zadnjem letu (2016 + 2017) na Paranoidu. No sj trgal se mu je že pred 2016, sam v velik manjšem obsegu :)

To ni bla ne ihta, ne burna reakcija - samo ''povzetek'', k se je dolg cajta prprawlu. Men se pač ne da Ninji in njegovmu fanclubu, vsakič, k se jim trga, pisat - ker to rabš bit take sorte člowk (jst to nism).
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 13:14
Si bil pa hitro nazaj!

Je že fajn, da te imamo : takole fajn povzetek napišeš za tiste, ki podobno nimajo časa brat foruma. Samo obnovo preberejo pa vse vedo.

No jaz osebno bom kar počakal na diagnozo Dr. Venda! Njemu še najbolj zaupam!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:07
:D haha sej jaz mam pa tud kdaj take da mam pol naslednji dan prov dolgotrajnega moralitet mačka. Jah. Če pa preveč kave pijem pol pa mi skisa mozak k lajf je huda prasica. Se je treba karnaprej borit. Še žgane pa cukre pa teleportacijo upelem v svoj gnil lajf pa sem zmagal.

Jst lahk potrdim iz prve roke da enoličnost ubija. Fak shit piss pička kurac joška rit. Jao jebote pa to UBER GNILO VRANSKO s folkom vred!!!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:10
Prov en dan se bom ubesu pol pa še ustrelu. Pom pa mat klical da me pele u bolnco. Tm bom pa sestri prste polomu. LOL To sem se tolk režal k mi je kolega na FBju pravil k se ga je zadel z zdravili pa alkom pa zgubu spomin za 24hr pa se znajdu na urgencu v lj pa sestri prste polomu.

Edited by Ijus - 16.Jan.2017 at 04:23
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:11
LOL fak.
LOL fak kera debilna.
LOL ...

Edited by Ijus - 16.Jan.2017 at 04:22
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:12
Toj k dab kovaču kleše ferdirbal. LOL
Koja budala. LOL Ne morem se nehat režat.
Idiot...


Edited by Ijus - 16.Jan.2017 at 04:22
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:13
LOL

Edited by Ijus - 16.Jan.2017 at 04:22
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 04:37
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

:D haha sej jaz mam pa tud kdaj take da mam pol naslednji dan prov dolgotrajnega moralitet mačka.


Samo tega ne! Big smile 

Eno majčkeno wiskija nalit, eno fajn muzko pa rečt -fuck it!

Here's to all the night owls of this world! @ Night the creativity works best! Thumbs Up

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 18:17
Tvoja dva posta nista kršla nobenih forumskih pravil, kvečjemu sta last foruma. :D



Objavil si tole Goldingovo izjavo, ane. Glede na primere v njej dejansko ženskam prizna samo, da so boljše pri vseh stvareh okoli gospodinjstva (da naredi dom, da iz hrane skuha obrok, da iz sperme naredi otroka). Iz tega moje izhodišče glede družine in teza, da vse to lahko naredi tudi moški (razen da rodi otroka), če želi. In to se mi zdi res spoštovanja vredno.

Golding v vsakem primeru izhaja iz tega, da mora ženska nekaj dobiti, da lahko iz tega naredi nekaj več. Kot da ni samoiniciativno sposobna vse to doseči tut sama, ampak je vedno odvisna od moškega. Je pa res, da je človek odraščal še v drugačnih časih in da takrat ženske še niso imele nekih realnih in enakih možnosti, da bi kaj dosegle same. In ni vračunal žensk, ki tut same od sebe bruhajo drek, tut takšne obstajajo. :)

Sej misel je mišljena dobronamerno in laska ženskam, js se pač ne strinjam čisto z njim. Se bolj pridružujem Teslovim razmišljanjem na to temo, če je kaj takega dejansko izjavil. Se nisem še poglabljala v to, ker je tut on zadnje čase popoularna tema na družbenih omrežjih in njegove izjave izkrivljata obe strani, da bi "podkrepili" svoje stališče. Ker če nekaj izjavi človek, ki je nekakšna avtoriteta, je pa že res.
Recimo dva primera:

Veliko stvari, o katerih se razpravlja v družbi, je posledica tega, da ima veliko ljudi preveč časa za razmišljanje, ker se jim ni več treba ukvarjati z golim preživetjem in ker imajo dostop do interneta. Tko njihova razmišljanja ne ostanejo več samo v ožjem krogu znancev, je pa Facebook s svojo politiko spet vrnil nazaj ta občutek mehurčka. To velja za oba skrajna pola v družbi, mešanje dreka na vse strani ne koristi nikomur, razen nekim osebnim interesom posameznikov (to zej že drugič pišem na ta forum, ampak sn še vedno feminazi in mavričar in ne vem kaj). Dejansko pomembne stvari dobijo v javnem diskurzu bore malo pozornosti, ker se ljudje raje ukvarjajo z drugimi (najbolj osnoven primer tega je obrekovanje) in je najlažje "dokazovati" svojo vrednost z omalovaževanjem nekoga drugega.

To leti recimo na te razprave o 70+ spolih. Biološko obstajata samo dva, kako pa se kdo identificira, je nekaj drugega in stvar vsakega posameznika. Zarad tega ni treba odpustit priznanega profesorja, ker ne želi svojih študentov nagovarjat z "ze". Niti se ni treba naslanjat na človeka, ker je kakorkoli drugačen od večine, ker to po mojem prepričanju počnejo samo slaboumni/omejeni ljudje, ki niso nikoli dozoreli in so v tem smislu ostali na stopnji otroka, ki še ne zna ločevati med tem, kaj se spodobi in kaj ne, in samo kopira vzorce obnašanja od drugih, na žalost v veliki meri od odraslih.

Podpiram, da je družba bolj odprta, da ljudem ni več treba skrivati tega, kdo so, ker bi jim sicer grozila linč ali celo smrt ali raznorazni poskusi na njih, kot je blo tega v preteklosti čisto preveč. Če je kdo drugačen in s tem komu drugemu ne dela škode in ne posega v pravice drugih, ne vidim problema. In tut drugi nimajo pravico posegati v pravice takšne osebe. Pritožujejo se pa potem, ker to dojemajo kot to, da se krši njim pravica do naslanjanja nad drugimi, ker imajo ta čredni občutek in si zaradi tega tut upajo se tko sploh izpostavljat. Če bi ljudje končno to dojeli in si priznali, bi blo ful manj konfliktov.


Edited by Lif. - 16.Jan.2017 at 18:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.