Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Droge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Droge

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Message
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Droge
    Posted: 31.Jul.2008 at 14:32
Sicer sem ta post oddal že v debati prog metal, ker je debata nanesla na droge (in njeno uporabo, da bi dosegli večjo ustvarjalnost v glasbi ipd). Ker nočem tam kvarjenja debati že vsem znanim izrazom "offtopic" ali pa slovenskim "odtema" (joke - šala), sem se odločil, da ga spejstam tule in upam, da bote napisali svoje vtise in razmišljanja o tej temi. No, da uvod ne bo predolg, evo mojga posta (pa prosim brez odteme):

Ok. Resno. Seveda ti da vsaka droga neko drugo izhodišče in vidiš nekaj kaj prej nisi videl in opazil. Vsaka droga deluje na principu zmanjšanja kisika v glavi. Ampak to pomeni, da vidiš manj stvari - tiste običajne, ki so ti bolj potrebne za življenje. Sicer ne vidim nič narobe, da se droga uporablja v duhovne namene. Ameriški indijanci so jih uporabljali, da so videli prihodnost - oziroma to kar bodo, ko so se iskali, ampak so v bistvu le prišli do podzavesti, ki je pa itak popolnoma v lasti enega osebka - je polna njegove biti.

Ampak uporabljanje droge v rekreacionalne in ustvarjalne namene... s tem se pa ne strinjam. Zakaj? Sicer je res da ti droga lahko pomaga pri ustvarjanju glasbe in ostalih umetnosti. Je pa dejstvo da s tem izgubiš stik z realnim svetom in hočeš ali pa nočeš del tebe je nepretrgljivo vezan na realni svet in definitvo s pogostim uporabljanjem droge dosežeš zamegljen um. Spoznaš stvari o sebi katere nisi vedel, zgubiš pa tudi veliko več znanja o svetu, ki te zunaj obkroža in najbolj pomembno zgubiš sposobnost percepcije sveta, ker ga enačiš, oziroma misliš, da funkcionira enako kot tvoj imaginarni svet.

Trdim, da je uporaba droge v duhovne namene najlažji način, da se bolje spoznaš iznotraj, terja pa tudi visok davek, po moje previsok, saj zgubiš veliko več kot pa s tem pridobiš.

So drugačni načini spoznavanja sebe in tudi bolj uspešni. Sploh pa so takšni pri katerih nič ne izgubiš in lahko le pridobiš. S tem ohraniš celotno sliko in to je pravo videnje in vedenje o vsemu. Svoje telo lahko pripraviš do tega tudi brez drog. Telo in um sta sposobna še večje sinergije, ampak ta način je veliko težji in zahteva veliko časa.

Mene ne moti, če se kdo drogira, dokler ima neko kontrolo nad tem. Dokler je tako je to njegova stvar. Same droge pa za mene niso. In mislim, da tudi vsak mora najti svojo pot. Ampak vprašajte se ali je pot v droge pravilna.

Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 14:38
 
 
 
QUOTE=Tonckow]
[/QUOTE]
 
Approve
 
Drgač pa vsak zase ve kva je zanj najbolš. Travo še toleriram, drugo (koka, hors. x, ...) je pa že res čist preveč.


Edited by Tyrant - 31.Jul.2008 at 14:39
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 14:56
Ful fajn si napiso propfet in vse je seveda res,
sam je v vsakem primeru fajn tudi kdaj pa kdaj kak jointek skadit :)
Pretiravanje pa itak ni dobro, tako kot povsod...
www.rkc.si
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 15:01

Najboljš se ga je prbit, da zbežiš od vseh problemov in izzivov...Normalno v zagovor tega početja prihajajo na plano razne neumnosti, kot so "iskanje sebe", neka višja duhovnost, videnje prihodnosti, inspiracija, celo zdravilni učinki pa ne vem kua še...Drogiranje je znak šibkosti in straha pred realnim svetom...res, da je vsak človek zgodba zase in dojemljiv za vplive, sej zato se pa družimo in se pogovarjamo in si s tem drug drugemu pomagamo premagovati slabosti, ki jih imamo...Tudi to je eden izmed pravilnih načinov spoznavanja tako sebe kot tudi drugih...Big%20smile

Btw: Mislm, da tudi ni smiselno primerjati Indijancev in njihovega načina življenja z Evropejci...Itak se ve, od kod izvira vsa svinjarija (kar so pa dobrega prinesli je pa v primerjavi z slabim itak zanemarljivo)...Evil%20Smile
 


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 15:03
kar je mati narava dala jz čist podpiram, kemija poj že ni vredu, ok sej koke in tako je tut dost naravno, sam je bolj al manj kemija...
je pa res da vse v normalnih mejah je ok, ko si pa čez pa itq da te zjebe, sej kak pir pa vin pa vse, na vsake tolk časa, vsak viken al kakorkoli ni kriza, ko pa je vsakodnevna navada je pa tut že mal bad..
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 15:45
hm zanimiu podatk je to, da je izumetelj norih gob pa lsd-ja umru str bliz 100 let...nevem točne cifre..sm pa brou u mladini to enkrt. s tem d je konzumirou skor ceu lajf...
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 15:58
Sej en moj sošolc še zmer požre po 6 iksov naenkrat pa mu je navadn, en pa vzame pou iksa pa ga pobere.
Vse v mejah normale pa jeSmile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 16:00
@Janchk - ja izumitelj je bil... on je verjetno točno vedel kaj si lahko pri uporabi tega dovoli in česa ne

Edited by Ruda - 31.Jul.2008 at 16:00
www.rkc.si
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 16:01
pomoje je tut neki na tem blo ja...sam je pa meu zlo smešne halucinacije zmer:D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 16:24
Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

kar je mati narava dala jz čist podpiram, kemija poj že ni vredu, ok sej koke in tako je tut dost naravno, sam je bolj al manj kemija...
 
To delitev (naravno je ok, kemija pa ne) slišim precej pogosto.
Zakaj sploh ta delitev (če pa je tudi vse naravno v resnici "kemija") in zakaj bi se človek ravnal po njej? 
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 16:29
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

kar je mati narava dala jz čist podpiram, kemija poj že ni vredu, ok sej koke in tako je tut dost naravno, sam je bolj al manj kemija...
 
To delitev (naravno je ok, kemija pa ne) slišim precej pogosto.
Zakaj sploh ta delitev (če pa je tudi vse naravno v resnici "kemija") in zakaj bi se človek ravnal po njej? 
 
Ja pr naravno vsaj veš kva je not..pr umetnih zadevah pa nikol ne morš vedt kva vse je not zmešan. Najbolš je da sam prdelaš pa jeSmile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 16:41
Veliko vesalja na psihoterapiji Prophet, ostali pa s peyotlom, žbeti, koko,
 
Edina droga ki jo sam pokonzumiram je tu pa tam kak radler, čaj(včasih tudi od Droga Portorož), in par čikov na Metalcampu, prek ostalega leta se prebijem brez tobaka.
 
Sem pa enkrat kadil žajbelj. Je to tudi droga?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 17:37
Sm napisu ze technical ... debati kaj si mislim o Prophetovem postu smi ne da se enkrat pisat ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 17:40
Kakorkoli, jst pravim da glede ucinkov katerekoli droge ( v tem primeru trave (ki za moje pojme ni droga)) nemores kar posplosevat ja ce prevec to rata to ce prevec tisto rata tisto ... brezveze, vse je odvisno od posameznika. Ce bo enega spsihiralo do konca se ni nujno, da bo tudi mene, ceprav bi recimo konzumiral 2× vec kot on...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:21
od drog nism probala sam še lsdja, norih gob, daturinih semen pa slaka.
trave sm se že mau naveličala tko da povlečem par dimčkou na useke par mescou če slučajn nanese
od koke nism mela ama absolutn nč. ...ubistvu sm mela tak filing kt ga mam nasledn dan po pitju k mam mačka.
po speedu nism mogla spat in sm bla čista razvalina dokler ni spustil in sm loh zaspala...pomoje sm zgledala k en zombi
po xih sm po kšnem mescu opazla da mi možgani ne delujejo več tko k so mi...prou čudn filing u glavi in je biu cajt da to opustim
po 3 al 4 kratnem snifanju horsa sm pa opazla da sam še to čakam in razmišlam kdaj bo spet vikend da bi spet loh...in seveda sm tut to opustila
kajenje pejotla je mel tak filing kt en slabši joint...ga bo treba še popapcat enkrat
flexanje z limom ipd. pušča prevelke glavobole pa največ kar sm doživela je to da sm vidla bele pikce pred očmi....borring...da ne govorim o ogabnem okusu k ti to pusti u ustih.

to so moje izkušnje. ostajam pr alkoholnih pijačah, največ pirčku in usake tok kšn dim travce. ostalo je brezveze


Edited by Kali - 31.Jul.2008 at 18:22
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:40
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem pa enkrat kadil žajbelj. Je to tudi droga?

baje da je ena vrsta žajblja, ki te za nekaj sekund zafleša in to je to :)

če pa je to droga, pa ne bi vedu.


Edited by dupli - 31.Jul.2008 at 18:42
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:44
zadnič sm na tv slišav da so volčje češne predvsem "nevarne" ker ti ob občutku vročine povzročijo halucinacije... hmm meni se zdi kr zanimivo :P
. . .
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:46
Janchk: tist švicar k je izumu LSD ni izumu tut norih gob...gobe rastejo same od sebeBig%20smile jih je pa jedu.
Naravno - umetno: vi ki prisegate na naravno in ne umetno dejte pojest volčjo češno al pa semena od datureBig%20smile(da nebi slučajno kdo resno vzel tega). Drugač pa Rnt pri naravnih stvareh neveš točno kva je notr, ker je ful enih spojin katerih količina tut ful varira.Pri umetnih se da to z lahkoto določt, ampak samo če ti to delaš, od dilerja pa pride notr svašta in nikol neveš kolk česa(zato je tut Habiča od NIET pobral).
Prophet ful si kul post napisou...se čist strinjam.Droge so sam ena bližnica do sprostitve, gledanja v svojo osebnost in še česa.Zato pa so tok popularne....večina bi rada s čim manj truda dosegla čim več.
Od drog uživam alkohol pa travo.Čiki mi smrdijo in mi majo totalno pust okusDead Vse uživam v nekih mejah in se mam čist fino.Sploh trava mi ful sede če se jo kadi v pravi družbi.Pa bolš mi je sam travo kadit in ne mešat z alkotam.Čeprou tut z alkotam ni slabo, sam sama trava ful bl sede. Sm pa odprt še za druge droge razn horsa.Če bo priložnost pa volja, nikol pa nam reku nikol nam tega probou(razn horsa).
Aja ko lih omenjate pejotl......ve kdo kje bi se ga dalo dobit.Pa ne une mini bunkice ampak mal večjega že.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:46
Prophet, vecina drog deluje tako, da se njihove aktivne snovi vezejo na receptorje v zivcnih koncicih in bodisi pospesijo bodisi umirijo prenos nevrotransmiterjev. Ce na povezave v zicih lah gledas kot na racunalnisi hardver pa je tvoje stanje zavesti software. S tem kos e ti aktivne snovi droge vezejo na zivcne receptorje, se odprejo drugacne povezave, ergo neka druga stopnja zavedanja (no to velja za psihoaktivne droge). Heroin ti sam sprosti oreng dozo srecnega hormona. Dokler je v mejah normale, se zadevaj kolk hoces. Sam sem probal sam travo, bi pa gobice in druge psihoaktiovne snovi. Sam bi se prej psihicno pripravil, da bi cim bolj uspesnom zaplaval v druga zanavanja. Heroin bi probal sam ko bi bil precej star, kokaina (ne ap kokinih listov) pa zaradi mojega politicnega prepricanja new bi probal nikoli. Seveda pa lah druge stopnje zavesti dosezes tudi preko meditacije sam je to precej tezje.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:47
Originally posted by dupli dupli wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem pa enkrat kadil žajbelj. Je to tudi droga?

baje da je ena vrsta žajblja, ki te za nekaj sekund zafleša in to je to :)

če pa je to droga, pa ne bi vedu.
Ja to je ena sorta žajblja salvia dorvium al kva že.Nardi ti pa nekajminutni trip k zgleda za tiste k opazujejo zlo strašn, unmu k pa to pokadi je pa čist zakonLOL
Od volčje češne pa lahko oslepiš...z lahkoto.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 18:56
Kot lahko od trave komot fašeš shizofrenijo, depresijo, druga psihotična stanja itd.... Če so bile te bolezni prej v družini ti jih zdetonira na stoto potenco.

Edited by devlin - 31.Jul.2008 at 18:57
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 19:14
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kot lahko od trave komot fašeš shizofrenijo, depresijo, druga psihotična stanja itd.... Če so bile te bolezni prej v družini ti jih zdetonira na stoto potenco.
Če se to nanaša na volčjo češno pol odgovarjam: shizofrenijo lahko fašeš če je to v družini in si potencjaln shizofrenik.Od volčje češne maš pa ful šans da oslepiš tut če so vsi v tvoji družini brez očalWink
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 19:56
Kdaj se gremo drogirat? Evil%20Smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 19:57
Jutri zvečer Tongue.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 19:59
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 20:01
Nope, jaz sem lepši, res me je pa ena pizda enkrat v temi nategnil da sem se s filtrom nafilal. BLJAK!!!

Edited by devlin - 31.Jul.2008 at 20:02
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 20:13
Ali lahko kdo napiše kakšno modrost, ki jo je prinesel s seboj, ko je bil v drugi ali tretji stopnji zavedanja? :P
Zanimivo se mi zdi, da lahko človeška čustva razložimo s nekimi hormoni, nevrotransmiterji in živčnimi receptorji.
Ob tem postane iz srca prepisan stih en k***c vreden. :D:D:D

Back to Top
Fix Minze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fix Minze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 20:41

 

Prophet, lep post bi pa dodal par svojih misli.

 

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Vsaka droga deluje na principu zmanjšanja kisika v glavi.

 

Tole sicer prvič slišim lahko pa razložiš. Samo IMO si precej mimo usekal

 

Link kje zelo vizualno, preprosto in hkrati izjemno strokovno opišejo delovanje drog. Uživajte

 

 

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Sicer je res da ti droga lahko pomaga pri ustvarjanju glasbe in ostalih umetnosti. Je pa dejstvo da s tem izgubiš stik z realnim svetom in hočeš ali pa nočeš del tebe je nepretrgljivo vezan na realni svet in definitvo s pogostim uporabljanjem droge dosežeš zamegljen um. Spoznaš stvari o sebi katere nisi vedel, zgubiš pa tudi veliko več znanja o svetu, ki te zunaj obkroža in najbolj pomembno zgubiš sposobnost percepcije sveta, ker ga enačiš, oziroma misliš, da funkcionira enako kot tvoj imaginarni svet.

 

Strinjam se do mere kjer to postane zloraba drog. Ko te droga pojaha. Je pa res, da takšen način ustvarjanja hitro vodi do zlorabe, ker se človek ne nanaša več na lastno bit, notranje doživetje kreacije, domišljijo pač pa se začne v strahu oklepati droge.

 

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Trdim, da je uporaba droge v duhovne namene najlažji način, da se bolje spoznaš iznotraj, terja pa tudi visok davek, po moje previsok, saj zgubiš veliko več kot pa s tem pridobiš.

 

So drugačni načini spoznavanja sebe in tudi bolj uspešni. Sploh pa so takšni pri katerih nič ne izgubiš in lahko le pridobiš. S tem ohraniš celotno sliko in to je pravo videnje in vedenje o vsemu. Svoje telo lahko pripraviš do tega tudi brez drog. Telo in um sta sposobna še večje sinergije, ampak ta način je veliko težji in zahteva veliko časa.

 

Zelo podobno kot zgoraj z manjšo spremembo.  Duhovno spoznavanje naj bi bilo; počasno, previdno, zanesljivo - ker sicer lahko to tudi ob neuporabi drog vodi do motenj uma.  Zatorej v kolikor drogo uporabljaš ob posebnih pripravljenih recimo posvečenih priložnostih s tem ni nič narobe v smislu doživetja izkušnje.  Takšno izkušnjo namreč z lahkoto integriraš v normalno življenje in ga tako obogatiš s čimer obogatiš tudi življenja drugih.

 

Poudarek je seveda na posvečenosti ali drugače na samospoštovanju s čimer se rodi tudi spoštljiv odnos do omamne substance. 

 

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

ampak so v bistvu le prišli do podzavesti, ki je pa itak popolnoma v lasti enega osebka - je polna njegove biti

 

Podzavest posameznika ni nikoli samo njegova.  Še težje bi to rekli o biti osebe.  Izhajam iz ideje, da je takšno razmišljanje duhovni samomor.

 

Podzavest je nevedno je tisto kar nas veže.  V podzavesti se vsi poznamo vse vemo en o drugem in še več.  In sami smo takšno temo naredili v lastnem svetu. Vendar pa je bit nekaj drugega.  Ta naj bi bila nedotakljiva in edinstvena in se vsakemu posamezniku razkriva na svoj edinstven način - kar pa seveda nima veze s tem, da bi bila v kogaršnji koli lasti

 

p.s; droge, alkohola in cigaret v principu ne uživam. ob posebnih priložnostih se poizkusim v alkoholu ( najraje vino ). drugače pa mi v principu pašejo gobe za katere lahko rečem, da so do sedaj najlepše vibrirale z menoj.  ostalo me ne zanima, trava pa me odbija in zavrača na nivojih višje zaznave - skratka jo prav nič ne maram. tolko o meni in drogi s katero pa se nisem srečal že več let. nekako v njen ne vidim smisla.



Edited by Fix Minze - 31.Jul.2008 at 20:52
Brez podpisa
Back to Top
Fix Minze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fix Minze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 20:48
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kot lahko od trave komot fašeš shizofrenijo, depresijo, druga psihotična stanja itd.... Če so bile te bolezni prej v družini ti jih zdetonira na stoto potenco.
 
Itak trava je lahko nevarna stvar, se  strinjam. Sigurno ima lastnost potenciranja.
 
p.s; vidu sem te na matal campu 3x, enkrat sem bil čist zraven tebe in sem vate bulu , pa ni blo neč, k neki migat ti pa tud nisem hotu LOL


Edited by Fix Minze - 31.Jul.2008 at 21:20
Brez podpisa
Back to Top
Fix Minze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fix Minze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 20:53
Originally posted by FINc FINc wrote:

Originally posted by dupli dupli wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem pa enkrat kadil žajbelj. Je to tudi droga?

baje da je ena vrsta žajblja, ki te za nekaj sekund zafleša in to je to :)

če pa je to droga, pa ne bi vedu.
Ja to je ena sorta žajblja salvia dorvium al kva že.Nardi ti pa nekajminutni trip k zgleda za tiste k opazujejo zlo strašn, unmu k pa to pokadi je pa čist zakonLOL
Od volčje češne pa lahko oslepiš...z lahkoto.
 
v čem je keč  ?
Brez podpisa
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 21:05
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Ali lahko kdo napiše kakšno modrost, ki jo je prinesel s seboj, ko je bil v drugi ali tretji stopnji zavedanja? :P
Zanimivo se mi zdi, da lahko človeška čustva razložimo s nekimi hormoni, nevrotransmiterji in živčnimi receptorji.
Ob tem postane iz srca prepisan stih en k***c vreden. :D:D:D



Hmm meni se je par let nazaj zgodil da sm v precej okajenem stanju poslusov soundtrack od Stigmate in sm dozivlu pogreb svoje bivse(ki je se vedno ziva). Privid je biv tolk mocn, da je mankala samo se fizicna prisotnost, slisu in vidu sm vse kot slism in vidm normalno.
Bla je precej grozliva izkusnja, ko sm se spet zavedu sm biv cist v solzah.

Pa se 1x se spomnem, da sm se tud v enem cudnem prostoru pojavu z modro svetlobo in rdecimi plesocimi pikami (kotr en disko) s tem, da takrt ni blo zvoka (v resnici sm sedel 1 meter stran od zvocnika z kr glasno muziko) pa v prostoru je biv kup bivsih sosolcov.

Ce so to druge stopnje zavedanja ne vem, je blo pa po eni strani zanimivo, po drugi grozljivo... Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 21:37
Fix Minzie, uni link z mismi je zakon. Sicer ga poznam ze od prej.
Polopoklip, saj majo tud dezevniki iste nevrone, transmitarje in receptorje sam nimajo pa vseh nasih povezav. Nas spomin pa ucenje poteka tako da nastanejo nove nevronske povezave. Na stari 486 si imel dos program. oB istem hardveru pa si mel tudi okna, ki so precej bolj kompleksen program, ki ti precej vec omogoca, razumes kam merim? Saj tehnicno gledanio je tvoja zaljubljenost v neko punco sam posledica nevronskih špovezav in velike doze hormonov, vemo pa da je mal vec zadaj, ne sam seksualna potreba.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 21:39
Mimogrede, jaz se nikoi ne bi pecal z volčjo cesnjo, saj vsebuje mocan strup atropin.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 22:16
sej glih zarad tega lahko oslepiš.
narava je zakon kemija pa smrdiSmile
tolk bi povedu več se mi pa ne da
rajš preberm
mi pa sede kak žbet na konc tedna med tednom bl ne
bl pirčkiSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 23:17
Alkohol pa fuga zame. Mi je dovolj.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 03:18
O fix, mouse party zakon, ful dolgo sem to zadevo iskal, ker jo je enkrat že nekdo drug objavil pa sem pozabil pa sem spet hotel najti,... bla bla,...
 
Daj me drugič oblajaj, ker si ljudi ki jih ne srečujem konstantno navadno sploh ne zapomnim, sam pa sem dovolj vizualno izstopajoč da računam na to da si bodo že oni mene.
 
Od trave sem čutil samo to da mi je postalo toplo in sem ratal zaspan. Edino enkrat mi je udarila na bad. Takrat so mi celo noč ko sem legel šopali mravljinci od nog proti glavi in nato spet.
 
Alko je pa itak droga zaradi katere je v Sloveniji največ trpljenja. Bi dal linke do osebnih izpovedi, samo je tukaj preveč ljudi ki bi se šli gori zajebavat. Kadar to ljudem ki pijejo omenim navadno vsi vzrojijo ampak vprašam vas kdo si upa eno leto zdržati brez da bi poizkusil alko. Tudi če sam stankam kak radler me navadno prime da bi naslednji dan nadaljeval.
Res je pa da je med rekreativno uporabo in odvisnostjo en korakec. Goltati ga vsak dan, čeprav gre "samo" za pir pa ne gre prakticirati.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 04:04
Originally posted by devlin devlin wrote:

...ampak vprašam vas kdo si upa eno leto zdržati brez da bi poizkusil alko.


Ob primernem plačilo takega poizkusa lahko komot abstiniram med MMOA 2008 in MMOA 2009.
FUCK THE WORLD
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 04:07
Originally posted by plecocicho plecocicho wrote:

Polopoklip, saj majo tud dezevniki iste nevrone, transmitarje in receptorje sam nimajo pa vseh nasih povezav. Nas spomin pa ucenje poteka tako da nastanejo nove nevronske povezave. Na stari 486 si imel dos program. oB istem hardveru pa si mel tudi okna, ki so precej bolj kompleksen program, ki ti precej vec omogoca, razumes kam merim? Saj tehnicno gledanio je tvoja zaljubljenost v neko punco sam posledica nevronskih špovezav in velike doze hormonov, vemo pa da je mal vec zadaj, ne sam seksualna potreba.

Zanimivo! Mogoče poznaš kakšen link na to temo, kjer je ta zadeva malo bolj podrobno razložena?

Se pa strinjam s Devlinom, da alkohol velik problem v Sloveniji.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 08:41
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Originally posted by plecocicho plecocicho wrote:

Polopoklip, saj majo tud dezevniki iste nevrone, transmitarje in receptorje sam nimajo pa vseh nasih povezav. Nas spomin pa ucenje poteka tako da nastanejo nove nevronske povezave. Na stari 486 si imel dos program. oB istem hardveru pa si mel tudi okna, ki so precej bolj kompleksen program, ki ti precej vec omogoca, razumes kam merim? Saj tehnicno gledanio je tvoja zaljubljenost v neko punco sam posledica nevronskih špovezav in velike doze hormonov, vemo pa da je mal vec zadaj, ne sam seksualna potreba.

Zanimivo! Mogoče poznaš kakšen link na to temo, kjer je ta zadeva malo bolj podrobno razložena?

Se pa strinjam s Devlinom, da alkohol velik problem v Sloveniji.
 
Alkohol ni problem, problem so ljudje in njihova patološka zloraba alkohola...Ampak to je še vedno eden izmed manjših problemov v Sloveniji...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 09:55
Originally posted by devlin devlin wrote:

O fix, mouse party zakon, ful dolgo sem to zadevo iskal, ker jo je enkrat že nekdo drug objavil pa sem pozabil pa sem spet hotel najti,... bla bla,...
 
Daj me drugič oblajaj, ker si ljudi ki jih ne srečujem konstantno navadno sploh ne zapomnim, sam pa sem dovolj vizualno izstopajoč da računam na to da si bodo že oni mene.
 
Od trave sem čutil samo to da mi je postalo toplo in sem ratal zaspan. Edino enkrat mi je udarila na bad. Takrat so mi celo noč ko sem legel šopali mravljinci od nog proti glavi in nato spet.
 
Alko je pa itak droga zaradi katere je v Sloveniji največ trpljenja. Bi dal linke do osebnih izpovedi, samo je tukaj preveč ljudi ki bi se šli gori zajebavat. Kadar to ljudem ki pijejo omenim navadno vsi vzrojijo ampak vprašam vas kdo si upa eno leto zdržati brez da bi poizkusil alko. Tudi če sam stankam kak radler me navadno prime da bi naslednji dan nadaljeval.
Res je pa da je med rekreativno uporabo in odvisnostjo en korakec. Goltati ga vsak dan, čeprav gre "samo" za pir pa ne gre prakticirati.
 
Js bi z lahkoto zdržou en let sam ne vidm smisla v tem.Če ga piješ 2x na tedn še ne pomen da si zasvojen z alkotom.Isto vela za travo.Poham v povprečju ene 2x na tedn(zdej k so počitnce več) in to bi kdo komot vzel že za zasvojenost.Pa sm biu ceu maj brez da bi pohou ker mi ni sedl in nism meu nobene abstinenčne krize pa takih for.Ko so mi ponudli joint v družbi sem fga samo naprej lepo podal, tko da.....
Glede na tvojo izjavo o radlerju ti pa pol priporočam da se ogibaš alkota ker si zgleda šibak na tem področjuWink
Zase vem da se znam kontrolirat tko da ni panike. Uživam v travi in gojim do nje nek posebn odnos.Ne kadim samo zato da bi biu prbit.Kadim v družbi in večinoma zvečer ko je konc vseh obveznosti, ne pa da bi biu prek dneva spržen.Plus tega je trava ena tooooooooook lepa rastilica da koncHug
Tebi Prophet se pa vid da nis tr00 filozofBig%20smile.Večina pravih so bli alkoholiki, zadrogiranci al pa kurbirji....ponavad pa vse to skupBig%20smile
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 10:48
Zanimivo, za volcjo cesnjo in za zajbelj sploh vedu nism :)
Jst tudi pravim, da vse kar nam da mati narava je dobro. Kar se potem zacne mesat clovek notr z neko kemijo pole samo vozi ...

V zivljenju sm probu samo kanabis in nore gobe. In morem rect da gobice so zakon, ku da bi kadil en pinel vsake pou ure, pet ur :)) Smejes se brezveznim recem, ni za verjet ... Seveda pa u normalnih kolicinah, da ne zacnes slucajno kej halucinirat :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Fix Minze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fix Minze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 10:57
Originally posted by FINc FINc wrote:

[QUOTE=devlin]
Tebi Prophet se pa vid da nis tr00 filozofBig%20smile.Večina pravih so bli alkoholiki, zadrogiranci al pa kurbirji....ponavad pa vse to skupBig%20smile
 
Ehh to je kliše in znak notranje nestabilnosti, nepravilnsti ali mogoče nesposobnosti.  Ne govorim o uporabi drog pač pa zlorabi....
Itak so pa s svojo filozofsko usmerjenostjo samo iskali izgovore in kompenzacije za svoja slabo vodljiva dejanja, če mene vprašaš - racionalizacija  Wink
Brez podpisa
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 11:12
Originally posted by dupli dupli wrote:



Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem pa enkrat kadil žajbelj. Je to tudi droga?
baje da je ena vrsta žajblja, ki te za nekaj sekund zafleša in to je to :)če pa je to droga, pa ne bi vedu.


salvia divinorum, drugac ena izmed kljucnih sestavin za izdelavo absinta.

ucash se jo je dal v celju legalno dobit, pa smo jo mesal u joint, namest tobaka


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 11:20
Btw, Kali nisi še vseh drog sprobala. Lahko začneš z ruskimi mušnicami, nadaljuješ s kristalnim metaradinom, klovsneš gur s katerim so se pribijali indijski fansigarji oziroma tugi, preden so šli pobijat folk,...
Imaš še ogrooomno maneverskega prostora Wink.
 
Ja ja Finc, vem da 2krat na teden ni zasvojenost. Sem res morda malo šibak ampak povej mi zakaj imam potem polletna in celo dalj trajajoča obdobja brez da bi sploh probal alko že vse od tretjega letnika srednje? Smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 11:38
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem res morda malo šibak ampak povej mi zakaj imam potem polletna in celo dalj trajajoča obdobja brez da bi sploh probal alko že vse od tretjega letnika srednje? Smile
Eeeem nevem.Zakaj to mene sprašuješ?To bi mogu ti prašat sebe.Kako nej js vem zakaj maš ta obdobja abstinence?
 
Salvijo se pa dobi v skor vseh teh hemp shopih kjer prodajajo semena bonge in podobno.Sam jo je treba baje na šišo kadit da dosežeš dost visoko temperaturo da se tiste halucinogene substance uparijo(al kva js vem kaj nardijo....uglavnem da začnejo delat in jih delujoče dobiš u pluča).
Kaly al pa kava kava...en prah iz ene havajske rože ki se ga dobi tut po netu.V predpisanih količinah deluje kot pomirjevalo v večjih pa podobn k kouk.Je pa čist naravna stvar.Samo zmleti cvetovi se mi zdi.
Glede volčje češne al pa dature pa še neki.Treba je vedt kaj so halucinogene substance in kaj so strupene substance.In v teh dveh je strup.
 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 12:01
Zato ker mi čez zimo in med treningi enostavno ne paše : ).
 
Sem pa zadnjič ustavil zanimivima primerkoma ki sta štopala iz Kranja na Jesenice. Saj veste kako to gre, ustaviš enemu pa se koj nariše drugi zraven. Sta prakticirala uspavala, pa čez litro. Optimalna kombinacija Thumbs%20Up.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jure View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jure Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 12:05
Droge so zakon! Legalize it all!
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 12:16

Zame alko ja, ostalo ne. Je stric alkohol že dovolj časa v rabi, da se dokaj točno ve, kakšni bodo učinki ob (tudi dolgotrajnem) uživanju... Ostalo, vključno s travo, ni deležno mojega zaupanja, to so dosti bolj nepredvidljive reči, ob katerih se da imo zapast veliko globlje in hitreje v težave kot ob vrčku piva.

 

Me pa prekleto zanima, koliko odvisnikov je dejansko šlo v droge zarad 'duhovnih' vzrokov. Come on. Poznam enega, sicer mnde kljub konzumaciji marsičesa, še ni komplet notr, za katerega bi to lahko trdil, ampak je bolj izjemn primerek...

Sem pa tudi za to, da država te droge omejuje, kljub vse bolj razširjenemu mnenju, da to dela le za to, ker od tega nima profita.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 12:22
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

Kdaj se gremo drogirat? Evil%20Smile

takoj!


Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2008 at 12:35
Originally posted by devlin devlin wrote:

Zato ker mi čez zimo in med treningi enostavno ne paše : ).
 
Aja tuki je biu keč.Ja kaj si mislu da js mislm da si tok šibek da bi zarda enga radlerja na mesec lahko ratou pjancConfused
Drugač je pa frend k je na difu reku da jim je en prfox reku da je najbl zakon stvar po treningu en tamau pir.Ni preveč alkota ki škoduje pa še vsebuje lih eno najbolšo kombinacijo hranil k jih telo po treningu najbl rab.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.