Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - MetalDays 2018
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MetalDays 2018

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 00:19
Širjenje neresnice = zajebancija?

Evo dobr zate, me veseli. Big smile

Edited by Lunik - 01.Aug.2018 at 09:02
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 09:19
Res ne razumem pritoževanja nad večjo ponudbo hrane in pijače (pusi metalci, que?). Mislim, da je ta festival že zdavnaj prerasel običajne okvire metal festivalov pri nas. Dovolj je pogledati število obiskovalcev, odstotek tujcev na festu, vse možne "reklame" po TV, časopisih in revijah, tako da bi bilo precej neresno in neumno, da bi se točil en pir in prodajali le sendviči. Saj se vse skupaj oglašuje kot metal počitnice (poudarek je na počitnicah) in ne le kot "koncert".

Osebno mi sicer masovke ne odgovarjajo. Če želim slišat en band, bom sigurno več odnesel na njihovem "solo" koncertu, kot na nekem festivalu. In glede na to, da že lep čas ne pijem, mi tudi te vrste "žuranja" z alkotom ne predstavlja nek +, zato mi je čisto vseeno kaj se toči in kaj se ne toči. Ampak za vse, ki pa jim druženje in hkrati tudi "oddih" v metal okolju nekaj pomeni, je MD verjetno prava stvar. Zanimivo bi bilo videti odstotek družin oz. število otrok na festivalu, nekaj malega se je tudi o tem pisalo pred leti. 
Še vedno se pa lahko pride tudi samo za en dan, kot npr. Fatur, če ti vsi xy bandi in "žur" niso tista glavna stvar. Dovolj koncertov je pri nas in v okolici, da nihče ne trpi.

Glede "vegi posiljevanja" na štantih, bi verjel, če bi se več ljudi oglasilo v zvezi s tem, tako pa je samo Frogi. Kar se ti mota po glavi verjetno tudi vidiš ali nekaj takega? :D Sicer pa verjetno ni nihče omejeval folka, ki so si zaželeli domačega sendviča.
Če bi bilo to res, bi bil pa to sigurno kiks. Vsa prepričevanja in nakladanja imajo samo nasprotni učinek.


Skratka, glupo se mi zdi jamrat na način, kot ga je opisal vendy, v povezavi z MD. Pač, veš na kaj greš (MD je res specifika) in potem ne greš, če ti stvari ne pašejo. Simpl k pasulj. Saj se ni čez noč vse spremenilo, rib je pa dovolj v morju za vse.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 09:52
Sigh... pa sej ne gre za posiljevanje no, đizs :D Recmo tkole.. samo omenil sem, ni me pa to tolk przadel kokr vse vas tu zdej, da sm omenil.
Ok, da mal razčlenim:

štekam, da je okoli te vrste prehrane mnogo enega entuziazma, da ponudniki te prehrane zelo verjamejo v svoje delo,  da so na pravi poti in v procesu uživajo. In jasno, če ni gužve malo prijazno poklepetaš zraven, v stilu "obiščite nas tudi v Ljubljani, tam se še bolj posvetimo", ali pa "Naše tortilje so izključno iz teh in teh sestavin, omako pa delamo sami iz jadijadija"...

Kar je čist ok. Res. Čist popolnoma ok. Lunik. Prsežem :D Sam lačn sm k pes, prihrani mi. 

Ampak... če zdej pomislm... tega ne bom slišal pri kebabu ali burgerju, kakršni so bli. Bom pa prav tako to slišal in rade volje poslušal, če bom pršu v steakhouse... z največjim veselje... "naše meso je 30 dni zorjeno".. omg, nadaljuj... "popečemo ga na longhorn žaru na 900 stopinjah ..."... .fuck, don't stop.. "in dokončamo v pečici s koščkom masla in rožmarinom"... ZBRIZG.. mi slina teče samo od zgodbe, preden sploh dobim talar predse.

Ali pa recimo, če grem v pivnico z bogato ponudbo. Tam mi res sede brez da bi vprašal slišat kelnarja poznavalca, da mi pove kej o pivu ki ga naročam, katere sladi in katere kombinacije hmelja se uporablja. Se mi prav tako brbončice postavjo pokonci še preden se pena posede.

Ampak, če bi na isti stol posedel nekoga, ki je pršu na Uniona.. in bi ta fasal tovrstno lekcijo, bi mu reku "dude.. žejn sm, ne prbiji pa natoči"

.... in to je ekvivalent. Jst sm bil samo lačn in sm šel tja, k ni blo gužve. In blo je dobr, in sm se še vrnil. Tako da ja, v tem oziru je vsa krivda na meni. Ker nism del iste zgodbe in sm pršu po metaforičnega Uniona, serviral so mi pa metaforično double Ipo. 

Vsekakor je blo zelo prijazno in v duhu tega, da sm bil v tistem času dneva v vrsti edini. All good. Sam lačn sm bil k pes in nism vernik v to zgodbo, jo pa lahko razumem kot vernik v steak & ipa zgodbo. 


Lemme put my money where my mouth is. 
Lunik. Povabim te v Vegan Fresh restavracijo v Medvode.

Če bo podajanje ponudbe krajše od 100 besed plačam kosilo tebe in še enemu veganu jaz, sicer pa obratno. Vzameš? :) Ker tradicionalno sem vsakič, ko sem jedu bil obveščen o čist vsaki stvari, ki gre v krožnik. In štekam, da temu profilu folka sede bit obveščen s čem se baše v kontrastu z folkom, ki se prehranjuje s sendviči in kebabi. V slednjem primeru bolj nočeš vedt. 

In še zaključna misel. Par ljudi je potožilo, da so jih na Metaldays okradili. Kaj naj jim rečemo, nas pa niso, sigurno si zmišljujete!? :)




Edited by frogstomp - 01.Aug.2018 at 11:29
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 10:08

Kraje so štala. Pri tako veliki masi ljudi so tudi možnosti precej večje. Ne vem, če bi kamere in še večje št. redarjev, ki bi patrolirali med šotori, res kaj bolj pripomoglo k varnosti. Zdi se da ja, vsaj za občutek, a verjamem, da bi se to poznalo pri ceni. No, morda se pa Boban še kaj oglasi po dolgem času, warum nicht. ;)


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 11:18
Fajn je bilo. Tudi glasbeno mi je bila (po zaslugi drugega odra predvsem) glasbeno ena ljubših edicij zadnjih let.

Malce sem pogrešal zgornji del plaže, kjer je bilo pretekla leta precej družabno, zdaj pa ga je pobrala reka, tako da se je na tistem mini pasu, ki je še omogočal dostop do vode trlo nemcev in o kakšni zabavi preteklih let ne duha ne sluha. Ampak kaj čemo ... narava pač.

Fajn se mi zdi, da letos tudi newforces stage ni bil povsem brezupen primer, če mu je človek le dal šanso. Winterhorde (ki bodo drugo leto menda igrali na main stageu) so bili naravnost fantastični, pozitino so me pa presenetili tudi Oubliette. Pa še časovnica je bila izpeljana fajn, da se ni tepla s čim ključnim na velih odrih.

Hmm, v živo to izpade povsem drugače. Divje, energično ...

Cene mene osebno tako zelo ne motijo. Pač, do centra Tolmina z vsemi poceni restavracijami, trgovinami, je cca 10 minut peš, človek se mora pa tudi tu pa tam kam dati v celem tednu. Hkrati ni nobene omejitve kaj jem in pijem v samem kampu. Private party pod samim odrom? Ja, to pa plačaš ... Ampak za tu pa tam kakšen kos pizze, itd... me tudi ne bo hudič vzel.

A se je še komu zdel main stage letos za nekaj decibelov tišji, kot pretekla leta? Ko stojim v prvih vrstah, pa ob sebi slišim hrvate ali italijane, kako čebljajo ... nikoli ni prav dober znak. Sploh ob bandu kot je napr. Igorrr z raznimi takšnimi in drugačnimi sekvencami, predahi, prestopi ...

Anyway, nekaj za Frogi-ja:


Pa nekaj zame:

In za vse ostale:
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 12:39
Uf, ste se razpisali... Še neki sm se spomnu, letos s mparkiral pri šoli (3 minute peš do kampa), brezplačno. Za foro sm varnostnika v kampu vprašal kolko stane parkir: "10 €, če hočeš parkirat bližje pa 30 €." LOL

Drugače pa resno mislim naslednje: super, da imamo velik metalski festival pri nas, da sploh obstaja, da pride ogromno naroda s povsod, da traja že leta, da se ga da nekomu delat, da prinaša dobiček, da se imate (oz. imamo) tam super, samo v splošnem meni pač ni to prav to (to = "pravi Metal festival" kjer se v 2 do 3 dni nabije super bende in po možnosti še prijazne cene). Zdaj pa držim pesti da preživite kritiko. Big smile

PS: Glede vegi zadev ti pa skoraj da ne verjamem Frogi no, da so ti vsakič težili ob nakupu... Je pa res da nimam izkušenj s tem.

FUCK THE WORLD
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 12:49
Saj, pač, različni smo. Jaz za to fiksno rezerviram dva tedna dopusta (torej mi dejansko je dopust), sem tam 8 dni, pustim službo, vsakodnevne skrbi itd. nekje zadaj in v tem smislu dobim pač točno to kar iščem - metalsko obarvano počitnikovanje. In ja, glasbeni del mi je še vedno pomemben - pridem na festival še vedno primarno zaradi tega.
Pri treh dneh nabutanih z bandi bi bil pač zgolj še en instant festival več ... za dopust bi pa planiral kaj drugega.
Ni kritika zgoraj napisanemu, želim le povedati, da čeprav mogoče zate ni to to, še ne pomeni, da ni to to za ostalih 10 - 15 tisoč, ki pridemo tja.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 14:22
Evo, Speadge je na koncu pomojem še najlepše opisal tole: MD je ena tistih zadev, kjer si dejansko vnaprej planiraš dopust za XY dni, prideš, se odklopiš in vse kar spada zraven. Če bi bil zgolj še en 3 dnevni z bendi natrpan fest, bi pomojem vse skupaj res obratovalo na najbolj zeh ravni. Osebno menim, da imamo zgolj totalno srečo, da je fest kakršen je in da je lokacija nekaj posebnega. Ima pa kot vsak svoje prednosti in tudi slabosti. Fuck it, na koncu vsak pretehta kaj mu več pomeni. Sam hodim pa tako na "metalkampe" kot "metalmanije". Oboje zna bit ultra kul, no doubt. Smile


Frogi, pri tebi pa štekam kaj češ povedat in te po svoje razumem. Za Medvode ne vem, nisem nikoli bil v tistem obratu in ti lahko samo verjamem na besedo, ampak sorodni obrati po LJ (pa jih res ni malo) spet niti enkrat niso zatežili s čim takim. Edino kjer bi sploh lahko govoril o tebi podobni izkušnji je ljubljanski vsakoletni Vegafest (na tržnici, začetek maja) ampak tist ma pač "izobraževalno naravo". Sicer pa res ne vem, a maš tako avro al kaj, da maš to srečo, da se ti konstantno dogajajo podobne reči. Kot rečeno, sam se bašem s temi zadevami že kr nekej let, pa niti enkrat. Druzga nimam za dodat. Smile

Primerjat proces tatvin s temle je pa tud traparija no. Sej vsi vemo, da se na festih krade, MD ni nobena izjema. Prej ko slej vsak osebno pozna nekoga, ki ga je že doletela ta "čast". (Sam celo nekoga, ki je bil večkrat okraden: denar, telefon, fotoaparat..) Enako se dogaja tudi drugje, tudi na Maniji. Pa kljub temu, da se meni vseeno do danes ni še nikoli (že trkam po lesu) tega res ne moreš postavljat v isti koš. Glede unih k kradejo, lahko samo upam, da jih folk zasači pa pohabi do te mere, da vsaj prsti ne bodo več tako spretni pri izmikanju robe. Glede manjše ravni kraj pa lahko samo upam, da folk ne bi bil tolk pizdunski. (Vem, pobožne želje.) Zdej če tebe al pa mene še nikol niso odrli to pač dejansko ne pomen, da drugih niso. Če pa t.i. izobraževalne pridige pri naročanju hrane dobiš samo ti, pa mogoče izpade malo drugače. Pa ne trdim zdej, da se lažeš in v resnici ni bilo nič, sam.. Ej ne vem, a zgledaš tko da rabiš celo predavanje al kaj, res nimam pojma. Pač maš srečo. Al pa "srečo". Ne vem kaj bi drugega dodal, tko da s tem zaključujem vse s tem v zvezi.


Se vidimo na MD2019, če ne pa kje drugje. Recimo v Prešnici! (Ane, Fatur?) Star

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Online
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 14:23
đđđ
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Online
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 14:31
hehehe, frogi, bi rekla, da je tvoji slabi volji bl botroval lacnsitnfroc sindrom, kot pa pridiganje o hrani.. :>

naceloma so vegani bl ovcutljivi, kasn je izvor in pridelava hrane, na to konzumatorji kebaba in burgerjev dajejo bistveno manj poudarka.. pa ne gre sam za meso.. ker tut za paradajz
ipd. veljajo isti kriteriji.. vcas pa seveda pride do orto odnosov, ki so ravno tako zoprni kot debate o pravovernem metalu for instance.. meni osebno je izvor hrane pomemben.. mam raj divjacjno, kor paradajz iz evrospina..

aja, se enkrat, kaj je narobe z jogo, frogi? vem da ogrozajo tut kake zadrte krscanarje.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 14:34
Lunik, hvala za razumevanje, za Medvode ponudba še vedno velja :)
Če bi bla to ekskluzivno moja izkušnja, pol sigurno take šale nebi obstajale:


long story short, recap: okusno, podpiram, stereotipi držijo, avro pa peljeva na preizkus :)

Z jogo samo po sebi ni nič narobe(to ti piše človk k sabo kettlebelle vlači na festivale :D ). Vem, da smo mel tu že kr aktivne debate o maškarah in vsako leto bandi, ki odstopajo od metal koalicije zbujajo goreče debate... dost žolča sem o Igorrr prebral recimo... 

tradicionalno se strinjam z vendom - je metal(stereotipno) , pir, mosh, horni nad glavo, in norija na kkšn hitr ritm.. ko daješ v promo festival vse drugo kot samo to apeliraš na povsem drug živelj in življenjski slog - pa ne pravm, da je to kar delamo kej posebi zgledno al pa zdravo... jbg, rokenrol je pakt s hudičem. Sam pravm, da s tem, ko začneš na ta način vnašat "nekaj novega" istočasno nasadiš na kurac vse tradicionalce.

Govora je o tem videu in si lahko prebereš tudi tam nastalo debatico:


pa ne gre samo za te vrste invazivne tujerodne vrste, ki napadajo tradicijo... mungo ma dobro majco: "keep your folk out of my metal" al neki v tem slogu..


Edited by frogstomp - 01.Aug.2018 at 14:48
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 15:27
Še ena zabavna anekdota, ki sem jo slišal od prostovoljke/rediteljice na parkingu kampa.

Pride en tip srednjih let, brez kakšnih prepoznavnih, izstopajočih, cunj na sebi itd ... do vhoda v kamp in želi vstopiti, pa mu "reditelj", ki ga očitno ni prepoznal, prepreči vstop in prijazno razloži, da brez zapestnice žal ne bo šlo. 
Tip se nič meni, nič tebi brez pompa in pojasnjevanja flegma obrne in gre kupiti karto. 
Rob Halford.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 15:28
O fak, a to RESNO? Ne no, legenda.. hahahaha Big smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 15:42
Lunik, kot že rečeno, meni bi bil pa lih 2-3 dnevni fest s top bendi power, celotedenska varianta z "razredčenimi" bendi pa mi je zeh. Očitno smo si zelo različni, že metalci med sabo.

Prešnica je pač alkoholokavst party, lahko se vidmo tudi na kakšni bolj resni zadevi, npr. 30.6. letos smo šli jst, Doda in Sovdat na Megadeth, Testament, Exodus, Sodom in Destruction v Verono - vseh 5 bendov v enem dnevu in to mi/nam je odgovarjalo, ker je bilo v soboto niti dopusta nismo rabli, dobili smo pa mega dozo treša v žilo, brez zehanja.

MetalDays... Večina bendov je metalskih (tudi če meni ne sedejo), če pa se doda še vse ostalo zdraven bi blo mogoče boljše ime AlterDays al kej podobnega? V temi je več debate o hrani kot o bendih, mogoče FoodDays? AlterFoodMetalHoliDays? LOL

Ja ja, lahko ostanem doma in me noben ne sili in vsi se imate top gor in lahko smo srečni da imamo MD in blablabla, vem vse to. Ampak pod Metal se pač že dolgo časa tlači vse mogoče in nemogoče, po novem še jogo, tako da en vam bo pač povedal da to Metal ni, pa tudi če se razpočite. Big smile

PS: To glede Halforda je pomoje 100% bullshit, iz več razlogov. Razen tega, če folk ne prepozna Halforda (če ne varnostnik, pa prodajalec kart ali kdorkoli mimoidoči) na fakin Metal festivalu... Potem...

FUCK THE WORLD
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 15:58
Večih razlogov, povedal si pa enega, pa še ta je brezvezen.

Od kje ti ta naivnost. Stavim, da 30% mladine ne bi prepoznalo Halforda niti v bojni opremi če bi šel mimo, kaj šele v civilu. Koliko plešastih, takšnih drugačnih tipov srednjih let v črnem je šlo tisti dan mimo tebe? Ti pa jaz bi pač vedela (četudi na 25 let starem posterju iz Bravota izgleda malce drugače), nekomu je pa zgolj eden mimoidočih. In ja, ker vsak random reditelj nekje daleč od odra na parkingu ve, kdo je Halford ...
Ali pa domnevaš, da glasbenikom Robovega kalibra kdaj ne paše kakšen umirjen sprehod brez pompa in cele ekipe čez mesto kjer nastopajo?
Pa tudi epiloga, da ga v bistvu nihče ni prepoznal ne vema oz. si si ga sam namislil. Obratno - nekdo ga je pač moral prepoznati, sicer ne bi bilo zgodbe.

Če si bil kdaj stal ob ograji drugega odra skrajno levo, pri vratcih v ograji, si hitro opazil, koliko dela so imeli varnostniki, ko so skozi želeli vstopati glasbeniki, njihovi roadiji itd... ki iz nekega razloga niso razumeli, da je tista roza zapestnica zato, da se jo nosi. In potem tisto premetavanje in brskanje po žepih, torbi ...

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Ampak pod Metal se pač že dolgo časa tlači vse mogoče in nemogoče, po novem še jogo, tako da en vam bo pač povedal da to Metal ni, pa tudi če se razpočite.

A kaj pomaga, če ti povem, da joge nekje na plaži bojda ... nisem nikoli videl, doživel, ker to ni v središču mojega interesa in sem jo pač prespal. Kot da je ne bi bilo. Sem zdaj kaj bolj Metal?

Pizda, tok enega jamranja pa bluzenja kdo in kaj je bolj TRVE, pa kako bi moralo biti, da bi bilo res "metal" po nekih lastnih osebnih predalčkih ...


Edited by Speadge - 01.Aug.2018 at 16:17
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 16:20
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Lunik, kot že rečeno, meni bi bil pa lih 2-3 dnevni fest s top bendi power, celotedenska varianta z "razredčenimi" bendi pa mi je zeh. Očitno smo si zelo različni, že metalci med sabo.

PS: To glede Halforda je pomoje 100% bullshit, iz več razlogov. Razen tega, če folk ne prepozna Halforda (če ne varnostnik, pa prodajalec kart ali kdorkoli mimoidoči) na fakin Metal festivalu... Potem...



Res ali ne, nima veze.

Sam več kot očitno živiš v svojem svetu prepričanj, da casual folk sceno dobro pozna. Varnostniki na metaldays so le redko metalci ipd. LOL Nimajo pojma, pa dajo si svojo musko na slušalke in se odklopijo od metal budal okoli njih in to je to. Al pa ene random prodajalke. Poznavanje balkan muske 100%, metal, rock, punk 0% trust me. Big smile Bi upal stavit in jt skupaj z Metallico v en random mercator. Ne bi mel pojma kdo je to tko mal na videz. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 16:27
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Evo, Speadge je na koncu pomojem še najlepše opisal tole: MD je ena tistih zadev, kjer si dejansko vnaprej planiraš dopust za XY dni, prideš, se odklopiš in vse kar spada zraven. Če bi bil zgolj še en 3 dnevni z bendi natrpan fest, bi pomojem vse skupaj res obratovalo na najbolj zeh ravni. Osebno menim, da imamo zgolj totalno srečo, da je fest kakršen je in da je lokacija nekaj posebnega. Ima pa kot vsak svoje prednosti in tudi slabosti. Fuck it, na koncu vsak pretehta kaj mu več pomeni. Sam hodim pa tako na "metalkampe" kot "metalmanije". Oboje zna bit ultra kul, no doubt. Smile


Frogi, pri tebi pa štekam kaj češ povedat in te po svoje razumem. Za Medvode ne vem, nisem nikoli bil v tistem obratu in ti lahko samo verjamem na besedo, ampak sorodni obrati po LJ (pa jih res ni malo) spet niti enkrat niso zatežili s čim takim. 

Ej ne vem, a zgledaš tko da rabiš celo predavanje al kaj, res nimam pojma. Pač maš srečo. Al pa "srečo". Ne vem kaj bi drugega dodal, tko da s tem zaključujem vse s tem v zvezi.


Se vidimo na MD2019, če ne pa kje drugje. Recimo v Prešnici! (Ane, Fatur?) Star



No sej, Frogija so zmotili hvaležni vegani, ok ... Sam je še vsen to velik bolš kt pa šiptar k te praša če se kej dobr fuka naokol (ni blo na MD) LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 16:31
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 17:05
Men je prav zabavno spremljat to temo, sploh pr tej Frogijevi omembi neverbalne izmenjave življenjske filozofije pr veganskem štantu sn umrla od smeha. :D Mi ni čist jasno, zakaj točno se je razvila debata o tem na dveh straneh, ampak ok. Upam, vse joga hejterje ne bo tam okol 55. leta pobralo od kakšnega infarkta, ki je zadnja leta kar redni spremljevalec velikih in malo manjših imen v nam vsem ljubi subkulturi.

Če imamo prosti trg, logično da delujejo stvari po principu ponudbe in povpraševanja. MD daje veliko na feedback obiskovalcev in prevladali so pač tisti z debelejšimi denarnicami. Iz že več tu omenjenih razlogov pač raje ne hodim več na ta festival. Prvi dve leti mi je še blo zanimivo, po tretjem sem si zarad xyz novih podražitev in prevlke mase ljudi rekla, da je dost. Leta 2011 sn mu dala na pobudo družbe še eno možnost, ampak mi je blo na koncu spet žal. Pr malem morju najrazličenjših koncertov in festivalov pa res ni hudič, da ne more vsak najt nekaj zase. :)

Speadge, hvala za posnetke Schammasch (res niso bend za čez dan). A res ni nihče tu šel pogledat vsaj Ultho al pa Wiegedood? Blasfemija brez primere. :D Vsaj za Bölzer vem, da sta dala spet od sebe 110 %.

P.s.: Vsaj striptiza očitno ni noben pogrešal. To mi tut ni šlo nikol skup z metalskim festivalom.

Edited by Lif. - 01.Aug.2018 at 17:13
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 17:59
Daj ne govori... $#&$%/%&! Ultha je prav potihem in brez pojasnila poniknil iz liste že kakšen mesec, dva nazaj ... Podobno se je zgodilo z Vredenhammer in mislim, da še vsaj enim bandom. Pač, najava je bila, na časovnici jih pa ni bilo več.

Se popolnoma strinjam, da Schammasch niso band za dnevno svetlobo, ampak okoli tega je bil še kakšen večji fail okoli tistih treh bandov ob 15:35 na drugem odru ter manjšimi bandi/imeni z daljšo časovnico in manj občinstva, ki so igrali za njimi.

Mislim, da je bil to prvi Pillorian letni festivalski nastop, kjer pri ekstremno kratki časovnici niso imeli časa odigrati niti "Dark Is the River of Man" - verjetno njihovega najpriljubljenega komada, ki ga običajno igrajo na koncu. Pa to še razumem. 
Pač kljub legendarnemu John Haughm na vokalu in kitari gre za dokaj novi band. Kaj sta pa ostala dva banda (Shade Empire in Harakiri for the sky) imela za delati od teh uri mi pa res ni jasno. No pri slednjemu, ki ima hordo čisto svoje publike je bil za spremembo vsaj prostor popolnoma nafilan že ob 15:30 :P kar je redkost.




Aja, pa tistim, ki stran nazaj pravijo da so bili Shining brezvezni, ipd. - ne jim verjeti. Bil sem v prvih vrstah. Pač ne maramo Niklasa, razumem. Ampak nastop celotenga banda z njim na čelu je bil presneto dober. Energičen, nabit z energijo, pa tudi folk je vidno užival.

Pač Shining ... 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:12
Še galerija od nedelje, če se kdo najde na kakšni fotki:
http://www.paranoid.si/galerije/pre-metaldays-nedelja
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:24
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

  

P.s.: Vsaj striptiza očitno ni noben pogrešal. To mi tut ni šlo nikol skup z metalskim festivalom.


Ga ni blo? Uf, pozdravljam to odločitev. To je prov za une neumne seljake k jim daš klobaso pa pir pa so srečni v lajfu. #sadlife
The real monsters are often just people.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:26
Ja, vidim zdaj, da so Ultha po tihem odpovedali, ker so snemali novo plato. Pa verjetno bi tut meli slot ob 14. uri in tut razumem to, pač mora to požret 3/4 bendov. Mam še zej pred očmi Mašo iz Arkone s čist rdečim obrazom in lisico na ramah. Pri Schammasch mi je sam smešno, ker ene 40 % njihovega nastopa temelji na sencah in skromni luči, tko da se izgubi vsa mistika.

Pillorian so bolj klubski bend, tko kot so bli Agalloch. Sn vesela, da sn jih vidla lani s Harakiri for the Sky. So imeli tut takrat večjo publiko, tko da če ne druga so Avstrijci zvesti podporniki svojih. :)

Lepo, da si lahko še vseeno užival na Shining. Mene je do njih minilo po Född förlorare, še bolj pa ko je začel Niklas brez povoda vpričo mene davit nekoga, ki mi ogromno pomeni, po tem se je pa ene sedemkrat za to opravičil. Pač težko podpiram naprej človeka, ki ga ne spoštujem. Mu pa vsaj lahko priznam to, da zna privabit ljudi in služit na svoj račun.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:28
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

  

P.s.: Vsaj striptiza očitno ni noben pogrešal. To mi tut ni šlo nikol skup z metalskim festivalom.


Ga ni blo? Uf, pozdravljam to odločitev. To je prov za une neumne seljake k jim daš klobaso pa pir pa so srečni v lajfu. #sadlife


Bojda ne, mogoče pa so to sam preselil zej na MotörCity. Bom povprašala kolegico, ki gre na to. :)
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:39
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

 
Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.
ajde organiziraj festival pa, da vidimo.

"jaz osebno bi bla,bla,bla.." bi ti kurac.

Na kaj namiguješ, da ga vzamem za dve leti v najem in ga potem prevzamem?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 18:53
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

  

P.s.: Vsaj striptiza očitno ni noben pogrešal. To mi tut ni šlo nikol skup z metalskim festivalom.


Ga ni blo? Uf, pozdravljam to odločitev. To je prov za une neumne seljake k jim daš klobaso pa pir pa so srečni v lajfu. #sadlife

Ni potrebe po striptizu več. Jez se je podrl. Zdej je že tak delež liberated da vidš dovolj zrelih parov jošk po kempu. Ubistvu un folk, ki drži znake "beer for boobs" in podobno zgleda k feministke, k protestirajo za pravice, ki jih že majo :)
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2018 at 19:00
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

  

P.s.: Vsaj striptiza očitno ni noben pogrešal. To mi tut ni šlo nikol skup z metalskim festivalom.


Ga ni blo? Uf, pozdravljam to odločitev. To je prov za une neumne seljake k jim daš klobaso pa pir pa so srečni v lajfu. #sadlife

Ni potrebe po striptizu več. Jez se je podrl. Zdej je že tak delež liberated da vidš dovolj zrelih parov jošk po kempu. Ubistvu un folk, ki drži znake "beer for boobs" in podobno zgleda k feministke, k protestirajo za pravice, ki jih že majo :)


Sam kaj, k morš ti babo čuvat, da se ne fukar naokol. LOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 15:22
Na uradnem MD forumu se folk prtožuje, da je preveč veganskih štantov :D k je vse ostalo poštiman u nulo si scena res butaste bitke zbira :D



Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 15:35
To je prihodnost. Prej k se boste sprijaznl, lažje vam bo. Wink


The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 16:50
Vsi skupaj družno se jebite s svojimi mikro yada-yada ping-pong dramami v tej temi. Fajn teden je bil.



P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 16:50
Ubogo revše, ki ni dobilo dovolj crkovine, ki se jo sicer dobi na vsakem koraku. Skoraj sem potočil solzico na njegov račun. Cry

Ampak zanimivo, 'dairy free products' mu pa ustrezajo ker je lactose intolerant. Yep, uno ko folk misli, da se vse vrti izključno samo okoli njih, pol pa ego čist preveč trpi, ko se zavejo, da za njihov "me, myself & I" dejansko nobody gives a fuck. Smile
Men je tako stokanje prav zabavno brat in prav upam, da še pojaćajo razmerje v korist njemu neljubih štantov naslednje leto. Smile


EDIT: Sicer pa ja, kot pravi post nad mojim - bil je super teden in super fest, pa ga noben imbecil ne bo pokvaril s tem, ker mu je manjkal štant za plenice menjat in zastonjska lobotomija na vhodu. Bendi so dobr žgal, vreme je šlo na roko, vsem debilom navkljub pa je bil folk povečini čist fajn. Kaj češ še lepšega? Star


Edited by Lunik - 02.Aug.2018 at 16:52
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 19:10
Originally posted by Lunik Lunik wrote:


Men je tako stokanje prav zabavno brat in prav upam, da še pojaćajo razmerje v korist njemu neljubih štantov naslednje leto. Smile

Men tud LOL Prov sede. LOL


The real monsters are often just people.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2018 at 20:02
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2018 at 01:10
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Še reportaža drugega dne:
http://www.paranoid.si/reportaze/metaldays-2018-2--dan
Pišuka, ni bilo enega junaka ali junakinje, ki bi pozijal Shade Empire - meni osebno eden ljubših bandov tega dne :)
Se pa strinjam glede Watainov. Eden boljših, če ne celo najboljši nastop celega tedna. Vse se je maksimalno poklopilo. Vzdušje, sound, scena, nastop ... Fantastično!

P l a c e h o l d e r
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2018 at 17:19
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2018 at 19:12
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2018 at 13:14
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2018 at 11:09
ker kralj no :D domači metal inžinirji


Edited by frogstomp - 08.Aug.2018 at 11:22
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2018 at 11:20

Huh Frogi?

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2018 at 11:21
fixd

Edited by frogstomp - 08.Aug.2018 at 11:22
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2018 at 11:23
Back to Top
BoBaN View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 07.Nov.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 583
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BoBaN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2018 at 09:56
METALHOLIDAY www.metalholiday.com
BURNING SEA www.burning-sea.com
http://www.facebook.com/metalholiday
http://www.facebook.com/BurningSeaFestival
boban@metalholiday.com
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 12:47
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 16:03
...uscal sm se LOLLOLLOL
...larper
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Aug.2012
Location: dornberk
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 19:21
Ma kam smo pršli
no limits
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2018 at 19:47
Že tko al tko mi je nagrawžnh 90% slik z Metaldaysov in podobnih metal festivalov - razni desci v punčkastih cunah, maškare, samorogi, 100 odtenkov roza farbe, debilni cirkuški mosh/circle pit-i, ... zdj pa še ta, po celem svetu moderna, neumnost s srčki Wacko  LOL
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2018 at 00:54
Gmajnar +1


Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Online
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2018 at 14:11
oh, grozza.. :O 

morda veste, kako se v jeziku gluhonemih pokaze rad te mam? ;)


se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2018 at 10:51
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

 
Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.
ajde organiziraj festival pa, da vidimo.

"jaz osebno bi bla,bla,bla.." bi ti kurac.



Hahahahaha, in your faceLOLClap

Tole bi šlo komot za "Bob leta"Big smile


Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2018 at 11:22
Sicer pa... Luštn je blo. Cel teden. En dan bolj naporen, drugi malo manj. Priesti so mel (vsaj zame) krasno setlisto (tiste stare klasike še zmer zmagajo, uf ja). Corpsegrinder je men še vedno top frontič: "Let's play a game where you're about to loose, hahah." In odpika svoj "air chopper". Kralj.
Obituary so tut nardil ludnico sred žgočega popoldneva.

Ker nisem nikoli bil uno "deep into" black metalc, se vedno pustim presenetit. Tudi tokrat sem bil na parih zadevščinah prijetno presenečen. Watain, DNS...

Žal mi je, ker sem falil MW na glavnem; ne vem, kaj mi je govorilo, da bojo na BB odru, pol še uro falil...

PER! Ok, žejni pa letos res nismo bli. Kdor je hotel malo pivo, je dobil 0,5 kozarcBig smileClap
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.