Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - MetalDays 2018
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MetalDays 2018

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2018 at 21:52
Prispeli tam okoli 13:30 danes (sreda), pa sem imel občutek, da je enih 85% gozda že okupiranega. Pretežna glavnina zapuščenih, čakajočih šotorov postavljenih najbrž že pred "early arrival" obdobjem, ki se je začelo danes. Na travi pa po pričakovanju še vse prazno.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2018 at 08:05
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Pot loka zelezniki petrovo brdo je normalno prevozna. En kratek semafor v bači.


Kul, tenkjuSmile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2018 at 19:05
juhuhu, jutr smo že u tmin!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2018 at 19:22
Čist na hitro, za tiste, ki imate veliko prakse: ko pridem v sredo proti večeru po zapestnico na blagajno, sem po defaultu dolžan plačevat zraven še kakršnekoli takse, pa vreče za smeti, pa karkoli jim pade na pamet? Ali zgolj dam vstopnico, dobim nazaj zapestnico in to je to? Gre se za tridnevno vstopnico, kampiral ne bom ker spim drugje, torej zgolj ogledi koncertov in to je v bistvu tudi to.

Mogoče neumno vprašanje, ampak dozdaj sem že toliko enih stvari slišal s tem v zvezi, da raje vprašam če že lahko.


Edited by Lunik - 19.Jul.2018 at 19:23
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2018 at 19:26
svetujem, da maš s seboj potrdilo o nastanitvi drugje, drgač boš mel ziher kemp dajatve
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2018 at 01:55
Mnjeh.. Hvala sicer, ampak kako za vraga naj potrdilo zrihtam, če spim pri znanki? Confused

Bom se že nekej zmenil, ni vrag da ne. Smile

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2018 at 07:22
Težka, so jako nefleksibilni okrog tega.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2018 at 12:55
Po prihodu v sredo mi je blo kmal jasn, da se v celem jebenem Tolminu ne da dobit hladne Ipe, ker od MD infrastrukture ne lavfajo še vse zadeve... tko da sm odbicikliru do kolega v Bovec, se tm napojil in krešnil in šel kr prot domu nasledn dan... dokler ni programa mi ni da bi se tm packal v lastnem švicu... Pa me zanima, če gre v naslednjih dneh kdo iz naših koncev v Bovec? 
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2018 at 12:33
Prijatelj ima 2 tedenski karti za prodat, ker zaradi poškodbe ne more na festival. Če slučajno komu prav pride..
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2018 at 13:11
Se vidimo kaj gor, jaz grem sedaj komaj od doma.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2018 at 16:05
Če komu pride prav: grem v četrtek 15:30-16:00 iz Nove Gorice proti Tolminu in enkrat v petek v dopoldanskih urah nazaj.
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 08:05
No upam da mi bo kdorkoli odgovoril cimprej....
Namreč nisem še na festivalu pridem pol ko bodo Cannibal Corpse.... in ja zanima me ali imajo meet and greet?
Hval za info......
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 655
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 11:11
Kot kaže ne... je pa zanimivo, da na nobenem festivalu v lajfu nisem šel na meet & greet oz. signing session... razen na Cannibal Corpse, itak primarno da vidim v živo Corpsegrinderja Big smile

Friday 27.07.
Time             Band
14:20-14:50  Attic
15:10-15:40  Municipal Waste
16:00-16:30  Thurisaz
16:50-17:20  Goatwhore
17:50-18:20  Epica
19:10-19:40  Sisters of Suffocation
20:00-20:30  Primordial
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 13:15
Na meet & greet greš pomoje če ti je nek bend res pri srcu, js sm bil kar nekajkrat. Drugače pa famozni vrat od Corpsegrinderja bi si še js pogledal od blizu. Big smile

Ludnica včeraj, Priest, Priest, Priest! Star

FUCK THE WORLD
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 13:38
Kako je blo na Judasih? Lačen sem vtisov. Moram se še mal nasekirat ker nisem mogu it.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 13:40
Priest so za v penzijo. Sj blo po reglch, sam halforda j tzko gledat k je tko zjeban
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 13:46
Brezveze. Važno da je kamp, Soča in večja ponudba hrane kot na Gustih.

Edited by vend - 27.Jul.2018 at 13:46
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 15:36
Originally posted by Grrrrr Grrrrr wrote:

Kako je blo na Judasih? Lačen sem vtisov. Moram se še mal nasekirat ker nisem mogu it.
zelo dobra setlista, ce imas rad "prave" prieste in ne tiste radijske hite.

sinner, saints in hell, tyrant odigrani v nulo za moje pojme in okus.

lightning strike & firepower (z novega albuma) mi osebno zelo palijo v zivo.

obvezni another thing coming, living after midnight, breaking the law, ki jih osebno ne bi pogresal ampak je vseeno prav da so.

najbolj ironicno mi je to, da je Turbo kao najvecji FAIL od judasov, ko ga zaigrajo v zivo pa se vsem strga :D
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 15:45
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

sam halforda j tzko gledat k je tko zjeban
meni pa je kralj! tip je bolj vitalen kot vsi tej mladi "frulica" fake metal bendi. bog mu daj se 100 let!


Edited by vulgaris - 27.Jul.2018 at 15:45
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 16:43
Priesti so bli zakon, ne naj koncer ever ampak definitivno dobri. Andy Sneap je delal škifo ko je plašil s plešo po stejđu sicer pa vse top. Halford je totalni car za svoja leta, škoda da niso zaigrali kar cele Stained Class plate. Bil sm v prvih vrstah, zdi se mi da ni več tako nasilno kot včasih, isto v torek na Mejdnih, se da v izi uživat. Je pa res da so Judas Priest brez KK-ja in Tiptona napol tribute bend, tako kot sedanji Riot - ampak še vedno so super (oboji).
FUCK THE WORLD
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2018 at 20:21
Učjraj pogledal Master, ki so bli odlični in prvič sm jih videl igrati pred več kot 25 folka Smile lih par komadov od Girlschool, nončke kar dobro pičijo.. Obituary so bili špica, čeprou so imeli zelo nerazločn zvok, Hatebreed so bli tudi zakon, Judas pa itak top. Meni se tudi zdi da je Halford v odlični formi..pač tip ima svoja leta ma meni se zdi da je prou dobro odfurou koncert..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2018 at 10:39
No js bil samo na petek in ja sm vedu da me ne bodo razocaral... Cannibal Corpse namreč...
Veni vedi vici!
Gledu se COB in ja..... pjebi znajo!
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2018 at 11:29
Meni so že Municipal Waste zmagali pred tem, ampak ko so pa trupelca prišla na vrsto.. Pa to je TO! Cannibal.. fuckin'.. Corpse!!! Hohoho, kako sem vesel bolečine v vsakem vretencu danes! Big smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2018 at 19:48
igorrr top, pallbearer top, judasi top, sedl bi kj več iz sad wings plate. 
met camp zravn beer tenta - najboljša stvar ever.
vreme top. ubistvu ena najboljših edicij md do zdej. več pa k poližemo rane. 

glej do konca :)


Edited by frogstomp - 28.Jul.2018 at 19:56
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2018 at 13:50
spet se je končalo mnogo prehitro. Fajn teden, vreme je služilo, spet sem pogledal nekaj kul bendov in bil nad kakim tudi razoččaran. Presenečenje festivala vsekakor super koncerti Monument, Goatwhore, odlični Accept in Black star riders, zelo solidne zadeve od Cannibal Corpse (pa res nisem fan), Girlschool,, Coroner, Obituary, minus tedna vsekakor Attic, tsto pa ni za nikamor.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2018 at 14:16
lusn md!! v pon in cetrtek res zazurali z ekipo.. posledicno spustila torek in sla v kino pod brezami, v petek pa sm se bl nazaj drzala.. sreda lusna, sploh igorrr in kataklysm..

kot obicajno imam za sabo vecerno edicijo kempa.. i'm too old for this shit.. :D

najbl hepi za judase, da so mi prsli pred nos.. hvala vsem vpletenim.. halford je str, ampak kapo dol, boxigavedi kaki bomo mi v njegovih letih.. edino ta njegov cheesy okus za jakne je minus, kamr lahko vtaknem svoj nos.. :> playlista ne more nikol bit idealna ob tej produkciji - zgejo ga dlje kot velika vecina tule gor steje let.. men je bla vsec!

fino blo srecat nekaj paranoikov!

za kempom kot obicajno ostajajo nostalgicni spomini, kup smeti in odpor do francozov.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2018 at 15:41
Hail to your last sentence! Big smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 09:58
Rane polizane. Da razpletem malenkost širše...

OGREVANJE

Začel se je kr športno, v sredo pred začetkom sm odbicikliral v Bovc, kje sm mel 100 pirov in spanje... šel dam umes za eno noč in se pol vrnil na 100 pirov in spanje in nasledni dan pičil na festival neki pojest in pol pičil prot Gorici, kjer sm obiskal en rojstni dan in 100 pirov in spanje. 

Veselil sm se cca 300m spusta ampak bil mal pametejši od tehnologije in tam označil peš pot... sej, zakaj se pa nebi dalo tudi s kolesom.. cca 20km mi pršpara.. kr naenkrat sm se znašu na enem zakletem hribu nad Vitovljam v trnovskem gozdu na 950m... 70% naklona, brezpotje, skale... že pomislil, da bi moral klicat gorsko reševalno, al pa da bom mogu bicikl zavržt.. na eni točki sm ga moral spustit v dolino, da sm lahko prplezal nižje.. zlomil desno bremzo, ampak uspel nadaljevat.. tko da sm se nasledn dan lahko vrnil in začel s festivalom.

Kot že zadnjih nekaj let sm nekako pršel bolj z mislimi, da se men to ne da več... no, na konc mi je bil to ena top edicij. Največja zahvala gre beer tentu, kjer sm se fajn pobratil z osebjem in se nacejal zakon ipicami iz 10+ držav. 

BANDI

Sm si pogledal 1-5 bandov na dan, izključno prvih dveh stageov, na tretjega me ni zaneslo.
23.07

Omega Sun - to kar pričakuješ od banda, v zvrsti, ki ima relativno strogo predpisan sound in tonaliteto. Šik.
Jinjer - navdušen in dolžen opravičila. Na hitr sm samo teaserje pogledal in se mi je zdel, da gre sam za bruhanje gneva ene naduvane bejbe.. navdušen nad progiš točnostjo, raznolikostjo, tako vokalno kot inštrumentalno. Čist drug vibe kot sm ga dubu od spotov.

Behemoth - zehemoth. Ne štekam prilubljenosti tega band. Glasbeno povprečno s slabimi solažami. Nastopaško pa k da bi gledu pop.



24.07

Ater Era - ta band ma res odličn reverbišh in težk sound v živo. Užival, ampak spet, brez Drifts of the Dead ground ne zablestijo, kot bi sicer. To rabmo bolj kot koalicijo zdele.

Sober Assault - ok. Solidn death metal brez preveč primesi. Nabavil plato dans. Kkšne hude markantnosti ne morm izpostavit.

Pallbearer - vrhunsko. Zvok in odigrano. Mi je dbest da sm dobu lih kkšne 2 tedna pred festivalom da si preverm tole in sm že parkrat šel čez plošče.

Watain.. vem da sm stal tam, sam ne uspem kkšnih spominov spravt na plano. Pozn je blo že, bog alkohola si vzame svoje. 


Bandi, ki so ta dan bili označeni na seznamu pa so bli žrtvovani zaradi počitka, gnanja goflje komu v uho ali česa drugega...: Coroner

25.07

Igorrr - juuuuuj <3 najboljša stvar ta festival. Zvočno top, sej drgač ne more bit če je večina direkt input. Vibe popoln, odpeto popolno... čeprov mi je klubska vrjanta v Budimpešti še bolj potegnila. Zakon setlista.

Soulfly - vrgu uč. Žeeeh.



26.07

Brutart - par wtf kitarskih momentov ki mi niso bli najljubši med splošno dolgočasnimi riffi. Škoda.. v preteklosti že nabavil plato in mal poznam, tudi na drugih koncertih se mi ni zdel tko.. tokrat jih nism pogledu do konca.

Deakdent - verjetno najslabši sound tega festivala, ampak sej... je tako tudi na platah. Odlična setlista, ampak sm s težavam sledil aranžmajem, ki so izginjali v hrupu. Kljub temu, ena ljubših domačih izvedbic ta kemp.

Obituary - k Obituary. Fino. 

Judas Priest - spočetka, sem bil čist pod vplivom hypea. In pomagal Robu prepevat še z mnogimi starešinami ob boku. Dans k poslušam posnetke po yt, zgleda, da smo mu kr precej pomagal. V živo mi je pr tisti jakosti povečini vse supr izpadl, pr Reaperju se mi je neki zdel precej drugač izvedeno kot na plati, sicer pa vse supr. Setlista mi sicer ni bila povsem pisana na kožo. Se mi pa zdi, da sm slišal kar nekaj vokalne matrice. Ne zamerim, ampak recmo temu, da če si bom želel dlake pokonc postavit, bom poslušal stare plošče, ne bom od njih tega iskal v živo.


Shining - ujel zadnjih nekaj komadov (jbg, beseda da besedo)... inštrumentalno vrhunsko. Vokalno.. nevem, kaj je tega treba no. Ni mi lih najljubši vibe tega človeka.

27.07

Municipal Waste - bi jih skoraj žrtvoval, pa sm le prgonil na klanček in pod oder. Tist nagovor varnostnikom, naj se prpravjo je bil top... pol smo pa sam začel ljudi nalagat na hrbte :D Fek, men je zgledal k da v srednjem veku eno trdnjavo osvajamo, pa se vojska meče čez zid :D Dobr live band!

Cannibal corpse - prijetno monotono, ampak me fenilnost že mal mineva po tokih ogledanih skoraj istih koncertih z istimi nagovori. Nisem pogledal do konca.



HRANA

Večino sem hamsal kr v Slovenski vasi, ker se k obroku prileže sladka ljuba ipica. Maharaja mi je kr najljubša že neki let in je nekako "most beng for the buck"... 8e jesta dva. Vsak dan drugače in raznoliko. Je sestavljala glavnico mojih obrokov. 

Nad burgerji sem bil zvečine razočaran, razkuhane 2x prepečene pleskavice v suhem kruhu z malo ubogo zeljenjavo.. redko pusitim kej na krožniku, ampak te stvari so me kr zažokale. 


Kul so bli veganski wrapi. Ampak ej.. prov ne morš mim unega pogleda v oči ko ti postreže zadevo, in ti da vedet, da sta lastoročno rešila cel planet ravnkar. Đizs man. Sam dej mi futr prosm. Prov komi čakam da se ta sekta razpase na 60%+ prebivalstva, da se bo dal dobit samo obrok, brez porcije filozofije zravn.



OSTALO

Ta edicija festivala se mi je zdela daleč najbolj umirjena do sedaj. Najmanjkrat sem slišal tulit rešilca, Marjan krči so se umiril. Tudi nevem kakšne galame ni blo vsak dan pozno v noč. Skreti ok, nikjer gužve pretirane, pozicija je tudi pretežno v senci in nasploh bolj premišljena in enostavno delujoča. To, da so jih odmaknil stran od slovenske vasi mi sprva ni blo čist jasno, ker je tam visoka gostota ljudi, ampak ej... nobene kemije in shita ne vohaš med hrano.. pozdravljam potezo. Uni pisoar jajčki so tud bli dobra naložba. 4x iskoristek površine. Prvi dan mal študiraš kako usmerit puško, da se ti ne odbija v faco. Levi ali desni kot, da boste vedl za naslednje leto. Letos tudi nism vidu nobenega policijskega konja srat po šotorih, ampak so pršli parkrat peš in se nekako civilno in pozitivno vpletli v cel sistemčk. Paycard je tud kul, sploh izpis na koncu :)







Edited by frogstomp - 30.Jul.2018 at 10:12
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 11:09
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 
Jinjer - navdušen in dolžen opravičila. Na hitr sm samo teaserje pogledal in se mi je zdel, da gre sam za bruhanje gneva ene naduvane bejbe.. navdušen nad progiš točnostjo, raznolikostjo, tako vokalno kot inštrumentalno. Čist drug vibe kot sm ga dubu od spotov.
tudi meni je ta band in sploh ta "zvrst" po defaultu govno ampak smo se vsi strinjali, da je bil to verjetno top 5 nastopov na festivalu.


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Shining - ujel zadnjih nekaj komadov (jbg, beseda da besedo)... inštrumentalno vrhunsko. Vokalno.. nevem, kaj je tega treba no. Ni mi lih najljubši vibe tega človeka.

tudi pri Behemoth ko je prisel neki hlipat v mikrofon za tisti The Cure cover, tudi ce ne bi. nic od nic od vokala. js ne vem kaj ima folk v usesih ampak tip je vokalno nula :D tako objektivno.


Edited by vulgaris - 30.Jul.2018 at 11:12
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 11:53
ja no in pol je tu še ta "kouk pa viski 24/7" vibe k ga oddaja.. je pa uletu s srd majco in dal lepo besedo :). uglavem.. res bi se dal bolj uživat v unih kitarskih slaščicah če ne bi neki brundal umes in zgledal kot da bo vsak čas šu enega dvoletnega mulca zrušit iz ram enega fotra..
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 12:44
Bil na Metladyzih 2017 en dan (priletel pogledat Hell in videl še nekaj dobrih koncertov) in tako užival, da sem kupil early bird karto za letošnje. Od legend poslušam samo Iron Maidne in nekaj Black Sabbathov, tako da se mi za Obituary, Corpse, Prieste,... v glavnem jebe. Saj vem, linčajte me Smile

In bil v glavnem razočaran nad potrditvami do te mere, da sem planiral karto prodat. Ampak potem so potrdili Rage, ki jih še nisem videl in vse se je spremenilo. Hotel sem videti tudi Sisters of Suffocation kot neko eksotiko, ker band v glavnem sestavljajo punce.

Dol sem uletel v petek in poklical kolege kje so - dobil odgovor, da so se za nekaj časa pobrali nazaj domov, ker se nič ne dogaja. Se mi je kar malo v glavi scvrlo, ker nisem vedel kaj početi sam s seboj. Potem sem srečal en kup Švicarjev, enega Avstralca in par Nizozemcev, ki so me lepo sprejeli in z družbenega vidika je bil ta camp zame eden najboljših.

Glasbeno pa pretežno meh.

Malo gledal Omophagio kot death metal, pa so mi bili malo dolgočasni in sem pred koncem odšel.

Pillorian so mi bili že boljši do te mere, da me niso spravili izpred odra.

Za Jinjer sem slišal prvič, kolega mi jih je zelo priporočal, zato sem šel pred oder. Bil razočaran nad skromnim setom bobnov, ker imam rad bobnarsko pobarvane komade in mislil, da bom verjetno odšel v kratkem. Potem so začeli. Pevka je ena nora krogla energije, pa tudi muzikalno so se mi dopadli do te mere, da sem jih gledal do konca. Fajn.


Hate sem gledal prvič in so me dosti odpihnili. Dobro blackened death ogrevanje za Behemoth.

Behemothe sem gledal že vsaj petič, tako da me niso ravno toliko potegnili, kot bi me, če bi jih videl manjkrat. Ni kaj reči čez šov. Naštudiran v nulo, veliko ognja, štiriročno bobnanje,... Pogledal do konca in bil kar potešen.


Drugi dan malo gledal Sober assault - odšel.

Battle beast gledal z hribčka. HAHAHAHAHA fuck kako beden band. Publika pa je kar uživala. Poslušite si komad Black ninja. Tolk cheesy da ostaneš samo zato da se rolaš od smeha.

Tretji dan malo gledal Vasectomy. Odšel.

Tremonti me niso navdušili. Odšel.

Rage band zaradi katerega sem sploh pripeljal svojo rit dol. Prekratki, niso igrali Straight to hell, drugače pa super, zakon, noro, d'best. Odpihnili so me. Bil pa sem zgrožen nad majhnim številom ljudi, ki jih je gledalo. PA TO SO FAKIN' RAGE!!! LEGENDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ups, še ene od legend, ki jih prenašam in dejansko rad poslušam.

Četrti dan videl Firtan in se mi je njihov black ki potegne na melodeath zelo dopadel.


Mislil da bom užival na Dekadent, pa so imeli grozen zvok. Odšel.

Videl Master in užival, sploh ker sem jih gledal prvič.

Malo gledal Girlschool in vmes odšel.

Peti dan so bile Sisters of suffocation dolgočasne. Odšel proti koncu koncerta. Punce se sicer trudijo in vsaka čast ipd. ampak to ni to.


Municipal waste poslušal spred šotora. Hahaha kaj vraga je to? Slabo, slabo, slabo. Se pobral daleč stran, da se jih ni več slišalo. Folk pa je očitno zelo užival. Vsaj po kričanju sodeč.

Gledal Cannibal Corpse malo s hribčka in potem odšel, ker so mi bili dolgočasni. Se je pa pred njimi naredila mavrica, ki je bila nekaj časa še celo dvojna. Saj poznate tisto roza majico z samorogom in mavrico pod katerima piše Death metal Tongue. Kaj je bilo sploh s samorogi? Povsod blazine z njimi.


Malo gledal še Darkened nocturnal slaughtercult, ampak sem od njih pričakoval več, tako da sem se pobral. Imeli so od začetka težave z slišnostjo vokala.



Tak je to bilo zame. Soboto in nedeljo nisem videl nič, ker je med koncerti zlival dež sto na uro, ampak se je čez dan dalo kopati, ker smo imeli tudi sonce. Sicer sem med hojo v vodo spuščal indijanske krike, ampak vseeno skoraj vsak dan zaplaval. Hrana draga, porcije male, čisto očitno festival namenjen tujcem. Jebiga. Organizacijsko je top. Drugo leto še, potem pa se začne čez graditi obvoznica in bomo kampirali na betonu.
Zdaj pa nazaj v službo poslušat čefurjado na radiju Aktual (proklete prasica debela slovenska ki ves čas šalta gor in je nasploh glavna zdraharka v firmi) in čakat na prihajajoče koncerte in festivale.

Malo mi je žal da nisem gledal Kataklysm, ampak sem jih tudi že tolikokrat videl, da ni biggie.

Zelo sem želel nabaviti XL rdečo festivalsko majico (črnih cunj imam da se drek iz njih dela), pa jih je takoj zmanjkalo in to me bo frustriralo še dolgo časa Cry.





Edited by devlin - 30.Jul.2018 at 12:55
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 13:43
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

 

Behemoth - zehemoth. Ne štekam prilubljenosti tega band. Glasbeno povprečno s slabimi solažami. Nastopaško pa k da bi gledu pop.

V principu se kar strinjam. Band, ki ga ne štekam povsem. Uno, kr neki. Pa se pol sprašuješ, česa ne vidiš. Ok, peetschke mogoče gledajo Nergala, sam muska... ne vem no. 100 žena 200 sisa, ampak vse bolj puhli in bzvz so, vsaj kar se mene tiče. Zgodnje stvari se še nekak da poslušat.
Podobno kot Foo Fightersi - pojmam nimam "kako" jih poslušat, da jih bom slišal.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 14:29
Nergač je res nastopač - tista, glejte me, glejte me, kaj bom zdaj naredil: Odprl barber shop, dejtal pop zvezdo, trgal biblijo, napisal knjigo....
Jebiga, meni so še vedno všeč v živo Embarrassed


Edited by devlin - 30.Jul.2018 at 14:34
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 14:46
Mnja.. to me nekako spominja na debato o black metal nastopaštvu > glasbi.. in se mi zdi da je to dans še precej bolj očitno kot 6 let nazaj k sm tuhtal o tem... na drugi strani.. če primerjam z batushko.. mi je mnogokrat bolj sedl.. uno.. .more bit dobr, tud če oči zapreš :D


Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2018 at 23:29
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:





HRANA

Večino sem hamsal kr v Slovenski vasi, ker se k obroku prileže sladka ljuba ipica. Maharaja mi je kr najljubša že neki let in je nekako "most beng for the buck"... 8e jesta dva. Vsak dan drugače in raznoliko. Je sestavljala glavnico mojih obrokov. 

Nad burgerji sem bil zvečine razočaran, razkuhane 2x prepečene pleskavice v suhem kruhu z malo ubogo zeljenjavo.. redko pusitim kej na krožniku, ampak te stvari so me kr zažokale. 


Kul so bli veganski wrapi. Ampak ej.. prov ne morš mim unega pogleda v oči ko ti postreže zadevo, in ti da vedet, da sta lastoročno rešila cel planet ravnkar. Đizs man. Sam dej mi futr prosm. Prov komi čakam da se ta sekta razpase na 60%+ prebivalstva, da se bo dal dobit samo obrok, brez porcije filozofije zravn.






Čestitam za podvig s kolesom.

Tole s hrano je šminkarija. Fak. Svoje cajte je bila razlika v alkoholu, pir, šnopc, vino. Za jest pa sendvič, če je sploh bilo kaj. Danes pa 1000 vrst pira, 1000 vrst vina, 1000 vrst žganja... Pa orientalska hrana, pa vege, pa vse sorte preseravanja. Za drugo leto predlagam še džakuzi in masažne centre za okrevanje. Bogi metalci, ki jih drugi dan bolijo noge od gledanja koncertov.

Fak, nisem si mislil, da bom kdaj dočakal pusi metal.

Dostavne službe so po cele dneve tabornikom dostavljale pakete kupljene preko interneta, ker se v kampu in mestu res ni dalo dobit vsega kar bi se rabilo za njihove razvajene riti. To vem, ker sem govoril z enim od dostavljalcev.

Fak. Gad dem it. Pusi metal.

Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.

Itak pa se vse začne pri kešu in konča pri kešu. In zato je danes metal festival pustni karneval.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 11:25
Kot opisuješ je zgledalo mojih prvih 10+ camp/daysov. Po tak paket storitev (natrpano z bandi) se hodi na brutalca.  Čeprov sm prov tam leta nazaj odkril ljubezn do kulinarične ponudbe na festivalu.
Metaldays je pa le metal holiday. Tace stran od mojih tisoč pivičk!
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 13:13
Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:





HRANA

Večino sem hamsal kr v Slovenski vasi, ker se k obroku prileže sladka ljuba ipica. Maharaja mi je kr najljubša že neki let in je nekako "most beng for the buck"... 8e jesta dva. Vsak dan drugače in raznoliko. Je sestavljala glavnico mojih obrokov. 

Nad burgerji sem bil zvečine razočaran, razkuhane 2x prepečene pleskavice v suhem kruhu z malo ubogo zeljenjavo.. redko pusitim kej na krožniku, ampak te stvari so me kr zažokale. 


Kul so bli veganski wrapi. Ampak ej.. prov ne morš mim unega pogleda v oči ko ti postreže zadevo, in ti da vedet, da sta lastoročno rešila cel planet ravnkar. Đizs man. Sam dej mi futr prosm. Prov komi čakam da se ta sekta razpase na 60%+ prebivalstva, da se bo dal dobit samo obrok, brez porcije filozofije zravn.






Čestitam za podvig s kolesom.

Tole s hrano je šminkarija. Fak. Svoje cajte je bila razlika v alkoholu, pir, šnopc, vino. Za jest pa sendvič, če je sploh bilo kaj. Danes pa 1000 vrst pira, 1000 vrst vina, 1000 vrst žganja... Pa orientalska hrana, pa vege, pa vse sorte preseravanja. 


Se strinjam, vso hrano dat vegi in je stvar perfektna. Ostalo je preseravanje pač. Wink Embarrassed
The real monsters are often just people.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 14:41
Originally posted by vend vend wrote:


Čestitam za podvig s kolesom.

Tole s hrano je šminkarija. Fak. Svoje cajte je bila razlika v alkoholu, pir, šnopc, vino. Za jest pa sendvič, če je sploh bilo kaj. Danes pa 1000 vrst pira, 1000 vrst vina, 1000 vrst žganja... Pa orientalska hrana, pa vege, pa vse sorte preseravanja. Za drugo leto predlagam še džakuzi in masažne centre za okrevanje. Bogi metalci, ki jih drugi dan bolijo noge od gledanja koncertov.

Fak, nisem si mislil, da bom kdaj dočakal pusi metal.

Dostavne službe so po cele dneve tabornikom dostavljale pakete kupljene preko interneta, ker se v kampu in mestu res ni dalo dobit vsega kar bi se rabilo za njihove razvajene riti. To vem, ker sem govoril z enim od dostavljalcev.

Fak. Gad dem it. Pusi metal.

Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.

Itak pa se vse začne pri kešu in konča pri kešu. In zato je danes metal festival pustni karneval.


Se popolnoma strijam s celim postom. Verjetno grem zato tako redko na MC/MD (bil na celem prvem 2004 - motil me je precej slab zvok, bil 2010 za en dan - Manowar, potem mislim da 2013 za en dan - King Diamond in 2014 za en dan - Riot), to je pa to. Ker mi ta ideja "počitnic" čez cel teden, v katerem me skupaj zanimajo 3 bendi ne privlači. Strinjam se da naj bo festival dolg največ 3 dni in takrat se nabije top bende. In ko smo letos s klapo šli do enega štanta na drink in mi tam natočijo rum, ampak mini pljunec ruma, nevem, petina požirka, mislim da sm celo reku da bi rad najcenejšega - in cena za ta pljunec je bla 6€. Metal festival...? Ampak ja, normalno, ponudba-povpraševanje, naj bo pač pustni karneval, jaz bom pa hodil še naprej v tujino na festivale, zaradi bendov, ne počitnikovaja.

Da se ne bo zdaj kdo usral v hlače, če vam sede MC/MD varianta, samo uživajte še naprej, vsakemu svoje. In moram rečt, atmosfera letos, vsaj 26.7. ko sm bil gor, je bla super fajn, ker sm pač trefil fajn folk in se z njimi družil.

FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 15:07
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Se strinjam, vso hrano dat vegi in je stvar perfektna. Ostalo je preseravanje pač. Wink Embarrassed


Word! Smile

Ma ne, sej drugač pač naj majo tud te svoje pleskavice pa klobase pa to, sam je pa res smešno, k na koncu tako jokanje izpade zarad tega, ker se dejansko (za spremembo od mnogih, tudi precej večjih festivalov z večjim renomejem) streže prava hrana. Se človek vpraša če ima ves ta folk, ki se ima za "prave dedce", ves čas PMS. Ermm Samo še čakam, da bo nekomu krivo, da nimajo vsi dolgih las, pa črnih majic. LOL


Edited by Lunik - 31.Jul.2018 at 15:07
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 15:28
Gazda Boban je kr zlo zavzet vegan in tudi zelo nakljonjen eko scenam, tko da se Metaldays približuje po teh standardih trance festivalom, kjer je od nekdaj mnogo tega. Be careful what you wish for, ker to pol privlači tud ta profil folka. Če se spomente par let nazaj kako je zgleda metaldays aftermovie... joga, pa nek čustven ne metal komad v ozadju na slow motion mosh in odpiranje oči random folka... kle jst mal ročno potegnem.. :D 

Uglavnem vegi hrane štantov je blo v slovenski vasi, ki je bla glavna prehranska točka ene 30%, oz. skoraj polovica, če štejemo obrate, ki so ponujali tudi veganske obroke (maharaja). Good. Naj bo 50%+. Naj rata to normala. Zato, ker ko pridem po futr ves izstradan, bi rad sam jeben obrok, ne pa da mi pred očmi zašpila un "fart sniffing hybrid driving smug i'm vegan" prizor iz southparka :) 

Ker, če je zadeva okusna in so moje izkušnje z mesom na metaldays ble bolj boge, bom šaltal na okusno.. tud če bom 5+x na dan v diksiju zarad tega, kokr mam izkušnje iz svojih nekaj poskusov odtegnitve od mesnih scenk. 
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 16:51
Originally posted by vend vend wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:





HRANA

Večino sem hamsal kr v Slovenski vasi, ker se k obroku prileže sladka ljuba ipica. Maharaja mi je kr najljubša že neki let in je nekako "most beng for the buck"... 8e jesta dva. Vsak dan drugače in raznoliko. Je sestavljala glavnico mojih obrokov. 

Nad burgerji sem bil zvečine razočaran, razkuhane 2x prepečene pleskavice v suhem kruhu z malo ubogo zeljenjavo.. redko pusitim kej na krožniku, ampak te stvari so me kr zažokale. 


Kul so bli veganski wrapi. Ampak ej.. prov ne morš mim unega pogleda v oči ko ti postreže zadevo, in ti da vedet, da sta lastoročno rešila cel planet ravnkar. Đizs man. Sam dej mi futr prosm. Prov komi čakam da se ta sekta razpase na 60%+ prebivalstva, da se bo dal dobit samo obrok, brez porcije filozofije zravn.






Čestitam za podvig s kolesom.

Tole s hrano je šminkarija. Fak. Svoje cajte je bila razlika v alkoholu, pir, šnopc, vino. Za jest pa sendvič, če je sploh bilo kaj. Danes pa 1000 vrst pira, 1000 vrst vina, 1000 vrst žganja... Pa orientalska hrana, pa vege, pa vse sorte preseravanja. Za drugo leto predlagam še džakuzi in masažne centre za okrevanje. Bogi metalci, ki jih drugi dan bolijo noge od gledanja koncertov.

Fak, nisem si mislil, da bom kdaj dočakal pusi metal.

Dostavne službe so po cele dneve tabornikom dostavljale pakete kupljene preko interneta, ker se v kampu in mestu res ni dalo dobit vsega kar bi se rabilo za njihove razvajene riti. To vem, ker sem govoril z enim od dostavljalcev.

Fak. Gad dem it. Pusi metal.

Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.

Itak pa se vse začne pri kešu in konča pri kešu. In zato je danes metal festival pustni karneval.


Svoje čase je bil tut Tito pa en praln prašk, a ni blo fajn?


Šalo na stran, razmišljanje "toj pussy" je  za moje pojmeneandertalsko, po mojem gre skupaj samo z pubertetnimi najstniki. naj elaboriram:

-tri dni festa, pa nabutat imena-hvala lepa. Pr 18 ja, k nimaš skrbi na svetu pa si kuj spočit, pr 30+ pa že mal tećje. in če bi že stal tri dni pod odrom od zore do mraka, b pol spet rabu par dni dopusta, d k seb pridem, pa si na istem.
-lokacija. Bang your head, Wacken in veina drugih festov nabija musko od do, ker tm razn pit nimaš kej počet. Tukj je pa dejansko v slogu metal počitnc, taprav dopust, sam z metalom lepo oplemeniten, čez dan maš za počet brdo stvari, pa še loklan gospodarstvo ma kej od tega.
-izbira futra pa pera: pa kok morš bit zagrenjen v lajfu da ti to smeta? Včas smo na polic iskal tapocen vin, zdej, k pijem samo še mal pa iz užitka, mi pač paše selekcija pira. In je fajn, če mi ne vsiljujenekdo pocen vodenga lagerja, k je to kao true.  Povprečna starost folka na festivalu je pač okol 30, folk ima že keš, pa bi rad določen standard. Sj če češ t00, Trnje še vedno obstaja....
-kar se pa cen tiče-v pivnci si imel tut Stiegel weissbier, 3,5€......in rum je bil komot cnej k šest, če greš pa v rum bar, kjer pač nmajo domače potičke, je pa cena taka.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:21
Šujo +100 Smile

Drži pa, da jokice kljub temu ne bodo prepričane in bo že naslednjič spet padla debata v stilu, kako so šli cajti v 3PM in da je včasih pa res blo vse tr00 kvlt norsk krieg whatever.. Se pa vedno vprašam, kje je ves ta tr00 folk, ko se nekaj organizira. Manije nimamo že par let, pa je bla najbolj tr00 stvar pri nas. Zagotovo ne, ker bi bil obisk prenatrpan. Očitno zato, ker so tr00 old school nergači tacajt doma na najnovejših flat screenih gledali reprizo Esmeralde al neki, vsaj po solzah sodeč.. LOL

Tako da, prid na fest pa uživaj na način, na kakršnega ti paše. Če ti ni do bendov, pol res nimaš kaj tam počet. Če si raj cel dan v oštariji, be my guest. Če te moti dejanska ponudba na prizorišču - marš u Mercator po štruco belega in Gavrilović pašteto, pa glodaj do onemogolosti. Pa ne pozab zravn najbl pocen scavnice v pločevinki vzet, da boš dovolj tr00. Danes se pomojem temu reče Mercator pivo, včasih smo temu rekli Heineken (aja ne, ni najbolj pocen.. pardon!) jutri bo pa kaj novega. Lahko pa tud folk ostane doma, pa si daje duška preko tipkovnice kako je vse v kurcu, čeprav je koncertov/festov z dobro ponudbo pa slabim obiskom malo morje. Yep, tko je to.. Smile

P.S. Frogi, ti pa ne haluciniraj pa bod pač samo vesel, da maš dejansko šanso naročit kaj kar ni totalno sranje. Na celi ponudbi ki si jo našteval, ni blo niti ene take scene kot jo opisuješ, razen če seveda hočeš v vsem kar ni po tvoje videt točno to. Res pa je, da sem nazadnje gobe žvečil par let nazaj. Mogoče pa zarad tega ne vidim kar ostrim očesom zlepa ne uide. LOL
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:22
Originally posted by vend vend wrote:

 
Jaz osebno bi dal festivalu max tri dni in v teh treh dneh našponal imena, da taborniki ne bi mel cajta mislit na udobje ampak na žur.
ajde organiziraj festival pa, da vidimo.

"jaz osebno bi bla,bla,bla.." bi ti kurac.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1911
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:27
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Lahko pa tud folk ostane doma, pa si daje duška preko tipkovnice kako je vse v kurcu, čeprav je koncertov/festov z dobro ponudbo pa slabim obiskom malo morje. Yep, tko je to.. Smile
precisely
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:28
Lunik, m? Kaj pa sm napisal takega? Pohvalu sm vegan štant kar se tiče hrane, kjer sm se ustavil kar nekajkrat po isto zadevo, ker so me različni burgerji in mesne stojnice razočarale. Mogoče so zavohal da nism čist vegan in sm dobil še mal šole zravn, to je vse :D 

Js sm zelo vesel da je dobra ponudba in izbira in mislm da sm to tud izrazu, nevem pa kako se tebi to bere. In evo, zej mal cvikam če grem full vegan, da se mi zna vid poslabšat. 


Edited by frogstomp - 31.Jul.2018 at 17:28
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:34
Jaz nasploh te internetne gonje proti veganom ne razumem. Osebno jih celo spoštujem. Moja bivša je veganka, pa me nikoli ni poskušala spreobrniti ali mi morila. Skupaj sva jedla stvari, ki jih je pripravila in je bilo zdravo ter okusno. Embarrassed
Sicer pa sem tudi sam snedel en burger pred glavnim odrom in je bil suh ter slab na splošno. Zato pa so bili tisti pri LOCAL'S štantu slastni.

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3256
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 17:37
Sj res ja, vecina folka, k najbl jamra (Gasper izklucn)je Manie gladko preskočila, "pussyi" smo bli pa do zadnjega tam, rain or shone. Pa tut pomagal smo kj narest, pa se bomo, ce bo treba...
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 18:30
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Lunik, m? Kaj pa sm napisal takega? Pohvalu sm vegan štant kar se tiče hrane, kjer sm se ustavil kar nekajkrat po isto zadevo, ker so me različni burgerji in mesne stojnice razočarale. Mogoče so zavohal da nism čist vegan in sm dobil še mal šole zravn, to je vse :D 

Js sm zelo vesel da je dobra ponudba in izbira in mislm da sm to tud izrazu, nevem pa kako se tebi to bere. In evo, zej mal cvikam če grem full vegan, da se mi zna vid poslabšat. 

Drži, da si pohvalil tovrstno žrtje, marsikdo je. No zravn pač nalagaš kup traparij o neki kvazi moralnih naukih in očitkih in bla bla bla. Ej, obiskal sm ama vse kar je bilo na voljo; nekje samo pogledal, drugje konkretno sprobal ponudbo. Ene, a razumeš, ENE SAME take scene kot jo opisuješ ni blo. Vprašajo kaj boš, poveš, plačaš, počakaš in se nažreš. Dol pri unem štantu pri reki je bla pa celo ena zajebantka za pultom. Praviloma nisem bil sam, če odštejem Dodata je bil v bistvu vedno prisoten vsejedi folk. Naj ponovim? OK: ENE SAME take scene kot jih navajaš ni blo. Dovolj jasno? Me veseli. Smile Če pa slučajno prijazna postrežba zate pomeni, da ti nekdo vsiljuje novodobno biblijo, pol pa mogoče res raj ne bom nadaljeval s komentarjem, ker je že samo po sebi dovolj žalostno..

Kolk se ti bo (če se ti bo) vid poslabšal pa ne morem odgovorit. Probaj dovolj korenja pojest al kaj jaz vem. Pa srečno. Thumbs Up



Ja, glede ostalega pa res: vsepovsod lahko iščemo napake in valjda MD ni nobena izjema ter je daleč od popolnosti. Je pa hkrati vseeno nekaj drugačnega, zarad česar prihaja folk s celga sveta. Drage cene in vse to.. razumem, tudi meni ne pašejo. Ampak me nihče ne sili prit, temveč se odločam sam. Pa če ne grem za cel teden, pa za tri dni. Še vseeno zna bit dovolj, da izkusiš vse kar si hotel in dobiš tisti pravi "fiks" po katerem človek hrepeni celo leto. Ampak ne, dejmo raj stokat pa kurcat vsepovprek pa bit taglavni s svojimi zbirkami mp3-jev itd. Pač, nisem dovolj tr00 in ne štekam, jebi ga..


Vsi s katerimi smo pa se srečali (če se tega spomnimo ali ne Big smile) - lepo vas je blo videt, par scen pa je bilo sploh nepozabnih. Eh ja, me že post fest depra napada..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 18:52
kvaj z jogo narobe? v petek zjutri malo po 9.uri sm pelala kuzifixa na plazo na drugo stran tminke in je blo prou fascinantno videt kupcek metalheads v sveci..sotocje pa v totalnem miru..

men je super raznolika ponudba hrane&drinka, tut ce vecinoma jem kr doma..edino festivalsko luzo od pira bi zamenjala.. moj sistem je fasal zadnje dni cudne izlocke in kup enih mozoljev, pa razen v pon. nism spet neki pretiravala..3-4 peri na vecer..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 19:52
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Lunik, m? Kaj pa sm napisal takega? Pohvalu sm vegan štant kar se tiče hrane, kjer sm se ustavil kar nekajkrat po isto zadevo, ker so me različni burgerji in mesne stojnice razočarale. Mogoče so zavohal da nism čist vegan in sm dobil še mal šole zravn, to je vse :D 

Js sm zelo vesel da je dobra ponudba in izbira in mislm da sm to tud izrazu, nevem pa kako se tebi to bere. In evo, zej mal cvikam če grem full vegan, da se mi zna vid poslabšat. 

Drži, da si pohvalil tovrstno žrtje, marsikdo je. No zravn pač nalagaš kup traparij o neki kvazi moralnih naukih in očitkih in bla bla bla. Ej, obiskal sm ama vse kar je bilo na voljo; nekje samo pogledal, drugje konkretno sprobal ponudbo. Ene, a razumeš, ENE SAME take scene kot jo opisuješ ni blo. Vprašajo kaj boš, poveš, plačaš, počakaš in se nažreš. Dol pri unem štantu pri reki je bla pa celo ena zajebantka za pultom. Praviloma nisem bil sam, če odštejem Dodata je bil v bistvu vedno prisoten vsejedi folk. Naj ponovim? OK: ENE SAME take scene kot jih navajaš ni blo. Dovolj jasno? Me veseli. Smile Če pa slučajno prijazna postrežba zate pomeni, da ti nekdo vsiljuje novodobno biblijo, pol pa mogoče res raj ne bom nadaljeval s komentarjem, ker je že samo po sebi dovolj žalostno..

Kolk se ti bo (če se ti bo) vid poslabšal pa ne morem odgovorit. Probaj dovolj korenja pojest al kaj jaz vem. Pa srečno. Thumbs Up



Ja, glede ostalega pa res: vsepovsod lahko iščemo napake in valjda MD ni nobena izjema ter je daleč od popolnosti. Je pa hkrati vseeno nekaj drugačnega, zarad česar prihaja folk s celga sveta. Drage cene in vse to.. razumem, tudi meni ne pašejo. Ampak me nihče ne sili prit, temveč se odločam sam. Pa če ne grem za cel teden, pa za tri dni. Še vseeno zna bit dovolj, da izkusiš vse kar si hotel in dobiš tisti pravi "fiks" po katerem človek hrepeni celo leto. Ampak ne, dejmo raj stokat pa kurcat vsepovprek pa bit taglavni s svojimi zbirkami mp3-jev itd. Pač, nisem dovolj tr00 in ne štekam, jebi ga..


Vsi s katerimi smo pa se srečali (če se tega spomnimo ali ne Big smile) - lepo vas je blo videt, par scen pa je bilo sploh nepozabnih. Eh ja, me že post fest depra napada..

Ok, tole bom lepo poknjižil pod arhiv "Vegani, feministke in pripadniki felinološkega društva nimajo smisla za humor, proof no. 1939", če se nama zahoče pa nadaljujeva tu ;) 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,266 seconds.