Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2017/11/24 - Metaljot Raspaljot vol.7 Laško/ŠMOCL
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2017/11/24 - Metaljot Raspaljot vol.7 Laško/ŠMOCL - Event Date: 24.Nov.2017

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Calendar Event: 2017/11/24 - Metaljot Raspaljot vol.7 Laško/ŠMOCL
    Posted: 31.Oct.2017 at 18:28
Metaljot Raspaljot vol.7 - The Canyon Observer, Amalgam, Jegulja, Inhibis, Neo-Cymex

Metaljot Raspaljot vol.7

Kje: Drutšvo ŠMOCL (Laško)
Kdaj: 24. november (časovnico objavimo naknadno)
Cena vstopnice: 6€


------------------

Nastopajoči:

------------------


> The Canyon Observer (Ljubljana)

atmospheric, post, noise, sludge metal

> Amalgam (Kranj)

progressive, alternative metal/rock

> Jegulja (Ljubljana)

stoner, progressive, jam

> Inhibis (Lendava)

alternative, post stoner rock.

> Neo-Cymex (Velenje)

drone, noise, dark ambient


---------------------

Opis dogodka:

---------------------


V tokratni 7. ediciji mini festivala Metaljot Raspaljot gostimo žanrsko zelo pester nabor bandov. The Canyon Observer pri nas veljajo za prvake atmosferičnega sludge, noise, post-rock/metala, kjer lahko pričakujemo nič drugega kot audio-vizualno poslastico, vse ostale besede bi bile povsem odveč.. Pravtako, kot The Canyon Observer iz Ljubljane prihaja stoner, progressive, metal jam trio Jegulja, ki že lep čas navdušujejo na domačih in tujih odrih. Če ste ljubitelji progresivnega in alternativnega metala (sebi pravijo, da igrajo dentist metal) tipa Mastodon, Deftones, Tool in The Dillinger Escape plan vam bodo zagotovo všeč tudi kranjski Amalgam, ki ga sestavljajo člani skupin Armaroth, Raggalution, Didge in Mutism. Iz Prekmurja, natančneje iz Lendave nam po sveže izdanem albumu prihajajo Inhibis, ki igrajo mešanico alternative, post-stoner rocka in metala. Za odmik iz realnosti pa bo poskrebel Dejan Požegar (Nakajima, Wreck), ki stoji za umetniškim imenom Neo-Cymex, kateri črpa navdih v klasikah, kot je Dune in nam bo odmeril pošteno dozo masivnega drone-a, noisa in dark ambienta, slednji bo parkiral harvester na odru povsem na koncu in poskrbel za afterparty, kot se za takšen večer spodobi. Po nastopu Neo-Cymexa pa sledi še tematska glasba in druženje pozno v noč.


Kot pa je na naših dogodkih že običaj, pa vam bomo tudi tokrat predstavili odlično craft pivovarno - tokrat je to Green Gold Brewing iz Šempetra v Savinjski dolini, ki je tudi sponzor dogodka.


Facebook event




Edited by Atreides - 01.Nov.2017 at 18:19
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2017 at 18:38
Lepa! Škoda edino, da se prekriva z The Stone v Postojni.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2017 at 21:42
Sori za ''teženje'', sam nimate pa nobenga metal benda na festivalu z imenom ''Metaljot'' Wink 
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 08:39
Do zej je bil na vsakem metaljotu po vsaj en black in thrash metal bend, poleg pa še kak death/doom/kaj tretjega. Ni da ni, v glavnem, tko da tvoje "teženje" res ni na mestu.

Meni je boljše, da na isti večer igra več podobnih skupin, ker mi recimo thrash res ni. Pa Inhibis so bli v Murski Soboti nazadnje odlični in mi je žal, da nisem pogledla celega nastopa, ker je vzporedno potekala Metal Klavnica, Jegulja pa so letos izdal zanimiv album in bi se jih splačal preverit v živo. Se bom pač morala odločit al grem na tole, kar mi je praktično pred nosom, al pa grem v Postojno. Bo pa za tole sigurno močna podpira iz Ljubljane in Gorenjske.

Če ti kaj ni všeč, pač ne greš na tak špil. Tolk o drekanju čez trud drugih.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 10:35
To ni noben drekanje čez trud drugih, sam opazka, da ni nobenga zares metal benda (heavy/speed/thrash/death/black/doom) na metal festivalu ampak so vsi ena mešanca post/stoner/progressive/rock/noise alternativne godbe.

Si pa predstavljam, da bo verjetn kr dost ljudi pršlo na to, ker je taka muska dost popularna med raznoraznimi alternativci. Pa tud čist prvošm organizatorju, da ne bo zgubu dnarja s festivalom, ker gre že itak dost enga truda/dnarja v organizacijo celga dogodka.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 12:20
Se strinjam z Gmajnarjem. Želim vam totalen uspeh. Dogodek pa nima veze z Metalom. Ampak sej to ni nič novega, 3/4 koncertov oglaševanih na Paranoidu nima veze z Metalom, že nekaj let je tako. Evo, po 100 letih sem se malo zbunil, za stare čase.

DEATH TO FALSE METAL! Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 12:54
Pač nismo obtičal v 80-ih in če Boštjan enkrat naredi koncert, ki ni 100% metal, ampak sam 20%, tut ne bo konc sveta.

Pač organizirajta potem sama nek koncert, ki vama bo po godu, vse drugo je pa zame pač drekanje. :)
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 13:18
Gašper - me veseli, da je še kšn metalc, k ne vid kr vsak bend z distorzirano kitaro kot METAL bend Smile Handshake Jeza je dobra zadeva in te ohranja žiwga - če veš, da maš svoj prow, zakwa bi se izmiku svojmu notranjemu bojnemu klicu? Thumbs Up

Lif - jz tud v letu 2017 še zmer najdem dost ta prawga metala v vseh podzvrsteh metala. Men je vsen tud, če ni niti 1% metala na kermukol koncertu/festivalu - sam, če bo ime tazga dogodka v zvezi z Metalom, bom vsen povedu svoje mnenje o tem, da ni nobenga Metala na takmu dogodku LOL
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 13:23
Ker si ti avtoriteta, ki odloča, kaj je metal in kaj ni? :D

Edit: Se umikam iz te neumne razprave, ker nima nobene veze s koncertom. :D

Edited by Lif. - 01.Nov.2017 at 13:26
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 15:50
@Lif., ponavadi striktno preden izberemo datum dogodka, najprej pregledamo prav vsa prizorišča, organizatorje, promotorje,... v času, ko smo izbirali bande še ni bilo na ta dan nič, ker smo bili zadnja 2 meseca v gužvi z vsemi mogočimi projekti, pa tokrat nismo naredili eventa 2-3 mesece prej, kot to naredimo. Takoj ko sem videl, da je na isti dan The stone, Srd in Grob me je enakovredno zaskelelo, tako za organizatorja tistega eventa, kot za obiskanost našega eventa. Iskreno upam in si želim, da gre za povsem drugo publiko in da sta Postojna in Laško dovolj daleč da to ne bo preveč vplivalo na oba eventa. Smo pa žal eni redkih, ki dejansko kaj damo na to... Sicer pa tako, kot si rekla. V preteklosti smo bili precej "true" (da pojasnim Gmajnarju in Gašperju Faturju), če samo naštejem pretekle bande na Metaljot Raspaljot:

Mephistophelian
Paragoria
Morywa
Terminal Disease
Dickless Tracy
Morost
Carnifliate
Vulvathrone
Armaroth
Cordura
Panikk
Ways of a Heretic
Eruption
Penitenziagite
Vasectomy
Cvinger
BattleX
Snogg
Mist
Blake's Vengeanse
Dust Bolt
Black Reaper
Srd
Necrotik
Morana
Chronorsphere
...

Neglede na to, da sem osebno verjetno nekje vajinih let in sem se palil na 80' in 90' tradicionalne thrash, death, black,... žanre, pa je vse od takrat do danes vse več raznih odvodov klasičnih žanrov... in običajno je tako, da se koncerti delajo za ljudi, in ne za interes posameznikov, zato smo tudi mi delali bande, katerih žanre ne poslušamo (naprimer speed/power metal, kot je Blake's Vengeance). Imamo pa v opisu že od nekdaj napisano:

"Na koncertih in festivalih pod imenom Metaljot Raspaljot podpiramo in predstavljamo kvalitetno slovensko in tujo metal/rock glasbo."

Ali po domače žanrsko nismo tako zategnjeni,, da bi se omejevali samo na par klasičnih metal žanrov in tokrat smo se za spremembo odločili, da naredimo event, na katerem bodo žanri, ki jih zaenkrat še nismo gostili oz. za katere se kaže interes in če smo iskreni ne držo povsem, da z metalom nimajo prav nobene veze Big smile

Predvsem pa to leti na Gašperja Faturja, ki vidim, da časti samo tistih par žanrov in je višek vsega festival Keep It True. Nič ne rečem, spoštujem okus in mnenje vsakega, če se zna le sam isto obnašat.

V glavnem nočemo biti monotoni in prav je da imajo koncerti in festivali malce širine, vsaj takšnega mnenja smo. Kako pa bi izgledalo, da bi šel na festival in bi bilo tam 100 true thraash in death metal bandov. Meni prav sede, da so festivali in koncerti žanrsko vsaj malce različni in ponujajo več različnih žanrov. Je pa tega zgražanja povsod odvolj, še tako strašno ime, kot ga lahko nosi določen festival, vedno vsebuje razne podžanre in hibride raznih ženrov, ki old school metalcem ne bodo sedli in bodo vedno bolj zagrenjeni. Recimo primer iz prakse, meni osebno recimo na Brutal Assaultu prav sede pogledat naprimer Wardruno, ali pa naprimer kakšen res kvaliteten hardcore, industrial, stoner, sludge, neo-folk, progressive band, avantgarde bla bla... da ne naštevam dalje, tega je dovolj na vseh festivalih in je tega vedno več.

In ja, smo true metalci, samo z malce več širine in ja še vedno prisegamo na klasične metal žanre... in ne ni straha, da ne bi naslednje edicije Metaljota Raspaljota spet bile zlobne in true. Pa brez zamrere, vem da niste hoteli takšne hard debate in sporov, tudi z moje strani velja isto Wink
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2017 at 21:48
Lif - ja itak, da sem avtoriteta! Avtoriteta za MOJ okus in MOJ mnenje! Evil Smile 


Atreides - me veseli, da nis preveč ''osebno'' vzel mojih komentarjev, ker te itak ne poznam in nimam nobenga osebnega mnenja o teb. Smile
Tud se mi ne zdi, da bo ta debata vplivala na uspešnost vašga koncerta - večina folka, k hod na raznorazne z metalom povezane koncerte, se po moje ne ukvarja kj preveč s Paranoid forumom LOL Pa tud, če bi ful folka bral ta forum, bi uni, k jim je kul taka muska, k jo bote mel na tej ediciji festivala, še zmer vsen šli na koncert, ne glede na to kwa se men zdi metal in kwa ne Smile

Jst teb/vam itak prvošm uspešen dogodek, tko kot prvošm uspeh vsakmu, k se česarkol lot s svojim trudom in strastjo - pa tud, če men osebno tist nč ne pomen.
Ker je pa to v osnovi forum povezan z metal musko ni pa čist nč narobe, če se mal izmenjajo mnenja o dojemanju metal muske - pa tud, če rata mal bl razgreta debata, včash je to še bolš. Evil Smile Razen, če gre za navadno pljuvanje in žaljenje, kar pa v tej debat zihr ni to.

Srečno in Beer

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2017 at 19:40
Če si iz mojega prejšnjega posta razbral da se ne znam obnašat, nisi vidu še nič. Big smile Vse kar sem hotel povedat je to, da delate nemetal koncert (nemetal bendi) na festivalu z besedo Metal(jot) v imenu. Sej nikjer ne piše da je to prepovedano in itak se to dela povsod, že dolgo, samo omenil sem pač enkrat po 100 letih. Hvala za obsežen odgovor in kot rečeno, da bi vam čimveč folka prišlo na koncert ter da bi se imeli super. Višek vsega pa ni Keep It True ampak Metal Mania Open Air.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2017 at 21:32
@Gmajnar, ja žal je čas forumov minil, razen redkih specifičnih izjem...  sem pa tut js povedal. Se strinjam, da niso bandi najbolj klasičnih metalskih žanrov, ampak je pa še vseeno nekaj metala in ni straha, da ne bi bilo tako tudi v bodoče. Je pa škoda, da se preveč omejujete, predalčkate in sekirate glede tega... sicer pa hvala za dobre želje, glede koncerta/mini festivala. Vi lahko mirno podate svoja mnenja, zato pa je forum.

@Gašper Fatur, pa na festivalih in koncertih se nas tko večina "ne zna obnašat", tako je če si spoščen, jaz si nekako to predstavljam kot eno od možnosti, kar se sprostitve tiče. Dokler se ne teži, škodi in mori ostalim je čist vse v redu tako. Ne vem s čim sem/smo si zaslužili to čast, da se ravno za ta event po 100 letih spomniš opozorit, da je non-metal, čeprav gre samo za eno edicijo, ki je vseeno metal, samo pač ni tipičen leder, bulerji, našitki, jeans, drinking horns, metki, knoflce and stuff... event. Sem pa opazil že v parih temah ja, da častiš Metal Manio Open Air in ja se strinjam res je bila po svoje unikat, predvsem pa zabavna, evo tako je meni ljub češki Brutal Assault, kjer sem bil mislim, da že 10x, pa da ne bo pomote, supportam vse kar je pri nas, kar znese finančno oz. največkrat časovno.

Lahko pa prideta na Metaljot in rečemo kakšno, za after pa vama garantiramo vse true od Wasp, Judas Priest, Helloween, Manowar, Iron Maiden, Dio, Tankard, Sabaton,... in vse bande iz zadnjih 10 edicij festivala Keep it True WinkBig smile
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2017 at 14:11
The Canyon Observer


Amalgam


Jegulja


Inhibis


Kot na vseh Metaljotih do sedaj pa se nam bo tudi tokrat predstavila ena izmed domačih craft pivovarn - tokrat bo to Green Gold Brewing.






Edited by Atreides - 08.Nov.2017 at 14:12
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2017 at 14:47
aj kej interesa za bus iz gorenjske/ljubljane na tole?
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2017 at 20:42
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

aj kej interesa za bus iz gorenjske/ljubljane na tole?

ne, ker bojo šli na the stone v postojno Tongue
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2017 at 13:51
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

aj kej interesa za bus iz gorenjske/ljubljane na tole?

ne, ker bojo šli na the stone v postojno Tongue

Zdej, če ne bi bil otročji, ampak realen... bi bilo bolj možno, da bi šli na isti dan v Kranj na Broken Lock in Edge of Sins Wink Drugače pa mimogrede... če se ne motim, sem se prav s tabo pogovarjal za špil na tem Metaljotu, pa je bilo rečeno, da imate letos samo en špil  in da ste se dogovorili že davno tega, zdej vidim, da imate dva Big smile Sicer se mene to ne tiče in je absolutno vaša odločitev, samo tak mimogrede omenim, da si dolžen za pivo. Sicer pa kot rečeno, če bi ob sestavljanju programa in organizaciji tega dogodka vedeli, da je/bo špil v Postojni ne bi delali eventa na isti dan, je pa zanimivo to kar sem prej omenil, da si pa ti vedel, da bo 24. v Laškem špil, sedaj pa še otročje nagovarjaš folk Angry Naj gre folk na tist koncert, ki jim bolj ustreza, jaz nisem tak teliček, da bi šel bluzit pod topic od koncerta v Postojni ClapBig smile
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2017 at 14:44
stari zajebavam se :D sem mislil, da je zelo očitno.
med drugim sta mi INHIBIS in JEGULJA top of the pops benda, ki bi ju z veseljem vsak dan poslušal (brez zajebancije).

The Stone so na krajši turneji in drugače kot na 24.11. ni šlo.
kar se tiče prekrivanja na isti dan mislim, da sta si koncerta po zvrsti in ciljni publiki resnično dovolj različna, da ni nekega straha da bi to pretirano vplivalo na obisk enega in drugega dogodka.

osebno nisem nobenega nagovarjal ampak je bil moj post parodija na gmajnarjeve "neumne" poste. vsekakor pa razumem in sprejmem, da kar je meni "smešno" ni nujno tudi drugim.
tudi ta forum ne bi jemal preveč resno, ker ga spremljajo samo "voyeurji", pišemo pa samo mentalni pacienti LOL

kar se pa našega ansambla tiče je bil res tak plan kot sem ti sam omenil. nas dosti jebe logistika (službe, družine); moraš pa tudi razumet da zapeljati se iz kopra do prestranka in nazaj je bistveno drugače kot do laškega in nazaj.

v glavnem...še enkrat: se ti iskreno opravičujem, če sem kakorkoli škodoval tebi oz. tvoji organizaciji. tega foruma pa res ne bi jemal preveč resno (oz. ga sploh ne bi).
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2017 at 15:13
Sploh ni problema, sem že prej napisal, da ne jemljem teh stvari resno in tudi meni se zdi, da sta razdalja in žanr dosti narazen, da ne bi smelo biti preveč težav tako za ene, kot druge. Je pa tako, kot praviš, forumi so za nas dinozavre in posebneže Big smile Ne preveč resno jemat, kot sem napisal prej, kakšno pivo kdaj bo rešilo vse... cheers!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2017 at 16:09
VULGARIS PUŠI KURAC Cool samo prebral sem tvoj nickname in avatar skup LOL Box
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2017 at 08:42
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2017 at 10:43
Metaljot Raspaljot vol.7 - The Canyon Observer, Amalgam, Jegulja, Inhibis, Neo-Cymex

--------------------------------
--------------------------------
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2017 at 10:48
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2017 at 11:28
iz kranja je še par mest frej s kombijem, lahk se pobira v lj
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2017 at 16:50
Petek se približuje... za tiste, ki ste iz Celja/Maribora in okrog teh krajev, vlak iz Laškega je ob 0:10, torej takoj po koncertu, tako da prevoz ni problem... v nasprotno smer, torej za Zidani Most in potem Dolensko, Zasavje ali Ljubljano nekje ob 4:00... ne skrbet, ne boste rabili čakat na železniški, ker imamo te sorte empatijo, da vas z afterjem počakamo (glasba po želji) do jutra. Kot običajno bo tudi free ročni nogomet... in pa seveda 2 fini deklini za šankom s klasično ponudbo in parimi različnimi craft piri.

Parkinga je dovolj, tudi za koncert Iron Maiden... kot lahko vidite na tem linku, je free parking na desni, levo pa vhod v prizorišče.

Časovnico objavimo jutri...

Mimogrede, če se palite na nagradne igre, smo bili tokrat malce radodarni:


Se vidimo v petek, fino bo!

--------------------------------
--------------------------------


Edited by Atreides - 21.Nov.2017 at 16:52
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2017 at 08:29
Evo časovnica, se vidimo danes!

Metaljot Raspaljot vol.7 - časovnica



--------------------------------
--------------------------------
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2017 at 09:22
Kot vedno, tudi tokrat predstavljamo nekaj craft pivovarn:

Kot prvo je treba omenit Green Gold Brewing, katerega smo včeraj testirali in je vrhunski. Poleg klasične lager ponudbe, pa bodo tokrat v ponudki tudi naslednja craft piva:

- Medvedgrad Fakin ipa
- Medvedgrad Vragec Session ipa
- Pulfer Pale Ale

Cheers, se vidimo danes! 
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.