Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Winter Days of Metal 2018
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Winter Days of Metal 2018

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2785
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Winter Days of Metal 2018
    Posted: 09.Feb.2018 at 06:43
reportaža: http://www.paranoid.si/reportaze/winter-days-of-metal-2018

Edited by Dejan - 09.Feb.2018 at 06:44
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2018 at 23:51
Še moj kratek povzetek.

Najboljši band: AHAB
Najslabši band: GRAILKNIGHTS, za takoj njimi IMMORGON
Najbolj boleča odpoved: HOUR OF PENNANCE
Me je zanimalo, a sem zamudil: RITUAL DAY in CARNAGE CALIGRAPHY

Ostalo kar sem videl in slišal je bilo vsaj solidno.

Organizacija je bila boljša kot lani (dobili smo npr. garderobo, piva nam za šankom niso več prelivali iz pločevinke v kozarce, obvestila so bila dokaj ažurna). Ponudba hrane in pijače je bila dobra, cene so se mi zdele čisto OK (3€ pivo).  Ljudi je bilo občutno več kot lani, zato je bilo tudi vzdušje boljše.

Edini minus (ki pa ne leti na organizatorje) je vreme, zaradi katerega je žal odpadlo nekaj bendov, v vseh dneh pa mi tudi enkrat ni uspelo iti na Vogel, saj je bilo zaradi prevelike količine snega ali zaprto smučišče ali pa so obratovale največ 3 proge (posledično je odpadel tudi napovedani dogodek Metal Rails). K sreči sem imel s sabo snowskate, s katerim smo lahko izkoristili obilno pošiljko beline kar v dolini (cenejša zabava kot smučišče), pa  tudi bazen in savna sta sedla :)

Pod črto: imel sem se super. Tudi v zimskem terminu se je za moj okus nabralo dovolj dobrih skupin, da bi se festivala udeležil tudi če ne bi lani dobil zastonj karte. Količina zapadlega snega je bila letos izjemna, zato mislim, da prihodnji januar ne bo tako hudo in se bo dalo uživat na strminah.

Na WDoM uradni spletni stani je anketa, ki nas sprašuje, če bi nam naslednja izvedba festivala bolj ustrezala konec novembra. Sam sem še vedno za zimski termin, saj je takrat na sporedu manj dogodkov + brez tega festivala se mi ne uspe spravit prav pogosto na bord :) Kaj pravite ostali? Ste bolj za zimo ali za konec jeseni?
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2018 at 23:54
Aja, še to: odpovedani dogodek Metal Rails bo na Voglu potekal jutri (sobota). Festivala ni več, zato sumim, da bom eden redkih v snowparku...ali se motim?


Edited by Železnk - 09.Feb.2018 at 23:54
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,314 seconds.