Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Metallica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metallica

 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324>
Author
Message
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2016 at 19:35
...če bi bla plata enojna in bi lepo dali nanjo tistih 7-8 boljših komadov bi tale plošček lahko bil neko nadaljevanje Black albuma. Nato pa bi lepo pobrisali razne Loade in magnetike in angerje in bi bla slika čisto druga :)
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2016 at 19:50
Se strinjam. Sem tudi sam rekel, da bi morala biti enojna plošča s "taboljšimi" komadi in deluxe varianta, kjer bi na drugo vtisnili ostali repertoar. Je pa zdaj vprašanje sledeče: Kdo bi določil, kateri komadi so kul in kateri ne? Metallici so po moje bolj všeč tisti, ki marsikomu niso... 

Angerja tudi sam ne morem prebavit. Load in ReLoad sta mi pa po svoje kar kul izdelka. Resda je edino kar moti misel, ko pomisliš na MoP ali pa AJFA... Je res, da je čisto mekaj drugega, ampak meni je všeč. Ne vem, mogoče bi ju morali furat pod kakim drugim imenom, al neki, samo potem se najbrž finančno nebi tako dobro izšlo. Metallica je pa le ime.

Po drugi strani so pa tudi oni navadni ljudje. Po mojem, ko si v precepu ali pokasirat nekaj denarja al pa pokasirat ful denarja, bi marsikdo med nami rekel: Fuck it! Nam ne gre za denar, nam je važna glasba! Ja, če verjameš, da štorklja nosi otroke. 

p.s.: na tem forumu besede kot so Metallica, Pantera ipd. nebi smelo podčtrovat z rdečo Smile 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2016 at 23:42
Problem je ko imas vse kar rabis, hoces, in si si zasluzil.... pa se vedno hoces vec.


Edited by Norther - 23.Nov.2016 at 23:43
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 06:25
pa kaj res mislite, da se album zaradi tega, ker je dvojni in je na njem več pesmi in je posledično daljši, bolj prodaja kot če bi bil enojni, kao "best of" in zato dolg max. eno uro? za primerjavo: njihov najbolje prodajan album je dolh 62 minut! torej govoriti o minutaži kot razlogu za boljšo prodajo je zame malo mimo, še dodatno z oziroma na zmožnost koncentracije, ki jo je zmožna današnja mladina :)
pa še neposredna statistika, iz katere lahko razberemo, da je prodaja albumov upadla, ko so začeli na CD-je tlačil maksimalno dolžino glasbe: http://www.statisticbrain.com/metallica-album-sales-statistics/
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 06:26
em, ja se zavedam, da so labumi po Black albumu dosti manj prepričljivi in se zaradi tega slabše prodajajo in ne zaradi minutaže :)
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 16:55
Sam bom moral še poslušat tole zadevo, da sploh lahko podam mnenje, mi je pa v največje veselje povedat, da mi je Load drugi najljubši njihov album, takoj za Justice. In da je vedno znova zabavno poslušat, kako imajo samo 4 dobre albume, potem se pa neha. Smile

Gre pa pograjat zvok na St. Anger in DM, tisto je pa res katastrofa. Vseeno pa pohvale, da so šli narest nekaj, kar ni bilo mišljeno kot kopija albumov iz 80-ih, ker bi zelo verjetno izpadlo še 30-krat slabše. Glasba je tako al tako odraz glasbenikov, ti pa očitno niso več mulci kot so bili pred 30 leti. Joj, skoraj me že ima, da grem poslušat tole čudo, da vidim kaj in kako.. Big smile
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 18:03
Originally posted by sovdat sovdat wrote:


"I'm just wondering what Metallica are gonna do when they run out of my riffs." (DM)


jaja, bogi užaljen kužek. Big smile
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 18:20
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

... da sploh lahko podam mnenje, mi je pa v največje veselje povedat, da mi je Load drugi najljubši njihov album, takoj za Justice. In da je vedno znova zabavno poslušat, kako imajo samo 4 dobre albume, potem se pa neha. Smile


ja, res je zanimivo, kako se nekateri še danes, po tolikih letih bojijo priznati "Metallica od AJFA dalje niso za en drek!" zakaj je enim tako težko ločit med všečnostjo in kakovostjo?
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 18:54
js bom še enkrat brez sramu povedal, da ta album je bomba!
tudi tisti komadi, ki so bolj loadovski (stoner) so dobri. osebno mi je tudi dream no more en boljših metallica komadov sploh.
spit out the bone je instant classic. zadnjič sem zamudil na delo, ker sem hotel poslušat celega do konca. to se mi ne zgodilo od osnovne šole ko sem zamujal na prvo uro, ker sem hotel poslušat do konca master.
sem jih totalno odpisal že 15 let nazaj in sem vesel, da so se vrnili in jih sprejmem.

halo on fire 3minuta in 33sekund plot twist. če si ne moreš priznat,da sta riff in vokalna linija total metal si običen feggit. zaradi takih stvari sploh poslušam muziko. ko se komad začne v enem stilu in te v sredini totalno presenetijo.
tudi mix albuma je dober. sploh bass je res lepo v mixu in sede. čeprav folk piše po internetu v komentarjih da ga ni. ne vem. mislim da folk sploh ne ve kako zveni bas in pač je samo folklora, da moraš pri metallici kurcat 1) da ni basa v mixu 2) da lars ne zna nič zaigrat 3) da so bogati in zato so slabi.

alpa to jokanje, da zakaj metallica ne igrajo samo 100% hiter thrash kot nekoč. ...folk jih je zamešal s Sodom al nekaj? že na Kill'em All si imel taka govna kot so Jump in the fire in (ja!!) Seek and destroy.

ne vem mogoče se mi je zmešalo ampak js ko poslušam ta album slišim bend, ki se je res potrudil po svojih močeh in svoji inspiraciji (mogoče bi lahko ble edino solaže res malo boljše) in če so mi 2 al 3 komadi slabši od ostalih mi to nič ne pokvari užitka. to neko pametovanje da bi moglo bit manj komadov ipd. koji kurac? zakaj se pri metallici vsi počutijo, da morajo povedat kaj in kako morajo igrat?

in še to... Hetfield ni imel tako dobrega vokala več kot 20 let.

malo me je sram, da sem se tako razpisal in je verjetno 10000 slovničnih napak ampak jebiga...


Edited by vulgaris - 24.Nov.2016 at 18:57
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:00
in bom še pohvalil vse kitarske harmonije (terce) a la mercyful fate in podbono, ki jih je na tem albumu ogromno (za katere je prav tako zaslužen hetfield).
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:19
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:



alpa to jokanje, da zakaj metallica ne igrajo samo 100% hiter thrash kot nekoč. ...folk jih je zamešal s Sodom al nekaj? že na Kill'em All si imel taka govna kot so Jump in the fire in (ja!!) Seek and destroy.



Metallica so že od nekdaj drugačni od ostalih bandov, nikoli niso bili klasični xy band in zato so tudi tako uspešni!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:24
ni da ni :)

Now that the four of us are back at home, getting settled and decompressing after one of the craziest, wildest and greatest weeks of our career, word has gotten to us over the weekend that Hardwired...To Self-Destruct is number one in a staggering 57 countries, Top 3 in 75 countries and Top 5 in 105 countries! We’re not quite sure we can even name 105 countries!

Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:39
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

pa kaj res mislite, da se album zaradi tega, ker je dvojni in je na njem več pesmi in je posledično daljši, bolj prodaja kot če bi bil enojni, kao "best of" in zato dolg max. eno uro? za primerjavo: njihov najbolje prodajan album je dolh 62 minut! torej govoriti o minutaži kot razlogu za boljšo prodajo je zame malo mimo, še dodatno z oziroma na zmožnost koncentracije, ki jo je zmožna današnja mladina :)
pa še neposredna statistika, iz katere lahko razberemo, da je prodaja albumov upadla, ko so začeli na CD-je tlačil maksimalno dolžino glasbe: http://www.statisticbrain.com/metallica-album-sales-statistics/


Danes je situacija popolnoma različna od tiste iz leta 1991 - neprimerno več bendov, nasplošno nižja prodaja, olajšan dostop do glasbe - youtube, torrenti, itunes itd.  Obilčajni fani danes glasbe fizično skorajda ne kupujejo več, to povečini delajo samo še takšni in drugačni kolekcionarji, ki palijo na [karkoli jim založba že uturi], zato skorajda nimaš več omembe vrednega albuma, ki ne bi izšel v xy variantah (boxi, barvni vinili, kombinacije cd/lp, blabla - konec 80ih / začetek 90ih so npr. forsirali prodajo CDjev tako, da so gor dodali še kak komad). Prodaja se vsekakor pospeši s temi limitiranimi izdajami, minutaža gor ali dol, če ne že zaradi drugega pa zaradi preproste kolekcionarske mentalitete - 1) moram met top verzijo albuma + 2) moram hiter kupit, preden bo razprodan (in pa še občasno 3) - kupijo več verzij istega albuma in s tem zvišajo prodajo.
Ne vem, če današnja mladina sploh še kupuje glasbo (razen mogoče plačljivih mp3jev ...).
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:44
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

pa kaj res mislite, da se album zaradi tega, ker je dvojni in je na njem več pesmi in je posledično daljši, bolj prodaja kot če bi bil enojni, kao "best of" in zato dolg max. eno uro? za primerjavo: njihov najbolje prodajan album je dolh 62 minut! torej govoriti o minutaži kot razlogu za boljšo prodajo je zame malo mimo, še dodatno z oziroma na zmožnost koncentracije, ki jo je zmožna današnja mladina :)
pa še neposredna statistika, iz katere lahko razberemo, da je prodaja albumov upadla, ko so začeli na CD-je tlačil maksimalno dolžino glasbe: http://www.statisticbrain.com/metallica-album-sales-statistics/


Danes je situacija popolnoma različna od tiste iz leta 1991 - neprimerno več bendov, nasplošno nižja prodaja, olajšan dostop do glasbe - youtube, torrenti, itunes itd.  Obilčajni fani danes glasbe fizično skorajda ne kupujejo več, to povečini delajo samo še takšni in drugačni kolekcionarji, ki palijo na [karkoli jim založba že uturi], zato skorajda nimaš več omembe vrednega albuma, ki ne bi izšel v xy variantah (boxi, barvni vinili, kombinacije cd/lp, blabla - konec 80ih / začetek 90ih so npr. forsirali prodajo CDjev tako, da so gor dodali še kak komad). Prodaja se vsekakor pospeši s temi limitiranimi izdajami, minutaža gor ali dol, če ne že zaradi drugega pa zaradi preproste kolekcionarske mentalitete - 1) moram met top verzijo albuma + 2) moram hiter kupit, preden bo razprodan (in pa še občasno 3) - kupijo več verzij istega albuma in s tem zvišajo prodajo.
Ne vem, če današnja mladina sploh še kupuje glasbo (razen mogoče plačljivih mp3jev ...).


to je vse res in se povsem strinjam. vendar vprašanje je bilo, ali se bo dvojni/daljši album zdaj bolje prodajal kot če bi bil enojni. v smislu, da je band namerno naredil daljšega, da bodo prodajne številke višje - kar se meni zdi nonsense...
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:52
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

pa kaj res mislite, da se album zaradi tega, ker je dvojni in je na njem več pesmi in je posledično daljši, bolj prodaja kot če bi bil enojni, kao "best of" in zato dolg max. eno uro? za primerjavo: njihov najbolje prodajan album je dolh 62 minut! torej govoriti o minutaži kot razlogu za boljšo prodajo je zame malo mimo, še dodatno z oziroma na zmožnost koncentracije, ki jo je zmožna današnja mladina :)
pa še neposredna statistika, iz katere lahko razberemo, da je prodaja albumov upadla, ko so začeli na CD-je tlačil maksimalno dolžino glasbe: http://www.statisticbrain.com/metallica-album-sales-statistics/


Danes je situacija popolnoma različna od tiste iz leta 1991 - neprimerno več bendov, nasplošno nižja prodaja, olajšan dostop do glasbe - youtube, torrenti, itunes itd.  Obilčajni fani danes glasbe fizično skorajda ne kupujejo več, to povečini delajo samo še takšni in drugačni kolekcionarji, ki palijo na [karkoli jim založba že uturi], zato skorajda nimaš več omembe vrednega albuma, ki ne bi izšel v xy variantah (boxi, barvni vinili, kombinacije cd/lp, blabla - konec 80ih / začetek 90ih so npr. forsirali prodajo CDjev tako, da so gor dodali še kak komad). Prodaja se vsekakor pospeši s temi limitiranimi izdajami, minutaža gor ali dol, če ne že zaradi drugega pa zaradi preproste kolekcionarske mentalitete - 1) moram met top verzijo albuma + 2) moram hiter kupit, preden bo razprodan (in pa še občasno 3) - kupijo več verzij istega albuma in s tem zvišajo prodajo.
Ne vem, če današnja mladina sploh še kupuje glasbo (razen mogoče plačljivih mp3jev ...).


to je vse res in se povsem strinjam. vendar vprašanje je bilo, ali se bo dvojni/daljši album zdaj bolje prodajal kot če bi bil enojni. v smislu, da je band namerno naredil daljšega, da bodo prodajne številke višje - kar se meni zdi nonsense...


Pomoje tudi ne, izdali so pač album v takšni dolžini, kot se jim zdi primerno.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 19:53
Res, če ne druzga se je vsaj ena dobra metalska debata vnela - in to še od fakin Metallice (ki so bli včasih bogovi Metala, zdaj pa niso hahaha). Razumem, da tistim, ki vam sede sproščenost in stoner stil, da vam nova plata sede, ampak to zame ni Metallica. Ko vidim Metallica logo mi sploh ne paše na ta stil. Še uni logo iz Loada je preveč oster za to. Blablabla... Itak so pa v 80s nardili neverjetne stvari in lahko zdaj delajo karkoli in ne bo nobene panike.

Glede same nove plate, mislim, da je mešanica stare slave/glasbe, 90s obdobja, tega kar poslušajo oni zadnje čase (The Sword, Ghost itd.) in rezultat je potem to kar je. Ni mi všeč zvok bobnov, snare mi ni, kitare imajo preveč middla in tako naprej... Čakam da uni GuitarRazze nardi vse koverje v Đastis zvok in potem še kdo odpoje čez, tisto bom z veseljem poslušal.

To je bil do 8. r. OŠ moj naj bend, naj se debata nadaljuje! Smile



PS: Metallica > Maiden (pa čeprav se niso nikoli tako nagravžno spremenili kot Metallica). Zdej pa da vidim več strani napisanih tle kot v debati od politike. Big smile

FUCK THE WORLD
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 20:07
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Zdej pa da vidim več strani napisanih tle kot v debati od politike.

^
to.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 20:16
kako dejansko velik band je Metallica sem včeraj na lastne oči videl/spoznal na šihtu. preden se je začel folk zbirati, sem imel kratko pavzo, ki sem jo izkoristil, da sem si privoščil dva komada z novega albuma. ker sem bil povsem sam, sem si jakost malo privoščil, nakar je začel kapljati folk. in vsi so najprej reagirali z navdušenjemnad izborom zvrsti, ko sem jim pa razložil, da je Metallica izdala nov album, pa vsi takoj z dodatnim zanimanjem "A res?" pa potem še, da je komad ful dober.
pred tem sem se pa še s šefico pogovarjal, ki je za novi album rekla, da je manj melodičen kot tisto, kar ona od njih najraje psoluša (NEM in Unforgiven - seveda :)), a da pa spet ni neko ful ruženje. torej: Metallica povezuje ljudi!! Clap
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 20:29
na nek način so res svojevrsten fenomen, pa če ga razumemo ali ne...
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 20:42
Se podpišem pod tole. Thumbs Up
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 04:32
Hoho pa ste res pridni. Dodajam se mojo dozo veselja, da se dogaja v glasbenih sferan na Paranoidu :)

Ok, po mnogo poslusanjih albuma in branju vsega napisanega se moja 2 centa.

Kot sem ze v prejsnjem postu napisal, Metallica ni band, ki bi, ce karikiram, vrgu pikado v tarco in jo pustu tam za vse vecne case. Niso Slayer ali Maiden, ki eno formulo gonijo ze od dinozavrov (to ni kritika) ampak so band, ki se razvija organsko vzporedno z njihovo situacijo.
Energija se ze samo od Master do Justice saj mojim usesom spremeni. Justice je precej bol temacen in "morec" kar je vrjetno posledica Cliffove smrti. In potem Black album...Cudi me, da se ne omenja Boba Rocka kej dosti. Po mojem mnenju je on v zelo veliki meri odgovoren za premik banda. 91 je bilo pac leto, ko je taka glasba lezla po vrhovih lestvic in on je izkoristil sanso in dal bandu z odlicno osnovo zvok, ki jih je v tistem trenutku izstrelil v vesolje.

Load in reLoad sta samo posledici tega uspeha, band je drzal boga za pirhe in to se odraza tako v glasbi kot v imiđu v tistem obsdobju. Uspeh, alkohol, droge, slava.
In St. Anger je logicen razplet te situacije, ko se tak stil zivlenja sesuje. Ko rock'n'roll in druzinsko zivlenje pocita.
Death Magnetic je malo mahedranja in lovlenja v iskanju identitete ki izhaja iz prej omenjenega konflikta. In seveda sama sinergija z, spet, novim basistom.

Potem pa v 8 letih band "odraste" in dojame kam in kako. Sem v zadnjih tednih prebral kup intervjujov (v sluzbi imam na sreco na dosegu roke ogromno glasbenih revij in norlmalno vse po zobeh vlacijo Metallico). James je imel pri 50 tocno to krizo. Kam. Druzina, rock'n'roll...eno ali drugo, lahko oboje? in tako naprej.

In pridemo do zadnjega albuma. Meni se zdi, da uzivajo v tem kar pocnejo. Da je ta album precej bol sproscen in organski od Death Magnetic. Cuti se, da se res dobro pocutijo v svoji kozi. En koscek intervjuja z Larsom, ki lepo to lepo kaze (in odgovori vsem tistim, ki hocejo, da bi ostali v 80h)

When we point out that he's rarely been shy of saying some inflammatory things about metal culture over the years,  he lets out a friendly chuckle, before adding;

Lars: "I can look you in the eye and say that any time I've spoken, it was that moment's truth. Now, I do reserve the right as a 52-year-old man to change my mind! I go through good days, shitty days, different moods and, ultimately different periods. But to me, what's odd about metal is that you're expected to have this sameness, or this kind of "I love this!", and then five years later you still wanna do it the (same) way. Growth, and maturity, and discovery, and creative curiosity, or journeys or whatever, it's almost like they're frowned upon by some people. And as you know, when I've talked about that stuff, that's when members in the metal community go "Wait, a minute, he's betraying us!" If people think we betrayed the metal community by listening to the Arctic Monkeys, that's completely ridicilous."

Da se dotaknem se ocitkov, da hocejo samo denar. Ce bi lovili samo profit potem nebi vlagali enormnih kolicin denarja nazaj v band. Kompleten Through The Never so financirali sami, imajo svoj studio, svojo zalozbo, sami skrbijo za spote. Na njihovih uradnih straneh je na voljo enormne kolicine live materiala, ki ga z veseljem delijo. Ko so njihovi odvetniki sli v gonjo za nekim cover bandom brez vednosti clanov Metallice, so posredovali (ko jim je prislo na usesa kaj se dogaja) in se postavil na stran banda. In tako naprej in nazaj. Ja, sluzijo ogromne kolicine vrjetno, ampak za to trdo delajo ze zadnjih 30 let.  Ne vem kolk bandov tega kova je tako aktivnih koncertno. Pa je lahko arena ali pa klub.

Zdaj pa se Hardwired...
Kot celota je kar prijetno potovanje. Nisva sicer se najbolsa kolega, ampak se mi zdi, da bo podobna situacija kot St.Anger. Komadi dejansko boljse zvenijo live. In ko se jih tam navlecem je tudi album lazje sprejet zvocno. Atlas mi je na plati en manj ljubih komadov, pa je v live okolju cisto druga zver (priporocam koncert iz Londona izpred enega tedna ( https://www.youtube.com/watch?v=5UoWIBFgSTs )
Sama produkcija ni najbolsa, boben mi je zadusen in brez energije, dejansko na trenutke dobim obcutek, da vlece dol kompleten band. Pa tudi Lars je malo len. Sem vedno zagovarjal njegov stil igranja, pa je to prvi Metallica album, kjer sem dobil obcutek, da bi lahko bobne igral kdorkoli. Prej mi je bila ta misel popolnoma nesprejemljiva. Drugace se pa kar strinjam z izrecenim zgoraj, lahko bi tole bil Black album 2. Tudi James to potrjuje, po njegovih besedah je razmisljal Kill em' All, cutil pa Black.
Mi pa od komadov najbol v usesa padeta Dream No More in Am I Savage, tezje prebavljiva sta pa Murder One in Halo of Fire.
Pod crto precej zadovoljiva zadeva, se bom z vecjim veseljem poglabljal naprej kot v Death Magnetic.

Uf, se opravicujem za zid teksta, se nabira ze dober teden v glavi... LOL




In ja, naslovnica je obupna... LOL
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 06:50
v zvezi z Metallico se vedno zno spomnim naslednjih kolegovih besed: "Saj za inovatorja ni nujno, da je tudi najboljši. Tako kot ne Apple in ne Samsung nista izumila prenosnega telefona, oba sta v osnovi kopija neke 10-kilogramske kible, izumljene bog ve kdaj." (vir)
morda so s kakšnim albumom pihnili mimo ali jim pač ni uspelo ga v celoti narditi prepričljivega, a pod črto so zmeraj ponujali nekaj novega...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 18:00
Se spomne kdo iz 90-ih tistih fake kaset od Metallice, gor je bil Black album + prvi 4 komadi iz Ride The Lightning? Ene so imele prav ovitek narejen in še napis Studo Rose Nova Gorica (nisem 100% za ime).
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2016 at 19:42
Nope, teh kaset se ne spomnim, se pa zato spomnim ogromno bootleg kaset, ki so vse po vrsti prihajale iz špasnega okolja (v glavnem z Balkana) in vsebovale kolaž live komadov, ponavadi z medsebojno pomešanih z različnih koncertov, kraljevale so pa v glavnem z napačno napisanimi naslovi komadov, npr. Lepper Messiah, (Monsters) Masters of Puppets, Four Horsmen itd. Največja zmaga je bila pomoje ena, kjer so bili navedeni še člani benda, med njimi pa sta se znašla James Hetfil in Lars Hulriht LOL

Sem pa imel tudi eno izredno vredno (originalno) kaseto, kjer sta Jump in the Fire + Creeping Death singla združena na eni sami kaseti, naslovnica je bila pa od Creeping Death pa dopisano Limited edition EP. Žal, moram o dotični kaseti govoriti v pretekliku, ker si je več ne lastim.. Ouch


Edited by Lunik - 26.Nov.2016 at 19:42
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2016 at 23:57
dosti mojih misli sta povzela že Dejan in vulgaris.

Res mi je smešno koliko negativizma je prisotnega pri tem albumu. Par dni nazaj sma imela s frendom debato, da če bi izdali zdaj npr. RTL album, da bi se verjetno folk še zmeraj pizdil in jim ne bi bilo všeč to in ono. Je pa Hetfield lepo povedal, da v danem trenutku je bilo to najboljše, kar so lahko naredili in če komu ni všeč naj albuma preprosto ne posluša. Jaz sem prav vesel, da so izdali kar so in da niso želeli naredit neko prežvečeno kopijo stare Metallice.

Modeli niso stari več 20 let in jih razumem, da ne morejo imet istega fuck the world pristopa, glasbenih idej in agresije kot pri tistih letih, sploh pa ne pri bendu, ki je odigral toliko koncertov, kot jih je in ima takšen following kot ga ima. Meni so fenomen, da imajo še vedno voljo sploh karkoli delat.

Album je prav zakon! Res bi solaže lahko bile ponekod boljše, čeprav so meni kar ok, res bi Lars lahko kaj drugače odigral in dodal kje vsaj kakšen prehod več, ampak konec koncev so vsi komadi rock n roll. Dream no more, Spit out the bone, Here comes revenge, Murder one so več kot odlični. Produkcija albuma je dobra in kdor ne sliši basa mu ni pomoči, tudi zvok kitar je čist soliden, pač ni zvok iz 80 let, jebi ga. Pravtako mi je všeč, da album bolj diha, da ni vse na klik klik klik Pro tools. Besedila so dobra in tist ki jih kritizira si jih naj mogoče še enkrat prebere. Meni so ena izmed bolj temačnih besedil, ki jih je Hetfield napisal. Kakorkoli nekomu album ni všeč, spet drugemu je, sam sem med slednjimi.

Kot zadnja stvar pa še to: da naredi bend kot je Metallica, ki je medijsko in v vseh pogledih izpostavljena na vseh frontah, "videospot" (ja vem da je izsek iz prihajajočega filma Akerlunda) takšen kot je za Manunkind, sam kapo dol. Za to so potrebna jajca pa lahk reče kdor hoče karkoli in zarad takih potez sem imel Metallico med drugim tudi vedno rad.

Pa če ne drugega so res ponovno vzpodbudlili tale forum za dejansko malo večje razglabljanje o glasbi :) 


Edited by Orias - 27.Nov.2016 at 00:33
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2016 at 09:02
ker se nisem pustil premamiti od YT in sem želel potešiti radovednost, kako zveni Lords of Summer (še nimam izoblikovanega mnenja po enem poslušanju), sem včeraj nabavil album s tremi CD-ji. v živo naslovnica niti ne izpade tako zelo slabo, vse skupaj pa me spominja na Red Hot Chilli Pepperse :)
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2016 at 10:11
jaz sem pa po bigbangu s prodajalcem iskal trojno verzijo z riff origins (kot so imeli v opisu na bb strani), pa so imeli samo tiste z live komadi, ki jih nebi itak nikoli poslušal... tako smo nehali odpirat ovitke in sm navadno verzijo za 13eur pa neki vzel ??
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2016 at 15:32
Skratka, Metallica so od začetka do vključno Black albuma igrami Metal glasbo, v Shitload obdobju so srali neki po svoje, St. Anger ne vem sploh kaj je (vem, da ni Metal) in z Death Magnetic so, verjetno ker je bil Metal takrat spet bolj "in", šli delat Metal glasbo. Ampak plata je bila dokaj slaba, s katastrofalno produkcijo (navrtostjo do hreščanja), še najboljši komad je bil inštrumental. In zdaj so po nekaj letih spet naredili Metal plato, kar je lepo, celo boljšo od D.M., ampak niti v sanjah ne primerljivo s klasičnimi deli '83-'91. Tako je to. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2016 at 16:23
Impozanten podatek o številu prodanih albumov:
Metallica ranks as one of the most commercially successful bands of all time, having sold over 110 million records worldwide
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 20:03
kje smo že ostali?

no, ker kolekciji originalov manjka še St.Anger, dajem še njemu možnost... Ne vem no. Je fuuuul drugačen. Si zasluži bit med ostalimi? Po mojem si. Sicer Metallici ne paše neka nizka uglasitev, moram priznat. Pa ta pink pionk snare tudi ne. Pa tisti visoki Hetfieldovi toni tudi ne. Mogoče me pa ravno zato nekako privlači. Ker so se spustili v totalno drugo sfero in poizkusili nekaj novega. Jim je uspelo? Niti ne. Ampak so pa imeli jajca in to posneli in izdali... Ja, drek lahko vsak posname in izda. Problem je naredit dober izdelek, se popolnoma strinjam. Ampak tukaj so po mojem hoteli naredit nekaj drugačnega. Tako so se takrat počutili (najbrž zelo slabo). 

Še se bo vrtel. In če se privrti v pravi konec glave, ga za tistih 8.99€ še vedno lahko v BBju vzamem...


Edited by Mitja M.J. - 01.Dec.2016 at 20:25
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 20:05
Originally posted by jerrej jerrej wrote:

Impozanten podatek o številu prodanih albumov:
Metallica ranks as one of the most commercially successful bands of all time, having sold over 110 million records worldwide

nekje sem slišal, da če kupiš en mp3 komad, to bandu šteje, kot bi prodal cel album. Kdo ve, če je na tem kaj resnice?
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2016 at 20:18
Glede St. Anger so (kot vedno) mnenja deljena in večina ga bo, v to sem prepričan, na veliko popljuvala. Sam se tem definitivno pridružujem glede zvoka na albumu, ker je obupen, kot tudi na Death Magnetic. Vseeno pa zame sploh ni slab izdelek in mirno priznam, da mi je poslušanje live komadov z albuma prav všeč, ko me prime. Saj jih ni veliko, standardno so nažigali samo St. Anger in Frantic, pogosteje pa sta se na setlisti znašla še Unnamed Feeling (meni naj komad na plati) in Dirty Window. Izjemoma je bil igran še Some kind of Monster (trikrat) in pa enkrat samkrat Sweet Amber. (Dvakrat je bil 2007 na Bridge School Benefit-u igran še All within my Hands, ampak v akustični izvedbi) Vseeno pa tisto, kar so igrali, zveni čisto fajn, če le nisi dovolj kvlt norsk krieg tr00 da bi ti bilo izpod časti poslušat nekaj, kar ni iz 80-ih. Embarrassed

Kakorkoli že, dokler uživate v poslušanju Metallice, vam ni hudega, pa če gre za nov album ali pa demote iz '82. Smile

EDIT: Aja, je pa s St. Anger povezana ena zadeva, ki mi je pa blazno kul - St. Anger singles B sides
Gre za 6 komadov, vsi Ramones coverji (Now I wanna sniff some glue, Commando, Today your love tommorow the world, 53rd&3rd, We're a happy family, Cretin Hop). Tisto je pa že studijsko čist OK, v živo mi je pa Commando zmaga za proti koncu koncerta. Star

Se pa najde tudi zbirka demo St. Anger komadov, med katerimi je tudi Dead Kennedy Rolls. Meni osebno precej všečna izvedba.


Edited by Lunik - 01.Dec.2016 at 20:59
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 10:19
meni sta St. Anger in Frantic super komada, taka polna energija in na trenutke še prav fajn heavy... sicer se pa skozi preostali del albuma nisem kaj pride preveč prebijal, zato hvala Lunik za nekaj izpostavljenih komadov.že poslušam Unnamed Feeling.
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2016 at 15:56
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Originally posted by jerrej jerrej wrote:

Impozanten podatek o številu prodanih albumov:
Metallica ranks as one of the most commercially successful bands of all time, having sold over 110 million records worldwide

nekje sem slišal, da če kupiš en mp3 komad, to bandu šteje, kot bi prodal cel album. Kdo ve, če je na tem kaj resnice?


10 kupljenih digitalnih komadov se šteje za eno plato.

Pozz
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 13:15
a to ce bi nas 10 kupilo npr. attila komad, bi se stelo za prodajo enega cdja? kaj pa ce bi kupilo 5 ljudi po 2 razlicna komada? ja vem malo blodim sorry ??
MacGyver je zakon!
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 16:23
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2016 at 16:49
Mitalika. Big smile

To reše Đejson na enem live posnetku izpred 100 let, ne spomnem se katerem.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2016 at 18:50
FUCK THE WORLD
Back to Top
bostjan_gajsek View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.May.2015
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_gajsek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2016 at 20:43
https://www.youtube.com/watch?v=DFKi6R63BaE

Meni osebno dober komad \oo/ čeprav je od Eternal Decision,  zveni pa kot Metallica in Megadeth :P


Edited by bostjan_gajsek - 05.Dec.2016 at 21:54
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2016 at 22:15
Tega posnetka se pa spomnem izpred več kot 15 let nazaj, ko sm dobil dostop na internet, pisalo je kao UNRELEASED METALLICA TRACK, takoj se je slišalo da ni res, je pa kul komadič. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2016 at 22:31
...še to, zdej poslušam komad Lords Of Summer, najboljši komad z nove plate (čeprou je samo na Deluxe verziji, na tretjem CD-ju) in je res prou fajn komad. Ampak kaj je z zvokom bobnov? Nek ful visok prezence močno tolče ven + spet preveč navrto s premalo dinamike (ala Death Magnetic), v glavnem, v kurcu je, kvari filing totalno. Slišite to al ne oz. vas ne moti?

Še ta komad nej uni GuitarRazze priredi v Justice zvok pa zalima čez od Jaymza vocal track, če res dobro zmiksa zadevo bo to daleč najboljša Metallica stvaritev (no, stvaritev z naknadno dodelavo) po letu 1991 in bom z veseljem večkrat poslušal, kot pred leti - To Live Is To Die po 20x v enem dnevu, na kaseti v Walkmanu. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 19:48
Kaj pa EP Beyond Magnetic? To sem povsem slučajno odkril... Ma prow zako 4 komadi! 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 20:06
...razmišljam, če ima boljši zvok Justice al Victims od Heathen. Najboljši ĐĐĐ zvoki ever. In obe plati neki najboljšega. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 20:10
ja no to je to...Heathen, 7 let od njihove zadnje plate, čas bi že bil za novo!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 20:19
Lih prej sm obe Heathen plati poslušal v avtu (najprej zadnjo, The Evolution Of Chaos in potem še Victims Of Deception), Evolution je zelo dobra, Victims pa itak top 10 plata vseh časov al neki. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2016 at 20:27
Meni pa glih obratno Wink

Evolution mi je res top plata, Victims pa samo ful zakon....

Hvala Mati zemlji, da mi je pokazala ta band! Thumbs Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2016 at 07:40
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Kaj pa EP Beyond Magnetic? To sem povsem slučajno odkril... Ma prow zako 4 komadi! 


meni je tale EP tudi kul... komadi so ok, pa ne pride trenutek, ko bi se vse skupaj vleklo.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2016 at 19:45
Meni so tudi fajn komadi z EP-ja, pa še v živo fajn zvenijo. Totalno sem presrečen, ker mi je From Hell and Back celo ratalo videt v Udinah na lastne oči. Star
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 10:25
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 22:31
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.