Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2018/09/15 - METAL PIKNIK DUTOVLJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2018/09/15 - METAL PIKNIK DUTOVLJE

Post Reply Post Reply
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2018/09/15 - METAL PIKNIK DUTOVLJE
    Posted: 02.Jul.2018 at 14:54
Danes zvedu za to - končno spet neki tapravega! Škoda samo, da ni raje na igrišču v Dutovljah - ampak tudi pri koči bo zakon. Komaj čakam! Big smile

FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 13:36
Če to uspe, imamo šanse da pride MMOA nazaj. Upam, da se boste narisali.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 13:46
Eh, naši organizatorji...mi smo že 2 mesca potrjeni za metal festival v Podljubelju na gorenjskem, pa ga ne objavjo...pol pa jok d se use prekriva :S
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 15:28
Ma ki je že blizu bo za it pogledat

no limits
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 21:16
važno, da je najslabši band headliner in obvezno mora bit cover band.

dejte še tribute to parni valjak, da bo bolj "žur".
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 00:55
+1 arisu

z vsem spoštovanjem, pr euption in metalsteel in podobnih domačih, jebali vas italjani :D
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 12:44
Meni je važno, da ta stvar bo in to še v Dutovljah. Bendov nisem izbiral jaz, nisem organizator. To bo Metal piknik in mislim da zna bit zakon. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2018 at 19:34
Moonchild cover band sem slišal v Vrtojbi..pred njimi Black Reaper ki so bli ok..me niso ravno navdušili. Vendar kot pravi Fatur sj to bo Metal piknik in nekaj dogajanja tudi na tem koncu
no limits
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.109 seconds.