Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Otargos,Svart Crown,Vinternatt-24.10-MKSC KOPER
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Otargos,Svart Crown,Vinternatt-24.10-MKSC KOPER

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 13:34
edin prov je. Še oblečemo se lepo, kravate damo gor, pa smo zmagal.

Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 13:38
Originally posted by _sabathan_ _sabathan_ wrote:

To bo ju3!!! ne pozabit...točno ob 20.00!! da nebo kdo jokal da je kaj zamudu:)
cene pa po koncertu vsi žurat v 33ko in ne delat galame pred klubom!...sorry ker sem dosaden  zaradi tega:) ampak enostavno morem bit:)

:*



Back to Top
ouch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Oct.2008
Location: Burundi
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ouch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 14:33
jaaa usi da mi prideste pol povedat kako je blo :PP
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2008 at 18:19
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

zakaj pišeš po lublansk? kaj ti je odpadu košček možgana ?


Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 10:02
Tanja zvečer se dobiva v Tabuju ob19.30 !! O.K.
Back to Top
Tommy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Jul.2008
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tommy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 10:24
Tanja pravi, da pride... pridemo tudi mi, ker gre z nami Thumbs%20Up
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 10:28
Ti si zabluzil 10000 na uro !!!!!  Ying%20Yang
Mogoče tvoja Tanja!!! Ying%20Yang
Back to Top
Tommy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Jul.2008
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tommy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 10:35
tanch
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Online Status: Offline
Posts: 46
Quote tanch Replybullet Posted: 29.Aug.2008 at 12:58
 končno! ej danzig a prideš na tole? bi rabla en CD 
Tale pride....kokrkol...pridemo v Tabuja!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 11:01
Tommy ne poznaš te osebe in pika,je moja bivša punca in prihaja s Prekmurja!!  FINITO !!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 11:13
čudno da ni Tanja Jovovič, ki si jo spoznal 8 let nazaj na punti in potem si igral v  'twelve monkeys' trinajsto opico... uživajte drgač na koncertu
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 12:05
danzig a boš dal kšno masko gor dons, da te bomo lažje prepoznal? maskota kopra and stuff?
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 12:56
Gorgh pridi danes zvečer in te bom jaz naštimal v maskoto Kopra in od tam kjer si doma!! O.K.
In ti (Z)Spenser and Hill bi danes zvečer lahko igral serenado *o sole mio,kje si ko je vse črno* !!!
Konec  the end !!!  Cool
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 13:05
ma ko te jebe ... škoda k ni ignore funkcije na tem forumu.
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 15:03
Fak ne res, zakaj ga koncno en ne banna s tega foruma ker pac niti ni vec smesno... Mislm, anyone?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 15:34
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

ma ko te jebe ... škoda k ni ignore funkcije na tem forumu.

----------------

Kdo je začel izazivati ??
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 15:36
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Fak ne res, zakaj ga koncno en ne banna s tega foruma ker pac niti ni vec smesno... Mislm, anyone?

--------------------------------

Kdo začne izazivati ???    Jaz !!!!

                 Ying%20Yang                     Ying%20Yang
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 15:38
Tanja ko prideš v Kp,pridi k meni domov!! 
Back to Top
Capodistria View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.May.2008
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Capodistria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 15:54
Oj Danzig... po moje ne bo brala zdej več foruma, ker je verjetno šla že na pot ... pošlji ji SMS ali jo pokliči!!!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 16:00
Ti pa veš kje je,smeh...Povem ti da ni na poti.....
Dovolj s to temo,sam sem si kriv ker sem omenil to ime !!!
Ying%20Yang

Back to Top
tanch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tanch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2008 at 17:33
okej lol  :D
feel the gloom of restless spirits
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 03:02
Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Fak ne res, zakaj ga koncno en ne banna s tega foruma ker pac niti ni vec smesno... Mislm, anyone?

--------------------------------

Kdo začne izazivati ???    Jaz !!!!

                 Ying%20Yang                     Ying%20Yang
Napise se izzivati.

Vec o koncertu povem jutri oziroma danes, ko se koncno zbudim :) Je bilo pa fajn :)
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 13:59
Ti kar ostani v postelji, verjetno včeraj sploh Kopra nisi videl,edino s prstom po zemljevidu!!

Edited by danzig - 25.Oct.2008 at 14:02
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 14:19
Originally posted by danzig danzig wrote:

Ti kar ostani v postelji, verjetno včeraj sploh Kopra nisi videl,edino s prstom po zemljevidu!!
LOLLOLLOLLOL

Res je! Hvala Janu in ostalim pri koprskem MKCju, da so omogocili live stream koncerta LOL

/retarded mode off

Drugace pa ja, koncert mi je biu res fajna zadevsna ucerej :)

Vinternatt sm prvic vidu/cul pa so se mi kr precej dopadli, ampak kot je Crt ze reku v eni debati, mogoce se eno kitaro dodat zravn, cist samo zarad mal bol polnega zvoka. Drugace pa sami koncepti komadov in to - thumbs up!

Svart Crown so mi bli bend vecera, ubistvu sm zaradi njih prsu in sm dobu kar sm prcakvou - direktn susSmile Dvorana je takrat tut bla kr precej fajn polna, edino skoda da niso dobili mal boljsega odziva od publike ampak you can't have it all, so majhen bend in nazalost jih se malo folka pozna. Kakorkoli, spilal so res zakon, nism sploh porajtou kasnih vecjih napak v igranju, sam nastop pa majo kr precej energicen, tko da 5/5 :)

Otargos me niso lih ravno prepricali :) Sicer mi niso bili slabi, ampak jih ne poznam kej prevec, tko da... So bli pa vsekakor zanimiviSmile

Ljubcka vsem :* Danzigu pa tica v analno zvezdico :*
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 14:27
Hvala Jovo želim ti -analno psorjazo- !!!  Sedaj sem videl koliko si star, mama mia.Pozna puberteta te daje,to je to pri teh letih.No ja star si že saj si doktor Heavy Metala...
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 14:29
Originally posted by danzig danzig wrote:

Hvala Jovo želim ti -analno psorjazo- !!!  Sedaj sem videl koliko si star, mama mia.Pozna puberteta te daje,to je to pri teh letih.No ja star si že saj si doktor Heavy Metala...
Kr nerodno mi je, ko mi tako izkazujes ljubezen, resEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 14:37
ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm
Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 14:54
Danzig, jest pa zarad tebe nisem upov it zdej na koncert k si neki ogrozil moje zdravje s tisto grožnjo, pol pa slišim, da te spet ni blo na koncertu fakof

ti šment ti
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 15:12
Originally posted by gorgh gorgh wrote:

Danzig, jest pa zarad tebe nisem upov it zdej na koncert k si neki ogrozil moje zdravje s tisto grožnjo, pol pa slišim, da te spet ni blo na koncertu fakof

ti šment ti

-----------------------------------

Kdo je prvi začel izzivati???
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 15:15
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm

---------------------------------------------
Kdo koga izziva?? A ti nimaš jajc da bi se spravil name?? Ej to pa bi res rad videl,kdo bi koga !!!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 15:25
No GORGH od koga si pa ti slišal, da me ni bilo na koncertu??? Navedi ime kdo je rekel na nisem bil na koncertu??Mogoče ti je rekel Jajčk??
Lepo je napisati neko laž,a ne!! A ja da ne pozabim fuck off tebi,če si že začel!!!
Čakam ime ???
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 15:50
Originally posted by danzig danzig wrote:

No GORGH od koga si pa ti slišal, da me ni bilo na koncertu??? Navedi ime kdo je rekel na nisem bil na koncertu??Mogoče ti je rekel Jajčk??
Lepo je napisati neko laž,a ne!! A ja da ne pozabim fuck off tebi,če si že začel!!!
Čakam ime ???
Fak LOLLOLLOLLOL Tole je pa spet ratal smesno LOLLOLLOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 16:22

Danzig...povej tvoje ime in primek...pa bom pogledal na seznam če si bil res na koncertu:) zanimivo je blo ker so te vsi iskali pa te noben ni našu...

hahaha...nevem kako se ti sploh še da...ker si itak razkrinkan...
 
drugace koncerti je bil zakon...vsi trije bendi so mi bli super+zvok je bil nivoju. Pa tudi mislim, da je so tako bendi kot folk bili zadovoljni in so uzivali.  Hvala vsem, ki ste prisli za support!
 
 
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 17:27
Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm

---------------------------------------------
Kdo koga izziva?? A ti nimaš jajc da bi se spravil name?? Ej to pa bi res rad videl,kdo bi koga !!!


verjem mi d bi te se moja mtka prefukala ko zajca..neki sikat ce ne bomo res napisal prosnjo moderatorjem d te bojo banal...proklet laznivc
Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 17:52
danzig, sem gledal na spisek podpisanih ljudi, če si bil gor, pa si zajebo ker se nis podpisal kod danzig....videl sem sicer enga Uroša ampak ne vem kako točno se pišeš...drugač mi pa noben ni reku, da te ni bilo, sem pač sklepal...

and now i'm off.
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 17:53
SLIKE

video_Svart Crown
video_Otargos

Danzig in Tanja pa sta bila na koncertu, saj sem ju slikal:




Pa Ariza Juniorja sem zasačil, ko je dilal "svoj" mobitel za CD-je z enim od članov benda:


na žalost pa mu deal ni uspel, ker nima še toliko izkušenj kot njegov starejši brate.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 17:58
A ni nekaj najlepšega, ko si folk pogumno grozi preko forumov?
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 17:58
haha zakon tazadnja fotka+comment LOL
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 20:15
Originally posted by gorgh gorgh wrote:

danzig, sem gledal na spisek podpisanih ljudi, če si bil gor, pa si zajebo ker se nis podpisal kod danzig....videl sem sicer enga Uroša ampak ne vem kako točno se pišeš...drugač mi pa noben ni reku, da te ni bilo, sem pač sklepal...

and now i'm off.

------------------------------------------

Uroš lepo ime,a se vsi podpisujejo po pravim imenom???Ampak pri imenu si še zelo daleč !!! In pravijo da sem razkrinkan !
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 20:18
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm

---------------------------------------------
Kdo koga izziva?? A ti nimaš jajc da bi se spravil name?? Ej to pa bi res rad videl,kdo bi koga !!!


verjem mi d bi te se moja mtka prefukala ko zajca..neki sikat ce ne bomo res napisal prosnjo moderatorjem d te bojo banal...proklet laznivc

-------------------------------------------------
Jaz nisem  nobenemu fizično grozil !!! Prvo se nauči pisat, da te bo kdo razumel!!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 20:32
Zbadanje in j...... v glavo je z vami konec !!!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2008 at 20:43
Danzig, klicaj je levostično ločilo. Toliko, da boš v nadaljne vedel Big%20smile.


Edited by Person-man - 25.Oct.2008 at 20:44
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 00:18
Clown
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 01:03
Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by gorgh gorgh wrote:

danzig, sem gledal na spisek podpisanih ljudi, če si bil gor, pa si zajebo ker se nis podpisal kod danzig....videl sem sicer enga Uroša ampak ne vem kako točno se pišeš...drugač mi pa noben ni reku, da te ni bilo, sem pač sklepal...

and now i'm off.

------------------------------------------

Uroš lepo ime,a se vsi podpisujejo po pravim imenom???Ampak pri imenu si še zelo daleč !!! In pravijo da sem razkrinkan !
LOLLOLFak, ura je 1 zutri in se tresem od smeha LOLLOLLOL

Lej, Uros, umir se zdej ze mal no, ne se razburjat ker to skodi zivckom.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 01:11
Ne ga banat. So stvari ki so neprecenljive in biti na forumu kjer lahko prisostvujemo takim globokim debatam so definitivno tudi med njimi.


Originally posted by danzig danzig wrote:

Gorgh pridi danes zvečer in te bom jaz naštimal v maskoto Kopra in od tam kjer si doma!! O.K.
In ti (Z)Spenser and Hill bi danes zvečer lahko igral serenado *o sole mio,kje si ko je vse črno* !!!
Konec  the end !!!  Cool


Svašta. Big%20smile



Edited by rožica - 26.Oct.2008 at 01:12
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 02:09
Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm

---------------------------------------------
Kdo koga izziva?? A ti nimaš jajc da bi se spravil name?? Ej to pa bi res rad videl,kdo bi koga !!!


verjem mi d bi te se moja mtka prefukala ko zajca..neki sikat ce ne bomo res napisal prosnjo moderatorjem d te bojo banal...proklet laznivc

-------------------------------------------------
Jaz nisem  nobenemu fizično grozil !!! Prvo se nauči pisat, da te bo kdo razumel!!


lohk se s svojo pestjo podpisem na tvojo glavo..rade voljeWink
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 07:30
eni so pa res zabavni Big%20smile
djte raj še kšno od koncerta napisat!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 07:42
Originally posted by rožica rožica wrote:

Ne ga banat. So stvari ki so neprecenljive in biti na forumu kjer lahko prisostvujemo takim globokim debatam so definitivno tudi med njimi.



Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 08:04
Originally posted by Windir Windir wrote:

eni so pa res zabavni Big%20smile
djte raj še kšno od koncerta napisat!

Kaj te zanima, mogoče to, da Svart Crown radi mošajo med publiko, ko špilajo drugi bendi in delajo galamo na plesišču





Da mi Brecelj dela konkurenco




in da se je koncert končal po planu že ob 23h in potem smo odšli še do bara 33 obiskat Ouch, ki dela tam, čeprav si je želela biti na koncertuOuch


Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 11:41
koncert me je popolnoma presenetu.nisem ne od enih ne od drugih francozov pričakoval nič in na koncu se je izkazalo, da so oboji odlični.vsaj v živo so se tako izkazali. super skombiniran koncert : najprej dober death metal band za njimi pa dober black metal. kot se šika.
tudi vinternatt so zelo prijali mojim ušesom in kljub nekaterim komentarjem tukaj, se meni ne zdi, da bi jim manjkala druga kitara.meni se zdi odlično točno tako kot je.

ajde!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2008 at 11:54
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

ej danzig a ti res hoces d te en prefuka ko prasca...Ermm

---------------------------------------------
Kdo koga izziva?? A ti nimaš jajc da bi se spravil name?? Ej to pa bi res rad videl,kdo bi koga !!!


verjem mi d bi te se moja mtka prefukala ko zajca..neki sikat ce ne bomo res napisal prosnjo moderatorjem d te bojo banal...proklet laznivc

-------------------------------------------------
Jaz nisem  nobenemu fizično grozil !!! Prvo se nauči pisat, da te bo kdo razumel!!


lohk se s svojo pestjo podpisem na tvojo glavo..rade voljeWink

---------------------------------

In kdo bo komu dal banano,ki fizično grozi nekomu?
Itak z tabo in podobnimi se ne grem več!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,281 seconds.