Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - HUSH/ForgottenEden/Infidia 16.01.2009
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HUSH/ForgottenEden/Infidia 16.01.2009

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 11:55
No evo, pa sem se vendarle zbudil. Big%20smile Ja, kr dolgo v jutro se je zavleklo ampak je blo zakon! Thumbs%20Up

Najprej hvala Fabotu za družbo in navigacijo! Wink

Če pokomentiram bande, bi pa rekel takole:

Infidia: Zelo dober nastop, fajn komadi! Wink Bi pa, vsaj po mojem mnenju, bila vaša glasba veliko boljša brez klaviatur. Ampak neglede na to, ste mi bli res dobri in vas sigurno pridem še kdaj pogledat! Wink

Forgotten Eden: Absolutna ZMAGA večera! Clap Super nastop, stik s publiko, zakon komadi, ... Vse je blo super! Thumbs%20Up Pa tist komad, ko ga je Fabo hotu (Teodor Pomorščak?) je bil najbolši! Tongue Prov tak šus in narod je čist not padu! Big%20smile Zakaj tega komada ni na CD-ju??? Shocked
Jure je zakon frontman in odličen pevec!!!!!
Haha Big%20smile ... Fabo je pa kar lepo mikrofon prijel in se drl (mi pa za njim): "Forgotten Eden, Forgotten Eden, Forgotten Eden ..." Thumbs%20Up Big%20smile Zakon vzdušje res! Definitivno vas spet pridem kmalu spet pogledat! Wink

HUSH: Ne igrate ravno glasbe po mojem okusu, a sem vas vseeno poslušal! Wink Nastop ste imeli zelo dober! Thumbs%20Up Videlo se je, da ste res uživali v igranju! Wink Po glasbi me malo spominjate na Lacuno Coil. Nekaj komadov imate zelo dobrih! Wink
Imate pa uffffffff pevko!!! Thumbs%20Up Big%20smile Sem bol njo gledal, kot pa vas poslušal ... Big%20smile

Za konec pa še to. Kompleks je super prostor in definitivno se v bodoče še pride!!! Clap Thumbs%20Up



EDIT: Če ima kdo kakšne slike, jih naj kar objavi tukaj! Smile




Edited by Mighty Hammer - 17.Jan.2009 at 12:35
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 12:01
Teodor Pomorščak hahaha Big%20smile Fajn je blo ! sam hush nism videl ker je bla pot za domov dolga in je blo treba prej it.. haha z blekijm so nas še policaji v lj ustavli dvakrat u roku 5 minut Smile ...waa zdej sm opazu : BLEKI MOJO LITRCO MAŠ U AVTU; NE SPIT !!! 

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 15:01
evo se js sm se zbudo!


hvala mighty hammerju za prevoz(FUUL HVALA :D) in 3kratno omembo mojega vzdevka v zgornjem postu

koncert je bil super, vsi trije bandi so ga sekal.

infidio sm ze vidu dostkrat, ampak ucer mi je bil kr najbols koncert (seveda smo vsi pogresal queensryche & savatage ).

forgotni - ZMAGA!   teodor in cel spil.... brez besed sm

hush - nism poznal prevec, pa tut spil mi ni najblizje, ampak prav lepo mi je pr srcu ko vidim da se ljudje znalo delat dobr & kvalitetn hard rock!
se bom v nadalne bol poglobil v musko (mate ze kak album?...), kr me je koncert res navduso (uigranost, ideje, tehnicnost na pravih podrocjih...) + pevka



koroska je itak zmeri zakon, da je pa komplex ena bolsih malih dvoran pr nas pa mi mislim da ni treba posebi povdarjat...







upam da se vidmo na zelozobeton

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 17.Jan.2009 at 15:02
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 15:04
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

No evo, pa sem se vendarle zbudil. Big%20smile Ja, kr dolgo v jutro se je zavleklo ampak je blo zakon! Thumbs%20Up

Najprej hvala Fabotu za družbo in navigacijo! Wink

Če pokomentiram bande, bi pa rekel takole:

Infidia: Zelo dober nastop, fajn komadi! Wink Bi pa, vsaj po mojem mnenju, bila vaša glasba veliko boljša brez klaviatur. Ampak neglede na to, ste mi bli res dobri in vas sigurno pridem še kdaj pogledat! Wink

Forgotten Eden: Absolutna ZMAGA večera! Clap Super nastop, stik s publiko, zakon komadi, ... Vse je blo super! Thumbs%20Up Pa tist komad, ko ga je Fabo hotu (Teodor Pomorščak?) je bil najbolši! Tongue Prov tak šus in narod je čist not padu! Big%20smile Zakaj tega komada ni na CD-ju??? Shocked
Jure je zakon frontman in odličen pevec!!!!!
Haha Big%20smile ... Fabo je pa kar lepo mikrofon prijel in se drl (mi pa za njim): "Forgotten Eden, Forgotten Eden, Forgotten Eden ..." Thumbs%20Up Big%20smile Zakon vzdušje res! Definitivno vas spet pridem kmalu spet pogledat! Wink

HUSH: Ne igrate ravno glasbe po mojem okusu, a sem vas vseeno poslušal! Wink Nastop ste imeli zelo dober! Thumbs%20Up Videlo se je, da ste res uživali v igranju! Wink Po glasbi me malo spominjate na Lacuno Coil. Nekaj komadov imate zelo dobrih! Wink
Imate pa uffffffff pevko!!! Thumbs%20Up Big%20smile Sem bol njo gledal, kot pa vas poslušal ... Big%20smile

Za konec pa še to. Kompleks je super prostor in definitivno se v bodoče še pride!!! Clap Thumbs%20Up



EDIT: Če ima kdo kakšne slike, jih naj kar objavi tukaj! Smile




Stari ti pa zgleda hočeš prehitet Božota IV v številu smajlijev v postih. Big%20smile
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 15:07
U mater, sm jih pa res naštepal. Big%20smile Sploh nism opazu. Mah kurc, ne bom jih brisal, ker so upravičeni! Wink
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 15:44
Zakon koncert, zakon folk, Fabo, Šujo, Bidovc pa take fore (tk je prav), Jurij pot ni dolga, domov sem prišel nevemkdajsomiciganitežilivpekarniob6zjutrajtosešenekakospomnimpomojeokrog9, zdaj sem se zbudo in sem pijan zato grem na pir.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 15:46
Js sm se tot šele zai zbudo ....

Bendi - nobenmo se nisn extra posweto, ker pač ni to maj kap of ti. Ampak kar sm ču je bwo zelo lpo odigrano!

Družba je bwa spt zakon Big%20smile ... Fabö - mne je un varnostnik hoto pol razbit ko sm mo rek naj te na bol normaln način zbudi LOL Hvala za štok-a, al kar si ž meu ... baje obstajajo slike ko sm grimase co tvoje glawe dewo Wink se priporočam ...

Mariborčanke - ful zakon ldi Big%20smile usi pijanci, take mam rad ....

Jana ShockedHeartBig%20smile balončke pokat....

Mn se je fain zdewo ... spomnem se use, čeprau sm biu na konco tk pejan da sm se ž buno ....

Fenk ju veri mač,

Adjö
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 18:11
Meni se je končno uspelo naspat :) Koroška je zakon :D

Kar se bendov tice..

Infidija mi je bla fajn, ampak balada mi je se vedno bolj vsec v ang :)) Pa Savatage bi lahko nazaj uvedli :D
Forgottni pa res zakon! 2× Whitesnake, Teodor, It's My Love + vse ostalo = zmaga :) Baje je se Burn bil na koncu, ampak mi je ratalo zamudit :/
Hush sem malo pogledala pa me niso pretirano navdusli in sem vecino njihovega koncerte prezivela izven dvorane :)

Drugac pa je blo fajn videt spet folk od povsod. Mi smo hotli se ostat pa se nasima prevoznikoma ni vec dalo :/ Nazajgrede je še enemu ratalo srno povozit. Kakorkoli.. Fajn je blo vse skupaj :D
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 18:14
Originally posted by Jera Jera wrote:

Baje je se Burn bil na koncu, ampak mi je ratalo zamudit :/


Hehe Big%20smile

To je blo po "we want more" vzklikanju! Big%20smile Je treba do konca počakat! Big%20smile



Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 18:19
Pe ce je pevka od Hush ze prisla govorit na oder pa smo predvidevali da je konec :)
Back to Top
Gamroth View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 493
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gamroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 22:19
Jaz se bi pa najprej v imenu skupine Hush zahvalu vsem, ki so včeraj prišli na koncert... prav presenečen sem bil, kolk vas je blo... zakon ste!

Zahvalil bi se sevada tudi obama skupinama... ki sta se odzvali na naše povabilo in naredili izjemen žur!!! ŠE ENKRAT HVALA

Nazadnje se bi pa še zahvalu klubu Kompleks in vsem, ki so nam ta koncert sploh omogočli (Hosta, Hudrap brothers, Everlost ...) res Hvala!!!

Upam, da se še vidimo na kakšem koncertu!
Good Guys Wear Black
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 22:54
Ni za kaj:)
Moj komentarčič... Infidia lih ni sedla, s'm šou na pir, Raj so bli rajski, Burn je bil itak najjači, ste skor zasenčli Hushe, sam Jure ni mel dojst kratke kikle:)
Ne res, Forgotten Eden so me ful presenetli, ni glih moja fejvrit zvrst, sam je bil šou pa pou, pa odšpilano tak ko more bet (Jure pa-kapo dou). Hushi pa itak- u nulo vse, tak ko more bet. Sn mogo malo prej jet, ko sn ob 8ih mogo mao na šiht.
Neka malega fotk...





Fabo...Clap


Edited by plegueangel - 18.Jan.2009 at 17:37
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Wyrm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wyrm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 13:02
FABO Thumbs%20Up
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 13:11
prosim vas lepo
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 13:14
fabofabofabofabofabofabofabofabofabofaboEvil%20Smile
!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 13:43
No dejte kakšne slike prlept, sej vas je kr dost slikal! Thumbs%20Up
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 17:38
Fabo, rešeno. Sorry, nism mislo da te bo tak ruknilo.
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Blaž View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blaž Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 11:23
Fajn je blo Big%20smile
Up The Irons!
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 11:17
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

No evo, pa sem se vendarle zbudil. Big%20smile Ja, kr dolgo v jutro se je zavleklo ampak je blo zakon! Thumbs%20Up

Najprej hvala Fabotu za družbo in navigacijo! Wink

Če pokomentiram bande, bi pa rekel takole:

Infidia: Zelo dober nastop, fajn komadi! Wink Bi pa, vsaj po mojem mnenju, bila vaša glasba veliko boljša brez klaviatur. Ampak neglede na to, ste mi bli res dobri in vas sigurno pridem še kdaj pogledat! Wink

Forgotten Eden: Absolutna ZMAGA večera! Clap Super nastop, stik s publiko, zakon komadi, ... Vse je blo super! Thumbs%20Up Pa tist komad, ko ga je Fabo hotu (Teodor Pomorščak?) je bil najbolši! Tongue Prov tak šus in narod je čist not padu! Big%20smile Zakaj tega komada ni na CD-ju??? Shocked
Jure je zakon frontman in odličen pevec!!!!!
Haha Big%20smile ... Fabo je pa kar lepo mikrofon prijel in se drl (mi pa za njim): "Forgotten Eden, Forgotten Eden, Forgotten Eden ..." Thumbs%20Up Big%20smile Zakon vzdušje res! Definitivno vas spet pridem kmalu spet pogledat! Wink

HUSH: Ne igrate ravno glasbe po mojem okusu, a sem vas vseeno poslušal! Wink Nastop ste imeli zelo dober! Thumbs%20Up Videlo se je, da ste res uživali v igranju! Wink Po glasbi me malo spominjate na Lacuno Coil. Nekaj komadov imate zelo dobrih! Wink
Imate pa uffffffff pevko!!! Thumbs%20Up Big%20smile Sem bol njo gledal, kot pa vas poslušal ... Big%20smile

Za konec pa še to. Kompleks je super prostor in definitivno se v bodoče še pride!!! Clap Thumbs%20Up



EDIT: Če ima kdo kakšne slike, jih naj kar objavi tukaj! Smile




Stari ti pa zgleda hočeš prehitet Božota IV v številu smajlijev v postih. Big%20smile
 
A maš ti kake traume iz otroštva? Tongue


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 11:19
On jih nima ... jih pa poznam par, ki jih bojo še mel čez par let Embarrassed
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:06
Kaj res nihče nima kakšnih slik?! Shocked
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,875 seconds.